Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Běstovice LT P 19 Ub 0 HC Železniční průmyslová stavební výroba, Běstovice
  LT P 23 Ub 0 HD De Heus, Běstovice
Bílá Voda LT P 19 Ub 0 HD Intercolor, Bílá Voda
  LT C 42 Ub 88.0 CC Intercolor, Bílá Voda
Brandýs nad Orlicí LT C 34 Ub ^0:0 CC Léčebna, Lázeňská, Brandýs nad Orlicí
  LT C 24 Ub ^0:0 CC Carbond, Kadlčíkova, Brandýs nad Orlicí
  LT C 35 Ub ^80 CC C.I.E.B. Kahovec, Dělnická, Brandýs nad Orlicí
Čenkovice LT C 18 Ub ^0:0X H,HD,C Býv. Tírna lnu, Čenkovice
Červená Voda LT C 20 Ub 0.0 čh CC Býv. Přádelna Miler, Červená Voda
  LT C 30 Ub 0:0 CC Kartáčovny, Červená Voda
  LT C 33 Ub 448.0X CC Býv. Perla 09, Roltechnik, Červená Voda
  LT C 26 Ub 0 CC Kartáčovny, Červená Voda
  4T LT P 15 1 0 2HD Vysokozdvižné vozíky, Červená Voda
Česká Třebová 2V LT H 15 Ub 4 CC Býv. Kasárna, Borová, Česká Třebová
  LT H 15 1 ^4 C/HD Provozní jednotka ČD Cargo, Česká Třebová
  MT C 57 Ub/1 0 CC/H Kotelna, V Lukách, Česká Třebová
  LT C 42 Ub 0.0 CC Depo kolejových vozidel, Moravská, Česká Třebová
  LT C 48 Ub/2 0.0 2CC/H LDM, Litomyšlská, Česká Třebová
  LT H 21 1 ^4 HD LDM, Litomyšlská, Česká Třebová
  LT S 44 Ub 8 HC Mika, Skalka, Česká Třebová
  3T LT P 27 1 4.0 2HD Plynová kotelna, Křib, Česká Třebová
  LT P 20 Ub 4 HD Mika, Skalka, Česká Třebová
  LT P 21 Ub ^0 HD Plynová kotelna, Na Milíři, Česká Třebová
  3T LT P 26 1 4.0 CC, H Plynová kotelna, Sídl. Lhotka, Česká Třebová
  LT H 15 1 4 C,HD Základní škola, Ústecká, Česká Třebová - Parník
  MT C 52 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna, Ekoline Group, Semanínská, Česká Třebová
  MT C 7X Ub/1 0 CC Teplárna Primona, Dr.E.Beneše, Česká Třebová - Parník
  LT H 20 1 ^4 HD Střední odborná škola technických oborů, Skalka, Česká Třebová
  LT P 20 Ub 0.0 CC Kotelna ČD, Semanínská, Česká Třebová
  LT H 18 1 ^4 HD Základní škola, Habrmanova, Česká Třebová
  MT C 7X Ub 88.0:0   Býv. Textilka Primona, Dr. E. Beneše, Česká Třebová
  LT S 25 Ub ¤X HC JafHolz, Semanínská, Česká Třebová
  4T LT P 15 1 ^0 HD Sintex, Moravská, Česká Třebová
  LT C 4X Ub 0 CC Býv. Kotelna, Tkalcovská, Česká Třebová
  2T LT H 16 Ub ^4 CC Krematorium, Hřbitovní, Česká Třebová
Dlouhoňovice MT T 95 1 0 2CC Býv. Orlické mlékárny, Dlouhoňovice
Dolní Čermná LT C 28 Ub ^4.00 C,CC Býv. Pila, Výrobna krmných směsí, Dolní Čermná
  LT C 1X Ub 4.8čh BB Býv. Pila, Výrobna krmných směsí, Dolní Čermná
Dolní Dobrouč LT C 3X Ub 0:0 BB Býv. Cihelna, Dolní Dobrouč
  LT C 28 Ub 0.0 CC Ador.CZ, Dolní Dobrouč
  LT C 21 Ub 0.0^0čh CC Býv. Hedva, USSPA, Dolní Dobrouč
Dvořisko MT T 74 1/1 0 2CC Kögel, Dvořisko
  2T LT P 15 1 ^0 ^HC Kögel, Dvořisko
Hnátnice LT C 28 Ub 0 CC Akciové textilní závody Jan Hernych a synové, Hnátnice
  LT C 44 Ub 88.8^80 HD,CC Spojené slévárny, Hnátnice
Hrušová LT C 3X Ub ^000:0 ? Býv. Cihelna, Hrušová
Choceň LT H 30 1 44 HC Kotelna, Záměstí, Choceň
  MT C 68 N-1/1 0.0N0 HD/CC, CC Býv. Přádelna, Filogroup, T. G. Masaryka, Choceň
  LT C 24 Ub ^0:0 L,HD^CC Továrna na nábytek a pelety, Pardubická, Choceň
  LT C 38 Ub 48.8:8 CC Býv. Tkalcovna Josefa Jehničky, V Pelinách, Choceň
  LT C 30 Ub ^4.8:8 CC Býv. Pivovar a exportní sladovna Oldřicha Ferdinanda Kinského, Chlazení, Pernerova, Choceň
  LT C 2X Ub K 0:0 K ? Býv. Pivovar a exportní sladovna Oldřicha Ferdinanda Kinského, Chlazení, Pernerova, Choceň
  2V LT S 22 Ub ^0 HC Reeve, Vysokomýtská, Choceň
  LT C 1X Ub ^8.8:8 BB Býv. Přádelna, T. G. Masaryka, Choceň
  4T LT P 17 1 4.0 TC Kotelna, Orlické nábřeží, Choceň
  LT C 29 Ub ^0 CC Choceňská mlékárna, Kollárova, Choceň
Jablonné nad Orlicí MT T 53 Ub 0 2CC Býv. Tesla, Eltes cz, Nádražní, Jablonné nad Orlicí
  LT P 27 Ub 0 HC Dřevotvar, Slezská, Jablonné nad Orlicí
  LT P 19 Ub ¤.0 CC Stavebniny a betonárna Vacek, Nádražní, Jablonné nad Orlicí
Janovičky LT C 1X Ub 44.8:8 čh BB Býv. Textilní továrna, Janovičky - Malejov
Králíky LT C 38 Ub 48.0:0 CC Býv. Teslamp Holešovice, Tovární x Pivovarská, Králíky
  LT C 16 Ub ^0:0 C Býv. Mlékárna, Nádražní, Králíky
Kunvald LT C 21 Ub 4.0:0 CV Keprtův mlýn s pilou, Kunvald
Lanškroun RU T 103 1 0.0 2CC Býv. Tesla, Dvořákova, Lanškroun
  LT C 19 Ub 4.0 CC Amma Progress, T.G. Masaryka, Lanškroun
  LT C 3X Ub 888.8 CC Býv. Parostrojní pivovar knížete Lichtensteina, Pivovarská, Lanškroun
  LT C 26 Ub K 0 B C Býv. Parostrojní pivovar knížete Lichtensteina, Pivovarská, Lanškroun
  MT T 70 1/1 0 CD,2CC Orpa papír, Nádražní, Lanškroun
  2T LT P 18 1 0 HC Kotelna, Krátká, Lanškroun
  LT C 15 Ub 0 čh C Býv. Mlékárna, Dukelských hrdinů, Lanškroun
  LT H 20 Ub ^4 HC Dál - nábytek, Nádražní, Lanškroun
  3T LT P 25 1 ^0 HD^CC Plynová kotelna, Vančurova, Lanškroun
  MT C 5X Ub 0.0 CC Býv. Tesla, Dvořákova, Lanškroun
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. ORPA Papír, Opletalova, Lanškroun
Letohrad LT C 38 Ub 88.0X CC Býv. Perla, Jabatex, Taušlova, Letohrad
  MT C 50 Ub 48.8:8 CC Býv. Hedva, Dietfurt, 28. října, Letohrad
  LT S 20 Ub 0 HC BB Com, Kunčická, Letohrad
  LT H 15 1 ^4A C/H Velkoobchod Konzum, Ústecká, Letohrad
  3V LT P 16 Ub 0 CC OEZ, Šedivská, Letohrad
  LT H 15 1 ^4 HD,C Logistické centrum, U Pily, Letohrad
Lichkov LT C 27 Ub ^4.0:0 čh CC Býv. Lžičkárna, Dřevotex, Lichkov
Nekoř LT C 45 Ub 88.0 CC Tkalcovna, Nekoř
  LT H 15 1 ^4 CC Teletník, Nekoř
Rybník LT P 23 Ub 0 CC Drůbežárna Mach, Rybník
  LT S 26 Ub 0^00 HC Solea CZ výrobní družstvo, Rybník
Semanín LT H 19 1 ^4 CD Býv. JZD, Semanín
Skořenice LT P 33 1 ^0 HD, CC Intergal Vrchovina, Skořenice
Sopotnice MT S 71 1 ¤¤.0 HC Orličan, Sopotnice
Těchonín LT C 40 Ub 0.0:0 CC Kümpers Textil, Těchonín
Třebovice LT P 2X 1 0 HD,BB Obalovna, Třebovice v Čechách
  LT C 25 Ub 0.0:0 CC Pila, Třebovice
Ústí nad Orlicí LT P 23 Ub 0 HC Kotelna, Mlýnská, Ústí nad Orlicí
  LT C 37 Ub 4^48.8:8 CC Býv. Cihelna Tošovský, Letohradská, Ústí nad Orlicí
  LT C 42 Ub/1 488.0X H,C Jabatex, Ústí nad Orlicí - Kerhartice
  3T LT P 26 1 0 2HD Kotelna, Poříční, Ústí nad Orlicí - Hylváty
  MT C 63 Ub 0.0:0 CC Perla, Třebovská, Ústí nad Orlicí
  LT C 38 Ub ^88:8 X CC Kamel, Lázeňská x J. K. Tyla, Ústí nad Orlicí
  3V LT S 20 Ub 0 2HD Kotelna, M.R. Štefánika, Ústí nad Orlicí
  LT C 39 Ub/1 0.0 2CC Plynová kotelna Tepvos, Mazánkova, Ústí nad Orlicí
  LT C 3X Ub 80.0:? CC Býv. Perla, Třebovská, Ústí nad Orlicí
  MT T 70 1 0 2CC Rieter Elitex, Moravská, Ústí nad Orlicí
  LT C 37 Ub 888.0X CC UO TEX, Sokolská, Ústí nad Orlicí - Kerhartice
  LT P 34 Ub 0.0 CC Perla, Třebovská, Ústí nad Orlicí
  3V LT S 37 Ub 0 3HC Perla 02, Mlýnská, Ústí nad Orlicí
  LT P 18 Ub 0 CD Býv. Mlýn, Poříční, Ústí nad Orlicí - Hylváty
  LT C 38 Ub 8.8 CC Perla, Lochmanova, Ústí nad Orlicí
  LT H 17 1 4 HD Kotelna Okresního soudu, Zahradní, Ústí nad Orlicí
  LT H 15 Ub 440 ^H,HD Býv. Sklad CO, Třebovská, Ústí nad Orlicí
  LT C 17 Ub K 8:8 K CV Býv. Pivovar, Třebovská, Ústí nad Orlicí - Hylváty
Vraclav LT C 27 Ub 4.8 CC Býv. Cihelna, Vraclav
Vysoké Mýto LT P 24 1 44.0 2HD Kotelna, Vanice, Vysoké Mýto
  4T LT P 29 Ub 4.0 2CC Kotelna, U Potoka, Vysoké Mýto
  LT C 26 Ub K 00:0 H Býv. Měšťanský pivovar a sladovna, Pivovarská, Vysoké Mýto
  LT P 1X Ub 0 BB Kotelna, Vraclavská, Vysoké Mýto
  LT H 23 1 4 CC Kotelna, V Peklovcích, Vysoké Mýto
  LT C 3X Ub 4.0:0 C Býv. Měšťanský pivovar, Pivovarská, Vysoké Mýto
  MT C 6X Ub 0 C? Kotelna Vanická, V Břízkách, Vysoké Mýto
  MT M 91 1 0 2HD Býv. Karosa, Iveco ČR, Hradecká, Vysoké Mýto
  LT C 30 Ub 0^0.0:0 CC Býv. LIP, Riegrova, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí
  LT C 23 Ub ^8:8 CC Areál firem, Riegrova, Vysoké Mýto
  LT H 16 Ub ^4 H,CC Kotelna, Prokopa Velikého, Vysoké Mýto
  LT H 20 1 ^4 CD Býv. ČSAD, Šmídl, Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí
  LT H 15 1 ^4 C Garáže ZS, Denisova, Vysoké Mýto
  LT H 18 Ub 4.4 CC Cihelna, Tisovská, Vysoké Mýto
  LT C 42 Ub 88.0 CC Cihelna, Tisovská, Vysoké Mýto
  LT H 20 1 4 HC Vysokomýtská nemocnice, Hradecká, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí
  LT H 20 1 ^4 H Vysokomýtská nemocnice, Hradecká, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí
  LT C 15 Ub ^4.0:0 C Areál firem, Jiráskova, Vysoké Mýto
  2T LT P 15 1 0 HC Základní škola, Husova, Vysoké Mýto
  LT C 21 Ub 888.0 CC Glenmark Pharmaceuticals, Fibichova, Vysoké Mýto
  LT P 2X 1 0 BB Obalovna Bohemia Asfalt, Vysoké Mýto
Zálší LT P 18 Ub 0 HC Pila, Zálší
Zámrsk LT C 21 Ub 8.8^880:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna, Zámrsk
Zbudov LT S 38 Ub 0 HC Býv. Kotelna JZD, Zbudov
Žamberk LT C 28 Ub 48.8:8 CC Býv. Textilní továrna Vonwiller a spol., Tovární, Žamberk
  3T LT P 24 1 ^0 ^TC Mosilana, Tovární, Žamberk
  MT T 70 1/3 0 C, CC Býv. Výtopna, 28.října, Žamberk
  3T LT P 18 Ub oOo TC Plynová výtopna, 28.října, Žamberk
  LT H 19 1 ^4 ^C^CC Plynová kotelna, Nad poliklinikou, Žamberk
  LT H 24 Ub ^4.44 HD^CC ZEZ Silko, Pod Černým lesem, Žamberk
  LT H 16 1 4 H^CC Vemas, Na Drahách, Žamberk
  LT C 19 Ub ^8:8 CC České vinařské závody, Zámecká, Žamberk
  LT C 33 Ub ^0 CC Býv. Elitex, Bühler CZ, Nádražní, Žamberk
Žichlínek LT H 19 1 44 H,CC ZOD, Žichlínek
  2T LT P 22 1 0 HD Agris, Žichlínek