Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Čeminy LT C 1X Ub K 0 K BB Býv. Starckův pivovar, Čeminy
Dýšina MT S 79 1 ¤¤.0 HC Strojírna, V. Brožíka, Dýšina
  MT C 7X Ub 0   Býv. Hrudkovna, V. Brožíka, Dýšina
  MT C 7X Ub 0   Býv. Hrudkovna, V. Brožíka, Dýšina
Heřmanova Huť areál Sklárna, Heřmanova Huť
  LT C 26 Ub 88.0X CC Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT C 41 Ub/1 0.0:0 H/CC Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT C 28 Ub 88.0X čh CC Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT C 43 Ub 88.0 CC SHH - sklárna, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT P 44 2 4.0 L,HD,T Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
Horní Bříza MT C 68 Ub 0 CC Západočeské keramické závody, Lasselsberger, Tovární, Horní Bříza
  2T LT P 24 Ub 0 T Kotelna Tebyt, Borová, Horní Bříza
  LT C 40 Ub 0.0X BB Býv. Cihelna, K Cihelně, Horní Bříza
  LT P 17 Ub A0.0 C Vysokoteplotní a užitková keramika, Tovární, Horní Bříza
  LT H 19 1 4.44 C Kaolinová továrna Lasselsberger Minerals, Na Kaolince, Horní Bříza
  areál Kotelna Tebyt, Horní Bříza
  MT S 53 Ub 0 HC Kotelna Tebyt, U Husa x Družstevní, Horní Bříza
  2T LT P 25 1 0 HD Kotelna Tebyt, U Husa x Družstevní, Horní Bříza
  2T LT P 17 1 0 HD Kotelna Tebyt, U Husa x Družstevní, Horní Bříza
  areál Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 19 Ub 0 C Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 41 Ub 88.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 43 Ub ^4.0 CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 49 Ub ^4.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  MT C 32 Ub 8.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 4X Ub ?.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 4X Ub ?.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
Hrad Nečtiny LT C 20 Ub 4.480:00 CV Býv. Lihovar Alfons Mensdorff-Pouilly, Hrad Nečtiny
Chotíkov MT P 80 1 0A H, HD Spalovna, Chotíkov
  LT C 23 Ub 48.88:8 čh CV Býv. Kruhová cihelna Martina Pawla, Chotíkov
Chrást u Plzně MT S 51 Ub 0 HC Býv. Cihelna, Bezovka, Chrást u Plzně
  LT C 16 Ub ^0:0 C Býv. Továrna na výrobu zápalnic, Elis-Plast, Chrást u Plzně
Chříč LT H 18 Ub 44 CC Zemědělské družstvo, Chříč
  LT H 17 Ub ^444 HD^HD^HD Bioplynová stanice, Chříč
Kaznějov LT C 25 Ub 0.0 2CC Kotelna, Poštovní, Kaznějov
  LT P 26 Ub 0.0 CC Silo, K Cementárně, Kaznějov
  areál Býv. Chemické závody J.D.Starck, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT C 29 Ub 0.0 C Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT C 40 Ub 0 2CC Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT C 28 Ub 0:0 CC Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  MT C 50 Ub 80.0:0 CC Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT P 32 Ub ¤.0 C Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT P 1X Ub ^4 BB Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT C 2X Ub 4   Býv. Důl David, Kaznějov
  LT P 42 Ub 8.0 H Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  areál Kaolinka, Kaznějov
  MT T 96 1 0 2CC Kaolin, K Cementárně, Kaznějov
  LT C 46 Ub 00.0X CC Kaolin, K Cementárně, Kaznějov
Kozojedy PT H 14 Ub ^4 H,CC Základní škola, Kozojedy
Kozolupy LT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Továrna na barvy, Policie ČR, Kozolupy
Kožlany LT C 34 Ub 88.00 X CC Býv. Cihelna, Na Výfuku, Kožlany
  LT H 16 1 4 HD Agrowest, Kožlany
  LT C 18 Ub ^0:0 C Keramo, Na Drahách, Kožlany
Kralovice LT S 46 1 0 HC Býv. Kotelna, Žatecká, Kralovice
  LT P 20 Ub ¤.00 CC Silo, Nádražní, Kralovice
  LT H 20 1 ^4 H^H^C Základní škola, U Trati, Kralovice
Krašovice LT C 16 Ub ^4.8:8 C Pila Kieswetter, Krašovice
  LT C 3X Ub 0.0:0 BB Pila Kieswetter, Krašovice
Krsy LT C 30 Ub 88.0:0 CV Býv. Cihelna Theodora Haidla, Krsy
Krukanice LT C 16 Ub K 0:0 K BB Býv. Zámecký pivovar, Krukanice
  LT C 2X Ub 48.0:0 BB Býv. Zámecký pivovar, Krukanice
Kumberk LT C 2X Ub 48.0:0 BB Lihovar, Kumberk
Líně LT S 16 1 ^4 čh HD Základní a mateřská škola, Školní, Líně
  LT H 15 Ub ^4 HD Letiště, Líně
Lomnička LT C 33 Ub 0.0:0 CV Býv. Brouskárna, Lomnička
Manětín LT C 19 Ub K 8:8 K BB Býv. Klášterní - obecní pivovar, Manětín
Město Touškov LT P 28 1 ¤00 3CC Uniagro, Líšťanská, Město Touškov
Nekmíř areál Býv. Pivovar hraběte Karla Schönborna, Nekmíř
  LT C 22 Ub K 0.0:0 CV Býv. Pivovar hraběte Karla Schönborna, Nekmíř
  LT C 2X Ub ^44.0:0 BB Býv. Pivovar hraběte Karla Schönborna, Nekmíř
Nevřeň LT C 1X Ub 8.0X C Býv. Mlýn, Nevřeň
Nýřany MT S 51 Ub 0 HC Plynová kotelna, Luční, Nýřany
  LT C 3X Ub 4.0:0 ? Býv. Důl Humboldt, Humboldka, Nýřany
  3T LT P 20 Ub 4.oOo TC Plynová kotelna, Luční, Nýřany
  LT C 2X Ub ?.4:4 ? Býv. Důl Ziegler, Nýřany
  LT C 4X Ub ?.0:0 CC Býv. Důl Krimich I, Likona, Havířská, Nýřany
  areál Dioss, Nýřany
  MT C 59 Ub 0.0X CC Dioss, Na Tesle, Nýřany
  LT P 38 1 ¤.0 HD Dioss, Na Tesle, Nýřany
Planá LT C 2X Ub 0:0 BB Nývltův pivovar, Planá
  LT C 1X Ub K 8:8 K BB Nývltův pivovar, Planá
  LT C 1X Ub ^8:8 BB Nývltův pivovar, Planá
Plasy LT C 22 Ub 48.80:0čh C Býv. Lihovar, Lipová, Plasy
  LT P 20 Ub ¤.0 CC Pekárna a pečivo, Plasy
  LT S 25 Ub 0 HC Střední odborná škola, Školní, Plasy
  LT H 18 1 ^4 CD Býv. Štábní kryt CO, Pivovarská, Plasy
  LT C 2X Ub ?.8:8   Býv. Železárna, Lipová, Plasy
  areál Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
  LT C 25 Ub 880.0:0 CC Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
  LT C 1X Ub K 00:0 K   Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
  LT C 2X Ub 48.8:8 ? Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
  LT C 24 Ub K 00:0 K L,HV Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
Pňovany LT C 21 Ub 4.0:0 CV Barokní zámeček, Pňovany
Potvorov LT C 25 Ub 0 CC Bílovská zemědělská, Potvorov
Sulkov LT P 15 Ub 0 HD Novatec Fenster+Turen, Na Perkách, Sulkov
  LT P 38 Ub C4¤4.P0 CC Býv. Panelárna, Stavmont, U Vodárny, Sulkov
  LT C 4X Ub 8.0:0 CC Býv. Důl Pomocný, Na Šachtě, Sulkov
  MT C 5X Ub ?.0:0 CC Býv. Důl Pomocný, Na Šachtě, Sulkov
Tis u Blatna LT H 16 1 4 H^H^CD Škola v přírodě, Tis u Blatna - Sklárna
Trnová LT C 36 Ub 48.0^0X CC Býv. Kaolinové a šamotové závody Johanna Fitze, Trnová - Vísky
Třemošná LT H 22 1 4 HD Velkotržnice, 9. května, Třemošná
  LT C 3X Ub 8.8:8   Býv. Sklárna, 9. května, Třemošná
  LT C 2X Ub 8.8:8   Býv. Sklárna, 9. května, Třemošná
  LT C 4X Ub ?.0:0 CC Býv. Cihelna, V Cihelně, Třemošná
  areál Kamenina, Zálužská, Třemošná
  MT C 61 Ub 0.0:0 CC Kamenina, Zálužská, Třemošná
  LT C 40 Ub 0 CC Kamenina, Zálužská, Třemošná
  MT C 63 Ub 0 CC Kamenina, Zálužská, Třemošná
  areál Bratří Mráčkové, továrna na kameninové zboží a tavící kelímky, Třemošná
  LT C 48 Ub 0.00 X CC Žárohmoty - sklad, Revoluční, Třemošná
  LT C 47 Ub 0.00X C2C Žárohmoty - sklad, Revoluční, Třemošná
  areál Býv. Továrna na šamotové zboží Platinon, Keramická, Třemošná
  MT C 53 Ub 0.0X CC Žárohmoty, Keramická, Třemošná
  LT C 4X Ub 8.0:0   Býv. Továrna na šamotové zboží Platinon, Keramická, Třemošná
Úlice LT C 2X Ub 0.0:0 BB Býv. Panský Pivovar, Úlice
Velká Černá Hať LT C 16 Ub 48.8X C Býv. Lihovar, Betonárka, Velká Černá Hať
  LT S 33 Ub 0 HC Velkovýkrmna prasat, Velká Černá Hať
  LT P 1X Ub 4@.00 BB Velkovýkrmna prasat, Velká Černá Hať
Vochov LT C 40 Ub 0.0:0 CC Býv. Drátovna, G-Team, Vochov
Zbůch LT P 25 1 0 HD Kotelna, Plzeňská, Zbůch
  LT C 6X Ub ?.0:0 CC Býv. Důl Austria jubilejní, Plzeňská, Zbůch
Zruč - Senec LT S 21 1 4.4 HD Masarykova základní škola, Družstevní, Zruč - Senec
Žihle LT C 47 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna, Žihle
  LT C 31 Ub 0:00 CV Býv. Cihelna, Žihle