Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Bělá nad Radbuzou MT C 51 Ub 0.0:0 2CC Technické plasty, Čečínská, Bělá nad Radbuzou
  LT H 15 1 ^4 H,HD Technické plasty, Čečínská, Bělá nad Radbuzou
  LT C 30 Ub 0.0:0 2CC Základní škola, Pavlovická, Bělá nad Radbuzou
  LT C 2X Ub 88.0:0   Býv. Pivovar Kotzů z Dobrše, Dlouhá, Bělá nad Radbuzou
Běšiny LT C 23 Ub ^0 CC Býv. Lihovar, Běšiny
Bezděkov LT C 28 Ub 44.800Xčh C Býv. Zámecký lihovar, Bezděkov
  LT C 26 Ub ^48.0:0 CC Býv. František baron Korba z Weidenheimu lihovar a pivovar, Bezděkov
Bezdružice 2T LT S 28 1 0 HC Základní škola, Plzeňská, Bezdružice
Bezemín LT C 2X Ub 4.0:0 BB Vrchnostenská cihelna, Bezemín
Blížejov LT P 2X Ub 0:0 T Cihelna, Blížejov
Blovice LT C 40 Ub 8.0 CC Býv. Cihelna, U Nádraží, Blovice
  LT C 1X Ub ^444 BB Ma-floor, Hájek, Blovice
  2T LT H 26 1 4 BB,H Kotelna, 5. května, Blovice
  LT P 2X Ub 00 BB Silo, Fügnerova, Blovice
  LT H 15 Ub ^4 HD Areál firem, Drnkova, Blovice
  LT C 24 Ub 4.0:0 CC Býv. Lekov, Jirotova, Blovice
Bohemia LT C 2X Ub 4.4:4   Býv. Sklárna, Bohemia
  LT C 2X Ub ?.44:4   Býv. Sklárna, Bohemia
Boječnice MT C 50 Ub 8.0:0čh CV Býv. Cihelna, Boječnice
Bor LT H 25 1 4 HD Suspa CZ, Strážská, Bor
  LT S 21 Ub 8.0 HC Býv. Textilka Tosta, Nábřežní, Bor
  LT S 16 1 4.4 HD Býv. Prádelna, Náměstí, Bor
  2T LT P 16 1 0 T Silo, Nádražní, Bor
  LT C 42 Ub 0.0 CC Býv. Vojenský útvar 1745, Bor - Vysočany
Boubín LT C 16 Ub 4.0:0 VBB Býv. Strojní cihelna, Boubín
Břasy LT C 42 Ub 88.0:00 C/CV Býv. Ultramarinka, Břasy
  LT C 30 Ub 0.0 CC Býv. Továrna na kameninu, Weld Service, Břasy
  LT C 4X Ub 88.0:0 CC Býv. Důl Liewald, Břasy
  LT C 2X Ub ^4.88:8 BB Býv. Důl Liewald, Břasy
  LT C 2X Ub 4.4:4   Býv. Továrna na výrobu barev z caput morta, Břasy
  LT C 2X Ub 4.4   Býv. Továrna na výrobu barev z caput morta, Břasy
  areál Býv. Keramika, Primalex, Břasy
  MT C 60 Ub 0.0:00 CC Býv. Keramika, Primalex, Břasy
  LT C 41 Ub 88.0:0 CC Býv. Keramika, Primalex, Břasy
  LT H 16 1 ^4 HD Býv. Keramika, Primalex, Břasy
  LT C 4X Ub 0   Keramika, Břasy
Čeminy LT C 2X Ub 4^4.880:0 BB Býv. Starckův pivovar, Čeminy
  LT C 1X Ub K 0 K BB Býv. Starckův pivovar, Čeminy
Černošín PT C 14 Ub 8.0 CC Ri-Vaj, čalounické závody, Černošín
Červené Poříčí LT H 15 1 ^4 HD Býv. JZD, Červené Poříčí
Dehtín LT C 28 Ub 80.0:0 CV Býv. Cihelna, Dehtín
Diana LT C 2X Ub 0:0 BB Býv. Pila, Diana
Dlouhá Ves LT C 29 Ub 0.0:0 CC Býv. Pila, Linea Home, Dlouhá Ves
  LT P 18 Ub 0 CC Býv. Pila, Linea Home, Dlouhá Ves
Dobřany MT S 55 1 ¤0.0 HC Teplárna, Nádražní, Dobřany u Plzně
  MT C 75 Ub 0.0:0 CC Psychiatrická léčebna, Ústavní, Dobřany u Plzně
  LT C 29 Ub 0.0X CV Býv. Měšťanský pivovar, Dobřany u Plzně
  LT S 37 Ub 0.0 HC Psychiatrická léčebna, Ústavní, Dobřany u Plzně
  3T LT P 20 1 0 HD Teplárna, Nádražní, Dobřany u Plzně
  LT P 2X Ub @.00 BB Psychiatrická léčebna, Ústavní, Dobřany u Plzně
  LT C 2X Ub K 0:0 ? Býv. Měšťanský pivovar, Dobřany u Plzně
  3T LT P 15 Ub ooo TC Plynová kotelna, Selecta, 17.listopadu, Dobřany u Plzně
  LT C 1X Ub ^4.80:0 C Psychiatrická léčebna, Ústavní, Dobřany u Plzně
Dolní Lukavice LT C 2X Ub 40.0:0 čh BB Býv. Hraběte Schönborna pivovar, JZD, Dolní Lukavice
Domažlice LT C 21 Ub 00:0 CC Namara, Jiráskova, Domažlice
  LT C 2X Ub ?.0 ? Městská elektrárna, U Elektrárny, Domažlice
  LT H 15 1 ^4 C Krčma Auto, Masarykova, Domažlice
  LT C 1X Ub ^4 BB Ekošrot, Cihlářská, Domažlice
  LT H 16 1 4.4 CC Autodoprava, Cihlářská, Domažlice
  LT C 40 Ub 00.0 CC Teplárna, Švabinského, Domažlice
  MT C 50 Ub 00.00X CC Býv. Textilka Šumavan, Masarykova, Domažlice
  LT C 29 Ub ^0 C Pekárny a cukrárny Klatovy, Na Milotově, Domažlice
  LT C 26 Ub K 880 B C Býv. Pivovar, Komenského, Domažlice
  3T LT P 22 1 0 HD Plynová kotelna, Kovařovicova, Domažlice
  LT C 28 Ub 80.0 X CC Býv. Mechanická továrna na šňůry, Vodní, Domažlice
  LT P 18 Ub ^0 HC Zahradnictví Josef Klouček, Srnova, Domažlice
  LT C 15 Ub 40:0 C Teplotechna, Masarykova, Domažlice
  LT H 17 1 ^4 HD Chodské vodárny a kanalizace, Domažlice
  LT P 26 Ub ¤.00 H Silo, Masarykova, Domažlice
  LT P 1X Ub ^0 BB Namara, Jiráskova, Domažlice
  LT H 15 Ub ^4 HD Kotelna, Depo kolejových vozidel, Domažlice
  LT C 2X Ub ^4 C Býv. Nemocnice, U Nemocnice, Domažlice
  5T LT P 1X Ub OOOoo BB Nemocnice, Kozinova, Domažlice
  LT C 4X Ub 0 2CC Býv. Pivovar, Komenského, Domažlice
Dýšina MT S 79 1 ¤¤.0 HC Strojírna, V. Brožíka, Dýšina
  MT C 7X Ub 0   Býv. Hrudkovna, V. Brožíka, Dýšina
  MT C 7X Ub 0   Býv. Hrudkovna, V. Brožíka, Dýšina
Ejpovice PT C 1X Ub 80.0:0 BB Tesařské práce, Ejpovice
Halže LT S 38 Ub 0 HC Býv. Kotelna, Ekodepon, Halže
Hamry u Nýrska LT H 17 1 ^4 C Býv. 18. rota PS, Hamry u Nýrska
  LT C 27 Ub 48.0:0X CC Býv. Elektrochemická továrna, Hamry u Nýrska
Heřmanova Huť areál Sklárna, Heřmanova Huť
  LT C 26 Ub 88.0X CC Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT C 41 Ub/1 0.0:0 H/CC Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT C 28 Ub 88.0X čh CC Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT C 43 Ub 88.0 CC SHH - sklárna, U Sklárny, Heřmanova Huť
  LT P 44 2 4.0 L,HD,T Stölzle - Union, U Sklárny, Heřmanova Huť
Hojsova Stráž LT C 13 Ub 4.0X CV Býv. Pivovar, Hojsova Stráž
  PT C 1X Ub K 0 K BB Býv. Pivovar, Hojsova Stráž
Holoubkov LT C 45 Ub/1 0.0X CC Býv. Kovosvit, Weiler, Holoubkov
  MT S 50 1 0 HC Kotelna Polyteza, Sídliště, Holoubkov
  LT H 16 1 ^4 ^HD Kotelna Polyteza, Sídliště, Holoubkov
Holýšov RU M 108 1/2 0 2H/HD,2HD Býv. LIAZ, Státní výrobny autodílů, Tovární, Holýšov
  2T PT P 14 Ub 0 T EvoBus, K Evobusu, Holýšov
  LT C 26 Ub ^88.0 CC Býv. Cihelna, Holýšov
  LT C 21 Ub/1 0.0X CC/L,CV Býv. LIAZ, Státní výrobny autodílů, Tovární, Holýšov
  LT H 15 Ub 4^4 HC Býv. Kasárna, Holýšov
Horažďovice LT C 32 Ub 888.880 CC Býv. První jihozápadočeská továrna na škrob, Strakonická, Horažďovice
  LT C 20 Ub 40.0:0 C,CV Býv. Parostrojní vodárna, Nábřežní, Horažďovice
  LT C 1X Ub K 8:8 K   Býv. Zámecký pivovar hraběte Kinského, Strakonická, Horažďovice
  LT P 25 Ub 0 CC Silo Agropol, Nábřežní, Horažďovice
  LT H 17 1 ^44 HD Tvar - výrobna nábytku, Nábřežní, Horažďovice
  LT H 20 Ub ^44 CC Teraso, Blatenská, Horažďovice
  LT C 2X Ub 0.0:0 BB Býv. Pila Mašek, Žižkova, Horažďovice
  LT H 15 1 ^4 H,H,C Četrans, Blatenská, Horažďovice
  LT C 1X Ub 4^8:8 čh BB Býv. Zámecký pivovar hraběte Kinského, Strakonická, Horažďovice
  PT S 14 Ub 0 HC Zahradnictví Vesna, Zahradní, Horažďovice
  areál Bytservis, Horažďovice
  LT C 35 Ub 0.00 CC Bytservis, Okružní, Horažďovice
  LT P 17 Ub ^0 HD,H Bytservis, Okružní, Horažďovice
  areál Bohemia Sport, Horažďovice
  LT P 26 Ub ¤.0 CC Bohemia Sport, Horažďovice
  LT P 19 Ub 4¤.0 CC Bohemia Sport, Horažďovice
Horní Bříza MT C 68 Ub 0 CC Západočeské keramické závody, Lasselsberger, Tovární, Horní Bříza
  2T LT P 24 Ub 0 T Kotelna Tebyt, Borová, Horní Bříza
  LT C 40 Ub 0.0X BB Býv. Cihelna, K Cihelně, Horní Bříza
  LT P 17 Ub A0.0 C Vysokoteplotní a užitková keramika, Tovární, Horní Bříza
  LT H 19 1 4.44 C Kaolinová továrna Lasselsberger Minerals, Na Kaolince, Horní Bříza
  areál Kotelna Tebyt, Horní Bříza
  MT S 53 Ub 0 HC Kotelna Tebyt, U Husa x Družstevní, Horní Bříza
  2T LT P 25 1 0 HD Kotelna Tebyt, U Husa x Družstevní, Horní Bříza
  2T LT P 17 1 0 HD Kotelna Tebyt, U Husa x Družstevní, Horní Bříza
  areál Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 19 Ub 0 C Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 41 Ub 88.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 43 Ub ^4.0 CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 49 Ub ^4.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  MT C 32 Ub 8.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 4X Ub ?.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
  LT C 4X Ub ?.0X CC Západočeské keramické závody, Tovární, Horní Bříza
Horní Lukavice LT P 17 1 0.0 CC Zahradní keramika, Horní Lukavice
Horšov LT C 3X Ub ^4.0:0 CC Býv. Drůbežárna, Horšov
Horšovský Týn LT C 39 Ub 0 CC Moštárna, Cihlářská, Horšovský Týn
  LT H 20 1 4 HD Nábytek Jamall, Polní, Horšovský Týn
  LT C 34 Ub 4^4.0:0 CC/CV Býv. Měšťanský pivovar, Polní, Horšovský Týn
  2T LT P 15 1 0 HD Chodská pila - Srnka, Polní, Horšovský Týn
  LT C 2X Ub 4.0:0 CC Mlékárenská výroba, Nádražní 5, Horšovský Týn
  LT H 21 1 ^4 CC Nákupní středisko Radbuza, Dr. E. Beneše, Horšovský Týn
  LT C 2X Ub ?.0:0 CC Býv. Družstevní lihovar, Polní, Horšovský Týn
Hrad Nečtiny LT C 20 Ub 4.480:00 CV Býv. Lihovar Alfons Mensdorff-Pouilly, Hrad Nečtiny
Hrádek u Rokycan LT P 1X Ub oO°o BB Kotelna, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  areál Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  MT T 91 1 0 2CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  MT C 50 Ub 0.00 C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  MT C 55 Ub 0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 30 Ub 00 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 34 Ub 0.0 C2C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 22 Ub 0.00:0 C2C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 40 Ub ^0:0 C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT P 30 1 0 CD Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT P 30 Ub ^0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT P 34 Ub 4¤.0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT P 34 Ub 4¤.0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 40 Ub 88.0 C Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  MT C 5X N 0N0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
  LT C 4X Ub 0 CC Železárny Hrádek, Rokycanská, Hrádek u Rokycan
Chanovice MT C 53 Ub/2 0 H/2 CC Haas Fertigbau, Chanovice
  LT P 22 Ub 0 HD Haas Fertigbau, Chanovice
Chlumčany MT C 60 Ub 0 CC Hebel Porobeton, Chlumčany
  LT S 48 1 0 HC Haneco, Dobřanská, Chlumčany
  areál Lasselsberger - Bohemia Gres, Chlumčany
  MT C 67 Ub 88.0:0 CC ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  MT C 52 Ub 88.0X CC ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  2T LT P 2X Ub ^0 BB ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  3T LT P 2X Ub ^0 BB ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  LT C 4X Ub ?.0:0   ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
  LT C 3X Ub 8.0:0   ZKZ, Lasselsberger - Bohemia Gres, U Keramičky, Chlumčany
Chocenice LT C 22 Ub 88.0:0 čh C Býv. Družstevní lihovar, Statek, Chocenice
  LT P 19 Ub 00 HC Statek, Chocenice
Chocomyšl LT C 30 Ub 80.0:0 CC Býv. Družstevní lihovar, Chocomyšl
Chodová Planá LT C 29 Ub 4.0:0 CC Chodovar, Pivovarská, Chodová Planá
  LT C 4X Ub 00.0:0 CC Býv. Cihelna, Chodová Planá
Chotěšov PT H 14 Ub ^4 HD CPZ, Ořechová, Chotěšov
  LT C 2X Ub 4.4:4 ? Býv. Lihovar, Ořechová, Chotěšov
  LT C 1X Ub ?4:4 čh ? Býv. Pekárna, Plzeňská, Chotěšov
Chotíkov MT P 80 1 0A H, HD Spalovna, Chotíkov
  LT C 23 Ub 48.88:8 čh CV Býv. Kruhová cihelna Martina Pawla, Chotíkov
Chrást u Plzně MT S 51 Ub 0 HC Býv. Cihelna, Bezovka, Chrást u Plzně
  LT C 16 Ub ^0:0 C Býv. Továrna na výrobu zápalnic, Elis-Plast, Chrást u Plzně
Chříč LT H 18 Ub 44 CC Zemědělské družstvo, Chříč
  LT H 17 Ub ^444 HD^HD^HD Bioplynová stanice, Chříč
Chudenice LT C 18 Ub K 8:8 K L,BB Býv. Hraběcí pivovar Černínů z Chudenic, Chudenice
Janovice nad Úhlavou LT C 29 Ub 0.0 čh CC Býv. Lihovar, Janovice nad Úhlavou
  areál Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  LT C 47 Ub 0.0:0 CC Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  3T LT P 21 Ub 4.0 T Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  3T LT P 18 1 46.0 T Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
  3T LT P 20 1 6.0 T Býv. Vojenský útvar 1056, Janovice nad Úhlavou
Kanice LT C 31 Ub 4.40:0 C Býv. Pivovar Viléma Kanického z Čachrova, Kanice
Kařez LT P 20 Ub ¤.00 HC Agrospol, Kařez
Kasejovice LT C 2X Ub ^0:0 čh BB Býv. Cihelna, Kasejovice
Kašperské Hory LT H 16 Ub ^44 H Býv. Městská jatka, Vimperská, Kašperské Hory
  LT H 17 Ub 4.44:4 C Medica Filter, Smetanova, Kašperské Hory
  2T LT P 25 Ub ¤.0 HC Kašperskohorské městské lesy - pila, Smetanova, Kašperské Hory
  LT P 1X Ub 0 BB Kašperskohorské městské lesy - pila, Smetanova, Kašperské Hory
Kaznějov LT C 25 Ub 0.0 2CC Kotelna, Poštovní, Kaznějov
  LT P 26 Ub 0.0 CC Silo, K Cementárně, Kaznějov
  areál Býv. Chemické závody J.D.Starck, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT C 29 Ub 0.0 C Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT C 40 Ub 0 2CC Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT C 28 Ub 0:0 CC Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  MT C 50 Ub 80.0:0 CC Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT P 32 Ub ¤.0 C Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT P 1X Ub ^4 BB Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  LT C 2X Ub 4   Býv. Důl David, Kaznějov
  LT P 42 Ub 8.0 H Býv. Chemické závody J.D.Starck, OMGD, Pod Továrnou, Kaznějov
  areál Kaolinka, Kaznějov
  MT T 96 1 0 2CC Kaolin, K Cementárně, Kaznějov
  LT C 46 Ub 00.0X CC Kaolin, K Cementárně, Kaznějov
Kdyně LT C 32 Ub 80.00X CC Býv. Přádelna česané příze, Nádražní, Kdyně
  LT C 23 Ub/1 88.0X CC Strojírny Kohout, Školní, Kdyně
  areál Teplárna Apex, Kdyně
  RU M 110 3 0 2HD Teplárna Apex, Nádražní, Kdyně
  MT C 49 Ub 0.0X CC Teplárna Apex, Nádražní, Kdyně
Klabava LT C 2X Ub 4.4:4 BB Býv. Železárny, Klabava
Kladruby - Pozorka LT C 1X Ub 48.0:00 ? Zámecký pivovar a sladovna, Kladruby - Pozorka
Kladruby - Vojenice LT C 36 Ub 4488.80 CC Býv. Lihovar, Jatky, Kladruby - Vojenice
Klatovy LT P 20 1 ^4 HD Ul. 5.května, (u Kauflandu), Klatovy
  LT C 39 1 0 2CC Býv. Cihelna, 5. května, Klatovy
  LT C 30 Ub 40.00 CC Býv. Joka, Tyršova, Klatovy
  LT C 38 Ub 4.0 CC Strojírna a slévárna Leopold Schifauer, Klatovy
  MT T 83 1 0 2CC Teplárna, Jateční, Klatovy
  LT S 45 Ub/1 0 HC/H Býv. Prádelna, Sedlákova, Klatovy
  LT C 46 Ub 88.0X CC Býv. Kozak, Franty Šumavského, Klatovy
  LT C 39 Ub 0.0 2CC Výtopna, Suvorovova, Klatovy
  LT C 40 Ub 88.0:0čh CC Býv. Retex, Klatex, U Retexu, Klatovy
  LT C 27 Ub 0.0 CC Chemická čistírna oděvů, Plzeňská, Klatovy
  LT P 21 Ub 0 2CC Proagro, K Letišti, Klatovy
  LT P 40 Ub 0 CC Jitona, Jateční x Koldinova, Klatovy
  LT S 42 Ub/1 0 HC Investtel, Domažlická x Janovická, Klatovy
  LT C 1X Ub K 0:0 B   Býv. První akciový pivovar, Puškinova, Klatovy
  LT P 19 Ub 4.0 TC Holz Schiller, Koldinova, Klatovy
  areál Západočeské mlékárny, Klatovy
  MT T 90 1/4 0 2CC/H Západočeské mlékárny, Dragounská, Klatovy
  LT C 25 Ub ^4.0 C Západočeské mlékárny, Dragounská, Klatovy
Klenčí pod Čerchovem LT C 16 Ub ^4.0 C Steatit, č.p. 181, Klenčí pod Čerchovem
  LT S 30 1/1 ^4 H/HD Sídlištní kotelna, Klenčí pod Čerchovem
Kokašice LT C 21 Ub K 0 CC/CV Býv. Pivovar, Kokašice - Krasíkov
Kolinec LT C 30 Ub 0.0 X CC Býv. Továrna na prádlo Joss a Löwenstein, fa Přehled, Kolinec
  LT C 1X Ub K 8:8 K   Býv. Strojní pivovar, Kolinec
Konstantinovy Lázně LT C 32 Ub/1 4.8^80 CC Lázně Prusík, Lázeňská, Konstantinovy Lázně
  PT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Pekárna, Plzeňská, Konstantinovy Lázně
Kout na Šumavě LT S 40 Ub 0 HC Zemědělská technika, Kout na Šumavě
  areál Pivovar, Kout na Šumavě
  LT C 35 Ub ^4.80:0 CC Pivovar, Kout na Šumavě
  LT C 26 Ub K 0:0 C Pivovar, Kout na Šumavě
  LT C 1X Ub 888.0 BB Pivovar, Kout na Šumavě
Kozojedy PT H 14 Ub ^4 H,CC Základní škola, Kozojedy
Kozolupy LT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Továrna na barvy, Policie ČR, Kozolupy
Kožlany LT C 34 Ub 88.00 X CC Býv. Cihelna, Na Výfuku, Kožlany
  LT H 16 1 4 HD Agrowest, Kožlany
  LT C 18 Ub ^0:0 C Keramo, Na Drahách, Kožlany
Kralovice LT S 46 1 0 HC Býv. Kotelna, Žatecká, Kralovice
  LT P 20 Ub ¤.00 CC Silo, Nádražní, Kralovice
  LT H 20 1 ^4 H^H^C Základní škola, U Trati, Kralovice
Krašovice LT C 16 Ub ^4.8:8 C Pila Kieswetter, Krašovice
  LT C 3X Ub 0.0:0 BB Pila Kieswetter, Krašovice
Krsy LT C 30 Ub 88.0:0 CV Býv. Cihelna Theodora Haidla, Krsy
Krukanice LT C 16 Ub K 0:0 K BB Býv. Zámecký pivovar, Krukanice
  LT C 2X Ub 48.0:0 BB Býv. Zámecký pivovar, Krukanice
Krůtí Hora LT H 23 Ub 4 HD Anti Terror Academy Training centre, Krůtí Hora
Kříženec LT C 2X Ub 0.0 CC Kasárny, Kříženec
Kumberk LT C 2X Ub 48.0:0 BB Lihovar, Kumberk
Letiny LT C 23 Ub 4.80 CC Lázně, Letiny
Líně LT S 16 1 ^4 čh HD Základní a mateřská škola, Školní, Líně
  LT H 15 Ub ^4 HD Letiště, Líně
Lom u Tachova LT S 23 Ub 4.0 HC Adex Agro, Lom u Tachova
Lomnička LT C 33 Ub 0.0:0 CV Býv. Brouskárna, Lomnička
Lukavice LT P 32 Ub ¤00 CC Pila, Lukavice
Mačice LT C 17 Ub K 0:0 BB Býv. Sladovna, JZD, Zámek Mačice
Malechov LT C 30 Ub 400.0:0 CC Býv. Cihelna, Malechov
Manětín LT C 19 Ub K 8:8 K BB Býv. Klášterní - obecní pivovar, Manětín
Mantov LT C 30 Ub 448.0:0 CV Býv. Hlubinný důl Austria, Metálka, Mantov
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Býv. Hlubinný důl Austria, Metálka, Mantov
Meclov LT C 28 Ub 0.0 C LB Minerals, Meclov
Merklín LT C 24 Ub 48.88 CC Býv. Zámecký pivovar a lihovar, U Lihovaru, Merklín
  LT C 27 Ub 48.80:0 CC Lihovar, Merklín
Město Touškov LT P 28 1 ¤00 3CC Uniagro, Líšťanská, Město Touškov
Michalovy Hory PT C 1X Ub 4.0:0 BB Býv. Papírna, Michalovy Hory
Mirošov LT C 32 Ub/1 0 CC Sanatorium, U Léčebny, Mirošov
  MT S 50 1 0 HC ÚSP Gustávka, Domov harmonie, Skořická, Mirošov
  LT S 26 Ub 0 HC Vojenské lesy a statky, K Lesní správě, Mirošov
  LT C 1X Ub K 8:8 čh BB Býv. Pivovar bratři Brožové, Skořická, Mirošov
  3T LT P 20 1 0 CD ÚSP Gustávka, Domov harmonie, Skořická, Mirošov
  LT C 2X Ub ?.?:? ? Býv. Pivovar bratři Brožové, Skořická, Mirošov
Mýto LT C 28 Ub K 0:0 B C/HV Sladovna, Vojtěšská, Mýto
  LT H 15 1 ^4 HD,C JZD, Za dráhou, Mýto
  LT C 28 Ub K 0:0 B C/HV Sladovna, Vojtěšská, Mýto
  2T LT P 20 1 ^0 HD Carrier, Plzeňská, Mýto
  LT P 20 Ub ^0 HD^T Carrier, Plzeňská, Mýto
Nekmíř areál Býv. Pivovar hraběte Karla Schönborna, Nekmíř
  LT C 22 Ub K 0.0:0 CV Býv. Pivovar hraběte Karla Schönborna, Nekmíř
  LT C 2X Ub ^44.0:0 BB Býv. Pivovar hraběte Karla Schönborna, Nekmíř
Nemanice LT C 19 Ub 40^00:0 CC/C Pila LST, Nemanice
Nemilkov LT C 21 Ub 40.0:0 čh C Býv. Schreinerův lihovar, Nemilkov
Nepomuk LT C 36 Ub 0.0 2CC Býv. Potraviny, Klimex-n, Na Vinici, Nepomuk
  LT H 15 1 4 H,HD Býv. Potraviny, Kotelna, Na Vinici, Nepomuk
  LT P 20 Ub 0 HD Býv. Mlékárna, Tojická, Nepomuk - Dvorec
  PT C 14 Ub K 0 BB Býv. Turkův pivovar, Třebčická, Nepomuk
  LT S 16 1 ^4 HD,HD TJ Sokol, U Sokolovny, Nepomuk
Neurazy LT C 2X Ub 0.0:0 BB Pila, Neurazy
Nevřeň LT C 1X Ub 8.0X C Býv. Mlýn, Nevřeň
Nové Mitrovice LT C 30 Ub 0.0:0 C Býv. Sklárna, Nové Mitrovice
Nýrsko MT C 50 1 0.0 2CC Teploslužby, Práce, Nýrsko
  LT C 25 Ub ^0 CC Býv. Okula, Petra Bezruče x Erbenova, Nýrsko
  LT C 30 Ub 0 CC Okula, Klostermannova, Nýrsko
  LT C 2X Ub ^80.0:0 BB Býv. Wilhelm Ekstein a spol., továrna na optické zboží, Nýrsko
  PT C 1X Ub 4.8:8 BB Býv. Parostrojní drážní vodárna, Nýrsko
Nýřany MT S 51 Ub 0 HC Plynová kotelna, Luční, Nýřany
  LT C 3X Ub 4.0:0 ? Býv. Důl Humboldt, Humboldka, Nýřany
  3T LT P 20 Ub 4.oOo TC Plynová kotelna, Luční, Nýřany
  LT C 2X Ub ?.4:4 ? Býv. Důl Ziegler, Nýřany
  LT C 4X Ub ?.0:0 CC Býv. Důl Krimich I, Likona, Havířská, Nýřany
  areál Dioss, Nýřany
  MT C 59 Ub 0.0X CC Dioss, Na Tesle, Nýřany
  LT P 38 1 ¤.0 HD Dioss, Na Tesle, Nýřany
Okrouhlé Hradiště PT C 1X Ub ^44:4 BB Býv. Čedičový lom, Okrouhlé Hradiště
Osek LT S 20 1 ^4 HD Vysoká akciová spol. pro chov a výkrm prasat, Osek
Oselce LT H 18 1 ^4 BB, HD Střední škola, Oselce
Planá LT P 22 1 4¤.0 HD Storaenso Timber, Tachovská, Planá u Mariánských Lázní
  LT C 2X Ub 0:0 BB Nývltův pivovar, Planá
  LT C 1X Ub K 8:8 K BB Nývltův pivovar, Planá
  LT C 1X Ub ^8:8 BB Nývltův pivovar, Planá
Planá u Mariánských Lázní MT S 63 1/1 ¤.0 HC Výtopna, Plzeňská, Planá u Mariánských Lázní
  LT P 22 Ub 0 HD Storaenso Timber, Tachovská, Planá u Mariánských Lázní
  LT P 1X Ub 00 BB Býv. Silo, Železničářská, Planá u Mariánských Lázní
  LT H 20 Ub ^4 HD Nemocnice, Bezdružická, Planá u Mariánských Lázní
  3T LT P 23 1 0 HD Nemocnice, Bezdružická, Planá u Mariánských Lázní
Plánice LT H 18 1 ^44 H,HD Sportovní areál, Klatovská, Plánice
  LT C 2X Ub 88.0X čh CV Býv. Družstevní lihovar, Plánice
Plasy LT C 22 Ub 48.80:0čh C Býv. Lihovar, Lipová, Plasy
  LT P 20 Ub ¤.0 CC Pekárna a pečivo, Plasy
  LT S 25 Ub 0 HC Střední odborná škola, Školní, Plasy
  LT H 18 1 ^4 CD Býv. Štábní kryt CO, Pivovarská, Plasy
  LT C 2X Ub ?.8:8   Býv. Železárna, Lipová, Plasy
  areál Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
  LT C 25 Ub 880.0:0 CC Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
  LT C 1X Ub K 00:0 K   Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
  LT C 2X Ub 48.8:8 ? Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
  LT C 24 Ub K 00:0 K L,HV Býv. Zámecký pivovar, Pivovarská, Plasy
Plzeň - Bílá Hora areál Býv. Společenský pivovar Prior
  LT C 35 Ub 488.8:88 CC/CV Býv. Společenský pivovar Prior, Areál firem, Nad Feronou, Plzeň - Bílá Hora
  LT C 27 Ub K 88^88.8:8X HV Býv. Společenský pivovar Prior, Areál firem, Nad Feronou, Plzeň - Bílá Hora
  LT C 28 Ub K 88^88.8:88 B HV Býv. Společenský pivovar Prior, Areál firem, Nad Feronou, Plzeň - Bílá Hora
Plzeň - Bolevec areál Škoda Jaderné strojírenství, Orlík, Plzeň - Bolevec
  MT C 62 2 00:0 2CC Škoda Jaderné strojírenství, Orlík, Plzeň - Bolevec
  LT P 17 Ub 0 HD, BB Škoda Jaderné strojírenství, Orlík, Plzeň - Bolevec
  LT P 17 Ub 0 HD, BB Škoda Jaderné strojírenství, Orlík, Plzeň - Bolevec
  LT S 15 Ub 0 HC Škoda Jaderné strojírenství, Orlík, Plzeň - Bolevec
  LT P 30 Ub 4¤.0 HC Škoda Jaderné strojírenství, Orlík, Plzeň - Bolevec
Plzeň - Bukovec LT P 34 Ub 0.0 HD Papírna, Systherm, Plzeň - Bukovec
  LT C 4X Ub 0.0:0 CC Býv. Papírna v Bukovci, Plzeň - Bukovec
Plzeň - Černice LT C 28 Ub 0^0.0 CC Býv. Cihelna, Kovovýroba Pech, Plzeň - Černice
  LT H 17 Ub ^4 H,HD,HC Areál firem, K Cihelnám, Plzeň - Černice
Plzeň - Doubravka MT C 55 Ub 0.0X CC Výtopna, Hrádecká, Plzeň - Doubravka
  LT H 15 Ub ^4 HD Areál firem, Hřbitovní, Plzeň - Doubravka
  LT C 30 Ub 44.8:8 CC Jatky, Jateční, Plzeň - Doubravka
  LT H 17 1 ^4 HD Lucerna, Slezská x Masarykova, Plzeň - Doubravka
  LT H 16 Ub ^4 H,HD META, Hřbitovní, Plzeň - Doubravka
  LT H 1X Ub ^4 BB Depo kolejových vozidel, Na Sklárně, Plzeň - Doubravka
  LT C 30 Ub ^0:0 CV Kornfeld & Anders, továrna na čokoládu, Spolková, Plzeň - Doubravka
  MT C 6X 2 00 CC Býv. Výtopna, Těšínská, Plzeň - Doubravka
  LT C 24 Ub 48.8:88 C Býv. Jatky - koželužna, Jateční x Chrástecká, Plzeň - Doubravka
  LT C 3X N 0N0   Západočeské řeznické a uzenářské družstvo, Doubravecká, Plzeň - Doubravka
  PT H 14 Ub ^4 CC Zahradnictví, Chrástecká, Plzeň - Doubravka
  areál Skladový areál Arazim, Jateční, Plzeň - Doubravka
  LT C 15 Ub ^0:0 C Skladový areál Arazim, Jateční, Plzeň - Doubravka
  LT C 3X Ub 0 CC Skladový areál Arazim, Jateční, Plzeň - Doubravka
  areál Teplárna, Na Sklárně, Plzeň - Doubravka
  RU M 170 4 0 2HD Teplárna, Na Sklárně, Plzeň - Doubravka
  3T LT S 16 1 )( HD/BB Teplárna, Na Sklárně, Plzeň - Doubravka
  MT P 50 Ub 0 BB Teplárna, Na Sklárně, Plzeň - Doubravka
  PT J 13 1 )( HD Teplárna, Na Sklárně, Plzeň - Doubravka
Plzeň - Doudlevce LT C 40 Ub 48.8X CC Vodárna, Mostní, Plzeň - Doudlevce
  LT C 28 Ub ^0 CC Býv. Grafické záv. Pour a spol., Plovární, Plzeň - Doudlevce
  LT C 24 Ub 88.0X CV Býv. Parní prádelna, Ostrovní, Plzeň - Doudlevce
  MT C 5X Ub ?.0:0   Elektrotechnická továrna, Zborovská, Plzeň - Doudlevce
  LT C 2X Ub 4.8:8   Městská plynárna, Doudlevecká, Plzeň - Doudlevce
  LT C 2X Ub 4.8:8   Městská plynárna, Doudlevecká, Plzeň - Doudlevce
  MT C 6X Ub ?.0:0 CC Cihelna E. Škody, Vinohradská, Plzeň - Doudlevce
  MT C 6X Ub ?.0:0 CC Cihelna E. Škody, Vinohradská, Plzeň - Doudlevce
Plzeň - Jižní Předměstí MT T 83 2/2 0 2CC Výtopna, Edvarda Beneše, Plzeň - Jižní Předměstí
  MT C 50 Ub/1 0.0:0 HD,C Býv. Kotelna věznice, Dobřanská, Plzeň - Jižní Předměstí
  LT C 2X Ub 8.888:8 BB Věznice Bory, Klatovská, Plzeň - Jižní Předměstí
  LT C 15 Ub ^0 C Autoservis Ford, Klatovská / Boettingerova, Plzeň - Jižní Předměstí
  LT C 20 Ub ^4.0X C Autoservis, Zikmunda Wintra 9, Plzeň - Jižní Předměstí
  LT C 24 Ub ^880 C Vonet, Zikmunda Wintra, Plzeň - Jižní Předměstí
  5T LT P 16 2 oo0oo HD Plzeňská věznice Bory, Dobřanská, Plzeň - Jižní Předměstí
  LT C 12 Ub 48.0X LV Továrna na cikorii, Goldscheiderovka, Plzeň - Jižní Předměstí
  LT C 25 Ub ^48.0:0 CC/CV Střední průmyslová škola stavební, Chodské náměstí, Plzeň - Jižní Předměstí
  MT C 5X Ub 0.0N0:0 ? Býv. Mlékárna rolnického mlékařského družstva, Politických vězňů, Plzeň - Jižní Předměstí
  areál Nemocnice, Edvarda Beneše, Plzeň - Jižní Předměstí
  MT C 50 Ub 0.0:0 CC Nemocnice, Edvarda Beneše, Plzeň - Jižní Předměstí
  LT H 17 Ub ^4 C Nemocnice, Edvarda Beneše, Plzeň - Jižní Předměstí
  2T LT P 2X Ub 0 BB Nemocnice, Edvarda Beneše, Plzeň - Jižní Předměstí
Plzeň - Karlov areál Škoda Plzeň - Elektrárna a Lokomotivka
  RU M 120 2 0 2HD Plzeňská energetika, Na Pomezí, Plzeň - Karlov
  MT P 60 1 00 HD Plzeňská energetika, Na Pomezí, Plzeň - Karlov
  LT C 3X Ub ^0:0 CC Škoda Transportation, Emila Škody, Plzeň - Karlov
  MT P 5X 1 0 HD Škoda Transportation, Emila Škody, Plzeň - Karlov
  LT P 42 Ub 4.0:0 T Plzeňská energetika, Na Pomezí, Plzeň - Karlov
  LT J 36 Ub )( HC Plzeňská energetika, Na Pomezí, Plzeň - Karlov
  3T LT P 34 1 )( L,HD Plzeňská energetika, Na Pomezí, Plzeň - Karlov
  3T LT J 34 1 )( HD Plzeňská energetika, Na Pomezí, Plzeň - Karlov
  LT H 15 Ub ^4 C Škoda Machine Tool, Emila Škody, Plzeň - Karlov
  LT P 2X Ub ^0 BB Plzeňská energetika, Na Pomezí, Plzeň - Karlov
  MT P 88 2 00:0 L,HD Plzeňská energetika, Na Pomezí, Plzeň - Karlov
Plzeň - Křimice LT P 26 Ub 0 2CC SPŠ Dopravní, Pod tratí, Plzeň - Křimice
  LT C 25 Ub 0:0 CC SPŠ Dopravní, Pod tratí, Plzeň - Křimice
  LT C 18 Ub K 0:0 BB Býv. Zámecký parostrojní pivovar, Plzeňská, Plzeň - Křimice
Plzeň - Letná LT C 46 Ub ?.0:0 CC Býv. Hirschova továrna na drát, Cvokařská, Plzeň - Letná
  LT   37 Ub     STS, Prodex, Cvokařská, Plzeň - Letná
  LT H 16 Ub ^4 CC Stavba, Republikánská, Plzeň - Letná
  LT C 35 Ub 88.0:0 CC Býv. Továrna na drát Eisner a Levit, Republikánská, Plzeň - Letná
  LT H 1X Ub 4 BB Kotelna, Pod Švabinami, Plzeň - Letná
  LT C 1X Ub 4 C, BB Býv. Zahradnictví, Rokycanská, Plzeň - Letná
Plzeň - Petrohrad MT C 95 1 0.0 X CD KRPA Papírny, Zahradní, Plzeň - Petrohrad
  LT C 22 Ub ^4.8:8 C Vnitroblok Rubešova x Božkovská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 18 Ub ^8:8 C Pirník, Božkovská x Barrandova, Plzeň - Petrohrad
  LT C 17 Ub ^4.44 C Vnitroblok Koterovská x Rejskova, Plzeň - Petrohrad
  PT C 14 Ub ^8:8 C Vnitroblok Slovanská x Plzenecká, Plzeň - Petrohrad
  LT C 2X Ub ^0:0 CD Býv. Kino Eden, Rejskova, Plzeň - Petrohrad
  areál Býv. Smaltovna Bartelmus, Plzeň - Petrohrad
  LT C 4X Ub ^0:0   Býv. Smaltovna Bartelmus, Železniční x Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 3X Ub 48.0 X   Býv. Smaltovna Bartelmus, Guldenerova, Plzeň - Petrohrad
  LT C 2X Ub 4.8:8   Býv. Smaltovna Bartelmus, Guldenerova, Plzeň - Petrohrad
  LT C 4X Ub ^0:0   Býv. Smaltovna Bartelmus, Železniční x Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  areál Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  MT T 80 2/1 0 2CC Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 20 Ub ^0:0 C Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 20 Ub ^0:0 C Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 15 Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 15 Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 15 Ub 4.^0:0 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 16 Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 16 Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 15 Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 15 Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 15 Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 1X Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 16 Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 15 Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 1X Ub ^8:8 BB Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 3X Ub 40.0:0   Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
  LT C 3X Ub ?.0:0   Býv. Železniční dílny státních drah, MOVO, Lobezská, Plzeň - Petrohrad
Plzeň - Radčice LT S 41 Ub 0 HC Zahradnictví Flora, Plzeň - Radčice
Plzeň - Severní předměstí LT P 47 1 00.0 CD Dodatkový zdroj tepla, Gerská, Plzeň - Košutka
  LT C 45 Ub 88.8:8 CC/CV Býv. Cihelna E. Klotz a spol., Karlovarská x Špálova, Plzeň - Košutka
  LT C 31 Ub 8.8^8X CC Býv. Cihelna, Karlovarská x Špálova, Plzeň - Košutka
  LT P 37 Ub ¤.00 CC Fakultní nemocnice, Na Roudné, Plzeň - Lochotín
  2T LT P 3X Ub 00 BB Fakultní nemocnice, Na Roudné, Plzeň - Lochotín
  LT C 15 Ub 88.80:0 C Býv. Hrnčírna, Kotíkovská 54a, Plzeň - Košutka
Plzeň - Skvrňany LT C 1X Ub ^0X BB Býv. Továrna, Decro, Domažlická, Plzeň - Skvrňany
Plzeň - Újezd LT C 23 Ub 40.0:0 CV Býv. Smaltovna bratří Drechslerů, U Smaltovny, Plzeň - Újezd
Plzeň - Vinice LT H 19 1 ^4 CD Zahradnictví, Radčická 98, Plzeň - Vinice
Plzeň - Vnitřní město LT C 35 Ub 0.0 CC Zahradnictví, Na Roudné, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 48 Ub 0 CC Plzeňské městské dopravní podniky, Cukrovarská, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 5X Ub 8.0:0 CC První západočeská továrna na vodovody a pumpy J. K. Rudolf, Klatovská X Americká, Plzeň - Vnitřní město
  2T LT P 16 Ub 0 BB Plzeňské městské dopravní podniky, Cukrovarská, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 3X Ub K 0:0 B   Býv. První plzeňský akciový pivovar, Gambrinus, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 20 Ub 00.0X CC Coop, Kotkova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 22 Ub ^8.88 C Býv. kino Hvězda, Termoprojekt, Pražská, Plzeň
  LT C 15 Ub ^4.4 C Pekass, Poděbradova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 20 Ub 4.88X C Areál firem, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 21 Ub ^0X C Sigmund Theiner, továrna mlýnských kamenů, Harantova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 18 Ub ^4.88 C Celní správa, Čelakovského, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 18 Ub ^0:0 BB Prodejna Barviv, Kollárova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 17 Ub ^44:4 C Vnitroblok Americká x Martinská, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 1X Ub ^00 A BB Býv. Tuzam, tržnice uzenářského zboží a masa Schejbal a spol., Kollárova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 1X Ub ^0X BB Správa kolejí a menz, Kollárova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 1X Ub ^4.0X BB Hotel Slovan, Smetanovy sady, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 22 Ub ^0X BB Býv. Továrna na uzeniny, Sirková, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 1X Ub ^48:8 BB Býv. Neznámá továrna, Karlova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 4X Ub 448.0:0   Pivovar Prazdroj, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 1X Ub ^0:0 C Vnitroblok Plánská x Bělohorská, Roudná, Plzeň - Vniřní město
  LT C 3X Ub 44.8:8 C Býv. Valdštejnská strojírna, Kovářská x Budilova, Plzeň
  LT H 16 1 ^4 HD Plynová kotelna, Divadlo Dialog, Klatovská X Smetanovy sady, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 6X Ub ?.0:0   Býv. Hýrův mlýn, Prokopova x Purkyňova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 25 Ub ^4.0:0 C Býv. Řeznictví, vnitroblok Klatovská x Havlíčkova, Plzeň - Vnitřní město
  LT H 25 Ub ^4 H Býv. Městské lázně, Denisovo nábřeží 3, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 18 Ub ^4.0 C Brzdové centrum, Krátká x Na Jíkalce, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 2X Ub ^4.8:8 C Býv. Škodova strojírna, Kovářská x Kollárova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 1X Ub 4.8:8 C Býv. Škodova strojírna, Kovářská x Kollárova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 3X Ub ^4.4:4   Býv. Škodova strojírna, Kovářská x Poděbradova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 2X Ub ^0 C Činžovní dům, Harantova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 3X Ub 48.0:0   Drožďárna J. Hanak, Lochotínská, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 2X Ub 48.0:0   Juránkova továrna na měděné a kovové zboží, Fügnerova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 3X Ub ?.0   Ledererova továrna na usně, Kalikova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 2X Ub ?.0:0   Plzeňská rafinerie lihu, Komenského, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 5X Ub ?.0:0   Papírna Fürth a Gellert, U Škodovky, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 2X Ub ?.0:0   Levitova koželužna, Truhlářská, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 2X Ub ?.0:0   Strojírna bratří Belaniů, U Trati, Plzeň - Vnitřní město
  PT C 12 Ub ^0:0 C Areál firem, Radobyčická, Plzeň - Vnitřní město
  areál Pivovar Prazdroj, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 50 Ub 448.00X CC Pivovar Prazdroj, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 51 Ub 8.0:0 CC Pivovar Prazdroj, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 65 Ub 448.00:A0 CC Pivovar Prazdroj, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 30 Ub K 880 B CV, HV Pivovar Prazdroj - býv. sladovna, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 30 Ub K 88 CV Pivovar Prazdroj - býv. sladovna, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 30 Ub K 880 B CV, HV Pivovar Prazdroj - býv. sladovna, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 30 Ub K 000:0 B HV Pivovar Prazdroj - býv. sladovna, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 30 Ub K 000:0 B HV Pivovar Prazdroj - býv. sladovna, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 30 Ub K 000:0 B HV Pivovar Prazdroj - býv. sladovna, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 26 Ub ^0 H Pivovar Prazdroj - varna, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 1X Ub 4.444   Pivovar Prazdroj, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 1X Ub ^44   Pivovar Prazdroj, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 2X Ub 0 BB Pivovar Prazdroj, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 6X Ub 48.0:0 CC Pivovar Prazdroj, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 5X Ub 8.0:0   Býv. První plzeňský akciový pivovar, Gambrinus, U Prazdroje, Plzeň - Vnitřní město
  areál Škoda Plzeň - Hutě a Kovárny
  MT T 80 Ub ^@ CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 45 Ub ^880X CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 46 Ub 0X CC/CV Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 60 Ub 0.0X CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 64 Ub 0X CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT J 23 1 )( HD Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 35 Ub 80.0X CC Czech Precision Forge, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 61 Ub 0.0X CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 4X Ub 0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 39 Ub ^0 CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 39 Ub ^0.0 CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 37 Ub 00X CC Czech Precision Forge, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 41 Ub ^0 CD Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 32 Ub ^0 CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT P 53 Ub ^4.0 HD Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 25 Ub ^0.0 CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 47 Ub ^0 HD Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 26 Ub ^0 HD Czech Precision Forge, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT P 53 Ub ^0 HD Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  2T LT P 21 Ub ^0 HD Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 43 2 0 HD Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT J 2X Ub 6.)(   Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 21 Ub ^0 HD Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT P 5X Ub ^0 BB Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 2X Ub ^4.00 BB Czech Precision Forge, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 7X Ub 80.0:A0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 7X Ub 8.0:0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 3X Ub 0:0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 4X Ub 0:00 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 4X Ub 0:0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 5X Ub 0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 5X Ub 0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 5X Ub 0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 4X Ub 0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 4X Ub ?.0:0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 34 Ub ^0 CC Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT P 35 2 0 ^HD Pilsen Steel, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT J 2X Ub )( L Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 5X Ub ^0   Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 4X Ub 0 CC Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  MT C 5X 1 ?.0:0 A C Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
  LT C 4X Ub 0   Býv. Škoda, Tylova, Plzeň - Vnitřní město
Plzeň - Východní předměstí LT S 38 1 0 HC Plzeňská STK, Koterovská, Plzeň - Světovar
  LT P 33 Ub ^0 CC Logistický areál, Skladová, Plzeň - Světovar
  LT H 17 Ub ^4.4 C Ul. U seřadiště, Plzeň - Světovar
  3T LT P 22 Ub 0 2CC Delta pekárny, Skladová, Plzeň - Světovar
  3T LT P 16 Ub 4.o0o T Delta pekárny, Skladová, Plzeň - Světovar
  LT H 15 Ub ^4 C Škoda auto, V Polích, Plzeň - Bručná
  LT H 15 1 4 ^HD Západočeské komunální služby, Skladová x Jasmínová, Plzeň - Světovar
  LT H 15 Ub ^4 HD,C Areál firem, Temacom, Tetínská, Plzeň - Světovar
  3T LT P 17 Ub 4.0 TC Yazaki, Libušínská, Plzeň - Božkov
  LT P 34 Ub ^0.0 T Logistický areál, Skladová, Plzeň - Světovar
  PT H 13 N 4N4 bčh HD Krmiva, Velkoobchod, Jasmínová, Plzeň - Světovar
  areál Býv. Pivovar Světovar, Sladová, Plzeň - Světovar
  MT C 51 Ub 880.0:A0 CC Býv. Pivovar Světovar, Sladová, Plzeň - Světovar
  LT C 3X Ub K 0.00:0 BB Býv. Pivovar Světovar, Sladová, Plzeň - Světovar
Pňovany LT C 21 Ub 4.0:0 CV Barokní zámeček, Pňovany
Poběžovice LT C 19 Ub 4.0^00 C LB Minerals, Masarykova, Poběžovice
Pocínovice LT P 22 1 0 HD Pila, Pocínovice
Potvorov LT C 25 Ub 0 CC Bílovská zemědělská, Potvorov
Prádlo LT C 3X Ub 0 CC Lihovar Stock, Prádlo
Přeštice MT T 61 1 0 2CC Prefa, Průmyslová, Přeštice
  2T LT P 18 Ub 4.0 TC IAC, Husova, Přeštice
  MT C 51 Ub 0.0X CC Cihelna Wienerberger, K Cihelně, Přeštice
  LT C 33 Ub 48.0:0 CC Býv. Strojní kruhová cihelna, K Cihelně, Přeštice
  LT P 21 Ub 0.0 2CC Areál firem, Husova, Přeštice
  LT C 19 Ub 4.0:0 čh CV Býv. Jatky, Ekas, Husova, Přeštice
  LT P 20 Ub 0.0 CC ZNZ, Husova, Přeštice
Přimda LT S 37 1/1 0 HC Kotelna, Přimda
Radnice LT H 21 Ub 4.444 C Dřevozpracující stavby a průmysl, Nádražní, Radnice
  LT C 36 Ub 00:0 CC/CV Býv. Zdeňka hraběte z Sternbergu parostrojní pivovar, U Marily, Radnice
  LT C 2X Ub K 8 K BB Býv. Městský pivovar, Pivovarská, Radnice
  LT P 2X Ub 00 BB Býv. Zdeňka hraběte z Sternbergu parostrojní pivovar v Radnicích, Marila, U Marily, Radnice
  PT H 14 1 ^4.4 ^CC Základní škola, Sokolská, Radnice
  PT C 1X Ub 0:0 BB Býv. Zahradnictví, Na Potocích, Radnice
  PT C 1X Ub 4.80:0P0 BB Býv. Zdeňka hraběte z Sternbergu parostrojní pivovar v Radnicích, Marila, U Marily, Radnice
  LT H 18 1 ^444 C Spořitelna a záložna / Městský úřad, Pikova, Radnice
Rejštejn LT P 40 Ub C44.P0 HA Býv. Továrna Frantze Watzlawiczka, Rejštejn
  LT C 2X Ub 8:8   Býv. Sklárna Klášterský mlýn, Rejštejn
Rokycany MT S 51 1/1 0 HC Kotelna, Františka Kotyzy, Rokycany - Nové Město
  LT C 45 Ub 0.0 2CC Býv. Slévárna, Ferrum, Jiráskova, Rokycany
  LT C 40 1 0.00 2CC Kotelna, Kotelská, Rokycany
  3T LT P 23 1 0 T Kotelna, Kotelská, Rokycany
  LT C 18 Ub ^0:0 C Býv. Obecní pivovar, Pivovarská, Rokycany
  LT C 28 Ub 40.0X CC Býv. Měšťanský pivovar, Pivovarská, Rokycany
  LT C 16 Ub ^0X CC Býv. Pekárny, Václava Nového, Rokycany
  LT C 40 Ub 0.00:0 C Hutchinson - sklad, U Pekáren, Rokycany
  LT S 22 Ub 0 HD Lesy města Rokycan - Pila pod Kotlem, Veselská, Rokycany
  LT C 21 Ub ^00X CC Býv. Továrna na lepenku, Čelakovského, Rokycany
  LT C 19 Ub 40.0^0:0 C Býv. Čistírna, V Alejích, Rokycany
  LT H 20 Ub 4 HD Býv. Kasárna, Inkos, Dělostřelců, Rokycany
  4T LT P 2X Ub ¤.00 BB Kasárna, HEAT, Dělostřelců, Rokycany
  LT C 1X Ub K 8:8 K   Býv. Obecní pivovar, Pivovarská, Rokycany
  LT C 34 Ub/1 448.8X C Býv. Marila, Klostermannova, Rokycany
  LT P 2X Ub 00 BB Býv. Marila, Klostermannova, Rokycany
  LT P 1X Ub 0 BB Hutchinson, Klostermannova, Rokycany
  LT H 15 1 4.4^4 HD Color West, U Bílé haldy, Rokycany
  MT C 5X Ub 488.0:0 CC Býv. Městská válcovna, Zeyerova, Rokycany
  areál Kovohutě, Zeyerova, Rokycany
  MT C 63 Ub 0 CC Kovohutě, Zeyerova, Rokycany
  LT P 2X Ub ^00 BB Kovohutě, Zeyerova, Rokycany
  LT P 2X Ub ^0 BB Kovohutě, Zeyerova, Rokycany
  LT C 2X Ub 44 C Kovohutě, Zeyerova, Rokycany
  2T LT P 15 Ub 4.0 CC Kovohutě, Zeyerova, Rokycany
Roupov LT C 21 Ub A^888:4 BB Hrad Roupov, Roupov
Slatina LT S 18 Ub 0 HC Průmysl kamene - Lom Slatina, Slatina
Soběšice LT S 24 Ub 0 HD JZD, Soběšice u Sušice
Spálené Poříčí LT C 31 Ub 80.0:0 CC Býv. Jitona, Zámecká, Spálené Poříčí
  LT C 1X Ub K 0:0 čh BB Býv. Parostrojní pivovar, Zámecká, Spálené Poříčí
Srbice LT C 2X Ub 4.0 čh BB Býv. Družstevní lihovar, Srbice
Staňkov LT C 40 Ub 0.0 2CC Proagro, Staňkov
  LT C 32 Ub 88.0:0 CV Býv. Knížecí pivovar, Plzeňská, Staňkov
  LT S 27 Ub 0 HC Býv. JZD, Agro, Plzeňská, Staňkov
  MT C 51 Ub/1 8.0:0 CC Keramika, Lasselsberger, Nádražní, Staňkov
Starý Plzenec LT S 20 Ub 0 HC Pronap, Jiráskova, Starý Plzenec
  LT P 2X Ub 00 BB Pronap, Jiráskova, Starý Plzenec
  LT C 30 Ub ^44.0 CC CZ-Carbon Products, Tovární, Starý Plzenec - Sedlec
Stod LT C 18 Ub 48.0X čh CC Býv. Strojírna, Strojnická, Stod
  areál Tondach, Stříbrská, Stod
  LT P 33 Ub ¤.00 T Tondach, Stříbrská, Stod
  LT C 48 Ub ^0:0 CC Tondach, Stříbrská, Stod
  MT S 51 Ub 0 HC Tondach, Stříbrská, Stod
  areál Býv. Exportní sladovna, Domažlická, Stod
  LT C 25 Ub K 8:8 K HV Býv. Exportní sladovna, Domažlická, Stod
  LT C 2X Ub K 88:8 K BV Býv. Exportní sladovna, Domažlická, Stod
  LT C 1X Ub K 00 BB Býv. Exportní sladovna, Domažlická, Stod
  areál Býv. Akciový pivovar, Stříbrská, Stod
  LT C 36 Ub 8.0:0 CC Býv. Akciový pivovar, Stříbrská, Stod
  LT C 27 Ub K 0 B CC Býv. Akciový pivovar, Stříbrská, Stod
  LT C 26 Ub K 8:8 B C Býv. Akciový pivovar, Stříbrská, Stod
Strašice MT T 90 1/2 0 2CC/T, H Vojenský útvar 5049, Strašice
  LT C 43 Ub 0.0:0 CC Vojenský útvar 5049, Strašice
Strašín LT C 20 Ub 4.00:0 CV Býv. Továrna na nábytek, Strašín
Stříbro LT T 47 1 0 2CC Býv. Výtopna, Kruhová, Stříbro
  LT C 2X Ub 48.0:0 BB Býv. Heinzmannova elektrárna, Na Příkopech, Stříbro
  LT C 31 Ub 80.0:0 CC Býv. Továrna Naschauer, Tovární, Stříbro
  LT C 26 Ub 40.0 X CC Býv. Just'sche Teppichfabrik, Tovární, Stříbro
  LT S 39 1 0 HC Základní škola, Mánesova, Stříbro
  LT C 1X Ub 4.8:00 BB Býv. Drážní vodárna, Kladrubská, Stříbro
  LT C 2X Ub ^44.80:0čh BB Býv. Měšťanský Pivovar, Pivovarská, Stříbro
  LT H 2X Ub 4 BB Sídlištní kotelna, Palackého x Gagarinova, Stříbro
  LT C 2X Ub K 0:0 K BB Býv. Měšťanský Pivovar, Pivovarská, Stříbro
  LT H 17 1 ^4 HD Areál firem, Tovární, Stříbro
  areál Mlékárna, Stříbro
  LT C 42 Ub 0.0:0 CC Mlékárna, Revoluční, Stříbro
  LT S 29 Ub 0 HC Mlékárna, Revoluční, Stříbro
Sulkov LT P 15 Ub 0 HD Novatec Fenster+Turen, Na Perkách, Sulkov
  LT P 38 Ub C4¤4.P0 CC Býv. Panelárna, Stavmont, U Vodárny, Sulkov
  LT C 4X Ub 8.0:0 CC Býv. Důl Pomocný, Na Šachtě, Sulkov
  MT C 5X Ub ?.0:0 CC Býv. Důl Pomocný, Na Šachtě, Sulkov
Sušice LT C 29 Ub 0 CC Čistička odpadních vod, Pražská, Sušice
  2T LT P 30 Ub 0 CC Plynová kotelna, Volšovská, Sušice
  MT C 51 Ub 88.0:0 CC Býv. Sirkárna Vojtěcha Scheinosta, PAP, Pod Svatoborem, Sušice
  LT H 15 Ub ^4 C ČSAD, V Drahelinkách, Sušice
  LT P 22 Ub 8.00 2CC/BB AGP, Pražská, Sušice
  3T LT P 18 1 0 HD Pekárny a cukrárny, Nádražní, Sušice
  LT H 21 1 4 CD Provos, Nádražní, Sušice
  LT H 17 Ub ^4 C Rumpold, V Hrůbatech, Sušice
  LT H 20 Ub 444 CC Veterinární ošetřovna, Nádražní, Sušice
  LT P 26 Ub 00 BB Silo, U Sila, Sušice
  LT C 3X Ub ?.80:0 CC Továrna na pálení vápna, U Sila, Sušice
  LT H 17 Ub ^44 HD,CC,BB Nemocnice, Chmelenská, Sušice
  LT H 15 1 ^4 HD,CD Mabet, Nová, Sušice
  LT H 15 Ub ^4 H,C Plynová kotelna, Vodní, Sušice
  areál Býv. Sirkárna SOLO, Hrádecká x Nádražní, Sušice
  RU T 122 1/1 0 CC Býv. Sirkárna SOLO, Hrádecká x Nádražní, Sušice
  LT C 48 Ub 4880.0X CC Býv. Sirkárna SOLO, Hrádecká x Nádražní, Sušice
  MT C 72 Ub 0 CC/CV Býv. Sirkárna SOLO, Hrádecká x Nádražní, Sušice
  MT C 52 Ub 0.0:0 CC/CV Býv. Schwarzkopf, výroba obuvi, Nádražní, Sušice
  LT P 2X Ub ^0 BB Býv. Sirkárna SOLO, Nádražní, Sušice
Svobodka 2T LT S 24 Ub 0   Úpravna vody, Svobodka u Tachova
Štáhlavy LT C 2X Ub 0.0:0 čh BB Býv. Družstevní lihovar, Náves republiky, Šťáhlavy
Štěnovice LT C 2X Ub K 0:0 K BB Býv. Akciový parostrojní pivovar, Plzeňská, Štěnovice
Švabín areál Býv. Zámecký pivovar Colloredo-Mansfelda, Švabín
Švihov LT H 15 Ub ^4 čh C^H Základní a mateřská škola, Na Borku, Švihov
  LT P 27 Ub ¤00 3CC JZD, Agromachine, Švihov
Tachov LT C 48 1 0 CC Býv. Vojenský útvar 4447, Okružní, Tachov
  LT S 23 1 0 HC Delta, Tovární, Tachov
  LT C 27 Ub 880.0:00 C ZDP - Pila, Sokolovská, Tachov
  LT C 33 Ub 0.0 CC Mucha, Plzeňská, Tachov
  LT C 1X Ub ^0 BB K Komplet střechy, Třída Míru, Tachov
  LT C 2X Ub ^4.0:0 C Býv. Městská pivovarská společnost v Tachově, Pivovarská, Tachov
  4T LT S 30 Ub ^0 2H Sídlištní výtopna, Školní, Tachov
  LT C 4X Ub 0.0 CC Strojplast, Oldřichovská, Tachov
Terešov LT C 2X Ub ^8:0 BB Duha-Krystal, Terešov
  LT C 16 Ub K 8 CV Pivovar, Terešov
  LT C 1X Ub ^48:0 BB Pivovar, Terešov
Tis u Blatna LT H 16 1 4 H^H^CD Škola v přírodě, Tis u Blatna - Sklárna
Tisová LT C 20 Ub 4^4.0:0 čh C Býv. Lihovar, Tisová - Lhotka
Trhanov LT H 17 1 ^4 C LST - servisní středisko, Trhanov
  LT C 2X Ub K 0:0   Býv. Pivovar, u Zámku, Trhanov
Trnová LT C 36 Ub 48.0^0X CC Býv. Kaolinové a šamotové závody Johanna Fitze, Trnová - Vísky
Trpísty LT P 18 Ub 0 CC Posklizňová linka, Trpísty
Třemošná LT H 22 1 4 HD Velkotržnice, 9. května, Třemošná
  LT C 3X Ub 8.8:8   Býv. Sklárna, 9. května, Třemošná
  LT C 2X Ub 8.8:8   Býv. Sklárna, 9. května, Třemošná
  LT C 4X Ub ?.0:0 CC Býv. Cihelna, V Cihelně, Třemošná
  areál Kamenina, Zálužská, Třemošná
  MT C 61 Ub 0.0:0 CC Kamenina, Zálužská, Třemošná
  LT C 40 Ub 0 CC Kamenina, Zálužská, Třemošná
  MT C 63 Ub 0 CC Kamenina, Zálužská, Třemošná
  areál Bratří Mráčkové, továrna na kameninové zboží a tavící kelímky, Třemošná
  LT C 48 Ub 0.00 X CC Žárohmoty - sklad, Revoluční, Třemošná
  LT C 47 Ub 0.00X C2C Žárohmoty - sklad, Revoluční, Třemošná
  areál Býv. Továrna na šamotové zboží Platinon, Keramická, Třemošná
  MT C 53 Ub 0.0X CC Žárohmoty, Keramická, Třemošná
  LT C 4X Ub 8.0:0   Býv. Továrna na šamotové zboží Platinon, Keramická, Třemošná
Újezd u Chanovic LT C 20 Ub 4.00 BB Býv. Škrobárna, Újezd u Chanovic
  PT C 1X Ub 0.0:0 BB Býv. Škrobárna, Újezd u Chanovic
Úlice LT C 2X Ub 0.0:0 BB Býv. Panský Pivovar, Úlice
Velká Černá Hať LT C 16 Ub 48.8X C Býv. Lihovar, Betonárka, Velká Černá Hať
  LT S 33 Ub 0 HC Velkovýkrmna prasat, Velká Černá Hať
  LT P 1X Ub 4@.00 BB Velkovýkrmna prasat, Velká Černá Hať
Velké Hydčice areál Hasit, Velké Hydčice
  MT T 93 1 0 2CC Hasit, Velké Hydčice
  LT S 35 Ub 0 HC Hasit, Velké Hydčice
Velký Bor 2T LT S 16 Ub 0 HC Zemědělské družstvo Vebor, Velký Bor
Vochov LT C 40 Ub 0.0:0 CC Býv. Drátovna, G-Team, Vochov
Vstiš LT C 3X Ub ?.0:0 CC Býv. Důl Bayer, Vstiš
Všeruby LT P 34 Ub 0 2 CC/^CC/H Státní statek, Všeruby
Zbiroh MT C 5X Ub 4.0:0   Býv. Mechanická tkalcovna Horák a Novotný, Bezručova, Zbiroh
  LT C 17 Ub 4.8:8 CV Jíšova továrna na lulky, dýmky a špičky, Pujmanové, Zbiroh
Zbiroh - Švabín LT C 23 Ub 4.0:0 CV Býv. Zámecký pivovar Colloredo-Mansfelda, Zbiroh - Švabín
  LT C 21 Ub K 8:8 BB Býv. Zámecký pivovar Colloredo-Mansfelda, Zbiroh - Švabín
Zbůch LT P 25 1 0 HD Kotelna, Plzeňská, Zbůch
  LT C 6X Ub ?.0:0 CC Býv. Důl Austria jubilejní, Plzeňská, Zbůch
Zemětice LT C 2X Ub ?0 ? Býv. Cihelna Jakuba Rudy, Zemětice
Zhůří LT H 16 Ub ^4 HD, C Býv. 522. radiotechnická rota, Zhůří
Zruč - Senec LT S 21 1 4.4 HD Masarykova základní škola, Družstevní, Zruč - Senec
Železná Ruda LT H 21 1 4 HD Býv. Pila, Sklářská, Železná Ruda
  LT H 19 1 4 HD Tedom Energo, Krátká, Železná Ruda
  LT H 20 1 4 C Hotel Engadin, Železná Ruda
  LT C 2X Ub 88.0:0   Býv. Pivovar hraběnky Nothaftové z Wernberka, K Samotám, Železná Ruda
  LT C 1X Ub K 8:8   Býv. Pivovar hraběnky Nothaftové z Wernberka, K Samotám, Železná Ruda
Žihle LT C 47 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna, Žihle
  LT C 31 Ub 0:00 CV Býv. Cihelna, Žihle
Žihobce LT C 1X Ub 4.0:0 čh BB Býv. Cihelna, Žihobce
Žichovice LT C 20 Ub ^44 čh C Býv. Mlékárna, Žichovice
  LT C 2X Ub K 8:8 CV Býv. Panský pivovar, sladovna, Žichovice
  LT C 2X Ub 4.8:8 CV Býv. Lihovar, Žichovice
  LT C 2X Ub ^8:8 CC Býv. Vápenka K. Klement, Žichovice
  LT C 3X Ub ^8:8 CC Býv. Vápenka K. Klement, Žichovice
  LT C 4X Ub 0:0 CC Býv. Vápenka K. Klement, Žichovice
  MT C 5X Ub 0.0:0 CC Býv. Vápenka K. Klement, Žichovice
Žinkovice LT C 22 Ub 448.8X čh CV Býv. Lihovar, Žinkovice
Žinkovy LT C 28 Ub 0.0:0 BB/CV Býv. Cihelna, Žinkovy