General data:
Class:LT  (Lystecit trepariozom)
Height:18 m
Gallery:Ub  (Wretch / no gallery)
Type:C  (Classic brick)
Gallery:Ub  (Wretch / no gallery)
Detail:00
Bilighorze:C  (Tacks)
Status:S
Country:CZE  (Česká republika)
(p)Region:HKK  (Hradecký)
County:JC  (Jičín)
Municipality:Miletín
Coords:
50°24'29.602"N,15°41'51.696"E
Details (CZ):1 display >>
Record history:
25.7.2010
09:35:21
+ Apache - Devirgace
Map + photo
Pohled na fabriku s komínem
Poznámky
25.7.2010 19:39:29 starbreaker

Z oficiálních stránek:

Metalizační  S.A.M. působí v České republice již od roku 1996. Tato poměrně mladá firma má však bohaté zkušenosti v oboru, neboť má ve svých řadách pracovníky, kteří se této technologii věnovali jako jedni z prvních na našem území.

Plazmovými a žárovými technologiemi úprav a renovací (tj.zvyšováním užitných vlastností) povrchů materiálů, především kovů, se zabýváme již více jak 12 let a v současnosti jsme firma s nejširším výrobním programem v tomto oboru. Provoz v Miletíně a dále mobilní pracoviště, se kterým je možné provádět práce přímo u zákazníka a budovaná síť sběren nabízejí širokou škálu možností a pohodlný servis pro zájemce z celé republiky
 
Našich služeb využívají zákazníci z celého spektra oborů, např. jaderná energetika, strojírenství, těžební a zpracovatelský průmysl, elektronika a optika, letecký a automobilový průmysl, textilní a papírenský průmysl, chemický a potravinářský průmysl atd. Jedná se především o sektor provádějící servis a opravy strojů a zařízení, jejichž součástky opotřebené provozem by bylo nutno nahradit novými, kde nabídka renovace je vždy finančně méně náročná a vzhledem k nenahraditelnosti některých součástek mnohdy neocenitelná. Možnosti aplikací jsou velmi rozsáhlé a lze říci, že neexistuje průmyslové odvětví, kde by tyto technologie nenašly použití.