Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Benešov nad Ploučnicí LT C 39 Ub 48.8 CC Býv. Přádelna J. Münzberg, Interkov, Děčínská, Benešov nad Ploučnicí
  PT C 12 Ub ^0:0 ^C Býv. Tkalcovna F. Mattausch, Českolipská, Benešov nad Ploučnicí
  2T LT P 27 1 0 HC Benešovská teplárenská, Sídliště, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 1X Ub ^4:8.8 BB Býv. Soukenická valcha, Boženy Němcové, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 4X Ub 488.0:0 ? Městská elektrárna, Divišova, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 31 Ub 44.8X CC Býv. Barevna Pietschmann, Bronswerk, U Skalky, Benešov nad Ploučnicí
  LT P 19 Ub 4.0 ^TC Základní škola, Opletalova, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 16 Ub K 0 K 2CV Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Děčínská, Benešov nad Ploučnicí
  LT H 20 Ub ^4 ^H,HD Služby města, Děčínská, Benešov nad Ploučnicí
  areál Býv. Barevna a přádelna bavlny, Nádražní, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 46 Ub 4448.8:8AX CC Býv. Barevna a přádelna bavlny, Nádražní, Benešov nad Ploučnicí
  2T LT P 20 1 0 HD Býv. Benar 02, Nádražní, Benešov nad Ploučnicí
  LT C 4X Ub ?.80:0 ? Býv. Barevna a přádelna bavlny, Nádražní, Benešov nad Ploučnicí
Bílina LT C 37 Ub 00 2CC Kotelna ČEZ, Jižní, Bílina - Újezdské Předměstí
  MT C 43 Ub 0X CC Výtopna ČEZ, Čs. armády, Bílina - Teplické Předměstí
  LT C 2X Ub 48.80:0 BB Býv. Cihelna, Železniční, Bílina - Mostecké Předměstí
  LT C 16 Ub ^A.0X C Bílinská kyselka, Kyselská, Bílina - Mostecké předměstí
  3T LT P 22 1 0 2HD Plavecká hala, Žižkovo údolí, Bílina
  areál Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Bílina
  LT C 22 Ub K 88:8 C Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Pivovarské nám., Bílina
  LT C 37 Ub 888.0:0 CC Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Pivovarské nám., Bílina
  LT C 2X Ub ^48.0:0 ? Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Pivovarské nám., Bílina
Bohušovice nad Ohří LT C 35 Ub 00.0:0 CC Býv. První severočeský akcijní pivovar, Pivovarská, Bohušovice nad Ohří
  MT C 64 Ub/1 44.8 CC/H Býv. Bohušovický cukrovar Brňan, Bohušovice nad Ohří
  LT S 34 Ub 0 HC Plynová kotelna, Nová, Bohušovice nad Ohří
  LT C 21 Ub ^44:4 ^C Býv. Konus, Masarykova, Bohušovice nad Ohří
Braňany LT C 45 Ub/1 0 CC/T Výtopna, Braňany
Brňany LT C 33 Ub 0 CC Bohušovická mlékárna, Brňany
Brozany nad Ohří LT S 19 Ub 4.0 HC Ubytovna, Brozany nad Ohří
  LT C 19 Ub 8880.0:0 CV Býv. Cihelna, Brozany nad Ohří
Březno LT C 22 Ub ^80.0:0 C Býv. Parní mlýn, Březno
Budyně nad Ohří LT C 23 Ub 0.0^0X CC Etzpower, Pražská, Budyně nad Ohří
  areál Cukrovar v Budyni nad Ohří
  LT C 41 Ub/1 0.0:0 CC Cukrovar, Ostrovní, Budyně nad Ohří
  3T LT S 32 Ub 0 3HC Cukrovar, Ostrovní, Budyně nad Ohří
Bystřany PT C 11 Ub ^4.0:0 ^C Býv. Pekárna, Malá, Bystřany
  areál Býv. Elektrotechnické závody v Bystřanech
  LT C 47 Ub 44A.0X CC Býv. Elektrotechnické závody Teplice, Tovární, Bystřany
  MT C 51 Ub 0.0:0 2CC Býv. Elektrotechnické závody Teplice, Tovární, Bystřany
Černčice LT S 28 Ub 0 HC Základní škola a mateřská škola, Fügnerova, Černčice
Česká Kamenice LT C 32 Ub 4^48.8:8 ^CC Přádelna Franz Knappe, Havlíčkova, Česká Kamenice
  LT C 46 Ub 0:0 CC Býv. Přádelna Franz Knappe, Za Pilou, Česká Kamenice - Dolní Kamenice
  LT C 30 Ub 4488.8:8 CC Býv. Tkalcovna F.W.Pilz, Děčínská, Česká Kamenice
  LT C 49 Ub/2 0 CC/H,CC Býv. Skárna pletací příze, Pražská, Česká Kamenice
  LT S 43 1 0 H Výtopna, 5. května, Česká Kamenice
  LT H 2X Ub ^4 BB Narex, 5. května, Česká Kamenice
  LT C 4X Ub 48.8:8 CC Strojírna Adolf Renger, Štítného, Česká Kamenice
  LT H 15 1 ^4 HD,HD,H Sportovní hala, Dukelských hrdinů, Česká Kamenice - Horní Kamenice
  LT C 13 Ub ^4.0X CC SÚS Děčín, Fučíkova, Česká Kamenice - Horní Kamenice
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Přádelna Franze Preidla, Lužická, Česká Kamenice - Horní Kamenice
  areál Býv. Pivovar hraběte Kinského, Česká Kamenice
  LT C 29 Ub K 0:0 C Býv. Pivovar hraběte Kinského, Pivovarská, Česká Kamenice
  LT C 28 Ub 4.0:0 CV! Býv. Pivovar hraběte Kinského, Pivovarská, Česká Kamenice
  LT C 2X Ub K 0:0 K ? Pivovar hraběte Kinského, Pivovarská, Česká Kamenice
Česká Kamenice - Horní Kamenice LT C 38 Ub 8^8.0X ^CC Papírna Apis, Lužická, Česká Kamenice - Horní Kamenice
Česká Kamenice - Pekelský Důl LT C 21 Ub 44.8:8 CV Býv. Pila, Česká Kamenice - Pekelský Důl
Čížkovice areál Lafarge cement, Čížkovice
  RU M 125 3 0 2HD Lafarge cement, Čížkovice
  MT T 74 Ub 0X 2CC Lafarge cement, Čížkovice
  MT T 88 Ub 0 2CC Lafarge cement, Čížkovice
  MT T 74 Ub/1 0 L,2CC Lafarge cement, Čížkovice
  MT P 50 Ub 0 CC Lafarge cement, Čížkovice
Děčín I - Děčín RU M 173 4 0 2HD Termo Děčín, Benešovská, Děčín I - Děčín
  LT C 45 Ub/1 0.0X CC Býv. Městská elektrárna, U Plovárny, Děčín I - Děčín
  LT C 48 Ub/1 600.0:0 ^CC Daymoon, Fügnerova, Děčín I - Děčín
  LT C 17 Ub 4 L,CC Restaurace Fabrika, Oblouková, Děčín I - Děčín
  LT C 2X Ub ^0 ^CC Power-Cast Ortmann, Krokova, Děčín I - Děčín
Děčín II - Nové Město LT C 40 Ub 0.0 CC Krajská zdravotní - nemocnice Děčín, U Nemocnice, Děčín II - Nové Město
  LT H 23 Ub 4444 CC Neznámý objekt, Purkyňova 33/903, Děčín II - Nové Město
  2T LT P 25 Ub 4.0 CC Plynová kotelna, Nedbalova, Děčín II - Nové Město
  LT S 43 Ub 0 HC Býv. Kotelna, Liberecká, Děčín II - Nové Město
  LT C 45 Ub 80.0:0 CC Býv. Knoflíkárna, Rebell, Benešovská, Děčín II - Nové Město
  MT C 50 Ub 4480.0 CC Děčínský stavební podnik, Folknářská, Děčín II - Nové Město
  LT C 31 Ub 440.0:0 CC Býv. ČDZ, Lineta - Severočeská dřevařská společnost, Benešovská, Děčín II - Nové Město
Děčín III - Staré Město MT C 53 Ub 0:0 CC Býv. Přádelna bavlny, Březová, Děčín III - Staré Město
  areál Býv. Továrna na zahradnické potřeby, Sempra Praha, Děčín III - Staré Město
  LT C 38 Ub 0.0X CC Býv. Továrna na zahradnické potřeby, Pod Chlumem, Děčín III - Staré Město
  LT P 18 Ub 00 C Sempra Praha, Pod Chlumem, Děčín III - Staré Město
Děčín IV - Podmokly LT C 36 Ub ^4.88:8 ^CC Býv. Knoflíkárna, Stroj-Union, Teplická, Děčín IV - Podmokly
  LT C 18 Ub 4.8:8 CV Býv. Pekárna, Čsl. Mládeže, Děčín IV - Podmokly
  areál Býv. Thunovský pivovar, Děčín IV - Podmokly
  MT C 53 Ub 44^480.0:0 CC Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
  LT C 21 Ub 0.0:0 čh CC Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
  LT C 16 Ub 4.0:0 CC Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
  2T LT C 22 Ub K 0:0 K 2C Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
  LT C 2X Ub 4480.0:0 ? Býv. Thunovský pivovar, Sofijská, Děčín IV - Podmokly
Děčín IX - Bynov LT C 48 Ub 448.0 HD,CC Býv. Bynovská přádelna lnu, Teplická, Děčín IX - Bynov
  LT C 26 Ub 440.0X CC Býv. Výrobna zdrhovadel Erich Wittenberg & co., Wico B.G.M., Rudolfova, Děčín IX - Bynov
  areál Termo Děčín, Bynovská, Děčín IX - Bynov
  MT T 6X 1 0 2CC Termo Děčín, Bynovská, Děčín IX - Bynov
  LT P 46 1 0 T Termo Děčín, Bynovská, Děčín IX - Bynov
Děčín V - Rozbělesy 2T LT S 19 Ub ^0 ^HD,2HC Mechanická dílna Antonín Spurný, Papírnická, Děčín V - Rozbělesy
  LT P 30 Ub 4.0 CC Kabelovna, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  2T LT P 30 Ub 4.0 CC Kabelovna, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  LT C 33 Ub 4448.0:0 CC Býv. Továrna na esence Schimmel, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  2T LT P 15 Ub 0 T Býv. Továrna na esence Schimmel, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  PT C 12 Ub ^4.0:0 ^C Býv. Pekárna, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  LT P 34 Ub 0 CC Chart Ferox, Ústecká, Děčín V - Rozbělesy
  areál Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Děčín V - Rozbělesy
  LT P 27 Ub 0 HC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  2T LT P 18 Ub 0 CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  LT C 4X Ub 44.80 CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  LT C 3X Ub ^8:8 CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  MT C 5X Ub 0.0:0 CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
  LT C 45 Ub 44.0:0 H/CC, CC Býv. Štětínský šamotový závod, Silike keramika, Obchodní, Děčín V - Rozbělesy
Děčín VI - Letná LT T 26 Ub 4.0X CC Prodej sudového piva, Dělnická, Děčín VI - Letná
  LT C 34 Ub 4.0:0 H,CC Býv. Čokoládovna, Centroflor, Dělnická, Děčín VI - Letná
  LT C 19 Ub 4 H,BB Býv. Čokoládovna Otto Rüger, Dělnická, Děčín VI - Letná
  MT T 64 1 0 2CC Býv. Kotelna, Stavebniny Stama, Dělnická, Děčín VI - Letná
  LT P 44 1 0 H Termo Děčín, Dělnická, Děčín VI - Letná
  areál Ryko, Děčín VI - Letná
  LT C 31 Ub 8.0:0 CC Ryko, Dělnická, Děčín VI - Letná
  2T LT P 15 Ub 0 HD Ryko, Dělnická, Děčín VI - Letná
Děčín VII - Chrochvice LT C 15 Ub ^44.0 ^C Býv. Chemická továrna Krawany, Slepá, Děčín VII - Chrochvice
Děčín VIII - Dolní Oldřichov LT C 30 Ub 44.0:0 CC Býv. Městský stavební podnik, Autobazar, Teplická, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
  LT C 22 Ub 4.0X CC Býv. Papírna, Wico B.G.M., Na Hrázi, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
  MT C 50 Ub 0.0 2CC Býv. Mitop 04, Netex, Na Hrázi, Děčín VIII – Dolní Oldřichov
  LT C 28 Ub ^40.0:0 ^CC Prodej řeziva Milan Tůma K+T, Teplická, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
  LT H 16 Ub ^4 H,C Býv. Stavební údržba, Cryoservis, Vojanova, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
  LT C 15 Ub ^4.0 ^CC Býv. Rukov, Spojovací, Děčín VIII - Dolní Oldřichov
Děčín XVI - Přípeř LT C 28 Ub 4.80 CC Býv. Tažírna drátů, Karko, Drážďanská, Děčín XVI - Přípeř
Děčín XXXI - Křešice MT C 71 Ub 0.0:0 CC Býv. Továrna na tukové výrobky Centra, Vítězství, Děčín XXXI - Křešice
Děčín XXXII - Boletice nad Labem MT C 70 Ub 8.0:0 2CC Býv. Vlnap, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  MT S 72 1 ¤.0 HC Termo Děčín, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  LT P 33 Ub 8.0 TV Termo Děčín, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  LT H 16 1 ^4 HD Výchovný ústav pro nezletilé zločince, Janáčkova, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  LT C 26 N-1 ^0NX HD,CD,HD Chemotex, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  PT C 14 Ub 4.4:4 ^C Býv. Pekárna, Vítězství, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
  MT T 8X Ub 0 2CC SCA Packaging, Tovární, Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Děčín XXXIII - Nebočady LT C 21 Ub 48.0:0 CC Dixi, K Nádraží, Děčín XXXIII - Nebočady
Dobkovice areál Býv. Prefa, Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, Dobkovice
  LT C 40 Ub 8.0:0 CC Býv. Prefa, Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, Dobkovice
  MT S 52 Ub 0 HC Býv. Prefa, Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, Dobkovice
Dobříň LT H 23 Ub 444 C Pískovna, Dobříň
Doksany MT C 72 Ub/3 0.0:0 H,CC Býv. Aehrentalský cukrovar, Doksany
  areál Býv. Klášterní pivovar, Doksany
  LT C 18 Ub K 8 BB Býv. Klášterní pivovar, Doksany
  LT C 1X Ub 4.8^8:8 BB Býv. Klášterní pivovar, Doksany
  LT C 1X Ub ?.8:8   Býv. Klášterní pivovar, Doksany
Dolní Jiřetín LT C 4X Ub 4.88   Důl Centrum, Dolní Jiřetín
Dolní Podluží MT C 58 Ub 0.0:0 CC Býv. Velveta 06, Dolní Podluží
  LT C 31 Ub 44.8:8 CC Býv. Tkalcovna Herrmann a Niclatsch, Dolní Podluží
  LT C 2X Ub ^84:4 BB Býv. Továrna na samety, Dolní Podluží
Dolní Poustevna LT C 31 Ub 448.0:0 CC Býv. Továrna na atrapy Pietschmann, Nádražní, Dolní Poustevna
  LT C 31 Ub ^0:0 ^^CC Býv. Centroflor, Izopol, Vilémovská, Dolní Poustevna
Domoušice LT C 1X Ub K 00 BB Býv. Sušárna chmele, Domoušice
Doubice LT C 38 Ub 4.0X CC Býv. Skárna lnu a bavlny Antona Schuha, Doubice
Duchcov LT C 36 Ub ^8:8 CC Býv. Cihelna, Dřevovýroba, Duchcov
  LT C 40 Ub 0.0 CC Kotelna, Březová, Duchcov
  LT C 1X Ub 48.0:0 BB Býv. Továrna na pletené a stávkové zboží, Skladištní, Duchcov
  LT P 19 Ub 4.0 CC Býv. Barvírna, For G, Teplická, Duchcov
  LT C 29 Ub 40.0:0 CC Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov
  areál Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Duchcov
  PT C 11 Ub ^4.0:0 C Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov
  LT C 31 Ub ^0:0 CC Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov
  LT C 30 Ub 00.0:0 CC Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov
Dušníky 4T LT H 15 Ub 4^4 BB,4H Býv. Sušárna chmele, Dušníky
Františkov nad Ploučnicí LT C 24 Ub 48.0:0 CC Býv. Přádelna bavlny, Pila, Františkov nad Ploučnicí
  LT C 29 Ub 8:8 CC Býv. Přádelna bavlny, Excelents, Františkov nad Ploučnicí
Háj u Duchcova MT C 50 Ub 448.0:0 CC Býv. Důl Gisela II, Areál firem, Závodní, Háj u Duchcova
Havraň MT C 53 Ub/2 4.80 HD, H/C Býv. Cukrovar Hielle und Dittrich, Havraň
Horní Habartice LT C 1X Ub 44.48X BB Býv. Parní mlýn, Horní Habartice
Horní Jiřetín LT C 29 Ub/1 88.80:0 HD,HC Býv. Parní městská elektrárna, Actelix, Černická, Horní Jiřetín
  LT C 23 Ub 48.8 CV Býv. Mlýn, Školní, Horní Jiřetín
Hostomice MT T 71 1 0 2CC Cihelna Wienerberger, Palackého, Hostomice
  areál Býv. Maxova huť, Hostomice
  MT C 61 Ub 0 CC Býv. Maxova huť, Hostomice
  LT C 48 Ub 44.0 CC Býv. Maxova huť, Hostomice
Hrdly LT S 28 Ub 0 HC Býv. Zemědělské družstvo, Hrdly
  LT S 18 Ub 0 HC Býv. Zemědělské družstvo, Hrdly
Hrob LT C 17 Ub 0.0:0 CV Býv. Parostrojní vodárna lokomotivního depa Prag-Duxer Eisenbahn, Hrob
  MT C 62 Ub 888.0:0 CC/CV Býv. Vigoňová přádelna a přádelna bavlny Mitscherlich a syn, Hrob - Mlýny
  LT C 36 Ub 0:0 CC Býv. Továrna na výrobky z olova Jung a Linding, Triangl - Hrobská strojírna, Hrob - Mlýny
Hrobce 2T LT P 31 Ub 4.0 CC OSAN, Stimbuilding, Hrobce
Hudcov LT C 29 Ub 8.0X CV! Býv. Cihelna, Hudcov
  LT C 2X Ub 8.8:8 BB Býv. Cihelna, Všechlapská, Hudcov
Chabařovice LT C 2X Ub ^8.0:0 čh BB Autoservis, Teplická, Chabařovice
  LT C 1X Ub ^8 BB Býv. Parní mlýn Josefa Popela, Husovo náměstí, Chabařovice
  LT P 15 Ub 0 HD Mont Union, Marie Kršňákové, Chabařovice
  areál Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
  LT C 33 Ub/1 4.0:0 H, CC Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
  LT C 31 Ub 8.0:0 CC Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
  LT C 29 Ub 40.0 CC Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
  PT C 13 Ub ^4.4 HD Býv. Chabařovická slévárna ocele, Chabařovice
Chbany LT H 20 1 4 CC Býv. Odchovna prasnic, Chbany
  LT S 34 Ub 0 HC Kotelna, Chbany
Chlumčany LT C 22 Ub K 0.0:0 B C Býv. Schwarzenberský cukrovar, Chlumčany
Chlumec LT S 30 Ub 0 HC Výtopna, Ústecká, Chlumec
Chomutov MT P 50 Ub/1 ¤.0 CD/H Depo kolejových vozidel, Chomutov
  LT C 40 Ub 4.0:0 CC Býv. Cihelna, Samota, Chomutov
  LT C 30 Ub 0.0:0 C Býv. Cihelna, Chomutov - Černovice
  LT C 2X Ub 48.0:0 BB Cihelna, Samota, Chomutov
  LT C 2X Ub 4.?:? ? Cihelna, Samota, Chomutov
  LT C 27 Ub 44.0X BB Remax, Raisova, Chomutov
  areál Nemocnice Chomutov
  LT C 23 Ub 0 CC/CV Krajská zdravotní - Nemocnice Chomutov, Kochova, Chomutov
  LT P 26 Ub 00 HC Krajská zdravotní - Nemocnice Chomutov, Kochova, Chomutov
  LT C 3X Ub ?0:0 ? Krajská zdravotní - Nemocnice Chomutov, Kochova, Chomutov
  areál Actherm teplárna, Chomutov
  RU M 182 4 0 2HD Actherm teplárna, Na Moráni, Chomutov
  RU M 100 2 0 2HD Actherm teplárna, Na Moráni, Chomutov
  LT M 37 Ub )( HD Actherm teplárna, Na Moráni, Chomutov
  areál Válcovny trub, Chomutov
  MT C 77 Ub 0.0^0 2CC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  MT P 55 Ub ^00 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 34 Ub ^0 HC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 19 Ub ^0 C Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 33 Ub ^0 CC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 20 Ub ^0 H Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 35 Ub ^0 CC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 39 Ub ^0 HC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 38 Ub ^0 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  2T LT P 38 Ub ^0 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 22 Ub ^4 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 46 Ub ^000 HD,CD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 47 Ub 8@.0 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  2T LT M 26 Ub )( L,CD,HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 20 Ub 0 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  MT P 50 Ub 4.00 HD Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  MT P 51 Ub 8.00 CC Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  LT P 2X Ub 0 H Válcovny trub, Libušina, Chomutov
  areál Býv. Poldina huť, Chomutov
  LT C 22 Ub 0.0X CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  PT J 13 1 )( HD Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  4T LT P 3X Ub ^0:0 BB Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 27 Ub ^0 CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 40 1 0 CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 23 Ub 0 CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 23 Ub 0 CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 33 Ub ^0 ^CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  LT P 18 1 0 CC/HD,CC Býv. Poldina huť, Beethovenova, Chomutov
  areál Měšťanský pivovar, Chomutov
  LT C 23 Ub 48.8:8 C Měšťanský pivovar, Mostecká, Chomutov
  LT C 35 Ub 4448.0:0 BB Měšťanský pivovar, Mostecká, Chomutov
Chřibská LT C 21 Ub 444.8:8 CC Býv. Strojírna Binder, Chřibská - Horní Chřibská
  LT C 3X Ub ?0:0 ? Barvírna a koželužna Knechtel, Chřibská
  LT C 25 Ub 48.8:8 CC Býv. Niťárna Lischke, Chřibská
  LT C 26 Ub 8.8X CC Býv. Niťárna Karl Hille, Amann, Chřibská - Dolní Chřibská
  LT C 2X Ub ?.8:8 ? Býv. Tkalcovna Floriana Hübela, Na Potokách, Chřibská - Dolní Chřibská
  LT C 3X Ub ?0:0 ? Býv. Niťárna Fritsche, Amann, Chřibská - Dolní Chřibská
  LT C 4X Ub ?40.0:0 ? Bauerova textilka, Chřibská - Krásné Pole
  LT C 3X Ub 888.8:8 ? Niťárna Leubner, Chřibská - Krásná Pole
  LT C 2X Ub ?8^8:8 ? Pivovar Kreibitz, Chřibská
  LT C 3X Ub 00.0:0 ? Barevna Lischke, Chřibská - Dolní Chřibská
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Pivovar Kreibitz, Chřibská
  LT C 2X Ub ?0:0 ? Bělidlo Reinisch, Chřibská
  areál Býv. Sklárna, Chřibská - Horní Chřibská
  LT C 30 Ub 4.880 CC Býv. Sklárna, Chřibská - Horní Chřibská
  LT C 29 Ub 88.0 CC Býv. Sklárna, Chřibská - Horní Chřibská
Janská MT C 54 Ub čh CC Býv. Preidlova textilní továrna Rabštejn, Janská
  LT C 38 Ub 4.8:8 CV Býv. Přádelna Franze Preidla, Janská
  MT C 5X Ub 4.0:0   Býv. Přádelna Franze Preidla, Janská
  LT C 3X Ub 40.0:0   Preidlova textilní továrna Rabštejn, Janská
  LT H 16 1 4 HCV Proagro Nymburk, Janská
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Přádelna Franze Preidla, Janská
  LT C 3X Ub ?^0:0 ? Býv. Přádelna Franze Preidla, Janská
Jeníkov - Oldřichov LT C 30 Ub 48.0:0 CC Býv. Přádelna Pfeifer, Areál firem, Jeníkov - Oldřichov
Jílové LT C 30 Ub 448.0:0 CC Býv. Knoflíkárna M. Oechsler, Jílové - Modrá
  LT C 45 Ub 0.0 2CC Výtopna, Luční, Jílové
  LT C 25 Ub 0 CC Býv. Továrna na kovové zboží a kameninu, Javorská, Jílové - Horní Jílové
  LT C 31 Ub 448.0^0:0 ^CC Býv. Přádelna koňských žíní, Teplická, Jílové - Martiněves
Jimlín LT C 2X Ub 48.8 BB Býv. Parostrojní mlýn, Jimlín
Jirkov LT C 2X Ub 8.8X BB Býv. Přádelna bavlny Kühne a synové, Jezerská, Jirkov
  LT C 2X Ub ^80:0 CC Býv. Měšťanská právovárečná společnost v Jirkově, Smetanovy sady, Jirkov
  LT C 2X Ub ^4:4 C Býv. Měšťanská právovárečná společnost v Jirkově, Smetanovy sady, Jirkov
  LT C 1X Ub K 8:8   Býv. Měšťanská právovárečná společnost v Jirkově, Smetanovy sady, Jirkov
  MT C 50 Ub 880.0:0 CC Býv. Tetznerova přádelna bavlny, Telčské údolí, Jirkov - Březenec
Jiřetín pod Jedlovou LT C 32 Ub 888.0 CC Býv. Brusírna skla Ernst Klar, Samat, Nádražní, Jiřetín pod Jedlovou
Jiříkov LT C 18 Ub 448.0 CC Býv. Továrna na pianina Protze, Antonínova, Jiříkov
  LT P 27 Ub 0 HD Plynová kotelna, Svobodova, Jiříkov
  LT C 23 Ub 444.80X ^C Býv. Továrna na lustry Richter, Svobodova, Jiříkov
  areál Býv. Müllerova továrna na koberce, Holtex, Jiříkov
  LT C 33 Ub 80.0X CC Býv. Müllerova továrna na koberce, Holtex, Rumburská, Jiříkov
  LT P 29 Ub ¤0.0 HC Býv. Müllerova továrna na koberce, Holtex, Rumburská, Jiříkov
  LT S 16 Ub 0 HC Býv. Müllerova továrna na koberce, Holtex, Rumburská, Jiříkov
  areál Býv. Severočeská továrna na tkalcovské stavy, JST, Jiříkov
  LT C 40 Ub 0.0:0 CC Severočeská továrna na tkalcovské stavy, 9. května, Jiříkov
  MT C 50 Ub 0 CC Býv. Slévárna Elitex, JST, 9. května, Jiříkov
Kadaň areál Býv. Továrna na kaolin a šamot Döll, Kadaň
  LT C 20 Ub ^48.0 CC Býv. Továrna na kaolin a šamot Döll, Keramost, Věžní, Kadaň
  MT C 50 Ub 88.0:0 CC Býv. Továrna na kaolin a šamot Döll, Reframo, Věžní, Kadaň
Kalek LT H 17 Ub 4^4 HD Býv. Dřevozpracující podnik, Kalek
Klášterec nad Ohří LT C 23 Ub 0.0 CC Stužkárna, Zahradní, Klášterec nad Ohří
  LT C 27 Ub 0X CC Býv. Továrna na kuličková ložiska ZKL, Nádražní, Klášterec nad Ohří
  areál Thun - Karlovarský porcelán, Klášterec nad Ohří
  MT C 62 Ub 0 CC Thun - Karlovarský porcelán, Pražská, Klášterec nad Ohří
  MT C 56 Ub 0 CC Thun - Karlovarský porcelán, Pražská, Klášterec nad Ohří
Komořany RU M 180 6 0 2HD Teplárna United Energy, Most - Komořany
  MT C 59 Ub/1 000 H/CC Úpravna uhlí Komořany, Třebušická, Most - Komořany
  areál Býv. Elektrárna ústředních elektráren, Komořany - Ervěnice
  RU C 10X Ub 0.0:0   Býv. Elektrárna ústředních elektráren, Komořany - Ervěnice
  RU C 10X Ub 0.0:0   Býv. Elektrárna ústředních elektráren, Komořany - Ervěnice
  RU C 10X Ub 0.0:0   Býv. Elektrárna ústředních elektráren, Komořany - Ervěnice
Konojedy PT C 10 Ub ^48:8 C Býv. Neznámý provoz, Konojedy
Kopisty MT C 5X Ub 48.0:0 ? Býv. Důl Julius III, Kopisty
Korozluky MT C 50 Ub 0.0 CC Pivovar Radegast, Korozluky - Sedlec
  LT H 25 Ub 4.44 C K Efect Most, Korozluky - Sedlec
  LT S 49 Ub 0 HC/H Býv. Státní statek, M.Ward Manufacturing, Korozluky
  LT S 19 Ub 0 HC SDP Logistics, Korozluky - Sedlec
Kostelec nad Ohří LT C 36 Ub 0.0 CC Cihelna, Kostelec nad Ohří
Košťany LT C 35 Ub 0:0 CC Býv. Eliščina huť, Heva, Smetanova, Košťany
  LT C 30 Ub 88.0:0 CC Býv. Bonex, Sebatex, Teplická, Košťany
  LT C 35 Ub 0:0 CC Býv. Sklárny bratří Riethofů, Kamenný Pahorek, Košťany
  LT C 19 Ub ^0:0 BB Býv. Bonex, Sebatex, Teplická, Košťany
  areál Pila Vrchoslav, Košťany
  LT P 21 Ub 00 HD Pila Vrchoslav, Sklářská, Košťany
  LT P 21 Ub 00 HC Pila Vrchoslav, Sklářská, Košťany
  areál Býv. Sklárna Augustinka, Ferotherm, Kamenný Pahorek, Košťany
  LT C 30 Ub 0 CC Býv. Sklárna, Ferotherm, Kamenný Pahorek, Košťany
  LT C 30 Ub 8.0:0 CC Býv. Sklárna, Ferotherm, Kamenný Pahorek, Košťany
Koštice LT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. První český automatický mlýn K. J. Orta, Koštice
  LT C 22 Ub 4.00:0 CV Býv. První český automatický mlýn K. J. Orta, Koštice
Kovářská LT C 31 Ub/1 0 2CC/H Kotelna, Sídliště, Kovářská
  MT S 54 1 ¤.0 HC Býv. Benar, Sponit, Tovární, Kovářská
  LT H 19 Ub 4444 CC EPM Elektropřístroj, Nádražní, Kovářská
Krásná Lípa LT C 3X Ub 4^8:8 ? Textilka, Kyjovská, Krásná Lípa
  LT C 44 Ub 48.0X CC Býv. Tkalcovna bavlny Hielle a Wünsche, Křížíkova, Krásná Lípa
  MT T 69 1/1 0 2CC Kotelna Komaxo, Mánesova, Krásná Lípa
  LT C 15 Ub 448.0X CC Býv. Továrna stávkového zboží J.G. Vatter, Simova, Masarykova, Krásná Lípa
  LT C 31 Ub 440.0X CC Býv. Pletárna Philipp Michel's Söhne, Krásná Lípa - Zahrady
  LT C 4X Ub ^0:0 ? Pivovar Cornelius Häussler, Nemocniční, Krásná Lípa
  LT C 36 Ub 448.0:0 CV Býv. Továrna Gustava Jägera na pletené zboží, Kyjovská, Krásná Lípa - Krásný Buk
  LT C 4X Ub ?0:0 ? Pletárna Stefana Schindlera, Kyjovská, Krásná Lípa
  LT C 32 Ub 4.0^00X CC Býv. Preussgerova barevna, Stradalova, Krásná Lípa
  PT C 12 Ub 448.0:0 BB Býv. Kotelna pro vytápění Dittrichovy hrobky, Smetanova, Krásná Lípa
  LT H 16 1 ^4 HD Stanice technické kontroly, Štefánikova x Frindova, Krásná Lípa
  LT C 16 Ub ^4.48X ^^^H Býv. Tiskárna, U Tiskárny, Krásná Lípa
  LT H 20 Ub ^4 ^HD Býv. Továrna a obchod s pleteným zbožím J.J. Schwadron a Co., Global Möbel, Rumburská, Krásná Lípa
  LT C 2X Ub ?4.0:0 ? Městská elektrárna, Pletařská, Krásná Lípa
  LT C 1X Ub 4.0:0 BB Býv. Deutsches Haus, Hotel Beseda, Křinické náměstí, Krásná Lípa
  LT C 3X Ub 48.0:0 ? Továrna stávkového zboží Antona Wenzela, Kyjovská, Krásná Lípa
  LT C 2X Ub ?4.88? ? Hiekeho parní pila, Kyjovská, Krásná Lípa - Krásný Buk
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Pivovar Cornelius Häussler, Nemocniční, Krásná Lípa
  LT C 2X Ub ?4.8:8 ? Schindlerova továrna stávkového zboží, Čelakovského, Krásná Lípa
  LT H 16 1 ^4 HC, HD Býv. Velkokapacitní kravín, Varnsdorfská, Krásná Lípa
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Přádelna Antona Friedricha, Pražská, Krásná Lípa
  LT M 22 5 ^4A H Městská kotelna, Nemocniční, Krásná Lípa
  LT H 15 1 ^4 ^H Pharming, Krásná Lípa - Zahrady
Krásné Březno LT C 26 Ub K 0:0 B ^C Býv. Pivovar Krásné Březno, Drážďanská, Ústí nad Labem - Krásné Březno
Krásný Dvůr - Brody LT C 26 Ub 0.0 CC Býv. Strojní mlékárna, Krásný Dvůr - Brody
Krupka LT C 30 Ub ^8 CC Býv. Továrna na pletené zboží, Avenca, Pod stadionem, Krupka - Nové Modlany
  LT C 1X Ub 4.80X BB Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Husitská, Krupka
  LT C 3X Ub 88.0:0 BB Býv. Pivovar Wenzel Kradisch, Dlouhá, Krupka - Bohosudov
  LT C 23 Ub ^80 ^CC Býv. Továrna květin, Stezi Plus, Dlouhá, Krupka - Bohosudov
  3T LT P 23 1 4.0 2HD Základní škola, B. Němcové, Krupka - Bohosudov
  2T LT S 20 Ub 0 HC Stanice IZS, Alejní, Krupka
  3T LT P 15 1 4.0 2HD Plavecká hala, U Stadionu, Krupka
  3T LT P 25 1 4.0 2HD Kotelna, Dukelských hrdinů, Krupka - Maršov
  3T LT P 26 1 4.0 2HD Kotelna, Dukelských hrdinů, Krupka - Maršov
  LT S 22 1 ^4 HC Kotelna, Karla Čapka, Krupka - Maršov
  LT P 25 Ub 0 HD Tivall, Eduarda Proppera, Krupka
  LT P 25 Ub 0 HD Tivall, Eduarda Proppera, Krupka
Kryry LT C 2X Ub K 8:8 K   Mockerův pivovar, Kryry
  LT C 39 Ub ^0:00 BB/CV Býv. Cihelna, Kryry
  areál Býv. Cihelna Novatherm, Kryry
  LT C 34 Ub 4.80:0 CC Býv. Cihelna Novatherm, Kryry
  LT C 36 Ub 4.8:8 CC Býv. Cihelna Novatherm, Kryry
Křešice MT C 60 Ub/2 48.0:0 CC/T Býv. Přádelna česané příze, Schoeller, Pražská, Křešice
Křimov LT C 21 Ub 48.8:8 CV Býv. Rosírna lnu, Křimov
Kytlice LT C 24 Ub 88.0X CV Býv. Eschlerova pila, Kytlice - Mlýny
Lahošť LT C 22 Ub 88.8X CV Býv. Cihelna, Lahošť
Ledvice areál Elektrárna Ledvice
  GU M 200 5 0 2HD ČEZ, Elektrárna Ledvice, Ledvice
  RU M 121 2 0 HD ČEZ, Elektrárna Ledvice, Ledvice
  RU M 145 1 )( L,HD ČEZ, Elektrárna Ledvice, Ledvice
Lenešice LT C 32 Ub 00:0 CV Býv. Cihelna, Lenešice
  LT C 1X Ub 48.8:8 BB Statek, Lenešice
  areál Býv. Rolnický akcijní cukrovar, Lenešice
  MT C 73 Ub 48.88 CC Býv. Rolnický akcijní cukrovar, Husova, Lenešice
  LT C 23 Ub 4^4 BB Býv. Rolnický akcijní cukrovar, Husova, Lenešice
Levín LT C 16 Ub 4.0 CV Býv. Keramická dílna, Levín - Horní Vysoké
Ležky LT C 2X Ub K 0:0 CV Býv. Pivovar, Ležky
Lhotka nad Labem MT C 50 Ub 0.0:0 CC Loděnice, Barkmet, Lhotka nad Labem
Libčeves LT C 24 Ub K 0:0 K CV Býv. Lobkowiczký pivovar, Libčeves
Liběšice LT C 29 Ub 4.0 CC Býv. Mlékárna, Liběšice
  LT C 2X Ub 4.8:8 BB Parní mlýn, Liběšice
  PT C 1X Ub ^448.0:0 BB Neznámá továrnička, Liběšice
  LT C 25 Ub 48.8^8:8 CV Býv. Zámecký pivovar, Liběšice
Libočany LT C 28 Ub ^80:0 CC Býv. Pivovar velkostatku, Kabelspoj, Libočany
Libochovice MT C 60 Ub/2 8.8:8 HD, CC Býv. Cukrovar, Havlíčkova, Libochovice
  LT C 48 Ub 0 CC Cihelna Heluz, Libochovice
  LT C 2X Ub K 8:8 K BB Býv. Měšťanský pivovar, Pivovarská, Libochovice
  LT H 15 Ub ^4 HD Sokolovna, Tyršova 338, Libochovice
  PT C 13 Ub 44.0 C Výtopna parních lokomotiv, Havlíčkova/Nádražní, Libochovice
  4T LT P 16 1 4.0 2HD Plavecký bazén, Vrchlického, Libochovice
  areál Býv. Libochovické sklárny
  LT C 33 Ub ^0:00 HD^CC Býv. Libochovické sklárny, Rokycanova, Libochovice
  LT C 25 Ub 88.0X CC Býv. Libochovické sklárny, Rokycanova, Libochovice
Libouchec LT C 22 Ub/1 8.0 H Autocentrum, Libouchec
Lipová LT C 33 Ub 4448.0 CC Conmet Ron, Lipová
Lišany 2T LT H 22 1 4444 CC Animo Žatec, Lišany
Litoměřice MT T 90 1/3 0 2CC Výtopna Energie Holding, K Výtopně, Litoměřice - Předměstí
  LT C 34 Ub 4.8:8 A CC Krematorium koncentračního tábora, Michalovická, Litoměřice - Za Nemocnicí
  LT S 34 Ub 0 HC Mrazírny Bohemia Venture, Michalovická, Litoměřice
  LT P 32 Ub 8.0 HC Areál firmy, Českolipská, Litoměřice
  LT C 1X Ub ^8:8 BB Kamenictví, Pobřežní, Litoměřice
  LT C 23 Ub ^4 H Býv. Labskozámecký akciový pivovar, Švermova, Litoměřice - Předměstí
  LT C 18 Ub 48.8:8 C Stavebniny, Žernosecká, Litoměřice
  LT C 15 Ub ^4.0:0 C Keramická dílna, Českolipská, Litoměřice - Předměstí
  areál Býv. Měšťanský pivovar, Litoměřice
  LT C 45 Ub 440.0:0 A CC Býv. Měšťanský pivovar, Tyršovo náměstí, Litoměřice
  LT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Měšťanský pivovar, Tyršovo náměstí, Litoměřice
Litvínov LT C 44 Ub 4.0X CC Býv. Důl Hlubina, Ekoefekt, Litvínov - Záluží
  LT C 3X Ub ?.8:8   Býv. Přádelna Guldner a Halirz, Tyrše a Fügnera, Litvínov
  LT C 4X Ub ?.8   Býv. Přádelna Schick co., Čapkova, Litvínov
  LT C 4X Ub ?.0:0 C Býv. Důl Himmelfürst, Jandečkova, Hamr, Litvínov
  LT C 2X Ub K 8:8 ? Býv. Pivovar Horní Litvínov, Studentská, Litvínov
  LT C 3X Ub ?.0:0 C Býv. Důl Pavel II, Litvínov
  areál Býv. Textilka Rico, Sokolská, Litvínov - Šumná
  LT C 45 Ub 8.8:88 CC Býv. Textilka Rico, Sokolská, Litvínov - Šumná
  LT C 48 Ub 80.0:0 CC Býv. Textilka Rico, Sokolská, Litvínov - Šumná
  areál Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  LT C 45 Ub 0.0 CC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  LT C 4X Ub 0.0 CC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  LT C 44 Ub 0.0 CC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  2T LT S 16 1 )( L,BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  8T LT S 16 1 )( L,BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  LT P 44 Ub/1 0.0 HD, CC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT C 71 Ub 0:00X CC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 150 3 0 2HD,2HC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  2T LT M 39 1 )( HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT P 60 Ub ¤.0 HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU C 10X 1 0 CD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 100 2 )( HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 10X 2 )( BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 10X 2 )( BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT M 6X 1 )( ?? Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT M 6X 1 )( BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT M 6X 1 )( BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 111 4 0 2HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  LT P 35 Ub 00 CC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 100 2 )( HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT M 99 2 0 HC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 100 2 )( HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 100 2 )( HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 130 3 0 2HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT P 90 3 00000 HD,BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU P 100 4 0000 HD,BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  LT P 34 4 040 L,HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT P 80 2 00 HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 100 2 0 HC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  8T LT S 15 1 )( L,BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT P 70 2 0000 HD,BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  RU M 100 2 0 HC Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT P 60 3 000 HD,BB Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
  MT P 6X 3 0000 HD Chemopetrol, Unipetrol RPA, Litvínov - Záluží
Loučná 3T LT P 23 1 0 HD Kotelna, Libkovická, Lom - Loučná
Louny LT S 48 Ub 0 HC Kotelna, Pionýrů, Louny
  LT S 45 Ub 0 HC Výtopna, Skupova, Louny
  LT C 35 Ub 00 C Býv. Masokombinát, Evromat, Říční, Louny
  MT T 71 1/1 0 H,CC/CC Teplárna, 17.listopadu, Louny
  MT T 55 1/2 0 CC Nemocnice, Rybalkova, Louny
  MT C 66 Ub/1 48.8X H, CC Býv. Rolnický akcijní cukrovar, CIE, Husova, Louny
  LT C 22 Ub ^4.0 HD/CC Truly, Husova, Louny
  LT H 21 1 4 HD Střední škola stavební, Postoloprtská, Louny
  LT H 24 1 4.4 HC Zahradnictví, Benátky, Louny
  LT C 2X Ub 0.0   Býv. Novákův mlýn, Louny
  MT C 6X Ub 8   Býv. Akciový cukrovar, Louny
  MT C 6X Ub 8   Býv. Akciový cukrovar, Louny
  LT C 2X Ub 0:0   Nemocnice, Rybalkova, Louny
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Jiráskovy mlýny, Louny
  LT C 2X Ub ?.4:4 ? Jiráskovy mlýny, Louny
  areál Elektroporcelán, Postoloprtská, Louny
  LT C 45 Ub 0 CC Elektroporcelán, Postoloprtská, Louny
  LT C 49 Ub ^0 CC Elektroporcelán, Postoloprtská, Louny
  LT C 49 Ub ^0 CC Elektroporcelán, Postoloprtská, Louny
  areál Býv. Železniční dílny, Lostr, Husova, Louny
  LT C 44 Ub 88.0:0 CC Býv. Železniční dílny, Lostr, Husova, Louny
  LT P 2X Ub 0 BB Býv. Železniční dílny, Lostr, Husova, Louny
  LT C 16 Ub ^4.8:8 HD,BB Býv. Železniční dílny, Lostr, Husova, Louny
  areál Býv. Schwarzenberský pivovar, Husova, Louny - Černčice
  LT C 34 Ub K 0 B CC Býv. Schwarzenberský pivovar, Husova, Louny - Černčice
  LT C 41 Ub 888.8:88 CC Býv. Schwarzenberský pivovar, Husova, Louny - Černčice
Lovosice 2T LT P 26 1 0 T Plynová kotelna, Žižkova, Lovosice
  LT C 49 Ub 888.8:88 A CC Býv. Olejna, Aniveg Eco, 8. května, Lovosice
  3T LT P 16 Ub 4.0 TC Plynová kotelna, Resslova, Lovosice
  3T LT P 28 Ub 4.0 TC Plynová kotelna, 28.října, Lovosice
  3T LT P 18 Ub 4.0 T Plynová kotelna, Mírová, Lovosice
  LT C 2X Ub ^88X BB Schwarzenberský pivovar, Kostelní, Lovosice
  LT C 5X Ub 4.8 CC Cukrovar, Siřejovická, Lovosice
  LT C 15 Ub 440.0:0 CC Býv. Parní vodárna, Vančurova, Lovosice
  MT M 82 11 44 A L, HVD Glanzstoff-Bohemia, Terezínská, Lovosice
  areál Lovochemie, Terezínská, Lovosice
  MT P 52 1 0 CC Lovochemie, Terezínská, Lovosice
  RU M 102 1 0 2HD/HCV Lovochemie, Terezínská, Lovosice
  MT M 78 1 0 HV, HD Lovochemie, Terezínská, Lovosice
  MT C 80 Ub 00 2CC Lovochemie, Terezínská, Lovosice
  MT C 81 Ub 0.0 2CC Lovochemie, Terezínská, Lovosice
  2T LT M 18 Ub ^)( L, BB Lovochemie, Terezínská, Lovosice
  MT T 6X N 0.0N0:0   Býv. Česká továrna na umělá vlákna, Lovochemie, Terezínská, Lovosice
Lubenec LT C 39 Ub 0.0:0 2CC Býv. Lutos, Pražská, Lubenec
Malá Veleň LT C 29 Ub 48.8:8 CC Býv. Textilka Benar, Nikoh, Malá Veleň
  LT C 34 Ub ^48.0:0 CC Býv. Přádelna Johann Münzberg, Malá Veleň - Jedlka
Malé Březno LT P 18 Ub 0 HC Zamelgroup, Malé Březno
Malšovice LT S 39 Ub 0 HC Četrans, Vilsnická, Malšovice
Martiněves LT H 15 Ub ^4 H, HD 512. radiotechnická rota, Martiněves
Měděnec LT S 44 1 0 HC/HV Býv. Nový důl, Měděnec
Měcholupy LT C 1X Ub K 0:0 BB Býv. Sladovna, Měcholupy
Meziboří LT S 23 1 ^4 HC Střední odborná škola, nám. 8. května, Meziboří
  3T LT P 29 Ub 4.0 2CC Plynová kotelna Doterm Servis, Okružní, Meziboří
  4T MT P 50 1 0 H Plynová kotelna Doterm Servis, Markův kopec, Meziboří
Mikulášovice LT C 15 Ub ^0 C Býv. Lihovar, Mikulášovice
  LT C 29 Ub ^0:0 CC Býv. Kovovýroba Dittrich, Mikulášovice
  LT C 21 Ub 4.0X CC Býv. Továrna na nože Franz Frenzel, Mikulášovice
  LT C 29 Ub 0.0:0 CC Býv. Mikov 03, Mikulášovice
  LT S 47 Ub 0 HC Alatex, Mikulášovice
  LT C 31 Ub 4448.0:0 CC Býv. Gummibandfabrik, Mikulášovice
  2T LT P 23 1 4.0 HD Mikov, Mikulášovice
  LT C 3X Ub 444.8:8 ? Pletárna Antona Klingera, Mikulášovice
Most LT C 34 Ub 00.0:00 CC Býv. Porcelánka Carl Spitz, Kostelní, Most
  MT C 5X Ub ?.0:0   Býv. Rico - Werke, Hartmann - Rico, Kostelní, Most
  LT C 2X Ub ^0:0 CC Oblastní muzeum, Čsl. armády, Most
  LT P 20 Ub 0 C Plynová kotelna, Chanovská, Most
  LT C 4X N-1 ?.0N0:0 ? Ocelárna 1. Máje, třída Budovatelů, Most
  LT C 4X Ub ?0:0   Býv. Měšťanský pivovar, Most
Mšené-Lázně LT S 39 Ub 0 HC Výtopna, Lázeňská, Mšené-Lázně
  LT C 18 Ub 0.0:0 C Lázeňský areál, Lázeňská, Mšené-Lázně
  LT C 20 Ub 8.0X CC Býv. Cihelna Františka Tomana, Hlavní, Mšené-Lázně
  LT C 2X Ub 0.0:0 BB Býv. Parní mlýn a pekárna, Podolí, Mšené-Lázně
  LT C 2X Ub 8.0:0 BB Býv. Parní mlýn a pekárna, Podolí, Mšené-Lázně
Nepomyšl LT C 19 Ub 4.80:0 CC Kaolin Hlubany, Nepomyšl
Novosedlice LT C 45 Ub 488.0:0 CC Býv. Papírna J.E. Purkerta, Bystřická, Novosedlice
  LT C 34 Ub 4.888:8 CV! Býv. Cihelna, Kolonie, Novosedlice
Obrnice LT P 3X Ub 0 T Golem I, Mírová, Obrnice
  areál Býv. Cihelna Aloise Elhenického, Global, Obrnice
  MT C 54 Ub 80.00X CC Býv. Cihelna Aloise Elhenického, Global, Obrnice
  LT C 4X Ub ^8:8 CC Býv. Cihelna Aloise Elhenického, Global, Obrnice
Ohníč LT P 23 Ub 4.0 HC Barokní zámek, Ohníč - Křemýž
Oparno PT C 14 Ub 4.48:8 CV Býv. Mlýn Franz Kraus, Oparno
Osek PT C 7 Ub 0:0 C Výtopna psích kotců, č.p.1, Osek
Panenský Týnec LT C 2X Ub 4.8 BB Býv. Klášterní parostrojní pivovar, Panenský Týnec
  LT C 2X Ub K 0:0 BB Býv. Klášterní parostrojní pivovar, Panenský Týnec
  LT H 16 1 4 HD Základní škola, Panenský Týnec
Perštejn LT C 17 Ub 4.8:8 CV Býv. Vodní a parní mlýn, Perštejn
  LT C 26 Ub 80.0 CV Býv. Tkalcovna bavlny L. Dormitzer, Perštejn - Černýš
  LT C 28 Ub 48.0 CC Býv. Výroba prýmků L. Breitfelda, Pivovar, Husova, Perštejn
  LT C 21 Ub 48.00:0 C Papírna, Hlavní, Perštejn
Peruc LT C 4X Ub ?8.8:8 ? Býv. Cukrovar, Peruc
  LT C 2X Ub 88.8:8 ? Býv, Cukrovar, Peruc
  LT C 19 Ub K 8:8 BB Býv. Zámecký pivovar Thun-Hohensteinů, Peruc
  LT H 21 1 4 CD Zemědělské družstvo, Komenského, Peruc
Petrohrad MT C 58 Ub 0 CC Cihelna, Petrohrad
  LT C 26 Ub ^0:0 CC Býv. Černínský pivovar, Petrohrad
  LT C 24 Ub K 0:0 B C Býv. Černínský pivovar, Petrohrad
Počerady areál Elektrárna Počerady
  GU M 222 5 0 HD ČEZ, Elektrárna Počerady, Počerady
  GU M 200 1 0 HD ČEZ, Elektrárna Počerady, Počerady
  GU M 200 5 0 HD ČEZ, Elektrárna Počerady, Počerady
  5T MT M 95 1 )( HD ČEZ, Elektrárna Počerady, Počerady
  RU M 111 3 0 HD ČEZ, Elektrárna Počerady, Počerady
  RU M 111 3 0 HD ČEZ, Elektrárna Počerady, Počerady
  RU M 125 1 )( HD ČEZ, Elektrárna Počerady, Počerady
Podbořany 2T LT S 30 Ub 0 HC TS - Kotelna, Dukelská, Podbořany
  LT P 2X Ub ooo BB Kotelna, Alšova, Podbořany
  LT H 16 1 ^4 HD Býv. Kasárna, Vroutecká, Podbořany
  LT C 33 Ub 8.0:0 CC Kaolin Hlubany, Podbořany
  LT C 29 Ub 00X CC VAPO, Žatecká 660, Podbořany
  LT H 18 1 ^4 HD Býv. Kotelna, PHM, Podbořany
  LT H 19 1 4 HD Býv. Oblastní stavební, Vroutecká, Podbořany
  areál Lasselsberger - Keramika, Dělnická, Podbořany
  MT C 55 Ub 0.0 CC Lasselsberger - Keramika, Dělnická, Podbořany
  LT C 16 Ub 4.44 C Lasselsberger - Keramika, Dělnická, Podbořany
Polepy LT H 15 1 ^4 H Kulturní dům, Polepy
Postoloprty LT C 40 1 00 CC KB-Blok stavební materiály, Postoloprty
  LT C 19 Ub/1 4.0:0 CC V + M frozen mořský potvory, Masarykova, Postoloprty
  LT C 2X Ub 4.8:8 BB Býv. Schwarzenberský pivovar, Wolkerova, Postoloprty
  LT H 18 Ub 44 CC Býv. Statek, Kamenictví U Krupičků, Dvořákova 681, Postoloprty
Povrly LT C 46 Ub 0.0:0 H,CC Býv. Papírna, Beas, Mírová, Povrly - Neštědice
  LT C 21 Ub 0X CC Střední škola technická, Ústecká, Povrly
  areál Měď Povrly
  LT C 34 Ub 8.0 CC Měď Povrly, Mírová, Povrly
  LT C 16 Ub 440.0 HD,C Měď Povrly, Mírová, Povrly
  LT C 30 Ub 0 CC Měď Povrly, Mírová, Povrly
  LT C 16 Ub 440.0 HD,C Měď Povrly, Mírová, Povrly
  LT P 27 Ub ^0 HD,HC Měď Povrly, Mírová, Povrly
Proboštov RU M 130 3/4 0 2HD Teplárna ČEZ, Kpt. Jaroše, Proboštov
Prunéřov areál Elektrárna Prunéřov
  GU M 300 6 0 2HD ČEZ, Elektrárna Prunéřov, Prunéřov
  2T RU M 120 1 )( HD ČEZ, Elektrárna Prunéřov, Prunéřov
  GU M 200 5 0 HD/L,HD ČEZ, Elektrárna Prunéřov, Prunéřov
  RU M 100 1 )( HD ČEZ, Elektrárna Prunéřov, Prunéřov
Přestanov MT T 66 Ub/2 0 2CC Býv. Besta, Egres, Přestanov
Račetice LT S 30 1 0 HC Zemědělské družstvo, Račetice
Radešín LT C 1X Ub 4.8 BB Býv. Cihelna, Radešín
Radouň LT C 25 Ub 44.0:0 CV Býv. Cihelna, Radouň
Ročov LT C 1X Ub K 8:8 K ? Konventní pivovar, Ročov - Dolní Ročov
Rochov LT C 32 Ub 00 CC Býv. Cihelna, Rochov
Roudnice nad Labem MT C 65 N/1 0N0 CC Býv. Roudnické strojírny a slévárny, Špindlerova třída, Roudnice nad Labem
  LT C 46 Ub/1 0 2CC Podřipská nemocnice s poliklinikou, Alej 17. listopadu, Roudnice nad Labem
  LT P 30 Ub 0 HC Stavebniny GKR Holding, Kratochvílova, Roudnice nad Labem
  LT C 29 Ub 8.8 CC Býv. Pila, Imramovský marine, Sladkovského, Roudnice nad Labem
  LT C 19 Ub 48.8:8 CC Býv. Strojírenská továrna, SOŠ a SOU, Pracnerova, Roudnice nad Labem
  LT S 31 Ub 0 HC Základní škola, Školní, Roudnice nad Labem
  MT S 53 1 ¤.0 HC Procházka Maso-uzeniny, Chelčického, Roudnice nad Labem
  PT C 14 Ub ^0:0 C Býv. Zahradnictví, Terezínská, Roudnice nad Labem
  LT C 17 Ub 4.8:8 CC Býv. Továrna na korkové zátky, Havlíčkova, Roudnice nad Labem
  3T LT P 25 1 0 2HD Plynová kotelna K 50, Okružní, Roudnice nad Labem
  LT C 16 Ub 88.0:0 C Býv. Jatky, Třebízského, Roudnice nad Labem
  LT C 30 Ub 4.0:0 HD^CC Chmelařství, Jeronýmova, Roudnice nad Labem
  LT H 17 1 4^4 H,CC AQ SPOL, Hochmanova, Roudnice nad Labem
  LT P 24 Ub 00 HD,H,CC Býv. Roudnické strojírny a slévárny, Špindlerova třída, Roudnice nad Labem
  LT P 26 Ub 00 HD,H,CC Býv. Roudnické strojírny a slévárny, Špindlerova třída, Roudnice nad Labem
  areál Býv. Pivovar a sladovna Max Lobkowicz, Poděbradova, Roudnice nad Labem
  LT C 3X Ub 80:0 YV, CV Býv. Pivovar a sladovna Max Lobkowicz, Poděbradova, Roudnice nad Labem
  LT C 22 Ub K 0 HV Býv. Pivovar a sladovna Max Lobkowicz, Poděbradova, Roudnice nad Labem
  LT C 25 Ub 8.0^0:0 CV Býv. Pivovar a sladovna Max Lobkowicz, Poděbradova, Roudnice nad Labem
  areál Glazura, Chelčického, Roudnice nad Labem - Dobříň
  LT C 40 Ub 0 CC Glazura, Chelčického, Roudnice nad Labem - Dobříň
  LT C 40 Ub 0 CC Glazura, Chelčického, Roudnice nad Labem - Dobříň
  MT C 64 Ub 0.0 CC Glazura, Chelčického, Roudnice nad Labem - Dobříň
  LT C 41 Ub 0 CC Glazura, Chelčického, Roudnice nad Labem - Dobříň
Rtyně nad Bílinou LT C 3X Ub 00.0:0 BB Býv. Technomat, Rtyně nad Bílinou
Rudolice nad Bílinou LT S 41 Ub 0 HC Četrans, Most - Rudolice nad Bílinou
Rumburk LT C 43 Ub 480.0:0 CC Tkalcovna Julia Pfeifera, Komenského, Rumburk
  LT C 2X Ub ^? ? Býv. Přádelna česané příze Julius Pfeifer, Ventos, Rumburk - Dolní Křečany
  MT C 52 Ub/1 448.0:0 H,CC Býv. Přádelna česané příze Julius Pfeifer, Ventos, Rumburk - Dolní Křečany
  MT T 63 1 0 2CC Býv. Sběrna surovin, Wakos, Dolní, Rumburk
  LT C 33 Ub 88.0X CC Býv. Mechanická tkalcovna Rudolf Focke, Podnikatelské centrum, Matušova, Rumburk
  LT C 40 Ub 0.0 CC Výtopna Teplo, Lesní, Rumburk
  LT C 21 Ub 0X CC Býv. Bytex, Prádelna Korál Servis, Dvořákova, Rumburk
  LT C 17 Ub 08.0X CC Býv. Tkalcovna Karla Günzela, Hálkova, Rumburk
  LT C 18 Ub ^48.0:0 C S+K Stavebniny, Palackého X Poštovní, Rumburk
  LT C 23 Ub 444.8X C Býv. Cukrářská výroba, Ergo, Jiříkovská, Rumburk
  LT C 2X Ub 4.4:4 BB Prodejna nábytku, Zahradní, Rumburk
  LT C 1X Ub ^4.8:8 BB EWM Hightec Welding, Bezručova, Rumburk
  LT C 15 Ub 88.0X BB Býv. Truhlárna, Střední, Rumburk
  LT C 14 Ub 0.0X C Býv. Kotelna, Kovovýroba Zháněl, Sportovní, Rumburk
  LT C 28 Ub 0.0^0 C/H^CC Býv. Rakouská továrna na tkalcovské stavy, Metalurgie, Žitná, Rumburk
  LT C 35 Ub 48.0X CC Býv. Odkolek, United Bakeries, Nerudova, Rumburk
  LT C 39 Ub 44.48X CC Býv. Přádelna bavlněného odpadu a tkalcovna bratří Müllerů, Strojírny, Vojtěcha Kováře, Rumburk - Horní Jindřichov
  LT C 25 Ub 0 CC Býv. Rybena, Zadní, Rumburk - Horní Jindřichov
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Žakárová tkalcovna Brüder Bacher, ABX, Žitná, Rumburk
  LT C 2X Ub 4.0 CC Technické služby, Královská, Rumburk
  LT C 31 Ub ^8X ^CC Býv. Mechanická tkalcovna Wilhelma Strache, SNP, Rumburk
  areál Mechanická tkalcovna Franze Preidla, Jiříkovská, Rumburk
  LT C 40 Ub 444.8:8X CC Býv. Mechanická tkalcovna Franze Preidla, Jiříkovská, Rumburk
  LT J 2X Ub )( 4 ? Mechanická tkalcovna Franze Preidla, Jiříkovská, Rumburk
  areál Býv. Pivovar knížete Lichtensteina, Jiříkovská, Rumburk
  LT C 23 Ub K 0:0 K ^C Býv. Pivovar knížete Lichtensteina, Jiříkovská, Rumburk
  PT C 13 Ub 4.8:8 C Býv. Pivovar knížete Lichtensteina, Jiříkovská, Rumburk
  MT C 5X Ub ?.0:0 CC Býv. Pivovar knížete Lichtensteina, Jiříkovská, Rumburk
Rybniště LT C 28 Ub/1 44.8:8 CC/CV Býv. Parní pila Wenzel Zimmer, Rybniště - Nová Chřibská
  LT C 17 Ub 4.8^8X BB Správa železniční dopravní cesty, Rybniště
  LT C 4X Ub ?0:0 ? Tkalcovna a barevna John, Rybniště - Nová Chřibská
Řehlovice LT C 2X Ub K 8:8 K ? Býv. Parní pivovar, Řehlovice
  LT C 2X Ub 88.8:8 ? Býv. Parní pivovar, Řehlovice
Seménkovice LT C 35 Ub 4.0 CC/2CV Býv. Cihelna, Seménkovice
Skršín LT H 19 Ub 4 ^CC Býv. Kotelna, Skršín
Soběchleby LT C 19 Ub 00.0:0 CV Býv. Cihelna, Soběchleby
Solopysky LT C 38 Ub 0.0:0 CC Cihelna, Solopysky u Loun
Srbská Kamenice LT C 16 Ub 0.0 CV Býv. Mlékárna, Srbská Kamenice
Stadice LT C 2X Ub 0 BB Býv. Cihelna, Stadice
Staré Křečany LT C 36 Ub 0.0:0 CV Býv. Továrna na pletené a stávkové zboží Anton Klinger, Staré Křečany - Brtníky
  LT C 31 Ub 0.0 CC Býv. Bramborárna, Staré Křečany
  LT H 16 Ub 4 ^HD ABX, Staré Křečany
Staré Křečany - Brtníky LT C 17 Ub 4^4.8:8 ^H Býv. Továrna na pletené a stávkové zboží Anton Klinger, Staré Křečany - Brtníky
Strupčice LT C 35 Ub 0.0:0 CV Býv. Cihelna, Strupčice
  LT C 19 Ub 8.0:0 CV Býv. Cihelna, Strupčice
Sulejovice MT S 52 Ub 0 HC Comexim Group, Kaplířova, Sulejovice
Šluknov LT C 30 Ub 44.8X čh CC Býv. Úpravna látek a šlichtovna, Dr. M. Horákové, Šluknov
  LT C 19 Ub K 0:0 K C Býv. Zámecký pivovar a sladovna, Zámecká, Šluknov
  LT H 2X 2 ^4 ^H Základní škola J. Vohradského, T. G. Masaryka, Šluknov
  LT C 31 Ub 80.0X CC/CV Býv. Tkalcovna Pietschmann, Husova, Šluknov - Císařský
  LT C 28 Ub 48.8:80X ^CC Býv. Bytex, Benzínová pumpa, Šluknov - Rožany
  LT C 30 Ub 444.8:8 CC Býv. Závod na výrobu přikrývek Lederer a spol., Zeyerova, Šluknov
  LT H 18 1 44 HD Býv. Kotelna školského areálu, Zahradní, Šluknov
  LT C 31 Ub 0.0 CC Býv. Továrna na výrobu technických tkanin Heinrich a Fischer, Svojsíkova, Šluknov
  LT T 30 Ub 0 čh 2CC Kotelna Solo Sport, Rumburská, Šluknov
  LT C 47 Ub 480.0X CC Býv. Weberova textilka, Topos, Královská, Šluknov
  3T LT P 17 1 0 HD Kotelna K2, Zahradní, Šluknov
  LT C 28 Ub 8.0X CC Závod na výrobu flanelů F.J. Miller, Rumburská, Šluknov
  LT C 13 Ub 4.8X CC Kamenoprůmyslové závody, T.G. Masaryka, Šluknov
  LT C 36 Ub/1 0.0:0 H,C Býv. Tkalcovna, úpravna a šlichtovna, Český textil, Jungmannova, Šluknov
  LT C 35 Ub 448.0 CC Býv. Tkalcovna, Land Brothers, Šluknov - Království
  LT C 45 Ub 444.88X CC Býv. Přádelna bavlny a skárna, Tovární, Šluknov
Šluknov - Rožany LT C 25 Ub 0:0 čh CV Býv. Lisovna oleje, Šluknov - Rožany
Štětí areál Býv. Severočeské papírny, Mondi, Litoměřická, Štětí
  RU M 160 4 0 2HD Býv. Severočeské papírny, Mondi, Litoměřická, Štětí
  RU M 152 3 0 2HD Býv. Severočeské papírny, Mondi, Litoměřická, Štětí
  RU M 125 4 0 2HD Býv. Severočeské papírny, Mondi, Litoměřická, Štětí
  RU M 100 2 0 BB/HD Býv. Severočeské papírny, Mondi, Litoměřická, Štětí
Teplice LT C 44 Ub/2 88.0X C,CC Býv. Továrna na prádlo, Brožíkova, Teplice
  LT C 20 Ub ^0 CC Býv. Továrna na kandované ovoce, Elektrosvit, Novosedlická, Teplice
  LT C 32 Ub 40.0:0 CC Policie ČR, Závodní, Teplice
  LT C 27 Ub 44.80 CC Býv. Továrna na záclony, Teplická bramborárna, U Pivovaru, Teplice
  LT C 28 Ub ^0:0 CV Býv. Okresní družstevní mlékárna, Závodní, Teplice
  LT P 16 1 0 HD Prádelna Jipewo, J. V. Sládka, Teplice
  LT C 18 Ub 4^48.0:0 ^CC Slévárna Ados, U Pivovaru, Teplice
Teplice - Prosetice LT C 18 Ub 0:0 CC Zahradnictví, Pražská, Teplice - Prosetice
  LT C 19 Ub ^0:0 ^CC Býv. Městská plynárna, Pražská, Teplice - Prosetice
  3T LT P 16 1 4.0 2HD Plynová kotelna ČEZ, Plynárenská, Teplice - Prosetice
Teplice - Řetenice areál Býv. Glaverbel, AGC, Tolstého, Teplice - Řetenice
  RU M 140 3 0 2HD Býv. Glaverbel, AGC, Tolstého, Teplice - Řetenice
  RU M 111 3 0 2HD Býv. Glaverbel, AGC, Tolstého, Teplice - Řetenice
  RU M 122 1 0 HDV Býv. Glaverbel, AGC, Tolstého, Teplice - Řetenice
  areál Býv. Cihelna, K Vápence, Teplice - Řetenice
  LT C 35 Ub 44.0 CC Býv. Cihelna, K Vápence, Teplice - Řetenice
  MT C 61 Ub 88.0:0 CC Býv. Cihelna, K Vápence, Teplice - Řetenice
Teplice - Sobědruhy LT C 31 Ub 488.0:0 CC Továrna na domácí zařízení W. Leinbrocka, Důlní, Teplice - Sobědruhy
  LT C 35 Ub 88.0:0 CC Býv. Trizon, Bohosudovská, Teplice - Sobědruhy
Teplice - Trnovany LT S 23 1 4 HD DT Technic, Riegrova, Teplice - Trnovany
  LT C 30 Ub 0.0 2CC Býv. Pekárna Jednota, Zemská, Teplice - Trnovany
  LT C 2X Ub ^0 ^CC Býv. Nový teplický pivovar, Masarykova tř., Teplice - Trnovany
  LT C 1X Ub ^8:8 C? Býv. Nový teplický pivovar, Masarykova tř., Teplice - Trnovany
  3T LT P 15 2 0 2HD Kotelna, Dobrovského, Teplice - Trnovany
  LT C 35 Ub 88.0:0 CC Býv. Pletárna, Factor CZ, Thámova, Teplice - Trnovany
  LT C 1X Ub 80 ^CC Střední škola obchodu a služeb, Emilie Dvořákové, Teplice - Trnovany
  LT C 23 Ub 448.0 CC Býv. Textilka, Štúrova, Teplice - Trnovany
  LT C 30 Ub 888.0:0 CC Býv. Teplická továrna na plachty a stany, Vavex, Stanová, Teplice - Trnovany
  LT C 15 Ub 88.0:0 CC UniWel Stavby, Zemská, Teplice - Trnovany
Terezín LT P 35 Ub ¤.0 CC Dyntec, Pražská, Terezín
  LT C 39 Ub/1 ^0:0 HD,CC Býv. Městský pivovar, Palackého, Terezín
Tisá LT C 25 Ub/1 4.0:0 CC Býv. Knoflíkárna, Tisá
Toužetín LT C 1X Ub ?.0:0 BB Statek, Toužetín
Travčice LT S 43 Ub/1 0 HC/T,BB Severofrukt, Travčice
  LT P 41 Ub 0 2HD Bohemia Asfalt, Travčice
Trmice areál Teplárna ČEZ, Edisonova, Trmice
  GU M 218 5 0 HD Teplárna ČEZ, Edisonova, Trmice
  GU M 220 5 0 HD Teplárna ČEZ, Edisonova, Trmice
  MT M 55 1 )( L,HD Teplárna ČEZ, Edisonova, Trmice
  LT C 37 Ub ^0:0 CC Teplárna ČEZ, Edisonova, Trmice
  MT S 58 1 ^0 HC Teplárna ČEZ, Edisonova, Trmice
Trnovany PT C 1X Ub ^4.0:0 BB Pekárna, Trnovany
Třebenice LT C 37 Ub/1 48.0:0 CC Cukrovar, Jiráskova, Třebenice
Tuchořice LT C 2X Ub ^444:4 BB Býv. Zámecký pivovar, Tuchořice
  areál Býv. Cihelna, Tuchořice
  LT C 33 Ub 44.8:8 CC Býv. Cihelna, Tuchořice
  LT C 31 Ub 4.0:0 CV Býv. Cihelna, Tuchořice
Tušimice areál ČEZ, Elektrárna Tušimice, Tušimice
  GU M 300 10 0 2HD ČEZ, Elektrárna Tušimice II, Tušimice
  4T MT M 95 1 )( HD ČEZ, Elektrárna Tušimice II, Tušimice
  RU M 195 5 0 HD ČEZ, Elektrárna Tušimice I, Tušimice
Újezdeček LT C 35 Ub 0:0 CC Býv. Strojírny Berndt, Řetenická, Újezdeček
Úlovice LT C 28 Ub 88.80 CV Býv. Cihelna, Úlovice
Úpořiny LT C 34 Ub 88.0:0 CC Býv. Vigoňová přádelna, Tiskárna Tabuc-Pack, Pražská, Úpořiny
Ústí nad Labem LT C 31 Ub 8.0X CC Býv. Zinkovna, Truhlářství Elben, Žižkova, Ústí nad Labem
  LT C 29 Ub/1 ^4.0:0 2CC Býv. Severočeská armaturka, Areál firem, Jateční, Ústí nad Labem
  LT C 26 Ub ^0:0 H,CC Býv. Dyršmíd, Drogerie, Žižkova, Ústí nad Labem
  LT C 31 Ub 8.0:0 CC Stavebniny Izomat, U Vlečky, Ústí nad Labem
  LT C 2X Ub ^0:0 BB Býv. Pošta, Arnica Company, Mírové náměstí, Ústí nad Labem
  MT C 9X Ub 0.0:0 ? Schichtova továrna na mýdlo a tuky, Žukovova, Ústí nad Labem – Střekov
  areál Býv. Sklárny, Tovární, Ústí nad Labem
  LT C 41 Ub ^4.880 CC Býv. Sklárny, Tovární, Ústí nad Labem
  LT C 45 Ub 8.0:0 CC Býv. Sklárny, Tovární, Ústí nad Labem
  LT C 35 Ub 0.0 CC Býv. Sklárny, Tovární, Ústí nad Labem
  areál Býv. Cukrovar, Areál firem, Pražská, Ústí nad Labem
  MT C 61 Ub 88.0:0 CC Býv. Cukrovar, Areál firem, Pražská, Ústí nad Labem
  LT P 15 Ub ^0 H,HD Býv. Cukrovar, Areál firem, Pražská, Ústí nad Labem
  MT C 56 Ub 44.8 CC Býv. Cukrovar, Areál firem, Pražská, Ústí nad Labem
  areál Spolchemie, Ústí nad Labem
  LT C 39 Ub 88.8:8 CC Spolchemie, Revoluční, Ústí nad Labem
  MT C 65 Ub 88.8.X CC Spolchemie, Revoluční, Ústí nad Labem
  LT C 25 Ub ^0 CC Spolchemie, Revoluční, Ústí nad Labem
  LT C 41 Ub 44.0 CC Spolchemie, Revoluční, Ústí nad Labem
  LT C 37 Ub 4.0 CC Spolchemie, Revoluční, Ústí nad Labem
  MT P 63 1 0 HD,BB Spolchemie, Revoluční, Ústí nad Labem
Ústí nad Labem - Bukov LT C 22 Ub 4.8:8 CC Lineta, Božtěšická, Ústí nad Labem - Bukov
Ústí nad Labem - Klíše LT C 41 Ub 4488.0:0 CC Býv. Farmaceutická továrna, Chemopharma, Jateční, Ústí nad Labem - Klíše
Ústí nad Labem - Krásné Březno MT C 72 Ub 0 CC KB Likér, Drážďanská, Ústí nad Labem - Krásné Březno
  LT C 45 Ub 8.8:8 CC Býv. Cihelna, Opravy motorových vozidel, Drážďanská, Ústí nad Labem - Krásné Březno
  LT C 28 Ub ^8.0:0 ^CC Býv. Ústecká dělnická pekárna, Přístavní, Ústí nad Labem - Krásné Březno
  PT C 12 Ub 40 ^C Býv. Ústecká dělnická pekárna, Přístavní, Ústí nad Labem - Krásné Březno
  LT H 19 Ub ^4 H,HD České přístavy, Přístavní, Ústí nad Labem - Krásné Březno
Ústí nad Labem - Mojžíř LT P 35 Ub 0 HC Dalkia, K Haldě, Ústí nad Labem - Mojžíř
Ústí nad Labem - Neštěmice LT C 29 Ub 0.0 CC Býv. Magdeburská strojírna, Sibiřská, Ústí nad Labem - Neštěmice
  areál Tonaso, Ústí nad Labem - Neštěmice
  RU M 120 4 0 L,2HD/2HD Tonaso, U Tonasa, Ústí nad Labem - Neštěmice
  MT T 61 1 0 2CC Tonaso, U Tonasa, Ústí nad Labem - Neštěmice
  MT S 6X 1 ¤0 HC Tonaso, U Tonasa, Ústí nad Labem - Neštěmice
  LT P 21 Ub 4.0 CD Tonaso, U Tonasa, Ústí nad Labem - Neštěmice
Ústí nad Labem - Předlice LT C 1X Ub ^4.0:0 BB Hydroxygen, U Skladiště, Ústí nad Labem - Předlice
Ústí nad Labem - Severní Terasa MT S 54 1 0 HC Krajská zdravotní - Masarykova nemocnice, Sociální péče, Ústí nad Labem - Severní Terasa
Ústí nad Labem - Střekov LT S 46 Ub 0 HC Ubytovna Na Pile, Železničářská, Ústí nad Labem
  2V LT S 20 1 4 HC Krematorium, U Krematoria, Ústí nad Labem - Střekov
  LT C 12 Ub 48.0:0 CC Ústecké loděnice, Děčínská, Ústí nad Labem - Střekov
  RU T 100 2/2 0M.0T H,2CC Býv. Setuza, Energy, Žukovova, Ústí nad Labem – Střekov
  LT P 15 Ub 0 H,CD Zahradnictví pod hradem, Litoměřická, Ústí nad Labem - Střekov
  LT C 15 Ub ^0 C Vnitroblok, Žukovova, Ústí nad Labem - Střekov
Ústí nad Labem - Všebořice RU T 100 Ub/4 @ C/H,H Býv. Tlaková plynárna Úžín, Havířská, Ústí nad Labem - Všebořice
  LT H 15 1 4 ^^C Areál firem, Všebořická, Ústí nad Labem - Všebořice
Úštěk LT C 20 Ub ^0 čh BB, C Stavebniny, 1. máje, Úštěk
  LT C 27 Ub 44.8:8 CV Býv. Siegemundův parní mlýn, U Mlýna, Úštěk - Českolipské předměstí
  LT C 19 Ub K 0:0 BB Býv. Měšťanský pivovar a sladovna, Panský dvůr, Úštěk
  LT C 20 Ub 8.8:8 ^C Býv. Sušička chmele, Hřbitovní, Úštěk
  LT C 17 Ub 4:4 C Býv. Siegemundův parní mlýn, U Mlýna, Úštěk - Českolipské předměstí
Úštěk - Konojedy LT C 15 Ub K 0:0 BB Býv. Panský pivovar, Pila, Konojedy
Varnsdorf RU T 120 3 0 2CC Teplárna Velveta, Palackého, Varnsdorf
  LT C 33 Ub 44.8:8 CC Býv. Mechanická tkalcovna, Pharming, Národní, Varnsdorf
  MT T 82 1/2 @ 2CC Elite, Východní, Varnsdorf
  LT C 46 Ub 480.0A:0 CC Czech Pan, Čs. letců, Varnsdorf
  LT C 35 Ub 4.0:0 CC Býv. Kasárna, Čelákovická, Varnsdorf
  LT C 37 Ub 448.8:8 ^CC Býv. Přádelna mykané příze a tkalcovna Ignaz Klein, ABX, Kostelní, Varnsdorf
  LT C 38 Ub 88.0X CC Býv. Přádelna bavlny a odpadu Franz Hanische a syn, Karlova, Varnsdorf
  LT C 45 Ub 4.8:8 CC Býv. Továrna na zpracování a potiskování papíru a lepenky Emila Reinische, Západní, Varnsdorf
  LT S 32 Ub 0 HC Sklady Klimon, Legií, Varnsdorf
  LT S 18 Ub 0 HC Kotelna, Tiskařská, Varnsdorf
  LT C 21 Ub ^40.0:0 ^^^C Severočeská Bezpečnostní Služba T - Tomeš Petr, Šafaříkova, Varnsdorf
  LT C 41 Ub 44.8:8 CV Býv. Scheuerova továrna, Karlova, Varnsdorf
  LT C 2X Ub ^8:8 BB Býv. Pekárna, Poštovní, Varnsdorf
  LT C 41 Ub 44.8:8 CC Býv. Dovoz textilu, Bartys, Národní, Varnsdorf
  LT C 18 Ub 0.0X CC Polabské mlékárny, 5. května, Varnsdorf
  LT S 20 Ub 0X čh HC Čerpací stanice PHM, 5. května, Varnsdorf
  MT C 33 Ub 880.0X CC Býv. Keramička, Pivovar Kocour, Rumburská, Varnsdorf
  LT C 32 Ub 4.8:8 CC Vitana, Žižkova, Varnsdorf
  LT C 22 Ub 44.8 ^CC Střední škola služeb a cestovního ruchu, Národní, Varnsdorf
  LT C 41 Ub 48.0:0A CC Býv. Mechanická tkalcovna Brüder Richter, Karlínská, Varnsdorf
  LT C 34 Ub 888.0:0X CC Býv. Richterova textilka, Vitana, Petra Bezruče, Varnsdorf
  LT C 25 Ub ^8 ^^^CC KMT Profi, Žižkova, Varnsdorf
  LT C 23 Ub 8^8.8:8 BB Býv. Dovoz textilu Velveta, Texstav, Národní, Varnsdorf
  PT C 13 Ub 448.8:8 BB Býv. Rakvárna, Tyršova, Varnsdorf
  LT C 2X Ub 4.0:0 CC Býv. Bohemia Crystal, Mariánská, Varnsdorf
  LT C 38 Ub 48.0:0 CC Býv. Avia, GEZ, Bratislavská, Varnsdorf
  LT C 12 Ub 44.8X CV Býv. Pekárna, Petra Bezruče, Varnsdorf
  LT C 27 Ub 88.0 CC Býv. Varnsdorfská strojírna, Technické služby, Svatopluka Čecha, Varnsdorf
  LT H 15 Ub 4 CC Čistírna odpadních vod, Žitavská, Varnsdorf
  LT C 25 Ub 48^8.0:0 HD,CC Severochema, Žitavská, Varnsdorf
  LT P 23 Ub ^0 HD TOS, Říční, Varnsdorf
  MT C 5X Ub 8.0^0 ^CC Býv. Cihelna Johanna Kreibicha, Tkalcovská, Varnsdorf
  LT C 30 Ub 00^80:0 ^C Biskupské gymnázium, Střelecká, Varnsdorf
  LT C 3X Ub 4.? ? Býv. Továrna na košile, Řeznická, Varnsdorf
  LT C 3X Ub 448.0:0 CC Býv. Městská jatka, Plzeňská, Varnsdorf
  LT C 1X Ub ?.0:0 ? Býv. Barvírna, Husitská, Varnsdorf
  PT C 11 Ub 44.0:0 ^C Býv. Hodinářství, Husitská, Varnsdorf
  PT C 7 Ub 444.0X C Býv. Zahradnictví, Kollárova, Varnsdorf
  LT C 2X Ub 0? ? Býv. Armaturka, Husova, Varnsdorf
Vejprty LT C 28 Ub 0.0 CC Býv. Výroba nášivek Hans Franz, DOZP Kavkaz A, A. Dvořáka, Vejprty
  LT C 27 Ub 88.0X CC Býv. Tkalcovna a továrna na výšivky Franz Gahlert, Přísečnická, Vejprty
  LT C 32 Ub 0.0 CC Býv. Textilka Tosta, Martinská, Vejprty
  LT C 29 Ub 8.0:0 C Býv. Papírna, Mánesova, Vejprty
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Továrna na krajky Huppert a spol., Komenského, Vejprty
  LT C 26 Ub 44.0:0 C Býv. Tovární výroba prýmků J. Hackl, Tylova, Vejprty
  LT S 38 Ub 0 HC Duno - Kovovýroba závod 04, Potoční, Vejprty
  LT C 40 Ub 0.0X CC Býv. Továrna Franze Bartla na výrobu prýmků a kabelek, 5. května, Vejprty
  LT P 25 Ub 48.0 HC, CC Plynová kotelna, Myslbekova, Vejprty
  LT C 29 Ub 0.0:0 CC Býv. Tiskárna Weisbach & Wängler, Na Příkopech, Vejprty
  LT H 20 1 4 HD Plynová kotelna, Luční, Vejprty
  LT P 25 Ub ¤.0 HD,HC Plynová kotelna, Moskevská, Vejprty
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Továrna na perličkové kabelky A. Salzer, Boženy Němcové, Vejprty
  LT M 4X Ub 88.0:0 A C? Rudolf Pilz, tovární výroba prýmků, strojové výšivky, Potoční, Vejprty
  LT C 3X Ub 4.0:0 ? Rudolf Kraft - výroba gumových stuh, Boženy Němcové, Vejprty
  LT C 3X Ub 88.0:0 ? Rudolf Langer, tovární výroba leonské příze a prýmků, B. Němcové, Vejprty
  LT C 31 Ub 888.0:0 CC Býv. Továrna na strojové výšivky Paul Meyer, Boženy Němcové, Vejprty
  areál Býv. Továrna na výrobu stuh, Belet, Dělnická, Vejprty - Nové Zvolání
  LT C 38 Ub 488.0:0 CC Býv. Továrna na výrobu stuh, Belet, Dělnická, Vejprty - Nové Zvolání
  LT C 1X Ub 4.8XA BB Býv. Továrna na výrobu stuh, Belet, Dělnická, Vejprty - Nové Zvolání
  LT J 1X ? )( 4 ? Býv. Továrna na výrobu stuh, Belet, Dělnická, Vejprty - Nové Zvolání
Velké Březno LT C 49 Ub 888.8X CC Býv. Přádelna a tkalcovna bavlny, Tovární, Velké Březno
  LT C 41 Ub/1 48.8:8 H,CC Pivovar, Pivovarská, Velké Březno
Velký Šenov LT C 42 Ub/1 0.0X CC Železárny, Vilémovská, Velký Šenov
  LT C 23 Ub 0.0 CC Býv. Veseko, Mikulášovická, Velký Šenov
  LT C 30 Ub ^448.0X CC Býv. Kamenotiskárna, Centroflor, Šluknovská, Velký Šenov
  LT C 2X Ub 4.0? CC Býv. Výroba stuh a šlí Hugo Kohn, Velký Šenov
  LT H 16 1 ^4 HD Zemspol, Brtnická, Velký Šenov
  LT C 27 Ub 0.0:0 CC Tratec-CS, Brtnická, Velký Šenov - Staré Hraběcí
Verneřice LT C 18 Ub 448.0X CC Býv. Mlékárna, Příbramská, Verneřice
  2T LT P 23 1 4.0 HD Agrokomplex, Valkeřická, Verneřice
  LT H 20 Ub 4444 CC Býv. Dřívkárna, KOVOS Teplice, Okružní, Verneřice
Veselé LT H 17 1 ^4 H,HD Agroslužby Děčín, Veselé
Vilémov LT T 39 Ub 0 2CC/CV Býv. Mikov 11, Vilémov
  MT C 54 Ub 00.0:0 BB Býv. Přádelna bavlny F.X. Richter, Vilémov - Dolina
  MT C 29 Ub 0X CC STAP, Vilémov
Vilémov u Kadaně LT C 30 N-1 88.8N8 C,H,C Býv. Lom Prokop-Grube, Vilémov - Zahořany
  LT P 29 Ub 0.0 HC Kuval, Nádražní, Vilémov
  LT H 15 Ub 44 C,CD Býv. JZD, Nádražní, Vilémov
Všehrdy LT C 30 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna, Všehrdy u Chomutova
Vysoká Pec LT C 2X Ub 0.0:0 BB Býv. Továrna na textilní zboží, Julia Fučíka, Vysoká Pec
Zabrušany LT P 16 1 0 HD R-spektrum, Zabrušany - Želénky
Žatec LT S 44 1/1 0 HC Nemocnice, Husova, Žatec
  MT T 65 1 0 2CC Teplárna, Žatec
  MT T 50 1 0 2CC/CV Vojenský útvar 1824, Pražská, Žatec
  LT C 42 Ub 0 CC Vojenský útvar 5510, Otakara Ševčíka, Žatec
  LT C 22 Ub 4^4:4 BB Býv. Sklad chmele, Masarykova, Žatec
  LT C 16 Ub 4X ^C Býv. Sušárna chmele Kellnerů, nám. Prokopa Velikého, Žatec
  LT C 1X Ub 8.8X BB Býv. Sklad a sušárna chmele Sklad chmele J. L. Kohn, Jakubská, Žatec
  MT C 57 Ub 448.8 CC Býv. Žatecký akciový cukrovar, HP Pelzer, Rooseveltova, Žatec
  LT C 45 Ub/1 00:0 CC Býv. Továrna na kůže, Osex, Osvoboditelů, Žatec
  LT C 26 Ub 48.00X CV Býv. Cihelna, Chomutovská, Žatec
  LT P 16 Ub 0 HC Výtopna Podměstí, Ostrov, Žatec
  LT C 20 Ub 48.00:0 CC Býv. Barvírna, Osvoboditelů, Žatec
  LT S 45 1 0 HC Prefa, Leoše Janáčka, Žatec
  LT H 19 1 ^4 C ZZN, U Oharky, Žatec
  2T LT H 18 Ub ^4 HD Česká pošta, Purkyněho, Žatec
  LT C 19 Ub 4.0:0 BB Drážní čerpací stanice, Stroupečská, Žatec
  LT C 35 Ub ^8:8 CC Býv. Československý chmel, Chmelařství družstvo Žatec, Svatováclavská, Žatec
  LT C 39 Ub 44.80:0 CC Býv. Žatecká továrna plstí a houní, HP-Pelzer, Raisova, Žatec
  LT C 30 Ub 48^8 C Býv. Sušárna a sklad chmele Edmunda Sterna, Příkrá x Nákladní, Žatec
  LT C 33 Ub 4^48 C Býv. Chmelařský dům Herrmanna Utschiga, Volyňských Čechů, Žatec
  LT C 31 Ub ^800:0 CC Býv. Sušárna a sklad chmele Moritze Löbla, Tyršova, Žatec
  LT C 31 Ub ^0 C Býv. Sušárna a sklad chmele J. Paulus, Klášterní 810, Žatec
  LT P 27 Ub ^00 HD Šroubárna, Purkyněho, Žatec
  LT C 31 Ub ^80:0 CC Býv. Sušárna a sklad chmele bratří Wurdingerů, Chomutovská, Žatec
  LT C 30 Ub 400.0X T, CC Žatecký pivovar, Žižkovo náměstí, Žatec
  LT C 15 Ub 4.8X C Býv. Továrna na podkováky, Jana ze Žatce, Žatec
  LT C 25 Ub 4:8^8:8 L,H,C Býv. Sklad chmele Jakuba L. Kohna, Vila Hop Kellner, Chelčického nám., Žatec
  LT C 35 Ub 48.0:0 L,CC Býv. Sklad chmele bratří Hesselbergerových, Komenského alej, Žatec
  LT C 34 Ub ^0:0A L,CC Chmelařství, Chmelařské náměstí, Žatec
  LT C 34 Ub 8^8.0:0 L,C Chmelařství - provoz 110, Kovářská, Žatec
  LT C 28 Ub 8^88 L,C Býv. Sušárna a sklad chmele Karla Ungara, Nerudovo nám., Žatec
  LT C 15 Ub ^8X ^C Býv. Sušárna chmele Jakob Abeles a syn, třída Obránců míru, Žatec
  LT C 26 Ub ^8 C Býv. Sklad chmele Adama Böhma, Zeyerova, Žatec
  LT C 32 Ub ^8.0:0 C Býv. Sušárna chmele Jakob Abeles a syn, třída Obránců míru, Žatec
  LT C 36 Ub ^80.0:0 L,CC Chmelařství, Kovářská, Žatec
  LT C 31 Ub 8.0^0X L,CC Chmelařství, Zeyerova 1192, Žatec
  LT C 33 Ub 8^8.8:8 L,C Chmelařství, Chmelová, Žatec
  LT C 28 Ub 4.8^8 L,C Chmelařství, Chmelová, Žatec
  2T LT C 27 Ub 4^40.0:0 L,C Býv. Sušárna a sklad chmele Josefa Bondyho, Tyršova, Žatec
  LT C 18 Ub K 0:0 C, HV Býv. Sušárna a sklad chmele bratrů Christlových, Restaurace u Orloje, nám. Prokopa Malého, Žatec
  LT C 33 Ub ^8.0 L,CC Býv. Sušárna a sklad chmele Julia Sonnenscheina, Politických vězňů, Žatec
  LT C 28 Ub ^0.0:0 C Býv. Sušárna, sklad a balírna chmele, Chmelařské muzeum, nám. Prokopa Velikého, Žatec
  LT C 29 Ub ^8.88 C Býv. Sušárna chmele, Domov pro seniory, Lva Tolstého, Žatec
  LT C 33 Ub ^50.0:0 CC Býv. Sušárna a sklad chmele, Chrám chmele a piva, nám. Prokopa Velikého, Žatec
  LT C 16 Ub ^4.88 CD Býv. Frantschach Consumer Bags, Volyňských Čechů, Žatec
  LT C 20 Ub 4^4.8:8 ^C Býv. Sklad chmele, Kovářská, Žatec
  LT C 1X Ub ^8.8X ? Býv. Sklad chmele bratří Hesselbergerových, Komenského alej, Žatec
  areál Býv. Vývozní pivovar Dreher, Chomutovská, Žatec
  LT C 44 Ub 8.0 X CC Býv. Vývozní pivovar Dreher, Chomutovská, Žatec
  LT C 27 Ub K 0:0 B CC Býv. Vývozní pivovar Dreher, Chomutovská, Žatec
  LT C 27 Ub K 0 B CC Býv. Vývozní pivovar Dreher, Chomutovská, Žatec
Žatec - Pereč LT C 42 Ub 4.0:0 CV Býv. Cihelna, Žatec - Pereč
Židovice MT C 58 Ub/1 4.80 H, CC Býv. Cukrovar knížete Lobkowitze, Aroma, Židovice