Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Abertamy LT P 2X Ub 0 BB Blex, Vítězná, Abertamy
Adamov LT S 35 Ub 4.8 HC Býv. Středisko výuky učňů Adast, Adamov - Josefov
  LT P 3X Ub 0 CD Nová kotelna U Nádraží, Nádražní, Adamov
  LT P 30 Ub 0 HD Nová kotelna U Nádraží, Nádražní, Adamov
  MT C 50 Ub 0.00:0 H^CC Adast, Osvobození, Adamov
  MT C 58 Ub 0.0:0 CC Adast, Mírová, Adamov
Albeř MT C 51 Ub 0 CC ALMA, Albeř
  LT P 16 Ub 0 C ALMA, Albeř
Albrechtice nad Vltavou LT H 20 1 4 HD Základní škola, Albrechtice nad Vltavou
  LT H 16 Ub ^4 BB,H,H Základní škola, Albrechtice nad Vltavou
Alojzov LT C 49 Ub 0.0:0 CC Olšanské papírny, Alojzov
  LT C 47 Ub ^8:8 ^CC Olšanské papírny, Alojzov
Annín LT C 22 Ub 48.8X CC Sklárna, Annín u Sušice
Antonínův Důl LT T 45 1 0 CC Jihlavské sklárny Bohemia, Antonínův Důl
Archlebov LT C 16 Ub 44.80:0 CV Býv. Družstevní mlékárna, Archlebov
Arnoltice areál Býv. Cihelna, Arnoltice
  LT C 33 Ub 4^4.0X CV Býv. Cihelna, Arnoltice
  LT C 46 Ub ^0:0 CC Býv. Cihelna, Arnoltice
LT H 19 1 ^4 HD Ceramco zodiac, Saská, Aš
  LT C 2X Ub ^88:8 CC Textilní výroba Gustav Schmidt, Dukelská, Aš
  LT C 3X Ub 4.0:0 CC Barevna Christian Kirchhoff, Saská, Aš
  LT C 2X Ub ^4 BB Tkalcovna Singer & Co., Kostelní, Aš
  LT C 2X Ub 4.8:8   Býv. Textilní továrna Geipel & Jäger, Příkrá, Aš
  LT C 2X Ub ^4 C Porcelánka Rudolf Hofmann, Hvozd, Aš
  LT C 4X Ub 4.8:8 CC Tkalcovna Klaubert, Slepá, Aš
  LT C 3X Ub 4.8:8 CC Tkalcovna Klaubert, Slepá, Aš
  LT C 26 Ub 0.0 CC Tritia, Chebská, Aš
  LT C 28 Ub 88.0X CC Gymnázium, Kotkova, Aš
  LT C 32 Ub 800.0:0 CC Přádelna, Sadová x Hlavní, Aš
  LT C 38 Ub 440.0:00 A CC Býv. Textilní továrna Geipel & Jäger, Příkrá, Aš
  MT T 80 1/1 0 2H 2CC Tkalcovna Fischer, Okružní, Aš
  LT C 2X Ub 4.8:8 BB Býv. Tkalcovna Ferdinand Hofmann, Chebská, Aš
  LT C 27 Ub 488.88X C Střední průmyslová škola textilní, Gustava Geipela, Aš
  RU M 100 2 0 2HD Teplárna, Hedvábnická, Aš
  LT P 27 1 4¤.0 HD Astos, Na Mýtině, Aš
  LT C 37 Ub 4.8:8 CC Býv. Barevna Adler, Kamenná, Aš
  LT C 38 Ub 0.0:0 CC Gealan Czech, Dlouhá, Aš
  MT T 66 1 0 2CC Teplárna, Hedvábnická, Aš
  LT H 18 1 ^4 HC Čistička odpadních vod, Saská, Aš
Babice MT C 65 2/1 0 2CC Hamé, Babice
  LT S 34 Ub 0 HC Býv. Zemědělské družstvo, Babice
Babice u Rosic LT C 3X Ub 4.8:8 ? Býv. Důl Ferdinand, Babice u Rosic
Bakov nad Jizerou LT C 7 Ub 88.0X BB Býv. Železniční dílna, Worst, Bakov nad Jizerou - Zvířetice
Balkova Lhota LT C 20 Ub 4.4:4 čh ^C Býv. Lihovar Vejrec, Pálenice Vejrec, Balkova Lhota
Banín LT C 27 Ub 4.88 C Býv. Státní lihovar, Banín
Barrandov LT P 29 1 ¤.0 HD Filmové studio Barrandov, Slavínského, Praha 5 - Barrandov
  LT H 1X 1 4 ^HD Česká geologická služba, Geologická, Praha 5 - Barrandov
  4T LT S 26 Ub 0 2HC Plynová kotelna TS 5502, V Remízku 938, Praha 5 - Barrandov
  4T LT S 16 Ub 0 BB,HC Plynová kotelna TS 5511, Silurská 1001/20, Praha 5 - Barrandov
  LT P 16 Ub ^4:0 BB 3. Základní škola, V Remízku 919, Praha 5 - Barrandov
  4T LT S 29 Ub ^8 BB/HV Kotelna TS 4668, Lipského 607, Praha 5 - Barrandov
  4T LT S 22 Ub ^8 H Kotelna TS 4673, Dreyerova 643, Praha 5 - Barrandov
  4T LT S 25 Ub ^8 H Kotelna TS 4679, Tréglova 791, Praha 5 - Barrandov
  4T LT S 16 Ub ^8 HV Kotelna TS 4686, Kurandové 676, Praha 5 - Barrandov
  4T LT S 27 Ub ^8 BB/HV Kotelna TS 4692, Štěpařská 938, Praha 5 - Barrandov
  4T LT S 31 Ub ^8 BB Kotelna TS 4697, Lohniského 852, Praha 5 - Barrandov
Baška MT C 56 Ub/2 0.0 2H,CC Býv. Cihelna, Stavebniny, Baška
Bašnice MT C 5X Ub ?.0:0 CC Hořický společný cukrovar u Dolní Dobré Vody, Bašnice
  LT P 28 Ub ¤00 3CC BB Green, Bašnice
Batelov LT C 34 Ub 48.80:0 CC Škrobárna, Jihlavská, Batelov
  LT C 25 Ub ^0:0 CC Lihovar, Rácovská, Batelov
Batňovice LT H 20 Ub ^44čh ^CC Býv. ZNZ Sušárna brambor, Batňovice
Batouchovice LT C 26 Ub 0:0 CC Býv. Lihovar, Batouchovice
Bavorov MT C 56 Ub/2 0.0:0 CC/H/CV Býv. ČeMoLen, Bavorovská pila, Bavorov
  LT S 26 Ub 0 čh HC Základní škola, Bavorov
  LT H 20 1 4 H,CD Býv. Výtopna, Na Vodárně, Bavorov
  LT H 16 Ub 4.4X CC/CV Prostor, Bavorov
Bečice LT H 16 1 ^4 HD Extrudo, Bečice
Bedihošť MT C 59 1 0 HD,C Býv. Cukrovar, Prostějovská, Bedihošť
Bednáreček LT C 24 Ub 880.0:0 CV Býv. Knoflíkárna, Bednáreček
Běchovice MT C 64 Ub 0 CC Býv. Teplárna a elektrárna výzkumných ústavů, Podnikatelská, Praha 9 - Běchovice
  LT P 33 Ub 0 HD Teplárna a elektrárna výzkumných ústavů, Podnikatelská, Praha 9 - Běchovice
  LT P 19 Ub 0 CC Teplárna a elektrárna výzkumných ústavů, Podnikatelská, Praha 9 - Běchovice
Bechyně MT C 50 1 0.0 2CC Výtopna, Písecká, Bechyně
  LT T 40 1 0 2CC Kotelna, Vojenský prostor, Bechyně
  2T LT P 24 Ub 0 HD Kotelna, Vojenský prostor, Bechyně
  MT C 7X Ub 0 ? Jihočeská keramika, Bechyně
  LT C 4X Ub 0 ? Jihočeská keramika, Bechyně
  LT C 1X Ub 0.0:0 BB Střední uměleckoprůmyslová škola, Písecká, Bechyně
  LT P 36 Ub/1 0 T Centrální kotelna na spalování biomasy, Písecká, Bechyně
  LT H 17 Ub ^44 CC Keras, Fáberova, Bechyně
Bělá nad Radbuzou MT C 51 Ub 0.0:0 2CC Technické plasty, Čečínská, Bělá nad Radbuzou
  LT H 15 1 ^4 H,HD Technické plasty, Čečínská, Bělá nad Radbuzou
  LT C 30 Ub 0.0:0 2CC Základní škola, Pavlovická, Bělá nad Radbuzou
  LT C 2X Ub 88.0:0   Býv. Pivovar Kotzů z Dobrše, Dlouhá, Bělá nad Radbuzou
Bělá pod Bezdězem MT C 63 Ub/1 4.0 CC Papírny Bělá, Bělá pod Bezdězem - Šubrtov
  LT H 16 1 4 CD Zařízení pro zajištění cizinců, Jezová, Bělá pod Bezdězem
  LT C 36 Ub 8.8 CC Wagon Automotive, Mladoboleslavská, Bělá pod Bezdězem
  LT C 29 Ub 88.0^0X CC Býv. Delta, U Sedřezy, Bělá pod Bezdězem
  LT S 48 Ub 0 HC Kasárna, Bělá pod Bezdězem - Vrchbělá
  LT C 39 Ub 0X CC Dehtochema Bitumat, Pražská, Bělá pod Bezdězem
  2V LT S 30 Ub 0 HC Kotelna, Tyršova, Bělá pod Bezdězem
  2T LT P 27 1 0 HD Wagon Automotive, Mladoboleslavská, Bělá pod Bezdězem
  LT T 19 Ub @ CC Dehtochema Bitumat, Pražská, Bělá pod Bezdězem
  LT P 19 Ub 0 CC Dehtochema Bitumat, Pražská, Bělá pod Bezdězem
  3V LT S 22 Ub ^0 H,HC Areál firem, Tyršova, Bělá pod Bezdězem
Benátky LT P 2X Ub 8.0 HD, C Rozmnožování a chov prasat, Benátky
Benátky nad Jizerou MT T 70 1/1 0 CC Býv. Cukrovar, Carbo, U Cukrovaru, Benátky nad Jizerou
  LT C 28 Ub K 0:0 B C Sladospol, Benátky nad Jizerou
  LT C 26 Ub K 0:0 B C Sladospol, Benátky nad Jizerou
  3T LT P 16 Ub 0 HC Plynová kotelna, Ořechová, Benátky nad Jizerou
  MT C 5X Ub 44.0:0 CC Továrna na Carborundum, Tovární, Benátky nad Jizerou - Nové Benátky
  MT C XX Ub 448.8   Býv. Cukrovar, Carbo, U Cukrovaru, Benátky nad Jizerou
  PT C 13 Ub 4^48.8 X CV Manufaktura, Podolecká, Benátky nad Jizerou
  LT C 1X Ub 4.8888 BB Sladospol, Benátky nad Jizerou
Benešov RU T 110 2 0 2CC Strojírny Baest, Černoleská, Benešov
  LT C 42 Ub/1 0.0 2CC Výtopna Spořilov, Pražského povstání, Benešov
  LT C 40 Ub 0.0X CC Železniční stavitelství, Jana Nohy, Benešov
  LT C 38 Ub 0 CC Městská výtopna, Pražská, Benešov
  LT C 26 Ub 0:0 CC Býv. Lihovar Steindler, Pražská, Benešov
  LT C 45 Ub 0.0 CC Býv. Galvanovna, Černoleská, Benešov
  LT P 20 Ub A.0 H Městská výtopna, Pražská, Benešov
  LT H 17 1 ^4 HD Zemědělské družstvo Skály, Benešov
  LT C 36 Ub 0.0 CC Danone, Konopišťská, Benešov
  LT P 35 Ub 0 H Nemocnice Rudolfa a Stefanie, Máchova, Benešov
  LT H 16 Ub 4 CD Vnitroblok, Malé náměstí 21, Benešov
  LT H 15 1 ^4 H BES, Sukova, Benešov
  LT H 16 Ub ^4 HD Čistírna odpadních vod, Čechova, Benešov
  PT H 14 1 4 ^CC Restaurace U Kovářů, Masarykovo nám., Benešov
  areál Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
  LT C 45 Ub 88.0:0 CC Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
  LT C 26 Ub K 0 B CC Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
  LT C 22 Ub K 8 K H Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
Benešov nad Ploučnicí LT C 39 Ub 48.8 CC Býv. Přádelna J. Münzberg, Interkov, Děčínská, Benešov nad Ploučnicí
  PT C 12 Ub ^0:0 ^C Býv. Tkalcovna F. Mattausch, Českolipská, Benešov nad Ploučnicí
  2T LT P 27 1 0 HC Benešovská teplárenská, Sídliště, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 1X Ub ^4:8.8 BB Býv. Soukenická valcha, Boženy Němcové, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 4X Ub 488.0:0 ? Městská elektrárna, Divišova, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 31 Ub 44.8X CC Býv. Barevna Pietschmann, Bronswerk, U Skalky, Benešov nad Ploučnicí
  LT P 19 Ub 4.0 ^TC Základní škola, Opletalova, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 16 Ub K 0 K 2CV Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Děčínská, Benešov nad Ploučnicí
  LT H 20 Ub ^4 ^H,HD Služby města, Děčínská, Benešov nad Ploučnicí
  areál Býv. Barevna a přádelna bavlny, Nádražní, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 46 Ub 4448.8:8AX CC Býv. Barevna a přádelna bavlny, Nádražní, Benešov nad Ploučnicí
  2T LT P 20 1 0 HD Býv. Benar 02, Nádražní, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 4X Ub ?.80:0 ? Býv. Barevna a přádelna bavlny, Nádražní, Benešov nad Ploučnicí
Benešov u Semil MT C 70 Ub 0 CC Býv. Textilní továrna Fr. Matouše, Benešov u Semil
  MT C 6X Ub ?.8:8 ? Býv. Textilní továrna Fr. Matouše, Benešov u Semil
Bernartice MT C 5X Ub ?.8:88 ? Býv. Tkalcovna a přádelna, Bernartice
  LT C 21 Ub 0 CC Býv. Rybárna, Bernartice
  LT C 19 Ub 4.4 C Býv. Rybárna, Bernartice
Beroun LT S 29 1 4 HD Býv. Měšťanský pivovar, V Zahradách, Beroun - Město
  MT T 65 1 0 2CC Cembrit, Lidická, Beroun - Závodí
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Jessenia nemocnice, Prof. Veselého, Beroun - Závodí
  LT S 21 1 4 HD Jessenia nemocnice, Prof. Veselého, Beroun - Závodí
  LT C 35 Ub 8^8.0X CC Býv. TIBA - závod 02, Na Dražkách, Beroun - Město
  LT C X Ub 4.0X C Býv. Cihelna, Na Ptáku, Beroun
  LT C 25 Ub 88.0:0 CC Býv. Měšťanský pivovar, V Zahradách, Beroun - Město
  LT C 25 Ub 0.0 CC Pila Francl, Plzeňská, Beroun - Město
  LT C 40 Ub 00.0 CC Prefa, Bořivojova, Beroun - Zavadilka
  LT C 30 Ub 88.0X CC Býv. Elektrárna, Na Parkáně, Beroun - Město
  LT H 23 Ub ^44 CC Medicentrum, Politických vězňů, Beroun - Město
  4T LT P 16 Ub 0 BB Býv. Kasárna, U Kasáren, Beroun - Město
  3T LT P 25 1 0 HD Plynová kotelna Hlinky, Pod Studánkou, Beroun - Město
  LT C 2X Ub ^88 BB ZZN Panský mlýn, Na Příkopě, Beroun - Město
  2T LT P 23 1 0 HD Cembrit, Lidická, Beroun - Závodí
  6T LT P 15 Ub 0A BB Budova velení, Talichova, Beroun - Město
  4T LT P 18 Ub 0 BB Býv. Kasárna, U Kasáren, Beroun - Město
  LT C 2X Ub K 0:0 K ? Býv. Měšťanský pivovar, V Zahradách, Beroun - Město
  MT C 6X Ub 88.8:8 ? Býv. Cukrovar, Tyršova, Beroun - Město
  MT C 5X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Tyršova, Beroun - Město
Běstovice LT P 19 Ub 0 HC Železniční průmyslová stavební výroba, Běstovice
  LT P 23 Ub 0 HD De Heus, Běstovice
Běšiny LT C 23 Ub ^0 CC Býv. Lihovar, Běšiny
Bezděkov LT C 28 Ub 44.800Xčh C Býv. Zámecký lihovar, Bezděkov
  LT C 26 Ub ^48.0:0 CC Býv. František baron Korba z Weidenheimu lihovar a pivovar, Bezděkov
Bezdružice 2V LT S 28 1 0 HC Základní škola, Plzeňská, Bezdružice
Bezejovice PT C 11 Ub 4.0:0 C Zahradnictví, Bezejovice
  LT C 18 Ub 4.0 BB Býv. Cihelna, Bezejovice
Bezemín LT C 2X Ub 4.0:0 BB Vrchnostenská cihelna, Bezemín
Bílá Třemešná LT C 33 Ub 48.0 CC Výroba pleteného zboží, Bílá Třemešná
  LT C 33 Ub ^0 CC Tredo, Bílá Třemešná
Bílá Voda LT P 19 Ub 0 HD Intercolor, Bílá Voda
  LT C 42 Ub 88.0 CC Intercolor, Bílá Voda
Bílé Poličany LT H 19 1 4 HD^HD Hasičská škola, Bílé Poličany
Bílina LT C 37 Ub 00 2CC Kotelna ČEZ, Jižní, Bílina - Újezdské Předměstí
  MT C 43 Ub 0X CC Výtopna ČEZ, Čs. armády, Bílina - Teplické Předměstí
  LT C 2X Ub 48.80:0 BB Býv. Cihelna, Železniční, Bílina - Mostecké Předměstí
  LT C 16 Ub ^A.0X C Bílinská kyselka, Kyselská, Bílina - Mostecké předměstí
  3T LT P 22 1 0 2HD Plavecká hala, Žižkovo údolí, Bílina
  areál Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Bílina
  LT C 22 Ub K 88:8 C Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Pivovarské nám., Bílina
  LT C 37 Ub 888.0:0 CC Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Pivovarské nám., Bílina
  LT C 2X Ub ^48.0:0 ? Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Pivovarské nám., Bílina
Bílovec LT S 25 Ub 0 HC Čs. armády 21, Bílovec
  LT C 2X Ub 8:8 čh BB Parní mlýn, Na Nádraží, Bílovec
Bílovice nad Svitavou LT C 31 1 00 HD/CC, T Býv. Centrální kotelna sídliště Polanka, Polanka x Kollárova, Bílovice nad Svitavou
Bílý Kostel nad Nisou LT C 33 Ub 4.0:0 CC Truhlárna E33, Bílý Kostel nad Nisou
Bílý Potok pod Smrkem LT C 44 Ub 48.0:0 CC Býv. Přádelna, Jizerská Motorárna, Bílý Potok pod Smrkem
  LT C 22 Ub 4.8:8 CC Býv. Bytex, Bílý Potok pod Smrkem
  LT C 35 Ub 444.8:8 CC Karosárna, Bílý Potok pod Smrkem
  LT C 3X Ub 44.4:4 ? Býv. Přádelna, Bílý Potok pod Smrkem
Bílý Újezd LT C 22 Ub 44.88:8 čh CV Býv. Panský dvůr, Ostrov, Bílý Újezd
Biskupice MT C 6X Ub 0 CC Býv. Cihelna, Biskupice
  LT C 24 Ub 0.0 C Býv. Továrna na marmeládu, Biskupice
Bítouchov PT H 7 Ub     Fuchsovic letní sídlo
Blahutovice LT C 1X Ub ^0 čh BB Farma, Blahutovice
Blansko LT H 16 Ub 4 ^2HD Plynová kotelna, Na Pískách, Blansko
  LT C 24 Ub 0 C Pošta, Hybešova, Blansko
  LT P 21 Ub 0 2C ČKD, Gellhornova, Blansko
  LT C 37 Ub 0.0 C ČKD, Gellhornova, Blansko
  LT H 20 1 ^4.4 H^H^HD Plynová kotelna, Smetanova, Blansko
  LT C 24 1 48:8 A BB Klamova huť, Klamovka, Blansko
  LT H 16 1 ^4 HD Městský Úřad, vnitroblok Nám. Republiky X Sadová, Blansko
  LT H 17 1 4 CD ČKD, Gellhornova, Blansko
Blansko - Lažánky LT C 32 Ub 4.8^8 HD^HD^C Býv. Moravské keramické závody, Blansko - Lažánky
Blatec LT C 27 Ub 4^48.0X CC Býv. Cihelna, Hanácká keramika, Blatec
Blatná LT H 18 Ub 4 C Krematorium, Blatná
  LT C 46 1 0 2CC DURA Automotive CZ, Riegrova, Blatná
  LT C 36 Ub 0 2CC Vishay Electronic, Blatná
  3V LT S 30 Ub 0 HC Kotelna, Sběrný dvůr, Šilhova, Blatná
  LT H 20 1 4 CD Bytový dům, Boženy Němcové, Blatná
  LT C 31 Ub 0 CC Tiskárna Polygraph, Blatná
  LT C 2X Ub ^0:0 BB Parostrojní lihovar, Blatná
  PT C 14 Ub ^8:8 čh BB Parostrojní lihovar, Blatná
  LT H 1X Ub 44 BB Steko, Na Tržišti, Blatná
  LT P 19 Ub 4M.0P CC DURA Automotive CZ, Riegrova 495, Blatná
  areál ZZN, Fügnerova, Blatná
  LT C 30 Ub 0.0 CC ZZN, Fügnerova, Blatná
  LT P 35 Ub 0 HC ZZN, Fügnerova, Blatná
Blato LT C 42 Ub 88.0:0 CC Cihelna, Blato
Blevice LT H 15 1 ^44 CD Agrobos Slatina, Blevice
Blížejov LT P 2X Ub 0:0 T Cihelna, Blížejov
Blíževedly areál Avena, Blíževedly
  LT H 15 Ub ^44 ^C Avena, Blíževedly
  LT H 15 1 ^4 H, HD Avena, Blíževedly
Blovice LT C 40 Ub 8.0 CC Býv. Cihelna, U Nádraží, Blovice
  LT C 1X Ub ^444 BB Ma-floor, Hájek, Blovice
  2T LT H 26 1 4 BB,H Kotelna, 5. května, Blovice
  LT P 2X Ub 00 BB Silo, Fügnerova, Blovice
  LT H 15 Ub ^4 HD Areál firem, Drnkova, Blovice
  LT C 24 Ub 4.0:0 CC Býv. Lekov, Jirotova, Blovice
Bludov LT S 2X Ub 4   Býv. kotelna ZŠ Karla staršího ze Žerotína, Bludov
  LT C 16 Ub 00X CC Býv. Družstevní mlékárna, Lázeňská, Bludov
  LT H 25 2 H4.2P0 HD, 2HD Sula - zpracování kamene, Bludov
Bludovice MT T 65 1 0 2CC Vojenský opravárenský podnik 025, Bludovice
Bobrová LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Tírna lnu, Iwet Real, Bobrová - Dolní Bobrová
Bohdalov LT C 2X Ub 4.8 čh   Býv. Parní pila, Bohdalov
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Býv. Křesťanova cihelna, Bohdalov
  2V LT S 21 Ub 0 2HC Býv. Družstevní lihovar, Natura, Bohdalov
Bohdíkov MT C 60 Ub 0.0:0 CC Býv. Vápenka, Bohdíkov
Bohemia LT C 2X Ub 4.4:4   Býv. Sklárna, Bohemia
  LT C 2X Ub ?.44:4   Býv. Sklárna, Bohemia
Bohnice LT C 24 Ub 8.0:0 CC Býv. Dynamitka Nobel, V Zámcích 41, Praha 8 - Bohnice
  areál Psychiatrická léčebna Bohnice, Ústavní, Praha 8 - Bohnice
  LT C 48 Ub/1 0.0:0 C/CC Psychiatrická léčebna Bohnice, Ústavní, Praha 8 - Bohnice
  LT C 22 Ub 888.0X C Psychiatrická léčebna Bohnice, Ústavní, Praha 8 - Bohnice
  LT C 24 Ub ^4 ^H^C Divadlo Za plotem, Ústavní 249, Praha 8 - Bohnice
Bohumilice LT P 33 Ub 0.0 CC Býv. Koh-i-noor, Agromont, Bohumilice
Bohumín LT H 37 Ub 4X L/HD Kotelna, Štefánikova, Bohumín
  MT P 60 2 000 HD Rockwool, Cihelní, Bohumín - Skřečoň
  2T LT P 20 1 0 H,H,HD Parní kotelna VaDS, Bohumín - Nový Bohumín
  LT S 26 Ub 0 HC Exelsior, Jana Palacha, Bohumín
  LT P 45 Ub 4.0 ^HC Kotelna K3, Čáslavská, Bohumín - Nový Bohumín
  MT T 90 1/2 0 2CC Rockwool, Cihelní, Bohumín - Skřečoň
  LT C 19 Ub 0.0:0čh CC Bohumínská stavební, Čs. armády, Bohumín
  MT T 81 Ub 0 2CC Bochemie, Lidická, Bohumín - Nový Bohumín
  LT P 29 Ub 0 CC Bochemie, Lidická, Bohumín - Nový Bohumín
  areál ŽDB, Bezručova, Bohumín - Nový Bohumín
  RU M 120 3 0 2HD ŽDB, Bezručova, Bohumín - Nový Bohumín
  MT C 65 Ub 0.0 CC ŽDB, Bezručova, Bohumín - Nový Bohumín
  LT M 36 Ub )( HD ŽDB, Bezručova, Bohumín - Nový Bohumín
  LT P 48 Ub ^0 HD,H,CC ŽDB, Bezručova, Bohumín - Nový Bohumín
  LT P 42 Ub ^0 HD,H,HD ŽDB, Bezručova, Bohumín - Nový Bohumín
  LT P 33 Ub ^00 HC,CC ŽDB, Bezručova, Bohumín - Nový Bohumín
  LT S 40 Ub 6.0 HC ŽDB, Bezručova, Bohumín - Nový Bohumín
  LT C 38 Ub ^0 HD,CC ŽDB, Bezručova, Bohumín - Nový Bohumín
Bohuňovice LT C 1X Ub 48.0:0 čh BB Býv. Pekárna, 6. května, Bohuňovice
Bohuslavice LT S 15 Ub 0 HC Byas kovovýroba, Bohuslavice
  LT C 26 Ub 40A0.0:0 CC Býv. Lihovar, Velký dvůr, Bohuslavice
Bohuslavice nad Úpou LT C 31 Ub ^8 CC Býv. Kara Trutnov, Bohuslavice nad Úpou
Bohušovice nad Ohří LT C 35 Ub 00.0:0 CC Býv. První severočeský akcijní pivovar, Pivovarská, Bohušovice nad Ohří
  MT C 64 Ub/1 44.8 CC/H Býv. Bohušovický cukrovar Brňan, Bohušovice nad Ohří
  LT S 34 Ub 0 HC Plynová kotelna, Nová, Bohušovice nad Ohří
  LT C 21 Ub ^44:4 ^C Býv. Konus, Masarykova, Bohušovice nad Ohří
Bojanov LT C 28 Ub 0 CC Lihovar, Bojanov
  MT S 51 Ub 0 HC Technolen, Bojanov
Boječnice MT C 50 Ub 8.0:0čh CV Býv. Cihelna, Boječnice
Bojkovice MT T 84 1 0 2CC Zeveta Bojkovice, Tovární, Bojkovice
Bolechovice LT C 1X Ub 4.8:8 BB Býv. Pivovar, Bolechovice
Bor LT H 25 1 4 HD Suspa CZ, Strážská, Bor
  LT S 21 Ub 8.0 HC Býv. Textilka Tosta, Nábřežní, Bor
  LT S 16 1 4.4 HD Býv. Prádelna, Náměstí, Bor
  2T LT P 16 1 0 T Silo, Nádražní, Bor
Bor - Vysočany LT C 42 Ub 0.0 CC Býv. Vojenský útvar 1745, Bor - Vysočany
Bordovice LT C 30 Ub 0:0 CC Dřevařská výroba, Ignác Kopelec a syn, Bordovice
Borek LT H 20 Ub 444 C Kotelna, Borek
Borohrádek LT C 34 Ub/1 88.0:0 CC Pila, Nádražní, Borohrádek
  LT P 31 Ub 0 H,HD Pila, Nádražní, Borohrádek
  LT C 2X Ub K 8:8 K BB Býv. Pivovar, Rudé armády, Borohrádek
  LT C 22 Ub ^0 čh CC Seca, Husova, Borohrádek
  LT C 25 Ub 0 CC ŽPSV - závod Borohrádek, T. G. Masaryka, Borohrádek
Borová LT P 15 Ub C4P0 CD Zemědělské družstvo, Borová
Borovany MT C 55 Ub 4.0 CC Calofrig / Lasselsberger, Borovany
  LT P 23 Ub 0 HD Calofrig / Lasselsberger, Borovany
  LT H 21 1 4 HC Kotelna Urbánek-Šťastný, Borovany
Borovnička LT C 40 Ub 88.0:0 CC Býv. Rakvárna, Borovnička
Boršov nad Vltavou LT C 33 Ub 0 CC Bratři Zátkové, Boršov nad Vltavou
  LT P 18 Ub 0 CC Silo / Kolář, Boršov nad Vltavou
Bořanovice LT C 20 Ub 0.00:0 CC Evergreen, Pivovarská, Bořanovice
Boskovice LT C 46 Ub/1 ^4.0 HD,CD,CC Býv. Cihelna, Stavebniny Huráb, Dřevařská, Boskovice
  LT C 48 Ub 0.0 CC Býv. Mensdorffova cihelna, Chrudichromská, Boskovice
  LT S 37 UB 0 HC Bodos bus, Mánesova, Boskovice
  LT H 17 1 4^4 H,HD Výroba dveří Gerbrich, Hybešova, Boskovice
  LT H 16 1 ^4 ^HD/H Autodoprava K&K, Chrudichromská, Boskovice
  LT H 20 1 ^4 CC/2CV Pila F. a J. Sláma, Hybešova, Boskovice
  LT H 19 1 ^ H^HD VAS - úpravna vody, Podlesí, Boskovice
  LT C 15 Ub K 0:0 B HV/^C Býv. Panský pivovar, Podhradí, Boskovice
  MT T 81 1 0 2CC/CV Minerva, Sokolská, Boskovice
  LT C 32 Ub 4.0 CC/CV Býv. KRAS, Sokolská, Boskovice
  LT C 2X Ub 4.8 CC Býv. Lihovar, Dukelská, Boskovice
  LT H 1X Ub ^4 čh BB Býv. Autospol-lakovna, Kpt. Jaroše, Boskovice
  PT C 1X Ub 4^4:4 BB Býv. Panský pivovar, Podhradí, Boskovice
  LT P 3X Ub 4.0 ? Býv. Pila - horní, Pilské údolí, Boskovice
  LT C 1X Ub ?.0 ? Býv. Pila - dolní, Pilské údolí, Boskovice
  LT H 17 1 44^4 L, HD Lanik, Chrudichromská, Boskovice
Bošovice LT C 27 Ub 0:0 CV Býv. Cihelna, Bošovice
Boubín LT C 16 Ub 4.0:0 VBB Býv. Strojní cihelna, Boubín
Bozkov LT C 3X Ub 448.8 ? Býv. Tkalcovna Ant. Pospla, Bozkov
Božejov LT C 34 Ub 0 CC Promat, Božejov
Božice LT C 30 Ub 0 čh CC Prefa Brno, Božice
Bradlec LT H 19 1 4 H Kemwater ProChemie, Bezdězská, Bradlec
Braňany LT C 45 Ub/1 0 CC/T Výtopna, Braňany
Brandýs nad Labem LT S 39 Ub 0 HC BSS Metaco, Brandýs nad Labem
  LT H 23 1 4 HD Plynová kotelna, Na Vinici, Brandýs nad Labem
  LT H 22 1 ^4 HD Kotelna, Zahradnická, Brandýs nad Labem
  LT C 27 Ub ^0 HC/CC Temperovna Slévárna, Brandýs nad Labem
  LT H 24 Ub ^4 ^CC Nemocnice PP Hospitals, Brázdimská, Brandýs nad Labem
  LT C 2X Ub K 0 BB Býv. Zámecký pivovar, Na Celné, Brandýs nad Labem
  LT S 38 Ub 0 HV Kotelna, Kralupská, Brandýs nad Labem
  LT P 20 Ub 4.0 HD Býv. Silo, Pekárna, Zápská, Brandýs nad Labem
Brandýs nad Orlicí LT C 34 Ub ^0:0 CC Léčebna, Lázeňská, Brandýs nad Orlicí
  LT C 24 Ub ^0:0 CC Carbond, Kadlčíkova, Brandýs nad Orlicí
  LT C 35 Ub ^80 CC C.I.E.B. Kahovec, Dělnická, Brandýs nad Orlicí
Branice LT C 25 Ub 0X C Býv. Družstevní lihovar, Branice
Braník PT H 14 Ub 4 HD Ledárny pivovaru, Ledařská, Praha 4 - Braník
  LT H 20 Ub 4 HD,H Plynová kotelna, Mezivrší, Praha 4 - Braník
  LT P 26 Ub ^0 C Vaňkát Interiér, Avers - Truhlárna, Údolní 2, Praha 4 - Braník
  LT H 15 1 4 HD^H Střední škola hotelová a gastronomická, Vrbova, Praha 4 - Braník
  LT P 20 Ub ^0 CC Vaňkát Interiér, Avers - Truhlárna, Údolní 2, Praha 4 - Braník
  areál Společenský pivovar pražských sládků v Praze, Údolní, Praha 4 - Braník
  LT C 47 Ub 48.0:0 CC/CV Společenský pivovar pražských sládků v Praze, Údolní, Praha 4 - Braník
  LT C 30 Ub K 0:0 B C Společenský pivovar pražských sládků v Praze, Údolní, Praha 4 - Braník
Branka u Opavy LT C 35 Ub 0^0:0 čh CC Cihelna, Cihelní, Branka u Opavy
Bratronice LT C 2X Ub 88.0^0:00 BB Cihelna Hercl, Bratronice
Brázdim LT H 15 1 4 CD Areál firem, Brázdim
  areál Cihelna, Brázdim
  LT C 33 Ub/2 ^0 H,CC Cihelna, Brázdim
  LT H 20 Ub 4 HD Cihelna, Brázdim
  LT C 15 Ub 4^44 CC Cihelna, Brázdim
Brloh LT H 18 1 ^4 HD,CC Základní a mateřská škola, Brloh
Brňany LT C 33 Ub 0 CC Bohušovická mlékárna, Brňany
Brněnec RU T 113 1 0 2H,CC Býv. Vitka, Brněnec
Brniště LT C 1X Ub ^4.0 BB Pila Brniště, Brniště - Jáchymov
Brno - Bohunice areál Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  MT T 81 1/1 0 2CC Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  LT P 31 2 0 HD Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  3T LT P 34 Ub ^0 HD,T Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  2T LT P 34 Ub ^0 HD,T Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  2T LT P 34 Ub ^0 HD,T Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  LT H 18 Ub ^4 ^C Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  LT H 18 Ub ^4 ^C Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
Brno - Brněnské Ivanovice LT C 2X Ub ^8.8:8 ? Býv. Panský pivovar a sladovna, Sladovnická, Brno - Brněnské Ivanovice
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Býv. Panský pivovar a sladovna, Sladovnická, Brno - Brněnské Ivanovice
Brno - Bystrc 3T LT P 37 Ub M4.P0 T Teplárny Brno, Teyschlova, Brno - Bystrc
  3T LT P 34 Ub 0 T Teplárny Brno, Teyschlova, Brno - Bystrc
Brno - Černá Pole LT H 24 1 44 C,H,CC Horkovodní výměníková stanice, Bieblova, Brno - Černá Pole
  3T LT P 31 Ub 4.0 CC Vysokoškolské koleje, Tř. Gen. Píky, Brno - Černá Pole
Brno - Černovice LT C 40 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna, Tart, Vinohradská, Brno - Černovice
  LT S 42 1/1 0 H ČSAD, Hájecká, Brno - Černovice
  LT C 39 Ub/1 88.0:0 HD, CC Psychiatrická léčebna, Brno - Černovice
  2T LT P 25 Ub 0 C,T Nová Mosilana, Charbulova, Brno - Černovice
Brno - Holásky 2T LT P 24 1 4.0 HD Agro Brno-Tuřany, Kaštanová, Brno - Holásky
Brno - Horní Heršpice LT C 32 Ub 0.0:0 CC Karoseria, Heršpická, Brno - Horní Heršpice
  2T LT P 17 1 0 HD Karoseria, Heršpická, Brno - Horní Heršpice
  LT C 35 Ub 00 2CC Býv. Pozemní stavby, Pražákova, Brno - Horní Heršpice
  PT H 13 1 4 CD Výtopna nádražní ubytovny, Brno - Horní Heršpice
  LT H 16 Ub ^4 HD,C Vlakové dílny, Brno - Horní Heršpice
  LT C 18 Ub 0.0 CC Maziva Ekolube, Pražákova, Brno - Horní Heršpice
  LT C 20 Ub 4.0:0 CC Býv. Elplast, Sokolova, Brno - Horní Heršpice
  LT C 39 Ub/1 0X CC Pilous-pásové pily, Železná, Brno - Horní Heršpice
  LT C 18 Ub ^8:8A HD^CC Býv. ZTS Juranovy závody, Košuličova, Brno - Horní Heršpice
Brno - Husovice LT S 34 Ub 0 HC Zetor, Gargulákova, Brno - Husovice
  MT C 55 Ub/1 0:0 CC Býv. Textilka Fritsch & Co., Valchařská, Brno - Husovice
  LT C 35 Ub 44.8:8 CC Býv. Pivovar a sladovna Briess, Gargulákova, Brno - Husovice
  LT C 22 Ub ^0:0 ^CC Výzkumný ústav pivovarský a sladařský, Brno - Husovice
  LT C 41 Ub/1 ^4448.0:0 CC/CV Býv. Textilka Fritsch & Co., Valchařská, Brno - Husovice
Brno - Chrlice LT P 21 Ub M4.P0 HC ZZN Pomoraví, Obilní, Brno - Chrlice
  LT P 17 Ub ¤.0 C ZZN Pomoraví, Obilní, Brno - Chrlice
Brno - Jehnice LT C 3X Ub 4.88:8 ? Býv. Panský pivovar, Brno - Jehnice
Brno - Komárov LT C 23 Ub/1 0.0 L Býv. Zahradnictví, Hněvkovského, Brno - Komárov
  LT C 43 Ub 0 CC Kotelna, Železniční, Brno - Komárov
  LT C 35 Ub 0:0 CC VÚSH, Hněvkovského, Brno - Komárov
  LT C 32 Ub 888.0X CC NOSS, U vlečky, Brno - Komárov
  2T LT P 21 1 0 T Kotelna, Lomená, Brno - Komárov
  LT C 30 Ub 888.0:00 HD,CC Slévárna Uxa, Plotní, Brno - Komárov
  LT C 35 Ub 00.0:0 HD,CC Slévárna Uxa, Plotní, Brno - Komárov
  LT P 31 Ub 00 HD Býv. Lacrum, Hněvkovského, Brno - Komárov
  LT H 18 Ub 4 2C Průmyslová prádelna Prakom, Komárovské nábřeží, Brno - Komárov
Brno - Královo Pole areál Královopolská strojírna, Brno - Královo Pole
  LT C 44 Ub/1 0.0 CC Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  3T LT P 42 2 ^0 HD^HD Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  3T LT P 20 Ub 00 H Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  LT P 20 Ub 00 HD Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  LT P 30 Ub ^0 ^H,HD Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  LT P 21 Ub ^0 HD^H Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  LT P 16 Ub 0 BB Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
Brno - Líšeň RU M 118 1 0 HD Zetor, Trnkova, Brno - Líšeň
  MT T 89 1 0 CC Zetor, Trnkova, Brno - Líšeň
  LT H 15 1 4 HD Školní a výcvikové zařízení HZS ČR, Trnkova, Brno - Líšeň
Brno - Maloměřice GU M 220 5 0 2HD Teplárny Brno, Obřanská, Brno - Maloměřice
  LT H 1X 1 4 H, BB Výtopna, Dolnopolní, Brno - Maloměřice
  MT C 9X Ub 8.0:0 CC Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 6X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Býv. Vápenka, Brno - Maloměřice
Brno - Medlánky 4T LT S 23 Ub 0 2HC Výtopna, Rybízová, Brno - Medlánky
  areál Strojírenský zkušební ústav, Hudcova, Brno - Medlánky
  LT P 25 Ub 0 C,CD Strojírenský zkušební ústav, Hudcova, Brno - Medlánky
  LT H 20 1 ^4 HD,C Strojírenský zkušební ústav, Hudcova, Brno - Medlánky
  LT P 25 Ub 0 C,CD Strojírenský zkušební ústav, Hudcova, Brno - Medlánky
Brno - Nový Lískovec 5T LT P 43 1 8.00 T Teplárny Brno, Svážná, Brno - Nový Lískovec
Brno - Obřany LT C 31 Ub 0 CC Plynová kotelna, Fryčajova, Brno - Obřany
  LT C 7 Ub 0? ?/CV Býv. Cihelna, Brno - Obřany
  LT C 3X Ub 4.80:0   Esslerova přádelna, Fryčajova, Brno - Obřany
Brno - Pisárky 3T LT P 22 Ub 0 T VŠ koleje, Vinařská, Brno - Pisárky
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Úpravna vody, Pisárecká, Brno - Pisárky
  LT C 2X Ub 4.?:? ? Býv. Bauerův cukrovar, Bauerova, Brno - Pisárky
Brno - Ponava RU M 115 4 0 HD Býv. Výtopna Červený mlýn, Brno - Ponava
  LT M 35 Ub/1 )( H,HD Býv. Královopolská strojírna, Globus, Brno - Ponava
  LT C 25 Ub ^48:84 L,H,CC Býv. UP závody, U Červeného mlýna, Brno - Ponava
  LT C 27 Ub 00X H^H^CC Areál firem, Poděbradova, Brno - Ponava
  LT P 2X Ub ^0 HD,BB Býv. UP závody, U Červeného mlýna, Brno - Ponava
  2T LT P 2X Ub 0 BB Teplárny Brno, Cimburkova, Brno - Ponava
  LT M 45 1 0 HD Teplárny Brno, Cimburkova, Brno - Ponava
  LT P 43 2 4.00:0 HD, 2CD Teplárny Brno, Cimburkova, Brno - Ponava
  LT C 4X Ub ?.0:0 ? Býv. Cihelna, Cimburkova, Brno - Ponava
  LT C 1X Ub ^8:8 CV Býv. Pivovar, Štefánikova, Brno - Ponava
Brno - Přízřenice LT C 47 Ub 00 CC Býv. Ingstav, Vídeňská, Brno - Přízřenice
  LT C 20 Ub 00 CC/CV Býv. Stavební stroje, Vídeňská, Brno - Přízřenice
  LT P 23 Ub 4.0 HD OSPAP, Vídeňská, Brno - Přízřenice
  LT H 18 Ub 4 HD,CD ATS-Telcom Praha, Vídeňská, Brno - Přízřenice
  LT H 1X Ub ^4 H^BB Býv. Stavební stroje, Vídeňská, Brno - Přízřenice
Brno - Řečkovice MT T 50 1/2 0 2CC Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity, Brno - Řečkovice
  RU T 110 1 0 2CC Lachema, Karásek, Brno - Řečkovice
  LT P 20 Ub 0 TC Výtopna, Novoměstská, Brno - Řečkovice
  MT C 6X Ub 0.0 ? Lachema, Karásek, Brno - Řečkovice
Brno - Slatina 4T LT S 15 1 4 2HD Plynová kotelna - K 7, Prostějovská, Brno - Slatina
  LT C 24 1 0 2CC Býv. Zelenina Brno, Řípská / Tuřanka, Brno - Slatina
  LT P 1X Ub 0 BB Býv. Kotelna, Řípská, Brno - Slatina
  2T LT P 1X Ub 0 BB Kasárna, Řípská, Brno - Slatina
  4T LT H 15 1 4 2CC Plynová kotelna - K 2, Jihomoravské náměstí, Brno - Slatina
  4T PT H 13 1 4 2CC Plynová kotelna, Dědická, Brno - Slatina
  4T LT S 15 1 4 2HD Plynová kotelna - K 6, Dědická, Brno - Slatina
  4T LT S 15 1 4 2HD Plynová kotelna - K 5, Zlínská, Brno - Slatina
  LT H 15 Ub ^4 HD^C Geotest, Šmahova, Brno - Slatina
  4T LT S 15 1 4 2HD Plynová kotelna - K 8, Mikulčická, Brno - Slatina
Brno - Staré Brno MT C 50 Ub 0 CC Býv. Textilka Kras-Haka, Rybářská, Brno - Staré Brno
  MT C 72 Ub 00 CC Teplárny Brno, Rybářská, Brno - Staré Brno
  LT C 30 Ub 44.8:8 CC Býv. Prádelny a čistírny, Leitnerova / Křídlovická, Brno - Staré Brno
  LT C 45 Ub 80.0:00 CC Býv. Obnova, Veletržní, Brno - Staré Brno
  LT C 1X Ub ^4 ^BB Býv. Pálenice, Mendlovo náměstí, Brno - Staré Brno
  LT C 3X Ub 8.8:8 ? Býv. Falkensteinerova cihelna, Trýbova, Brno - Staré Brno
  LT T 1X Ub 0 BB Hala Rondo, Křídlovická, Brno - Staré Brno
  LT T 1X Ub 0 BB Hala Rondo, Křídlovická, Brno - Staré Brno
  LT C 2X Ub 444.8:8 ? Býv. Vodárna, Kopečná, Brno - Staré Brno
  LT C 36 Ub K 8:8 K C Pivovar Starobrno, Hlinky, Brno - Staré Brno
  LT C 2X Ub K 0X BB Pivovar Starobrno, Hlinky, Brno - Staré Brno
  LT C 3X Ub 4.0:0 ? Pivovar Starobrno, Hlinky, Brno - Staré Brno
Brno - Štýřice LT C 30 Ub 0:0 CC Aromka Brno, Vídeňská, Brno - Štýřice
  LT H 18 Ub ^4.4 HD,CC Býv. Energetické strojírny Brno, Vídeňská, Brno - Štýřice
  LT H 29 Ub ^4.4 HD,CC Býv. Energetické strojírny Brno, Vídeňská, Brno - Štýřice
  MT C 6X Ub 0? ? Býv. Kohnova cihelna, Červený kopec, Brno - Štýřice
  MT C 5X Ub ?.?80 ? Býv. Kohnova cihelna, Červený kopec, Brno - Štýřice
Brno - Trnitá MT T 54 Ub 0 C Býv. Mosilana, Křenová, Brno - Trnitá
  LT C 26 Ub 4.8 CC Býv. Juranovy závody - tavírna, Dornych, Brno - Trnitá
  LT H 16 1 ^4 H,CC Býv. Dřevopodnik města Brna, Rumiště, Brno - Trnitá
  LT C 31 Ub 4.80:0 CC Býv. Vlněna, Přízová, Brno - Trnitá
  LT C 3X Ub 48.8:8 ? Býv. Slévárna a strojírna Friedrich Wannieck, Brno - Trnitá
Brno - Tuřany LT P 21 Ub/1 0:00 A H Agro Brno-Tuřany, Dvorecká, Brno - Tuřany
Brno - Veveří LT C 1X Ub 44 ^BB Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity, Brno - Veveří
  LT C 2X Ub ^0 BB Býv. Pivovar, Žižkova, Brno - Veveří
  LT C 39 Ub A.00 L^CC Poliklinika Zahradníkova, Zahradníkova, Brno - Veveří
Brno - Zábrdovice MT C 63 Ub 0:0 CC Býv. Zbrojovka Brno, Lazaretní, Brno - Zábrdovice
  LT C 29 Ub 44^8:8 CV Býv. Továrna na svařovací agregáty a cívky, Příční, Brno - Zábrdovice
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Býv. Spalovna zemského hlavního města Brna, Plynárenská, Brno - Zábrdovice
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Býv. Městská plynárna Brno, Plynárenská, Brno - Zábrdovice
  areál Teplárny Brno, provozovna Špitálka
  RU C 100 1/2 0.00^00 HD^CD Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  MT M 57 Ub )( HD Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  RU C 100 1 0.00 CC Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  LT J 4X Ub )( ? Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  LT J 3X 1 )( ? Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  LT J 3X Ub )( ? Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
Brno - Žabovřesky LT C 34 Ub 4^4.80 HD,C Býv. SOU strojírenské, Žabovřeská, Brno - Žabovřesky
  LT H 15 Ub 4 HD Býv. Kotelna, Veslařská, Brno - Žabovřesky
Brno - Židenice LT C 23 Ub ^0:0 CC Zahradnictví, Bělohorská, Brno - Židenice
  RU M 125 3 0 2HD Spalovna SAKO, Jedovnická, Brno - Židenice
  LT M 35 Ub )( HD Býv. První brněnská strojírna, Olomoucká, Brno - Židenice
  LT C 31 Ub 000:0 CC Býv. První brněnská strojírna, Olomoucká, Brno - Židenice
  LT C 17 Ub ^4.8 HD,CC Lear, Pod Sídlištěm, Brno - Židenice
Brodce nad Jizerou MT C 60 Ub 80.0:0 CC Býv. Cukrovar, Brodce nad Jizerou
Brodek u Prostějova LT S 25 Ub 0 HC Zemědělské družstvo Zevas, Brodek u Prostějova
Brodek u Přerova LT C 35 Ub/1 K 0:0 B C Sladovna, Tovární, Brodek u Přerova
  LT C 35 Ub K 0:0 B C Sladovna, Tovární, Brodek u Přerova
  areál Býv. Cukrovar, Brodek u Přerova
  LT C 33 Ub 0 CC Býv. Cukrovar, Tovární, Brodek u Přerova
  MT C 57 Ub 44.80 C Býv. Cukrovar, Tovární, Brodek u Přerova
  MT C 82 Ub 0.0:0 CC Býv. Cukrovar, Tovární, Brodek u Přerova
Broumov MT S 52 Ub/1 ¤¤.0 HD Teplárna, Pionýrská, Broumov
  MT C 55 Ub 0 CC Býv. Parní barevna, Brotex, Žižkova, Broumov
  LT C 27 Ub 48.0X C Býv. Mechanická tkalcovna, Soukenická, Broumov
  LT C 30 Ub K 000:0 K BB Býv. Měšťanský pivovar, Pivovarská, Broumov
  3T LT P 19 1 0 T Plynová kotelna, Na Pláni, Broumov
  LT C 49 Ub 40.0X CC Přádelna, VEBA, Přádlácká, Broumov
  LT C 3X Ub 448.0:? ? Klášterní mlýn, Klášterní, Broumov
  LT C 35 Ub 448.0:0 CC Detas, Soukenická, Broumov
  PT C 1X Ub 4.88:8 čh BB Solitér, Smetanova, Broumov
  PT C 14 Ub ^8:8 ^C Býv. Výroba zvonů, Sadová, Broumov
  PT C 14 Ub ^8:8 čh C Masporex, Dvořákova, Broumov
  LT C 24 Ub ^88 čh CC Koh-i-noor, Odborářská, Broumov
  LT P 20 Ub ^0 ^H^HC Hobra - Školník, Smetanova, Broumov - Nové Město
  LT P 2X Ub 4.0 ? Hobra - Školník, Smetanova, Broumov - Nové Město
  MT C 6X Ub 88.8:8 ? Přádelna, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Přádelna, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Přádelna, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  LT C 4X Ub ^?:? ? Býv. Cihelna Josefa von Schrolla, Cihlářská, Broumov - Olivětín
  LT C 2X Ub ^?:? ? Býv. Cihelna Josefa von Schrolla, Cihlářská, Broumov - Olivětín
  LT C 4X Ub ?.80:0 ? Přádelna, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  areál Klášterní pivovar, Třída Osvobození, Broumov-Olivětín
  LT C 27 Ub ^48.0X čh ^C Parostrojní pivovar a výroba likérů, třída Osvobození, Broumov - Olivětín
  LT C 24 Ub 4.8^8:8 ^C Parostrojní pivovar a výroba likérů, třída Osvobození, Broumov - Olivětín
  LT C 26 Ub K 000:0 B ^C Parostrojní pivovar a výroba likérů, třída Osvobození, Broumov - Olivětín
  areál Přádelna VEBA, Třída Soukenická, Broumov - Olivětín
Broumov - Olivětín MT C 80 Ub 0.0 CC Přádelna VEBA, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  LT C 36 Ub 488.8X CC Přádelna VEBA, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
Brozany nad Ohří LT S 19 Ub 4.0 HC Ubytovna, Brozany nad Ohří
  LT C 19 Ub 8880.0:0 CV Býv. Cihelna, Brozany nad Ohří
Brtnice LT C 25 Ub 0.0:0 CC Lihovar, 5. května, Brtnice
Brumov-Bylnice LT C 30 Ub 0 CC Býv. MEZ, Kloboucká, Brumov-Bylnice
  MT T 66 Ub 0 2CC Plynová kotelna, Družba, Brumov-Bylnice
Brumovice LT C 34 Ub 48.8:8 CC Rolnický pivovar, Brumovice
Brunka MT C 52 Ub 0 CC Býv. Sukno, Logistický areál Brunka, Brunka
  LT C 4X Ub 0:0   Býv. Textilní továrna, Brunka
Bruntál LT S 18 Ub 4.0 HC Střední odborné učiliště, Krnovská, Bruntál
  LT S 32 Ub 0 HD,HC Centrální výtopna, Květná, Bruntál
  LT C 3X Ub 44.8:8   Moravolen, Dr. E. Beneše, Bruntál
  LT C 49 Ub 0.0 CC Býv. Pivovar Řádu německých rytířů, Seliko, Jesenická, Bruntál
  LT C 35 Ub 8.0:0 CC Ústřední dílny, Kavalcova, Bruntál
  LT C 33 Ub 4.80 CC Juta, Bruntál - Kunov
  3T LT P 25 1 0 CC Alfa Plastik, Opavská, Bruntál
  MT T 72 1/1 0 2CD/H, 2CC Alfa Plastik, Opavská, Bruntál
  LT C 34 Ub 00.0 CC Centrální výtopna, Smetanova, Bruntál
  LT C 38 Ub 00.0 CC Podhorská nemocnice, Nádražní, Bruntál
  LT H 27 1 4.4 HD Plynová kotelna, Okružní, Bruntál
  LT C 34 Ub ^0:0 ^CC Elkoplast, Vrchlického, Bruntál
  LT P 18 Ub 0 CC Plynová kotelna, Zeyerova, Bruntál
  MT T 86 Ub/1 0 2CC Centrální výtopna Dolní, Ruská, Bruntál
  LT C 46 Ub/1 ^00:0 ^CC Býv. Měšťanský pivovar, Sladovna, Karolíny Světlé, Bruntál
  LT C 29 Ub K 0:0 K H Býv. Měšťanský pivovar, Sladovna, Karolíny Světlé, Bruntál
  LT C 32 1 0.00:0 čh 2CC Armáda ČR, tř. Práce, Bruntál
  3T LT H 21 Ub 4 H,CC Centrální výtopna, Chelčického, Bruntál
  LT H 20 Ub 4 C,CC Základní škola, Jesenická, Bruntál
  2T LT S 19 Ub 4.0 čh 2HC Jesenické mlékárny, Staroměstská, Bruntál
  LT C 30 Ub 0.0 CC Jesenické mlékárny, Staroměstská, Bruntál
  LT H 15 1 ^4 HD,HC Stadion TJ Olympia, Staroměstská, Bruntál
Břasy LT C 33 Ub 88.0:00 C/CV Býv. Ultramarinka, Břasy
  LT C 30 Ub 0.0 CC Býv. Továrna na kameninu, Weld Service, Břasy
  LT C 4X Ub 88.0:0 CC Býv. Důl Liewald, Břasy
  LT C 2X Ub ^4.88:8 BB Býv. Důl Liewald, Břasy
  LT C 2X Ub 4.4:4   Býv. Továrna na výrobu barev z caput morta, Břasy
  LT C 2X Ub 4.4   Býv. Továrna na výrobu barev z caput morta, Břasy
  areál Býv. Keramika, Primalex, Břasy
  MT C 60 Ub 0.0:00 CC Býv. Keramika, Primalex, Břasy
  LT C 41 Ub 88.0:0 CC Býv. Keramika, Primalex, Břasy
  LT H 16 1 ^4 HD Býv. Keramika, Primalex, Břasy
  LT C 4X Ub 0   Keramika, Břasy
Břeclav LT H 18 Ub 4 C Býv. Tržnice, U Stadionu, Břeclav
  LT C 33 Ub 4A.0:0 CC Býv. Pivovar Podlužan, Zámecké náměstí, Břeclav
  LT C 2X Ub K 0:0 K BB Býv. Pivovar Podlužan, Zámecké náměstí, Břeclav
  LT C 45 Ub 0 CC Lesy České republiky, Lanžhotská, Břeclav
  LT C 29 Ub ^8.0 C,CV Býv. Středomoravské dřevařské závody, Lanžhotská, Břeclav
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Zámecký mlýn, Zámecké náměstí, Břeclav
  6T LT S 15 1 4 HD Nemocnice, U nemocnice, Břeclav
  LT S 1X Ub 4 BB Nemocnice, U nemocnice, Břeclav
  MT C 5X Ub 448.0:0 ? Býv. Rafinerie cukru, Břeclav
  LT C 2X Ub 88.8:8 ? Býv. Rafinerie cukru, Břeclav
  areál Býv. Kuffnerův cukrovar, Břeclav
  MT C 78 Ub/1 0.0:0 2CC Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  MT C 5X Ub 0.0:0 ? Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  LT C 4X Ub ?8:8 ? Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  MT C 6X Ub ?.8:8 ? Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  LT C 4X Ub ?8:8 ? Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  areál Gumotex, Břeclav
  RU M 120 1 0 2HD Gumotex, Mládežnická, Břeclav
  MT C 68 Ub 40.0:0 CC Gumotex, Mládežnická, Břeclav
  LT P 2X Ub 0.0 BB Gumotex, Mládežnická, Břeclav
Břeclav - Charvátská Nová Ves 2T LT S 22 1 4 HD Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
  2T LT S 22 1 4 HD Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
  4T LT S 19 1 4 2HD Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
  4T LT S 1X Ub 4 BB Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
  3T LT S 1X 1 4 2HD Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
Břeclav - Poštorná LT C 31 Ub K 0:0 B CC Býv. Rosenbaumova sladovna, Třída 1. Máje, Břeclav - Poštorná
  LT C 27 Ub K 0:0 B C Býv. Rosenbaumova sladovna, Třída 1. Máje, Břeclav - Poštorná
  LT C 4X Ub ?.8:8   Býv. Rosenbaumova sladovna, Třída 1. Máje, Břeclav - Poštorná
  areál Fosfa, Břeclav - Poštorná
  MT M 62 1 0 CC, BB Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  RU M 136 2 0 2HD Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  2T LT J 18 Ub )( L^BB Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  LT P 4X Ub 0 BB Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  MT P 60 5 0 HD, BB Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  areál PKZ Keramika, Břeclav - Poštorná
  MT C 60 Ub 0.0 CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  MT C 61 Ub 0 CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  MT C 60 Ub 0:0 CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  LT C 45 Ub 0:0 CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  LT C 37 Ub ^0A0X HD^HD^CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  LT C 4X Ub ?000A0 ? PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  LT C 4X Ub ?000A0 ? PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  MT C 5X Ub ?0:0 ? PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
Břehy LT C 27 Ub 88.0:0 CC Býv. Pila, K Pile, Břehy
Březina LT C 1X Ub 0.0 BB Býv. Lihovar, Truhlářství Homolka, Březina
Březnice LT C 32 1 0.0 2CC Kotelna, Za Sokolovnou, Březnice
  LT S 42 1/1 0 HC Kotelna, Dr. Jurenky, Březnice
  2T LT P 17 1 ^0 ^HC Plynová kotelna, Rožmitálská, Březnice
  LT C 24 Ub 40.0X ^CC/CV Býv. Lihovar, Březnice
  LT C 28 Ub 40.0:0 CC Pivovar Herold, Březnice
  LT C 27 Ub 40.0:0 čh C Pivovar Herold, Březnice
  LT C 2X Ub K 0:0 B C Pivovar Herold, Březnice
Březno LT C 22 Ub ^80.0:0 C Býv. Parní mlýn, Březno
Březová LT C 32 Ub/1 0.0:00 CV/T Býv. Pila, Březová
  LT C 36 Ub 48.8:8 CC Porcelánka Pirken-Hammer, Tovární, Březová
  2T LT P 22 1 4.0 HD Brhel, Březová
Březová nad Svitavou LT C 25 Ub 4.800 CC Doris, Pražská, Březová nad Svitavou
  PT C 1X Ub ^4.00:0 BB Býv. Pekárna, Pražská, Březová nad Svitavou
Břidličná LT S 38 Ub 0 HC Výtopna, Jesenická, Břidličná
  MT C 63 Ub 0 CD, CC Al Invest, Bruntálská, Břidličná
Bubeneč LT C 31 Ub 0.0:0 2CC Čistírna odpadních vod, Papírenská, Praha 6 - Bubeneč
  LT C 38 Ub ^0 CC Papírna Císařský Mlýn, Mlýnská, Praha 6 - Bubeneč
  2T LT P 2X Ub 00 BB Plynová kotelna Ergon, Papírenská, Praha 6 - Bubeneč
  LT C 2X Ub 0 CC Ministerstvo obrany, Československé armády, Praha 6 - Bubeneč
  LT C 2X Ub 0 CC Ministerstvo obrany, Československé armády, Praha 6 - Bubeneč
  LT C 31 Ub 0.0:0 CC Čistírna odpadních vod, Papírenská, Praha 6 - Bubeneč
Bučovice MT C 60 Ub/1 0 CC Spektrum-Kovo, Bučovice
  LT C 40 Ub 0.0:0 CC Slavkovské krmné směsi, Bučovice - Marefy
  LT S 35 Ub 8 HC Kovovýroba Šujan, Ždánská, Bučovice
  LT C 48 Ub/1 ^8.0 H,H^H,H^CC PP dřevo, Ždánská, Bučovice
  LT S 28 Ub 8 HC Bučovice tools, Nová, Bučovice
  LT J 17 Ub 4 HD Spektrum-Kovo, Bučovice
Budeč LT C 2X Ub 4.^88X CC Lihovar, Budeč
Budičovice LT C 23 Ub 480.0:0 čh CV Býv. Družstevní lihovar, Dvorce, Budičovice
Budislav LT C 22 Ub 0.0:0 čh CC Býv. Družstevní lihovar, Budislav
Budišov LT C 28 Ub 44.0 čh CC Býv. Lihovar, Budišov
Budyně nad Ohří LT C 23 Ub 0.0^0X CC Etzpower, Pražská, Budyně nad Ohří
  areál Cukrovar v Budyni nad Ohří
  LT C 41 Ub/1 0.0:0 CC Cukrovar, Ostrovní, Budyně nad Ohří
  3T LT S 32 Ub 0 3HC Cukrovar, Ostrovní, Budyně nad Ohří
Bukovice LT C 29 Ub 48.0:0 CC Býv. VEBA, Auto R&B, Bukovice
Buřany LT C 4X Ub ?.0:0 ? Býv. Textilka, Buřany
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Býv. Textilka, Buřany
Buřenice LT C 17 Ub ^0:0 CC Býv. Lihovar Alfred Mayer, Buřenice
Buštěhrad LT C 1X Ub ?.4:4 A BB Pivovar, U Pivovaru, Buštěhrad
  LT C 1X Ub K 0   Pivovar, U Pivovaru, Buštěhrad
  areál Býv. Panelárna, Strojírenský věděckotechnický park, U Panelárny, Buštěhrad
  LT H 17 Ub 4 HD^C Býv. Panelárna, Strojírenský věděckotechnický park, U Panelárny, Buštěhrad
  LT P 30 Ub 0 C Býv. Panelárna, Strojírenský věděckotechnický park, U Panelárny, Buštěhrad
Býkov - Láryšov LT S 20 Ub 4.0 HC Zemědělské družstvo, Býkov - Láryšov
Bystré LT C 31 Ub 00 CC Býv. Vlněna, Sulkovská, Bystré
  MT T 50 1 0 CC Býv. Vlněna, Sulkovská, Bystré
  PT C 13 Ub 44.00 BB Býv. Vápenka, Bystré
Bystřany PT C 11 Ub ^4.0:0 ^C Býv. Pekárna, Malá, Bystřany
  areál Býv. Elektrotechnické závody v Bystřanech
  LT C 47 Ub 44A.0X CC Býv. Elektrotechnické závody Teplice, Tovární, Bystřany
  MT C 51 Ub 0.0:0 2CC Býv. Elektrotechnické závody Teplice, Tovární, Bystřany
Bystřice LT C 34 Ub 0 CC Býv. Interiér, Dr. E. Beneše, Bystřice u Benešova
  2V LT S 33 1 0 2HC Městská výtopna, Dr. E. Beneše, Bystřice u Benešova
Bystřice nad Pernštejnem LT T 49 Ub 0 CC Výtopna, Hornická, Bystřice nad Pernštejnem
  LT C 35 Ub 0 CC CML, Lnářská, Bystřice nad Pernštejnem
  LT C 27 Ub 0 C Býv. Lihovar, Na Skřipci, Bystřice nad Pernštejnem
  LT P 32 Ub M4.P0 HC Býv. Kras, Suchý kopec, Bystřice nad Pernštejnem
Bystřice pod Hostýnem LT C 32 Ub 0čh CC Areál firem, Sušilova, Bystřice pod Hostýnem
  areál TON, Bystřice pod Hostýnem
  MT C 63 Ub/3 0 CC TON, Michaela Thoneta, Bystřice pod Hostýnem
  LT M 40 Ub 0 H^HD TON, Michaela Thoneta, Bystřice pod Hostýnem
Byšice LT C 47 Ub/1 44.8 HD,CC Vitana, Mělnická, Byšice
  LT C 26 Ub 880.0:0 CC Býv. Panský lihovar, Byšice - Lejkov
Bytíz LT M 40 1 0 HC Ecoinvest, Bytíz
Bzenec LT C 45 Ub ^80:0 CC/CV Býv. Cukrovar, Dělnická, Bzenec
  LT C 26 Ub 0 CC Unikov, Průmyslová, Bzenec
  LT C 24 Ub 00 CC KM Beta, Bzenec - Přívoz
  LT S 34 Ub 4.0 HC Úpravna vody, Bzenec - Přívoz
  LT S 31 Ub 0 čh HC Střední odborné učiliště lesnické a rybářské, Bzenec - Přívoz
Bzí LT H 19 1 4 HD Zemědělské družstvo - statek, Bzí
  LT C 2X Ub 0.0 ? Býv. Družstevní lihovar, Bzí
Cehnice LT H 17 2 4.4 CD Základní a mateřská škola, Cehnice
  LT H 15 Ub 4^4 čh HC Kulturní dům, Cehnice
Cerekvice nad Bystřicí MT T 60 1/1 0 2CC Čepro, Cerekvice nad Bystřicí
  LT C 22 Ub 4.8 CV Lužní mlýn, Cerekvice nad Bystřicí
Cerekvice nad Loučnou MT C 56 Ub 0:0 CC Býv. Rolnický akciový cukrovar, Karex, Cerekvice nad Loučnou
Cerhenice MT C 66 Ub/1 88.0 H,2CC/CV Býv. Rolnický cukrovar, Cerhenice
Cerhovice LT C 20 Ub 0.0 CC Jednota, Cerhovice
Církvice LT C 21 Ub 4.0 CC Býv. Lihovar, Aqua Tropic Lonský, Církvice
Ctidružice LT C 30 Ub 888.0X CC Býv. Cihelna, Ctidružice
Cvikov LT C 36 Ub 4.8:8 CC/CV Býv. Mechanická tkalcovna Löwinger & Glas, Palackého, Cvikov
  LT C 18 Ub ^4.8:8 ^CC Truhlárna, Cvikov
  LT C 28 Ub 4.8:8 CC Býv. Mechanická tkalcovna Serafina Liebische, Tovární, Cvikov
  LT C 43 Ub 440.0:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna Löwinger & Glas, Komenského, Cvikov
  MT M 67 Ub 0 HC Býv. Grafostroj, Morton Trade, Tovární, Cvikov
  LT P 2X Ub 4 HD Bohemia Crystalex Trading, Pod Zeleným vrchem, Cvikov
  LT H 15 1 4 HD Statek, Tovární, Cvikov
  LT P 18 Ub 0 HC Intedor, U Hřbitova, Cvikov
  LT C 18 Ub ^4 čh CC Montex Štěpánek & Peterka, Pivovarská, Cvikov
  LT C 20 Ub 0 CC/CV Dětská léčebna, Ústavní, Cvikov
  LT H 19 Ub 4 C Kotelna, Sídliště, Cvikov
  LT H 15 Ub 4 C Kotelna, Sídliště, Cvikov
  MT C 6X Ub 880.0:0 ? Býv. Mechanická tkalcovna Josefa Niessnera, Tovární, Cvikov
  LT C 2X Ub 4.8:8 ? Býv. Mechanická tkalcovna, Martinovo údolí, Cvikov
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Mechanická tkalcovna, Martinovo údolí, Cvikov
  LT C 4X Ub 88.0:0 ? Býv. Mechanická tkalcovna Ignaze Wankeho, Dělnická, Cvikov
  LT C 2X Ub 4.8:8 ? Býv. Textilní manufaktura pro stříhání a barvení sametu Ignaz Richter a synové, Cvikov - Lindava
  areál Býv. Měšťanský pivovar, Pivovarská, Cvikov
  LT C 15 Ub 0X CC Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Pivovarská, Cvikov
  LT C 35 Ub 88.0:0X CC Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Pivovarská, Cvikov
  LT C 21 Ub K 0:0 C Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Pivovarská, Cvikov
Čachovice MT C 59 Ub 448.8X 2CC Býv. Knížecí Thurn-Taxisský cukrovar ve Vlkavě, U Doubravky, Čachovice
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. Knížecí Thurn-Taxisský cukrovar ve Vlkavě, U Doubravky, Čachovice
Čakovice MT C 80 Ub 0 CD/CC Býv. Cukrovar Čakovice, Cukrovarská, Praha 9 - Čakovice
  PT C 1X Ub ^488X BB Býv. Cukrovar Čakovice, Cukrovarská, Praha 9 - Čakovice
  MT C 7X Ub ?0   Býv. Cukrovar Čakovice, Cukrovarská, Praha 9 - Čakovice
Čáslav LT C 38 Ub/2 4.0 CC Městská nemocnice, Jeníkovská, Čáslav - Nové Město
  LT C 47 Ub/1 88.0:0 CC Pila, Chrudimská, Čáslav
  LT C 26 Ub 48.0 X C Býv. Právovárečný parostrojní pivovar, Žacká, Čáslav
  LT P 30 Ub 0 T Pila, Chrudimská, Čáslav
  LT C 34 Ub ^0 CC Czechobal, Pod Nádražím, Čáslav
  LT C 30 Ub 00 CC Střední odborné učiliště dopravní, Pod Nádražím, Čáslav
  LT H 24 1 ^4 C/H,C Elektromontáže Havel, Masarykova, Čáslav
  LT C 20 Ub ^0 CC Prádelna a čistírna, Koželuhy, Čáslav
  LT C 1X Ub ^4.8X BB Stastr, Pražská, Čáslav
  areál Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  MT C 54 Ub 0.0 2CC Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  LT P 20 Ub 4 HD Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  LT C 22 Ub 8.0:0 CC Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  LT P 31 Ub 0 HC Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  LT P 24 Ub 00 H,C Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
Častolovice 3T LT P 22 1 4.0 HD Plynová kotelna, U konopáče, Častolovice
  LT C 15 Ub 4.0čh CV Býv. Truhlářské závody Sedláček, Školská, Častolovice
  areál Býv. Orsil, Isover, Masarykova, Častolovice
  4T LT S 47 Ub 0 HC Býv. Orsil, Isover, Masarykova, Častolovice
  LT T 47 1 ^0 CC Býv. Orsil, Isover, Masarykova, Častolovice
Časy 2V LT H 15 1 4 CD Býv. Cihelna, Časy
  LT C 40 Ub 0^0 CC Býv. Cihelna, Časy
Čebín PT H 11 1 4 HD^HD Truhlářství Fiala, Čebín
Čechtín LT C 2X Ub ^0 BB Býv. Cihelna, Čechtín
  LT C 19 Ub 44.80X CC Býv. Lihovar, Čechtín
Čekanice LT C 2X Ub 0.0:0 čh BB Býv. Lihovar, Čekanice
Čeladná LT C 2X Ub 0 CC Lázně Skalka, Beskydské rehabilitační centrum, Čeladná
Čelákovice MT C 80 2 0 CC TOS, Stankovského, Čelákovice
  LT S 26 Ub 0 HC Plynová kotelna, J. Zeyera, Čelákovice
  LT C 37 Ub 8.0 CC Cihelna, Čelákovice - Záluží
  LT S 28 Ub 0 HC Plynová kotelna, Na Stráni, Čelákovice
  LT S 24 Ub 0 HC Plynová kotelna, Hybešova, Čelákovice
  LT C 23 Ub ^0:0 CC St. Zavek - Stanislav Malý, Masarykova, Čelákovice
  LT S 26 Ub 0 HC Plynová kotelna, Rumunská, Čelákovice
  LT C 17 Ub ^0:0 CC Stavebniny pro doma, U Podjezdu, Čelákovice
  LT C 19 Ub 88.0:0 CC Stavebniny, Masarykova, Čelákovice
  LT P 30 1 0 HD,2C Kovohutě Holding DT, Křižíkova, Čelákovice - Jiřina
Čelechovice na Hané areál Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Čelechovice na Hané
  LT C 45 Ub 88.8:8 CC/CV Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Čelechovice na Hané
  LT H 25 Ub 4 HV,CV Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Čelechovice na Hané
Čeminy LT C 2X Ub 4^4.880:0 BB Býv. Starckův pivovar, Čeminy
  LT C 1X Ub K 0 K BB Býv. Starckův pivovar, Čeminy
Čenkov MT C 59 Ub 0 CC Strojírny Kostal, Čenkov
  LT P 19 Ub ^0 HC Strojírny Kostal, Čenkov
  LT J 18 Ub )( H,BB Strojírny Kostal, Čenkov
Čenkovice LT C 18 Ub ^0:0X H,HD,C Býv. Tírna lnu, Čenkovice
Čeperka LT C 42 Ub/1 0.0 CC Diton, Čeperka - Malá Čeperka
Čerčany LT C 32 Ub 4.0:0 CC Prefa, ŽPSV, Pod Tratí, Čerčany
  3T LT P 27 Ub 0 CC Výtopna, Havlíčkova, Čerčany
Čermná nad Orlicí LT C 37 Ub/1 ^0:0 CC Danubia, Čermná nad Orlicí
Černá LT C 29 Ub 0 CC Býv. Lihovar, Černá
Černá Hora LT C 25 Ub 44.0:0 CC DCT, Tovární, Černá Hora
  LT C 15 Ub ^4.0:0 čh BB,CC Autoservis, Na Ulici, Černá Hora
  LT C 26 Ub 448.80:0 C Pivovar Černá Hora, Pivovarská, Černá Hora
  LT C 26 Ub ^0:0K C Pivovar Černá Hora, Pivovarská, Černá Hora
  2T LT P 20 Ub 0o0 TC Pivovar Černá Hora, Pivovarská, Černá Hora
  LT C 2X Ub ^4:4 BB Pivovar Černá Hora, Pivovarská, Černá Hora
Černá v Pošumaví LT C 25 Ub 4.0^0:0 CC Býv. Knížecí Schwarzenberský pivovar, Černá v Pošumaví
  LT C 22 Ub K 0 CV Býv. Knížecí Schwarzenberský pivovar, Černá v Pošumaví
Černčice LT S 28 Ub 0 HC Základní škola a mateřská škola, Fügnerova, Černčice
  LT S 36 Ub 0 HC Kotelna areálu Policie ČR, Černčice
Černín LT C 2X Ub 4448.0:0 čh CV Býv. Družstevní lihovar, Černín
Černošice LT P 21 Ub 0 CC Areál Mokropsy, Dr. Janského, Černošice - Mokropsy
  LT H 17 1 ^4 HD Domov důchodců, Zdeňka Lhoty 468, Černošice
Černošín PT C 14 Ub 8.0 CC Ri-Vaj, čalounické závody, Černošín
Černousy LT C 40 Ub 0.0:0 CC České dřevařské závody, Černousy
Černovice LT C 16 Ub 4.0 CC Býv. Panský lihovar, Škrobárna, Černovice
Černožice RU T 111 1/1 0 2CC/H,2CC Teplárna, Hlubočnice, Černožice
  LT C 43 Ub 488.8 CC Býv. Cukrovar, Hradecká, Černožice
  LT C 46 Ub 0.0:0 CC Rotexim, Sehnoutkova, Černožice
Černý Důl 3T LT P 15 1 0 2HD SOU Zemědělské, Černý Důl - Fořt
  LT C 23 Ub 48.880 CC Továrna, Černý Důl - Čistá
  LT C 42 Ub 0 CC Mileta, Černý Důl
Černý Most 3T MT M 51 2 0 CC,3CC Plynová kotelna, Pospíchalova, Praha 9 - Černý Most
Černý Vůl 2V LT H 17 2 4.44 HD Motorest, Černý Vůl
Červená Lhota LT C 1X Ub 88.0:0 čh BB Býv. Lihovar, Červená Lhota
Červená Voda LT C 20 Ub 0.0 čh CC Býv. Přádelna Miler, Červená Voda
  LT C 30 Ub 0:0 CC Kartáčovny, Červená Voda
  LT C 33 Ub 448.0X CC Býv. Perla 09, Roltechnik, Červená Voda
  LT C 26 Ub 0 CC Kartáčovny, Červená Voda
  4T LT P 15 1 0 2HD Vysokozdvižné vozíky, Červená Voda
Červené Pečky LT C 48 Ub 8.0:0 CC Býv. Strojní cihelna Jos. Hrubého, V Cihelně, Červené Pečky
  LT C 15 Ub ^4 C Býv. Strojní cihelna Jos. Hrubého, V Cihelně, Červené Pečky
  LT C 17 Ub K 0:0 K C Býv. Pivovar, Dr. Dvořáka, Červené Pečky
Červené Poříčí LT H 15 1 ^4 HD Býv. JZD, Červené Poříčí
Červený Kostelec MT T 65 1/1 0 2CC Verner, Nerudova, Červený Kostelec
  MT C 61 Ub/1 0X CC Textonnia Czech, Jiráskova, Červený Kostelec
  LT C 33 Ub 0 CC Ekotech, Řehákova, Červený Kostelec
  LT C 30 Ub 0 CC Sklady Ello, 17. Listopadu, Červený Kostelec
  LT H 22 Ub ^4 H,HD,CC Tukov Kovoobrábění, Lánská, Červený Kostelec
  LT C 31 Ub 0 CC Semet, Rybničná, Červený Kostelec
  LT C 20 Ub 8.0 CC Luko, Českoskalická, Červený Kostelec
  3T LT P 29 1 0 2HD Hasičská zbrojnice, Červený Kostelec
Červený Újezd 2V LT S 26 Ub 0 HC Středisko chovu prasat, Červený Újezd
Česká Kamenice LT C 32 Ub 4^48.8:8 ^CC Přádelna Franz Knappe, Havlíčkova, Česká Kamenice
  LT C 46 Ub 0:0 CC Býv. Přádelna Franz Knappe, Za Pilou, Česká Kamenice - Dolní Kamenice
  LT C 30 Ub 4488.8:8 CC Býv. Tkalcovna F.W.Pilz, Děčínská, Česká Kamenice
  LT C 49 Ub/2 0 CC/H,CC Býv. Skárna pletací příze, Pražská, Česká Kamenice
  LT S 43 1 0 H Výtopna, 5. května, Česká Kamenice
  LT H 2X Ub ^4 BB Narex, 5. května, Česká Kamenice
  LT C 4X Ub 48.8:8 CC Strojírna Adolf Renger, Štítného, Česká Kamenice
  LT H 15 1 ^4 HD,HD,H Sportovní hala, Dukelských hrdinů, Česká Kamenice - Horní Kamenice
  LT C 13 Ub ^4.0X CC SÚS Děčín, Fučíkova, Česká Kamenice - Horní Kamenice
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Přádelna Franze Preidla, Lužická, Česká Kamenice - Horní Kamenice
  areál Býv. Pivovar hraběte Kinského, Česká Kamenice
  LT C 29 Ub K 0:0 C Býv. Pivovar hraběte Kinského, Pivovarská, Česká Kamenice
  LT C 28 Ub 4.0:0 CV! Býv. Pivovar hraběte Kinského, Pivovarská, Česká Kamenice
  LT C 2X Ub K 0:0 K ? Pivovar hraběte Kinského, Pivovarská, Česká Kamenice
Česká Kamenice - Horní Kamenice LT C 38 Ub 8^8.0X ^CC Papírna Apis, Lužická, Česká Kamenice - Horní Kamenice
Česká Kamenice - Pekelský Důl LT C 21 Ub 44.8:8 CV Býv. Pila, Česká Kamenice - Pekelský Důl
Česká Lípa LT S 44 Ub 0 HC Býv. Mobilní kotelna, Svárovská, Česká Lípa
  LT C 2X Ub ^8:8 ? Býv. Pila Dogel & Rösler, Plynárenská, Česká Lípa - Kopeček
  LT C 3X Ub ^80 ? Parní cihelna Jos. Schneider, Litoměřická, Česká Lípa - Dubice
  LT C 2X Ub ^8:8 ? Parní cihelna Jos. Schneider, Litoměřická, Česká Lípa - Dubice
  3T LT P 33 1 0 T Nemocnice s poliklinikou, Purkyňova, Česká Lípa
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Městská plynárna, Plynárenská, Česká Lípa
  MT S 96 1 ¤¤.0 HC Býv. Českolipská mlékárna, Česká, Česká Lípa
  LT C 29 Ub/1 44.48X C Býv. Prádelna, Sedláčkova, Česká Lípa
  LT C 33 Ub 0.0X CC Býv. Továrna na výrobu pian a pianin Gustava Röslera, Hrnčířská, Česká Lípa
  LT C 25 Ub 448.0X CC Doska, Dubická, Česká Lípa
  LT C 48 Ub 0.0X CC Revok, Bulharská, Česká Lípa
  MT T 86 1/1 0 2CC Býv. Panelárna, U Obecního lesa, Česká Lípa - Dubice
  LT C 36 Ub 4^4.80 CC Býv. Cihelna, Českokamenická, Česká Lípa - Dolní Libchava
  PT C 9 Ub ^40 C Býv. Cihelna, Českokamenická, Česká Lípa - Dolní Libchava
  MT T 59 1 0 2CC Nemocnice s poliklinikou, Purkyňova, Česká Lípa
  LT C 1X Ub K 0:0 BB Býv. Měšťanský pivovar, Moskevská, Česká Lípa
  MT M 61 1 0 HC Býv. ŽOS, Vendys & V, Tovární, Česká Lípa
  MT T 65 1 0 2CC Býv. Výtopna, Mimoňská, Česká Lípa
  LT C 25 Ub 0 CC/CV Buscom, Zahradní, Česká Lípa - Dolní Libchava
  LT T 41 Ub 0 2CC Českolipské Teplo, Děčínská, Česká Lípa - Dolní Libchava
  LT H 16 1 4 CD Kotelna, Poříční, Česká Lípa
  LT C 29 Ub 48.0:0 CC Býv. Montážní dílny ČD, Svárovská, Česká Lípa
  2T LT P 34 1 A HD Českolipské Teplo, Děčínská, Česká Lípa - Dolní Libchava
  LT P 2X Ub 0 BB Kovošrot, U Obecního lesa, Česká Lípa
  LT H 20 Ub ^4 HD,C Real Invest CL, Litoměřická, Česká Lípa - Dubice
  LT C 3X Ub 8.0:0 CC Narex - Protool, Moskevská, Česká Lípa
  LT C 2X Ub 44.0:0 CC Býv. Lihovar a výrobna kvasnic, Sokolská, Česká Lípa
  LT C 3X Ub 44.8:8 ? Býv. Wedrichova továrna Kartounka, Děčínská, Česká Lípa
  LT C 4X Ub ?.0:0 ? Bombardier Transportation, Svatopluka Čecha, Česká Lípa
  LT C 2X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar Salomona Altschula a Josefa Müllera, U Vodního hradu, Česká Lípa
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Měšťanský pivovar, Moskevská, Česká Lípa
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Býv. Městská jatka, Dubická, Česká Lípa
  LT C 2X Ub 88.?:? ? Býv. Kartounka a barvírna Grünfeld & Bloch, Dubická, Česká Lípa
  areál Teplárna ČLT, Liberecká, Česká Lípa - Stará Lípa
  RU M 112 3 0 2HD Teplárna ČLT, Liberecká, Česká Lípa - Stará Lípa
  3T LT P 42 1 0 HD Teplárna ČLT, Liberecká, Česká Lípa - Stará Lípa
  areál Přádelna Polydekor, U Kartounky, Česká Lípa
  LT C 25 Ub/1 ^48.8 C Přádelna Polydekor, U Kartounky, Česká Lípa
  LT P 15 Ub ^0 HD Přádelna Polydekor, U Kartounky, Česká Lípa
Česká Metuje LT C 28 Ub 88.0:0 CC Býv. Textilka, KonoPro, Česká Metuje
Česká Skalice LT P 14 Ub 0.0X H Skaličan, Zelená, Česká Skalice
  LT C 33 N 0N0 CC Kotelna, Riegrova, Česká Skalice
  LT C 27 Ub/1 44.88:8 H,CC Agro CS, Maloskalická, Česká Skalice
  LT C 41 Ub 448.0X CC Agro CS, Nyklíčkova, Česká Skalice
Česká Třebová MT C 57 Ub/1 0 CC/H Kotelna, V Lukách, Česká Třebová
  LT C 42 Ub 0.0 CC Depo kolejových vozidel, Moravská, Česká Třebová
  LT C 48 Ub/2 0.0 2CC/H LDM, Litomyšlská, Česká Třebová
  LT H 21 1 ^4 HD LDM, Litomyšlská, Česká Třebová
  LT S 44 Ub 8 HC Mika, Skalka, Česká Třebová
  3T LT P 27 1 4.0 2HD Plynová kotelna, Křib, Česká Třebová
  LT P 20 Ub 4 HD Mika, Skalka, Česká Třebová
  LT P 21 Ub ^0 HD Plynová kotelna, Na Milíři, Česká Třebová
  3T LT P 26 1 4.0 CC, H Plynová kotelna, Sídl. Lhotka, Česká Třebová
  LT H 15 1 4 C,HD Základní škola, Ústecká, Česká Třebová - Parník
  MT C 52 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna, Ekoline Group, Semanínská, Česká Třebová
  MT C 7X Ub/1 0 CC Teplárna Primona, Dr.E.Beneše, Česká Třebová - Parník
  LT H 20 1 ^4 HD Střední odborná škola technických oborů, Skalka, Česká Třebová
  LT P 20 Ub 0.0 CC Kotelna ČD, Semanínská, Česká Třebová
  LT H 18 1 ^4 HD Základní škola, Habrmanova, Česká Třebová
  MT C 7X Ub 88.0:0   Býv. Textilka Primona, Dr. E. Beneše, Česká Třebová
  LT S 25 Ub ¤X HC JafHolz, Semanínská, Česká Třebová
  4T LT P 15 1 ^0 HD Sintex, Moravská, Česká Třebová
  LT C 4X Ub 0 CC Býv. Kotelna, Tkalcovská, Česká Třebová
  2T LT H 16 Ub ^4 CC Krematorium, Hřbitovní, Česká Třebová
České Budějovice RU M 160 4 0 2HD Výtopna Vráto, Okružní, České Budějovice
  LT C 45 N-1 0N0 CC Nemocnice, B. Němcové, České Budějovice
  LT H 21 1 4 C Krematorium, Horní, České Budějovice
  RU M 120 4/2 0 2HD Teplárna, Novohradská, České Budějovice
  LT C 23 Ub 0.0:0 C/CV Sodovkárna Pelikán, Litvínovická x Mánesova, České Budějovice
  LT H 16 Ub 4 HD Elektroúsek ČD, České Budějovice
  LT P 20 1 ^0 CC Ekologická spalovna Koh-i-noor, Pekárenská, České Budějovice
  LT S 37 1 0 HC Duropack Bupak papírna, Papírenská, České Budějovice
  LT P 29 Ub A HD Nemocnice, B. Němcové, České Budějovice
  MT C 62 Ub 88.0:0 CC Koh-i-noor Hardtmuth, F. A. Gerstnera, České Budějovice
  LT H 15 1 ^4 H Kasárna J. Nálepky, Husova, České Budějovice
  LT C 25 Ub 0 CC Býv. Zvonárna, Fitcentrum, Dobrovodská, České Budějovice
  LT   15 Ub     Wienerberger, České Budějovice
  2V LT S 21 Ub 4.0 2HC Agrostav, Izoplast, Hlinská, České Budějovice
  LT H 20 Ub 4 C Úřad vyšetřování Policie ČR, Krumlovská, České Budějovice
  LT C 26 Ub ^80:0 CC Belis, Rudolfovská, České Budějovice
  LT P 40 Ub 0 HD Teplárna, Novohradská, České Budějovice
  LT C 15 Ub ^4.0:0 C Body & Soul Vitality, B. Smetany, České Budějovice
  LT S 27 Ub 0 HC Pekast, Vrbenská, České Budějovice
  2T LT P 20 Ub 0 H,HD Výměník, Sportclub U Evžena, E. Rošického, České Budějovice
  LT C 1X Ub 0 BB Auto Kelly, Pekárenská, České Budějovice
  LT C 2X Ub K 0:0 B H Budějovický Budvar, Karolíny Světlé 4, České Budějovice
  LT C 18 Ub 4^4.8X CC Jihočeská masna, Pražská tř., České Budějovice
  PT C 14 Ub 40.0:0 C Středisko oprav kolejových vozidel, Novohradská,České Budějovice
  LT P 4X Ub 0 HD Teplárna, Novohradská, České Budějovice
  areál Slévárna, České Budějovice
  MT C 65 Ub 0 CC Slévárna, Slévárenská, České Budějovice
  MT C 62 Ub 00 CC Slévárna, Slévárenská, České Budějovice
  MT C 64 Ub 0 CC Slévárna, Slévárenská, České Budějovice
  LT P 32 Ub 0 HC Slévárna, Slévárenská, České Budějovice
  LT P 20 Ub ^0 HD Slévárna, Slévárenská, České Budějovice
České Meziříčí LT S 15 1 4 HD VaK Hradec Králové, Záhumenská, České Meziříčí
české Meziříčí LT S 16 1 4 HD Zemspol, České Meziříčí
České Meziříčí LT P 22 1 )( HD Cukrovar, Osvobození, České Meziříčí
  MT C 65 Ub 44888.0:0A CC Cukrovar, Osvobození, České Meziříčí
České Velenice LT S 19 Ub ^0 H,HD Kotelna, sídliště Na Sadech, České Velenice
  areál Býv. ŽOS, Legios, České Velenice
  MT C 50 Ub 4488.0:0 CC Býv. ŽOS, Legios, České Velenice
  21V PT C 13 Ub 4^48.8:8 H,BB Býv. ŽOS, Legios, České Velenice
  2V PT C 13 Ub ^48.8:8 H,BB Býv. ŽOS, Legios, České Velenice
Český Brod LT S 30 Ub 0 HC Kotelna, 28.října, Český Brod
  LT C 40 Ub/1 0 CC Českobrodská nemocnice, Žižkova, Český Brod
  LT C 40 Ub 0.0 CC Měšťanský pivovar, Tuchorazská, Český Brod
  MT C 62 Ub 0.0 CC Cukrovar, Český Brod
  2T LT P 15 1 0o0 CC Antares Liblice, Školní, Český Brod
  LT C 25 Ub K 0:0 B C Měšťanský pivovar, Tuchorazská, Český Brod
  LT H 19 1 44 ^CC Býv. Zahradnictví, Autoservis Thymus trade, Palackého, Český Brod
  LT H 17 1 4 HD Mimo - Pekárna a cukrárna, Klučovská, Český Brod
  3V LT S 16 Ub 0 3HC Unikom, Tuchorazská, Český Brod
  LT P 15 Ub 0.0 CC Stavokonstrukce, Sportovní, Český Brod
  LT P 15 Ub 0 BB Českobrodská nemocnice, Žižkova, Český Brod
Český Dub 3T LT P 20 1 0 HD Plynová kotelna, Husova, Český Dub
  LT C 45 Ub 4^0:0 ^CC Býv. Cihelna, Stavebniny, U Cihelny, Český Dub
  LT C 30 Ub ^8:80 CC Tiskárna vlněných látek Franz Schmitt, Zámecká, Český Dub
  LT P 1X Ub 0 BB Pila Sobákov, Masarykova, Český Dub
  LT H 18 1 4 CD Agro družstvo, Zámecká, Český Dub
  LT P 1X Ub 0 BB Agrokomplet 2000, Husova, Český Dub
  LT H 22 Ub 4 H, HD Autozávod, Husova, Český Dub
Český Krumlov RU T 110 1/1 0 2CC/H Teplárna Domoradice, Český Krumlov
  LT C 23 Ub 4.80 CC Býv. Jitona, Vodoinstalace, Za Jitonou, Český Krumlov
  LT C 27 Ub 48.8:8 CC Býv. Městský pivovar, Egon Schiele Art Centrum, Hradební, Český Krumlov
  LT S 36 1 0¤.0 T Nemocnice, Nemocniční, Český Krumlov
  3T LT P 26 Ub oOo T Tepelné zásobování, Pod Kaštany, Český Krumlov
  LT P 21 Ub 8.0 T Nemocnice, Nemocniční, Český Krumlov
  LT C 21 Ub 44.80:0 CC Býv. Lira, Technické služby, Český Krumlov
  LT C 25 Ub ^0 C Otavan, U Vlaštovičníku, Český Krumlov
  LT P 33 Ub 0 HC Lira, Tovární, Český Krumlov
  3T LT P 20 Ub 0 T Schwan Stabilo, Tovární, Český Krumlov
  LT H 17 1 4 ^HD Diskont, Urbinská, Český Krumlov
  LT C 1X Ub ^88:8 BB Barvírna, Kájovská, Český Krumlov
  LT H 2X Ub ^4 BB Kotelna, Chvalšinská x Fialková, Český Krumlov
  LT H 15 Ub 4 CD Areál firem, U Poráků, Český Krumlov
  LT C 2X Ub K 0:0 CC Pivovar Eggenberg, Pivovarská, Český Krumlov
  LT C 3X Ub 0   Lira, Tovární, Český Krumlov
  LT C 1X Ub ^88X BB Býv. Městský pivovar, Egon Schiele Art Centrum, Hradební, Český Krumlov
  LT C 3X Ub ?.0:0   Pivovar Eggenberg, Pivovarská, Český Krumlov
Český Rudolec LT C 18 Ub 40.0:0čh Y Lihovar, Český Rudolec
  LT C 22 Ub 80.0 CC Býv. Lihovar, Farma Peníkov, Český Rudolec - Peníkov
  LT H 15 1 ^4 H,CC Lesy, Český Rudolec
Český Těšín LT C 31 Ub 8.8:8 C Sladovna Albert Grauer, Tovární, Český Těšín - Svibice
  LT C 26 Ub/1 88.8 C Býv. Továrna, Tovární, Český Těšín
  LT C 26 Ub ^480.00 C Býv. Sklárna, Toramos, Tovární, Český Těšín
  LT C 30 Ub 0 CC Perex, Na Lučinách, Český Těšín
  LT C 31 Ub 44.8 CC Těšínská tiskárna, Štefánikova, Český Těšín
Čestice LT H 18 1 444 CC Výtopna, Čestice
Číčenice areál Cihelna Wienerberger, Číčenice
  LT C 35 Ub 0.0 CC Cihelna Wienerberger, Číčenice
  LT P 28 Ub ^0 HD Cihelna Wienerberger, Číčenice
Čimelice LT C 43 Ub 0.0X CC Býv. Kruhová vápenka Rakovice, Čimelice
  LT C 23 Ub 4488.880:0 CC Býv. Lihovar Bissingrov, Čimelice
  LT H 16 Ub ^44 CC Zámecká zahrada, Čimelice
Činěves LT P 25 5 0 L,H Les servis, Činěves
  LT H 15 1 4 HD Býv. JZD, Činěves
Čísovice LT P 27 Ub/1 0 HD Státní statek, Betonárna, Čísovice
Čistá LT C 27 Ub 0.0:0 CV Býv. Cihelna, Čistá
Čistěves PT C 12 Ub ^0:0 C Býv. Sušárna na cikorku, Čistěves
Čížkovice areál Lafarge cement, Čížkovice
  RU M 125 3 0 2HD Lafarge cement, Čížkovice
  MT T 74 Ub 0X 2CC Lafarge cement, Čížkovice
  MT T 88 Ub 0 2CC Lafarge cement, Čížkovice
  MT T 74 Ub/1 0 L,2CC Lafarge cement, Čížkovice
  MT P 50 Ub 0 CC Lafarge cement, Čížkovice
Čkyně LT H 19 1 4 CC Zahradní služby, Čkyně
Ďáblice LT C 33 Ub 48.8X CC Battistova cihelna, Prácheňská, Praha 8 - Ďáblice
  LT H 19 1 ^4 CC Domov seniorů, Kubíkova 11, Praha 8 - Ďáblice
  LT H 17 1 ^4 CD PMJ, Ďáblická 510/86, Praha 8 - Ďáblice
Dačice LT C 45 Ub 0:0 CC Nemocnice, Antonínská, Dačice
  MT T 80 1 0 2CC TRW Das, Dačice
  LT C 2X Ub K 8:8 K BB Býv. Panský pivovar, Krajířova, Dačice
  areál Kotelna Teplospol, Dačice
  LT C 48 Ub 0.0 2CC Kotelna Teplospol, A. Dvořáka, Dačice
  LT H 18 Ub ^4 ^CC Kotelna Teplospol, A. Dvořáka, Dačice
Dalečín LT C 42 Ub 0 H^CC Býv. Vlněna, Gama Group, Dalečín
Daleké Dušníky LT C 22 Ub 0.0:0 BB Býv. Cihelna, Daleké Dušníky
Dalešice LT P 20 Ub 0¤.00 H Zemědělské družstvo, Dalešice
  LT C 22 Ub 4.0^0:0 čh CC Akciový pivovar, Dalešice
  LT C 19 Ub K 00:0 B HV Akciový pivovar, Dalešice
Dašice LT S 20 Ub 0 HC Kataforesis, Jungmannova, Dašice
  2V LT S 20 Ub 0 HC Kataforesis, Jungmannova, Dašice
  LT C 33 Ub ^880.0:0 ^CC Býv. Továrna na výrobu bičů a hnacích řemenů Josefa Vosáhla, Jungmannova, Dašice
  MT C 6X Ub ?.?:? ? Býv. Rolnický akciový cukrovar, Křičenského, Dašice
  LT P 25 Ub 0 HD MD Logistika, Dašice
  LT C 17 Ub 0.0:0 CC Býv. Opravna zemědělských strojů, Dašice
  LT H 16 1 ^4 HC/CC Chemap Agro, Dašice
Davle MT C 5X Ub 0   Nekvasilova cihelna, Školní, Davle
Debř LT C 27 Ub ^0X CC Býv. Akuma, Trex-MB, U Přejezdu, Mladá Boleslav - Debř
Děčín I - Děčín RU M 173 4 0 2HD Termo Děčín, Benešovská, Děčín I - Děčín
  LT C 45 Ub/1 0.0X CC Býv. Městská elektrárna, U Plovárny, Děčín I - Děčín
  LT C 48 Ub/1 600.0:0 ^CC Daymoon, Fügnerova, Děčín I - Děčín
  LT C 17 Ub 4 L,CC Restaurace Fabrika, Oblouková, Děčín I - Děčín
  LT C 2X Ub ^0 ^CC Power-Cast Ortmann, Krokova, Děčín I - Děčín
Děčín II - Nové Město LT C 40 Ub 0.0 CC Krajská zdravotní - nemocnice Děčín, U Nemocnice, Děčín II - Nové Město
  LT H 23 Ub 4444 CC Neznámý objekt, Purkyňova 33/903, Děčín II - Nové Město
  2T LT P 25 Ub 4.0 CC Plynová kotelna, Nedbalova, Děčín II - Nové Město
  LT S 43 Ub 0 HC Býv. Kotelna, Liberecká, Děčín II - Nové Město
  LT C 45 Ub 80.0:0 CC Býv. Knoflíkárna, Rebell, Benešovská, Děčín II - Nové Město
  MT C 50 Ub 4480.0 CC Děčínský stavební podnik, Folknářská, Děčín II - Nové Město
  LT C 31 Ub 440.0:0 CC Býv. ČDZ, Lineta - Severočeská dřevařská společnost, Benešovská, Děčín II - Nové Město
Děčín III - Staré Město MT C 53 Ub 0:0 CC Býv. Přádelna bavlny, Březová, Děčín III - Staré Město
  areál Býv. Továrna na zahradnické potřeby, Sempra Praha, Děčín III - Staré Město
  LT C 38 Ub 0.0X CC Býv. Továrna na zahradnické potřeby, Pod Chlumem, Děčín III - Staré Město
  LT P 18 Ub 00 C Sempra Praha, Pod Chlumem, Děčín III - Staré Město
Děčín IV - Podmokly LT C 36 Ub ^4.88:8 ^CC Býv. Knoflíkárna, Stroj-Union, Teplická, Děčín IV - Podmokly
  LT C 18 Ub 4.8:8 CV Býv. Pekárna, Čsl. Mládeže, Děčín IV - Podmokly
  areál Býv. Thunovský pivovar, Děčín IV - Podmokly
  MT C 53 Ub 44^480.0:0 CC Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
  LT C 21 Ub 0.0:0 čh CC Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
  LT C 16 Ub 4.0:0 CC Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
  2T LT C 22 Ub K 0:0 K 2C Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
  LT C 2X Ub 4480.0:0 ? Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
Děčín IX - Bynov LT C 48 Ub 448.0 HD,CC Býv. Bynovská přádelna lnu, Teplická, Děčín IX - Bynov
  LT C 26 Ub 440.0X CC Býv. Výrobna zdrhovadel Erich Wittenberg & co., Wico B.G.M., Rudolfova, Děčín IX - Bynov
  areál Termo Děčín, Bynovská, Děčín IX - Bynov
  MT T 6X 1 0 2CC Termo Děčín, Bynovská, Děčín IX - Bynov
  LT P 46 1 0 T Termo Děčín, Bynovská, Děčín IX - Bynov
Děčín V - Rozbělesy 2T LT S 19 Ub ^0 ^HD,2HC Mechanická dílna Antonín Spurný, Papírnická, Děčín V - Rozbělesy
  LT P 30 Ub 4.0 CC Kabelovna, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  2T LT P 30 Ub 4.0 CC Kabelovna, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  LT C 33 Ub 4448.0:0 CC Býv. Továrna na esence Schimmel, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  2T LT P 15 Ub 0 T Býv. Továrna na esence Schimmel, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  PT C 12 Ub ^4.0:0 ^C Býv. Pekárna, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  LT P 34 Ub 0 CC Chart Ferox, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  areál Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Děčín V - Rozbělesy
  LT P 27 Ub 0 HC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  2T LT P 18 Ub 0 CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  LT C 4X Ub 44.80 CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  LT C 3X Ub ^8:8 CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  MT C 5X Ub 0.0:0 CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  LT C 45 Ub 44.0:0 H/CC, CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
Děčín VI - Letná LT T 26 Ub 4.0X CC Prodej sudového piva, Dělnická, Děčín VI - Letná
  LT C 34 Ub 4.0:0 H,CC Býv. Čokoládovna, Centroflor, Dělnická, Děčín VI - Letná
  LT C 19 Ub 4 H,BB Býv. Čokoládovna Otto Rüger, Dělnická, Děčín VI - Letná
  MT T 64 1 0 2CC Býv. Kotelna, Stavebniny Stama, Dělnická, Děčín VI - Letná
  LT P 44 1 0 H Termo Děčín, Dělnická, Děčín VI - Letná
  areál Ryko, Děčín VI - Letná
  LT C 31 Ub 8.0:0 CC Ryko, Dělnická, Děčín VI - Letná
  2T LT P 15 Ub 0 HD Ryko, Dělnická, Děčín VI - Letná
Děčín VII - Chrochvice LT C 15 Ub ^44.0 ^C Býv. Chemická továrna Krawany, Slepá, Děčín VII - Chrochvice
Děčín VIII - Dolní Oldřichov LT C 30 Ub 44.0:0 CC Býv. Městský stavební podnik, Autobazar, Teplická, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
  LT C 22 Ub 4.0X CC Býv. Papírna, Wico B.G.M., Na Hrázi, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
  MT C 50 Ub 0.0 2CC Býv. Mitop 04, Netex, Na Hrázi, Děčín VIII – Dolní Oldřichov
  LT C 28 Ub ^40.0:0 ^CC Prodej řeziva Milan Tůma K+T, Teplická, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
  LT H 16 Ub ^4 H,C Býv. Stavební údržba, Cryoservis, Vojanova, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
  LT C 15 Ub ^4.0 ^CC Býv. Rukov, Spojovací, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
Děčín XVI - Přípeř LT C 28 Ub 4.80 CC Býv. Tažírna drátů, Karko, Drážďanská, Děčín XVI - Přípeř
Děčín XXXI - Křešice MT C 71 Ub 0.0:0 CC Býv. Továrna na tukové výrobky Centra, Vítězství, Děčín XXXI - Křešice
Děčín XXXII - Boletice nad Labem MT C 70 Ub 8.0:0 2CC Býv. Vlnap, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  MT S 72 1 ¤.0 HC Termo Děčín, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  LT P 33 Ub 8.0 TV Termo Děčín, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  LT H 16 1 ^4 HD Výchovný ústav pro nezletilé zločince, Janáčkova, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  LT C 26 N-1 ^0NX HD,CD,HD Chemotex, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  PT C 14 Ub 4.4:4 ^C Býv. Pekárna, Vítězství, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  MT T 8X Ub 0 2CC SCA Packaging, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Děčín XXXIII - Nebočady LT C 21 Ub 48.0:0 CC Dixi, K Nádraží, Děčín XXXIII - Nebočady
Dehtín LT C 28 Ub 80.0:0 CV Býv. Cihelna, Dehtín
Dejvice MT M 55 1 444.0 HC Teplárna Juliska, Pod Juliskou, Praha 6 - Dejvice
  LT C 34 Ub 0 CC VŠCHT, Technická 3, Praha 6 - Dejvice
  LT C 38 Ub/1 ^0 HD,CC Býv. Cihelna, býv. Tiskárna Kavka, V Šáreckém údolí 37, Praha 6 - Dejvice
  LT C 32 Ub 0:0 CC Úřad provozu a služeb Ministerstva obrany, Generála Píky, Praha 6 - Dejvice
  LT S 32 Ub 0 HC Telecom, Telefónica O2 ČR, Kafkova, Praha 6 - Dejvice
  LT C 4X Ub 0 CC Teplárna Juliska, Pod Juliskou, Praha 6 - Dejvice
  LT H 15 1 ^4 HD Hydrologický ústav, Podbaba, Praha 6 - Dejvice
  LT C 3X Ub 8.8:8   Cihelna, Paťanka, Praha 6 - Dejvice
  areál První pražská sladovna, Praha 6 - Dejvice
  3T LT C 30 Ub K 0 B C První pražská sladovna, Praha 6 - Dejvice
  LT C 28 Ub K 0 K C První pražská sladovna, Praha 6 - Dejvice
  LT C 34 Ub K 0 B C První pražská sladovna, Praha 6 - Dejvice
  LT C 3X Ub 4.80 ? První pražská sladovna, Praha 6 - Dejvice
Desná MT T 71 1 4.0 CC Teplárna, Krkonošská, Desná
  3T LT P 17 Ub 0 T Plynová kotelna, Údolní, Desná
  areál Preciosa Ornela, Desná
  RU T 115 1/1 0 2CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 45 Ub 0.0 CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 24 Ub 888.0:00 CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  MT T 68 1 0 2CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 31 Ub ^8.8:8 CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 32 Ub ^8.0:00 CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 16 Ub 0^X BB Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 16 Ub 0^X BB Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 28 Ub ^88.8X CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  areál Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 24 Ub ^8.8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 29 Ub 8.8:8 ^CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 31 Ub ^8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 23 Ub ^8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 29 Ub ^8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 37 Ub ^4.8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  areál Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
  LT C 19 Ub ^0:0 ^C Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
  LT C 19 Ub ^0:0 ^C Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
  2T LT P 17 Ub ^0 ^HD Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
  LT H 16 Ub ^4 HD Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
Deštná LT H 17 1 44 čh CC Hasičská zbrojnice, nám. Míru, Deštná
  LT H 16 Ub ^4 ^CC Mateřská škola, Zahradní, Deštná
Dětenice LT C 2X Ub K 8:8 BB Pivovar, Dětenice
Dětmarovice MT M 77 1 0 2HD Baumit Dětmarovice, areál EDĚ, Dětmarovice
  areál ČEZ, Elektrárna Dětmarovice, Dětmarovice
  GU M 269 8 0 2HD ČEZ, Elektrárna Dětmarovice, Dětmarovice
  GU M 269 1 0 HD/HV, CC ČEZ, Elektrárna Dětmarovice, Dětmarovice
  4T RU M 100 1 )( HD ČEZ, Elektrárna Dětmarovice, Dětmarovice
Dětřichov MT C 65 Ub/1 4488.8:8 H/CC,CC Býv. Mechanická tkalcovna a úpravna C. A. Preibisch, Dětřichov
Dětřichov nad Bystřicí LT H 15 1 4.4 CD Býv. Vojenský prostor, Dětřichov nad Bystřicí
Diana LT C 2X Ub 0:0 BB Býv. Pila, Diana
Dírná LT C 1X Ub ^0 čh BB Býv. Lihovar, Dírná
Diváky LT C 33 Ub 00:0 CC Lihovar, Diváky
Dívčice LT C 30 Ub 88.8:8 CC Býv. Cihelna, Dívčice
Dlouhá Ves LT C 29 Ub 0.0:0 CC Býv. Pila, Linea Home, Dlouhá Ves
  LT P 18 Ub 0 CC Býv. Pila, Linea Home, Dlouhá Ves
  LT C 1X Ub 46.8:8 BB Býv. Lihovar, Dlouhá Ves
Dlouhoňovice MT T 95 1 0 2CC Býv. Orlické mlékárny, Dlouhoňovice
Dlouhopolsko LT C 2X Ub 4.8:8 BB Cihelna, Dlouhopolsko
Dobelice LT C 24 Ub 0.0 2CC/CV HPP, Dobelice
Dobkov LT C 27 Ub 440.0 CC Býv. Lihovar, Dobkov
Dobkovice areál Býv. Prefa, Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, Dobkovice
  LT C 40 Ub 8.0:0 CC Býv. Prefa, Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, Dobkovice
  MT S 52 Ub 0 HC Býv. Prefa, Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, Dobkovice
Dobrá nad Sázavou LT C 3X Ub 0 C Býv. Brusírna skla Schindler a spol., Dobrá nad Sázavou
Dobranov LT H 15 1 ^4 HD Gigant, Dobranov
  2T LT H 19 1 4.444 CC Velkovýkrmna, Dobranov
Dobrnice LT C 26 Ub 4.80:0 CC Býv. Lihovar, Dobrnice
Dobronín LT C 38 Ub 0:0 CC Býv. Sklárny Bohemia, Dobronín
  LT H 18 Ub 44 čh C Základní škola, Za školou, Dobronín
  MT C 50 Ub/1 0 CC Býv. Sklárny Bohemia, Dobronín
Dobrotice LT C 47 Ub/1 0.0 H/H,CC Cihelna, Dobrotice
Dobrovice LT C 23 Ub K 8:8 K C Býv. Knížecí pivovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  LT C 3X Ub ?.?:? ? Býv. Knížecí pivovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  areál Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  MT C 65 N-1 0N0:0 CC Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  MT C 57 Ub 888.88X CC Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  MT C 5X Ub ?.8:8   Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  4V LT J 24 1 )( HD Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  LT P 4X 2 0 HD,BB Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
Dobruška RU T 100 1/1 0 2CC Centrální zdroj tepla, Čs. odboje, Dobruška
  LT C 28 Ub 48.0:0 CC Staročeský pivovárek, Křovická, Dobruška
  LT C 42 Ub 0.0A:0 CC Býv. Cihelna, Dobruška - Pulice
  MT S 54 Ub 0 HC KBA Crafitec, Opočenská, Dobruška
  LT C 19 Ub 48.0X CC Chovatelské potřeby, Opočenská, Dobruška
  LT P 24 Ub ^4.0 C Výrobna lahůdek, Nádražní, Dobruška
  LT C 1X Ub K 8:8 B C Staročeský pivovárek, Křovická, Dobruška
  LT C 30 Ub 888.0:0 CC Býv. Stuha, Pulická, Dobruška
Dobřany MT S 55 1 ¤0.0 HC Teplárna, Nádražní, Dobřany u Plzně
  MT C 75 Ub 0.0:0 CC Psychiatrická léčebna, Ústavní, Dobřany u Plzně
  LT C 29 Ub 0.0X CV Býv. Měšťanský pivovar, Dobřany u Plzně
  LT S 37 Ub 0.0 HC Psychiatrická léčebna, Ústavní, Dobřany u Plzně
  3T LT P 20 1 0 HD Teplárna, Nádražní, Dobřany u Plzně
  LT P 2X Ub @.00 BB Psychiatrická léčebna, Ústavní, Dobřany u Plzně
  LT C 2X Ub K 0:0 ? Býv. Měšťanský pivovar, Dobřany u Plzně
  3T LT P 15 Ub ooo TC Plynová kotelna, Selecta, 17.listopadu, Dobřany u Plzně
  LT C 1X Ub ^4.80:0 C Psychiatrická léčebna, Ústavní, Dobřany u Plzně
Dobřejovice LT S 43 1 0 HC Vetas - Kafilerie, Dobřejovice u Českých Budějovic
Dobřenice LT S 31 Ub 0 HC Býv. Zahradnictví, Arpoko, Dobřenice
  LT C 25 Ub 0 CC Býv. Drůbežárna, Truhlářství, Dobřenice
Dobřichovice LT C 35 Ub/1 0 HC,CC Mramor Slivenec, Bezručova, Dobřichovice
Dobříň LT H 23 Ub 444 C Pískovna, Dobříň
Dobříš MT M 85 1/3 0 HD Rukavičkářské závody, Na Zlaté stezce, Dobříš
  2T LT P 24 1 0 T Kotelna, Na Větrníku, Dobříš
  MT T 65 Ub @ CC Rukavičkářské závody, Na Zlaté stezce, Dobříš
  LT C 28 Ub 0.0:0 CC Masarykovo sanatorium, Na Čihadlech, Dobříš
  LT C 32 Ub K 0 C Býv. Parostrojní pivovar, U Pivovaru, Dobříš
  LT C 35 Ub 4^4.8:8 CC Pila, U Pivovaru, Dobříš
Dohnalova Lhota LT H 18 1 ^4 HD Zemědělské dužstvo, Dohnalova Lhota
Doksany MT C 72 Ub/3 0.0:0 H,CC Býv. Aehrentalský cukrovar, Doksany
  areál Býv. Klášterní pivovar, Doksany
  LT C 18 Ub K 8 BB Býv. Klášterní pivovar, Doksany
  LT C 1X Ub 4.8^8:8 BB Býv. Klášterní pivovar, Doksany
  LT C 1X Ub ?.8:8   Býv. Klášterní pivovar, Doksany
Doksy LT T 32 Ub/1 0 2CC Býv. Kotelna, Prádelna, Pražská, Doksy
  LT C 22 Ub 44.0:0 CC Knedlíkárna, Hálkova, Doksy
  LT H 22 Ub ^4 čh ^CC FOL-Obal, Pražská, Doksy
  PT C 13 Ub ^4.0:0 ^CC Aqua Sag, Valdštejnská, Doksy
Dolany LT C 25 Ub 0 čh CC Býv. Pivovar, Dolany
Dolina LT P 16 1 ^4 HD^HD Agro - Kombinát, Dolina
Dolní Benešov LT C 28 Ub 0 CC MSA, Hlučínská, Dolní Benešov
Dolní Beřkovice MT C 65 Ub/1 448.88X CC Býv. Polabský cukrovar, Dolní Beřkovice
  LT C 20 Ub 880.0 CC Strojírna Císař, Dolní Beřkovice
Dolní Bousov MT C 51 Ub 88.0:0 CC Býv. Cukrovar, Tovární, Dolní Bousov
  MT C 6X Ub 88.8 ? Býv. Cukrovar, Tovární, Dolní Bousov
Dolní Branná LT C 23 Ub 4.^8 CC Býv. Textilka, Dolní Branná
Dolní Brusnice LT C 30 Ub 8.0:0 CC Č.p. 98, Dolní Brusnice
Dolní Březinka LT S 24 Ub 0 CC Montraz Prefa, Dolní Březinka
Dolní Bučice LT C 1X Ub 4.8:8 BB Býv. Mlýn, Dolní Bučice
Dolní Bukovsko LT C 40 1 0 CC Cihelna Heluz, Dolní Bukovsko
Dolní Cetno LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Dolní Cetno
  LT C 3X Ub ?.80:0 ? Býv. Cukrovar, Dolní Cetno
Dolní Čermná LT C 28 Ub ^4.00 C,CC Býv. Pila, Výrobna krmných směsí, Dolní Čermná
  LT C 1X Ub 4.8čh BB Býv. Pila, Výrobna krmných směsí, Dolní Čermná
Dolní Dobrouč LT C 3X Ub 0:0 BB Býv. Cihelna, Dolní Dobrouč
  LT C 28 Ub 0.0 CC Ador.CZ, Dolní Dobrouč
  LT C 21 Ub 0.0^0čh CC Býv. Hedva, USSPA, Dolní Dobrouč
Dolní Dvořiště LT H 18 1 ^4 HD Zemav Rybník, Dolní Dvořiště
Dolní Jiřetín LT C 4X Ub 4.88   Důl Centrum, Dolní Jiřetín
Dolní Kounice LT C 32 Ub 4.0 CC Býv. Cihelna, Karlovská, Dolní Kounice
  LT C 26 Ub 8.0 CV Býv. Cihelna, Benátky, Dolní Kounice
  LT C 27 Ub 44.8 ^CC Býv. Ekotex, Tomek, Tovární, Dolní Kounice
  PT H 14 Ub 4 C Býv. Cihelna, Karlovská, Dolní Kounice
  LT P 25 Ub 0X HC Býv. Škrobárna, U Škrobárny, Dolní Kounice
Dolní Kralovice LT C 2X Ub ^0   Plastimat, Dolní Kralovice - Staré Dolní Kralovice
  LT P 2X Ub 0   Plastimat, Dolní Kralovice - Staré Dolní Kralovice
  LT C 1X Ub K 8:8 K   Pivovar knížete Auersperga, Dolní Kralovice - Staré Dolní Kralovice
  LT C 3X Ub 0:0 CC Pivovar knížete Auersperga, Dolní Kralovice - Staré Dolní Kralovice
Dolní Krupá LT C 25 Ub 0:0 čh CC Býv. Lihovar, Dolní Krupá
Dolní Lánov LT C 31 Ub 88.0 čh CC Býv. Statek, Dolní Lánov
Dolní Lukavice LT C 2X Ub 40.0:0 čh BB Býv. Hraběte Schönborna pivovar, JZD, Dolní Lukavice
Dolní Měcholupy RU T 110 2 0 2CC Průmstav, Kutnohorská, Praha 10 - Dolní Měcholupy
  LT P 26 Ub 0 HC Autodíly Alibaba, Praha 10 - Dolní Měcholupy
  LT S 24 Ub 0 HC Průmstav, Kutnohorská 426, Praha 10 - Dolní Měcholupy
  LT P 30 Ub 0 HD Léčiva, Zentiva, U kabelovny, Praha 10 - Dolní Měcholupy
Dolní Mlýn LT C 2X Ub ^0:0 čh CC Býv. Parní mlýn, Dolní Mlýn
Dolní Němčí LT H 16 Ub ^4 HD Baťa, Dolní Němčí
Dolní Novosedly LT C 2X Ub ?0:0 ? Býv. Cihelna, Dolní Novosedly
Dolní Počernice LT C 1X Ub K 0 K BB Býv. Pivovar, Národních hrdinů, Praha 9 - Dolní Počernice
  LT C 1X Ub ^4.8 BB Býv. Pivovar, Národních hrdinů, Praha 9 - Dolní Počernice
Dolní Podluží MT C 58 Ub 0.0:0 CC Býv. Velveta 06, Dolní Podluží
  LT C 31 Ub 44.8:8 CC Býv. Tkalcovna Herrmann a Niclatsch, Dolní Podluží
  LT C 2X Ub ^84:4 BB Býv. Továrna na samety, Dolní Podluží
Dolní Poustevna LT C 31 Ub 448.0:0 CC Býv. Továrna na atrapy Pietschmann, Nádražní, Dolní Poustevna
  LT C 31 Ub ^0:0 ^^CC Býv. Centroflor, Izopol, Vilémovská, Dolní Poustevna
Dolní Radechová LT C 26 Ub 0X CC Býv. Koňská jatka, Dolní Radechová
Dolní Rožínka LT H 15 Ub 4 HD^HD Zemědělské družstvo, Dolní Rožínka
  LT S 26 Ub 4.0 HC/HV Kovovýroba, Dolní Rožínka
  LT S 30 Ub 4.0 HC Plynová kotelna K6, Dolní Rožínka
Dolní Rychnov MT C 7X Ub ?.0:0 CC Býv. Elektrárna, Chebská, Dolní Rychnov
  MT C 5X Ub ?.0:0   Býv Elektrárna, Chebská, Dolní Rychnov
  MT C 5X Ub ?.0:0   Býv. Elektrárna, Chebská, Dolní Rychnov
  MT T 79 1/2 0.0 H,CC Montstav CZ, Bergmannova, Dolní Rychnov
Dolní Studénky LT C 2X Ub K 8 CV Pivovar Třemešek, Dolní Studénky
  LT C 25 Ub ^0:0 CC Býv. Lihovar, Dolní Studénky
Dolní Suchá LT C 34 Ub ^8:8 CC Býv. Textilka, Dolní Suchá
Dolní Tošanovice LT H 15 1 444 HD^CC Tozos, Horní Tošanovice
Dolní Újezd LT H 24 1 ^4 HD Zemědělské družstvo, Dolní Újezd
  LT C 25 Ub 4.0 CC Býv. Lihovar, ESSA, Dolní Újezd
Dolní Věstonice LT C 20 Ub 4.0 čh CC Býv. Knížecí pivovar, Mlékárna, Dolní Věstonice
  LT C 2X Ub K 0:0 BB Býv. Knížecí pivovar, Mlékárna, Dolní Věstonice
Dolní Žandov LT H 20 1 ^4 HD Hasičská zbrojnice, Dolní Žandov
  LT S 28 Ub 0 HC Průmyslový areál, Dolní Žandov
  LT H 1X 2 4 BB Agro & Kombinát, Dolní Žandov
Domašov nad Bystřicí LT C 2X Ub ?0:0 ? Býv. Lihovar, Domašov nad Bystřicí
  PT C 1X Ub ^48:8 BB Býv. Pivovar, U Bystřičky, Domašov nad Bystřicí
  LT C 2X Ub ?.?:? ? Býv. Pivovar, U Bystřičky, Domašov nad Bystřicí
  LT C 3X Ub 48.0? ? Býv. Výrobna CO2, U Bystřičky, Domašov nad Bystřicí
Domažlice LT C 21 Ub 00:0 CC Namara, Jiráskova, Domažlice
  LT C 2X Ub ?.0 ? Městská elektrárna, U Elektrárny, Domažlice
  LT H 15 1 ^4 C Krčma Auto, Masarykova, Domažlice
  LT C 1X Ub ^4 BB Ekošrot, Cihlářská, Domažlice
  LT H 16 1 4.4 CC Autodoprava, Cihlářská, Domažlice
  LT C 40 Ub 00.0 CC Teplárna, Švabinského, Domažlice
  MT C 50 Ub 00.00X CC Býv. Textilka Šumavan, Masarykova, Domažlice
  LT C 29 Ub ^0 C Pekárny a cukrárny Klatovy, Na Milotově, Domažlice
  LT C 26 Ub K 880 B C Býv. Pivovar, Komenského, Domažlice
  3T LT P 22 1 0 HD Plynová kotelna, Kovařovicova, Domažlice
  LT C 28 Ub 80.0 X CC Býv. Mechanická továrna na šňůry, Vodní, Domažlice
  LT P 18 Ub ^0 HC Zahradnictví Josef Klouček, Srnova, Domažlice
  LT C 15 Ub 40:0 C Teplotechna, Masarykova, Domažlice
  LT H 17 1 ^4 HD Chodské vodárny a kanalizace, Domažlice
  LT P 26 Ub ¤.00 H Silo, Masarykova, Domažlice
  LT P 1X Ub ^0 BB Namara, Jiráskova, Domažlice
  LT H 15 Ub ^4 HD Kotelna, Depo kolejových vozidel, Domažlice
  LT C 2X Ub ^4 C Býv. Nemocnice, U Nemocnice, Domažlice
  5T LT P 1X Ub OOOoo BB Nemocnice, Kozinova, Domažlice
  LT C 4X Ub 0 2CC Býv. Pivovar, Komenského, Domažlice
Domoušice LT C 1X Ub K 00 BB Býv. Sušárna chmele, Domoušice
Doubice LT C 38 Ub 4.0X CC Býv. Skárna lnu a bavlny Antona Schuha, Doubice
Doubrava LT T 30 1 ^@ CC Carborundum Electrite, Doubrava u Turnova
  LT C 4X Ub 4.0:0 BB Barevna Christian Geipel & Sohn, Doubrava
  LT C 2X Ub ^44:4 BB Býv. Barevna Christian Geipel & Sohn, Doubrava
  MT C 5X Ub 0 CC Býv. Důl Doubrava, Jana Čapka, Doubrava
  LT J 2X Ub )( HD Býv. Důl Doubrava, Jana Čapka, Doubrava
  LT J 2X Ub )( HD Býv. Důl Doubrava, Jana Čapka, Doubrava
  LT C 18 Ub 44.0:0 čh C Býv. Zámecký dvůr, Doubrava
  PT C 12 Ub 4^4:4 H Pekárna Komendir, Doubrava
Doubravník LT C 34 Ub 44.8:0 CC Býv. Papírna, Doubravník - Prudká
Doudleby nad Orlicí LT P 36 Ub 4¤.00 HC Charvát, Družstevní, Doudleby nad Orlicí
  MT C 65 Ub/1 488.0:0 H/CC,2CC Býv. Přádelna Florián Henrych, Dukelská, Doudleby nad Orlicí
Drahanovice MT C 53 Ub 4.880 CC Cukrovar, Drahanovice
Drahnětice PT H 14 1 4.4:4 ^C Býv. Cihelna, Drahnětice
  LT C 2X Ub ^0 ? Cihelna, Drahnětice
Drahonice LT C 24 Ub 88.0:0 čh CV Býv. Družstevní lihovar, Drahonice
Drahov LT C 2X Ub 4.8X BB Býv. Hospodářský lihovar Vřesná, Drahov
Drachkov LT S 29 Ub 0 HC Farma Mydlářka, Drachkov
Dražice nad Jizerou MT C 54 Ub/1 0.0:0 H/CC Elektrárna, Dražice nad Jizerou
Dražíč LT C 21 Ub 88.0:0 CC Býv. Lihovar, Pivovar Lipan, Dražíč
Drhovice MT T 57 1/1 0 CC/H Býv. Kasárna, Drhovice
Drnholec LT C 2X Ub 44.00:0 čh BB Býv. Mlýn, Drnholec
Drnovice u Lysic LT C 28 Ub ^44:4 CC Topak - továrna paličkovaných krajek, Drnovice u Lysic
Drslavice LT C 3X Ub 8.80čh BB Býv. Mlýn, Drslavice
Držkov LT C 28 Ub 448.0:0 CC Technosklo, Držkov
  LT C 29 Ub ^4.0 CC Technosklo, Držkov
Držovice LT C 41 Ub 0^0.0A00 ^CC/CV Býv. Cihelna, U Cihelny, Držovice
  2T LT S 18 Ub/1 4 HD Býv. Výroba nábytku, Sebastiniho, Držovice
  LT H 15 Ub ^4 C Zahradnictví, Gorkého, Držovice
Dřevčice LT C 3X Ub ^0:0 CC Býv. Cihelna, Dřevčice
Dřevohostice MT C 51 Ub/2 44.88 H Býv. Rolnický cukrovar, Bioma, Dolní, Dřevohostice
Dřínov LT C 30 Ub 4.80 ^CC Cihelna, Dřínov
Dříteň LT H 22 1 4 ^CC Kotelna, Dříteň
Dub LT H 16 1 44 CC Kotelna, Dub
  LT C 16 Ub 48.8X čh CV Býv. Zámecký lihovar, Dub
Dubá LT C 15 Ub 4.8 CV Válcový mlýn, Dubá - Zakšín
  PT C 12 Ub K 0 BB Býv. Sušárna chmele, Dubá
  PT C X Ub K 0.X BB Býv. Sušárna chmele, Dubá
  LT H 15 1 4 H^HD Býv. Teletník, Dubá - Krčma
Dubeč LT H 15 1 4 HD Kotelna, nám. U Lípy svobody, Praha 10 - Dubeč
Dubenec MT P 50 Ub 0 CC Šachta 19, Dubenec
  PT C 13 Ub ^48:88 čh ^C Dubea, Dubenec
Dubicko LT C 30 Ub 0 čh 2CC Olseed, Dubicko
Dublovice LT H 17 1 4 ^CD Zemědělské družstvo, Dublovice
Dubňany MT C 50 Ub/1 0 CC Býv. Sklárna, Holomáč, Horní huť, Dubňany
  LT C 26 Ub 88.0^00 C Býv. Fruta, Sluneta, Horní huť, Dubňany
  LT H 15 1 ^4 H^HD Mateřská škola, Ke koupališti, Dubňany
Duchcov LT C 36 Ub ^8:8 CC Býv. Cihelna, Dřevovýroba, Duchcov
  LT C 40 Ub 0.0 CC Kotelna, Březová, Duchcov
  LT C 1X Ub 48.0:0 BB Býv. Továrna na pletené a stávkové zboží, Skladištní, Duchcov
  LT P 19 Ub 4.0 CC Býv. Barvírna, For G, Teplická, Duchcov
  LT C 29 Ub 40.0:0 CC Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov
  areál Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Duchcov
  PT C 11 Ub ^4.0:0 C Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov
  LT C 31 Ub ^0:0 CC Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov
  LT C 30 Ub 00.0:0 CC Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov
Dukovany areál Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 12X 1 )( HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 12X 1 )( HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 12X 1 )( HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 12X 1 )( HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 12X 1 )( HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 12X 1 )( HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 12X 1 )( HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 12X 1 )( HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 1XX 3 0 2HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU M 1XX 3 0 HD Jaderná elektrárna, Dukovany
  RU T 1XX 3 0 CC Jaderná elektrárna, Dukovany
Dušníky 4T LT H 15 Ub 4^4 BB,4H Býv. Sušárna chmele, Dušníky
Dušníky nad Vltavou 4T LT H 18 Ub 4^4 BB, HD Sušárna chmele, Dušníky nad Vltavou
Dvorce LT C 22 Ub 880.0X čh CC Lihovar, Dvorce u Třeboně
  LT P 24 Ub ¤.0 HC KVS Ekodivize, Opavská, Dvorce
Dvoreček LT C 23 Ub 4.80:0 CC Statek, Dvoreček u Jindřichova Hradce
Dvořisko MT T 74 1/1 0 2CC Kögel, Dvořisko
  2T LT P 15 1 ^0 ^HC Kögel, Dvořisko
Dvůr Králové nad Labem MT C 80 N/1 0N0 CC,H,CC Býv. Tiba, nábřeží Benešovo, Dvůr Králové nad Labem
  LT C 17 Ub ^80 CC Truhlářství, Libušina, Dvůr Králové nad Labem
  MT C 51 Ub 88.0:0 CC Juta, Dobrovského, Dvůr Králové nad Labem
  LT C 33 Ub 8.8 CC Býv. Satos, TMW, Nedbalova, Dvůr Králové nad Labem
  MT C 12 Ub 88.0^0 X CC Býv. Tiba, Textil Invest, nábřeží Benešovo, Dvůr Králové nad Labem
  LT C 18 Ub 4^4:4 ^C Býv. Mlékárna, Milcom, Hradecká, Dvůr Králové nad Labem
  LT P 16 1 0 HD Býv. Pila, 5.května, Dvůr Králové nad Labem
  LT C 3X Ub 0.0^00:0 ? Sochorova cihelna, Alešova, Dvůr Králové nad Labem
  areál Teplárna ČEZ, 28. října, Dvůr Králové nad Labem
  RU C 100 1 0 2CC Teplárna, 28. října, Dvůr Králové nad Labem
  MT S 59 1/1 ¤0 HC Teplárna ČEZ, 28. října, Dvůr Králové nad Labem
Dymokury MT C 50 Ub 8.8X CC Býv. Cukrovar hraběte Černína, Dymokury
  LT C 37 Ub ^80:0 CC Býv. Pivovar, Dymokury
  LT C 22 Ub K 8:8 K C Býv. Starý pivovar, Dymokury
  LT S 31 Ub 0 HC Policie ČR - správa Středočeského kraje, Dymokury
Dynín LT H 20 1 ^444 CD ZZN Pelhřimov - sklad Dynín, Dynín
Dýšina MT S 79 1 ¤¤.0 HC Strojírna, V. Brožíka, Dýšina
  MT C 7X Ub 0   Býv. Hrudkovna, V. Brožíka, Dýšina
  MT C 7X Ub 0   Býv. Hrudkovna, V. Brožíka, Dýšina
Ejpovice PT C 1X Ub 80.0:0 BB Tesařské práce, Ejpovice
Ferdinandov LT C 17 Ub ^8X CC Býv. Papírna, CUBE, Ferdinandov
  LT C 28 Ub 4.4:4 CC Býv. Kovovýroba, Ferdinandov
Frahelž LT H 15 1 ^4 H R.A.B. provoz Frahelž, Frahelž
Františkov nad Ploučnicí LT C 24 Ub 48.0:0 CC Býv. Přádelna bavlny, Pila, Františkov nad Ploučnicí
  LT C 29 Ub 8:8 CC Býv. Přádelna bavlny, Excelents, Františkov nad Ploučnicí
Františkovy Lázně MT C 80 Ub/2 0.0 CC Františkolázeňská výtopna, Konečná, Františkovy Lázně
Frenštát pod Radhoštěm LT S 33 Ub/1 8.8 HC Zahradnictví Myslikovjan, Místecká, Frenštát pod Radhoštěm
  LT C 28 Ub 00X CC/CV Býv. Barvírna a tiskárna Jana Polacha, Horní, Frenštát pod Radhoštěm
  LT C 40 Ub 888.0:0 CC Býv. Pletárna Albert Reiser, Tichá, Frenštát pod Radhoštěm
  LT C 25 Ub 48.0X CC/CV Býv. Mechanická tkalcovna a úpravna, František Křenek & synové, Podříčí, Frenštát pod Radhoštěm
  LT C 4X Ub ?880:0 ? Býv. Mechanická tkalcovna a úpravna, František Křenek & synové, Podříčí, Frenštát pod Radhoštěm
  LT H 23 1 4.4 HD,CC Plynová kotelna, Příčnice, Frenštát pod Radhoštěm
  LT C 24 Ub 888.0:0 CC L. A. Bernkop 1883, Markova, Frenštát pod Radhoštěm
Frýdek - Místek LT C 26 Ub 48.0 CC Nákupní centrum Modrá Labuť, Příborská, Frýdek-Místek
  MT T 86 2/1 @ CC Slezan, závod č. 2, Frýdek-Místek
  RU M 115 4 0 2HD Teplárna Dalkia, Frýdek-Místek
  LT C 35 Ub 0.0:0 CC Býv. Dřevařské závody, Třebízského, Frýdek-Místek
  LT C 46 Ub 88.8:8 CC Slezan, závod č. 2, Frýdek-Místek
  LT C 38 Ub 4^48.8 CC Slezan, Těšínská x Nádražní, Frýdek-Místek
  LT C 34 Ub 4.8:8 CC Slezan 04, Na Příkopě 1175, Frýdek-Místek
  LT C 45 Ub/1 4.8:8 HD,CC Býv. Slezan, Staroměstská, Frýdek-Místek
  MT T 80 1 0 2CC Slezan, Beskydská, Frýdek-Místek
  areál ArcelorMittal, Frýdek - Místek
  LT C 34 Ub 0 CC ArcelorMittal, Křižíkova, Frýdek - Místek
  LT C 34 Ub 0 CC ArcelorMittal, Křižíkova, Frýdek - Místek
  LT C 34 Ub 0 CC ArcelorMittal, Křižíkova, Frýdek - Místek
Frýdek-Místek LT C 44 Ub 4.8^80:0 CC Býv. Cihelna, Svazarmovská, Frýdek-Místek
  LT C 36 Ub 0.0 2CC Sefen, Na podvolání, Frýdek-Místek
Frýdlant nad Ostravicí 4T LT S 26 Ub 0 HC Kotelna, Nerudova, Frýdlant nad Ostravicí
  LT P 35 Ub 0 HC VU Metal, Frýdlant nad Ostravicí
  MT T 82 1/1 0 2CC Býv. Železárny, Hlavní, Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant v Čechách MT S 53 1/1 0 HC/H,HC Výtopna, Bělíkova, Frýdlant v Čechách
  LT C 39 Ub 448.0:0 CC Býv. Továrna na sukno Wilhelma Siegmunda, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  MT C 70 Ub 88.0:00 CC Býv. Slezan, Tovární, Frýdlant v Čechách
  LT C 34 Ub 0 CC Nemocnice, V Úvoze, Frýdlant v Čechách
  MT C 50 Ub 4800.0:0 CC Ignatz Eisenschimmel, textilní továrna - barvení a apretura I, Hejnická, Frýdlant v Čechách
  LT C 39 Ub 4.8:8 CC Damino, Úzká, Frýdlant v Čechách
  LT P 20 Ub ^0 HD,HD Výtopna, Bělíkova, Frýdlant v Čechách
  MT C 6X Ub 4.8:8 CC Slezan, Tovární, Frýdlant v Čechách
  PT C 1X Ub ^4:4 BB Restaurace - herna Palermo, K. H. Máchy, Frýdlant v Čechách
  areál Frýdlantské strojírny Rasl a syn, Žitavská, Frýdlant v Čechách
  MT C 72 Ub 8.0:0 CC Frýdlantské strojírny Rasl a syn, Žitavská, Frýdlant v Čechách
  LT C 25 Ub ^0:0 H,CC Frýdlantské strojírny Rasl a syn, Žitavská, Frýdlant v Čechách
  areál Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  LT C 26 Ub K 0:0 C Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  LT C 20 Ub 4.8:8 CV Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  LT C 36 Ub 444.8:8 CC Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  LT C 21 Ub ^4:4 BB Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
Frýdštejn LT C 34 Ub 44.8:8 CC Barborka, Frýdštejn
Frymburk LT H 15 1 ^4.4 C Státní statky, Frymburk
Fryšava pod Žákovou Horou LT H 24 Ub 4 CC Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou horou
Fryšták LT C 29 Ub 0.0:0 CV Mava-lisovna, Holešovská, Fryšták
Fulnek LT C 30 Ub 4.0:0 čh CC Cihelna, Cihelní, Fulnek
  LT C 23 Ub ^0:0 CC Betrium, Masarykova, Fulnek
Golčův Jeníkov LT C 15 Ub 444.0:0 čh HD Kamenosochařství, Nádraží, Golčův Jeníkov
  LT C 24 Ub ^0.0 CC Pila, Ráj, Golčův Jeníkov
  LT C 25 Ub 48.8X CC Býv. Pragoděv, 5. května, Golčův Jeníkov
  LT C 26 Ub 8.0 CC Vanad, Riegrova, Golčův Jeníkov
  LT H 15 1 4 HD Apio, Ráj, Golčův Jeníkov
Grygov LT C 35 Ub 0^0A0X CV/C Býv. Kruhová vápenka, Grygov
  MT S 50 Ub 0 HC Betonárna, V podlesí, Grygov
Habry LT C 1X Ub ^0 BB^CC Centrální výrobna, Žákovská, Habry
  LT H 21 1 4 čh HD Xavergen drůbežárna, Sázavská, Habry
  LT C 30 Ub 4.0 CC Býv. Lihovar, Habry
Háj u Duchcova MT C 50 Ub 448.0:0 CC Býv. Důl Gisela II, Areál firem, Závodní, Háj u Duchcova
Háje 4T LT M 35 1 0 C,CC Plynová kotelna, Brechtova, Praha 4 - Háje
  4T LT M 35 1 0 H,HD Plynová kotelna, Schulhoffova, Praha 4 - Háje
  LT H 17 1 ^4 ^H,CC Základní škola, K Milíčovu, Praha 4 - Háje
  LT S 26 Ub 4 BB,H Kotelna, Hviezdoslavova, Praha 4 - Háje
Háje nad Jizerou MT C 51 Ub ^4.8:8 CC Gerl textilní úpravna a barevna, Háje nad Jizerou
Halenkov LT C 32 Ub 0 CC Býv. Thonet, Beech, Halenkov
Halže LT S 38 Ub 0 HC Býv. Kotelna, Ekodepon, Halže
Hamr LT C 20 Ub 80.0 CV/^C Býv. Lihovar, Hamr
Hamr na Jezeře areál Uranový důl Hamr 1, Hamr na Jezeře
  MT S 81 1 ¤.0 HD Uranový důl Hamr 1, Hamr na Jezeře
  LT P 20 Ub 0 C Uranový důl Hamr 1, Hamr na Jezeře
Hamry u Nýrska LT H 17 1 ^4 C Býv. 18. rota PS, Hamry u Nýrska
  LT C 27 Ub 48.0:0X CC Býv. Elektrochemická továrna, Hamry u Nýrska
Hanušovice LT C 40 Ub ^0 CC Býv. Moravolen, Hanušovice
  LT C 3X Ub 488.0 X CC Pivovar Holba, Pivovarská, Hanušovice
  LT C 2X Ub 488.8:8   Pivovar Holba, Pivovarská, Hanušovice
  LT C 44 Ub 8.80:0 CC ZKL, Zábřežská, Hanušovice
  LT C 40 Ub 0:0 CC Slezan 05, Pražská, Hanušovice
  2T LT P 22 1 0 HD Hanušovická lesní, středisko služeb, Hanušovice
  2T LT P 22 Ub 0 HD, T Plynová kotelna, Zábřežská, Hanušovice
  LT C 2X Ub K 0:0 K ? Pivovar Holba, Pivovarská, Hanušovice
Harrachov LT C 42 Ub/2 0 CC Sklárna, Harrachov - Nový Svět
Hasina PT C 14 Ub 4.0:0 CV Býv. Vaňkova cihelna, Rožďalovice - Hasina
Hatě 4T LT P 1X 1 0A L,BB Zábavní centrum Excalibur, Hatě
Havířov LT J 3X 1 )( L,HD Býv. Důl Dukla, Závodní, Havířov
  MT C 8X N-1 0.0N0:0 CC Býv. Důl Dukla, Závodní, Havířov
  MT C 8X Ub 0.0:0 CC Býv. Důl Dukla, Závodní, Havířov
Havlíčkův Brod LT C 45 Ub 0 2CC ŽĎAS, Průmyslová, Havlíčkův Brod
  LT C 28 Ub 88.00 CC Býv. Škrobárna F.E.Vonka, Švermova, Havlíčkův Brod
  LT P 36 Ub 0 HC Výtopna, Horní x Husova, Havlíčkův Brod
  MT T 81 1 0 2CC Pleas, Havířská, Havlíčkův Brod
  3T LT P 17 Ub 0 HD Obchodní akademie a hotelová škola, Kyjovská, Havlíčkův Brod
  LT H 15 2 4 HD Základní škola, Nuselská, Havlíčkův Brod
  LT H 22 1 4 HD Plynová kotelna, Na Výšině, Havlíčkův Brod
  LT H 19 1 4 HD/2CV Uhelná kotelna, Havlíčkův Brod
  LT P 20 Ub 0 HC Plynová kotelna, Žižkov II, Havlíčkův Brod
  LT C 30 Ub 0 CC Harbecar, Ledečská, Havlíčkův Brod
  LT C 36 Ub 88.0:0 CC Natura, Hamry, Havlíčkův Brod
  LT C 29 Ub 0 CC Zetor, Strojírenská, Havlíčkův Brod
  LT C 43 Ub ^0 CC Továrna na pletené zboží Bratří Mahlerové, Beckovského, Havlíčkův Brod
  LT P 2X Ub ^0 BB Měšťanský pivovar, Dobrovského, Havlíčkův Brod
  LT C 27 Ub ^8:8 C Měšťanský pivovar, Dobrovského, Havlíčkův Brod
Havraň MT C 53 Ub/2 4.80 HD, H/C Býv. Cukrovar Hielle und Dittrich, Havraň
Havřice MT C 6X Ub 0.0:? ? Býv. Cihelna, Havřice
Hazlov LT C 41 Ub 48.0:0 CC Býv. Přádelna C. B. Göldner, Hazlov
  LT C 27 Ub 48.0 X CC Abydos, Hazlov
Hejnice MT C 50 Ub 4.8:8 ^CC Helana, P. Bezruče, Hejnice
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Textilka, P. Bezruče, Hejnice
Heřmanice LT C 23 Ub 88.0 C Býv. Lihovar, Heřmanice
  LT H 20 Ub ^4 ^^CC Býv. Tiba, Heřmanice
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Tiba, Heřmanice
Heřmanov LT C 21 Ub 0 čh CC Býv. Lihovar, Heřmanov
Heřmanova Huť areál Sklárna, Heřmanova Huť
  LT C 26 Ub 88.0X CC Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT C 41 Ub/1 0.0:0 H/CC Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT C 28 Ub 88.0X čh CC Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT C 43 Ub 88.0 CC SHH - sklárna, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT P 44 2 4.0 L,HD,T Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
Heřmanův Městec LT C 49 Ub 0 CC Sběrný dvůr, V Lukách, Heřmanův Městec
  LT P 27 Ub 0 2CC Antares, Konopáčská, Heřmanův Městec
  LT C 46 Ub/1 0.0 H, CC Kotelna, Podél Dráhy, Heřmanův Městec
  2T LT P 16 1 4.0 HC Sběrný dvůr, V Lukách, Heřmanův Městec
Hlavečník LT S 29 Ub 4.8 HC Chovservis, Hlavečník
Hlavenec MT S 69 2 ¤0 HC Walter, Hlavenec
  PT C X Ub 4.0^0:0 BB Parní kotelna, Hlavenec
  areál Opravna leteckých motorů, Hlavenec
  6V LT M 15 Ub/1 0 HD Opravna leteckých motorů, Hlavenec
  2V LT M 15 Ub 0 HD Opravna leteckých motorů, Hlavenec
Hlinsko RU T 116 1 0 2CC Teplárna, Družstevní, Hlinsko
  LT C 34 Ub/1 0X T,CC Barevna, Třebízského, Hlinsko
  LT C 31 Ub 0 CC Býv. Barvírna, Čelakovského, Hlinsko
  LT H 17 1 ^4 HD Společné stavby, Srnská, Hlinsko
  LT P 35 Ub 0 HC Save CZ, Rváčovská, Hlinsko
  LT S 27 Ub 0 HC Kožešnická, Šafaříkova, Hlinsko
  MT C 56 Ub ^0 CC Mlékárna, Třebízského, Hlinsko
  LT C 28 Ub 48.0X CC Pivovar Rychtář, Resslova, Hlinsko
  LT C 28 Ub 0.0 CC Fans, Rváčovská, Hlinsko
  LT H 19 Ub ^44 CC Kamenictví, Hřbitovní, Hlinsko
Hloubětín LT C 28 Ub 0 CC ZEZ, U Elektry, Praha 9 - Hloubětín
  LT C 15 Ub ^0 CC Hydro-Flex-ZBA, Nademlejnská 651/7, Praha 9 - Hloubětín
Hlubočepy LT C 45 Ub 880.0:0 CC Assek, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
  LT C 25 Ub 8.0 CC Kamenictví Foit, Na Zlíchově, Praha 5 - Hlubočepy
  MT C 5X Ub ^8:8 ? Vápenka, Prokopský lom, K Dalejím, Praha 5 - Hlubočepy
  areál Vápenka a cementárna Barta & Tichý, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
  LT C 3X Ub 44.8:8 ? Vápenka a cementárna Barta & Tichý, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
  LT C 4X Ub ^8:8 ? Vápenka a cementárna Barta & Tichý, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
  MT C 6X Ub ?.0:0 ? Vápenka a cementárna Barta & Tichý, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
  LT C 4X Ub ?8.8:8 ? Vápenka a cementárna Barta & Tichý, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Vápenka a cementárna Barta & Tichý, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
  LT C 4X Ub ^8:8 ? Vápenka a cementárna Barta & Tichý, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
  LT C 4X Ub ^8:8 ? Vápenka a cementárna Barta & Tichý, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
  LT C 4X Ub ?.0:0 ? Vápenka a cementárna Barta & Tichý, Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
Hlubočky MT C 73 Ub/1 0 CC Mora, Hlubočky - Mariánské Údolí
  MT C 69 Ub/2 0 CC Býv. Elektrárna, Fučíkova, Hlubočky - Dukla
  MT C 5X Ub ?.?:? ? Býv. Hřebíkárna, Dukelských hrdinů, Hlubočky - Dukla
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. Hřebíkárna, Dukelských hrdinů, Hlubočky - Dukla
  LT C 3X Ub ?.?:? ? Býv. Hřebíkárna, Dukelských hrdinů, Hlubočky - Dukla
  LT C 2X Ub ?.?:? ? Býv. Hřebíkárna, Dukelských hrdinů, Hlubočky - Dukla
Hluboká nad Vltavou LT H 19 1 44 HD Býv. Drůbežárna, Hluboká nad Vltavou - Bavorovice
  LT C 34 Ub 0.0 CC Kotelna, Fügnerova, Hluboká nad Vltavou
  LT P 30 Ub ^0 ^2H Holzwarenfabrik, U Sudárny, Hluboká nad Vltavou
Hlučín LT H 18 1 4 HD Poliklinika, Čsl. Armády, Hlučín
  LT C 35 Ub 0 CC Cihelna Hlučín, Ostravská, Hlučín
  LT P 47 1 8.0 HD Citadela - dřevařské závody, K pile, Hlučín
  LT C 25 Ub ^0 X CC Cihelna Hlučín, Ostravská, Hlučín
  LT S 37 1 0 HC Cihelna Hlučín, Ostravská, Hlučín
  3T LT P 16 1 40.0 H,HD Kotelna, Čs.armády, Hlučín
  PT P 14 Ub 40.0 C Kotelna, Čs.armády, Hlučín
Hnátnice LT C 28 Ub 0 CC Akciové textilní závody Jan Hernych a synové, Hnátnice
  LT C 44 Ub 88.8^80 HD,CC Spojené slévárny, Hnátnice
Hněvkovice na pravém břehu Vltavy LT H 22 1 4.4 H,CC SOŠ a SOU, Hněvkovice
Hoděčín LT C 29 Ub ^0:0čh CC Býv. Cihelna, Hoděčín
Hodětice LT C 22 Ub 0:0 čh CC Býv. Družstevní lihovar, Hodětice
Hodice LT C 2X Ub 448.8 CC Vysočina, Hodice
Hodíškov LT C 23 Ub 4440.0 CC Škrobárna, Hodíškov
Hodkovice LT H 15 1 ^4n C Agro Jesenice, Hodkovice
Hodkovice nad Mohelkou LT C 26 Ub 888.8X CC Býv. Továrna na hodinky, Pražská, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 24 Ub ^0 CC Truhlárna, Liberecká, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 38 Ub/1 0.0 CC Teplo, Mánesova, Hodkovice nad Mohelkou
  2T LT P 18 Ub 0 CC Monroe Czechia, Rychnovská, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 4X Ub 88.0:0 ? Býv. Strojní pivovar Wilhelma Svobody, Rychnovská, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Býv. Panský pivovar, Poštovská, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 1X Ub ?.8:8 ? Býv. Panský pivovar, Poštovská, Hodkovice nad Mohelkou
Hodkovičky LT H 20 1 4 HD Velvet, Lověna, Modřanská 102, Praha 4 - Hodkovičky
  LT C 36 Ub/1 0 CC SLZ, Skladový areál, Modřanská 80, Praha 4 - Hodkovičky
  2T LT P 15 1 0 HD SLZ, Skladový areál, Modřanská 80, Praha 4 - Hodkovičky
Hodonice LT C 26 Ub 48.0 CC Stavebniny, Nádražní, Hodonice
  areál Saint-Gobain Vertex, Hodonice
  LT P 46 1 ^0 HD^H^HD Saint-Gobain Vertex, Zahradní, Hodonice
  MT P 60 1 0 HD Saint-Gobain Vertex, Zahradní, Hodonice
  MT T 74 1/1 0 2CC Saint-Gobain Vertex, Zahradní, Hodonice
Hodonín RU C 100 Ub/1 0 2CC ČEZ, Elektrárna - IV. blok, U Elektrárny, Hodonín
  RU C 100 Ub/1 0 2CC ČEZ, Elektrárna - III. blok, U Elektrárny, Hodonín
  RU C 10X Ub 0 2CC ČEZ, Elektrárna - II. blok, U Elektrárny, Hodonín
  RU C 10X Ub 0 2CC ČEZ, Elektrárna - I. blok, U Elektrárny, Hodonín
  LT C 40 1 0.00 2CC Kotelna, Brandlova, Hodonín
  LT C 3X Ub 4.0:0 ? Býv. Redlichovy mlýny, Koupelní, Hodonín
  MT C 5X Ub 00.0:0 2CC Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  MT C 8X Ub ?8.88:8 ? Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  LT C 19 Ub 0X CC Nemocnice TGM, Purkyňova, Hodonín
  LT C 34 Ub 0 CC Býv. Továrna na tabák, Bratislavská, Hodonín
  LT S 31 Ub 4.8 HC Býv. Továrna na dýhy, Lignum, Bratislavská, Hodonín
  MT C 53 Ub 0.0X CC Cihelna, U Cihelny, Hodonín
Hojsova Stráž LT C 13 Ub 4.0X CV Býv. Pivovar, Hojsova Stráž
  PT C 1X Ub K 0 K BB Býv. Pivovar, Hojsova Stráž
Holčovice LT C 15 Ub 48.8^8X ^CC Stolařství, Holčovice
Holečkov LT C 1X Ub 4.8:80 čh BB Býv. Družstevní lihovar, Velkostatek Rábín, Holečkov u Netolic
Holešov LT C 25 Ub ^80:0 čh CC Parostrojní pivovar, Pivovarská, Holešov
  LT C 20 Ub 4.8.8 CC Pekárna Avos, Holešov
  MT C 63 1/2 0.0 2CC Ton, Tovární, Holešov
  LT H 15 1 4 HD Ton, Holešov
  LT C 2X Ub K 8 BB Parostrojní pivovar, Pivovarská, Holešov
  3T LT P 19 1 M4.P0 HD Plynová kotelna PK-35, Družby, Holešov
  3T LT P 18 1 M4.P0 HD Plynová kotelna PK-33, Novosady, Holešov
Holešov - Všetuly LT C 41 1 0 CC Býv. Dřevopodnik Koner, Palackého, Holešov - Všetuly
  LT P 36 1 0 HD Sfinx, Palackého, Holešov - Všetuly
  MT C 65 Ub/1 448.80:0 HD, CC Býv. Cukrovar, Palackého, Holešov - Všetuly
  LT H 24 Ub 4.4 CC Býv. Cukrovar, Palackého, Holešov - Všetuly
Holešovice LT C 20 Ub ^48.8:88 CC ABO servis, Jateční, Praha 7 - Holešovice
  LT C 31 Ub 400.0:0 CC První pražský měšťanský pivovar, U Uranie x Na Maninách, Praha 7 - Holešovice
  LT C 35 Ub 888.0:0 CC První česká továrna na vodoměry, Komunardů x Jateční, Praha 7 - Holešovice
  LT C 23 Ub ^0 CC Zámečnická dílna a slévárna F. Richtera, Komunardů, Praha 7 - Holešovice
  LT C 27 Ub 8.0:0 CC Továrna na klempířské zboží K. Jeřábek, Komunardů, Praha 7 - Holešovice
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Zukov, U Průhonu 40, Praha 7 - Holešovice
  LT H 21 Ub ^4 CC Zukov, Přístavní 29, Praha 7 - Holešovice
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Dělnická 5, Praha 7 - Holešovice
  LT C 1X Ub ?.8:8 ? Strojírna a slévárna Jacob Raubitschek, Strojnická x Dukelských hrdinů, Praha 7 - Holešovice
  LT C 20 Ub ^8:8 CC Továrna na klempířské zboží K. Jeřábek, Komunardů, Praha 7 - Holešovice
  LT C 23 Ub 448.0 CV Býv. Knihtisk, Na Maninách 856/15, Praha 7 - Holešovice
  LT C 1X Ub ^0 X C AmosDesign Svítidla Nábytek, U Průhonu 1567/7a, Praha 7 - Holešovice
  PT C 1X Ub ^0 X BB Továrna, U Měšťanského pivovaru, Praha 7 - Holešovice
  MT C 5X Ub ?.0:0   Akciový parní mlýn, U Uranie, Praha 7 - Holešovice
  LT C 2X Ub K 0:0 B 2C Býv. První pražský měšťanský pivovar, Komunardů, Praha 7 - Holešovice
  areál Teplárna Holešovice, Partyzánská, Praha 7 - Holešovice
  RU T 100 2 0 2CC Teplárna Holešovice, Partyzánská, Praha 7 - Holešovice
  MT C 68 Ub 44.0 X CC Teplárna Holešovice, Partyzánská, Praha 7 - Holešovice
  LT P 35 3 0 HD Teplárna Holešovice, Partyzánská, Praha 7 - Holešovice
  MT C 7X Ub 88.0:0 ? Teplárna Holešovice, Partyzánská, Praha 7 - Holešovice
  MT C 7X Ub 48.0:0 ? Teplárna Holešovice, Partyzánská, Praha 7 - Holešovice
  MT C 7X Ub 48.0:0 ? Teplárna Holešovice, Partyzánská, Praha 7 - Holešovice
  areál Vnitroblok Osadní - Dělnická - U Průhonu, Praha 7 - Holešovice
  LT C 25 Ub ^4:4 CC Osadní 27, Praha 7 - Holešovice
  LT C 23 Ub ^88.0 CC Osadní 27, Praha 7 - Holešovice
  LT C 16 Ub ^0X CC Osadní 27, Praha 7 - Holešovice
  LT C 25 Ub ^0 CC Býv. Artesia, Dělnická 15, Praha 7 - Holešovice
Holetín LT C 22 Ub ^88.0 čh CC Býv. Koželužna, Jirmásek in Bohemia, Holetín
Holice LT S 47 Ub 0 HC DSK Stavebniny, Na Mušce, Holice
  MT T 74 1 0 2CC Junker Grinding Technology, Pardubická, Holice
  LT H 1X 1 ^44 H,HD Květinářství, Zahradní, Holice
  LT S 2X Ub 0 HC Autoservis TOM service, Nádražní, Holice
  LT P 25 Ub 4¤.0 HD MMF Dřevovýroba, Hradecká, Holice
  LT H 15 1 ^4 H,HD Hospoda Na Špici, Smetanova, Holice
Holoubkov LT C 45 Ub/1 0.0X CC Býv. Kovosvit, Weiler, Holoubkov
  MT S 50 1 0 HC Kotelna Polyteza, Sídliště, Holoubkov
  LT H 16 1 ^4 ^HD Kotelna Polyteza, Sídliště, Holoubkov
Holštejn LT C 16 Ub 8^000 C Kamenolom a Vápenka Malá dohoda, Holštejn
Holubov LT S 30 Ub 0 HC Artypa, Holubov
Holýšov RU M 108 1/2 0 2H/HD,2HD Býv. LIAZ, Státní výrobny autodílů, Tovární, Holýšov
  2T PT P 14 Ub 0 T EvoBus, K Evobusu, Holýšov
  LT C 26 Ub ^88.0 CC Býv. Cihelna, Holýšov
  LT C 21 Ub/1 0.0X CC/L,CV Býv. LIAZ, Státní výrobny autodílů, Tovární, Holýšov
  LT H 15 Ub 4^4 HC Býv. Kasárna, Holýšov
Homole LT S 29 1 0 HC KEB-EGE, Homole
Horažďovice LT C 32 Ub 888.880 CC Býv. První jihozápadočeská továrna na škrob, Strakonická, Horažďovice
  LT C 20 Ub 40.0:0 C,CV Býv. Parostrojní vodárna, Nábřežní, Horažďovice
  LT C 1X Ub K 8:8 K   Býv. Zámecký pivovar hraběte Kinského, Strakonická, Horažďovice
  LT P 25 Ub 0 CC Silo Agropol, Nábřežní, Horažďovice
  LT H 17 1 ^44 HD Tvar - výrobna nábytku, Nábřežní, Horažďovice
  LT H 20 Ub ^44 CC Teraso, Blatenská, Horažďovice
  LT C 2X Ub 0.0:0 BB Býv. Pila Mašek, Žižkova, Horažďovice
  LT H 15 1 ^4 H,H,C Četrans, Blatenská, Horažďovice
  LT C 1X Ub 4^8:8 čh BB Býv. Zámecký pivovar hraběte Kinského, Strakonická, Horažďovice
  PT S 14 Ub 0 HC Zahradnictví Vesna, Zahradní, Horažďovice
  areál Bytservis, Horažďovice
  LT C 35 Ub 0.00 CC Bytservis, Okružní, Horažďovice
  LT P 17 Ub ^0 HD,H Bytservis, Okružní, Horažďovice
  areál Bohemia Sport, Horažďovice
  LT P 26 Ub ¤.0 CC Bohemia Sport, Horažďovice
  LT P 19 Ub 4¤.0 CC Bohemia Sport, Horažďovice
Horky u Čáslavi LT C 22 Ub 448.0X CV Býv. Cihelna, Horky u Čáslavi
Horní Bečva LT H 19 1 4 HD Základní škola, Horní Bečva
Horní Benešov LT S 39 Ub 0 HC Střední odborné učiliště, Horní Benešov
  LT C 25 Ub 0.0 CC Býv. Moravolen, Národní třída, Horní Benešov
  LT C 26 Ub 4.80 CC Býv. Lihovar, Horní Benešov - Bělidlo
Horní Bradlo LT H 20 1 ^4 ^C Výrobna vánočních ozdob, Horní Bradlo
Horní Bříza MT C 68 Ub 0 CC Západočeské keramické závody, Lasselsberger, Tovární, Horní Bříza
  2T LT P 24 Ub 0 T Kotelna Tebyt, Borová, Horní Bříza
  LT C 40 Ub 0.0X BB Býv. Cihelna, K Cihelně, Horní Bříza
  LT P 17 Ub A0.0 C Vysokoteplotní a užitková keramika, Tovární, Horní Bříza
  LT H 19 1 4.44 C Kaolinová továrna Lasselsberger Minerals, Na Kaolince, Horní Bříza
  areál Kotelna Tebyt, Horní Bříza
  MT S 53 Ub 0 HC Kotelna Tebyt, U Husa x Družstevní, Horní Bříza
  2T LT P 25 1 0 HD Kotelna Tebyt, U Husa x Družstevní, Horní Bříza
  2T LT P 17 1 0 HD Kotelna Tebyt, U Husa x Družstevní, Horní Bříza
  areál Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 19 Ub 0 C Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 41 Ub 88.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 43 Ub ^4.0 CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 49 Ub ^4.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  MT C 32 Ub 8.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 4X Ub ?.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 4X Ub ?.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
Horní Bučice LT P 35 Ub 0 C Stavebniny, Horní Bučice
Horní Cerekev LT C 19 Ub 0.0 CC Býv. Kartáčovna, Horní Cerekev
  2T LT P 25 1 0 HD Agroslužby, Horní Cerekev
Horní Dunajovice LT C 33 Ub 0.0:0 CC Býv. Cihelna, Horní Dunajovice
Horní Habartice LT C 1X Ub 44.48X BB Býv. Parní mlýn, Horní Habartice
Horní Hrad PT C 12 Ub 448.0:0 CV! Býv. Zahradnictví, Krásný Les - Horní Hrad
Horní Jiřetín LT C 29 Ub/1 88.80:0 HD,HC Býv. Parní městská elektrárna, Actelix, Černická, Horní Jiřetín
  LT C 23 Ub 48.8 CV Býv. Mlýn, Školní, Horní Jiřetín
Horní Kostelec LT C 17 Ub 4^4.0X ^CC Býv. Sekerkárna, Horní Kostelec
Horní Lukavice LT P 17 1 0.0 CC Zahradní keramika, Horní Lukavice
Horní Maršov LT C 45 Ub 4.8:8 CC Býv. Přádelna lnu, Horní Maršov - Temný Důl
  LT C 41 Ub ^48:8 CC Býv. Dixova brusírna dřeva, Horní Maršov - Temný Důl
  LT P 17 Ub 4.0 HD Kumihal, třída Josefa II., Horní Maršov
Horní Město LT C 27 Ub 0 CC Býv. Továrna na hedvábné zboží Wilhelma Bachracha, Horní Město
Horní Meziříčko LT C 31 Ub 00 CC Partex, Horní Meziříčko
Horní Planá LT C 26 Ub 0.0X CC Býv. Mlékárna, Výroba kamen, Palackého, Horní Planá
  LT C 36 Ub/1 0.00 2CC Kotelna, Sídliště Míru, Horní Planá
  LT P 31 Ub 4¤.00 HC Býv. Lira, Horní Planá
  LT H 23 Ub ^4 HC Vojenské lesy a statky, Palackého, Horní Planá
  PT S 9 Ub 0 HC Vojenské lesy a statky, Jiráskova, Horní Planá
  LT S 1X Ub ^0.0 HC Stavebniny Kohout, Palackého, Horní Planá
Horní Počáply areál Elektrárna Mělník, Horní Počáply
  GU M 270 7 0 2HD ČEZ, Elektrárna Mělník III, Horní Počáply
  GU M 203 5 0X HD ČEZ, Elektrárna Mělník II, Horní Počáply
  RU M 120 2 0 HD ČEZ, Energotrans, Elektrárna Mělník I, Horní Počáply
  RU M 120 1 )( HD ČEZ, Elektrárna Mělník III, Horní Počáply
  RU M 120 Ub/2 0 2HD ČEZ, Energotrans, Elektrárna Mělník I, Horní Počáply
  RU M 140 Ub 0 HDV ČEZ, Energotrans, Elektrárna Mělník I, Horní Počáply
  RU M 149 Ub 0 HV ČEZ, Elektrárna Mělník II, Horní Počáply
Horní Počernice MT T 55 1 0 2CC Vojenské stavby, Praha 9 - Horní Počernice
  MT T 70 Ub 0 2CC DP Xaverov, Ve Žlíbku, Praha 9 - Horní Počernice
  LT S 21 Ub 0 HC Ecochem Cosmetics, O.K. Servis, Před Dráhou 1, Praha 9 - Horní Počernice
  4T LT S 20 Ub 8 H Kotelna, Pavlišovská, Praha 9 - Horní Počernice
  4T LT S 26 Ub 8 H Kotelna, Božanovská x U Stadionu, Praha 9 - Horní Počernice
  LT H 16 1 ^4 HD^HD Býv. Kasárna Bílý vrch, Bártlova, Praha 9 - Horní Počernice
  LT H 15 1 4 CC Armabeton, Bystrá 1720, Praha 9 - Horní Počernice
  LT C 16 Ub/2 ^0 H Zahradnictví, Božanovská 96, Praha 9 - Horní Počernice
  LT H 15 Ub 4 HD Vestavstyl - areál firem, Náchodská 2030, Praha 9 - Horní Počernice
Horní Pole LT H 19 1 ^4 HD^HD Úpravna vody, Horní Pole
Horní Řasnice LT C 45 Ub 0.0:0 CC Býv. Vlnařská továrna E. Heintschela & Co., Horní Řasnice
Horní Ředice LT C 29 Ub 0.0 CC Býv. Pekárna, Horní Ředice
Horní Skrýchov LT H 22 Ub ^4   Alpenest, Horní Skrýchov
Horní Slavkov MT T 88 Ub/1 0 2CC/H Výtopna, U Výtopny, Horní Slavkov
  LT C 31 Ub ^0 CC Haas a Czjzek - První porcelánová manufaktura, Tovární, Horní Slavkov
  LT C 24 Ub 80:0 CC Býv. Porcelánka, Na Dole, Horní Slavkov
Horní Slavkov - Kounice MT T 61 1 @ CC Stasis - ZBA, Horní Slavkov - Kounice
Horní Slověnice LT C 18 Ub 88.8^8:8 CV Slověnický mlýn, Horní Slověnice
Horní Stropnice LT H 18 Ub 4 C Základní škola a Mateřská škola, Horní Stropnice
Horní Ves LT C 27 Ub 0.0:0 C Býv. Lihovar, Horní Ves
Horní Životice LT C 20 Ub 4.4:4 čh CV Býv. Zemědělský lihovar, Horní Životice
Horšov LT C 3X Ub ^4.0:0 CC Býv. Drůbežárna, Horšov
Horšovský Týn LT C 39 Ub 0 CC Moštárna, Cihlářská, Horšovský Týn
  LT H 20 1 4 HD Nábytek Jamall, Polní, Horšovský Týn
  LT C 34 Ub 4^4.0:0 CC/CV Býv. Měšťanský pivovar, Polní, Horšovský Týn
  2T LT P 15 1 0 HD Chodská pila - Srnka, Polní, Horšovský Týn
  LT C 2X Ub 4.0:0 CC Mlékárenská výroba, Nádražní 5, Horšovský Týn
  LT H 21 1 ^4 CC Nákupní středisko Radbuza, Dr. E. Beneše, Horšovský Týn
  LT C 2X Ub ?.0:0 CC Býv. Družstevní lihovar, Polní, Horšovský Týn
Hořátev LT C 25 Ub 88.0:0 čh CC Býv. Továrna na cikorku, Hořátev
Hořepník LT H 16 2 ^4 H^H^H Býv. Modeta, Pletařská, Hořepník
Hořesedly LT C 2X Ub K 00:0 C Býv. Mlýn a sušárna chmele, Hořesedly
Hořice LT C 31 Ub 44.0:0 CC Akciový pivovar a sladovna, Riegrova, Hořice
  LT C 28 Ub 0.0X CC Býv. Cihelna, Husova, Hořice
  LT C 44 Ub/1 88.0 X CC Hacar, Maixnerova, Hořice
  MT C 50 1 ^4.80 CC Daher Karbox, Havlíčkova, Hořice
  LT C 27 Ub 40.0^0:0 CC Býv. Výrobna zemědělských strojů, Čelakovského, Hořice
  LT C 44 1/1 0 CC Autovrakoviště, Jeronýmova, Hořice
  LT C 22 Ub ^8:0 C Cihelna, Pelikánova, Hořice
  MT S 50 1 0 HC Sportovní centrum, Janderova, Hořice
  LT C 39 Ub 0.0:0 CC Jesva, Žižkova, Hořice
  MT C 50 Ub/1 00.0:0 CC/H,CC Býv. Mileta, Husova, Hořice
  LT C 22 Ub ^4.0:0 ^H^C Keramika Kulhánek, Janákova, Hořice
  LT H 19 1 ^H4P0 ^HD Hořické strojírny, Chvalina, Hořice
Hořice na Šumavě LT H 17 1 4 HD Býv. Kotelna, Hořice na Šumavě
  LT H 19 1 44.4 CC Kotelna, Hořice na Šumavě
  LT H 15 Ub ^4.4 H Sklady, Hořice na Šumavě
Hořiněves LT H 15 Ub ^4 HD Bioplynová stanice, Hořiněves
Hořovice LT C 45 Ub/1 0.0X 2CC Kotelna, U Remízku, Hořovice
  5T LT P 31 1 0 T Kotelna, U Remízku, Hořovice
  4T LT P 22 1 0 2HD Kotelna, Komenského, Hořovice
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Knížecí pivovar, Tyršova, Hořovice
  LT C 3X Ub 48.8 ? Knížecí pivovar, Tyršova, Hořovice
  LT C 24 Ub ^8.0:0 CC Býv. ČKD, Novapol, Tyršova, Hořovice
  LT S 34 1/1 0 HC Elpro-Delicia, Sklenářka, Hořovice
  LT P 23 Ub 0 H Býv. ČKD, Lakovna Albion, Hořovice - Cintlovka
  LT C 18 Ub 44.4 C Květiny, Masarykova, Hořovice
  LT C 25 Ub 00.0:0 CC Delis - Lihovar, Masarykova 407, Hořovice
  PT C 1X Ub 4.^4:4 BB Auto-Pneu-Servis, Tyršova, Hořovice
Hospozín LT C 42 Ub/1 448.8:8 H, CC Cukrovar, Hospozín
Hostačov LT C 47 Ub 488.8 CC Býv. Cukrovar, Orlické papírny, Hostačov
Hostěradice LT C 19 Ub 00 čh CC Býv. Mlékárna, Hostěradice
Hostěrádky 2T PT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Keramická dílna, Ranč 1/38, Hostěrádky
Hostinné MT C 55 Ub 8.0 CC Býv. Technolen, Automotiv Petex, Vrchlabská, Hostinné
  MT C 75 Ub 0.0 CC Býv. Papírny Labák, Na Valech, Hostinné
  LT C 26 Ub ^0:0 CC Marathon, K Náhonu, Hostinné
  LT C 25 Ub 8.0:0 CC Křenek Forest Service, K. Čapka, Hostinné
  LT C 4X Ub 44.0:0 ? Býv. Strojní papírna, Na Valech, Hostinné
Hostišovice LT C 30 Ub 8.0^0:0 čh CV Býv. Cihelna, Hostišovice
Hostivař LT C 45 Ub 0 CC Prakab, Ke Kablu, Praha 10 - Hostivař
  LT C 30 Ub ^88.0:0 CC Škoda Auto, Rupa, Poslední, Praha 10 - Hostivař
  2T LT P 25 1 0 HD Filmové ateliéry, U Továren 27, Praha 10 - Hostivař
  LT C 15 Ub ^0 C Prodej truhlářského řeziva, U Továren 25, Praha 10 - Hostivař
  LT H 21 Ub ^4 HD,C Centrum stavebního inženýrství, Pražská 16, Praha 10 - Hostivař
  LT C 15 Ub ^0 BB,H Druchema, U Hostivařského nádraží, Praha 10 - Hostivař
  LT H 18 1 ^4 C Gymnázium, Trhanovské nám. 129/8, Praha 10 - Hostivař
Hostivice LT C 24 Ub ^0:0 CC Jaga, Československé armády, Hostivice
  LT C 23 Ub 88.0 H,CC Stavebniny Bohemia, Nádražní, Hostivice
  LT H 15 1 4 C Hůla - skladový areál, Hostivice
  LT C 3X Ub 88.0 CC Býv. Cihelna, Cihlářská, Hostivice
  LT H 16 Ub 4 HD Býv. Pštrosí farma, Lipová 1225, Hostivice
Hostomice MT T 71 1 0 2CC Cihelna Wienerberger, Palackého, Hostomice
  areál Býv. Maxova huť, Hostomice
  MT C 61 Ub 0 CC Býv. Maxova huť, Hostomice
  LT C 48 Ub 44.0 CC Býv. Maxova huť, Hostomice
Hostomice pod Brdy LT H 23 1 4 C,CC Býv. JZD, Sorex, Hostomice pod Brdy
  LT C 24 Ub 4.8:8 CC Býv. Cihelna, Hostomice pod Brdy
  LT C 16 Ub K 8:8 K BB Pivovar, Pivovarská, Hostomice pod Brdy
  LT C 1X Ub 4^4.4 BB Pivovar, Pivovarská, Hostomice pod Brdy
Hostouň LT C 22 Ub 88.0:0 CC Býv. Koželužna, Hostouň
  LT C 2X Ub K 0:0 K   Pivovar, Kladenská, Hostouň
Hošťálková 2V LT P 18 Ub ¤.0 CC Inpo, Hošťálková
Hoštejn LT P 2X Ub 0 BB Pila Alba, Hoštejn
Hovorčovice LT S 27 Ub/1 0 H Býv. HKK, MEP, Nádražní, Hovorčovice
Hrabětice LT H 17 1 ^4 HD,C Býv. Divorsio, Hrabětice
Hrabová LT C 34 Ub 4.0:0 CC Výroba strojů Novotný, Hrabová - Vitošov
Hrad Nečtiny LT C 20 Ub 4.480:00 CV Býv. Lihovar Alfons Mensdorff-Pouilly, Hrad Nečtiny
Hradčany LT M 1X Ub 0 BB Královská kanonie premonstrátů na Strahově, Strahovské nádvoří, Praha 1 - Hradčany
Hradec Králové MT C 5X Ub ?:0:0 A   Elektrárna, Křižíkova, Hradec Králové
  2T LT C 2X Ub K 0:0   Býv. Právovárečný měšťanský pivovar, Soukenická, Hradec Králové
  LT C 4X Ub ?.0:0   Býv. Právovárečný měšťanský pivovar, Soukenická, Hradec Králové
  LT C 23 Ub ^0:0 CC Býv. Čokoládovna, Jitřenka, Resslova, Hradec Králové
  LT J 25 Ub 0^0:0 BB Palác garáží, nám. 5. května, Hradec Králové
Hradec Králové - Březhrad LT C 29 Ub/1 0 CC Euroice, Březhradská, Hradec Králové - Březhrad
  LT P 20 Ub 4.4 HD Euroice, Březhradská, Hradec Králové - Březhrad
Hradec Králové - Kukleny LT H 16 Ub ^4 ^C Dřevotvar, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 33 Ub 88.0 CC Býv. Koželužna, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 27 Ub 488.0 CC Býv. Tvorba, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 15 Ub ^4.8:8 CC Býv. Pekárna, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 19 Ub ^8:8 C Býv. Likérka Kord, Pardubická, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 28 Ub 444.88:8 CV Indoor Golf Fomei, Honkova, Hradec Králové - Kukleny
  LT P 23 Ub 8.0 HC Dřevotvar, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  areál ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
  MT T 52 1 @ 2CC ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
  LT M 26 Ub )( L,C,HD ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
  MT C 56 Ub 0 CC ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
  LT P 29 Ub 0.0 H,HD ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
Hradec Králové - Nový Hradec Králové MT T 70 1/3 0 2CC/H Fakultní nemocnice, Sokolská, Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Hradec Králové - Plotiště nad Labem areál ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
  MT C 67 2/1 0:0 2CC ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
  LT C 41 Ub 0 CC ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
  LT M 20 Ub )( HD ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
  LT M 20 Ub )( HD ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
Hradec Králové - Pouchov LT T 45 1 0 CC/H Letiště Pouchov, Hradec Králové - Pouchov
Hradec Králové - Pražské Předměstí LT C 30 N-1 N CC Pražírna kávy, Haškova, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  LT C 27 Ub 48.0 CC Býv. Pekárna, JSM HK, Na Okrouhlíku, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  LT P 3X Ub 0 H/HD International Power Opatovice, Na rybárně, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  LT C 20 Ub 00 CC Nátěrové hmoty, U Fotochemy, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  areál Foma Bohemia, Jana Krušinky, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  MT T 55 1/1 0 2CC/H Foma Bohemia, Jana Krušinky, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  LT C 31 Ub 0.0X CC Foma Bohemia, Jana Krušinky, Hradec Králové - Pražské Předměstí
Hradec Králové - Slezské Předměstí LT H 15 1 4 HD Mondo, Vážní, Hradec Králové - Slezské Předměstí
  LT C 16 Ub ^48.0:0 ^C VD Sněžka, Kladská, Hradec Králové - Slezské Předměstí
  LT P 25 1 0.0:0 CC/H Elektram, Bratří Štefanů, Hradec Králové - Slezské Předměstí
Hradec Králové - Svobodné Dvory LT C 27 Ub 0X CC Býv. Cihelna, Chemiestar, K Dolíkám, Hradec Králové - Svobodné Dvory
  LT C 22 Ub/1 88.8X H Krouhárna zelí, K Dolíkám, Hradec Králové - Svobodné Dvory
Hradec Králové - Věkoše LT C 42 1 0 2CC Tepelné hospodářství, Pouchovská, Hradec Králové - Věkoše
  LT C 42 1 0 CC Rubena, Akademika Bedrny, Hradec Králové - Věkoše
Hradec nad Moravicí MT T 69 Ub/2 0 H,2CC Brano, Opavská, Hradec nad Moravicí
Hrádek nad Nisou MT C 78 Ub 000.0:0 2CC Býv. Barevna a úpravna příze Herrmanna Müllera, Tovární, Hrádek nad Nisou
  MT C 53 Ub 4880.0X CC ZPA Praga, Lidická, Hrádek nad Nisou
  LT C 41 Ub 44.8:8 CC IVP Metall, Lidická, Hrádek nad Nisou
  MT C 50 Ub/1 0.0:0 2CC H - therma, Stará, Hrádek nad Nisou
  LT C 48 Ub 448.8:8 CC Býv. Přádelna F. A. Hiebsche, Bekon, Václavská, Hrádek nad Nisou
  LT C 25 Ub 0 CC Býv. Mechanická tkalcovna gumového zboží Kruse a spol., Elas, Větrná, Hrádek nad Nisou
  LT H 22 Ub 444 CC D Plast-Eftec, Větrná, Hrádek nad Nisou
  MT C 50 Ub ^448.8:8 CC/CV Býv. Barevna a úpravna příze Hermanna Müllera, Nisap, Donínská, Hrádek nad Nisou
  areál Vulkan - Medical, U Gumovky, Hrádek nad Nisou
  MT T 67 1 0 2CC Vulkan - Medical, U Gumovky, Hrádek nad Nisou
  LT C 17 Ub 0 CC Vulkan - Medical, U Gumovky, Hrádek nad Nisou
  areál Linde, Jižní, Hrádek nad Nisou
  LT C 34 Ub ^40.0:0 CC Linde, Jižní, Hrádek nad Nisou
  LT C 39 Ub ^40.0X CC Linde, Jižní, Hrádek nad Nisou
Hrádek u Rokycan LT P 1X Ub oO°o BB Kotelna, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  areál Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  MT T 91 1 0 2CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  MT C 50 Ub 0.00 C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  MT C 55 Ub 0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 30 Ub 00 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 34 Ub 0.0 C2C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 22 Ub 0.00:0 C2C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 40 Ub ^0:0 C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT P 30 1 0 CD Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT P 30 Ub ^0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT P 34 Ub 4¤.0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT P 34 Ub 4¤.0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 40 Ub 88.0 C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  MT C 5X N 0N0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 4X Ub 0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
Hradešín 5T LT P 22 1 0 HD Marca CZ, Hradešín
Hradištko LT H 20 1 ^4 H^HD,CD Českomoravská společnost chovatelů, Hradištko pod Medníkem
Hradové Střimelice LT C 29 Ub 0.0 CV Býv. Cihelna, Hradové Střimelice
Hranice MT T 91 1 0 2CC SSI Schäfer, Tovární, Hranice I - Město
  RU M 145 4 0 2HD Cement Hranice, Bělotínská, Hranice I - Město
  MT M 80 2 0 2HD Cement Hranice, Bělotínská, Hranice I - Město
  2T LT P 22 1 0 HD Divize Cetris, Nová, Hranice I - Město
  LT H 18 2 ^4NA HD^HD,H Bayosan, Nová, Hranice I - Město
  LT P 22 Ub 0 T1/2 Paulla, Zborovská, Hranice I - Město
  4T LT S 16 Ub 4 H^HD Výtopna, Palackého, Hranice I - Město
  LT C 48 1 0.0:0 2CC Lázeňská kotelna, Gen. Svobody, Hranice
  LT C 42 Ub/1 0.000:0 CC Medmes, Čs. armády, Hranice
  LT C 1X Ub 4.4:4 čh BB Solitérní komín, Čs. armády, Hranice
  LT C 18 Ub 88.0X CC Sklárna, Tovární, Hranice u Aše
  LT H 23 1 4 H,CC Plynová kotelna, Zborovská, Hranice I - Město
  MT T 91 1 0.0 H,2CC Cihelna Tondach, Bělotínská, Hranice
  MT T 91 1 0.0 H,2CC Cihelna Tondach, Bělotínská, Hranice
  LT C 25 Ub 0 CC KROK CZ, Komenského, Hranice
  LT S 31 Ub 8.8 HC Domov seniorů, Jungmannova, Hranice
  LT S 18 Ub 0 HC Pila, Potštátská, Hranice
  LT C 18 Ub 0.0X 2CC Střední průmyslová škola, Smetanovo nábřeží, Hranice
  LT H 15 1 4.4 CC Sídlištní výtopna, Obránců míru, Hranice
Hrbokov LT C 1X Ub 0X BB Býv. Parní pila, Hrbokov
Hrdějovice 3V LT P 19 Ub 0 CC Keramika Mercaton, Hrdějovice
  LT H 16 1 ^4 H,HD Palírna, Hrdějovice
  LT H 18 1 ^4 HD Překladiště kontejnerů, Hrdějovice
Hrdlív LT C 31 Ub/1 0 T/CC,CC OVUS - Podnik živočišné výroby, Hrdlív
Hrdlořezy LT C 24 Ub 0 CC Býv. Jiránkova továrna na cukrovinky, Mezitraťová, Praha 9 - Hrdlořezy
Hrdly LT S 28 Ub 0 HC Býv. Zemědělské družstvo, Hrdly
  LT S 18 Ub 0 HC Býv. Zemědělské družstvo, Hrdly
Hrob LT C 17 Ub 0.0:0 CV Býv. Parostrojní vodárna lokomotivního depa Prag-Duxer Eisenbahn, Hrob
  MT C 62 Ub 888.0:0 CC/CV Býv. Vigoňová přádelna a přádelna bavlny Mitscherlich a syn, Hrob - Mlýny
  LT C 36 Ub 0:0 CC Býv. Továrna na výrobky z olova Jung a Linding, Triangl - Hrobská strojírna, Hrob - Mlýny
Hrobce 2T LT P 31 Ub 4.0 CC OSAN, Stimbuilding, Hrobce
Hrobice LT C 23 Ub 48.80 CC Ovocný lihovar Fonticulus, Hrobice
Hrochův Týnec MT C 51 Ub 0:0 CC Překladiště, Nádražní, Hrochův Týnec
  RU M 102 1/2 0 HD Býv. Cukrovar, Hrochův Týnec
Hronětice LT C 1X Ub 880.0:0 BB Býv. Hronětický, Cucův mlýn, Hronětice
  LT H 15 1 4 CC,HD Montamilk, Hronětice
Hronov LT C 26 Ub 0 CC Býv. Sodovkárna, Hronov - Zbečník
  MT C 56 Ub/1 0.0 H, CC Býv. Přádelna bavlny, Kostelecká, Hronov - Zbečník
  LT C 32 Ub 8.8X HD,CC Jídelna Hronov Jirásek, Kudrnáčova, Hronov
  LT C 27 Ub 0:0 čh CC Jednota, Šedivá hora, Hronov
  LT C 35 Ub 888.0:0 CC DTV, Hronov - Velký Dřevíč
  LT C 33 Ub 0.0 CC Býv. Tkalcovna, Hronov - Velký Dřevíč
  LT C 36 Ub 880.0:0 CC Tamadex, Hronov - Žabokrky
  LT P 24 Ub 0 CC Hašpl, Hostovského, Hronov
  LT C 21 Ub ^0 CC Býv. Pekárna, Ekos, Husova, Hronov - Velké Poříčí
  LT P 20 Ub 0 HC Hašpl, Ke koupališti, Hronov - Velké Poříčí
  LT P 21 Ub 0 CC Plynová kotelna, Na Škvárovně, Hronov - Velké Poříčí
  LT S 41 Ub 0 HC Býv. Slévárna, Hronov - Žabokrky
  PT C 9 Ub 4^4.0:0 ^C Býv. Slévárna, Jiráskova, Hronov
  LT C 23 Ub 8.0:0 CC Parostrojní pivovar a sladovna, A. Letz a spol, J. z Poděbrad, Hronov
  LT C 21 Ub 4.8:8 C/CV Býv. Lepenkárna, Pod Kleprlíkovou horou, Hronov
  LT H 17 1 ^4 C Sál Josefa Čapka, Nám. Čs. armády, Hronov
  LT C 15 Ub 40X ^CC Býv. Kovárna, Husova, Hronov
  LT C 1X Ub ^8:80 BB Býv. Truhlárna, Hostovského, Hronov
  LT C 1X Ub ^80 BB Bedimex, Husova, Hronov
  LT P 21 1 ^0 ^HC Střední škola propagační tvorby a polygrafie, Náchodská, Hronov
  areál Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
  MT S 50 Ub ^0 HC Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
  MT S 50 Ub 0 HC Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
  MT S 50 Ub 0 HC Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
  LT P 28 Ub ^0 Hd Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
Hrotovice LT C 2X Ub 4.0 čh C Býv. Pivovar, Lihovar, Nám. 8. května, Hrotovice
  LT C 21 Ub 40.0:0 CV Statek Nové Dvory, Hrotovice
Hroubovice LT C 27 Ub 4.80:0 CC Býv. Čokoládovna, Hroubovice
Hroznětín LT H 24 Ub ^4 L,H,HD Kotelna, Sídliště 346, Hroznětín
Hrubá Skála LT C 20 Ub K 8:8 C Býv. Panský pivovar, Hrubá Skála - Doubravice
  LT C 17 Ub ^48:8 C Býv. Panský pivovar, Hrubá Skála - Doubravice
Hrubý Rohozec LT H 16 Ub 4 2CV Býv. Zahradnictví, Hrubý Rohozec
  LT C 20 Ub K 0:0 K BB Býv. Zámecký pivovar, Hrubý Rohozec
Hrušová LT C 3X Ub ^000:0 ? Býv. Cihelna, Hrušová
Hrušovany nad Jevišovkou LT H 22 1 4 CC Kotelna, Hrušovany nad Jeviškovkou
  RU M 109 2 0 HD Cukrovar, Cukrovarská, Hrušovany nad Jevišovkou
Hrušovany u Brna MT C 55 Ub 0.0 CC Býv. Cukrovar, Jiřího z Poděbrad, Hrušovany u Brna
  MT T 64 Ub/1 0 2CC Xella CZ, Vodní, Hrušovany u Brna
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Býv. Cukrovar, Jiřího z Poděbrad, Hrušovany u Brna
Hřebeny LT C 29 Ub 440.0:0 CV! Býv. Zámecký pivovar, Hřebeny
  LT C 17 Ub K 0:0 K BB Býv. Zámecký pivovar, Hřebeny
  LT C 1X Ub ?.0:0 ? Býv. Zámecký pivovar, Hřebeny
  PT C 1X Ub ?.?:? ? Býv. Zámecký pivovar, Hřebeny
Hříběcí LT C 23 Ub 4.0:0 BB Býv. Cihelna, Hříběcí
Hřibsko LT C 1X Ub 44.88 BB Býv. Sušárna obilí, Hřibsko
Hudcov LT C 29 Ub 8.0X CV! Býv. Cihelna, Hudcov
  LT C 2X Ub 8.8:8 BB Býv. Cihelna, Všechlapská, Hudcov
Hudčice LT H 15 1 ^4 CC JZD, Hudčice
Hulín MT C 54 Ub 88.0:0 CC Býv. Rolnický akciový cukrovar, Hulín
  4T LT S 26 Ub 0 4HC Pilana, Nádražní, Hulín
  LT S 26 Ub 0 HC Pilana, Nádražní, Hulín
  LT S 36 Ub 4.8 HC Traťová strojní společnost, Nádražní, Hulín
  areál TOS, Hulín
  MT T 95 1 0 2CC TOS Hulín, Wolkerova, Hulín
  LT C 30 Ub 0X CC TOS Hulín, Wolkerova, Hulín
  LT P 22 Ub 8.0 CC TOS Hulín, Wolkerova, Hulín
  3T LT P 23 Ub 4.0 HD TOS Hulín, Wolkerova, Hulín
Humburky LT C 23 Ub ^8:8 čh BB Býv. Balounkova továrna na cikorku, Humburská, Humburky
Humpolec MT T 89 1 0 2CC DH Dekor, Lnářská, Humpolec
  LT C 42 Ub 0.0 CC Servant, Lnářská x Hálkova, Humpolec
  LT C 45 Ub 0X CC Humpolecké strojírny, Masarykova, Humpolec
  LT C 32 Ub 0.0X CC Pivovar Bernard, Jihlavská, Humpolec
  LT C 46 Ub 00.0:0 CC Býv. Textilka Sukno, Kamarytova, Humpolec
  LT C 45 Ub 0 CC ASO, Lužická, Humpolec
  LT C 26 Ub 0.0 CC Spojovací materiály Galma, Nádražní, Humpolec
  LT C 37 Ub 0 CC Čemolen, V Kopci, Humpolec
  2V LT S 28 Ub 0 HC Servant, Lnářská x Hálkova, Humpolec
  LT S 1X Ub 0 BB Kotelna, Kamarytova, Humpolec
  LT H 18 Ub 4.4 CC Garáže autobusů, 30. výročí osvobození, Humpolec
  LT P 26 Ub 0 HC Humpolecké strojírny, Pražská, Humpolec
Hůry LT S 16 Ub 0 HC JZD, Hůry u Českých Budějovic
  PT S 14 Ub 0 HC Envisan-Gem, Adamovská, Hůry
Husinec MT S 80 1 ¤0 HC Otherm, Husinec
  LT C 30 Ub 4.800 CC Šumavan, Mikulášova, Husinec
  LT C 19 Ub 0:0 BB Býv. Cihelna, Husinec
  LT H 18 Ub ^444 H,CC Šumavan, Mikulášova, Husinec
Hustopeče LT H 17 1 44 ^HD Městské služby, Nádražní, Hustopeče
  MT P 71 1 0 T Belagra, Nádražní, Hustopeče
  LT C 30 Ub 0:0 CC Městská nemocnice, Brněnská, Hustopeče
  LT H 16 Ub 4 H^H^C Agri CS, Brněnská, Hustopeče
  LT C 45 Ub 4.0 CC Areál firem, Vinařská, Hustopeče
  LT P 21 Ub ¤.0 HC Affed, Nádražní, Hustopeče
Hvězdonice PT P 14 Ub ^0 HD, BB Šroubárna Marek, Hvězdonice
  LT H 15 1 ^4 HD, CC Šroubárna Marek, Hvězdonice
Hýskov LT C 33 Ub 0 CC Prefa, Hýskov
Chabařovice LT C 2X Ub ^8.0:0 čh BB Autoservis, Teplická, Chabařovice
  LT C 1X Ub ^8 BB Býv. Parní mlýn Josefa Popela, Husovo náměstí, Chabařovice
  LT P 15 Ub 0 HD Mont Union, Marie Kršňákové, Chabařovice
  areál Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
  LT C 33 Ub/1 4.0:0 H, CC Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
  LT C 31 Ub 8.0:0 CC Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
  LT C 29 Ub 40.0 CC Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
  PT C 13 Ub ^4.4 HD Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
Chanovice MT C 53 Ub/2 0 H/2 CC Haas Fertigbau, Chanovice
  LT P 22 Ub 0 HD Haas Fertigbau, Chanovice
Chbany LT H 20 1 4 CC Býv. Odchovna prasnic, Chbany
  LT S 34 Ub 0 HC Kotelna, Chbany
Cheb MT T 68 1/2 0 2CC Nemocnice, K Nemocnici, Cheb
  MT C 50 1 0.0 2CC Terea, Americká, Cheb - Skalka
  MT S 50 1 0 HC Depo kolejových vozidel, K výtopně, Cheb
  4T LT P 21 1 0 2HD Kotelna, Divadelní náměstí, Cheb
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Proxima service, Pobřežní, Cheb
  LT H 15 1 4.4 C Auto Sael, Truhlářská, Cheb
  LT C 17 Ub ^44:4 CC Býv. Masokombinát, Wolkerova x Pražská, Cheb
  LT C 27 Ub 48.0X CC Býv. Pekárna, Svobody x Evropská, Cheb
  LT P 3X Ub 0 BB Terea, Americká, Cheb - Skalka
  LT H 16 1 ^44:4 H Bohemia Lignum, Pekařská, Cheb
  LT C 26 Ub ^40.0 CC Býv. Pekárna, Dyleňská, Cheb
  LT C 29 Ub 4.0^0:0 čh HD,C Býv. Jednota, Albert, Evropská, Cheb
  LT C 2X Ub ^48.0 BB Býv. Pivovar Spröten, Dyleňská x Palackého, Cheb
  LT S 32 Ub 4.0 HC Nekotex, Pekařská, Cheb
  LT S 2X Ub ^4 BB Kotelna Spáleniště, Pastýřská, Cheb
  LT S 2X Ub ^4 BB Kotelna Spáleniště, Pastýřská, Cheb
  LT C 29 Ub 40.0X CC Truhlářství, Pražská, Cheb
  LT S 2X Ub 0 BB Kotelna Terea, Riegrova, Cheb
  LT S 2X Ub 0 BB Kotelna Terea, Riegrova, Cheb
  MT T 62 1 0 2CC Kotelna Zlatý Vrch, Slavice, Cheb
  LT P 2X Ub 0X CC Býv. Masokombinát, Wolkerova x Pražská, Cheb
  LT C 4X Ub 4.0:0 ? Býv. První akciový pivovar, Pivovarská, Cheb
  LT H 16 Ub 4 HD^HD ÚSKK, Vrázova, Cheb
Cheb - Dolní Dvory 5T LT P 27 1 0 3HC Euron, Cheb - Dolní Dvory
  LT H 17 1 ^4 HD Roline, Karlovarská, Cheb - Dolní Dvory
Cheb - Hrozňatov LT C 39 Ub 0.0:0 CC Býv. Kochova papírna, Cheb - Hrozňatov
Chelčice LT P 20 Ub 0 HD Biola, Výzkumný ústav ZD, Chelčice
  2T LT P 21 1 0 CC Zemcheba, Chelčice
Chlum LT H 1X Ub 4 BB Zemědělské družstvo, Chlum
Chlum u Třeboně MT T 80 1/2 0 2CC Sklárny, Chlum u Třeboně
  LT C 43 Ub 0 CC Sklárny, Chlum u Třeboně
  LT C 34 Ub 0 CC Sklárny, Chlum u Třeboně
  LT P 35 Ub oOo H Sklárny, Chlum u Třeboně
  LT S 22 Ub 0 HC Teplospol, Chlum u Třeboně
  LT S 17 Ub 0 HC Teplospol, Chlum u Třeboně
  LT H 22 1 444 ^CC Býv. Kotelna, Chlum u Třeboně
  LT H 19 1 ^4 ^HD Nákupní středisko, Chlum u Třeboně
Chlumany LT H 18 1 4.4 HD Zemědělské družstvo, Chlumany
Chlumčany MT C 60 Ub 0 CC Hebel Porobeton, Chlumčany
  LT S 48 1 0 HC Haneco, Dobřanská, Chlumčany
  LT C 22 Ub K 0.0:0 B C Býv. Schwarzenberský cukrovar, Chlumčany
  areál Lasselsberger - Bohemia Gres, Chlumčany
  MT C 67 Ub 88.0:0 CC ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  MT C 52 Ub 88.0X CC ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  2T LT P 2X Ub ^0 BB ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  3T LT P 2X Ub ^0 BB ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  LT C 4X Ub ?.0:0   ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  LT C 3X Ub 8.0:0   ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
Chlumec LT S 30 Ub 0 HC Výtopna, Ústecká, Chlumec
Chlumec nad Cidlinou LT C 32 Ub 0 CC Despa OK, Kozelkova, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 24 Ub 00:0 CC Uniplast Pardubice, Nádražní, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 37 Ub/1 0.0 CC Vojenský areál, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 24 Ub 448.0:0 ^CC Býv. Zámecký pivovar a sladovna, Boženy Němcové, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 22 Ub K 0:0 K BB Býv. Zámecký pivovar a sladovna, Boženy Němcové, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 26 Ub 444.8:8 CC Resonanční pila, Boženy Němcové, Chlumec nad Cidlinou
  LT P 19 Ub 4.0 TC Býv. Plynová kotelna, Zimova, Chlumec nad Cidlinou
  LT H 17 1 ^4 ^CC Býv. ČSAD, Rooseveltova, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 15 Ub 0.0:0 CC Crystal Commerce, Nádražní, Chlumec nad Cidlinou
  PT C 1X Ub ^880:0 ^C Kand, Rooseveltova, Chlumec nad Cidlinou
Choceň LT H 30 1 44 HC Kotelna, Záměstí, Choceň
  MT C 68 N-1/1 0.0N0 HD/CC, CC Býv. Přádelna, Filogroup, T. G. Masaryka, Choceň
  LT C 24 Ub ^0:0 L,HD^CC Továrna na nábytek a pelety, Pardubická, Choceň
  LT C 38 Ub 48.8:8 CC Býv. Tkalcovna Josefa Jehničky, V Pelinách, Choceň
  LT C 30 Ub ^4.8:8 CC Býv. Pivovar a exportní sladovna Oldřicha Ferdinanda Kinského, Chlazení, Pernerova, Choceň
  LT C 2X Ub K 0:0 K ? Býv. Pivovar a exportní sladovna Oldřicha Ferdinanda Kinského, Chlazení, Pernerova, Choceň
  2V LT S 22 Ub ^0 HC Reeve, Vysokomýtská, Choceň
  LT C 1X Ub ^8.8:8 BB Býv. Přádelna, T. G. Masaryka, Choceň
  4T LT P 17 1 4.0 TC Kotelna, Orlické nábřeží, Choceň
  LT C 29 Ub ^0 CC Choceňská mlékárna, Kollárova, Choceň
Chocenice LT C 22 Ub 88.0:0 čh C Býv. Družstevní lihovar, Statek, Chocenice
  LT P 19 Ub 00 HC Statek, Chocenice
Chocerady LT H 15 1 ^4 HD Centrum rekondičních, rehabilitačních a sociálních služeb, Chocerady
Chocomyšl LT C 30 Ub 80.0:0 CC Býv. Družstevní lihovar, Chocomyšl
Chodov 2T LT P 35 5 0 HD Hotel Košík, TopHotel, Keblovská, Praha 4 - Chodov
  4T LT M 35 1 0 H,HD Plynová kotelna, Donovalská, Praha 4 - Chodov
  4T LT M 35 1 0 H,HD Plynová kotelna, Kahovská, Praha 4 - Chodov
  4T LT M 35 Ub 0 H,HD Plynová kotelna, Türkova, Praha 4 - Chodov
  4T LT M 35 1 0 H,HD Plynová kotelna BK-2 / Ž, Láskova, Praha 4 - Chodov
  4T LT M 35 1/2 0 H,HD Plynová kotelna BK-3 / M, Jarníkova, Praha 4 - Chodov
  4T LT M 35 1 0 H,HD Plynová kotelna BK-6 / M, Gregorova, Praha 4 - Chodov
  4T LT M 35 1 0 H,HD Plynová kotelna BK-5 / Č, Dědinova, Praha 4 - Chodov
  4T LT M 35 1 0 H,HD Plynová kotelna, Majerského, Praha 4 - Chodov
  4T LT S 26 Ub 0 4HC Plynová kotelna BK-7, Kloknerova, Praha 4 - Chodov
  2T LT P 17 Ub 0 2CC Plynová kotelna, Starochodovská, Praha 4 - Chodov
  LT H 15 1 4 C Telecom, Saudkova, Praha 4 - Chodov
  4V LT S 16 Ub 0 HD Hotel Opatov, U chodovského hřbitova, Praha 4 - Chodov
  LT H 17 1 4 HC ECS Edconsia, Hvožďanská 3, Praha 4 - Chodov
  LT H 40 Ub 4 H,BB Kotelna, Doubravická, Praha 4 - Chodov
  LT C 27 Ub 00.0X CC Cihelna, Horní, Chodov
  LT C 34 Ub 4.0 CC Býv. Porcelánka Richter-Fenkl-Hahn, Chodov
  MT C 61 Ub 0 CC Chodos, Nejdecká, Chodov
  LT H 38 1 4 BB,L Kotelna, Bachova, Praha 4 - Chodov
  LT H 15 Ub 4 CD Agrozet, Sekyra Group, Archivní 828, Praha 4 - Chodov
  LT H 40 1 4 BB, H Kotelna, Zdiměřická, Praha 4 - Chodov
  LT C 3X Ub 0:0 BB Porcelánka Haas a Czjzek, Chodov
  LT C 40 Ub ^0:0 CC Býv. Sklárna, Hrnčířská, Chodov
  LT H 38 1 4 ^L Kotelna, V Jezírkách, Praha 4 - Chodov
  LT P 30 Ub 0^A BB Obchodní centrum Chodov, Roztylská, Praha 4 - Chodov
  LT C 45 Ub 0^0 CC Býv. Sklárna, Hrnčířská, Chodov
Chodová Planá LT C 29 Ub 4.0:0 CC Chodovar, Pivovarská, Chodová Planá
  LT C 4X Ub 00.0:0 CC Býv. Cihelna, Chodová Planá
Cholín LT C 2X Ub 4.0:0 CC Býv. Přádelna, Cholín
Choltice MT C 6X Ub ?.0:0 ? Cukrovar, Cukrovarská, Choltice
Chomutice LT C 21 Ub K 0X L,BB/CV Býv. Pivovar, Chomutice - Obora
Chomutov MT P 50 Ub/1 ¤.0 CD/H Depo kolejových vozidel, Chomutov
  LT C 40 Ub 4.0:0 CC Býv. Cihelna, Samota, Chomutov
  LT C 30 Ub 0.0:0 C Býv. Cihelna, Chomutov - Černovice
  LT C 2X Ub 48.0:0 BB Cihelna, Samota, Chomutov
  LT C 2X Ub 4.?:? ? Cihelna, Samota, Chomutov
  LT C 27 Ub 44.0X BB Remax, Raisova, Chomutov
  areál Nemocnice Chomutov
  LT C 23 Ub 0 CC/CV Krajská zdravotní - Nemocnice Chomutov, Kochova, Chomutov
  LT P 26 Ub 00 HC Krajská zdravotní - Nemocnice Chomutov, Kochova, Chomutov
  LT C 3X Ub ?0:0 ? Krajská zdravotní - Nemocnice Chomutov, Kochova, Chomutov
  areál Actherm teplárna, Chomutov
  RU M 182 4 0 2HD Actherm teplárna, Na Moráni, Chomutov
  RU M 100 2 0 2HD Actherm teplárna, Na Moráni, Chomutov
  LT M 37 Ub )( HD Actherm teplárna, Na Moráni, Chomutov
  areál Válcovny trub, Chomutov
  MT C 77 Ub 0.0^0 2CC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  MT P 55 Ub ^00 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 34 Ub ^0 HC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 19 Ub ^0 C Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 33 Ub ^0 CC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 20 Ub ^0 H Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 35 Ub ^0 CC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 39 Ub ^0 HC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 38 Ub ^0 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  2T LT P 38 Ub ^0 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 22 Ub ^4 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 46 Ub ^000 HD,CD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 47 Ub 8@.0 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  2T LT M 26 Ub )( L,CD,HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 20 Ub 0 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  MT P 50 Ub 4.00 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  MT P 51 Ub 8.00 CC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 2X Ub 0 H Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  areál Býv. Poldina huť, Chomutov
  LT C 22 Ub 0.0X CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  PT J 13 1 )( HD Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  4T LT P 3X Ub ^0:0 BB Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 27 Ub ^0 CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 40 1 0 CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 23 Ub 0 CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 23 Ub 0 CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 33 Ub ^0 ^CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 18 1 0 CC/HD,CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  areál Měšťanský pivovar, Chomutov
  LT C 23 Ub 48.8:8 C Měšťanský pivovar, Mostecká, Chomutov
  LT C 35 Ub 4448.0:0 BB Měšťanský pivovar, Mostecká, Chomutov
Chornice LT H 17 1 44 CC Zemědělské družstvo, Chornice
  LT C 30 Ub 48.80 CC Býv. Kras - šití padáků, Nádražní, Chornice
Chotěboř LT H 16 1 4 HD Kotelna, Tyršova, Chotěboř
  LT M 30 Ub )( L,HD Chotěbořské strojírny služby, Herrmannova, Chotěboř
  LT P 28 Ub 0 CC Interlignum, Koželužská, Chotěboř
  4T LT P 18 1 0 2HD Kotelna, Kamenná, Chotěboř
  LT C 30 Ub ^88 CC Interlignum, Koželužská, Chotěboř
  MT T 75 1/3 0 2CC Chotěbořské strojírny služby, Herrmannova, Chotěboř
  LT P 26 Ub 0 HC Interlignum, Obolecká, Chotěboř
  2T LT P 18 1 4.0 HD Chotěbořské strojírny služby, Herrmannova, Chotěboř
Chotěšov PT H 14 Ub ^4 HD CPZ, Ořechová, Chotěšov
  LT C 2X Ub 4.4:4 ? Býv. Lihovar, Ořechová, Chotěšov
  LT C 1X Ub ?4:4 čh ? Býv. Pekárna, Plzeňská, Chotěšov
Chotětov LT S 26 Ub 8 HC Thimm Service, Průmyslová, Chotětov
Chotěvice LT C 44 Ub 8.0:0 CC Býv. Cihelna, Chotěvice
Chotíkov MT P 80 1 0A H, HD Spalovna, Chotíkov
  LT C 23 Ub 48.88:8 čh CV Býv. Kruhová cihelna Martina Pawla, Chotíkov
Chotilsko LT H 20 1 4 HD,^HD Býv. Sklad brambor, Chotilsko
Chotoviny LT C 23 Ub 4.80X CC/CV Býv. Pivovar, býv. Lihovar, Chotoviny
Chotutice LT C 24 Ub 0 CC Lavat, Tovární, Chotutice
Chotyně MT C 50 Ub ^48.8:8 CC Býv. Praga, Kovovýroba String, Chotyně
  LT C 29 Ub 440.0X čh CC Býv. Gruschwitzova slévárna, Chotyně
  LT C 26 Ub 88.80X CC Býv. Dřevoohýbárna, Chotyně
Chotýšany LT C 21 Ub 4^4:4 čh C Býv. Lihovar, Chotýšany
Choustník LT H 15 1 444 H,^CD ZOD, Choustník
Chouzavá LT H 15 1 4 CD Obalovna Kytín, Středočeské obalovny, Voznice-Chouzavá
Chrast LT C 40 Ub 88.0:0 CC Býv. Cihelna, Chrast - Rosice
  LT C 39 Ub 0.0 CC Dýhárna, Osady Ležáků, Chrast
  LT P 31 Ub 0 HD Elite, Tylova, Chrast
  LT C 34 Ub ^8:8 CC Býv. Cihelna, Tržiště, Chrast - Rosice
  LT C 29 Ub 0 CC Fruta, Tyršova, Chrast
  LT C 26 Ub 0.0:0 CC Dřevotvar, Tylova, Chrast
  LT C 2X Ub 0 BB Kotelna, B. Němcové, Chrast
Chrást u Plzně MT S 51 Ub 0 HC Býv. Cihelna, Bezovka, Chrást u Plzně
  LT C 16 Ub ^0:0 C Býv. Továrna na výrobu zápalnic, Elis-Plast, Chrást u Plzně
Chrastava MT C 60 Ub 88.0:0 CC Býv. Textilka Feigl & Widrich, Andělohorská, Chrastava
  MT C 53 Ub/1 48.0X HD,CC,CD Býv. Textilana, Frýdlantská, Chrastava - Horní Chrastava
  LT C 49 Ub 488.8:8 CC Býv. Přádelna bavlněné příze Cichorius a spol., Bremi, Nádražní, Chrastava
  LT C 43 Ub 44.8X CC Býv. Strojní traktorová stanice, Terier, Frýdlantská, Chrastava - Horní Chrastava
  MT S 52 Ub 0 HC Benteler ČR, Školní, Chrastava
  LT S 38 Ub 0 HC Výtopna, Liberecká, Chrastava
  MT C 55 Ub 8.0:0 CV Býv. Továrna na sukno Johann Franz König a synové, Nádražní, Chrastava
  LT C 27 Ub 4.8^8:8 čh CC Býv. Textilka, Luční, Chrastava
  LT C 3X Ub 4.8X CC Býv. Lepenkárna, Andělohorská, Chrastava
  LT C 16 Ub ^44 CC Vzduchotechnik, Tovární, Chrastava
Chrastiny LT H 16 Ub 4 CC Vlna, Chrastiny
Chrastová Lhota LT C 35 Ub 488.0:0 CC Býv. Ráčkova přádelna a tkalcovna, Chrastová Lhota
Chrášťany LT S 28 1/1 0 HC Areál firem, Chrášťany
Chropyně RU M 120 4 0 2HD Energetika, Komenského, Chropyně
  LT P 32 Ub 0 HC Chropyňská strojírna, Komenského, Chropyně
  MT C 8X Ub ?0:0 CC Býv. Cukrovar, Chropyně
Chrudim MT T 86 1 0 2CC Býv. Transporta, Průmyslová, Chrudim
  LT C 37 Ub 0 CC Evona, Rooseveltova, Chrudim
  LT C 20 Ub 0 CC Sodovkárna, Pardubická, Chrudim
  LT S 34 Ub 0 HC Lihovar, Tovární, Chrudim
  LT P 46 1 A HD Záložní teplárna, Dašická, Chrudim
  LT P 20 Ub 4 HD Chrudimská nemocnice, Václavská, Chrudim
  LT H 17 1 4 CC Základní škola, U stadionu, Chrudim
  LT P 19 Ub 0 CC Technické služby, Za Pivovarem, Chrudim
  LT P 37 Ub 0 C Pěstitelská palírna, Chrudim
  LT T 25 1 0 CC Býv. Transporta, Průmyslová, Chrudim
  4V LT P 21 Ub 0 HD Býv. Transporta, Průmyslová, Chrudim
  LT C 22 Ub K 0:0 H Býv. Městský pivovar, Obce Ležáků, Chrudim
Chrustenice LT S 33 Ub 0 HC Autronic, Chrustenice
Chřibská LT C 21 Ub 444.8:8 CC Býv. Strojírna Binder, Chřibská - Horní Chřibská
  LT C 3X Ub ?0:0 ? Barvírna a koželužna Knechtel, Chřibská
  LT C 25 Ub 48.8:8 CC Býv. Niťárna Lischke, Chřibská
  LT C 26 Ub 8.8X CC Býv. Niťárna Karl Hille, Amann, Chřibská - Dolní Chřibská
  LT C 2X Ub ?.8:8 ? Býv. Tkalcovna Floriana Hübela, Na Potokách, Chřibská - Dolní Chřibská
  LT C 3X Ub ?0:0 ? Býv. Niťárna Fritsche, Amann, Chřibská - Dolní Chřibská
  LT C 4X Ub ?40.0:0 ? Bauerova textilka, Chřibská - Krásné Pole
  LT C 3X Ub 888.8:8 ? Niťárna Leubner, Chřibská - Krásná Pole
  LT C 2X Ub ?8^8:8 ? Pivovar Kreibitz, Chřibská
  LT C 3X Ub 00.0:0 ? Barevna Lischke, Chřibská - Dolní Chřibská
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Pivovar Kreibitz, Chřibská
  LT C 2X Ub ?0:0 ? Bělidlo Reinisch, Chřibská
  areál Býv. Sklárna, Chřibská - Horní Chřibská
  LT C 30 Ub 4.880 CC Býv. Sklárna, Chřibská - Horní Chřibská
  LT C 29 Ub 88.0 CC Býv. Sklárna, Chřibská - Horní Chřibská
Chříč LT H 18 Ub 44 CC Zemědělské družstvo, Chříč
  LT H 17 Ub ^444 HD^HD^HD Bioplynová stanice, Chříč
Chudenice LT C 18 Ub K 8:8 K L,BB Býv. Hraběcí pivovar Černínů z Chudenic, Chudenice
Chuchelná MT M 70 1/1 0 HD PF Plasty CZ, Masarykova, Chuchelná
  LT C 43 Ub 0.0:0 CC PF Plasty CZ, Masarykova, Chuchelná
Chvaleč LT C 40 Ub 88.0:0 CC Býv. Dokra, Chvaleč
Chvaletice areál Elektrárna, Chvaletice
  GU M 300 8 0 2HD Elektrárna, Chvaletice
  4V RU M 100 1 )( HD Elektrárna, Chvaletice
  LT P 35 Ub 0 CC Elektrárna, Chvaletice
Chyňava LT C 15 Ub 4.0:0 CV Býv. Cihelna, Chyňava
Chýnov LT S 38 Ub 0 HC Kolovrat ČM, Chýnov
  LT C 23 Ub ^4.0:0 CC Škrobárny Pelhřimov, provoz Chýnov, Chýnov
Chyše LT C 45 Ub ^8.0:0 CC Býv. Cihelna, Chyše
  LT H 19 Ub 444 CC Býv. Cihelna, Chyše
  LT C 1X Ub K 0:0 K BB Zámecký pivovar, Chyše
Chýšť LT H 24 1 ^4 H, HD Zemědělské družstvo, Chýšť
Ivančice MT C 55 Ub 00.0:0 CC Cihelna, Mřenková, Ivančice
  LT C 37 Ub 448.8:8 CC Areál Trade - plastová okna, Široká 1, Ivančice
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Nemocnice Ivančice, Široká, Ivančice
  3T LT P 28 Ub ^0 HD^T Plynová kotelna, Luční, Ivančice
  LT H 27 1 44 C Býv. Kasárna a vojenský sklad, Ivančice
Ivančice - Alexovice LT C 40 Ub 4.888:8 CC Býv. Textilka Skene a spol., Tovární, Ivančice - Alexovice
Ivanovice na Hané LT C 34 Ub 48.0:00 CC Býv. Cihelna, Osvoboditelů, Ivanovice na Hané
  LT H 15 Ub 4 CD Býv. Cihelna, Osvoboditelů, Ivanovice na Hané
  LT C 33 Ub K 0:0 B CC Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 33 Ub K 0:0 B CC Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 3X Ub K 0:0 B CC Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 3X Ub K 0:0 B CC Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 2X Ub ^0:0 BB Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 1X Ub 4.8:8 čh BB Hospodářský statek, Ivanovice na Hané
  LT C 2X Ub ?48.0:0 CC Bioveta, Komenského, Ivanovice na Hané
Jablonec nad Jizerou LT C 33 Ub 444.80:0 CC Býv. Tkalcovna hedvábí Herzfeld a Fischel, Jablonec nad Jizerou - Hradsko
  LT C 38 Ub ^4.80:0 CC Darre, Jablonec nad Jizerou
  areál Býv. Bělidlo - Palme Stumpe a Josef Linke, Hybler Textil, Jablonec nad Jizerou
  MT C 53 Ub 48.8:8 A CC Býv. Bělidlo - Palme Stumpe a Josef Linke, Hybler Textil, Jablonec nad Jizerou
  MT S 71 1 ¤¤.0 HC Býv. Bělidlo - Palme Stumpe a Josef Linke, Hybler Textil, Jablonec nad Jizerou
Jablonec nad Nisou RU M 160 3 0 2HD Teplárna Brandl, Liberecká, Jablonec nad Nisou
  RU T 100 1/1 0 2CC Býv. Výtopna Paseky, Vítězslava Nezvala, Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky
  LT C 17 Ub 4 C Ecoglass, Krkonošská, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  RU T 110 1 0 2CC Býv. LIAZ, Rýnovická energetická, Belgická, Jablonec nad Nisou - Rýnovice
  LT C 29 Ub 8.0:0 CC Býv. Jatky, Masná, Jablonec nad Nisou
  LT C 4X Ub ??.0:0 ? Sanatorium Dr. Glettlerse, Vítězslava Nezvala, Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky
  3T LT P 24 1 0 T Plynová kotelna, Březová, Jablonec nad Nisou
  LT P 25 Ub 0 T Plynová kotelna, Boženy Němcové, Jablonec nad Nisou
  LT P 25 Ub 0 T Plynová kotelna, Josefa Hory, Jablonec nad Nisou
  LT P 27 Ub ^4.0 T Plynová kotelna, Mechová, Jablonec nad Nisou
  LT C 2X Ub ?8:8   Býv. Pivovar, Pražská, Jablonec nad Nisou - Vrkoslavice
  LT C 2X Ub K 8:8 K   Býv. Pivovar, Pražská, Jablonec nad Nisou - Vrkoslavice
  2T LT P 27 1 8.0 T Plynová kotelna, U Balvanu, Jablonec nad Nisou
  LT P 27 Ub ^4.0 HD^T Plynová kotelna, Lípová, Jablonec nad Nisou
  2T LT P 25 1 ^4.0 ^T Plynová kotelna, Liberecká, Jablonec nad Nisou
  LT P 26 Ub ^0 H^T Plynová kotelna, Na Kopci, Jablonec nad Nisou
  LT P 20 Ub 4.0 T TRW Automotive Czech, Na Roli, Jablonec nad Nisou
  2T LT P 15 1 4.0 HD ABB, Resslova, Jablonec nad Nisou
  LT C 24 Ub 8.0 CC Tiskárna barevných pohlednic, Prosečská, Jablonec nad Nisou
  LT C 44 Ub ^0:0 CC Býv. Pivovar, Pražská, Jablonec nad Nisou - Vrkoslavice
  LT C 44 Ub 448.0X CC G+B Bijoux, Janovská, Jablonec nad Nisou
  LT C 30 Ub 448.8:8 CC Býv. Brusírny, Pobozam, K Černé Studnici, Jablonec nad Nisou
  LT S 37 Ub 0 HC Výtopna, Dlouhá, Jablonec nad Nisou
  LT C 37 Ub 0X CC Jablonex Group, U Přehrady, Jablonec nad Nisou
  LT C 25 Ub ^8:8 CC Brano, Novoveská, Jablonec nad Nisou
  LT C 32 Ub ^8:8 CC Atrea, V Aleji, Jablonec nad Nisou
  LT C 29 Ub 88.0:0 CC Sběrna surovin, Skřivánčí, Jablonec nad Nisou
  LT C 31 Ub ^0:0 CC Preciosa, Podhorská, Jablonec nad Nisou
  PT C 14 Ub ^0:0 C Preciosa, Podhorská, Jablonec nad Nisou
  LT C 36 Ub 0.0X CC Býv. Elitex, Unitherm, Vedlejší, Jablonec nad Nisou
  LT S 38 Ub 8.0 HC Cikautxo CZ, Letní, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  LT P 35 Ub 0 HD Preciosa závod 06, Na Hutích, Jablonec nad Nisou
  LT H 16 Ub ^4 ^H,CC Delta CVS, Prosečská, Jablonec nad Nisou
  LT C 4X Ub 4.0:0 CC Býv. Městské lázně císaře Františka Josefa I., Budovatelů, Jablonec nad Nisou
  LT P 27 Ub ^0 ^T Býv. LIAZ, Rýnovická energetická, Belgická, Jablonec nad Nisou - Rýnovice
  LT P 27 Ub ^4.0 ^T Býv. LIAZ, Rýnovická energetická, Belgická, Jablonec nad Nisou - Rýnovice
  LT P 29 Ub ^0 HD,H,C Preciosa závod 06, Na Hutích, Jablonec nad Nisou
  LT P 22 1 0 HD Plynová kotelna, Vlaštovčí, Jablonec nad Nisou
  LT C 3X Ub ^4.0:0 ? Priebschova sklárna, Mšenská, Jablonec nad Nisou
  LT P 19 Ub ^0 HD^C Cikautxo CZ, Letní, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  LT P 19 Ub ^0 HD^BB Cikautxo CZ, Letní, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  LT C 1X Ub 4.8X BB Býv. Pila, Rychnovská, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  LT C 2X Ub ^4.8X ^C^H Skleněná bižuterie, Příčná, Jablonec nad Nisou
Jablonné nad Orlicí MT T 53 Ub 0 2CC Býv. Tesla, Eltes cz, Nádražní, Jablonné nad Orlicí
  LT P 27 Ub 0 HC Dřevotvar, Slezská, Jablonné nad Orlicí
  LT P 19 Ub ¤.0 CC Stavebniny a betonárna Vacek, Nádražní, Jablonné nad Orlicí
Jablonné v Podještědí LT C 29 Ub 0 CC Autoservis, Lidická, Jablonné v Podještědí
  LT C 15 Ub 4.0:0 C Býv. Smaltovna, Valtinovská, Jablonné v Podještědí
  LT C 38 Ub 00.0:0 CC Traktorová stanice, Tovární, Jablonné v Podještědí
  LT C 28 Ub 448.8:8 čh CC Stavebniny, Cvikovská, Jablonné v Podještědí
  LT C 20 Ub ^8X CC Kovovýroba Krob a syn, Lidická, Jablonné v Podještědí
  LT C 1X Ub ^4.8:8 čh BB Býv. Měšťanský pivovar, Školní, Jablonné v Podještědí
  PT C 11 Ub 4 C Býv. Smaltovna, Valtinovská, Jablonné v Podještědí
  LT P 20 Ub 0 T Preciosa závod 17, Švermova, Jablonné v Podještědí
  LT C 19 Ub 48^8:8 ^^CC Býv. Továrna na zemědělské stroje Anton Schicht a syn, Jablonné v Podještědí - Kněžice
Jáchymov LT H 16 Ub ^4.4 C Sporthotel Můstek, U Můstku, Jáchymov
Jakartovice LT C 25 Ub 448.0:0 CC Býv. Zemědělský družstevní lihovar, Jakartovice
Jakubov areál Býv. Porcelánka, Jakubov
  LT C 35 Ub 0 C Býv. Porcelánka, Jakubov
  LT C 1X Ub 48.0:0 BB Býv. Porcelánka, Jakubov
  LT C 2X Ub ^0:0 BB Býv. Porcelánka, Jakubov
  LT C 2X Ub ^0:0 BB Býv. Porcelánka, Jakubov
Jámy LT C 28 Ub 0.0 CC Býv. Družstevní lihovar, Zemědělské družstvo, Jámy
Janov nad Nisou LT C 30 Ub 4.8:8 CC Železnobrodské sklo, Janov nad Nisou - Hraničná
  LT C 39 Ub ^0:0 ^^CC Sklárna Vitrum, Janov nad Nisou
Janovice LT C X Ub 8.X BB Býv. Cihelna Janovice, Vinary
Janovice nad Úhlavou LT C 29 Ub 0.0 čh CC Býv. Lihovar, Janovice nad Úhlavou
  areál Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  LT C 47 Ub 0.0:0 CC Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  3T LT P 21 Ub 4.0 T Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  3T LT P 18 1 46.0 T Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  3T LT P 20 1 6.0 T Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
Janovičky LT C 1X Ub 44.8:8 čh BB Býv. Textilní továrna, Janovičky - Malejov
Janská MT C 54 Ub čh CC Býv. Preidlova textilní továrna Rabštejn, Janská
  LT C 38 Ub 4.8:8 CV Býv. Přádelna Franze Preidla, Janská
  MT C 5X Ub 4.0:0   Býv. Přádelna Franze Preidla, Janská
  LT C 3X Ub 40.0:0   Preidlova textilní továrna Rabštejn, Janská
  LT H 16 1 4 HCV Proagro Nymburk, Janská
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Přádelna Franze Preidla, Janská
  LT C 3X Ub ?^0:0 ? Býv. Přádelna Franze Preidla, Janská
Janské Lázně LT C 35 Ub 0.0X CC Státní léčebné lázně, Janské Lázně
  LT P 22 Ub 0 HD Státní léčebné lázně, Janské Lázně
Janštejn areál Sklárna, Janštejn
  LT S 45 Ub/1 0 HC/T, HC Sklárna, Janštejn
  LT C 32 Ub 48.80 CC Sklárna, Janštejn
Jarcová LT P 29 Ub 4.0 CD/2C Ostax - výroba briket, Jarcová
Jaroměř LT C 44 Ub 448.8:8 CC Býv. Textilka, Kostelní, Jaroměř
  LT T 31 Ub 0 2CC Kotelna, Hradecká x Bezručova, Jaroměř
  MT C 73 Ub 000.0X HD^CC Býv. Přádelna lnu, Juta, Na Kameni, Jaroměř
  MT C 51 Ub 0.0 2CC Lisovny Karsit, V Zahradách, Jaroměř
  LT C 13 Ub 4.44 CV Býv. Parní vodárna, Průmyslová, Jaroměř
  LT C 32 Ub ^88.0:0 HD, CC Nemocnice, Národní, Jaroměř
  LT C 14 Ub 0X C Zahradnictví, Husova, Jaroměř
  LT C 15 Ub ^0 C Veckovo zahradnictví, Na Valech, Jaroměř
  2T LT P 15 Ub 0 TC Nemocnice, Národní, Jaroměř
  areál Tanex Plasty, V Lužinách, Jaroměř
  MT C 61 Ub 0 CC Tanex Plasty, V Lužinách, Jaroměř
  MT S 56 1 ¤.0 HC Tanex Plasty, V Lužinách, Jaroměř
Jaroměř - Josefov LT C 27 Ub 8.0 CC Býv. Městský pivovar, Ivanovova, Jaroměř - Josefov
  LT H 26 1 4.44 CC Městský úřad, Okružní, Jaroměř - Josefov
  LT H 2X Ub ^4 H,BB Rozvodna ČEZ, Vodárenská, Jaroměř - Josefov
  LT C 30 Ub 0.0X 2CC Býv. Kasárna, Hofmeisterova, Jaroměř - Josefov
Jaroměřice nad Rokytnou LT C 40 Ub 0 CC Býv. Cihelna, Tusculum, Jaroměřice nad Rokytnou
  LT H 18 Ub ^4 CC Mlékárna, Bohušická, Jaroměřice nad Rokytnou
  LT C 23 Ub 44.80 čh CC Býv. Pivovar, Tyršova, Jaroměřice nad Rokytnou
Jarošov areál Býv. Pivovar, Pivovarská, Jarošov
  LT C 31 Ub 4^48.0X H^CC Býv. Akciový pivovar, Pivovarská, Jarošov
  LT C 32 Ub K 0^0:0 B C Býv. Akciový pivovar, Pivovarská, Jarošov
  LT C 30 Ub K 0^0:0 B C/CV Býv. Akciový pivovar, Pivovarská, Jarošov
Jarošov nad Nežárkou LT H 15 1 ^4 HD Jihotvar, Jarošov nad Nežárkou
  LT P 20 Ub 0 CC Silo, Jarošov nad Nežárkou - Matějovec
  LT C 18 Ub 4.80X CC Jihotvar, Jarošov nad Nežárkou
  LT C 44 Ub ^0 CC Silo, Jarošov nad Nežárkou - Matějovec
  LT P 16 Ub 0 CC Hlubokodol, Jarošov nad Nežárkou
  LT C 2X Ub 4^400:0 čh BB Býv. Škrobárna, Jarošov nad Nežárkou
Javorník LT C 1X 1 0.0X BB Vápenka, Javorník
  MT C 51 Ub 4.0:0 CC Býv. Cihelna, Javorník
  LT H 18 Ub 4 C Býv. Kotelna, Jánošíkova, Javorník
  MT T 92 1 0 2CC Javornická strojírna, EKO Wimar, Míru, Javorník
Jedlí LT C 30 Ub ^8.0 CC Renostav, Jedlí
Jedlová LT H 15 Ub ^4 H,C Mateřská škola, Jedlová
  LT C 30 Ub 8.0 2CC Býv. Hedva, Tovární, Jedlová
Jedousov LT P 27 Ub ¤00 3CC Ekopanely, Jedousov
Jemnice LT C 23 Ub 44.80 CC Areál firem, Palackého, Jemnice
  LT H 16 1 4 H^H Výtopna MŠ, Palackého, Jemnice
  LT P 20 Ub ^0 C Taro - výroba oken a dveří, Slavonická, Jemnice
  LT H 18 1 4 HD Kova, Želetavská, Jemnice
Jemníky LT C 1X Ub 4.0:0 BB Býv. Cihelna Fr. Hádla, Jemníky
  MT C 5X Ub 44.00:0 CC Býv. Důl Humboldt, Jemníky
Jeneč 5T LT P 15 1 0 H Řízení letového provozu, Navigační, Jeneč
  LT C 1X Ub ^8 BB Býv. Státní pivovar, Karlovarská, Jeneč
  LT C 22 Ub K 8 BB Býv. Státní pivovar, Karlovarská, Jeneč
  LT C 1X Ub 44.8? CC Býv. Dílna, Zahradní, Jeneč
Jeníčkova Lhota LT P 15 Ub 0 CD Zemědělské družstvo, Jeníčkova Lhota
Jeníkov - Oldřichov LT C 30 Ub 48.0:0 CC Býv. Přádelna Pfeifer, Areál firem, Jeníkov - Oldřichov
Jeníkovice LT C 39 Ub ^0:0 L^C Býv. Cihelna, Jeníkovice
Jenišovice LT H 15 Ub 4.4 CV Býv. JZD, Jenišovice
Jesenice LT H 23 Ub 444 H HFK Delta, Jesenice
  LT S 22 Ub 0 HC Integrovaná střední škola, Žatecká, Jesenice
  LT C 20 Ub ^0:0čh CC TM Jesenice, Zahradní, Jesenice
  2T LT H 15 Ub ^4 ^^HD Česká pošta, Plzeňská, Jesenice
  LT H 16 Ub ^4 H,C Základní škola, Školní, Jesenice
Jeseník LT T 40 1 0 2CC Kotelna, Čechova, Jeseník
  LT C 30 Ub 0.00 CC Kotelna, Mašínova, Jeseník
  LT T 37 1 0 2CC Kotelna, Lipovská, Jeseník
  LT S 40 Ub 6.8 HC Kotelna, Nábřežní, Jeseník
  LT C 47 Ub/1 48.0:0 HD^H,CC/HD Býv. Tkalcovna Regenhart & Raymann, Tovární, Jeseník
  LT P 17 Ub 4.0 HD Minipivovar, Otokara Březiny, Jeseník
  LT H 21 Ub 4 HC Naturfyt, Beskydská, Jeseník
  LT C 27 Ub 0 C STS, Růžičkova, Jeseník
  LT C 38 Ub 48.0:0 CC Pila, Rejvízská, Jeseník
  MT C 60 1 0.0:0 2CC Vítkovické železárny, Jaroslava Ježka, Jeseník
  LT P 27 Ub 4.0 HC Jesdrev, Lipovská, Jeseník
  LT H 16 Ub 4 C Základní škola, Boženy Němcové, Jeseník
  areál Býv. Moravolen, U Bělidla, Jeseník
  MT C 52 Ub 880.0 X CC Býv. Moravolen, U Bělidla, Jeseník
  2T LT P 21 1 0 HD Býv. Moravolen, U Bělidla, Jeseník
Jesenný LT C 1X Ub K 8:8 K ? Knížecí pivovar, Jesenný
  LT C 4X Ub 48.0:? ? Vápenice V. Rennera, Jesenný
  LT C 2X Ub ?.8 ? Vápenice V. Rennera, Jesenný
Jetřichov LT C 45 Ub 448.0:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna a barevna Anselm Heinzel, Jetřichov
  LT C 4X Ub 88.8:8 čh BB Býv. Tírna lnu, Jetřichov
  LT C 16 Ub ^8:8 BB Býv. Tírna lnu, Jetřichov
  PT C 14 Ub 4.4:4 BB Býv. Tírna lnu, Jetřichov
Jevíčko LT C 19 Ub 44.8:8 čh CV Býv. Sodovkárna, Na Salajce, Jevíčko
  LT C 25 Ub 4.8^8:8 L,^CC Býv. Rolnický akciový pivovar se sladovnou, Brněnská, Jevíčko
  LT C 22 Ub K 8:8 K L,^C Býv. Rolnický akciový pivovar se sladovnou, Brněnská, Jevíčko
  LT C 35 Ub 0X CC Býv. Cihelna, Natural Keramika, U cihelny, Jevíčko
Jevišovice LT C 1X Ub ^4.80 BB Skleníky, Jevišovice
Jezernice LT P 30 Ub 48.0 T Cihelna Wienerberger, Jezernice
Jičín LT S 27 Ub/1 8 HC Česká pošta, Šafaříkova, Jičín
  LT H 20 1 4 HD Vapos, Jičín - Soudná
  LT C 41 1 0.0 2CC Kotelna, U stadionu, Jičín
  LT C 21 Ub ^8X čh CC Lázně Hilarion, B. Němcové, Jičín
  LT C 40 Ub 440.0:0 CC Býv. Cihelna, Jičín - Popovice
  4T LT P 27 1 0 2HD Plynová kotelna, Pod Koželuhy, Jičín
  4T LT P 19 Ub 4.0 2HD Lepařovo gymnázium, Jiráskova x Smetanova, Jičín
  LT S 32 Ub 0 HC Býv. Dřevotvar, Dělnická, Jičín
  LT C 15 Ub 0 HC Auto Trans, Konecchlumského, Jičín
  LT P 16 Ub ^0 HD Auto Trans, Hradecká, Jičín
  LT C 24 Ub ^8.0:0 CC Býv. Koželužna, Brano, Poděbradova, Jičín - Čejkovice
  LT C 3X Ub 0.0:0 CV Býv. Pivovar, Jičín - Popovice
  LT C 1X Ub K 0 BB Býv. Pivovar, Jičín - Popovice
  4T LT P 21 1 0 2HD Býv. Zahradnictví, Pod Koželuhy, Jičín - Nové Město
  PT H 14 Ub 4^4 H, CD Býv. Dřevotvar, Dělnická, Jičín
  LT H 17 1 ^4 HD,H Cerea, Dělnická, Jičín
  areál Oblastní nemocnice, Bolzanova, Jičín - Valdické předměstí
  LT C 34 Ub 0.0X CC Oblastní nemocnice, Bolzanova, Jičín - Valdické předměstí
  5T LT P 19 Ub 0 HD Oblastní nemocnice, Bolzanova, Jičín - Valdické předměstí
Jihlava MT T 60 1 0 CC Kotelna Březinky, Stavbařů, Jihlava
  MT T 63 Ub/1 @ CC Kotelna, Telečská, Jihlava
  LT C 40 Ub 0 CC Býv. Nemocnice, Fritzova, Jihlava
  LT S 30 Ub 00 HC Nemocnice, Vrchlického, Jihlava
  LT C 37 Ub 0.0 CC Psychiatrická léčebna, Brněnská, Jihlava
  3T LT P 31 Ub o°o T Kotelna Březinky, Stavbařů, Jihlava
  LT C 40 Ub/1 0 CC/T Moravia Lacto, Na Dolech, Jihlava
  LT C 30 Ub 44.0X CC Býv. Textilní továrna Ehrlich a Seidner, Madeta Style, Březinovy Sady, Jihlava
  LT C 39 Ub 0 CC Kotelna Jihlava II., U Hřbitova, Jihlava
  4T LT P 28 1 0 T Kotelna, Královský vršek, Jihlava
  2T LT H 26 1 4 HC Kotelna, Srázná x Na Stoupách, Jihlava
  LT C 36 Ub 448.0:0 CC Služby Města Jihlavy, Úvoz, Jihlava
  LT C 19 Ub 4^80X CC Býv. Mlýn, U Dlouhé stěny, Jihlava
  LT C 3X Ub 444.0 CC Továrna, Srázná, Jihlava
  LT C 36 Ub ^0:0 CC Býv. Továrna na plyše a krymry, Křižíkova, Jihlava
  LT C 31 Ub 8.0X CC Rieder, Stamicova, Jihlava
  LT P 23 Ub ^0 H Irbis kovo, Polenská, Jihlava
  2T LT P 18 Ub 4.0 TC Rieder, Stamicova, Jihlava
  LT H 18 1 4 ^C Elza Výtahy, Březinova, Jihlava
  2T LT P 22 1 0.oOo T Základní škola, Nad Plovárnou, Jihlava
  LT C 34 Ub 0 CC Jihlavan airplanes, Znojemská, Jihlava
  PT P 14 Ub 0 CC Moravské kovárny, Jihlava - Hruškové Dvory
  5T LT P 15 1 0 TC Wall Street Tendon, Lezecké centrum, Strojírenská, Jihlava - Staré Hory
  LT S 29 1 4 HV Býv. Nemocnice, Fritzova, Jihlava
  LT H 20 1 4 HD Pekárna Lapek, Žižkova, Jihlava
  areál Pivovar, Vrchlického, Jihlava
  LT C 33 Ub 8.0 CC Pivovar, Vrchlického, Jihlava
  LT C 22 Ub K 0:0 K ^C Pivovar, Vrchlického, Jihlava
  LT C 22 Ub K 8:80 K ^C Pivovar, Vrchlického, Jihlava
  LT C 19 Ub K 8:8 K BB Pivovar, Vrchlického, Jihlava
  areál Kronospan, Jihlava
  RU T 100 1 0 CC Kronospan, Pávovská, Jihlava
  MT P 75 1 0 L Kronospan, Pávovská, Jihlava
  MT P 62 10 0 L Kronospan, Pávovská, Jihlava
  LT P 34 3 0 L,HD Kronospan, Pávovská, Jihlava
Jihlava - Bedřichov LT C 2X Ub ^4.0:0 BB Neznámá fabrika, Sokolovská, Jihlava - Bedřichov
  LT H 15 1 4 ^C Kotelna, Slavíčkova, Jihlava - Bedřichov
  LT H 17 1 4 CC Domov pro seniory, Pod Rozhlednou, Jihlava - Bedřichov
  LT H 15 Ub 4.4 CC Krematorium, Jihlava - Bedřichov
Jihlava - Červený Kříž LT P 15 Ub ^0 HD Aki electronic, Jihlava - Červený Kříž
Jihlava - Helenín LT C 35 Ub/1 0.0:0 2CC Býv. Areál Ministerstva vnitra, Hálkova, Jihlava - Helenín
Jihlava - Hruškové Dvory LT S 24 Ub 0 4HC Kotelna, Demlova, Jihlava - Hruškové Dvory
  LT P 31 Ub 00 HC Býv. Prior, Lecygne sportiv groupe, Jihlava - Hruškové Dvory
  LT C 24 Ub 0.0 CC Moravské kovárny, Jihlava - Hruškové Dvory
  2V LT P 32 Ub 4¤.0 CC Moravské kovárny, Jihlava - Hruškové Dvory
Jihlava - Staré Hory RU T 100 1 0 2CC Motorpal, Humpolecká, Jihlava - Staré Hory
  LT P 15 1 0 HD Motorpal, Humpolecká, Jihlava - Staré Hory
Jilemnice LT P 17 Ub ^0 HD Autoservis, Ke trati, Jilemnice
  LT C 1X Ub K 8:8 K ? Býv. Panský pivovar rodu Harrachů, Kostelní, Jilemnice
  LT C 3X Ub ^0:0 ? Býv. Cihelna, K Břízkám, Jilemnice
  LT C 22 Ub ^0:0 CC Býv. Cihelna, K Břízkám, Jilemnice
  LT C 37 Ub 48.0:0 CC,H Hudební klub Továrna, Roztocká, Jilemnice
  LT P 32 Ub 0 HC STK, K Javorku, Jilemnice
  LT H 15 Ub ^4.4 HC Pekárna, Čsl. legií, Jilemnice
  LT H 16 1 ^4 HD Garáže ČSAD, Čsl. legií, Jilemnice
  LT H 16 1 44 HD JIP velkoprodejna potravin, Branská, Jilemnice
  LT C 15 Ub 4 BB Dřevárna, Na drahách, Jilemnice
  LT C 25 Ub ^48.00 C Krajská správa silnic, Krkonošská, Jilemnice - Hrabačov
  LT C 22 Ub ^8X CC Býv. Kolora, Hybler, V Lipkách, Jilemnice - Hrabačov
  LT C 28 Ub ^00X ^CC Býv. Panský pivovar rodu Harrachů, Kostelní, Jilemnice
  3T LT P 28 Ub ^4.0 ^TV Plynová kotelna, Jana Weisse, Jilemnice
  areál Technolen, Branská, Jilemnice
  2T LT P 20 Ub 0 BB Technolen, Branská, Jilemnice
  LT H 15 Ub 4 HD Technolen, Branská, Jilemnice
Jílové LT C 30 Ub 448.0:0 CC Býv. Knoflíkárna M. Oechsler, Jílové - Modrá
  LT C 45 Ub 0.0 2CC Výtopna, Luční, Jílové
  LT C 25 Ub 0 CC Býv. Továrna na kovové zboží a kameninu, Javorská, Jílové - Horní Jílové
  LT C 31 Ub 448.0^0:0 ^CC Býv. Přádelna koňských žíní, Teplická, Jílové - Martiněves
Jílové u Prahy LT C 35 Ub 88.0 CC Býv. Cihelna, K Cihelně, Jílové u Prahy - Radlík
  LT C 18 Ub 0.0X CC Truhlárna, Jílové u Prahy - Radlík