Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Bělá pod Bezdězem MT C 63 Ub/1 4.0 CC Papírny Bělá, Bělá pod Bezdězem - Šubrtov
  LT H 16 1 4 CD Zařízení pro zajištění cizinců, Jezová, Bělá pod Bezdězem
  LT C 36 Ub 8.8 CC Wagon Automotive, Mladoboleslavská, Bělá pod Bezdězem
  LT C 29 Ub 88.0^0X CC Býv. Delta, U Sedřezy, Bělá pod Bezdězem
  LT S 48 Ub 0 HC Kasárna, Bělá pod Bezdězem - Vrchbělá
  LT C 39 Ub 0X CC Dehtochema Bitumat, Pražská, Bělá pod Bezdězem
  2V LT S 30 Ub 0 HC Kotelna, Tyršova, Bělá pod Bezdězem
  2T LT P 27 1 0 HD Wagon Automotive, Mladoboleslavská, Bělá pod Bezdězem
  LT T 19 Ub @ CC Dehtochema Bitumat, Pražská, Bělá pod Bezdězem
  LT P 19 Ub 0 CC Dehtochema Bitumat, Pražská, Bělá pod Bezdězem
  3V LT S 22 Ub ^0 H,HC Areál firem, Tyršova, Bělá pod Bezdězem
Benátky nad Jizerou MT T 70 1/1 0 CC Býv. Cukrovar, Carbo, U Cukrovaru, Benátky nad Jizerou
  LT C 28 Ub K 0:0 B C Sladospol, Benátky nad Jizerou
  LT C 26 Ub K 0:0 B C Sladospol, Benátky nad Jizerou
  3T LT P 16 Ub 0 HC Plynová kotelna, Ořechová, Benátky nad Jizerou
  MT C 5X Ub 44.0:0 CC Továrna na Carborundum, Tovární, Benátky nad Jizerou - Nové Benátky
  MT C XX Ub 448.8   Býv. Cukrovar, Carbo, U Cukrovaru, Benátky nad Jizerou
  PT C 13 Ub 4^48.8 X CV Manufaktura, Podolecká, Benátky nad Jizerou
  LT C 1X Ub 4.8888 BB Sladospol, Benátky nad Jizerou
Benešov RU T 110 2 0 2CC Strojírny Baest, Černoleská, Benešov
  LT C 42 Ub/1 0.0 2CC Výtopna Spořilov, Pražského povstání, Benešov
  LT C 40 Ub 0.0X CC Železniční stavitelství, Jana Nohy, Benešov
  LT C 38 Ub 0 CC Městská výtopna, Pražská, Benešov
  LT C 26 Ub 0:0 CC Býv. Lihovar Steindler, Pražská, Benešov
  LT C 45 Ub 0.0 CC Býv. Galvanovna, Černoleská, Benešov
  LT P 20 Ub A.0 H Městská výtopna, Pražská, Benešov
  LT C 36 Ub 0.0 CC Danone, Konopišťská, Benešov
  LT P 35 Ub 0 H Nemocnice Rudolfa a Stefanie, Máchova, Benešov
  LT H 16 Ub 4 CD Vnitroblok, Malé náměstí 21, Benešov
  LT H 15 1 ^4 H BES, Sukova, Benešov
  LT H 16 Ub ^4 HD Čistírna odpadních vod, Čechova, Benešov
  PT H 14 1 4 ^CC Restaurace U Kovářů, Masarykovo nám., Benešov
  areál Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
  LT C 45 Ub 88.0:0 CC Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
  LT C 26 Ub K 0 B CC Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
  LT C 22 Ub K 8 K H Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Pivovar Ferdinand, Táborská, Benešov
Beroun LT S 29 1 4 HD Býv. Měšťanský pivovar, V Zahradách, Beroun - Město
  MT T 65 1 0 2CC Cembrit, Lidická, Beroun - Závodí
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Jessenia nemocnice, Prof. Veselého, Beroun - Závodí
  LT S 21 1 4 HD Jessenia nemocnice, Prof. Veselého, Beroun - Závodí
  LT C 35 Ub 8^8.0X CC Býv. TIBA - závod 02, Na Dražkách, Beroun - Město
  LT C X Ub 4.0X C Býv. Cihelna, Na Ptáku, Beroun
  LT C 25 Ub 88.0:0 CC Býv. Měšťanský pivovar, V Zahradách, Beroun - Město
  LT C 25 Ub 0.0 CC Pila Francl, Plzeňská, Beroun - Město
  LT C 40 Ub 00.0 CC Prefa, Bořivojova, Beroun - Zavadilka
  LT C 30 Ub 88.0X CC Býv. Elektrárna, Na Parkáně, Beroun - Město
  LT H 23 Ub ^44 CC Medicentrum, Politických vězňů, Beroun - Město
  4T LT P 16 Ub 0 BB Býv. Kasárna, U Kasáren, Beroun - Město
  3T LT P 25 1 0 HD Plynová kotelna Hlinky, Pod Studánkou, Beroun - Město
  LT C 2X Ub ^88 BB ZZN Panský mlýn, Na Příkopě, Beroun - Město
  2T LT P 23 1 0 HD Cembrit, Lidická, Beroun - Závodí
  6T LT P 15 Ub 0A BB Budova velení, Talichova, Beroun - Město
  4T LT P 18 Ub 0 BB Býv. Kasárna, U Kasáren, Beroun - Město
  LT C 2X Ub K 0:0 K ? Býv. Měšťanský pivovar, V Zahradách, Beroun - Město
  MT C 6X Ub 88.8:8 ? Býv. Cukrovar, Tyršova, Beroun - Město
  MT C 5X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Tyršova, Beroun - Město
Bezejovice PT C 11 Ub 4.0:0 C Zahradnictví, Bezejovice
  LT C 18 Ub 4.0 BB Býv. Cihelna, Bezejovice
Blevice LT H 15 1 ^44 CD Agrobos Slatina, Blevice
Bolechovice LT C 1X Ub 4.8:8 BB Býv. Pivovar, Bolechovice
Bořanovice LT C 20 Ub 0.00:0 CC Evergreen, Pivovarská, Bořanovice
Bradlec LT H 19 1 4 H Kemwater ProChemie, Bezdězská, Bradlec
Brandýs nad Labem LT S 39 Ub 0 HC BSS Metaco, Brandýs nad Labem
  LT H 23 1 4 HD Plynová kotelna, Na Vinici, Brandýs nad Labem
  LT H 22 1 ^4 HD Kotelna, Zahradnická, Brandýs nad Labem
  LT C 27 Ub ^0 HC/CC Temperovna Slévárna, Brandýs nad Labem
  LT H 24 Ub ^4 ^CC Nemocnice PP Hospitals, Brázdimská, Brandýs nad Labem
  LT C 2X Ub K 0 BB Býv. Zámecký pivovar, Na Celné, Brandýs nad Labem
  LT S 38 Ub 0 HV Kotelna, Kralupská, Brandýs nad Labem
  LT P 20 Ub 4.0 HD Býv. Silo, Pekárna, Zápská, Brandýs nad Labem
Bratronice LT C 2X Ub 88.0^0:00 BB Cihelna Hercl, Bratronice
Brázdim LT H 15 1 4 CD Areál firem, Brázdim
  areál Cihelna, Brázdim
  LT C 33 Ub/2 ^0 H,CC Cihelna, Brázdim
  LT H 20 Ub 4 HD Cihelna, Brázdim
  LT C 15 Ub 4^44 CC Cihelna, Brázdim
Brodce nad Jizerou MT C 60 Ub 80.0:0 CC Býv. Cukrovar, Brodce nad Jizerou
Březnice LT C 32 1 0.0 2CC Kotelna, Za Sokolovnou, Březnice
  LT S 42 1/1 0 HC Kotelna, Dr. Jurenky, Březnice
  2T LT P 17 1 ^0 ^HC Plynová kotelna, Rožmitálská, Březnice
  LT C 24 Ub 40.0X ^CC/CV Býv. Lihovar, Březnice
  LT C 28 Ub 40.0:0 CC Pivovar Herold, Březnice
  LT C 27 Ub 40.0:0 čh C Pivovar Herold, Březnice
  LT C 2X Ub K 0:0 B C Pivovar Herold, Březnice
Březová LT C 32 Ub/1 0.0:00 CV/T Býv. Pila, Březová
Buštěhrad LT C 1X Ub ?.4:4 A BB Pivovar, U Pivovaru, Buštěhrad
  LT C 1X Ub K 0   Pivovar, U Pivovaru, Buštěhrad
  areál Býv. Panelárna, Strojírenský věděckotechnický park, U Panelárny, Buštěhrad
  LT H 17 Ub 4 HD^C Býv. Panelárna, Strojírenský věděckotechnický park, U Panelárny, Buštěhrad
  LT P 30 Ub 0 C Býv. Panelárna, Strojírenský věděckotechnický park, U Panelárny, Buštěhrad
Bystřice LT C 34 Ub 0 CC Býv. Interiér, Dr. E. Beneše, Bystřice u Benešova
  2V LT S 33 1 0 2HC Městská výtopna, Dr. E. Beneše, Bystřice u Benešova
Byšice LT C 47 Ub/1 44.8 HD,CC Vitana, Mělnická, Byšice
  LT C 26 Ub 880.0:0 CC Býv. Panský lihovar, Byšice - Lejkov
Bytíz LT M 40 1 0 HC Ecoinvest, Bytíz
Cerhenice MT C 66 Ub/1 88.0 H,2CC/CV Býv. Rolnický cukrovar, Cerhenice
Cerhovice LT C 20 Ub 0.0 CC Jednota, Cerhovice
Církvice LT C 21 Ub 4.0 CC Býv. Lihovar, Aqua Tropic Lonský, Církvice
Čachovice MT C 59 Ub 448.8X 2CC Býv. Knížecí Thurn-Taxisský cukrovar ve Vlkavě, U Doubravky, Čachovice
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. Knížecí Thurn-Taxisský cukrovar ve Vlkavě, U Doubravky, Čachovice
Čáslav LT C 38 Ub/2 4.0 CC Městská nemocnice, Jeníkovská, Čáslav - Nové Město
  LT C 47 Ub/1 88.0:0 CC Pila, Chrudimská, Čáslav
  LT C 26 Ub 48.0 X C Býv. Právovárečný parostrojní pivovar, Žacká, Čáslav
  LT P 30 Ub 0 T Pila, Chrudimská, Čáslav
  LT C 34 Ub ^0 CC Czechobal, Pod Nádražím, Čáslav
  LT C 30 Ub 00 CC Střední odborné učiliště dopravní, Pod Nádražím, Čáslav
  LT H 24 1 ^4 C/H,C Elektromontáže Havel, Masarykova, Čáslav
  LT C 20 Ub ^0 CC Prádelna a čistírna, Koželuhy, Čáslav
  LT C 1X Ub ^4.8X BB Stastr, Pražská, Čáslav
  areál Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  MT C 54 Ub 0.0 2CC Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  LT P 20 Ub 4 HD Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  LT C 22 Ub 8.0:0 CC Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  LT P 31 Ub 0 HC Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
  LT P 24 Ub 00 H,C Býv. Kosmos, Zenit, Pražská, Čáslav
Čelákovice MT C 80 2 0 CC TOS, Stankovského, Čelákovice
  LT S 26 Ub 0 HC Plynová kotelna, J. Zeyera, Čelákovice
  LT C 37 Ub 8.0 CC Cihelna, Čelákovice - Záluží
  LT S 28 Ub 0 HC Plynová kotelna, Na Stráni, Čelákovice
  LT S 24 Ub 0 HC Plynová kotelna, Hybešova, Čelákovice
  LT C 23 Ub ^0:0 CC St. Zavek - Stanislav Malý, Masarykova, Čelákovice
  LT S 26 Ub 0 HC Plynová kotelna, Rumunská, Čelákovice
  LT C 17 Ub ^0:0 CC Stavebniny pro doma, U Podjezdu, Čelákovice
  LT C 19 Ub 88.0:0 CC Stavebniny, Masarykova, Čelákovice
  LT P 30 1 0 HD,2C Kovohutě Holding DT, Křižíkova, Čelákovice - Jiřina
Čenkov MT C 59 Ub 0 CC Strojírny Kostal, Čenkov
  LT P 19 Ub ^0 HC Strojírny Kostal, Čenkov
  LT J 18 Ub )( H,BB Strojírny Kostal, Čenkov
Čerčany LT C 32 Ub 4.0:0 CC Prefa, ŽPSV, Pod Tratí, Čerčany
  3T LT P 27 Ub 0 CC Výtopna, Havlíčkova, Čerčany
Černošice LT P 21 Ub 0 CC Areál Mokropsy, Dr. Janského, Černošice - Mokropsy
  LT H 17 1 ^4 HD Domov důchodců, Zdeňka Lhoty 468, Černošice
Černý Vůl LT H 17 2 4.44 HD Motorest, Černý Vůl
Červené Pečky LT C 48 Ub 8.0:0 CC Býv. Strojní cihelna Jos. Hrubého, V Cihelně, Červené Pečky
  LT C 15 Ub ^4 C Býv. Strojní cihelna Jos. Hrubého, V Cihelně, Červené Pečky
  LT C 17 Ub K 0:0 K C Býv. Pivovar, Dr. Dvořáka, Červené Pečky
Červený Újezd 2V LT S 26 Ub 0 HC Středisko chovu prasat, Červený Újezd
Český Brod LT S 30 Ub 0 HC Kotelna, 28.října, Český Brod
  LT C 40 Ub/1 0 CC Českobrodská nemocnice, Žižkova, Český Brod
  LT C 40 Ub 0.0 CC Měšťanský pivovar, Tuchorazská, Český Brod
  MT C 62 Ub 0.0 CC Cukrovar, Český Brod
  2T LT P 15 1 0o0 CC Antares Liblice, Školní, Český Brod
  LT C 25 Ub K 0:0 B C Měšťanský pivovar, Tuchorazská, Český Brod
  LT H 19 1 44 ^CC Býv. Zahradnictví, Autoservis Thymus trade, Palackého, Český Brod
  LT H 17 1 4 HD Mimo - Pekárna a cukrárna, Klučovská, Český Brod
  3V LT S 16 Ub 0 3HC Unikom, Tuchorazská, Český Brod
  LT P 15 Ub 0.0 CC Stavokonstrukce, Sportovní, Český Brod
  LT P 15 Ub 0 BB Českobrodská nemocnice, Žižkova, Český Brod
Činěves LT P 25 5 0 L,H Les servis, Činěves
  LT H 15 1 4 HD Býv. JZD, Činěves
Čísovice LT P 27 Ub/1 0 HD Státní statek, Betonárna, Čísovice
Čistá LT C 27 Ub 0.0:0 CV Býv. Cihelna, Čistá
Daleké Dušníky LT C 22 Ub 0.0:0 BB Býv. Cihelna, Daleké Dušníky
Davle MT C 5X Ub 0   Nekvasilova cihelna, Školní, Davle
Debř LT C 27 Ub ^0X CC Býv. Akuma, Trex-MB, U Přejezdu, Mladá Boleslav - Debř
Dlouhopolsko LT C 2X Ub 4.8:8 BB Cihelna, Dlouhopolsko
Dobrovice LT C 23 Ub K 8:8 K C Býv. Knížecí pivovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  LT C 3X Ub ?.?:? ? Býv. Knížecí pivovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  areál Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  MT C 65 N-1 0N0:0 CC Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  MT C 57 Ub 888.88X CC Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  MT C 5X Ub ?.8:8   Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  4V LT J 24 1 )( HD Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
  LT P 4X 2 0 HD,BB Cukrovar, Palackého náměstí, Dobrovice
Dobřichovice LT C 35 Ub/1 0 HC,CC Mramor Slivenec, Bezručova, Dobřichovice
Dobříš MT M 85 1/3 0 HD Rukavičkářské závody, Na Zlaté stezce, Dobříš
  2T LT P 24 1 0 T Kotelna, Na Větrníku, Dobříš
  MT T 65 Ub @ CC Rukavičkářské závody, Na Zlaté stezce, Dobříš
  LT C 28 Ub 0.0:0 CC Masarykovo sanatorium, Na Čihadlech, Dobříš
  LT C 32 Ub K 0 C Býv. Parostrojní pivovar, U Pivovaru, Dobříš
  LT C 35 Ub 4^4.8:8 CC Pila, U Pivovaru, Dobříš
Dohnalova Lhota LT H 18 1 ^4 HD Zemědělské dužstvo, Dohnalova Lhota
Dolní Beřkovice MT C 65 Ub/1 448.88X CC Býv. Polabský cukrovar, Dolní Beřkovice
  LT C 20 Ub 880.0 CC Strojírna Císař, Dolní Beřkovice
Dolní Bousov MT C 51 Ub 88.0:0 CC Býv. Cukrovar, Tovární, Dolní Bousov
  MT C 6X Ub 88.8 ? Býv. Cukrovar, Tovární, Dolní Bousov
Dolní Bučice LT C 1X Ub 4.8:8 BB Býv. Mlýn, Dolní Bučice
Dolní Cetno LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Dolní Cetno
  LT C 3X Ub ?.80:0 ? Býv. Cukrovar, Dolní Cetno
Dolní Kralovice LT C 2X Ub ^0   Plastimat, Dolní Kralovice - Staré Dolní Kralovice
  LT P 2X Ub 0   Plastimat, Dolní Kralovice - Staré Dolní Kralovice
  LT C 1X Ub K 8:8 K   Pivovar knížete Auersperga, Dolní Kralovice - Staré Dolní Kralovice
  LT C 3X Ub 0:0 CC Pivovar knížete Auersperga, Dolní Kralovice - Staré Dolní Kralovice
Doubrava LT T 30 1 ^@ CC Carborundum Electrite, Doubrava u Turnova
Drachkov LT S 29 Ub 0 HC Farma Mydlářka, Drachkov
Dražice nad Jizerou MT C 54 Ub/1 0.0:0 H/CC Elektrárna, Dražice nad Jizerou
Dřevčice LT C 3X Ub ^0:0 CC Býv. Cihelna, Dřevčice
Dubenec MT P 50 Ub 0 CC Šachta 19, Dubenec
Dublovice LT H 17 1 4 ^CD Zemědělské družstvo, Dublovice
Dušníky nad Vltavou 4T LT H 18 Ub 4^4 BB, HD Sušárna chmele, Dušníky nad Vltavou
Dymokury MT C 50 Ub 8.8X CC Býv. Cukrovar hraběte Černína, Dymokury
  LT C 37 Ub ^80:0 CC Býv. Pivovar, Dymokury
  LT C 22 Ub K 8:8 K C Býv. Starý pivovar, Dymokury
  LT S 31 Ub 0 HC Policie ČR - správa Středočeského kraje, Dymokury
Hasina PT C 14 Ub 4.0:0 CV Býv. Vaňkova cihelna, Rožďalovice - Hasina
Hlavenec MT S 69 2 ¤0 HC Walter, Hlavenec
  PT C X Ub 4.0^0:0 BB Parní kotelna, Hlavenec
  areál Opravna leteckých motorů, Hlavenec
  6V LT M 15 Ub/1 0 HD Opravna leteckých motorů, Hlavenec
  2V LT M 15 Ub 0 HD Opravna leteckých motorů, Hlavenec
Hodětice LT C 22 Ub 0:0 čh CC Býv. Družstevní lihovar, Hodětice
Hodkovice LT H 15 1 ^4n C Agro Jesenice, Hodkovice
Horky u Čáslavi LT C 22 Ub 448.0X CV Býv. Cihelna, Horky u Čáslavi
Horní Bučice LT P 35 Ub 0 C Stavebniny, Horní Bučice
Horní Počáply areál Elektrárna Mělník, Horní Počáply
  GU M 270 7 0 2HD ČEZ, Elektrárna Mělník III, Horní Počáply
  GU M 203 5 0X HD ČEZ, Elektrárna Mělník II, Horní Počáply
  RU M 120 2 0 HD ČEZ, Energotrans, Elektrárna Mělník I, Horní Počáply
  RU M 120 1 )( HD ČEZ, Elektrárna Mělník III, Horní Počáply
  RU M 120 Ub/2 0 2HD ČEZ, Energotrans, Elektrárna Mělník I, Horní Počáply
  RU M 14X Ub 0 BB ČEZ, Energotrans, Elektrárna Mělník I, Horní Počáply
  RU M 149 Ub 0 HV ČEZ, Elektrárna Mělník II, Horní Počáply
Hořátev LT C 25 Ub 88.0:0 čh CC Býv. Továrna na cikorku, Hořátev
Hořesedly LT C 2X Ub K 00:0 C Býv. Mlýn a sušárna chmele, Hořesedly
Hořovice LT C 45 Ub/1 0.0X 2CC Kotelna, U Remízku, Hořovice
  5T LT P 31 1 0 T Kotelna, U Remízku, Hořovice
  4T LT P 22 1 0 2HD Kotelna, Komenského, Hořovice
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Knížecí pivovar, Tyršova, Hořovice
  LT C 3X Ub 48.8 ? Knížecí pivovar, Tyršova, Hořovice
  LT C 24 Ub ^8.0:0 CC Býv. ČKD, Novapol, Tyršova, Hořovice
  LT S 34 1/1 0 HC Elpro-Delicia, Sklenářka, Hořovice
  LT P 23 Ub 0 H Býv. ČKD, Lakovna Albion, Hořovice - Cintlovka
  LT C 18 Ub 44.4 C Květiny, Masarykova, Hořovice
  LT C 25 Ub 00.0:0 CC Delis - Lihovar, Masarykova 407, Hořovice
  PT C 1X Ub 4.^4:4 BB Auto-Pneu-Servis, Tyršova, Hořovice
Hospozín LT C 42 Ub/1 448.8:8 H, CC Cukrovar, Hospozín
Hostivice LT C 24 Ub ^0:0 CC Jaga, Československé armády, Hostivice
  LT C 23 Ub 88.0 H,CC Stavebniny Bohemia, Nádražní, Hostivice
  LT H 15 1 4 C Hůla - skladový areál, Hostivice
  LT C 3X Ub 88.0 CC Býv. Cihelna, Cihlářská, Hostivice
  LT H 16 Ub 4 HD Býv. Pštrosí farma, Lipová 1225, Hostivice
Hostomice pod Brdy LT H 23 1 4 C,CC Býv. JZD, Sorex, Hostomice pod Brdy
  LT C 24 Ub 4.8:8 CC Býv. Cihelna, Hostomice pod Brdy
  LT C 16 Ub K 8:8 K BB Pivovar, Pivovarská, Hostomice pod Brdy
  LT C 1X Ub 4^4.4 BB Pivovar, Pivovarská, Hostomice pod Brdy
Hostouň LT C 22 Ub 88.0:0 CC Býv. Koželužna, Hostouň
  LT C 2X Ub K 0:0 K   Pivovar, Kladenská, Hostouň
Hovorčovice LT S 27 Ub/1 0 H Býv. HKK, MEP, Nádražní, Hovorčovice
Hradešín 5T LT P 22 1 0 HD Marca CZ, Hradešín
Hradištko LT H 20 1 ^4 H^HD,CD Českomoravská společnost chovatelů, Hradištko pod Medníkem
Hradové Střimelice LT C 29 Ub 0.0 CV Býv. Cihelna, Hradové Střimelice
Hrdlív LT C 31 Ub/1 0 T/CC,CC OVUS - Podnik živočišné výroby, Hrdlív
Hronětice LT C 1X Ub 880.0:0 BB Býv. Hronětický, Cucův mlýn, Hronětice
  LT H 15 1 4 CC,HD Montamilk, Hronětice
Hudčice LT H 15 1 ^4 CC JZD, Hudčice
Hvězdonice PT P 14 Ub ^0 HD, BB Šroubárna Marek, Hvězdonice
  LT H 15 1 ^4 HD, CC Šroubárna Marek, Hvězdonice
Hýskov LT C 33 Ub 0 CC Prefa, Hýskov
Chocerady LT H 15 1 ^4 HD Centrum rekondičních, rehabilitačních a sociálních služeb, Chocerady
Cholín LT C 2X Ub 4.0:0 CC Býv. Přádelna, Cholín
Chotětov LT S 26 Ub 8 HC Thimm Service, Průmyslová, Chotětov
Chotilsko LT H 20 1 4 HD,^HD Býv. Sklad brambor, Chotilsko
Chotutice LT C 24 Ub 0 CC Lavat, Tovární, Chotutice
Chotýšany LT C 21 Ub 4^4:4 čh C Býv. Lihovar, Chotýšany
Chouzavá LT H 15 1 4 CD Obalovna Kytín, Středočeské obalovny, Voznice-Chouzavá
Chrášťany LT S 28 1/1 0 HC Areál firem, Chrášťany
Chrustenice LT S 33 Ub 0 HC Autronic, Chrustenice
Chyňava LT C 15 Ub 4.0:0 CV Býv. Cihelna, Chyňava
Jemníky LT C 1X Ub 4.0:0 BB Býv. Cihelna Fr. Hádla, Jemníky
  MT C 5X Ub 44.00:0 CC Býv. Důl Humboldt, Jemníky
Jeneč 5T LT P 15 1 0 H Řízení letového provozu, Navigační, Jeneč
  LT C 1X Ub ^8 BB Býv. Státní pivovar, Karlovarská, Jeneč
  LT C 22 Ub K 8 BB Býv. Státní pivovar, Karlovarská, Jeneč
  LT C 1X Ub 44.8? CC Býv. Dílna, Zahradní, Jeneč
Jesenice LT S 22 Ub 0 HC Integrovaná střední škola, Žatecká, Jesenice
  LT C 20 Ub ^0:0čh CC TM Jesenice, Zahradní, Jesenice
  2T LT H 15 Ub ^4 ^^HD Česká pošta, Plzeňská, Jesenice
  LT H 16 Ub ^4 H,C Základní škola, Školní, Jesenice
Jílové u Prahy LT C 35 Ub 88.0 CC Býv. Cihelna, K Cihelně, Jílové u Prahy - Radlík
  LT C 18 Ub 0.0X CC Truhlárna, Jílové u Prahy - Radlík
  LT H 20 1 ^4 HD Ferro OK, Jílové u Prahy - Radlík
  LT H 24 Ub 4 HD, C Býv. Nemocnice, Radlická, Jílové u Prahy
  LT H 15 1 4 H/HD Krijaag Nábytek, Čs. armády, Jílové u Prahy
  LT C 19 Ub ^0 CC Býv. Důl, Svíčky PAL, Jílové u Prahy - Žampach
  LT P 28 Ub 0 HD První Jílovská, Ke Slunci, Jílové u Prahy
  LT H 17 1 ^4 HD První Jílovská, Ke Slunci, Jílové u Prahy
  PT C 12 Ub 88 C Býv. Cihelna, Nádražní, Jílové u Prahy
  LT P 24 Ub 0 H Kotelna, Barvířova, Jílové u Prahy
  LT P 24 Ub 0 CC Býv. Důl Pepř, HAKI, Jílové u Prahy - Studené
Jíloviště LT H 19 Ub ^4 C Cinema Palace Hotel, Jíloviště
  LT H 15 1 ^4 HD Býv. Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, Jíloviště
Jince LT C 49 1 0 2CC/CV Vojenský útvar 3738, Jince
  LT C 22 Ub K 0:0 K BB Býv. Zámecký pivovar, Slavíkova, Jince
Jirny PT C 1X Ub ^4.0 C Býv. Likérka František Ťopka, Jirny
Jírovice LT C 16 Ub 4.0:0 C Mlýn, Jírovice
Jizerní Vtelno LT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Zámecká cihelna, Jizerní Vtelno
Josefův Důl areál Býv. Textilní manufaktura Josefa de Bolzy, Josefův Důl
  MT C 70 Ub 0.0 CC Býv. Textilní manufaktura Josefa de Bolzy, Josefův Důl
  MT C 64 Ub 40.0 X CC Býv. Textilní manufaktura Josefa de Bolzy, Josefův Důl
  PT C 1X Ub 0.0 X BB Býv. Zahradnictví, Pekařství M+M, Josefův Důl
  LT C 18 Ub 444.8:8 CV Býv. Textilní manufaktura Josefa de Bolzy, Josefův Důl
Kácov MT C 55 Ub 0.0 CC Lenka, Kácov
  LT C 21 Ub 48.8:8 CC Pěstitelská pálenice, Kácov
  LT C 2X Ub K 0.0:0 K ? Pivovar, Kácov
Kačice LT C 1X Ub ^8:8 čh BB Býv. Mlýn V. Koula, Kačice
  LT C 16 Ub ^0 CC Býv. Mlékárna, Kačice
Kamenice u Prahy LT C 40 Ub 880.0:0 CC Strojmetal, Kamenice u Prahy
Kamenné Žehrovice LT P 2X Ub 0 BB ZZN Rakovník, Kamenné Žehrovice
  LT H 19 1 ^4 ^HD Rumpold, Kamenné Žehrovice
Kamenný Přívoz LT S 40 Ub 0 HC Tekaz Strojní dílny, Kamenný Přívoz
Kamýk nad Vltavou LT C 32 Ub 0.0 CC Kamýk Daunen, Kamýk nad Vltavou
Káraný LT H 21 Ub ^4 HC Býv. Sodovkárna a prodejna Káranka, Káraný
  areál Úpravna vody, Káraný
  MT C 60 Ub 0.0:0X CC Úpravna vody, Káraný
  MT C 6X Ub 0.0:0 ? Úpravna vody, Káraný
Karlov LT C 36 Ub 0.0 2CC Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, Karlov
Karlštejn LT C 25 Ub 0.0:0 CC Kerval, Karlštejn
  LT P 22 Ub ^0 CC Kerval, Karlštejn
  LT H 17 1 ^4 HC Kerval, Karlštejn
Keblov LT C 24 Ub 4.0 CC Býv. Lihovar, Stavebniny, Keblov
Kladno 4T LT P 1X 1 0 ? Lego, Billundská, Kladno - Kročehlavy
  LT S 42 1 0 HC Masokombinát Kladno, Pekárny Delta, U Kožovy hory, Kladno - Kročehlavy
  PT C 1X Ub ^0 BB Areál firem, Průmyslová, Kladno - Dubí
  3T LT P 25 Ub 0 H Lezecká stěna, Sportovní areály, Sportovců, Kladno
  LT C 2X Ub ? ? Důl František, Huťská, Kladno
  LT C 4X Ub ?.0:0 CC Býv. Kablo, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT H 21 N 4N4 HD,C,HD Býv. Obvodní oddělení Policie, Kralupská, Kladno
  LT C 16 Ub ^0:0 C Areál Solvent, Wolkerova, Kladno - Kročehlavy
  LT H 18 1 ^4 HD Depo kolejových vozidel, Milady Horákové, Kladno - Kročehlavy
  3V LT S 16 Ub 4.0 3HC Oblastní nemocnice, Vančurova, Kladno
  LT T 31 Ub @X CC Oblastní nemocnice, Vančurova, Kladno
  LT S 24 Ub 4.0 HC S & V Stock skladový areál, Milady Horákové, Kladno
  2V LT C 15 Ub 0^0 2CC Mobila, Ites, Petra Bezruče, Kladno
  LT C 25 Ub ^0:0 CC Býv. Strojírna Pálava, Havířská, Kladno
  LT S 38 Ub/1 0 HC ČSAD, Železničářů, Kladno
  LT C 24 Ub 0.0:0 CC Býv. Dřevozpracující podnik, L. Zápotockého, Kladno
  LT C 42 Ub/2 0 H/C/CC Býv. Důl Engerth, Na Vyhaslém, Kladno - Ostrovec
  LT C 22 Ub 0 CC Býv. Důl Hergeth, Pekárna Kompek, Josefa Hory, Kladno
  LT H 17 Ub ^4 C Býv. Důl Hergeth, Pekárna Kompek, Josefa Hory, Kladno
  LT C 33 Ub ^8 CC Býv. Důl Hergeth, Pekárna Kompek, Josefa Hory, Kladno
  LT H 1X Ub ^4 BB Kotelna Tepo - útvar Kročehlavy, U Výtopny, Kladno - Kročehlavy
  LT H 1X Ub ^4 BB Kotelna Tepo - útvar Rozdělov, Severní, Kladno - Rozdělov
  LT S 21 Ub 4 BB,HD Býv. Kotelna, Práce, Kladno - Dubí
  2V LT S 25 Ub 0 2HC Stavitelství - servisní středisko, Milady Horákové, Kladno - Kročehlavy
  LT H 17 Ub ^4 ^HD Odborné učiliště a Praktická škola, Vrapická, Kladno - Vrapice
  PT C 14 Ub ^0:0 C Rayman, Ocelárenská, Kladno
  PT C 11 Ub 4.0 C Býv. Kovárna, Gen. Klapálka, Kladno
  LT C 3X Ub 0:0 ? Býv. Důl Průhon, Lesík, Kladno
  PT C 9 Ub 44.8:8 C Býv. Pražírna kávy, Dělnická, Kladno
  LT C 2X Ub 00.0 C Býv. Elektrorozvodné závody, Čechova, Kladno
  LT C 3X Ub 00:0   Býv. Důl Barré, Kladno - Tuháň
  LT J 1X Ub )(   Býv. Důl Barré, Kladno - Tuháň
  MT C 5X Ub 0:0 ? Býv. Důl Ronna, Uhelná, Kladno - Švermov
  LT P 2X 2 0 HD Elektrárna Kladno II, Kladno - Dříň
  LT C 4X Ub 448.0:0 ? Býv. Důl Amálie, Kladno
  LT C 2X Ub 00.0:0 ? Depo kolejových vozidel, Milady Horákové, Kladno - Kročehlavy
  MT C 5X Ub 0:0 ? Býv. Huť, Dubská, Kladno
  MT C 5X Ub 0:0 ? Býv. Huť, Dubská, Kladno
  MT C 5X Ub 0:0 ? Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT C 1X Ub 444 BB Býv. Důl Nový Jan, Vrapická, Kladno - Dubí
  areál Býv. Vojtěšská huť, Kladno
  LT C 3X Ub 0000A BB Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT C 3X Ub 0000A BB Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT C 3X Ub 0000A Ub Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT C 3X Ub 0000A Ub Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT M 35 Ub/1 )( HD Býv. Huť, Dubská, Kladno
  MT C 70 Ub/1 00X T/CC Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT P 1X Ub 0A BB Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT P 31 Ub 0 CC Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT C 40 Ub/1 48.0:0 H,CC Cihelna Zeolit, Průmyslová, Kladno
  LT P 40 1 0 HD Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT P 25 Ub ^0 ^HD Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT J 19 Ub )( 8 BB Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT J 1X Ub )( 8   Býv. Huť, Dubská, Kladno
  MT C 7X Ub 0:0 ? Býv. Huť, Dubská, Kladno
  MT C 7X Ub 0:0 ? Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT J 3X Ub )( 8 BB Býv. Huť, Dubská, Kladno
  MT C 6X Ub 0:0 ? Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT J 2X Ub )( 8 BB Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT J 2X Ub )( 8 BB Býv. Huť, Dubská, Kladno
  MT C 5X Ub 0 ? Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT J 2X Ub )( 8 BB Býv. Huť, Dubská, Kladno
  LT J 2X ? )( ?666 ? Býv. Huť, Huťská, Kladno
  LT J 2X ? )( ?666 ? Býv. Huť, Huťská, Kladno
  areál Tepelná elektrárna, Kladno - Dubí
  MT M 95 1 )( L,HD Tepelná elektrárna, Dubská, Kladno - Dubí
  MT T 91 2/1 @, 0 2H,2CC Tepelná elektrárna, Dubská, Kladno - Dubí
  RU M 147 Ub 0 HDV Tepelná elektrárna, Dubská, Kladno - Dubí
  RU M 140 2 0 HDV, HD Tepelná elektrárna, Dubská, Kladno - Dubí
  MT M 80 2 )( L,HD Tepelná elektrárna, Dubská, Kladno - Dubí
  areál Poldi Kladno
  RU M 118 4/1 0 2HD/CV,HCV Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  MT C 50 Ub 0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  2V MT P 65 Ub 0 HC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  MT P 65 Ub 0 HC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  MT C 52 Ub 0 2CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT C 35 Ub 0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 24 Ub 0 HD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  MT C 56 Ub 0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT C 40 Ub 00 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT C 41 Ub 0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT C 34 Ub ^0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 20 Ub 0 HD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 23 Ub ^0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT C 37 Ub 0 C2C Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT C 40 Ub 0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT M 37 Ub )( HD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  MT P 51 Ub 0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 23 Ub ^0 CD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 19 Ub ^0 HD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 19 Ub ^0 HD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 39 Ub 0 HC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 39 Ub ^0 C Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 38 Ub ^0 C Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 21 1 0 HD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 28 Ub ^0 HD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT C 36 Ub 00.0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT C 35 Ub 0.0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 31 1 4¤.0 HD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 30 Ub ¤.0 CD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 47 Ub 8.0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT C 36 Ub 0 CC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 38 Ub 0 HC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 30 Ub 0 HC Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 25 Ub 00 HD Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT J 3X Ub )( 8 ? Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 3X Ub ^0 C Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 3X Ub ^0 C Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  LT P 3X Ub ^0 C Huť Poldi, Průmyslová, Kladno - Dubí
  areál Kladensko-rakovnické pivovary, Pivovary Kladno, Dlouhá, Kladno - Kročehlavy
  LT C 27 Ub ^888.8 X A CC Kladensko-rakovnické pivovary, Pivovary Kladno, Dlouhá, Kladno - Kročehlavy
  LT C 35 Ub 4.00:0 CV Kladensko-rakovnické pivovary, Pivovary Kladno, Dlouhá, Kladno - Kročehlavy
  LT C 2X Ub K 8:8 BB Kladensko-rakovnické pivovary, Pivovary Kladno, Dlouhá, Kladno - Kročehlavy
  areál Sochorová válcovna TŽ, Kladno - Dříň
  2V MT P 64 2 0 HD Sochorová válcovna TŽ, Kladno - Dříň
  MT P 81 2 0 HC Sochorová válcovna TŽ, Kladno - Dříň
  MT P 84 2 0 2HC Sochorová válcovna TŽ, Kladno - Dříň
  LT P 30 1 0 HD Sochorová válcovna TŽ, Kladno - Dříň
  4V MT P 64 2 0 HD,HC Sochorová válcovna TŽ, Kladno - Dříň
  LT P 30 1 0 HD Sochorová válcovna TŽ, Kladno - Dříň
Kladruby 2V LT S 26 Ub 4 2HD Rehabilitační ústav, Kladruby
Klášter Hradiště nad Jizerou areál Pivovar Klášter, Klášter Hradiště nad Jizerou
  LT C 40 Ub/1 888.0X CC/T, CC Pivovar Klášter, Klášter Hradiště nad Jizerou
  LT C 27 Ub K 0:0 B CC/CV Pivovar Klášter, Klášter Hradiště nad Jizerou
  LT C 27 Ub K 0:0 B CC/CV Pivovar Klášter, Klášter Hradiště nad Jizerou
  LT P 20 Ub M4.P00 C Pivovar Klášter, Klášter Hradiště nad Jizerou
  LT C 20 Ub 48^8:80 C Pivovar Klášter, Klášter Hradiště nad Jizerou
Klecany LT H 19 Ub 44 CC Býv. Kasárna, Klecany
  LT C 15 Ub 448.0:0 CV Býv. Pivovar, Do Klecánek, Klecany
  areál Býv. Kasárna, Klecany
  LT H 18 1 44 HD Býv. Kasárna, Klecany
  LT H 15 1 4 CD Býv. Kasárna, Klecany
Klobuky MT C 56 Ub/1 448.8 H/CC Býv. Cukrovar, Klobuky
Klučenice LT H 15 1 ^4 H, HD Zemědělská Klučenice, Klučenice
Kmetiněves LT C 2X Ub 48.8 BB Mlýn a pekárna, Kmetiněves
Kněževes LT C 1X Ub ^0 BB Tarpo, Pražská, Kněževes
Kněževes u Prahy LT H 16 Ub 4 C Býv. Zahradnictví, Na Hlavní silnici, Kněževes
Kněžmost LT C 28 Ub/1 8.0 CC Býv. Cihelna, K Cihelně, Kněžmost
  PT C 12 Ub ^44 C Býv. Sklárna, Sobotecká, Kněžmost
  LT H 16 Ub 4 C JZD, Nádražní, Kněžmost
  LT H 15 1 ^4 ^HD JZD, Nádražní, Kněžmost
Knovíz LT C 25 Ub 4.000:0 C/CV,BB Býv. Parní mlýn, Knovíz
Kojetice - Tůmovka LT C 29 Ub 0 CC České přístavy, Kojetice - Tůmovka
Koleč LT C 16 Ub 08^8.8:8 ^H Býv. Vodárna, Koleč
Kolešovice LT C 1X Ub ^8X BB Býv. Knížecí pivovar, Kolešovice
  LT C 1X Ub K 8:8 K ? Býv. Knížecí pivovar, Kolešovice
  MT C 5X Ub 88.8:8 ? Býv. Cukrovar, Kolešovice
Kolín RU C 117 3 0.0 CC Býv. Elektrárna, Dalkia Kolín, Tovární, Kolín V
  MT T 90 1 0.0 2CC Býv. Bioferm - lihovar, Dalkia Kolín, Havlíčkova, Kolín IV
  MT C 55 Ub 0.0:0 CC Bioferm - lihovar, Havlíčkova, Kolín IV
  LT C 19 Ub ^0:0 CC Orvis, Brankovická, Kolín V
  LT C 31 Ub/1 0 CC Elco, Ovčárecká, Kolín V
  LT C 46 Ub 0.0 CC Dyko železniční dílny, K Dílnám, Kolín IV
  LT C 20 Ub ^0:0 C Depo kolejových vozidel, K Dílnám, Kolín IV
  LT C 3X N-2 0N0 H Oblastní nemocnice, Žižkova, Kolín III
  LT P 41 1 0 HD Bioenergo-Komplex, Pod Hroby, Kolín IV
  LT H 17 Ub ^4 C,H Centrum nábytku Gold 2, Třídvorská, Kolín V - Zálabí
  4T LT P 20 Ub 0 HD Spel, Třídvorská, Kolín V - Zálabí
  LT C 3X Ub ^0:0   Kolínská továrna na cikorku, Ovčárecká, Kolín V - Zálabí
  LT C 23 Ub K 0:0 B C Zámecký akciový pivovar, Sokolská, Kolín I
  PT C 13 Ub ^0 CC Truhlárna, Královská cesta, Kolín IV
  LT C 3X Ub 888   Zámecký akciový pivovar, Sokolská, Kolín I
  areál Lučební závody Draslovka, Havlíčkova, Kolín IV
  MT C 64 Ub 0.0:0 2CC Lučební závody Draslovka, Havlíčkova, Kolín IV
  LT C 38 Ub 0 CC Lučební závody Draslovka, Havlíčkova, Kolín IV
  LT P 32 Ub 0 HC Lučební závody Draslovka, Havlíčkova, Kolín IV
  LT P 27 1 000 HD,BB Lučební závody Draslovka, Havlíčkova, Kolín IV
  areál Býv. Koramo, Paramo, Ovčárecká, Kolín - Sendražice
  RU M 105 2 0 2HD Býv. Koramo, Paramo, Ovčárecká, Kolín - Sendražice
  MT P 70 3 000 CD,CC Býv. Koramo, Paramo, Ovčárecká, Kolín - Sendražice
  LT P 23 1 )(8 HD Býv. Koramo, Paramo, Ovčárecká, Kolín - Sendražice
  LT P 23 1 )(6 HD Býv. Koramo, Paramo, Ovčárecká, Kolín - Sendražice
  LT J 2X Ub )(8 BB Býv. Koramo, Paramo, Ovčárecká, Kolín - Sendražice
  LT J 2X Ub )(8 BB Býv. Koramo, Paramo, Ovčárecká, Kolín - Sendražice
  areál Lučební závody, Pražská, Kolín II
  LT C 48 N-1 0:0N0X CC Lučební závody, Pražská, Kolín II
  MT M 79 1 0.0 HV,BB Lučební závody, Pražská, Kolín II
Komárov MT C 45 Ub 0X CC Buzuluk, Buzulucká, Komárov
Komorní Hrádek LT H 20 1 4 HD Školící a vzdělávací středisko Ministerstva obrany, Komorní Hrádek
Konopiště PT H 13 1 ^4 H Růžová zahrada, Zámek Konopiště, Konopiště
Korno LT C 4X Ub ? 0:0 ? Býv. Tomáškův lom, Korno
Koryta LT C 16 Ub 4.8 CV Č.p. 21, Koryta
Kosmonosy LT C 38 Ub 0.0 CC Psychiatrická léčebna, Kosmonosy
  LT C 49 Ub/1 0.0 CC Býv. Masokombinát, U Masokombinátu, Kosmonosy
Kosova Hora LT C 30 Ub 88.0:0 čh CC Býv. Koželužna, Kosova Hora
Kostelec nad Černými lesy LT C 35 Ub 8.0 CC Cihelna, Kostelec nad Černými lesy
  LT C 25 Ub 0.0:0 CC Býv. Živcova pila, Pražská, Kostelec nad Černými lesy
  3T LT P 32 1 0 HD Býv. Plicní sanatorium, Kostelec nad Černými lesy
  LT H 18 Ub/1 ^4 HD^C Eurosun, Svatbínská, Kostelec nad Černými lesy
  areál Černokostelecký zájezdní pivovár, Kostelec nad Černými lesy
  LT C 31 Ub 80.0:0 CC/CV Černokostelecký zájezdní pivovár, Českobrodská, Kostelec nad Černými lesy
  LT C 23 Ub K 0 K 2C, CV Černokostelecký zájezdní pivovár, Českobrodská, Kostelec nad Černými lesy
Kostelec nad Labem MT C 70 Ub/1 00X CC/H Býv. Cukrovar, Neratovická, Kostelec nad Labem
  LT C 35 Ub 0 2CC Vojenské zařízení 4218, Kostelec nad Labem
  LT C 21 Ub 0.0X CC Býv. Drupol, Husova, Kostelec nad Labem
  MT C XX Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar - rafinerie, Neratovická, Kostelec nad Labem
  MT C XX Ub ?.0 ? Býv. Cukrovar - rafinerie, Neratovická, Kostelec nad Labem
Kostomlaty nad Labem LT H 17 1 ^4 H^CD Základní škola, Školní, Kostomlaty nad Labem
  LT H 19 1 44 HD Zemědělské družstvo, Kostomlaty nad Labem
Košík LT C 43 Ub 0.0:0 CC Cihelna, Košík
Kounice LT C 2X Ub/1 K 0:0 B C Sladovna Klusáček, Kounice
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Sladovna Klusáček, Kounice
Kouřim LT C 46 Ub 0 CC/CV Býv. Cihelna Veselý, Čs. armády, Kouřim
  LT C 24 Ub 0:0 CC Býv. Továrna na ovocné konzervy Veselý, Kouřim - Molitorov
  LT S 16 Ub 0 HD Býv. Cihelna Veselý, Čs. armády, Kouřim
  LT C 18 Ub K 00 B C Měšťanský pivovar a sladovna, Pivovarská, Kouřim
  LT C 2X Ub 4.8 BB Býv. Mlýn, Bukačov, Kouřim
  areál Sklad asfaltů Total, Kolínská, Kouřim
  LT P 32 Ub 4.00 C Sklad asfaltů, Kolínská, Kouřim
  LT P 20 Ub 0.0 CC Sklad asfaltů, Kolínská, Kouřim
Kováň LT C 34 Ub 0:0:0 CC Pivovar Podkováň, Kováň
Krakovany LT C 24 Ub 8.8^8:8 čh CC Býv. Rolnické družstvo, Sušárna, Krakovany
Kralice LT S 26 Ub/1 0.0 čh HC Drůbežárna, Kralice
Královice LT C 2X Ub 8.8:0 BB Mlýn s pekárnou, Královice
  LT C 18 Ub 4.0X CV Mlýn, Královice
Kralupy nad Vltavou MT C 64 Ub 88.0 CC Obilní lihovar, Trojanova, Kralupy nad Vltavou
  LT C 40 Ub ^4.0:0 CC Unimills - Mix, Žižkova, Kralupy nad Vltavou
  4T LT P 15 1 0 2HD Aero, Trojanova, Kralupy nad Vltavou
  LT C 40 Ub/1 0 CC/CV Balak, Minická, Kralupy nad Vltavou
  LT P 24 8 0 HD Balak, Minická, Kralupy nad Vltavou
  LT C 21 Ub ^0 CC Stav Servis, Přemyslova x Lutovítova, Kralupy nad Vltavou
  LT C 36 Ub ^448.0:0 C,CC Býv. Pivovar Friedrich Wilhelm Möller, Žižkova, Kralupy nad Vltavou
  LT C 30 Ub K 0 K C Býv. Pivovar Friedrich Wilhelm Möller, Žižkova, Kralupy nad Vltavou
  LT C 18 Ub 4.8 BB Depo kolejových vozidel, Trojanova, Kralupy nad Vltavou
  LT P 16 Ub 0 BB,H,HD Felixova vila, Prokopova, Kralupy nad Vltavou
  LT H 19 Ub 448 BB Depo kolejových vozidel, Kralupy nad Vltavou
  PT C 1X Ub 4.44:4 BB Býv. Cihelna, V Růžovém údolí 36, Kralupy nad Vltavou
  LT C 1X Ub 0 BB Býv. Mydlovar, Vrchlického 526, Kralupy nad Vltavou
  areál Dřevo - dýhy, Kralupy nad Vltavou
  MT T 75 1 0 2CC Dřevo - dýhy, U Dýhárny, Kralupy nad Vltavou
  LT C 35 Ub 88.0:0 CC Dřevo - dýhy, U Dýhárny, Kralupy nad Vltavou
  areál Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, Kralupy nad Vltavou
  RU M 163 4 0 HD Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
  RU M 130 3 0 HD Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
  MT P 60 Ub 0 HD Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
  MT P 68 2 0 HD Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
  RU M 162 4 0 2HD Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
  RU M 128 1 0 HD Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
  MT P 7X 2 0 HD Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
  MT M 57 1 )( L,C,HD Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
  LT P 2X 2? 4.0 ? HD Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
  3T LT M 2X Ub ^)( L/HD,BB Býv. Kaučuk, Synthos Kralupy, O. Wichterleho, Kralupy nad Vltavou
Králův Dvůr MT T 60 1 0 2CC Falko, Jungmannova, Králův Dvůr
  MT C 61 Ub 00.0X CC Králodvorská cementárna, Králův Dvůr
  LT P 28 Ub ^0.0 H Králodvorské železárny, Králův Dvůr
  LT C 31 Ub 00 H,CC Králodvorské železárny, Králův Dvůr
  LT M 2X Ub )( HD Králodvorská cementárna, Králův Dvůr
Krašovice LT C 3X Ub 4.0:0 C Býv. Kabátova cihelna, Krašovice
Krchleby LT H 15 Ub 444 čh CD Zemědělské družstvo, Krchleby
Krňany LT H 15 1 44 C,CD JZD, Krňany
Kropáčova Vrutice MT C 81 Ub 0:0 2CC Býv. Cukrovar, Kropáčova Vrutice
Krušovice LT C 2X Ub K 8:8 B C Královský pivovar, Krušovice
Křinec LT C 29 Ub 88.0:0 CC Stavebniny Havelka, Křinec - Zábrdovice
  LT C 26 Ub/1 0 CC Býv. Elitex, Inproma, Tyršova, Křinec
Křivoklát LT C 2X Ub K 0:0 K ? Býv. Státní pivovar, Křivoklát
Kublov LT C 18 Ub ^00 CC Býv. Cihelna, Kublov
Kutná Hora LT P 22 Ub 4.00 CC Býv. Vrbův Mlýn, Po Mlýnech, Kutná Hora
  MT T 95 1 0 2CC Avia, Masarykova, Kutná Hora
  LT C 33 Ub 44.8:8 CC Color Beton, Cihlářská, Kutná Hora
  LT C 30 Ub 0 CC Ruko, Potoční, Kutná Hora
  LT C 31 Ub 0.0:0 CC Sopo Motor, V Olšinách, Kutná Hora
  LT C 40 Ub 0 2CC KH Tebis, Kutná Hora
  5T LT P 25 Ub 4.0 C KH Tebis, Ortenova, Kutná Hora
  LT C 28 Ub 0 CC Avia, Masarykova, Kutná Hora
  3V LT S 19 Ub 4.0 HC Avia, Masarykova, Kutná Hora
  LT C 38 Ub 40.0:0 CC Pivovar, U Lorce, Kutná Hora
  LT P 30 Ub 0 HC O. K. Konstrukce, Vítězná, Kutná Hora - Sedlec
  LT H 27 Ub 4 2HV JPS, Čáslavská, Kutná Hora - Karlov
  LT P 35 Ub 00 HC Obila, Kutná Hora - Karlov
  LT C 23 Ub K 8:8 K C Pivovar, U Lorce, Kutná Hora
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Pivovar, U Lorce, Kutná Hora
  LT C 28 Ub ^88:8X CC Býv. Cihelna, 1. NTM, Cihlářská, Kutná Hora - Sedlec
  LT C 2X Ub ^0:0 BB Pekárna, Štefánikova, Kutná Hora
  areál ČKD, Kutná Hora
  MT C 49 1 0 2CC ČKD, Kutná Hora
  MT C 58 2 0 2CC ČKD, Kutná Hora
  MT C 60 2 0 2CC ČKD, Kutná Hora
  LT P 23 1 )( HD ČKD, Kutná Hora
  MT P 55 2 0 HD ČKD, Kutná Hora
Kutrovice LT C 3X Ub 4.8:8 BB Cihelna, Kutrovice
Lány LT C 23 Ub 440.0X CC Metall Holding, Lány
Lázně Toušeň MT C 60 Ub 88.0^0:0 CC Býv. Cukrovar, Hlavní, Lázně Toušeň
  LT S 20 Ub 0 HC Kotelna, Nádražní, Lázně Toušeň
Lazsko LT S 35 Ub 0 HC Státní úřad jaderné, chemické a biologické ochrany, Lazsko
Lešany LT H 15 1 ^4 CC Býv. Kasárna, Vojenské technické muzeum, Lešany
Libčice nad Vltavou LT H 22 1 4 HD Kotelna, Sídliště Sahara, Libčice nad Vltavou
  2T LT P 16 1 0 HD Obvodní oddělení PČR, Za Kovárnou, Libčice nad Vltavou
  PT C 10 Ub ^4.80 C Býv. Zahradnictví, Za Kovárnou 376, Libčice nad Vltavou
  LT C 4X Ub 0.0:0 ? Šroubárna, Libčice nad Vltavou
  LT C 3X Ub 0.0:0 ? Šroubárna, Libčice nad Vltavou
  LT C 3X Ub 0.0:0 ? Šroubárna, Libčice nad Vltavou
  areál Cihelna, Letecká, Libčice nad Vltavou
  LT S 30 1 0 HC Cihelna, Letecká, Libčice nad Vltavou
  3T LT P 23 1 4.0 2HD Cihelna, Letecká, Libčice nad Vltavou
  2T LT P 23 1 4.0 HD Cihelna, Letecká, Libčice nad Vltavou
  areál Šroubárna, Libčice nad Vltavou
  RU S 100 1/2 ¤0.0 HC Šroubárna, Libčice nad Vltavou
  LT C 45 N-1 0.0N0:0 CC Šroubárna, Libčice nad Vltavou
  LT P 15 Ub 0 CC Šroubárna, Libčice nad Vltavou
  areál Cihelna Bří Fischerů, Letecká, Libčice nad Vltavou
  LT C 4X Ub ?.0:0 ? Cihelna Bří Fischerů, Letecká, Libčice nad Vltavou
  MT C 5X Ub ?.0:0 ? Cihelna Bří Fischerů, Letecká, Libčice nad Vltavou
Liběchov LT H 16 Ub ^4 L,CD Střední odborné učiliště, Boží Voda, Liběchov
Libice nad Cidlinou LT H 17 Ub ^4 ^CC Vari, Opolanská, Libice nad Cidlinou
Liblice LT H 17 Ub ^4 ^HD^HD Býv. Kotelna Českých radiokomunikací, K Vysílači, Liblice
Libušín RU C 100 Ub 4000.0:0 2CC Býv. Teplárna, Pražská teplárenská, Libušín - Důl
  MT C 60 Ub 488.0:0 CC Býv. Důl Schoeller, Libušín - Důl
  LT C 4X Ub 44.80:0 ? Býv. Důl Max, Libušín - Důl Max
  LT H 15 1 4 ^C Býv. Kotelna SOU, Resort Max, Libušín - Důl Max
Lidkovice LT C 2X Ub 44.8 BB Býv. Lihovar, Lidkovice
Líšno LT C 21 Ub 888.0:0 CC/CV Býv. Šternberský pivovar, Líšno
Liteň LT C 27 Ub 4488.8 CV Býv. Pivovar, Liteň
  LT C 28 Ub ^8:8 CC/CV Býv. Pivovar, Liteň
  LT C 29 Ub 488.8X CV Vodárna, Liteň - Dolní Vlence
Lobeč LT C 19 Ub K 8:8 K BB Býv. Pivovar, Lobeč
  LT C 20 Ub ^4.8:8 BB Býv. Pivovar, Lobeč
Lobkovice LT C 20 Ub ^4.8:8 BB Kasprův mlýn u Neratovic, Palackého, Lobkovice
  LT C 19 Ub K 8:8 BB Býv. Lobkovický pivovar, Palackého, Lobkovice
Loděnice MT T 65 2/1 0 2CC Vápenka, LB Cemix, Loděnice
  MT T 60 Ub 0 2CC Býv. Gramofonové závody, Digital Media, Loděnice
  LT P 2X Ub ^0 L,HD,BB Býv. Gramofonové závody, Digital Media, Loděnice
Lochovice LT C 35 Ub 4.8 C Býv. Lihovar, Lochovice
  LT P 35 Ub 0 HD Korona Lochovice, Lochovice - Na Bělidle
  LT C 25 Ub 88.0:0 CC Býv. Továrna na lepenku, Lochovice - Lopatárna
  LT C 18 Ub K 0:0 BB Býv. Zámecký pivovar a sladovna, Lochovice
Loučeň LT C 1X Ub ^48.8:88 BB Býv. Pivovar, Loučeň
Loukov MT C 50 Ub 4.0 CC Býv. Cukrovar, Loukov - Dařenice
  LT C 2X Ub 4.0:0 ? Býv. Cukrovar, Loukov - Dařenice
Loukovec LT C 33 Ub 48.8:8 CC SOU Hubálov, Loukovec - Hubálov
Loutí LT P 20 1 0XA HD Rekreační a školící středisko, Loutí
Lubná u Rakovníka areál Rako III, Lubná u Rakovníka
  MT T 79 1/1 0 2CC Rako III, Lubná u Rakovníka
  MT T 62 1 0 2CC Rako III, Lubná u Rakovníka
  LT P 4X Ub ^0 BB Rako III, Lubná u Rakovníka
Luštěnice LT H 30 Ub 4.4A4 CC Agro, Luštěnice
  LT S 41 Ub/1 0 HC/T Kotelna, Luštěnice - Zelená
Lužec nad Vltavou MT T 64 1/2 0 2CC Presbeton, Lužec nad Vltavou
  MT S 56 Ub 0 HC Býv. Prefa, Betonika Plus, V Zanikadlech, Lužec nad Vltavou
  LT C 16 Ub 4^4 CC Býv. Prefa, Betonika Plus, V Zanikadlech, Lužec nad Vltavou
  LT S 36 Ub/1 8 H Bratří Horákové, Mělnická, Lužec nad Vltavou
Lysá nad Labem LT H 25 Ub/1 4 HD/H Základní škola J.A. Komenského, Komenského, Lysá nad Labem
  MT T 70 1/1 0 2CC Dywidag Prefa, Jedličkova, Lysá nad Labem
  LT C 36 Ub 0 CC Thermoservis, Ke Vrutici, Lysá nad Labem
  LT C 25 Ub 48.8:8 C Cihelna, Sojovická, Lysá nad Labem
  LT C 23 Ub 8^.0:0 CC Plast Form Service, Veleslavínova, Lysá nad Labem
  LT C 9 Ub ^0X 2CC A.S.A., Čapkova, Lysá nad Labem
Maršovice LT S 31 Ub 0 HC Psí útulek, Maršovice
Martinice LT C 27 Ub 88.0 CC Lihovar, Martinice
Mcely LT H 15 1 ^4 H,HC Kotelna, Mcely
Mělník MT C 58 Ub 88.0X CC Cukrovar, Pražská, Mělník
  MT C 59 Ub 8.0 CC Cukrovar, Pražská, Mělník
  LT H 20 1 4 C Zahradnická škola, Dřevařská, Mělník
  LT C 27 Ub/2 ^0 CC Býv. Loděnice, Českolipská, Mělník
  LT H 18 Ub 4 HD Sklolamináty GFK, Kokořínská, Mělník
  LT H 1X 1 4 H,BB Barum, Kokořínská, Mělník
  LT C 26 Ub 00:0 CC Megum, Nádražní, Mělník
  LT H 16 Ub ^4 CD Vinařství Lobkowicz, Plavební, Mělník
  LT C 11 Ub 880.0^0X CC Býv. Cihelna, Karolíny Světlé, Mělník
  LT H 19 Ub 4 H,HD Krematorium, Na Ráji, Mělník
  LT H 16 Ub ^4 HD,H Býv. Loděnice, Českolipská, Mělník
  areál Býv. Lobkowiczský pivovar, Mefrit, Řípská, Mělník
  LT C 39 N 0^0N0 CC Býv. Lobkowiczský pivovar, Mefrit, Řípská, Mělník
  LT C 17 Ub ^0 C Býv. Lobkowiczský pivovar, Mefrit, Řípská, Mělník
  LT T 40 Ub @ CC Býv. Lobkowiczský pivovar, Mefrit, Řípská, Mělník
  LT C 3X Ub ^0:0 ? Býv. Lobkowiczský pivovar, Mefrit, Řípská, Mělník
Městec Králové LT S 37 Ub 0 HC Prefa, T. G. Masaryka, Městec Králové
  LT H 20 Ub 44 CC Městská nemocnice, Prez. Beneše, Městec Králové
  2V LT S 20 Ub ^0 HD,HC Lovochemie, Vinická, Městec Králové
  LT P 23 Ub ^0 HD,HD,HD Lovochemie, Vinická, Městec Králové
Měšice MT C 50 Ub 0.0 CC Býv. Teplotechna, Jitomil, Měšice
Mezholezy LT C 19 Ub 00.8:8 CV! Býv. Vápenka, Mezholezy
Mezihoří LT C 15 Ub ^O.2x(0.0:0) BB Býv. Vápenka Leopold Straschov a spol., Mezihoří
Miličín LT C 2X Ub ^4.44:4 BB Býv. Lihovar, Miličín
Milín LT C 23 Ub 44.88:8 CV Býv. Parostrojní pivovar, Milín
  LT P 16 Ub 0 C ZOD 11. květen, Milín
  LT C 17 Ub K 0:0 Ačh CV Býv. Parostrojní pivovar, Milín
Milovice LT H 18 Ub 444 C Plavecký bazén, Topolová, Milovice - Mladá
  LT C 32 1 00.000 CC/CV Letiště, Milovice - Boží Dar
  MT T 86 1 0 2CC/CV Letiště, Milovice - Boží Dar
  LT C 30 1 0.00X CC/CV Býv. Kotelna Na Balonce, Ostravská, Milovice
  LT S 36 Ub 0 HC Anza nábytek, Topolová, Milovice - Mladá
  LT H 24 Ub 4 CC Býv. Kulturní dům, Tyršova, Milovice - Mladá
  LT H 30 Ub/1 4 HD Letiště, Milovice - Boží Dar
  LT H 20 1 ^4 HD Býv. Prádelna, Suchardova, Milovice
  LT H 15 Ub 4 HD IRE, Ostravská, Milovice - Mladá
Mirošovice LT H 16 1 4 H Ředitelství silnic a dálnic, Hlavní, Mirošovice
Miřejovice LT C 16 Ub 0^000 CC Pivovar hraběte Chotka, Miřejovice
  LT C 21 Ub K 0:0 B CV Pivovar hraběte Chotka, Miřejovice
Miskovice LT C 39 Ub 48.888:8 CV Pochobradského vápenka, Miskovice
Mladá Boleslav LT C 31 Ub 40.0 CC Býv. Gumárna, Vodkova, Mladá Boleslav
  LT C 4X Ub 0.0:0 ? Plynárna, Štefánikova, Mladá Boleslav
  MT C 78 Ub 4.8 2CC Lihovar, Ptácká, Mladá Boleslav
  MT C 65 Ub ^48.8:8 CC Býv. Přádelna česané příze Ignaz Klinger, Ptácká, Mladá Boleslav
  LT C 3X Ub ^4.8:8 BB Škrobárna Reiss, Na Klenici, Mladá Boleslav
  LT P 20 Ub 0 HC Pekárna, Štyrsova, Mladá Boleslav
  LT H 18 1 4 H,CC Depo kolejových vozidel, Mladá Boleslav
  MT C 74 Ub 44.8:8 CC Býv. Přádelna česané příze Ignaz Klinger, U Zastávky, Mladá Boleslav
  MT C 5X Ub ?.0:?   Býv. Cukrovar, Mladá Boleslav - Čejetičky
  areál Škoda Auto, tř. Václava Klementa, Mladá Boleslav
  GU M 200 6 0 2HD Škoda Auto, tř. Václava Klementa, Mladá Boleslav
  3T LT S 16 1 )( L, BB Škoda Auto, tř. Václava Klementa, Mladá Boleslav
  RU M 10X 1 0 HD Škoda Auto, tř. Václava Klementa, Mladá Boleslav
  LT M 2X Ub )(   Škoda Auto, tř. Václava Klementa, Mladá Boleslav
  MT M 60 Ub 0 2HD Škoda Auto, tř. Václava Klementa, Mladá Boleslav
  MT M 60 Ub 0 2HD Škoda Auto, tř. Václava Klementa, Mladá Boleslav
  LT C 4X Ub 0.0:0 ? Škoda auto, tř. Václava Klementa, Mladá Boleslav
Mlazice PT C 14 Ub ^0 C Zahradnictví Petro, Českolipská, Mělník - Mlazice
Mnichovice LT H 20 2 ^4 HD Obchodní dům Mnichovka, Masarykovo náměstí, Mnichovice
Mnichovo Hradiště MT T 81 1/1 0 2CC Býv. LIAZ, Stavmek, 5. května, Mnichovo Hradiště
  LT C 30 Ub 880.0:0 čh CC Továrna na obuv, Arnoldova, Mnichovo Hradiště
  LT C 35 Ub 888.0:0 CC/CV EcoGlass, Jiráskova, Mnichovo Hradiště
  LT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Statek, MH - Auto, Jiráskova, Mnichovo Hradiště
  LT C 16 Ub ^4.8:8 H,C Býv. Chemická čistírna textilu, Truhlářství, Havlíčkova 546, Mnichovo Hradiště
Mníšek pod Brdy MT S 50 Ub 0 HC UVR, Mníšek pod Brdy
  areál Kovohutě Mníšek, Mníšek pod Brdy
  MT C 70 Ub 0.0 X 2CC Kovohutě Mníšek, Mníšek pod Brdy
  MT C 58 Ub 0 CC Kovohutě Mníšek, Mníšek pod Brdy
  LT P 27 Ub 0 HD Kovohutě Mníšek, Mníšek pod Brdy
  LT P 33 Ub 0 HD Kovohutě Mníšek, Mníšek pod Brdy
Močovice MT C 52 Ub 88.8:8 CC Býv. Rolnický akciový cukrovar, Močovice
  LT C 34 Ub 88.0:0 C Býv. Cihelna, Močovice
Modletice LT H 18 1 ^4 H/C MB-Sving, Modletice
Mochov LT C 39 1 0 CC Mrazírny Ardo, Mochov
  MT C 5X Ub 888.8:8 ? Býv. Akciový cukrovar v Mochově, Mochov
  LT C 4X Ub 888.8:8 ? Býv. Akciový cukrovar v Mochově, Mochov
  LT C 2X Ub 4.8:8 ? Býv. Akciový cukrovar v Mochově, Mochov
Mořina LT H 18 2 ^4 HD,H Zemědělské družstvo, Mořina
  LT P 18 Ub 0.0 HC Lomy Mořina, Mořina
Mstětice areál Čepro, Mstětice
  LT S 37 Ub 0 HC Čepro, Mstětice
  PT C 8 Ub ^0X C Čepro, Mstětice
Mšec LT H 1X Ub 4 BB Agro Mšec - česačka chmele, Mšec
Mšeno LT C 26 Ub 888.0 CC Býv. Cihelna, Stavebniny, Mělnická, Mšeno
Načeradec LT C 22 Ub ^80:0 CC Býv. Lihovar, OKZ holding, Načeradec
  LT C 23 Ub 880.0:0 CC Pila, Načeradec
Nalžovice - Chlum LT C 22 Ub ^0 CC Lihovar, Nalžovice - Chlum
Nebužely MT C 50 Ub/1 0.0^0:0 CC Býv. Cihelna, Nebužely
Nečín LT H 19 1 44 CC Zemědělské družstvo, Nečín
Nehvízdky LT C 39 Ub 8.0:0 CC Býv. Cihelna, Nehvízdky
  LT H 15 1 44 CD Býv. JZD, Nehvízdky
Nelahozeves LT C 45 Ub/2 0.0 CC Povltavské tukové závody, Zagarolská, Nelahozeves - Hleďsebe 1.díl
Neratovice areál Spolana, Neratovice
  RU M 104 1 )( HD Spolana, Spojovací, Neratovice
  GU M 206 4 0 2HD Spolana, Spojovací, Neratovice
  LT M 44 1 0.0 HDV Spolana, Spojovací, Neratovice
  MT T 80 2/1 0 CC Spolana, Spojovací, Neratovice
  MT M 76 1 0 HV Spolana, Spojovací, Neratovice
  LT J 48 Ub 4:0 A L,BB Spolana, Spojovací, Neratovice
  MT J 61 1 4:0 A L/HC Spolana, Spojovací, Neratovice
Nesměň LT C 28 Ub 8^8.8:8 čh CV Býv. Cihelna, Nesměň
Nesměřice LT S 40 Ub 0 HC Úpravna vody Želivka, Nesměřice
Neškaredice LT C 25 Ub 88.0:0 BB Býv. Cihelna, Neškaredice
Netluky u Neveklova LT C 20 Ub 4.88X čh CV Býv. Lihovar, Netluky u Neveklova
Netvořice LT S 22 Ub 0 HC Statek, Netvořice
  LT H 17 Ub 44 CC Simba Toys, Netvořice
  LT H 15 1 4 CD Galmet, Netvořice
Neumětely LT H 15 1 ^4 H^HD Farma pro chov prasat Housina, Neumětely
Neustupov - Zálesí LT C 1X Ub 4.44 ACV Býv. Lihovar, Zálesí, Neustupov - Zálesí
Neveklov LT H 17 1 ^4 HD Multifunkční dům, Náměstí Jana Heřmana, Neveklov
  PT C 1X Ub 4.88 BB Býv. Pekárna, Táborská x Nová, Neveklov
Nižbor areál Býv. Antonín Rückl a synové, Rückl Crystal, Nižbor
  LT C 30 Ub 00^00.0:0 ^CC Býv. Antonín Rückl a synové, Rückl Crystal, Nižbor
  LT C 33 Ub 448.0:0 ^CC Býv. Antonín Rückl a synové, Rückl Crystal, Nižbor
  2V LT P 20 Ub ^0 ^H Býv. Antonín Rückl a synové, Rückl Crystal, Nižbor
  LT C 1X Ub ^8 Čh BB Býv. Antonín Rückl a synové, Rückl Crystal, Nižbor
Nová Ves pod Pleší areál Sanatorium na Pleši, Nová Ves pod Pleší
  LT C 33 Ub 88.00X CC Sanatorium na Pleši, Nová Ves pod Pleší
  LT C 15 Ub 4^48.0 CC Sanatorium na Pleši, Nová Ves pod Pleší
Nové Dvory - Ovčáry LT C 29 Ub 888.8:8 A CC Býv. Rolnický akciový pivovar, Nové Dvory - Ovčáry
  MT C 58 Ub/1 0 CC Býv. Rolnický akciový cukrovar, Nové Dvory - Ovčáry
  LT C 3X Ub 888.8:8 ? Býv. Rolnický akciový cukrovar, Nové Dvory - Ovčáry
Nové Strašecí LT C 34 Ub 4.8:8 CC Býv. Továrna na dřevěné hračky, Tovární, Nové Strašecí
  areál České lupkové závody, Nové Strašecí
  MT T 59 1 0 2CC/CV České lupkové závody, Nové Strašecí
  MT S 74 1 ¤.0 HC České lupkové závody, Nové Strašecí
  LT P 28 1 0 L,CD České lupkové závody, Nové Strašecí
Nový Dům LT C 23 Ub 4.^8:8 ^C/CV Býv. Lihovar, Nový Dům
Nový Knín LT C 1X Ub ^4.8X BB Měšťanský pivovar, Masnerova, Nový Knín
Nový Vestec LT H 18 Ub 44 C,HD Syva Překladiště, Nový Vestec
Nymburk LT S 42 1 0 HC Depo ŽKV, Nymburk
  MT T 78 1/1 0 2CC Thermoservis, Gen. Sochora, Nymburk
  MT C 55 1/1 0.0 2CC Azos CZ, Pražská, Nymburk
  LT C 13 Ub ^0X HC^C Čistírna Golgot, Poděbradská 14, Nymburk
  PT C 13 Ub 8.0:0 C Překližky Dýhy V.Novák, Nymburk
  LT C 18 Ub 888.0^0X CC Býv. Hrachovinova strojírna, Poděbradská, Nymburk
  LT C 1X Ub 0.0:0 BB Býv. Parní vodárna, Petra Bezruče, Nymburk
  PT H 14 1 4 HD^H ČD Cargo, Nymburk
  LT C 23 Ub 0 2CC Nemocnice, Boleslavská, Nymburk
  LT P 2X Ub 0 BB Hutní materiál, Poděbradská, Nymburk
  LT H 27 1/1 ^4 HD,H Sportovní centrum, Sportovní, Nymburk
  LT C 25 Ub 000.0X CC Býv. Likérka Vantoch, Zbožská, Nymburk
  LT C 2X Ub 0.0:0 CC Truhlářství Kynčl, Dlouhá třída, Nymburk
  LT H 16 1 ^4 H,C Areál firem, Boleslavská třída, Nymburk
  LT P 22 Ub 0 HC Betonárna, Dopravní, Nymburk
  areál Býv. Cukrovar, Poděbradská, Nymburk
  MT C 5X Ub ^8.8:8 ? Býv. Cukrovar, Poděbradská, Nymburk
  MT C 5X Ub ^88.8:8 ? Býv. Cukrovar, Poděbradská, Nymburk
  areál Pivovar, Pražská, Nymburk
  LT C 27 Ub K 8:8 B C Pivovar, Pražská, Nymburk
  LT C 20 Ub ^8X BB Pivovar, Pražská, Nymburk
  MT C 4X Ub ?0 ? Pivovar, Pražská, Nymburk
  areál ŽOS, Za Žoskou, Nymburk
  RU M 140 3 0 2HD ŽOS, Za Žoskou, Nymburk
  MT C 72 N-2 0N0 CC,H,2CC ŽOS, Za Žoskou, Nymburk
  LT P 30 Ub 0 HC ŽOS, Za Žoskou, Nymburk
Odolena Voda LT P 30 Ub 4.0 HD Kotelna, V Malém háji, Odolena Voda
  LT S 37 Ub 0 HV Kotelna, V Malém háji, Odolena Voda
  areál Aero Vodochody, Odolena Voda
  LT S 32 1 0 HC Aero Vodochody, U Letiště, Odolena Voda
  LT S 32 1 0 HC Aero Vodochody, U Letiště, Odolena Voda
Ohaře LT P 3X 1 0 HD,BB Obalovna Bohemia Asfalt, Ohaře-Hájky
Okřínek LT P 32 Ub 00 HC Býv. STS, CTS servis, Okřínek
Olbramovice LT C 30 Ub 88.0:0 CC Býv. Lihovar, Chlazení Novák, Olbramovice
  MT S 50 Ub/1 0 HC STS, Olbramovice - Veselka
  LT C 21 Ub 448.0:0 čh C/CV Býv. Lihovar, Dvůr Semtín, Olbramovice
Oleška LT H 15 Ub 4.4 CC Statek, Oleška
Olovnice LT C 1X Ub 8.? CV Býv. Parní mlýn Jaroslav Brejník, Olovnice
  LT C 1X Ub ^44444 BB Býv. Parní mlýn Jaroslav Brejník, Olovnice
Opočnice LT C 35 Ub 88.00 CC Cihelna, Opočnice
Opolany 2T LT H 17 2 4.4 HC Pěstitel Stratov, Opolany
  LT H 17 1 4 HD^HD Farma, Opolany
Oráčov 2T LT P 1X Ub 0 HC Věznice, Oráčov
Otročiněves areál Savea, Otročiněves
  LT C 36 Ub/1 0.0:0 CC Savea, Otročiněves
  LT P 27 Ub ¤.00 HC Savea, Otročiněves
Otvovice LT H 15 1 ^4 C Býv. Řempo, JHJ alu, Otvovice
  LT C 3X Ub ^8:8 BB Býv. Řempo, JHJ alu, Otvovice
  LT C 16 Ub 88.888X BB, C Býv. Parní mlýn, Otvovice
  LT C 20 Ub 0.0:0 CV Býv. Salačova mydlárna, Optika, Otvovice
  areál Keramoglass, Otvovice
  LT C 35 Ub/1 ^0:0 CC,T Keramoglass, Otvovice
  LT C 37 Ub 44.8:8 CC Keramoglass, Otvovice
Panoší Újezd LT C 21 Ub 48.8X HC Býv. Lihovar, Panoší Újezd
Pavlov LT C 1X Ub ^8 BB Býv. Pivovar Pavlov - Nový Dvůr, Lidická, Pavlov
  LT C 1X Ub K 8 BB Býv. Pivovar Pavlov - Nový Dvůr, Lidická, Pavlov
Pěčice LT C 2X Ub 488.8 čh BB Býv. Vodárna, Pěčice
Pečky LT C 46 1 0 2CC ZPA, Tř. 5. května, Pečky
  LT C 15 Ub 0 CC Tona, Chvalovická x U Měnírny, Pečky
  LT C 17 Ub 4.0 CC Tona, Chvalovická x U Měnírny, Pečky
  LT C 26 Ub 0.0 CC Jouza, Třída 5. května, Pečky
  MT C 5X Ub 4.8 CC Býv. Rafinerie cukru, Pečky
  MT C 5X Ub 4.0:0 CC Býv. Rafinerie cukru, Pečky
  MT C 5X Ub 8.8 CC Býv. Rafinerie cukru, Pečky
Petrovice LT P 2X Ub 0 BB Zemědělské družstvo, Petrovice
Petrovice u Benešova LT C 23 Ub 480.0:0 CC Býv. Lihovar, Statek, Petrovice u Benešova
  LT H 15 1 ^4 HD,C DZV Nova, Petrovice u Benešova
Petrovice u Rakovníka LT C 1X Ub 0.0:0 BB Zemědělské družstvo, Petrovice u Rakovníka
Pchery LT H 15 1 44 C Býv. Statek, Pchery
  areál Býv. Důl Theodor, Pchery - Theodor
  LT J 2X Ub )( 8 BB Býv. Důl Theodor, Maršála Rybalka, Pchery - Theodor
  LT C 4X Ub 00.0:0 ? Býv. Důl Theodor, Maršála Rybalka, Pchery - Theodor
  LT C 4X Ub ?.0:0 ? Býv. Důl Theodor, Maršála Rybalka, Pchery - Theodor
  LT J 1X Ub )( 8 BB Býv. Důl Theodor, Maršála Rybalka, Pchery - Theodor
  LT C 6X Ub ??.0:0 ? Býv. Důl Theodor, Maršála Rybalka, Pchery - Theodor
Poděbrady PT H 14 1 4 HD Nádraží, Alešova, Poděbrady
  LT H 18 Ub ^4 HD,C,H Nádraží, Alešova, Poděbrady
  LT C 30 Ub ^0:0 HD,H,CC Polabské mlékárny, Dr. Kryšpína, Poděbrady
  LT C 2X Ub K 8:8 K BB Akciový pivovar a sladovna, Paroubkova, Poděbrady
  LT S 15 1 4 HD Hotel Zimní lázně, Schnirchova, Poděbrady
  PT C 8 Ub 8^8 ^C Hotel Zámeček, Husova, Poděbrady
  LT H 16 N-2 4N4 CD Kotelna, Hraniční, Poděbrady
  areál Sklárny Bohemia, Jiráskova, Poděbrady
  LT C 44 Ub ^0 CC Sklárny Bohemia, Jiráskova, Poděbrady
  LT C 48 Ub 0 2CC Sklárny Bohemia, Jiráskova, Poděbrady
  LT C 33 Ub 00 2CC Sklárny Bohemia, Jiráskova, Poděbrady
  LT C 37 Ub ^0 HD^CC Sklárny Bohemia, Jiráskova, Poděbrady
Podlešín LT C 19 Ub 0 CV Býv. Pražírna kávy, Podlešín
  MT S 50 Ub 0 HC 71. protiletadlová raketová brigáda Drnov, Podlešín
  2T LT P 16 Ub 0 BB 71. protiletadlová raketová brigáda Drnov, Podlešín
Podolí LT C 24 1 4A.4 CC Zemědělské družstvo, Podolí
Poříčany LT P 17 Ub 0 CC Sehat, Poříčany
Poříčí nad Sázavou LT H 15 Ub ^4 HD,H Klenoty, Pražská, Poříčí nad Sázavou
Potěhy PT C X Ub 0 BB Býv. Kotelna, Potěhy
  LT P 2X Ub 4.0 HD,BB Zemědělské družstvo, Potěhy
Pozdeň LT C 1X Ub 4.0:0 BB Býv. Cihelna, Pozdeň
Prosečnice LT S 35 Ub 0 HC Výtopna, Prosečnice
  LT H 19 Ub 4 ^CC Výtopna, Prosečnice
Průhonice 3T LT P 16 Ub 0 L,HD Club Hotel Praha, Průhonice
  PT H 13 Ub ^4 C Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, Zahradnická, Průhonice
Příbram RU M 150 2 0 2HD Příbramská teplárenská, Obecnická, Příbram
  MT T 72 1 0 2CC Oblastní nemocnice, Gen. R. Tesaříka, Příbram
  MT T 70 1 0 CC Kotelna, Žežická, Příbram
  LT C 43 Ub 0.0 CC Výtopna Ryneček, Čs. armády, Příbram
  LT C 40 1 0 CC Masokombinát, Jinecká, Příbram
  LT C 15 Ub ^0 CC Matador, K Podlesí, Příbram
  LT S 37 Ub 0 HC Dílny ČSAD, K Podlesí, Příbram
  MT P 50 2 0 HD Přepravitelná výtopna P.P.P., K Podlesí, Příbram
  LT P 26 Ub 0 HD Hellex-Schaunberg, K Podlesí, Příbram
  3T LT M 15 1 )( HC,BB Příbramská teplárenská, Obecnická, Příbram
  LT P 39 Ub 0 C Příbramská teplárenská, Obecnická, Příbram
  LT P 32 Ub ¤.00 HC Karsit, Obecnická, Příbram
  LT C 3X Ub 88.0:0 ? Důl Rudolf, Příbram - Kozičín
  areál Kovohutě Příbram
  RU M 160 3 0 2HD Kovohutě, Příbram
  MT C 58 Ub 0 CC Kovohutě, Příbram
  LT P 20 Ub 0 HC Kovohutě, Příbram
  LT P 38 Ub 0 2CC Kovohutě, Příbram
  MT C 52 Ub 488.0X CC Kovohutě, Příbram
  MT C 7X Ub 0.0:0   Kovohutě, Příbram
Přílepy LT C 16 Ub 444.8 BB/CV Býv. Parní mlýn, Přílepy
Psáry LT C 40 Ub/1 0.0 CC/H,CC Cihelna Tondach, Psáry - Dolní Jirčany
  LT P 40 Ub 4.00 CD Cihelna Tondach, Psáry - Dolní Jirčany
Ptice LT C 1X Ub 880.0X BB Rejnovský mlýn, Ptice - Rejnov
Pyšely LT C 20 Ub 48.88 X CV Býv. Lihovar a velkostatek, Pyšely
Rakovník LT C 43 Ub 0.0X CC Císařský pivovar, Havlíčkova, Rakovník
  MT C 51 Ub 0 CC Masarykova nemocnice, Dukelských hrdinů, Rakovník
  LT C 35 Ub 88.0:0 CC Cihelna Huřviny, Rakovník
  LT H 30 1 4444 HD Dřevovýroba, Nábřeží Dr. Beneše, Rakovník
  LT P 22 Ub ¤.0 HD Rako II, Kuštova, Rakovník
  LT C 17 Ub ^44:4 HD,C Raja, Kuštova, Rakovník
  LT C 30 Ub 480.0:0 CC Býv. Lihovar, Trojanova, Rakovník
  LT C 2X Ub ^0 CC Býv. Cihelna, Dukelských hrdinů, Rakovník
  LT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Mlýn a pekárna, Jiráskova, Rakovník
  areál Rako I, Rakovník
  LT C 40 Ub ^0:0 H,CC Rako I, Rakovník
  MT C 60 Ub/1 ^0:0 H,CC/T Rako I, Rakovník
  LT P 33 Ub 0 HD Rako I, Rakovník
  LT C 43 Ub/1 0.0 CC Rako I, Rakovník
  LT H 16 1 4 HD^HD Rako I, Rakovník
  LT P 31 Ub ^0 ^CC Rako I, Rakovník
  areál ZZN, V Lubinci, Rakovník
  LT P 20 Ub ¤.00 HC ZZN, V Lubinci, Rakovník
  LT P 19 Ub 00 CC ZZN, V Lubinci, Rakovník
  areál Procter & Gamble Rakona, Ottova, Rakovník
  LT P 17 Ub 0 CC Procter & Gamble Rakona, Ottova, Rakovník
  LT P 37 Ub 0 HC Procter & Gamble Rakona, Ottova, Rakovník
  MT P 53 4 ^40 HD,L,HD Procter & Gamble Rakona, Ottova, Rakovník
Ratboř LT C 48 Ub 0.0^0:0 CC Býv. Cukrovar, Ratboř
Roztoky u Křivoklátu LT C 45 Ub 488.0:0 CC Permon I., Roztoky u Křivoklátu
  MT T 50 1 0 2CC Permon II., Roztoky u Křivoklátu
  LT H 22 Ub ^4 CC Kotelna, Roztoky u Křivoklátu
  LT C 2X Ub 0.0:0 CV Továrna na mýdlo - bratři Tolmanové, Roztoky u Křivoklátu
  PT C 1X Ub 8^8.0:0 BB Továrna na mýdlo - bratři Tolmanové, Roztoky u Křivoklátu
Roztoky u Prahy LT S 34 1 0 HC Kotelna, Čapkova, Roztoky u Prahy
  LT C 2X Ub 80.^0X ? Wohankova čistírna řepného semene, Nádražní, Roztoky u Prahy
  areál Býv. Penicilínka, VUAB Pharma, Vltavská, Roztoky u Prahy
  LT C 43 Ub 0 2CC Býv. Penicilínka, VUAB Pharma, Vltavská, Roztoky u Prahy
  LT C 39 Ub 44.8:8 CC Býv. Penicilínka, VUAB Pharma, Vltavská, Roztoky u Prahy
  LT P 35 Ub 8.0 HC Býv. Penicilínka, VUAB Pharma, Vltavská, Roztoky u Prahy
  LT P 26 Ub ^0 HD Býv. Penicilínka, VUAB Pharma, Vltavská, Roztoky u Prahy
  LT P 21 1 ^0 H Býv. Penicilínka, VUAB Pharma, Vltavská, Roztoky u Prahy
Rožďalovice MT C 51 Ub/1 0.0:0 2CC Býv. Rolnický akciový cukrovar, Ruská, Rožďalovice
  LT C 3X Ub 0.0 BB Pila, Zámostí, Rožďalovice
Rožmitál pod Třemšínem MT S 50 Ub 0 HC Vojenský útvar 4391, Kpt. Jaroše, Rožmitál pod Třemšínem
  LT P 20 Ub 0 HC Primagra, Rožmitál pod Třemšínem
  LT S 48 1 0 H Strojírny Ravak, Nádražní, Rožmitál pod Třemšínem
  LT H 17 1 4 HD Vojenský útvar 4391, Kpt. Jaroše, Rožmitál pod Třemšínem
  LT C 2X Ub 488.8:8 čh BB Býv. Slévárna, Nádražní, Rožmitál pod Třemšínem
Ruda LT C 2X Ub 44.8888:8A CV Býv. Mlýn, Ruda
Růženín LT C 29 Ub 88.0:0 CC Býv. Sklárna Arnošta Pryla, Velogross, Růženín
  LT C 16 Ub ^0 CC Býv. Sklárna Arnošta Pryla, Velogross, Růženín
Rybníky LT H 15 1 4 HD Aluhut, Rybníky
  LT H 17 1 ^4 HD^H^H^CC Primagra, Rybníky
Rynholec LT C 38 Ub 000.0X CC Býv. Důl Anna, Navijárna, Rynholec
  MT C 5X N-1 ?.0N0:0   Býv. Důl Anna, Navijárna, Rynholec
Řepov MT C 62 Ub 0.0:0 CC Wienerberger Cihelna, Řepov
Řevnice LT C 32 Ub 0.0:0 CV Býv. Cihelna, Úzká, Řevnice
  LT S 25 Ub ^0 HC Vodní elektrárna, Kovoobrábění Heřman, Ke Mlýnu, Řevnice
Řevničov LT C 23 Ub 48.0 C Parní mlýn Jaroslava Zajíce, Řevničov
  LT P 30 Ub 4.0 2C ČDZ Praha, Nádražní, Řevničov
Řež areál Ústav jaderného výzkumu, Řež
  MT T 73 Ub @ 2CC Ústav jaderného výzkumu, Řež
  MT T 61 Ub @ CC Ústav jaderného výzkumu, Řež
Říčany MT T 85 Ub/1 0 2CC Interiér, Černokostelecká, Říčany
  3V LT S 16 Ub 4.68 3HC Zapa Beton, Kolovratská, Říčany
  LT C 30 Ub 0:0 CC Lihovar, Barákova, Říčany
  2V LT P 29 Ub 00 2HC Plynová kotelna, Olivova, Říčany
  LT H 15 1 4 CC Nemocnice, Smiřických, Říčany
  LT S 20 Ub 0 HC Zoeller, Rooseveltova, Říčany-Kuříčko
  LT C 2X Ub 448.0 BB Býv. Cihelna, V Chobotě 20, Říčany
  LT H 15 1 4 HD Cryometal, Kolovratská, Říčany
  LT H 17 1 4 BB,H Kotelna, Halasova, Říčany
  LT H 16 Ub ^4 HD Skladový areál, Černokostelecká, Říčany
  LT H 15 1 ^4 HD Finanční úřad, Politických vězňů, Říčany
Řitka LT H 19 1 ^4 CD Statek, Všenorská, Řitka
Sadská LT C 20 Ub 0.0 CC Skanska, Husínek, Sadská
  LT C 15 Ub 4^4.0:0 CV Býv. Sodovkárna, Poděbradská x Čs. Armády, Sadská
Sázava LT C 33 Ub 48.8X CC Huť František, Na Kácku, Sázava
  LT C 26 Ub 4.0:0 CV Keramika - Kachlová a krbová kamna, Pražská, Sázava
  LT C 15 Ub K 0:0 BB Býv. Klášterní pivovar, Sázava
  areál Sklárny Kavalier, Sklářská, Sázava
  MT C 64 Ub 0 CC Sklárny Kavalier, Sklářská, Sázava
  MT C 65 Ub 0 CC Sklárny Kavalier, Sklářská, Sázava
  LT C 36 Ub 00.00 CC Sklárny Kavalier, Sklářská, Sázava
  LT C 25 N ^0NX CC,H Sklárny Kavalier, Sklářská, Sázava
Sedlčany LT C 25 Ub ^0X CC Městská výtopna, Na Severním sídlišti, Sedlčany
  LT S 39 Ub 0 HC/HV Býv. Cihelna, K Cihelně, Sedlčany
  LT C 29 Ub 0.0 2CC Býv. Cihelna, K Cihelně, Sedlčany
  LT P 21 Ub ^0 HC Městská výtopna, Na Severním sídlišti, Sedlčany
  LT P 26 Ub ^0 HC Městská výtopna, Na Severním sídlišti, Sedlčany
  LT S 30 Ub 0 HC Zetech, Sedlčany - Červený Hrádek
  LT H 17 1 ^4 C Mateřská školka, Šafaříkova, Sedlčany
Sedlec-Prčice LT S 26 Ub 0 HC Býv. Mlékárna, Mlékárenská, Sedlec - Prčice
Semčice LT S 23 Ub 0.0 HC KWS Osiva, Semčice
Schořov LT C 15 Ub 448.88:8 BB Lovecký zámeček, Schořov
Skuhrov LT C 25 Ub K 0:0 K BB Býv. Sladovna, Skuhrov
  LT C 22 Ub K 0:0 K BB Býv. Sladovna, Skuhrov
Slaný LT C 45 Ub 88.8 CV Býv. Továrna na čokoládu Luka, Pražská, Slaný
  MT S 53 1/1 0 HC Kotelna č. 41, Okružní, Slaný
  MT S 56 1 ¤.0 H Býv. LIAZ, Pražská, Slaný
  LT T 36 Ub @ CC Nemocnice, Politických vězňů, Slaný
  MT T 55 1 0 CC Nemocnice, Politických vězňů, Slaný
  LT C 49 Ub/1 488.0X C,CC Býv. Benar, Přádelna Vacco, K. H. Borovského, Slaný
  LT C 25 Ub 16.16-16-0 CC Formánkův mlýn, Lázeňská, Slaný
  3T LT P 1X Ub 0 BB Kotelna č. 41, Okružní, Slaný
  4T LT P 1X Ub 0 BB Meiller Kipper, Netovická, Slaný
  PT C 14 Ub 8.0:0 C Zahradnictví, Pražská, Slaný
  LT C 30 Ub 0:0 CC Býv. Mlékárna, RDK Servis, Stehlíkova, Slaný
  LT H 16 1 4 HC Kotelna č. 42, Na Dolíkách, Slaný
  LT H 16 1 4 HD Kotelna č. 44, Rabasova, Slaný
  LT H 17 1 ^44 L,HD,H Víceúčelová sportovní hala, Lacinova, Slaný
  LT S 29 Ub 0 HC Kotelna č. 40, Lidická, Slaný
  LT H 18 1 4 HD Tepelná záloha, Navrátilova, Slaný
  LT S 32 Ub 0 HC Býv. BGP důl Slaný, Dekonta, Politických vězňů, Slaný
  LT C 2X Ub ^0 BB Parní pekárna Krecmar a syn, Pastýřská, Slaný
  LT C 1X Ub ^0:0 BB Parní pekárna Krecmar a syn, Pastýřská, Slaný
  LT H 2X Ub ^4 BB Kotelna č. 39, Všehlušická, Slaný
  PT H 14 Ub 4 CC Xaverov - farma Slaný, Lázeňská, Slaný
  LT H 3X Ub 4 BB Plynová kotelna, Žižkova 1503, Slaný
  areál ČKD, Ouvalova, Slaný
  LT C 49 N-2 0N0:0 CC,H/,D ČKD, Ouvalova, Slaný
  LT P 34 Ub ^0 H ČKD, Ouvalova, Slaný
  LT C 16 Ub 4^40.0:0 HD^HD^CC ČKD, Ouvalova, Slaný
Smečno LT S 30 Ub 0.0 HC AGPI Písek, Smečno
  LT C 2X Ub 44:88X BB Clam-Martinicův pivovar a sladovna, U Zámku, Smečno
  LT C 24 Ub K 8:8 K BB Clam-Martinicův pivovar a sladovna, U Zámku, Smečno
Smilovice LT H 21 1 ^4 ^C Školící a ubytovací středisko MF ČR, Smilovice
Smolotely LT C 36 Ub 88.8A8:8 CV Býv. Parní mlýn, Párník, Smolotely
  LT C 19 Ub 0.0:0 C Býv. Zámecký lihovar, Smolotely
Sojovice LT H 15 1 ^4 H,HD Býv. Státní sklad léčiv, Sojovice
Sokoleč LT C 23 Ub 88.8:8 čh CV Sušárna, Sokoleč
Solenice LT H 19 Ub 4.4A C Kotelna, Solenice
Stará Boleslav MT C 52 Ub 0 CC Velitelství vzdušných sil, Stará Boleslav
Stará Huť u Dobříše LT C 32 Ub 48.0:0 čh C Býv. STS, Zetech, Stará Huť u Dobříše
  LT C 21 Ub 48.0:0 C Býv. STS, Zetech, Stará Huť u Dobříše
Stehelčeves LT C 29 Ub/1 4.8 C Býv. Cihelna, Stehelčeves
  areál Býv. Středočeský pivovar a sladovna, Pivovarská, Stehelčeves
  LT C 38 Ub 4.0:0 CC Býv. Středočeský pivovar a sladovna, Pivovarská, Stehelčeves
  LT C 2X Ub K 8:8 BB Býv. Středočeský pivovar a sladovna, Pivovarská, Stehelčeves
Stochov LT P 30 Ub 0 HC Ites, Stochov
Stožec u Dobříše LT S 33 Ub 0 HC Raketová základna, Stožec u Dobříše
Strančice LT H 17 Ub ^44 H,HD Jacques & partner, Průmyslová, Strančice
Strašnov LT C 29 Ub 0.0:0 CV Býv. Cihelna, Strašnov
Struhařov LT H 15 2 ^4 HD Mydlářka Benešov - ACHS, Struhařov
Středokluky LT P 34 Ub 0 L,HD,BB Obalovna PSVS, U Nádraží, Středokluky
  LT P 2X Ub 0 BB Obalovna PSVS, U Nádraží, Středokluky
Střížkov LT C 2X Ub K 0 B BB Býv. Parostrojní pivovar, Střížkov
Studečky PT H 13 1 ^4 HD^HD JZD, Studečky
Svinaře LT C 24 Ub 0.0 CV Zámecký lihovar a pivovar, Svinaře
Šípy LT C 19 Ub 48.0:0 CV Býv. Ruční cihelna, Šípy
Škvorec LT P 23 Ub 00 BB ALBA, Masarykovo náměstí, Škvorec
Štěchovice 4T LT P 25 1 0 CC Mateřská škola, Štěchovice
Šternov LT C 22 Ub 88.0X CC Býv. Lihovar, Zemědělský dvůr, Šternov
Tehov - Kostelík LT H 16 1 ^4 H,HD Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vlašim, Tehov - Kostelík
Tehovec - Vojkov LT C 25 Ub ^00 CC Chirana Modřany, Autoservis Janoušek, Tehovec - Vojkov
Tismice - Limuzy LT C 17 Ub 8.8 BB Býv. Cihelna, Zahradnictví Limuzy, Tismice-Limuzy
Tišice LT S 46 Ub/1 0 HC Botanické zahradnictví Č. Böhm, Mělnická, Tišice
Tmaň LT C 25 Ub K 8:8 K BB Býv. Pivovar, Tmaň
Trhové Dušníky LT C 1X Ub 88.0X BB Býv. Městský Příbramský pivovar, Trhové Dušníky
Třebestovice LT P 28 Ub ¤00 3CC Wansida, Třebestovice
  LT H 16 1 ^4 HD^C Havetrans, Železniční, Třebestovice
Třebešice LT C 20 Ub 44.0:0 čh BB Býv. Lihovar, Třebešice
Třebichovice MT C 59 Ub 0:0 CC Býv. Schmidtova cihelna, Třebichovice
  LT C 15 Ub 4 CV Býv. Schmidtova cihelna, Třebichovice
Třebnice LT C 2X Ub ^48.0:0 čh BB Býv. Zemědělské družstvo, Dřevokomplet B+H, Třebnice
Třeboc LT H 18 Ub 4 L,C Chmel Pochvalov, Třeboc
Tuchlovice LT C 29 Ub 44.0:0 CC Býv. Kruhová cihelna, Tuchlovice
Tupadly PT C 10 Ub 0.0 C Hotel a Motel Svatý Kryštof, Tupadly
Týnec nad Labem LT C 1X 1 ^4N4 ^H, BB Býv. Strojírny bratří Pernerů, U Dráhy, Týnec nad Labem
Týnec nad Sázavou LT C 42 Ub 48.0:0 CC Jawa Moto, Týnec nad Sázavou
  LT S 20 Ub 0 HC Teplárna, Týnec nad Sázavou
  LT P 21 Ub 0 T Teplárna, Týnec nad Sázavou
Uhlířské Janovice LT C 22 Ub 88.00:0 CC Cihelna, Uhlířské Janovice - Chmeliště
  LT C 19 Ub ^0:0 CC Statek, Jungmannova, Uhlířské Janovice
  LT S 41 Ub 0 HC Cihelna, Uhlířské Janovice - Chmeliště
  PT C 1X Ub 8.0X čh BB Býv. Olejna, Grégrova, Uhlířské Janovice
Úhonice LT C 15 Ub ^88.0:0 ^C Býv. Parostrojní mlékárna J. Rott, Úhonice
Uhřice LT C 22 Ub 00.0:0 CC Lihovar, Uhřice
Únětice LT C 17 Ub 44.8X CV Parostrojní pivovar, Únětice
  LT C 1X Ub K 8:8 K   Parostrojní pivovar, Únětice
Unhošť LT C 2X Ub K 8:8 BB Býv. Urbanův pivovar, Křivoklátská, Unhošť
  PT C 1X Ub 4.0:0 BB Býv. Parketárna, Lidická, Unhošť
  LT C 2X Ub ^8 BB Býv. Mlýn, Jungmannova, Unhošť
  PT C 7 Ub 4.0X BB Býv. Zahradnictví, Karlovarská, Unhošť
Úvaly LT C 25 Ub/1 8^88.00 ^C Býv. Parketárna, 5. května, Úvaly
  LT C 29 Ub ^0 CC Elektromechanika, Klánovická, Úvaly
  LT C 21 Ub ^0X CC Masokombinát, Purkyňova, Úvaly
  LT H 17 1 ^4.4 CC SATJAM, Jiráskova, Úvaly
Úžice MT C 50 Ub/1 488.8:8 H/CC Býv. Cukrovar, Úžice
Vavřetice LT C 30 Ub 0.0:0 CC/CV Býv. Cihelna, Vavřetice
Veleliby LT H 18 Ub 4 ^H Semena Veleliby, Na zádušních, Dvory
Velim LT C 35 Ub 0.0:0 CC Býv. Továrna na čokoládu Adolf a spol., Zebra, Velim
  LT C 18 Ub ^8:8 H,BB,C Býv. Továrna na výrobu pian, Tylova, Velim
  LT C 49 Ub 0:0 CV Býv. Cihelna, Sokolská, Velim
Velké Popovice areál Pivovar, Ringhofferova, Velké Popovice
  MT C 50 Ub 80.0:0 CC Pivovar, Ringhofferova, Velké Popovice
  LT C 2X Ub K 0 B ^C Pivovar, Ringhofferova, Velké Popovice
Velký Osek LT H 24 Ub 44 CC ČDZ Praha, Na Stráži, Velký Osek
  LT P 29 Ub 4.0 HC ČDZ Praha, Na Stráži, Velký Osek
  LT H 15 1 ^4 H,HC Zahradnictví Adavo, Jiráskova, Velký Osek
Velvary MT C 65 Ub/1 0.0:0 CC/H Býv. Cukrovar, U Cukrovaru, Velvary
  LT C 31 Ub 0 CC Comax, Sídliště, Velvary
  LT C 20 Ub 88.0:0 CC Autoservis, Chržínská, Velvary
  LT H 15 Ub 4 C,HD Generální ředitelství HZS ČR, Chržínská, Velvary
Věšín LT S 30 Ub 0.0 HC Pila, Věšín
  LT H 1X Ub 4 ?/BB Kovo, Věšín
Vinařice LT C 48 Ub/1 00.0:0 C Býv. Důl Mayrau, Hornický skanzen, Vinařice
  2V LT P 2X Ub 0 CC Věznice, Vinařice
  2T LT P 3X Ub 0 BB Věznice, Vinařice
  MT C 5X Ub ?.0:0 ? Býv. Důl Mayrau, Hornický skanzen, Vinařice
  LT P 1X Ub 0 HD,BB Obalovna, Na Horce, Vinařice
Vítov LT H 24 1 ^4 HD Ovocnářství - Karel Dryák, Vítov
Vlastějovice LT P 20 Ub/1 4.00 HD Lom, Vlastějovice
Vlašim MT T 72 1 0 CC Teplárna, Blanická, Vlašim
  LT S 35 Ub 0 HC Astro, Divišovská, Vlašim
  MT C 70 Ub 0 CC Sellier & Bellot, Lidická, Vlašim
  LT C 12 Ub 0.0X CC Truhlárna Dřevotvar, Vlašim
  LT P 33 Ub 0 HC Sellier & Bellot, Lidická, Vlašim
Vlkava LT C 2X Ub K 8 K BB Býv. Parostrojní pivovar, Boleslavská, Vlkava
  LT C 2X Ub ?.?:? ? Býv. Parostrojní pivovar, Boleslavská, Vlkava
Vojkovice LT C 20 Ub 0.0 X CC Býv. Konzervárna, Vojkovice
  PT C 1X Ub 0 BB Galvanovna, Vojkovice
Votice LT C 32 Ub 0.0X CC Sklárny Kavalier, Malé náměstí, Votice
  LT S 25 Ub 0 HC Býv. Bergrův mlýn, Votice
  LT C 20 Ub 88.0X C Býv. Sušárna brambor, Kaplířovo náměstí, Votice
  LT C 16 Ub K 8:8 L,BB Býv. Maceškův zámecký pivovar, Kaplířovo náměstí, Votice
  LT C 24 Ub 0.0^0:0 CV Býv. Maceškův zámecký pivovar, Kaplířovo náměstí, Votice
  3T LT P 22 Ub ^0 T Teplo, Malé náměstí, Votice
  LT P 20 Ub ¤0.0 CC FMP, Javorská, Votice
  LT H 22 Ub ^4 HD^HD Jednota Benešov, Komenského nám., Votice
Vrané nad Vltavou MT T 60 Ub/1 0 2CC JIP - Papírny Vrané, Vrané nad Vltavou
Vrátkov LT C 33 Ub 0 CC Cihelna Klíma, Vrátkov
  LT C 43 Ub ^0 CC Cihelna Klíma, Vrátkov
Vráž LT C 40 Ub ^0 CC Býv. Cihelna, Vráž
Vraždovy Lhotice LT C 24 Ub 4.80 CC Býv. Lihovar, Vraždovy Lhotice
Vrdy MT C 62 Ub/2 44.80:0 H,CC Býv. Cukrovar, Ethanol energy, Školská, Vrdy
  LT S 33 Ub 0 HC Kovolis Dolní Bučice, Chrudimská, Vrdy
  LT C 3X Ub 88.0X CC Býv. Cukrovar, Ethanol energy, Školská, Vrdy
Všebořice LT C 2X Ub 00 BB Lihovar, Všebořice
Všenory LT C 15 Ub K 0 BB Sladovna č. 2, Všenory
Všeradice LT P 15 1 0 HD TramVaz, Všeradice
Všestudy LT H 22 Ub 4 H Sušárna chmele, Všestudy - Dušníky nad Vltavou
  LT C 2X Ub 0.0X BB Sušárna cikorky, Všestudy
Všetaty LT H 20 1 44 H,CD Depo kolejových vozidel, U Nádraží, Všetaty
Všetice 2T LT H 20 1 4.44 CD Vepřín Agroprim, Všetice
Vysoký Chlumec LT C 2X Ub K 0:0 B BB Pivovar Lobkowicz, Vysoký Chlumec
  LT C 30 Ub 4.0:0 CC Pivovar Lobkowicz, Vysoký Chlumec
Vyšehořovice LT H 16 1 ^4 HD Hevea, Vyšehořovice
Záhornice LT P 27 Ub ¤00 3CC Zemědělská odbytová společnost, Záhornice
Zahrádka LT C 1X Ub K 0X BB Býv. Pivovar velkostatku, Zahrádka
Zájezd PT C 1X Ub 4.0X BB Cihelna, Zájezd
Zákolany MT C 54 Ub/1 4888.8:8 H/CC Býv. Rolnický cukrovar, Zákolany
  LT C 20 Ub 0.0:0 CC/CV Býv. Dalibor - továrna na pianina, Adega, Zákolany
Zalužany LT C 24 Ub ^488.8:8 CC Býv. Lihovar, Pila, Zalužany
Zápy LT H 16 1 ^4 HD Zemědělské družstvo Brandýs nad Labem, Zápy
Zásmuky LT C 43 Ub 44.8 CC Býv. Arovanilon, GAPA, Zásmuky
  LT C 15 Ub 4.8:8 C Býv. Pivovar Leopolda Sternberga, Hügli Food, Zásmuky
Zbraslavice LT C 18 Ub 44.8X čh CC Býv. Pivovar, Zbraslavice
  LT S 20 Ub 0 HC CHS Charvát, Zbraslavice
Zdiby LT C 30 Ub 0.0 CC Atria, U Továrny, Zdiby - Přemyšlení
  LT C 1X Ub K 8:8 K BB Býv. Pivovar, Zdiby
Zdice LT P 30 Ub 8.0 2CC Depo kolejových vozidel, Zdice
  MT C 55 Ub 48.8:8 CC Býv. Rolnický cukrovar, Korona, Čs. armády, Zdice
  LT C 44 Ub 44.0:0 CC Býv. Vápenka J. Nesměrák, Pila, Čs. armády, Zdice
  LT C 34 Ub 88.0 CC Býv. Cihelna, Kovošrot Lorenz, Vorlova, Zdice
  LT H 25 1 ^4 CC Plynová kotelna MP, Velizská, Zdice
  LT S 18 Ub 4.0 HC Pila, Čs. armády, Zdice
Zdislavice LT S 26 Ub 0 HC Obila, Zdislavice
  LT C 2X Ub 88.0:0 BB Truhlářství, Zdislavice
Zeleneč LT C 26 Ub 0:0 CC Býv. Dřevozpracující podnik, Kmochova, Zeleneč
Zibohlavy LT H 19 Ub/1 ^4 H^HD Agroservis JaS, Hasičská, Zibohlavy
Zlončice PT C 9 Ub 4.8X CV Čerpací stanice do cukrovaru v Úžicích, Zlončice - Dolánky
Zlonice LT C 35 Ub 88.0:0 CC/CV Býv. Státní statek, Zlonice
  LT C 41 Ub 0.0:0 CC Parní pila a továrna na obrábění dřeva Václav Faigl, F. Libovický, Nádražní, Zlonice
  LT C 2X Ub ?.8:8 BB Parní válcový mlýn J. A. Štěpánek, Zlonice
  LT C 22 Ub 4.8:8X CV Býv. Družstevní pivovar a sladovna, Zlonice
  LT C 1X Ub 0.0:0 BB Neznámá fabrika, Revoluční, Zlonice
  LT C 2X Ub K 0:0 K BB Býv. Družstevní pivovar a sladovna, Zlonice
  LT S 29 Ub 0 HC Animo Žatec, Zlonice
Zruč nad Sázavou LT C 24 Ub 48.0:0 C Statek a lihovar Zručský dvůr, 1. máje, Zruč nad Sázavou
  MT C 55 Ub 0 CC Sázavan Strojírny, Tomáše Bati, Zruč nad Sázavou
  LT S 40 Ub 0 HC Variel, Průmyslová, Zruč nad Sázavou
Zvěřínek MT C 44 Ub 0X CC Temac, Nymburská, Zvěřínek
Zvoleněves MT C 70 Ub/1 48.0:0 CC,H Býv. Cukrovar, Zvoleněves
  MT C 7X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Zvoleněves
  MT C 7X Ub 888.8:8 ? Býv. Cukrovar, Zvoleněves
  LT C 3X Ub ?.?:? ? Býv. Cukrovar, Zvoleněves
Žebrák LT C 17 Ub 8^0:0 CC Pivovar, Pivovarská, Žebrák
  LT C 2X Ub K 8:8 BB Pivovar, Pivovarská, Žebrák
  LT C 1X Ub 4.8^8:8 BB Býv. Cihelna, Za Dálnicí, Žebrák
Žíšov LT C 17 Ub 8.8X CC Cihelna, Žíšov
Žiželice LT C 15 Ub 4.8:8 čh CC Býv. Cukrovar, Tovární, Žiželice
Žleby MT C 5X Ub 488.8:88 A ? Cukrovar, Ke Hrázi, Žleby
  MT C 5X Ub ?0.0:0 ? Cukrovar, Ke Hrázi, Žleby
  LT C 4X Ub 8.8:8 ? Cukrovar, Ke Hrázi, Žleby
Županovice LT C 22 Ub 4.0:0 CV Býv. Cihelna, Županovice