Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Bašnice MT C 5X Ub ?.0:0 CC Hořický společný cukrovar u Dolní Dobré Vody, Bašnice
  LT P 28 Ub ¤00 3CC BB Green, Bašnice
Batňovice LT H 20 Ub ^44čh ^CC Býv. ZNZ Sušárna brambor, Batňovice
Benátky LT P 2X Ub 8.0 HD, C Rozmnožování a chov prasat, Benátky
Bernartice MT C 5X Ub ?.8:88 ? Býv. Tkalcovna a přádelna, Bernartice
  LT C 21 Ub 0 CC Býv. Rybárna, Bernartice
  LT C 19 Ub 4.4 C Býv. Rybárna, Bernartice
Bílá Třemešná LT C 33 Ub 48.0 CC Výroba pleteného zboží, Bílá Třemešná
  LT C 33 Ub ^0 CC Tredo, Bílá Třemešná
Bílé Poličany LT H 19 1 4 HD^HD Hasičská škola, Bílé Poličany
Bílý Újezd LT C 22 Ub 44.88:8 čh CV Býv. Panský dvůr, Ostrov, Bílý Újezd
Bohuslavice nad Úpou LT C 31 Ub ^8 CC Býv. Kara Trutnov, Bohuslavice nad Úpou
Borohrádek LT C 34 Ub/1 88.0:0 CC Pila, Nádražní, Borohrádek
  LT P 31 Ub 0 H,HD Pila, Nádražní, Borohrádek
  LT C 2X Ub K 8:8 K BB Býv. Pivovar, Rudé armády, Borohrádek
  LT C 22 Ub ^0 čh CC Seca, Husova, Borohrádek
  LT C 25 Ub 0 CC ŽPSV - závod Borohrádek, T. G. Masaryka, Borohrádek
Borová LT P 15 Ub C4P0 CD Zemědělské družstvo, Borová
Borovnička LT C 40 Ub 88.0:0 CC Býv. Rakvárna, Borovnička
Broumov MT S 52 Ub/1 ¤¤.0 HD Teplárna, Pionýrská, Broumov
  MT C 55 Ub 0 CC Býv. Parní barevna, Brotex, Žižkova, Broumov
  LT C 27 Ub 48.0X C Býv. Mechanická tkalcovna, Soukenická, Broumov
  LT C 30 Ub K 000:0 K BB Býv. Měšťanský pivovar, Pivovarská, Broumov
  3T LT P 19 1 0 T Plynová kotelna, Na Pláni, Broumov
  LT C 49 Ub 40.0X CC Přádelna, VEBA, Přádlácká, Broumov
  LT C 3X Ub 448.0:? ? Klášterní mlýn, Klášterní, Broumov
  LT C 35 Ub 448.0:0 CC Detas, Soukenická, Broumov
  PT C 1X Ub 4.88:8 čh BB Solitér, Smetanova, Broumov
  PT C 14 Ub ^8:8 ^C Býv. Výroba zvonů, Sadová, Broumov
  PT C 14 Ub ^8:8 čh C Masporex, Dvořákova, Broumov
  LT C 24 Ub ^88 čh CC Koh-i-noor, Odborářská, Broumov
  LT P 20 Ub ^0 ^H^HC Hobra - Školník, Smetanova, Broumov - Nové Město
  LT P 2X Ub 4.0 ? Hobra - Školník, Smetanova, Broumov - Nové Město
  MT C 6X Ub 88.8:8 ? Přádelna, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Přádelna, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Přádelna, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  LT C 4X Ub ^?:? ? Býv. Cihelna Josefa von Schrolla, Cihlářská, Broumov - Olivětín
  LT C 2X Ub ^?:? ? Býv. Cihelna Josefa von Schrolla, Cihlářská, Broumov - Olivětín
  LT C 4X Ub ?.80:0 ? Přádelna, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  areál Klášterní pivovar, Třída Osvobození, Broumov-Olivětín
  LT C 27 Ub ^48.0X čh ^C Parostrojní pivovar a výroba likérů, třída Osvobození, Broumov - Olivětín
  LT C 24 Ub 4.8^8:8 ^C Parostrojní pivovar a výroba likérů, třída Osvobození, Broumov - Olivětín
  LT C 26 Ub K 000:0 B ^C Parostrojní pivovar a výroba likérů, třída Osvobození, Broumov - Olivětín
  areál Přádelna VEBA, Třída Soukenická, Broumov - Olivětín
Broumov - Olivětín MT C 80 Ub 0.0 CC Přádelna VEBA, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
  LT C 36 Ub 488.8X CC Přádelna VEBA, třída Soukenická, Broumov - Olivětín
Bukovice LT C 29 Ub 48.0:0 CC Býv. VEBA, Auto R&B, Bukovice
Cerekvice nad Bystřicí MT T 60 1/1 0 2CC Čepro, Cerekvice nad Bystřicí
  LT C 22 Ub 4.8 CV Lužní mlýn, Cerekvice nad Bystřicí
Častolovice 3T LT P 22 1 4.0 HD Plynová kotelna, U konopáče, Častolovice
  LT C 15 Ub 4.0čh CV Býv. Truhlářské závody Sedláček, Školská, Častolovice
  areál Býv. Orsil, Isover, Masarykova, Častolovice
  4T LT S 47 Ub 0 HC Býv. Orsil, Isover, Masarykova, Častolovice
  LT T 47 1 ^0 CC Býv. Orsil, Isover, Masarykova, Častolovice
Čermná nad Orlicí LT C 37 Ub/1 ^0:0 CC Danubia, Čermná nad Orlicí
Černčice LT S 36 Ub 0 HC Kotelna areálu Policie ČR, Černčice
Černožice RU T 111 1/1 0 2CC/H,2CC Teplárna, Hlubočnice, Černožice
  LT C 43 Ub 488.8 CC Býv. Cukrovar, Hradecká, Černožice
  LT C 46 Ub 0.0:0 CC Rotexim, Sehnoutkova, Černožice
Černý Důl 3T LT P 15 1 0 2HD SOU Zemědělské, Černý Důl - Fořt
  LT C 23 Ub 48.880 CC Továrna, Černý Důl - Čistá
  LT C 42 Ub 0 CC Mileta, Černý Důl
Červený Kostelec MT T 65 1/1 0 2CC Verner, Nerudova, Červený Kostelec
  MT C 61 Ub/1 0X CC Textonnia Czech, Jiráskova, Červený Kostelec
  LT C 33 Ub 0 CC Ekotech, Řehákova, Červený Kostelec
  LT C 30 Ub 0 CC Sklady Ello, 17. Listopadu, Červený Kostelec
  LT H 22 Ub ^4 H,HD,CC Tukov Kovoobrábění, Lánská, Červený Kostelec
  LT C 31 Ub 0 CC Semet, Rybničná, Červený Kostelec
  LT C 20 Ub 8.0 CC Luko, Českoskalická, Červený Kostelec
  3T LT P 29 1 0 2HD Hasičská zbrojnice, Červený Kostelec
Česká Metuje LT C 28 Ub 88.0:0 CC Býv. Textilka, KonoPro, Česká Metuje
Česká Skalice LT P 14 Ub 0.0X H Skaličan, Zelená, Česká Skalice
  LT C 33 N 0N0 CC Kotelna, Riegrova, Česká Skalice
  LT C 27 Ub/1 44.88:8 H,CC Agro CS, Maloskalická, Česká Skalice
  LT C 41 Ub 448.0X CC Agro CS, Nyklíčkova, Česká Skalice
České Meziříčí LT S 15 1 4 HD VaK Hradec Králové, Záhumenská, České Meziříčí
české Meziříčí LT S 16 1 4 HD Zemspol, České Meziříčí
České Meziříčí LT P 22 1 )( HD Cukrovar, Osvobození, České Meziříčí
  MT C 65 Ub 44888.0:0A CC Cukrovar, Osvobození, České Meziříčí
Čistěves PT C 12 Ub ^0:0 C Býv. Sušárna na cikorku, Čistěves
Dětenice LT C 2X Ub K 8:8 BB Pivovar, Dětenice
Dobruška RU T 100 1/1 0 2CC Centrální zdroj tepla, Čs. odboje, Dobruška
  LT C 28 Ub 48.0:0 CC Staročeský pivovárek, Křovická, Dobruška
  LT C 42 Ub 0.0A:0 CC Býv. Cihelna, Dobruška - Pulice
  MT S 54 Ub 0 HC KBA Crafitec, Opočenská, Dobruška
  LT C 19 Ub 48.0X CC Chovatelské potřeby, Opočenská, Dobruška
  LT P 24 Ub ^4.0 C Výrobna lahůdek, Nádražní, Dobruška
  LT C 1X Ub K 8:8 B C Staročeský pivovárek, Křovická, Dobruška
  LT C 30 Ub 888.0:0 CC Býv. Stuha, Pulická, Dobruška
Dobřenice LT S 31 Ub 0 HC Býv. Zahradnictví, Arpoko, Dobřenice
  LT C 25 Ub 0 CC Býv. Drůbežárna, Truhlářství, Dobřenice
Dolní Branná LT C 23 Ub 4.^8 CC Býv. Textilka, Dolní Branná
Dolní Brusnice LT C 30 Ub 8.0:0 CC Č.p. 98, Dolní Brusnice
Dolní Lánov LT C 31 Ub 88.0 čh CC Býv. Statek, Dolní Lánov
Dolní Radechová LT C 26 Ub 0X CC Býv. Koňská jatka, Dolní Radechová
Doudleby nad Orlicí LT P 36 Ub 4¤.00 HC Charvát, Družstevní, Doudleby nad Orlicí
  MT C 65 Ub/1 488.0:0 H/CC,2CC Býv. Přádelna Florián Henrych, Dukelská, Doudleby nad Orlicí
Dřevěnice LT C 2X Ub 8.0:0 ? Knížecí pivovar, Dřevěnice
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Knížecí pivovar, Dřevěnice
Dubenec PT C 13 Ub ^48:88 čh ^C Dubea, Dubenec
Dvůr Králové nad Labem MT C 80 N/1 0N0 CC,H,CC Býv. Tiba, nábřeží Benešovo, Dvůr Králové nad Labem
  LT C 17 Ub ^80 CC Truhlářství, Libušina, Dvůr Králové nad Labem
  MT C 51 Ub 88.0:0 CC Juta, Dobrovského, Dvůr Králové nad Labem
  LT C 33 Ub 8.8 CC Býv. Satos, TMW, Nedbalova, Dvůr Králové nad Labem
  MT C 12 Ub 88.0^0 X CC Býv. Tiba, Textil Invest, nábřeží Benešovo, Dvůr Králové nad Labem
  LT C 18 Ub 4^4:4 ^C Býv. Mlékárna, Milcom, Hradecká, Dvůr Králové nad Labem
  LT P 16 1 0 HD Býv. Pila, 5.května, Dvůr Králové nad Labem
  LT C 3X Ub 0.0^00:0 ? Sochorova cihelna, Alešova, Dvůr Králové nad Labem
  areál Teplárna ČEZ, 28. října, Dvůr Králové nad Labem
  RU C 100 1 0 2CC Teplárna, 28. října, Dvůr Králové nad Labem
  MT S 59 1/1 ¤0 HC Teplárna ČEZ, 28. října, Dvůr Králové nad Labem
Heřmanice LT H 20 Ub ^4 ^^CC Býv. Tiba, Heřmanice
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Tiba, Heřmanice
Hoděčín LT C 29 Ub ^0:0čh CC Býv. Cihelna, Hoděčín
Horní Kostelec LT C 17 Ub 4^4.0X ^CC Býv. Sekerkárna, Horní Kostelec
Horní Maršov LT C 45 Ub 4.8:8 CC Býv. Přádelna lnu, Horní Maršov - Temný Důl
  LT C 41 Ub ^48:8 CC Býv. Dixova brusírna dřeva, Horní Maršov - Temný Důl
  LT P 17 Ub 4.0 HD Kumihal, třída Josefa II., Horní Maršov
Hořice LT C 31 Ub 44.0:0 CC Akciový pivovar a sladovna, Riegrova, Hořice
  LT C 28 Ub 0.0X CC Býv. Cihelna, Husova, Hořice
  LT C 44 Ub/1 88.0 X CC Hacar, Maixnerova, Hořice
  MT C 50 1 ^4.80 CC Daher Karbox, Havlíčkova, Hořice
  LT C 27 Ub 40.0^0:0 CC Býv. Výrobna zemědělských strojů, Čelakovského, Hořice
  LT C 44 1/1 0 CC Autovrakoviště, Jeronýmova, Hořice
  LT C 22 Ub ^8:0 C Cihelna, Pelikánova, Hořice
  MT S 50 1 0 HC Sportovní centrum, Janderova, Hořice
  LT C 39 Ub 0.0:0 CC Jesva, Žižkova, Hořice
  MT C 50 Ub/1 00.0:0 CC/H,CC Býv. Mileta, Husova, Hořice
  LT C 22 Ub ^4.0:0 ^H^C Keramika Kulhánek, Janákova, Hořice
  LT H 19 1 ^H4P0 ^HD Hořické strojírny, Chvalina, Hořice
Hořiněves LT H 15 Ub ^4 HD Bioplynová stanice, Hořiněves
Hostinné MT C 55 Ub 8.0 CC Býv. Technolen, Automotiv Petex, Vrchlabská, Hostinné
  MT C 75 Ub 0.0 CC Býv. Papírny Labák, Na Valech, Hostinné
  LT C 26 Ub ^0:0 CC Marathon, K Náhonu, Hostinné
  LT C 25 Ub 8.0:0 CC Křenek Forest Service, K. Čapka, Hostinné
  LT C 4X Ub 44.0:0 ? Býv. Strojní papírna, Na Valech, Hostinné
Hradec Králové MT C 5X Ub ?:0:0 A   Elektrárna, Křižíkova, Hradec Králové
  2T LT C 2X Ub K 0:0   Býv. Právovárečný měšťanský pivovar, Soukenická, Hradec Králové
  LT C 4X Ub ?.0:0   Býv. Právovárečný měšťanský pivovar, Soukenická, Hradec Králové
  LT C 23 Ub ^0:0 CC Býv. Čokoládovna, Jitřenka, Resslova, Hradec Králové
  LT J 25 Ub 0^0:0 BB Palác garáží, nám. 5. května, Hradec Králové
Hradec Králové - Březhrad LT C 29 Ub/1 0 CC Euroice, Březhradská, Hradec Králové - Březhrad
  LT P 20 Ub 4.4 HD Euroice, Březhradská, Hradec Králové - Březhrad
Hradec Králové - Kukleny LT H 16 Ub ^4 ^C Dřevotvar, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 33 Ub 88.0 CC Býv. Koželužna, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 27 Ub 488.0 CC Býv. Tvorba, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 15 Ub ^4.8:8 CC Býv. Pekárna, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 19 Ub ^8:8 C Býv. Likérka Kord, Pardubická, Hradec Králové - Kukleny
  LT C 28 Ub 444.88:8 CV Indoor Golf Fomei, Honkova, Hradec Králové - Kukleny
  LT P 23 Ub 8.0 HC Dřevotvar, Pražská, Hradec Králové - Kukleny
  areál ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
  MT T 52 1 @ 2CC ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
  LT M 26 Ub )( L,C,HD ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
  MT C 56 Ub 0 CC ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
  LT P 29 Ub 0.0 H,HD ZVÚ, Za Škodovkou, Hradec Králové - Kukleny
Hradec Králové - Nový Hradec Králové MT T 70 1/3 0 2CC/H Fakultní nemocnice, Sokolská, Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Hradec Králové - Plotiště nad Labem areál ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
  MT C 67 2/1 0:0 2CC ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
  LT C 41 Ub 0 CC ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
  LT M 20 Ub )( HD ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
  LT M 20 Ub )( HD ČKD, Hradec Králové - Plotiště nad Labem
Hradec Králové - Pouchov LT T 45 1 0 CC/H Letiště Pouchov, Hradec Králové - Pouchov
Hradec Králové - Pražské Předměstí LT C 30 N-1 N CC Pražírna kávy, Haškova, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  LT C 27 Ub 48.0 CC Býv. Pekárna, JSM HK, Na Okrouhlíku, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  LT P 3X Ub 0 H/HD International Power Opatovice, Na rybárně, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  LT C 20 Ub 00 CC Nátěrové hmoty, U Fotochemy, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  areál Foma Bohemia, Jana Krušinky, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  MT T 55 1/1 0 2CC/H Foma Bohemia, Jana Krušinky, Hradec Králové - Pražské Předměstí
  LT C 31 Ub 0.0X CC Foma Bohemia, Jana Krušinky, Hradec Králové - Pražské Předměstí
Hradec Králové - Slezské Předměstí LT H 15 1 4 HD Mondo, Vážní, Hradec Králové - Slezské Předměstí
  LT C 16 Ub ^48.0:0 ^C VD Sněžka, Kladská, Hradec Králové - Slezské Předměstí
  LT P 25 1 0.0:0 CC/H Elektram, Bratří Štefanů, Hradec Králové - Slezské Předměstí
Hradec Králové - Svobodné Dvory LT C 27 Ub 0X CC Býv. Cihelna, Chemiestar, K Dolíkám, Hradec Králové - Svobodné Dvory
  LT C 22 Ub/1 88.8X H Krouhárna zelí, K Dolíkám, Hradec Králové - Svobodné Dvory
Hradec Králové - Věkoše LT C 42 1 0 2CC Tepelné hospodářství, Pouchovská, Hradec Králové - Věkoše
  LT C 42 1 0 CC Rubena, Akademika Bedrny, Hradec Králové - Věkoše
Hronov LT C 26 Ub 0 CC Býv. Sodovkárna, Hronov - Zbečník
  MT C 56 Ub/1 0.0 H, CC Býv. Přádelna bavlny, Kostelecká, Hronov - Zbečník
  LT C 32 Ub 8.8X HD,CC Jídelna Hronov Jirásek, Kudrnáčova, Hronov
  LT C 27 Ub 0:0 čh CC Jednota, Šedivá hora, Hronov
  LT C 35 Ub 888.0:0 CC DTV, Hronov - Velký Dřevíč
  LT C 33 Ub 0.0 CC Býv. Tkalcovna, Hronov - Velký Dřevíč
  LT C 36 Ub 880.0:0 CC Tamadex, Hronov - Žabokrky
  LT P 24 Ub 0 CC Hašpl, Hostovského, Hronov
  LT C 21 Ub ^0 CC Býv. Pekárna, Ekos, Husova, Hronov - Velké Poříčí
  LT P 20 Ub 0 HC Hašpl, Ke koupališti, Hronov - Velké Poříčí
  LT P 21 Ub 0 CC Plynová kotelna, Na Škvárovně, Hronov - Velké Poříčí
  LT S 41 Ub 0 HC Býv. Slévárna, Hronov - Žabokrky
  PT C 9 Ub 4^4.0:0 ^C Býv. Slévárna, Jiráskova, Hronov
  LT C 23 Ub 8.0:0 CC Parostrojní pivovar a sladovna, A. Letz a spol, J. z Poděbrad, Hronov
  LT C 21 Ub 4.8:8 C/CV Býv. Lepenkárna, Pod Kleprlíkovou horou, Hronov
  LT H 17 1 ^4 C Sál Josefa Čapka, Nám. Čs. armády, Hronov
  LT C 15 Ub 40X ^CC Býv. Kovárna, Husova, Hronov
  LT C 1X Ub ^8:80 BB Býv. Truhlárna, Hostovského, Hronov
  LT C 1X Ub ^80 BB Bedimex, Husova, Hronov
  LT P 21 1 ^0 ^HC Střední škola propagační tvorby a polygrafie, Náchodská, Hronov
  areál Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
  MT S 50 Ub ^0 HC Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
  MT S 50 Ub 0 HC Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
  MT S 50 Ub 0 HC Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
  LT P 28 Ub ^0 Hd Sico Rubena, Náchodská, Hronov - Velké Poříčí
Hřibsko LT C 1X Ub 44.88 BB Býv. Sušárna obilí, Hřibsko
Humburky LT C 23 Ub ^8:8 čh BB Býv. Balounkova továrna na cikorku, Humburská, Humburky
Chlumec nad Cidlinou LT C 32 Ub 0 CC Despa OK, Kozelkova, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 24 Ub 00:0 CC Uniplast Pardubice, Nádražní, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 37 Ub/1 0.0 CC Vojenský areál, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 24 Ub 448.0:0 ^CC Býv. Zámecký pivovar a sladovna, Boženy Němcové, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 22 Ub K 0:0 K BB Býv. Zámecký pivovar a sladovna, Boženy Němcové, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 26 Ub 444.8:8 CC Resonanční pila, Boženy Němcové, Chlumec nad Cidlinou
  LT P 19 Ub 4.0 TC Býv. Plynová kotelna, Zimova, Chlumec nad Cidlinou
  LT H 17 1 ^4 ^CC Býv. ČSAD, Rooseveltova, Chlumec nad Cidlinou
  LT C 15 Ub 0.0:0 CC Crystal Commerce, Nádražní, Chlumec nad Cidlinou
  PT C 1X Ub ^880:0 ^C Kand, Rooseveltova, Chlumec nad Cidlinou
Chomutice LT C 21 Ub K 0X L,BB/CV Býv. Pivovar, Chomutice - Obora
Chotěvice LT C 44 Ub 8.0:0 CC Býv. Cihelna, Chotěvice
Chvaleč LT C 40 Ub 88.0:0 CC Býv. Dokra, Chvaleč
Janovice LT C X Ub 8.X BB Býv. Cihelna Janovice, Vinary
Janské Lázně LT C 35 Ub 0.0X CC Státní léčebné lázně, Janské Lázně
  LT P 22 Ub 0 HD Státní léčebné lázně, Janské Lázně
Jaroměř LT C 44 Ub 448.8:8 CC Býv. Textilka, Kostelní, Jaroměř
  LT T 31 Ub 0 2CC Kotelna, Hradecká x Bezručova, Jaroměř
  MT C 73 Ub 000.0X HD^CC Býv. Přádelna lnu, Juta, Na Kameni, Jaroměř
  MT C 51 Ub 0.0 2CC Lisovny Karsit, V Zahradách, Jaroměř
  LT C 13 Ub 4.44 CV Býv. Parní vodárna, Průmyslová, Jaroměř
  LT C 32 Ub ^88.0:0 HD, CC Nemocnice, Národní, Jaroměř
  LT C 14 Ub 0X C Zahradnictví, Husova, Jaroměř
  LT C 15 Ub ^0 C Veckovo zahradnictví, Na Valech, Jaroměř
  2T LT P 15 Ub 0 TC Nemocnice, Národní, Jaroměř
  areál Tanex Plasty, V Lužinách, Jaroměř
  MT C 61 Ub 0 CC Tanex Plasty, V Lužinách, Jaroměř
  MT S 56 1 ¤.0 HC Tanex Plasty, V Lužinách, Jaroměř
Jaroměř - Josefov LT C 27 Ub 8.0 CC Býv. Městský pivovar, Ivanovova, Jaroměř - Josefov
  LT H 26 1 4.44 CC Městský úřad, Okružní, Jaroměř - Josefov
  LT H 2X Ub ^4 H,BB Rozvodna ČEZ, Vodárenská, Jaroměř - Josefov
  LT C 30 Ub 0.0X 2CC Býv. Kasárna, Hofmeisterova, Jaroměř - Josefov
Jeníkovice LT C 39 Ub ^0:0 L^C Býv. Cihelna, Jeníkovice
Jetřichov LT C 45 Ub 448.0:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna a barevna Anselm Heinzel, Jetřichov
  LT C 4X Ub 88.8:8 čh BB Býv. Tírna lnu, Jetřichov
  LT C 16 Ub ^8:8 BB Býv. Tírna lnu, Jetřichov
  PT C 14 Ub 4.4:4 BB Býv. Tírna lnu, Jetřichov
Jičín LT S 27 Ub/1 8 HC Česká pošta, Šafaříkova, Jičín
  LT H 20 1 4 HD Vapos, Jičín - Soudná
  LT C 41 1 0.0 2CC Kotelna, U stadionu, Jičín
  LT C 21 Ub ^8X čh CC Lázně Hilarion, B. Němcové, Jičín
  LT C 40 Ub 440.0:0 CC Býv. Cihelna, Jičín - Popovice
  4T LT P 27 1 0 2HD Plynová kotelna, Pod Koželuhy, Jičín
  4T LT P 19 1 4.0 HD Lepařovo gymnázium, Jiráskova x Smetanova, Jičín
  LT S 32 Ub 0 HC Býv. Dřevotvar, Dělnická, Jičín
  LT C 15 Ub 0 HC Auto Trans, Konecchlumského, Jičín
  LT P 16 Ub ^0 HD Auto Trans, Hradecká, Jičín
  LT C 24 Ub ^8.0:0 CC Býv. Koželužna, Brano, Poděbradova, Jičín - Čejkovice
  LT C 3X Ub 0.0:0 CV Býv. Pivovar, Jičín - Popovice
  LT C 1X Ub K 0 BB Býv. Pivovar, Jičín - Popovice
  4T LT P 21 1 0 2HD Býv. Zahradnictví, Pod Koželuhy, Jičín - Nové Město
  PT H 14 Ub 4^4 H, CD Býv. Dřevotvar, Dělnická, Jičín
  LT H 17 1 ^4 HD,H Cerea, Dělnická, Jičín
  areál Oblastní nemocnice, Bolzanova, Jičín - Valdické předměstí
  LT C 34 Ub 0.0X CC Oblastní nemocnice, Bolzanova, Jičín - Valdické předměstí
  5T LT P 19 Ub 0 HD Oblastní nemocnice, Bolzanova, Jičín - Valdické předměstí
Jívka LT C 31 Ub 4.^8:8 CC Býv. Textilka, Kůs & syn, Jívka
Káranice LT S 38 Ub 0 HC Izomat, Káranice
Kocbeře LT C 40 Ub/2 00.0 CC Býv. Tkalcovna hedvábí, Peter - GFK, Kocbeře
Kopidlno RU T 115 1/4 0 CC Teplárna, Kopidlno
  LT P 25 Ub 0 H Střední škola zahradnická, Na Sklípku, Kopidlno
  MT C 5X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Tomáše Svobody, Kopidlno
Kostelec nad Orlicí LT H 17 1 4 C Autoservis PB Motor Sport, Za Nádražím, Kostelec nad Orlicí
  LT C 36 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna Kinský, Wienerberger, U Tutlek, Kostelec nad Orlicí
  MT T 74 Ub/1 0 CC Federal-Mogul Friction Products, Jirchářská, Kostelec nad Orlicí
  MT P 30 Ub 0 HC Federal-Mogul Friction Products, Jirchářská, Kostelec nad Orlicí
  LT C 46 Ub 0.0 CC Rojek - Dřevoobráběcí stroje, Masarykova, Kostelec nad Orlicí
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Býv. Mlékárna, Mánesova, Kostelec nad Orlicí
Královec LT C 23 Ub 4.4:4čh CV Býv. Textilka, Královec
Kuks LT C 21 Ub 8^8:8 ^CC Býv. Textilka, Kuks
Kunčice nad Labem LT C 35 Ub ^4.8 CC Bramborárna, Kunčice nad Labem
Kvasiny LT C 33 Ub 88.8:8 CC Port CZ, Kvasiny
Lánov LT C 32 Ub ^4.8:8 CC Tkalcovna, Lánov
Lázně Bělohrad LT C 37 Ub 448.8X CC Býv. Jínova textilka, Pod Hůrou, Lázně Bělohrad - Prostřední Nová Ves
  LT S 26 Ub 0 HC Zahradnictví, Kotykova alej, Lázně Bělohrad
  LT C 18 Ub 4 čh CC Zahradnictví, Kotykova alej, Lázně Bělohrad
  LT C 42 Ub ^80X ^CC Býv. Mechanická tkalcovna a šlichtovna, Harantova, Lázně Bělohrad - Horní Nová ves
  LT H 16 1 4.4 HD Imlauf, Nádražní, Lázně Bělohrad - Dolní Nová Ves
  LT C 34 Ub 880.00:0 CC Býv. Textilka Mileta, Lázně Bělohrad - Dolní Nová Ves
  LT C 44 Ub/1 48.0 H,CC Býv. Narex, Deprag CZ, T. G. Masaryka, Lázně Bělohrad
Lháň LT P 33 Ub ¤00 3CC Mave, Lháň
Lhoty u Potštejna LT C 18 Ub 4.8:8 CV Býv. Cihelna, Lhoty u Potštejna
Libáň LT C 49 Ub 44.8 CC Cukrovar, Libáň
Libčany LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. Továrna na výrobu rolet a praček O. Včelaka, Libčany
  LT C 43 Ub 0 CC Býv. Továrna na výrobu rolet a praček O. Včelaka, Libčany
Libeč LT C 40 Ub 0.0 CC/CV Býv. Texlen, Královecká, Libeč
  LT C 33 Ub 8.00X CC Býv. Přádelna lnu F. M. Oberländer, Libeč
Libňatov LT C 28 Ub ^0:0 CC Dako, Libňatov
Libošovice PT H 14 Ub 44 čh CC Kovárna, Libošovice
Libuň LT H 18 2 ^44 HD^H,HD ASDB Jičín, Libuň
Lipovka LT C 25 Ub 0.0 CC TSS, slévárna šedé litiny, Lipovka
Machov LT C 29 Ub 4.0:0 CC/CV Kotexma, Machov
Malé Svatoňovice LT H 21 Ub ^4 ^CC Střední odborná škola ochrany osob a majetku, 17. listopadu, Malé Svatoňovice
  LT C 17 Ub ^8X ^C Býv. Přádelna na lněné příze, Polytex, Úpická, Malé Svatoňovice
Malé Svatoňovice - Odolov MT T 56 1 0 2CC Věznice Odolov, Malé Svatoňovice - Odolov
Martínkovice LT C 37 Ub 880.0 CC Textilní závod VEBA, Martínkovice
Meziměstí 3T LT P 22 1 0 HC Výtopna, 5. května, Meziměstí
  LT C 44 Ub 0.0:0 čh 2CC Výtopna, 5. května, Meziměstí
  LT C 4X Ub ? ? Walzlova továrna, 5. května, Meziměstí
  areál Býv. Přádelna bavlny Schroll, Meziměstí
  LT C 49 Ub 488.8:8A CC Býv. Přádelna bavlny Schroll, Meziměstí
  MT C 51 Ub 488.8:8A CC/CV Býv. Přádelna bavlny Schroll, Meziměstí
Miletín LT C 15 Ub ^4.0 C Pekárna, Tyršova, Miletín
  LT C 37 Ub/1 80.0 CC ZKS Miltex, Lhotova, Miletín
  LT C 18 Ub 00 C S.A.M. Holding, Trotinka, Miletín
Mladé Buky LT H 18 1 4 HC Dřevosklad - Kužel, Mladé Buky
Mokrovousy LT C 1X Ub 48:8 čh BB Býv. Truhlářská dílna, Mokrovousy
Mostek MT C 65 Ub 488.0:0 HD^CC Býv. Tiba, Mostek
  LT C 23 Ub ^80:0 ^C Albrecht a spol., Mostek
Mžany 3T LT P 22 1 0 HD Areál firem, Mžany
Náchod LT C 25 Ub 4.0 H, CC Nábytek, Kladská, Náchod - Běloves
  LT C 43 Ub 4.80 CC Wimex, Broumovská, Náchod - Babí
  LT C 4X Ub 8.0:0 ? Textilní továrny Jos. Bartoň a synové, Náchod
  LT C 30 Ub 448.0:0 CC Běloveské lázně, Lázeňská, Náchod - Běloves
  LT C 31 Ub 888.80X CC Bartoň - textilní závody, Odboje, Náchod
  LT M 22 Ub ^4 ^HD Auto Branka, Českoskalická, Náchod
  areál Teplárna ČEZ, Plhovská, Náchod
  MT T 59 1 0 CC Teplárna ČEZ, Plhovská, Náchod
  RU C 101 Ub 0.0 2CC Teplárna ČEZ, Plhovská, Náchod
  LT P 46 6 0 CC Teplárna ČEZ, Plhovská, Náchod
  LT J 27 Ub )( 8 BB Teplárna ČEZ, Plhovská, Náchod
Nová Paka LT C 40 Ub 0.0 CC Lohmann & Rauscher, Legií, Nová Paka
  MT T 93 1 0 2CC ZPA, Pražská, Nová Paka
  MT T 80 1/1 0 2CC Teplárna Studénka, U Teplárny, Nová Paka
  LT C 46 Ub 00.0 CC Velveta, Přibyslavská, Nová Paka
  LT C 25 Ub ^8:8 CC Láf Nerez, Kotíkova, Nová Paka
  2T LT S 28 Ub 0 HC Gymnázium a Střední pedagogická škola, Kumburská, Nová Paka
  LT C 23 Ub 4.0:0 CC Klášter, Klášterní, Nová Paka
  LT C 30 Ub ^80 CC Pivovar, Pivovarská, Nová Paka
  LT C 40 Ub 0 CC Teplárna Studénka, U Teplárny, Nová Paka
  LT C 33 Ub ^0:0 CC SQS Vláknová optika, Kotíkova, Nová Paka
  LT C 22 Ub K 8:80 K C Pivovar, Pivovarská, Nová Paka
  LT C 32 Ub 0.0 CC Býv. Silniční stroje a zařízení, Heřmanice, Nová Paka
  LT C 21 Ub ^4 L^CC Býv. Silniční stroje a zařízení, Heřmanice, Nová Paka
Nové Město nad Metují RU T 120 2/1 0.0 CC Ammann - Stavební stroje a válce, Nové Město nad Metují
  LT C 21 Ub 0:0 CC Býv. Strojírna, Komenského, Nové Město nad Metují
  LT C 37 Ub 448.8:8 CC Vatela, Havlíčkova, Nové Město nad Metují
  LT C 28 Ub ^0 CC Býv. Ospap, Verner, K Bělidlu, Nové Město nad Metují
  3T LT P 19 Ub ^0 ^H Plynová kotelna, Na Bořetíně, Nové Město nad Metují
  LT C 13 Ub/1 0X C Hydro-Flex-ZBA, Klopotovská, Nové Město nad Metují
  LT C 22 Ub 448.8X CC Býv. Krčínská cihelna, Nové Město nad Metují
  LT C 28 Ub 00.0X CC Nyklíček a spol., Rašínova, Nové Město nad Metují
  LT S 20 Ub 0 HC Kotelna, Družstevní, Nové Město nad Metují
  LT C 1X Ub ^8X ? Kamat, Kpt. Jaroše, Nové Město nad Metují
Nový Bydžov MT C 72 Ub/2 0.0X CC Býv. Cukrovar, Turkova, Nový Bydžov
  LT C 35 Ub 000.000:0 X CC Továrna bavlněných látek Al. Řezáč, Na Svépomoci, Nový Bydžov
  LT C 15 Ub ^4.8:8 CC Býv. Parostrojní pekárna, Za Drahou, Nový Bydžov
  LT C 38 Ub ^8.0:0 CC Cihelna, Dr. Jana Deyla, Nový Bydžov
  LT C 23 Ub ^0 CC Býv. Mlékárna, Prádelna Čabla, Dr. M. Horákové, Nový Bydžov
  LT S 40 Ub 0 HC M-Silnice, 1. máje, Nový Bydžov - Chudonice
  LT C 49 Ub 0.0 CC Býv. Koželužna, Dukelská, Nový Bydžov
  LT C 35 Ub 00.0 CC Sklárny Bydžov, U Mlýna, Nový Bydžov
  LT C 33 Ub 4.80 CC Pila, Revoluční, Nový Bydžov
  LT C 16 Ub 0 CC Agropol Group - Cerea, Jungmannova, Nový Bydžov
  LT P 16 Ub ^0 HD^HC Agropol Group - Cerea, Jungmannova, Nový Bydžov
  LT C 2X Ub K 8:8 BB Býv. Pivovar, Pivovarská, Nový Bydžov
  LT C 1X Ub ^88 X BB Býv. Pivovar, Pivovarská, Nový Bydžov
  LT P 28 Ub 0 HC Býv. Kovoplast, K.J.Erbena, Nový Bydžov
  4T LT P 16 Ub 0 L^HD Oblastní nemocnice, Jana Maláta, Nový Bydžov
Nový Hrádek LT C 21 Ub ^0:0 CC Kovap VD Náchod, Nový Hrádek - Doly
  LT S 27 Ub 0 HC Novoplast lisovna, Nový Hrádek - Doly
  PT C 13 Ub 4.8:8 C Bohemia trafo, Nový Hrádek - Rzy
  LT C 41 Ub 00 C Mikrobiologický ústav AV ČR, Nový Hrádek - Doly
Opočno LT C 15 Ub ^880 CC Duo Cz, Na Olivě, Opočno
  LT C 30 Ub ^8:8 H^CC Zima - prodej skla, Hradecká, Opočno
  LT S 31 2 4 CC Býv. Východočeské stavební památky, Na Olivě, Opočno
  LT S 24 1 4.4 HC Střední škola, Nádražní, Opočno
  LT S 27 3 4.4 HD Kotelna, Mírová, Opočno
  LT P 20 Ub 00 HC Zimní stadion, Pohořská, Opočno
Osenice LT C 49 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna CIOS, Osenice
Ostroměř MT C 51 Ub 88.0:0 CC Texla, T. G. Masaryka, Ostroměř
  LT C 2X Ub 48.8X BB Býv. Cihelna, Hradišťská, Ostroměř
  LT H 20 1 44 HD^HD Cerea, Na Rybnice, Ostroměř
  LT P 35 Ub 0 HC Cerea, Na Rybnice, Ostroměř
Pecka LT C 44 Ub 88.0:0 CC Mechanická tkalcovna, Pecka
  LT C 1X Ub ^4.8 BB Býv. Sklárna, Pecka
Pilníkov LT H 17 1 4^44 ^CC Býv. JZD, Kocléřovská, Pilníkov
  areál Slévárna a strojírna, Tovární, Pilníkov
  LT C 28 Ub 48.0 CC Býv. Slévárna a strojírna, Farma Skutil, Tovární, Pilníkov
  LT P 21 Ub 0 HC Slévárna a strojírna, Tovární, Pilníkov
Police nad Metují LT C 46 Ub/1 0 CC Býv. Kotelna, Zemní práce, K Sídlišti, Police nad Metují
  MT C 59 Ub 0.0 CC VEBA, Radimovská, Police nad Metují
  LT C 38 Ub 480.0 CC Býv. Strojírny Kovopol, 17. listopadu, Police nad Metují
  LT C 31 Ub ^8:8 CC Merkur, Nádražní, Police nad Metují
  LT C 21 Ub 0.0^0:0 čh ^CC Hrnčířství, Tomkova x U Damiánky, Police nad Metují
  LT C 16 Ub 4.0X ^CC Býv. Výtopna, Na Prádle, Police nad Metují
  LT H 18 1 ^44 C Zahradnictví Zobal, Komenského náměstí, Police nad Metují
  MT S 60 1 ¤.0 HD,HC Pejskar & spol., Žďárská, Police nad Metují
  LT H 16 1 4^4.4 H,HD SAN Bohemia, Nádražní, Police nad Metují
Potštejn LT P 31 Ub 0 HD Truhlářství Zima, Ústecká, Potštejn
  LT C 32 Ub 88.0 CC Diafrikt Components, Potštejn
Praskačka LT C 18 Ub 0:0 CC Pekárna, Praskačka
Předměřice nad Labem LT C 15 Ub ^8 C Maso a uzeniny U Košťálů, Na Vyšehradě, Předměřice nad Labem
  MT C 59 Ub/1 88.88 CD Býv. Cukrovar, Hradecká, Předměřice nad Labem
  LT H 19 Ub 4 H,HD Matex HK, V Aleji, Předměřice nad Labem
  MT T 56 1 0 CC Prefa produkt, U panelárny, Předměřice nad Labem
Radvanice LT C 3X Ub 0 C Chvalečský důl Celestýn, Radvanice
Rašovice MT S 81 1 ¤¤.0 HD Betonika, Rašovice
Rokytnice v Orlických horách MT T 53 1/2 0 2CC/H Výtopna, Kasárna, Rokytnice v Orlických horách
  LT C 30 Ub 00 2CC Býv. Výtopna Centep, U Nádraží, Rokytnice v Orlických horách
  LT S 36 1 0 HD Výtopna, Sídliště 1. máje, Rokytnice v Orlických horách
Rtyně v Podkrkonoší LT H 16 1 ^4 ^H Obchodní dům, náměstí Horníků, Rtyně v Podkrkonoší
  MT C 5X Ub 8.0:0   Důl Ida, IDA, Rtyně v Podkrkonoší
  LT J 2X Ub )(4   Důl Ida, IDA, Rtyně v Podkrkonoší
  LT J 2X 1 )( 88   Důl Ida, IDA, Rtyně v Podkrkonoší
  LT J 2X 1 )(88   Důl Ida, IDA, Rtyně v Podkrkonoší
  LT C 3X Ub ?0:0   Důl Ida, IDA, Rtyně v Podkrkonoší
  LT C 2X Ub ?0   Tmavý důl, Rtyně v Podkrkonoší - Tmavý Důl
  LT J 1X Ub )(4.0   Tmavý důl, Rtyně v Podkrkonoší - Tmavý Důl
Rudník LT C 42 Ub 88.0 CC Texlen, Rudník
  MT C 50 Ub 48.8:8 CC Býv. Tkalcovna J. A. Kluge, Rudník
  LT H 17 Ub 4 HD Býv. Státní statek, Farma Rudník, Rudník
  LT C 28 Ub ^80:0 CC TDS, Rudník - Leopold
  areál Býv. Pivovar Josef Kluge, Rudník
  LT C 3X Ub 4.0:0 BB Býv. Pivovar Josef Kluge, Rudník
  LT C 23 Ub K 00:0 K CV Býv. Pivovar Josef Kluge, Rudník
Rudník - Javorník LT C 2X Ub 4.8:8 BB Býv. Pila, Nerz, Rudník - Javorník
Rychnov nad Kněžnou LT P 20 Ub ¤.0 HD Pila, Na Sádkách, Rychnov nad Kněžnou
  LT C 1X Ub ^0 BB Býv. Pekárna, Orlická, Rychnov nad Kněžnou
  RU T 103 1/2 0 2CC Teplárna, Mírová, Rychnov nad Kněžnou
  LT C 1X Ub 44.1010:10 BB Podorlický pivovar, Trčkova, Rychnov nad Kněžnou
  LT H 20 Ub ^4 HD Hofr CZ, Na Jamách, Rychnov nad Kněžnou
  2T LT P 17 1 0 HD Tiskárna Uniprint, Zbuzany, Rychnov nad Kněžnou
  LT C 31 Ub ^4.8X H, CC Tiskárna Uniprint, Zbuzany, Rychnov nad Kněžnou
  MT S 52 Ub/1 0 H Assa Abloy FAB, Strojnická, Rychnov nad Kněžnou
  LT C 42 Ub 48.0 CC Maja, Nádražní, Rychnov nad Kněžnou
  LT C 1X Ub K 0:0 B H Podorlický pivovar, Trčkova, Rychnov nad Kněžnou
  LT C 2X Ub ^0:0 čh C Podorlický pivovar, Trčkova, Rychnov nad Kněžnou
  MT T 5X Ub 0   Prefa, Javornická, Rychnov nad Kněžnou
  LT S 18 1 ^4 H,HD Aqua servis, Na sádkách, Rychnov nad Kněžnou
Skřivany MT C 85 Ub/2 ^0:0 CC Býv. Cukrovar, Impress, Tovární, Skřivany
  LT C 43 Ub ^8:8 A CC Býv. Cukrovar, Impress, Tovární, Skřivany
  LT C 17 Ub 4.44:4 C Býv. Statek Stihňov, Skřivany
Skuhrov nad Bělou LT H 19 Ub 4.4 HC Býv. Růženina Huť, Skuhrov nad Bělou
Slatiny LT C 3X Ub 0.0:0 čh BB Býv. Cihelna, Slatiny
Smidary LT C 27 Ub 88.0 CC Mechanická tkalcovna Brůna, Nádražní, Smidary
  LT C 26 Ub 0.0:0 CC Býv. Tiba, Na Stávku, Smidary
Smiřice LT C 3X Ub ^8:8 ? Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Smiřice
  MT C 53 Ub 44.8X CC Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Smiřice
  LT C 2X Ub 0   Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Smiřice
  LT H 1X Ub ^4 HD^BB Dřevomateriál Wood Production, Hradecká, Smiřice
  LT C 26 Ub 0.0:0 CC ČEZ Energo, Gen. Govorova, Smiřice
  3T LT P 20 Ub 4.0 T DuPont - Danisco, Palackého, Smiřice
  LT C 16 Ub 0.0^0X C Zahradnictví Voňkovi, Lidická, Smiřice
  areál Býv. Pivovar, Palackého, Smiřice
  LT C 27 Ub 440.0 C Býv. Pivovar, Palackého, Smiřice
  LT C 2X Ub K 0 K BB Býv. Pivovar, Palackého, Smiřice
Sobotka LT C 29 Ub 40.0 CC Býv. Prkýnkárna, Limistav, Špálova, Sobotka
  LT C 20 Ub 0.0:0 CC FK Technics, Boleslavská, Sobotka
Solnice MT T 61 1 0 CC Alfa Plywood, Kvasinská, Solnice
  LT C 21 Ub 8.8.8X čh CC S.P.V., Družstevní, Solnice
  LT H 17 Ub 4.4 HD Býv. Sokolovna, Komenského, Solnice
Stará Paka LT C 37 Ub 44.8X HC,CC Býv. Velveta, Revoluční, Stará Paka
  LT C 36 Ub 4.80:0 ^^^^CC Tropico plus, Stará Paka - Ústí
  LT C 21 Ub 00.0:0 CV Býv. Mlýn Bohuslava Vávry, Stará Paka - Ústí
Stará Paka - Brdo LT H 15 Ub 4 HD Agrochov, Stará Paka - Brdo
Staré Místo LT C 3X Ub 4.0 CC Cihelna, Staré Místo
Stárkov LT C 35 Ub 4A8.0:0 HD,CC Býv. Wolfova tkalcovna, Frolen, Stárkov
Starý Bydžov LT P 28 Ub 8.00 (H),3CC Býv. JZD, Formánek Logistic, Starý Bydžov
Stěžery LT C 35 Ub 8.8:8 BB Býv. Cihelna, Stěžery
Světí PT C 1X Ub 4.0:0 čh BB Býv. Sušárna na cikorku, Světí
Svoboda nad Úpou LT C 4X Ub 4.8:8 ? Býv. Strojní papírna Gustav Roeder a Co., Úpská, Svoboda nad Úpou - Maršov I.
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Strojní papírna Gustav Roeder a Co., Úpská, Svoboda nad Úpou - Maršov I.
  MT C 5X Ub 48.0:0 ? Býv. Strojní papírna Prosper Piette, Úpská, Svoboda nad Úpou - Maršov I.
  LT C 3X Ub ?.0 CC Býv. Strojní papírna Prosper Piette, Úpská, Svoboda nad Úpou - Maršov I.
Syrovátka LT P 35 Ub ¤00 HC Cerea, Syrovátka
  MT C 61 Ub/1 488.80:0 HD,CC Býv. Rolnický cukrovar, Laudis, Syrovátka
Šárovcova Lhota LT C 40 Ub 88.0:0 ^CC Býv. Cihelna, Šárovcova Lhota
Teplice nad Metují LT C 23 Ub ^0:0 H^CC Býv. Státní statek, Agrotep Dědov, Teplice nad Metují - Javor
  MT T 85 1/3 0 CC Kamenictví, Teplice nad Metují
  LT C 40 Ub/1 48.80:0 CC Býv. Texlen, Nádražní, Teplice nad Metují
  LT C 35 Ub 8.0:0 CC Javor CZ, Teplice nad Metují - Javor
  3T LT P 16 1 4.0 2HD Toma, Nádražní, Teplice nad Metují
  areál Býv. Potrubí Praha, Komap, Teplice nad Metují - Dědov
  LT C 30 Ub 4.8:8 CC Býv. Potrubí Praha, Komap, Teplice nad Metují - Dědov
  LT P 20 Ub 4.0 HC Býv. Potrubí Praha, Komap, Teplice nad Metují - Dědov
Trutnov LT C 41 Ub 440.0:0 čh CC Pivovar Krakonoš, Křižíkova, Trutnov
  MT C 54 Ub/1 48.0X HD,C Býv. Kara, Paja, Náchodská, Trutnov
  LT C 33 Ub ^0:0 CC Pneuservis, Polská, Trutnov
  LT C 35 Ub 88.0X CC Texlen, Voletínská, Trutnov - Poříčí
  3T LT P 21 Ub 0 HC Oblastní nemocnice, Maxima Gorkého, Trutnov - Kryblice
  LT P 2X Ub 0 BB Nomonic, Kolmá, Trutnov - Poříčí
  PT H 14 Ub ^H44P0 H, C Autoservis, Pragovka, Trutnov
  LT H 15 1 ^4 ^HD Areál firem, Mírová, Trutnov
  MT C 8X Ub ?.0:0 ? Býv. Elektrárna, Elektrárenská, Trutnov - Poříčí
  MT C 8X Ub ?.0:0 ? Býv. Elektrárna, Elektrárenská, Trutnov - Poříčí
  MT C 8X Ub ?.0:0 ? Býv. Elektrárna, Elektrárenská, Trutnov - Poříčí
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Býv. Textilka, Elektrárenská, Trutnov - Poříčí
  LT C 3X Ub 40.0:0 ? Býv. Textilka, Petříkovická, Trutnov - Poříčí
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Textilka, Petříkovická, Trutnov - Poříčí
  areál ČEZ, Elektrárny Poříčí, Kladská, Trutnov
  RU T 106 1/1 @ 2HD ČEZ, Elektrárny Poříčí, Kladská, Trutnov
  RU M 106 2 0 2HD ČEZ, Elektrárny Poříčí, Kladská, Trutnov
  6T LT M 15 1 )( L, HD ČEZ, Elektrárny Poříčí, Kladská, Trutnov
  areál Pekárna, Zahradní, Trutnov
  LT H 19 Ub 4.4 HD Pekárna, Zahradní, Trutnov
  LT P 2X Ub 00 BB Pekárna, Zahradní, Trutnov
Třebechovice pod Orebem LT C 24 Ub 48.8 CC SOŠ Trivis, Heldovo nám., Třebechovice pod Orebem
  MT T 50 Ub 0.0 CC Vibrom, Orlická, Třebechovice pod Orebem
  LT C 26 Ub ^88.80 CC Býv. Tofa, Branka, Hradecká, Třebechovice pod Orebem
  LT C 28 Ub 8.0 CC Solpap, Resslova, Třebechovice pod Orebem
  LT S 33 Ub 0 HC Býv. Tofa, Dřevařské závody Praha, Jiráskova, Třebechovice pod Orebem
  LT C 25 Ub 88.0 CC Býv. Sklárna, Kitty Bohemia, Za tratí, Třebechovice pod Orebem
  LT P 22 Ub 0 HC Býv. Gala, Elega, Tyršova, Třebechovice pod Orebem
  LT C 34 Ub/1 0^0 CC Tanex, Za tratí, Třebechovice pod Orebem
  LT C 15 Ub ^4.8:8 BB Býv. Kasičkárna, Jiráskova, Třebechovice pod Orebem
  LT C 2X Ub 88.0 čh BB Býv. Cihelna, Orebitská, Třebechovice pod Orebem
  LT C 16 Ub ^44.0:0 C Býv. Hrnčířství, Týnišťská, Třebechovice pod Orebem
Týniště nad Orlicí LT C 45 Ub ^0:0 CC Koželužna, Mostecká, Týniště nad Orlicí
  LT C 22 Ub ^40:0čh ^CC Býv. Koželužna, Nádražní, Týniště nad Orlicí
  MT C 58 Ub 0.0 CC Nábytek a koberce Novotný, T.G. Masaryka, Týniště nad Orlicí
  LT C 42 Ub 0X CC Elitex, Vrchlického, Týniště nad Orlicí
  LT C 22 Ub 8.8:8 CC Býv. Medika, Turkova, Týniště nad Orlicí
  LT C 31 Ub ^0 CC Casibo autoservis, Nádražní, Týniště nad Orlicí
  LT C 20 Ub 0:0 CC Býv. Křupkárna Canto, Havlíčkova, Týniště nad Orlicí
  PT C 12 Ub 4^4.8:8 BB Hrnčířství, V. Opatrného, Týniště nad Orlicí
  PT C 12 Ub 4^4 BB Hrnčířství, V. Opatrného, Týniště nad Orlicí
  LT C 16 Ub 48.8X CC Býv. Slévárna, Nádražní, Týniště nad Orlicí
Úpice LT C 33 Ub 880.0 CC KPM export-import, Regnerova, Úpice
  LT C 32 Ub 88.0 CC Partis, Na Veselce, Úpice
Valdice LT C 4X Ub 0   Věznice, Nám. Míru, Valdice
Vamberk RU M 114 1/2 0 2HD Býv. Teplárna ESAB, Jánova, Vamberk
  LT C 28 Ub ^8X čh CC Býv. Kasárna, Vilímkova, Vamberk
  MT S 54 Ub/1 0 HC/H,HC Býv. Vamberecké maso a uzeniny, Radniční, Vamberk
  LT C 22 Ub 4.8^88 CC Vamtex, Na kamení, Vamberk
  LT C 34 Ub 0 CC Plynová kotelna Struha, Palackého, Vamberk
  MT T 65 1 0 2CC ESAB, Smetanovo nábřeží, Vamberk
  LT C 25 Ub ^0 ^CC Býv. Kotelna, Jiráskova, Vamberk
  LT P 25 Ub 0 CC Řetězy Vamberk, Dvořákova, Vamberk
Velké Petrovice LT C 20 Ub 0.0:0 CC VEBA, Velké Petrovice
Velký Třebešov LT C 44 Ub 00 CC Cihelny STAMP Miskolezy, Velký Třebešov
  LT P 16 Ub 0 C,CD Novopol, Velký Třebešov
Verdek LT C 37 Ub ^0:0 CC Batis, Verdek
Vernéřovice PT C 14 Ub 0.0:0 HD, CC Býv. Zemědělské družstvo, Vernéřovice
Vítězná LT C 20 Ub 4448.0X CC Býv. Truhlárna Franz Schenk, Vítězná - Huntířov
  LT C 40 Ub ^8 ^CC Býv. Riko, Vítězná - Kocléřov
Vlčice LT C 1X Ub ^00:0 BB Býv. Zámecký pivovar, Vlčice
  2T LT P 23 1 0 HD Býv. JZD, Zemědělské obchodní družstvo, Vlčice
Volanice LT C 15 Ub 8.8 BB,C Býv. Pila, Volanice
Voletiny LT H 16 Ub ^4 HD Býv. Texlen, Použité autodíly, V dolíku, Voletiny
Vrchlabí LT T 42 Ub @ CC Kotelna, Bucharova, Vrchlabí - Hořejší Vrchlabí
  MT T 39 Ub 0X CC Centrální zdroj tepla NKTC, Žižkova, Vrchlabí
  LT C 38 Ub 448.0:0 CC Býv. Pivovar, Komenského, Vrchlabí
  LT C 40 Ub 8.0:0 CC Býv. Mileta, Lipová, Vrchlabí - Podhůří
  LT C 39 Ub/1 8.88:8 CC Býv. Přádelna, Prádelna, Na Bělidle, Vrchlabí
  LT C 36 Ub/1 0 CC Česko-německá horská nemocnice Krkonoše, Fügnerova, Vrchlabí
  LT S 19 1 4 HC Zimní stadion, Fügnerova, Vrchlabí
  LT C 36 Ub ^4.0:0 CC Dřevozpracující podnik, Dobrovského, Vrchlabí
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Automobilka 1, Fügnerova, Vrchlabí
  LT C 38 Ub ^48.0:0 CV Býv. Cihelna, Na Bělidle, Vrchlabí
  3T LT P 25 Ub 0 H Kotelna Liščák, Nerudova, Vrchlabí
  LT C 22 Ub ^48.8 X CC Býv. Mileta, Sinaf, V Zátiší, Vrchlabí
  RU T 103 1/1 0 2CC Škoda Auto, Dělnická, Vrchlabí
  LT C 24 Ub 0X čh CC Býv. Mlékárna, Hartaclub, K Mlékárně, Vrchlabí - Podhůří
  LT P 23 Ub 0 HD SVOLT - Servis nákladních vozidel, Vrchlabí
  LT P 20 Ub 0 HD SVOLT - Servis nákladních vozidel, Vrchlabí
  LT H 17 1 ^4 CC ČSAD, Krkonošská automobilová doprava, Vápenická, Vrchlabí
Vršce LT C 33 Ub 88^8.8 CC Býv. Cihelna, Vršce
  LT H 15 Ub 4 CC Býv. Cihelna, Vršce
Vysoké Veselí LT S 35 Ub/2 0 HC Dřevařské závody, Vysoké Veselí
Zlíč areál Barevna a bělidlo Holzbecher, Zlíč
  LT C 34 Ub ^0:0 ^CC Barevna a bělidlo Holzbecher, Zlíč
  2T LT P 15 Ub ^0 HD^HC,HD Barevna a bělidlo Holzbecher, Zlíč
  LT P 1X 1 40 CC,BB Barevna a bělidlo Holzbecher, Zlíč
Žacléř LT C 39 Ub 0.0X CC Býv. Důl Jan Šverma, Gemec-Union, Žacléř
  2T LT H 22 Ub 4^4 2CC Býv. Kotelna, Vězeňská, Žacléř
  areál Keramtech, Horská, Žacléř
  2T LT P 15 1 0 HD Keramtech, Horská, Žacléř
  LT P 22 Ub 0 HC Keramtech, Horská, Žacléř
Žďár nad Metují LT C 46 Ub 0 CC Býv. Textilka, Centurion, Žďár nad Metují
Železnice LT C 18 Ub 4^4 čh ^CD Býv. Rašelinné lázně, Železnice
Žeretice LT C 2X Ub 0:0 BB Býv. Cihelna, Žeretice
Žireč LT C 18 Ub K 8X ^C Býv. Pivovar, Žireč
  LT C 15 Ub 44.8:8 ^^C Býv. Pivovar, Žireč