Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Běšiny LT C 23 Ub ^0 CC Býv. Lihovar, Běšiny
Bezděkov LT C 28 Ub 44.800Xčh C Býv. Zámecký lihovar, Bezděkov
  LT C 26 Ub ^48.0:0 CC Býv. František baron Korba z Weidenheimu lihovar a pivovar, Bezděkov
Boubín LT C 16 Ub 4.0:0 VBB Býv. Strojní cihelna, Boubín
Červené Poříčí LT H 15 1 ^4 HD Býv. JZD, Červené Poříčí
Dehtín LT C 28 Ub 80.0:0 CV Býv. Cihelna, Dehtín
Dlouhá Ves LT C 29 Ub 0.0:0 CC Býv. Pila, Linea Home, Dlouhá Ves
  LT P 18 Ub 0 CC Býv. Pila, Linea Home, Dlouhá Ves
Hamry u Nýrska LT H 17 1 ^4 C Býv. 18. rota PS, Hamry u Nýrska
  LT C 27 Ub 48.0:0X CC Býv. Elektrochemická továrna, Hamry u Nýrska
Hojsova Stráž LT C 13 Ub 4.0X CV Býv. Pivovar, Hojsova Stráž
  PT C 1X Ub K 0 K BB Býv. Pivovar, Hojsova Stráž
Horažďovice LT C 32 Ub 888.880 CC Býv. První jihozápadočeská továrna na škrob, Strakonická, Horažďovice
  LT C 20 Ub 40.0:0 C,CV Býv. Parostrojní vodárna, Nábřežní, Horažďovice
  LT C 1X Ub K 8:8 K   Býv. Zámecký pivovar hraběte Kinského, Strakonická, Horažďovice
  LT P 25 Ub 0 CC Silo Agropol, Nábřežní, Horažďovice
  LT H 17 1 ^44 HD Tvar - výrobna nábytku, Nábřežní, Horažďovice
  LT H 20 Ub ^44 CC Teraso, Blatenská, Horažďovice
  LT C 2X Ub 0.0:0 BB Býv. Pila Mašek, Žižkova, Horažďovice
  LT H 15 1 ^4 H,H,C Četrans, Blatenská, Horažďovice
  LT C 1X Ub 4^8:8 čh BB Býv. Zámecký pivovar hraběte Kinského, Strakonická, Horažďovice
  PT S 14 Ub 0 HC Zahradnictví Vesna, Zahradní, Horažďovice
  areál Bytservis, Horažďovice
  LT C 35 Ub 0.00 CC Bytservis, Okružní, Horažďovice
  LT P 17 Ub ^0 HD,H Bytservis, Okružní, Horažďovice
  areál Bohemia Sport, Horažďovice
  LT P 26 Ub ¤.0 CC Bohemia Sport, Horažďovice
  LT P 19 Ub 4¤.0 CC Bohemia Sport, Horažďovice
Chanovice MT C 53 Ub/2 0 H/2 CC Haas Fertigbau, Chanovice
  LT P 22 Ub 0 HD Haas Fertigbau, Chanovice
Chudenice LT C 18 Ub K 8:8 K L,BB Býv. Hraběcí pivovar Černínů z Chudenic, Chudenice
Janovice nad Úhlavou LT C 29 Ub 0.0 čh CC Býv. Lihovar, Janovice nad Úhlavou
  areál Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  LT C 47 Ub 0.0:0 CC Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  3T LT P 21 Ub 4.0 T Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  3T LT P 18 1 46.0 T Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  3T LT P 20 1 6.0 T Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
Kašperské Hory LT H 16 Ub ^44 H Býv. Městská jatka, Vimperská, Kašperské Hory
  LT H 17 Ub 4.44:4 C Medica Filter, Smetanova, Kašperské Hory
  2T LT P 25 Ub ¤.0 HC Kašperskohorské městské lesy - pila, Smetanova, Kašperské Hory
  LT P 1X Ub 0 BB Kašperskohorské městské lesy - pila, Smetanova, Kašperské Hory
Klatovy LT P 20 1 ^4 HD Ul. 5.května, (u Kauflandu), Klatovy
  LT C 39 1 0 2CC Býv. Cihelna, 5. května, Klatovy
  LT C 30 Ub 40.00 CC Býv. Joka, Tyršova, Klatovy
  LT C 38 Ub 4.0 CC Strojírna a slévárna Leopold Schifauer, Klatovy
  MT T 83 1 0 2CC Teplárna, Jateční, Klatovy
  LT S 45 Ub/1 0 HC/H Býv. Prádelna, Sedlákova, Klatovy
  LT C 46 Ub 88.0X CC Býv. Kozak, Franty Šumavského, Klatovy
  LT C 39 Ub 0.0 2CC Výtopna, Suvorovova, Klatovy
  LT C 40 Ub 88.0:0čh CC Býv. Retex, Klatex, U Retexu, Klatovy
  LT C 11 Ub 0.0 CC Chemická čistírna oděvů, Plzeňská, Klatovy
  LT P 21 Ub 0 2CC Proagro, K Letišti, Klatovy
  LT P 40 Ub 0 CC Jitona, Jateční x Koldinova, Klatovy
  LT S 42 Ub/1 0 HC Investtel, Domažlická x Janovická, Klatovy
  LT C 1X Ub K 0:0 B   Býv. První akciový pivovar, Puškinova, Klatovy
  LT P 19 Ub 4.0 TC Holz Schiller, Koldinova, Klatovy
  areál Západočeské mlékárny, Klatovy
  MT T 90 1/4 0 2CC/H Západočeské mlékárny, Dragounská, Klatovy
  LT C 25 Ub ^4.0 C Západočeské mlékárny, Dragounská, Klatovy
Kolinec LT C 30 Ub 0.0 X CC Býv. Továrna na prádlo Joss a Löwenstein, fa Přehled, Kolinec
  LT C 1X Ub K 8:8 K   Býv. Strojní pivovar, Kolinec
Lukavice LT P 32 Ub ¤00 CC Pila, Lukavice
Mačice LT C 17 Ub K 0:0 BB Býv. Sladovna, JZD, Zámek Mačice
Malechov LT C 30 Ub 400.0:0 CC Býv. Cihelna, Malechov
Nemilkov LT C 21 Ub 40.0:0 čh C Býv. Schreinerův lihovar, Nemilkov
Nýrsko MT C 50 1 0.0 2CC Teploslužby, Práce, Nýrsko
  LT C 25 Ub ^0 CC Býv. Okula, Petra Bezruče x Erbenova, Nýrsko
  LT C 30 Ub 0 CC Okula, Klostermannova, Nýrsko
  LT C 2X Ub ^80.0:0 BB Býv. Wilhelm Ekstein a spol., továrna na optické zboží, Nýrsko
  PT C 1X Ub 4.8:8 BB Býv. Parostrojní drážní vodárna, Nýrsko
Plánice LT H 18 1 ^44 H,HD Sportovní areál, Klatovská, Plánice
  LT C 2X Ub 88.0X čh CV Býv. Družstevní lihovar, Plánice
Rejštejn LT P 40 Ub C44.P0 HA Býv. Továrna Frantze Watzlawiczka, Rejštejn
  LT C 2X Ub 8:8   Býv. Sklárna Klášterský mlýn, Rejštejn
Slatina LT S 18 Ub 0 HC Průmysl kamene - Lom Slatina, Slatina
Soběšice LT S 24 Ub 0 HD JZD, Soběšice u Sušice
Srbice LT C 2X Ub 4.0 čh BB Býv. Družstevní lihovar, Srbice
Strašín LT C 20 Ub 4.00:0 CV Býv. Továrna na nábytek, Strašín
Sušice LT C 29 Ub 0 CC Čistička odpadních vod, Pražská, Sušice
  2T LT P 30 Ub 0 CC Plynová kotelna, Volšovská, Sušice
  MT C 51 Ub 88.0:0 CC Býv. Sirkárna Vojtěcha Scheinosta, PAP, Pod Svatoborem, Sušice
  LT H 15 Ub ^4 C ČSAD, V Drahelinkách, Sušice
  LT P 22 Ub 8.00 2CC/BB AGP, Pražská, Sušice
  3T LT P 18 1 0 HD Pekárny a cukrárny, Nádražní, Sušice
  LT H 21 1 4 CD Provos, Nádražní, Sušice
  LT H 17 Ub ^4 C Rumpold, V Hrůbatech, Sušice
  LT H 20 Ub 444 CC Veterinární ošetřovna, Nádražní, Sušice
  LT P 26 Ub 00 BB Silo, U Sila, Sušice
  LT C 3X Ub ?.80:0 CC Továrna na pálení vápna, U Sila, Sušice
  LT H 17 Ub ^44 HD,CC,BB Nemocnice, Chmelenská, Sušice
  LT H 15 1 ^4 HD,CD Mabet, Nová, Sušice
  LT H 15 Ub ^4 H,C Plynová kotelna, Vodní, Sušice
  areál Býv. Sirkárna SOLO, Hrádecká x Nádražní, Sušice
  RU T 122 1/1 0 CC Býv. Sirkárna SOLO, Hrádecká x Nádražní, Sušice
  LT C 48 Ub 4880.0X CC Býv. Sirkárna SOLO, Hrádecká x Nádražní, Sušice
  MT C 72 Ub 0 CC/CV Býv. Sirkárna SOLO, Hrádecká x Nádražní, Sušice
  MT C 52 Ub 0.0:0 CC/CV Býv. Schwarzkopf, výroba obuvi, Nádražní, Sušice
  LT P 2X Ub ^0 BB Býv. Sirkárna SOLO, Nádražní, Sušice
Švihov LT H 15 Ub ^4 čh C^H Základní a mateřská škola, Na Borku, Švihov
  LT P 27 Ub ¤00 3CC JZD, Agromachine, Švihov
Újezd u Chanovic LT C 20 Ub 4.00 BB Býv. Škrobárna, Újezd u Chanovic
  PT C 1X Ub 0.0:0 BB Býv. Škrobárna, Újezd u Chanovic
Velké Hydčice areál Hasit, Velké Hydčice
  MT T 93 1 0 2CC Hasit, Velké Hydčice
  LT S 35 Ub 0 HC Hasit, Velké Hydčice
Velký Bor 2T LT S 16 Ub 0 HC Zemědělské družstvo Vebor, Velký Bor
Zhůří LT H 16 Ub ^4 HD, C Býv. 522. radiotechnická rota, Zhůří
Železná Ruda LT H 21 1 4 HD Býv. Pila, Sklářská, Železná Ruda
  LT H 19 1 4 HD Tedom Energo, Krátká, Železná Ruda
  LT H 20 1 4 C Hotel Engadin, Železná Ruda
  LT C 2X Ub 88.0:0   Býv. Pivovar hraběnky Nothaftové z Wernberka, K Samotám, Železná Ruda
  LT C 1X Ub K 8:8   Býv. Pivovar hraběnky Nothaftové z Wernberka, K Samotám, Železná Ruda
Žihobce LT C 1X Ub 4.0:0 čh BB Býv. Cihelna, Žihobce
Žichovice LT C 20 Ub ^44 čh C Býv. Mlékárna, Žichovice
  LT C 2X Ub K 8:8 CV Býv. Panský pivovar, sladovna, Žichovice
  LT C 2X Ub 4.8:8 CV Býv. Lihovar, Žichovice
  LT C 2X Ub ^8:8 CC Býv. Vápenka K. Klement, Žichovice
  LT C 3X Ub ^8:8 CC Býv. Vápenka K. Klement, Žichovice
  LT C 4X Ub 0:0 CC Býv. Vápenka K. Klement, Žichovice
  MT C 5X Ub 0.0:0 CC Býv. Vápenka K. Klement, Žichovice