Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Banín LT C 27 Ub 4.88 C Býv. Státní lihovar, Banín
Běstovice LT P 19 Ub 0 HC Železniční průmyslová stavební výroba, Běstovice
  LT P 23 Ub 0 HD De Heus, Běstovice
Bílá Voda LT P 19 Ub 0 HD Intercolor, Bílá Voda
  LT C 42 Ub 88.0 CC Intercolor, Bílá Voda
Biskupice LT C 24 Ub 0.0 C Býv. Továrna na marmeládu, Biskupice
Blato LT C 42 Ub 88.0:0 CC Cihelna, Blato
Bojanov LT C 28 Ub 0 CC Lihovar, Bojanov
  MT S 51 Ub 0 HC Technolen, Bojanov
Brandýs nad Orlicí LT C 34 Ub ^0:0 CC Léčebna, Lázeňská, Brandýs nad Orlicí
  LT C 24 Ub ^0:0 CC Carbond, Kadlčíkova, Brandýs nad Orlicí
  LT C 35 Ub ^80 CC C.I.E.B. Kahovec, Dělnická, Brandýs nad Orlicí
Brněnec RU T 113 1 0 2H,CC Býv. Vitka, Brněnec
Břehy LT C 27 Ub 88.0:0 CC Býv. Pila, K Pile, Břehy
Březová nad Svitavou LT C 25 Ub 4.800 CC Doris, Pražská, Březová nad Svitavou
  PT C 1X Ub ^4.00:0 BB Býv. Pekárna, Pražská, Březová nad Svitavou
Bystré LT C 31 Ub 00 CC Býv. Vlněna, Sulkovská, Bystré
  MT T 50 1 0 CC Býv. Vlněna, Sulkovská, Bystré
  PT C 13 Ub 44.00 BB Býv. Vápenka, Bystré
Cerekvice nad Loučnou MT C 56 Ub 0:0 CC Býv. Rolnický akciový cukrovar, Karex, Cerekvice nad Loučnou
Časy 2V LT H 15 1 4 CD Býv. Cihelna, Časy
  LT C 40 Ub 0^0 CC Býv. Cihelna, Časy
Čenkovice LT C 18 Ub ^0:0X H,HD,C Býv. Tírna lnu, Čenkovice
Čeperka LT C 42 Ub/1 0.0 CC Diton, Čeperka - Malá Čeperka
Červená Voda LT C 20 Ub 0.0 čh CC Býv. Přádelna Miler, Červená Voda
  LT C 30 Ub 0:0 CC Kartáčovny, Červená Voda
  LT C 33 Ub 448.0X CC Býv. Perla 09, Roltechnik, Červená Voda
  LT C 26 Ub 0 CC Kartáčovny, Červená Voda
  4T LT P 15 1 0 2HD Vysokozdvižné vozíky, Červená Voda
Česká Třebová 2V LT H 15 Ub 4 CC Býv. Kasárna, Borová, Česká Třebová
  MT C 57 Ub/1 0 CC/H Kotelna, V Lukách, Česká Třebová
  LT C 42 Ub 0.0 CC Depo kolejových vozidel, Moravská, Česká Třebová
  LT C 48 Ub/2 0.0 2CC/H LDM, Litomyšlská, Česká Třebová
  LT H 21 1 ^4 HD LDM, Litomyšlská, Česká Třebová
  LT S 44 Ub 8 HC Mika, Skalka, Česká Třebová
  3T LT P 27 1 4.0 2HD Plynová kotelna, Křib, Česká Třebová
  LT P 20 Ub 4 HD Mika, Skalka, Česká Třebová
  LT P 21 Ub ^0 HD Plynová kotelna, Na Milíři, Česká Třebová
  3T LT P 26 1 4.0 CC, H Plynová kotelna, Sídl. Lhotka, Česká Třebová
  LT H 15 1 4 C,HD Základní škola, Ústecká, Česká Třebová - Parník
  MT C 52 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna, Ekoline Group, Semanínská, Česká Třebová
  MT C 7X Ub/1 0 CC Teplárna Primona, Dr.E.Beneše, Česká Třebová - Parník
  LT H 20 1 ^4 HD Střední odborná škola technických oborů, Skalka, Česká Třebová
  LT P 20 Ub 0.0 CC Kotelna ČD, Semanínská, Česká Třebová
  LT H 18 1 ^4 HD Základní škola, Habrmanova, Česká Třebová
  MT C 7X Ub 88.0:0   Býv. Textilka Primona, Dr. E. Beneše, Česká Třebová
  LT S 25 Ub ¤X HC JafHolz, Semanínská, Česká Třebová
  4T LT P 15 1 ^0 HD Sintex, Moravská, Česká Třebová
  LT C 4X Ub 0 CC Býv. Kotelna, Tkalcovská, Česká Třebová
  2T LT H 16 Ub ^4 CC Krematorium, Hřbitovní, Česká Třebová
Dašice LT S 20 Ub 0 HC Kataforesis, Jungmannova, Dašice
  2V LT S 20 Ub 0 HC Kataforesis, Jungmannova, Dašice
  LT C 33 Ub ^880.0:0 ^CC Býv. Továrna na výrobu bičů a hnacích řemenů Josefa Vosáhla, Jungmannova, Dašice
  MT C 6X Ub ?.?:? ? Býv. Rolnický akciový cukrovar, Křičenského, Dašice
  LT P 25 Ub 0 HD MD Logistika, Dašice
  LT C 17 Ub 0.0:0 CC Býv. Opravna zemědělských strojů, Dašice
  LT H 16 1 ^4 HC/CC Chemap Agro, Dašice
Dlouhoňovice MT T 95 1 0 2CC Býv. Orlické mlékárny, Dlouhoňovice
Dolní Čermná LT C 28 Ub ^4.00 C,CC Býv. Pila, Výrobna krmných směsí, Dolní Čermná
  LT C 1X Ub 4.8čh BB Býv. Pila, Výrobna krmných směsí, Dolní Čermná
Dolní Dobrouč LT C 3X Ub 0:0 BB Býv. Cihelna, Dolní Dobrouč
  LT C 28 Ub 0.0 CC Ador.CZ, Dolní Dobrouč
  LT C 21 Ub 0.0^0čh CC Býv. Hedva, USSPA, Dolní Dobrouč
Dolní Újezd LT H 24 1 ^4 HD Zemědělské družstvo, Dolní Újezd
  LT C 25 Ub 4.0 CC Býv. Lihovar, ESSA, Dolní Újezd
Dvořisko MT T 74 1/1 0 2CC Kögel, Dvořisko
  2T LT P 15 1 ^0 ^HC Kögel, Dvořisko
Heřmanův Městec LT C 49 Ub 0 CC Sběrný dvůr, V Lukách, Heřmanův Městec
  LT P 27 Ub 0 2CC Antares, Konopáčská, Heřmanův Městec
  LT C 46 Ub/1 0.0 H, CC Kotelna, Podél Dráhy, Heřmanův Městec
  2T LT P 16 1 4.0 HC Sběrný dvůr, V Lukách, Heřmanův Městec
Hlavečník LT S 29 Ub 4.8 HC Chovservis, Hlavečník
Hlinsko RU T 116 1 0 2CC Teplárna, Družstevní, Hlinsko
  LT C 34 Ub/1 0X T,CC Barevna, Třebízského, Hlinsko
  LT C 31 Ub 0 CC Býv. Barvírna, Čelakovského, Hlinsko
  LT H 17 1 ^4 HD Společné stavby, Srnská, Hlinsko
  LT P 35 Ub 0 HC Save CZ, Rváčovská, Hlinsko
  LT S 27 Ub 0 HC Kožešnická, Šafaříkova, Hlinsko
  MT C 56 Ub ^0 CC Mlékárna, Třebízského, Hlinsko
  LT C 28 Ub 48.0X CC Pivovar Rychtář, Resslova, Hlinsko
  LT C 28 Ub 0.0 CC Fans, Rváčovská, Hlinsko
  LT H 19 Ub ^44 CC Kamenictví, Hřbitovní, Hlinsko
Hnátnice LT C 28 Ub 0 CC Akciové textilní závody Jan Hernych a synové, Hnátnice
  LT C 44 Ub 88.8^80 HD,CC Spojené slévárny, Hnátnice
Holetín LT C 22 Ub ^88.0 čh CC Býv. Koželužna, Jirmásek in Bohemia, Holetín
Holice LT S 47 Ub 0 HC DSK Stavebniny, Na Mušce, Holice
  MT T 74 1 0 2CC Junker Grinding Technology, Pardubická, Holice
  LT H 1X 1 ^44 H,HD Květinářství, Zahradní, Holice
  LT S 2X Ub 0 HC Autoservis TOM service, Nádražní, Holice
  LT P 25 Ub 4¤.0 HD MMF Dřevovýroba, Hradecká, Holice
  LT H 15 1 ^4 H,HD Hospoda Na Špici, Smetanova, Holice
Horní Bradlo LT H 20 1 ^4 ^C Výrobna vánočních ozdob, Horní Bradlo
Horní Ředice LT C 29 Ub 0.0 CC Býv. Pekárna, Horní Ředice
Hrbokov LT C 1X Ub 0X BB Býv. Parní pila, Hrbokov
Hrobice LT C 23 Ub 48.80 CC Ovocný lihovar Fonticulus, Hrobice
Hrochův Týnec MT C 51 Ub 0:0 CC Překladiště, Nádražní, Hrochův Týnec
  RU M 102 1/2 0 HD Býv. Cukrovar, Hrochův Týnec
Hroubovice LT C 27 Ub 4.80:0 CC Býv. Čokoládovna, Hroubovice
Hrušová LT C 3X Ub ^000:0 ? Býv. Cihelna, Hrušová
Choceň LT H 30 1 44 HC Kotelna, Záměstí, Choceň
  MT C 68 N-1/1 0.0N0 HD/CC, CC Býv. Přádelna, Filogroup, T. G. Masaryka, Choceň
  LT C 24 Ub ^0:0 L,HD^CC Továrna na nábytek a pelety, Pardubická, Choceň
  LT C 38 Ub 48.8:8 CC Býv. Tkalcovna Josefa Jehničky, V Pelinách, Choceň
  LT C 30 Ub ^4.8:8 CC Býv. Pivovar a exportní sladovna Oldřicha Ferdinanda Kinského, Chlazení, Pernerova, Choceň
  LT C 2X Ub K 0:0 K ? Býv. Pivovar a exportní sladovna Oldřicha Ferdinanda Kinského, Chlazení, Pernerova, Choceň
  2V LT S 22 Ub ^0 HC Reeve, Vysokomýtská, Choceň
  LT C 1X Ub ^8.8:8 BB Býv. Přádelna, T. G. Masaryka, Choceň
  4T LT P 17 1 4.0 TC Kotelna, Orlické nábřeží, Choceň
  LT C 29 Ub ^0 CC Choceňská mlékárna, Kollárova, Choceň
Choltice MT C 6X Ub ?.0:0 ? Cukrovar, Cukrovarská, Choltice
Chornice LT H 17 1 44 CC Zemědělské družstvo, Chornice
  LT C 30 Ub 48.80 CC Býv. Kras - šití padáků, Nádražní, Chornice
Chrast LT C 40 Ub 88.0:0 CC Býv. Cihelna, Chrast - Rosice
  LT C 39 Ub 0.0 CC Dýhárna, Osady Ležáků, Chrast
  LT P 31 Ub 0 HD Elite, Tylova, Chrast
  LT C 34 Ub ^8:8 CC Býv. Cihelna, Tržiště, Chrast - Rosice
  LT C 29 Ub 0 CC Fruta, Tyršova, Chrast
  LT C 26 Ub 0.0:0 CC Dřevotvar, Tylova, Chrast
  LT C 2X Ub 0 BB Kotelna, B. Němcové, Chrast
Chrastová Lhota LT C 35 Ub 488.0:0 CC Býv. Ráčkova přádelna a tkalcovna, Chrastová Lhota
Chrudim MT T 86 1 0 2CC Býv. Transporta, Průmyslová, Chrudim
  LT C 37 Ub 0 CC Evona, Rooseveltova, Chrudim
  LT C 20 Ub 0 CC Sodovkárna, Pardubická, Chrudim
  LT S 34 Ub 0 HC Lihovar, Tovární, Chrudim
  LT P 46 1 A HD Záložní teplárna, Dašická, Chrudim
  LT P 20 Ub 4 HD Chrudimská nemocnice, Václavská, Chrudim
  LT H 17 1 4 CC Základní škola, U stadionu, Chrudim
  LT P 19 Ub 0 CC Technické služby, Za Pivovarem, Chrudim
  LT P 37 Ub 0 C Pěstitelská palírna, Chrudim
  LT T 25 1 0 CC Býv. Transporta, Průmyslová, Chrudim
  4V LT P 21 Ub 0 HD Býv. Transporta, Průmyslová, Chrudim
  LT C 22 Ub K 0:0 H Býv. Městský pivovar, Obce Ležáků, Chrudim
Chvaletice areál Elektrárna, Chvaletice
  GU M 300 8 0 2HD Elektrárna, Chvaletice
  4V RU M 100 1 )( HD Elektrárna, Chvaletice
  LT P 35 Ub 0 CC Elektrárna, Chvaletice
Chýšť LT H 24 1 ^4 H, HD Zemědělské družstvo, Chýšť
Jablonné nad Orlicí MT T 53 Ub 0 2CC Býv. Tesla, Eltes cz, Nádražní, Jablonné nad Orlicí
  LT P 27 Ub 0 HC Dřevotvar, Slezská, Jablonné nad Orlicí
  LT P 19 Ub ¤.0 CC Stavebniny a betonárna Vacek, Nádražní, Jablonné nad Orlicí
Janovičky LT C 1X Ub 44.8:8 čh BB Býv. Textilní továrna, Janovičky - Malejov
Jedlová LT H 15 Ub ^4 H,C Mateřská škola, Jedlová
  LT C 30 Ub 8.0 2CC Býv. Hedva, Tovární, Jedlová
Jedousov LT P 27 Ub ¤00 3CC Ekopanely, Jedousov
Jevíčko LT C 19 Ub 44.8:8 čh CV Býv. Sodovkárna, Na Salajce, Jevíčko
  LT C 25 Ub 4.8^8:8 L,^CC Býv. Rolnický akciový pivovar se sladovnou, Brněnská, Jevíčko
  LT C 22 Ub K 8:8 K L,^C Býv. Rolnický akciový pivovar se sladovnou, Brněnská, Jevíčko
  LT C 35 Ub 0X CC Býv. Cihelna, Natural Keramika, U cihelny, Jevíčko
Kamenec LT P 1X Ub 0 BB Býv. Tírna, Kamenec
Košumberk LT C 2X Ub K 0:0 K BB Býv. Panský pivovar, Košumberk
  LT C 1X Ub ^0:0čh BB Býv. Panský pivovar, Košumberk
Králíky LT C 38 Ub 48.0:0 CC Býv. Teslamp Holešovice, Tovární x Pivovarská, Králíky
  LT C 16 Ub ^0:0 C Býv. Mlékárna, Nádražní, Králíky
Kunvald LT C 21 Ub 4.0:0 CV Keprtův mlýn s pilou, Kunvald
Lanškroun RU T 103 1 0.0 2CC Býv. Tesla, Dvořákova, Lanškroun
  LT C 19 Ub 4.0 CC Amma Progress, T.G. Masaryka, Lanškroun
  LT C 3X Ub 888.8 CC Býv. Parostrojní pivovar knížete Lichtensteina, Pivovarská, Lanškroun
  LT C 26 Ub K 0 B C Býv. Parostrojní pivovar knížete Lichtensteina, Pivovarská, Lanškroun
  MT T 70 1/1 0 CD,2CC Orpa papír, Nádražní, Lanškroun
  2T LT P 18 1 0 HC Kotelna, Krátká, Lanškroun
  LT C 15 Ub 0 čh C Býv. Mlékárna, Dukelských hrdinů, Lanškroun
  LT H 20 Ub ^4 HC Dál - nábytek, Nádražní, Lanškroun
  3T LT P 25 1 ^0 HD^CC Plynová kotelna, Vančurova, Lanškroun
  MT C 5X Ub 0.0 CC Býv. Tesla, Dvořákova, Lanškroun
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. ORPA Papír, Opletalova, Lanškroun
Lázně Bohdaneč 2V LT S 24 Ub 0 2HC Prádelna, Na Lužci, Lázně Bohdaneč
  LT C 16 Ub 444.8:8 čh C Býv. Lihovar, Léčebné lázně, Masarykovo nám., Lázně Bohdaneč
Letohrad LT C 38 Ub 88.0X CC Býv. Perla, Jabatex, Taušlova, Letohrad
  MT C 50 Ub 48.8:8 CC Býv. Hedva, Dietfurt, 28. října, Letohrad
  LT S 20 Ub 0 HC BB Com, Kunčická, Letohrad
  LT H 15 1 ^4A C/H Velkoobchod Konzum, Ústecká, Letohrad
  3V LT P 16 Ub 0 CC OEZ, Šedivská, Letohrad
  LT H 15 1 ^4 HD,C Logistické centrum, U Pily, Letohrad
Lichkov LT C 27 Ub ^4.0:0 čh CC Býv. Lžičkárna, Dřevotex, Lichkov
Linhartice 2T LT H 19 1 4 HD Plastic Parts and Technology, Linhartice
Lipoltice LT H 15 1 4 H JZD, Lipoltice
Litomyšl LT C 2X Ub ?.8:8 ? Zámecký pivovar, Jiráskova, Litomyšl
  LT C 23 Ub 0.0 2CC Music Klub Kotelna, Kpt. Jaroše, Litomyšl
  LT C 25 Ub 4.0X CC Nemocnice, J. E. Purkyně, Litomyšl
  4T LT P 20 1 0 HD Nemocnice, J. E. Purkyně, Litomyšl
  LT C 23 Ub 4.^0 čh CC Willi Plast, T.G.Masaryka, Litomyšl
  2T LT P 15 1 0 HD ČSAD, Sokolovská, Litomyšl
  PT C 1X Ub 4.8:8 BB Býv. Koželužna, Tyršova, Litomyšl
  LT H 18 1 4 HD Kotelna, Mařákova, Litomyšl
  LT C 34 Ub 448.80 čh CC Býv. Cihelna, Technické služby, Mařákova, Litomyšl
  LT H 17 Ub 4 C Auto Motive Industrial, Sokolovská, Litomyšl
  LT H 17 1 ^4 CC Ovocné a okrasné školky, T.G. Masaryka, Litomyšl
  LT H 20 1 ^4 C Plynová kotelna EVČ, Dukelská, Litomyšl
  LT H 15 1 ^4 H,C Mateřská škola, 17. listopadu, Litomyšl
  PT C 1X Ub 4^4.8:8 BB Býv. Sušárna obilí, Vodní valy, Litomyšl
  areál Saint-Gobain Vertex, Sokolovská, Litomyšl
  MT T 99 1/1 0 2CC/H Saint-Gobain Vertex, Sokolovská, Litomyšl
  LT P 25 1 0 HD Saint-Gobain Vertex, Sokolovská, Litomyšl
  LT P 2X Ub ^0 BB Saint-Gobain Vertex, Sokolovská, Litomyšl
  MT P 61 1 8.0 HD,T Saint-Gobain Vertex, Sokolovská, Litomyšl
Luže LT C 23 Ub 0.0 CC Býv. Mlékárna, Dům klidného stáří Glossus, Luže - Radim
  LT P 1X Ub 0 BB Kotelna, Husova, Luže
  3T LT P 1X Ub ^0 BB Spalovna nebezpečných odpadů při Hamzově léčebně, Luže
  LT H 16 1 4 CC Zemědělská společnost, Sv.Čecha, Luže
Mladoňovice LT S 29 Ub 0 HC Zemědělské družstvo, Mladoňovice - Pohled
Morašice LT H 15 Ub ^444 ^^C Zemědělské družstvo Růžový palouček, Morašice
Moravany LT C 30 Ub 0 CC ČSAO, 9. května, Moravany
Moravská Třebová 2T LT P 20 1 ^00 HD/CC DGF, Svitavská, Moravská Třebová
  LT C 41 Ub 0 CC Nemocnice, Dr. Janského, Moravská Třebová
  LT C 33 Ub 4.8:8čh CC Výkupna surovin, Pianistická, Moravská Třebová
  LT C 17 Ub ^8:8 CC Pneuservis, Olomoucká, Moravská Třebová
  LT C 36 Ub ^48.8 CC Hedva 4, Nádražní, Moravská Třebová
  LT H 18 1 ^44 H,HD 1. Moravskotřebovská zemědělská společnost, Na stráni, Moravská Třebová
  LT S 35 Ub 6.8 HC MTB CZ, Nádražní, Moravská Třebová
  LT S 29 Ub 0 HC Hedva, Na Stráni, Moravská Třebová
  LT C 36 Ub 4.80 CC Býv. Cihelna, J.K. Tyla, Moravská Třebová
  LT H 22 Ub ^4 H,HD Plynová kotelna, Západní, Moravská Třebová
  LT C 31 Ub 48.0 CC Prádelna, Lázeňská, Moravská Třebová
  2T LT P 35 Ub 0 2HD Raledo, J. K. Tyla, Moravská Třebová
  MT T 53 1 0 2CC Vojenská střední škola MO, Jevíčská, Moravská Třebová
Nasavrky areál Býv. Pivovar Nasavrky
  LT C 1X Ub K 0:0 čh BB Býv. Pivovar, Slatiňanská, Nasavrky
  LT C 2X Ub 40.0:0 ? Býv. Pivovar, Slatiňanská, Nasavrky
Nekoř LT C 45 Ub 88.0 CC Tkalcovna, Nekoř
  LT H 15 1 ^4 CC Teletník, Nekoř
Němčice LT H 24 1 4 HD Kotelna základní školy, Němčice
Nové Hrady LT T 20 Ub @ CC Agra Bohemia, Nové Hrady
Opatov LT C 37 Ub/1 88.0X CC Fibertex, Opatov
Opatovice nad Labem LT C 40 Ub/1 0 H/CC Býv. Čokoládovna Medis, Hradecká, Opatovice nad Labem
  areál Elektrárna, Opatovice nad Labem
  RU M 120 2/1 0 HD Elektrárna, Opatovice nad Labem
  RU M 140 1 0 HD Elektrárna, Opatovice nad Labem
  RU M 120 2 0 2HD Elektrárna, Opatovice nad Labem
Osík LT C 31 Ub 4.880 CC Býv. Cihelna, Orlimex, Osík
Ostřešany LT C 43 Ub 00.0:0 CC Býv. Cihelna, Ostřešany
Pardubice LT C 2X Ub 48.80 BB Býv. Pekárna, 17. listopadu, Pardubice
  LT C 1X Ub ^4.8:8 BB Alin nábytek, 17. listopadu, Pardubice
  areál Býv. Dílny, Milheimova, Pardubice
  PT C 8 Ub ^0 BB Býv. Dílny, Milheimova, Pardubice
  PT C 1X Ub ^0 BB Býv. Dílny, Milheimova, Pardubice
  PT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Dílny, Milheimova, Pardubice
Pardubice - Bílé Předměstí MT T 73 1/3 0 H/CC Elkov, Husova, Pardubice - Bílé Předměstí
  LT C 25 Ub ^8.80 CC Petra Color, Na Vrtálně, Pardubice - Bílé Předměstí
  LT C 22 Ub ^8 čh CC Favia, Husova, Pardubice - Bílé Předměstí
Pardubice - Pardubičky MT C 54 1 0 CC Pavex, Dělnická, Pardubice - Pardubičky
  LT C 22 Ub ^4.4:4 A H,C Býv. Tesla, Kyjevská, Pardubice - Pardubičky
  LT P 33 Ub 00 HC Faraon holding, Průmyslová, Pardubice - Pardubičky
  LT H 24 Ub 4 CDV Sklad firmy Tart, Průmyslová, Pardubice - Pardubičky
  areál Pardubická krajská nemocnice, Kyjevská, Pardubice - Pardubičky
  LT C 20 N 0.0NX H Pardubická krajská nemocnice, Kyjevská, Pardubice - Pardubičky
  LT P 24 Ub 0 HD Pardubická krajská nemocnice, Kyjevská, Pardubice - Pardubičky
  LT P 19 Ub 0 HD Pardubická krajská nemocnice, Kyjevská, Pardubice - Pardubičky
  3T LT P 18 1 0 2HD Pardubická krajská nemocnice, Kyjevská, Pardubice - Pardubičky
Pardubice - Rosice LT C 47 1/2 0:0 H, CC Autoservis u komína, Salavcova, Pardubice - Rosice
Pardubice - Rybitví MT S 50 Ub 0 HC AVE CZ odpadové hospodářství, Pardubice - Rybitví
Pardubice - Semtín RU C 101 Ub/1 0.0 2CC Synthesia C, Pardubice - Semtín
  RU M 101 1 0 HD Synthesia B, Pardubice - Semtín
  LT M 36 Ub )( HD Synthesia, Pardubice - Semtín
  LT M 3X Ub )(00 BB Synthesia, Pardubice - Semtín
  LT C 46 Ub 0.0:0 CC Synthesia, Pardubice - Semtín
  LT C 16 Ub 80.0:0 CC Explosia, Pardubice - Semtín
Pardubice - Staré Město MT C 72 1 0 2CC Býv. Elektrárna Františka Křižíka, Na Karlovině, Pardubice - Staré Město
Pardubice - Studánka LT H 16 1 ^4 HD Základní škola, Pod Zahradami, Pardubice - Studánka
Pardubice - Svítkov areál Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT M 28 1 )(0 HD Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  MT T 90 1/1 0 H, CC Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  MT C 74 Ub 488.0:0 CC Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT J 2X Ub )( 44 BB Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  MT P 60 3 0.0 L,HD,CD,CC Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT J 25 1 )( 5 HD Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT J 28 1 )( 5 HD,BB Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT J 23 1 )( 6 HD Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT P 31 4 0 HD Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT J 24 1 )( 6 HD Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT P 45 2 00 HD Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT P 35 4 0.0 L,HD,CC Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT P 36 4 0.0 L,HD,CC Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT P 46 3 0 HD Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
  LT J 2X Ub )( 44 BB Paramo, Přerovská, Pardubice - Svítkov
Pardubice - Zelené Předměstí LT C 22 Ub 8.0X HD,CC Podnikatelské centrum, K Vápence, Pardubice - Zelené Předměstí
  LT C 24 Ub K 0 K C Pivovar Pernštejn, Palackého třída, Pardubice - Zelené Předměstí
  LT C 3X Ub 44.8:8 ? Pivovar Pernštejn, Palackého třída, Pardubice - Zelené Předměstí
  LT C 21 Ub ^88.0:00 CC Kávoviny, Jana Palacha, Pardubice - Zelené Předměstí
  LT C 2X Ub 00.0 BB Býv. Pila, Jana Palacha, Pardubice - Zelené Předměstí
Podhořany u Ronova LT C 21 Ub 00^00.0 CC Býv. Lihovar, Podhořany u Ronova
Podlažice LT C 3X Ub 0:0 čh BB Býv. Kratochvílova cihelna, Podlažice
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. Máchova cihelna, Podlažice
Polička MT T 89 1 0 2CC/H Poličské strojírny, Polička
  LT C 28 1 0 HC,CC Poličské strojírny, Polička
  LT C 32 Ub 0.0 CC Měšťanský pivovar, Pivovarská, Polička
  LT T 35 1 0 2CC Kotelna na dopr. hřišti, Svépomoc, Polička
  LT C 30 Ub ^8 CC Cihelna, P.Jilemnického, Polička
  LT C 15 Ub 0.0 CC Planete trade, Starohradská, Polička
  2T LT P 15 Ub 0 2HD Agricol, Terezy Novákové, Polička
  LT S 42 1 0 HC Masokombinát, Polička
  LT H 17 1 ^4 HD Colas, Střítežská, Polička
  3T LT P 15 Ub 0 CC Cobra transport, Nádražní, Polička
  LT S 25 Ub 0 HC SOŠ+SOU, Čsl. armády, Polička
  4T LT P 25 1 0 2HD Plynová kotelna, Sídliště Hegerova, Polička
  LT H 29 Ub ^4 CV Bytové družstvo, Čsl. armády, Polička
  2T LT P 18 Ub 0 TC Technické a energetické služby, Zákrejsova, Polička
  LT P 1X Ub 0 BB Obalovna Skanska, Polička
  LT H 17 1 ^4 HD Oblastní průmyslový podnik, Starohradská, Polička
  LT P 20 Ub ¤.00 HC Silo Agrospektra, P. Jilemnického, Polička
Pomezí LT C 28 Ub 0.0 CC Čemolen - tírna, Pomezí u Poličky
Prachovice areál Cementárna, Tovární, Prachovice
  RU M 122 3 0 L,2HD,2HC Cementárna, Tovární, Prachovice
  RU M 123 3 0 2HD Cementárna, Tovární, Prachovice
  MT T 99 1 0 2CC Cementárna, Tovární, Prachovice
  MT T 76 1 0 2CC Cementárna, Tovární, Prachovice
  RU T 101 2 0 2CC Cementárna, Tovární, Prachovice
Proseč 2T LT P 18 1 0 HD Výroba dřevěných šindelů Odehnal, Proseč
Předhradí LT C 33 Ub 4.0^0:0 ^CC Lihovar, Dukelská, Předhradí
Přelouč MT C 62 N-1/1 0.0N0 CC Býv. Zbrojovka, Excalibur Army, Tovární, Přelouč
  LT C 22 Ub ^4.0 CC Pekárna Jenta, Sportovní, Přelouč
  LT C 32 Ub ^0 čh CC Prádelna, Sportovní, Přelouč
  LT C 21 Ub 0.0:0 CC Pivovar Vojtěch a Marie Emlerovi, Českobratrská, Přelouč
  LT C 29 Ub 88.0 CC Střední odborné učiliště technické, Dukelské nám. / Jaselská, Přelouč
  LT C 36 Ub 0.0 CC Tesla, Pardubická, Přelouč
  LT C 1X Ub K 8:8 B BB Pivovar Vojtěch a Marie Emlerovi, Českobratrská, Přelouč
  3T LT P 1X Ub ^0 ^BB Tesla, Pardubická, Přelouč
  LT H 16 1 ^4 HD^HD Střední odborné učiliště technické, Jaselská, Přelouč
  2T LT P 17 1 0 HD^HD Kotelna, Kladenská, Přelouč
  LT C 21 Ub ^00 ^CC Býv. Silo, Hradecká, Přelouč
  LT H 18 1 ^4 HD^HD Býv. Vojenská zásobovací základna VZ 8521, Jaselská, Přelouč
Radhošť LT C 26 Ub 88.0:0 čh CC Býv. Lihovar, Radhošť
Radiměř LT C 24 Ub 4^48.0čh CC Býv. Lihovar, Radiměř
Ronov nad Doubravou LT C 26 Ub ^0 CC Areál firmy, Družstevní, Ronov nad Doubravou
Rosice LT C 3X Ub K 0:0 BB Býv. Knížecí pivovar, Rosice
Rostejn LT C 24 Ub 48.0:0čh CC Býv. Lihovar, Rostejn
Rozhraní LT C 20 Ub ^4.8 ^C Býv. Přádelna, Rozhraní
Rybník LT P 23 Ub 0 CC Drůbežárna Mach, Rybník
  LT S 26 Ub 0^00 HC Solea CZ výrobní družstvo, Rybník
Řečany nad Labem LT H 15 1 ^4 HD Býv. Jednota, COOP, 1. máje, Řečany nad Labem
Semanín LT H 19 1 ^4 CD Býv. JZD, Semanín
Skořenice LT P 33 1 ^0 HD, CC Intergal Vrchovina, Skořenice
Skuteč LT C 38 Ub/1 0.0 CC Botas, Smetanova, Skuteč
  LT P 23 Ub 0 HC Botas, Smetanova, Skuteč
  2T LT P 16 1 0 HD Mototrading, Vilibalda Svobody, Skuteč
Slatiňany LT C 25 Ub 00.0X CC Býv. Cukrovar, Výkupna bylin, U Cukrovaru, Slatiňany
  LT S 20 Ub ^0 HC Svan, U Cukrovaru, Slatiňany
  LT C 32 Ub ^0:0 CC Býv. Cukrovar, U Cukrovaru, Slatiňany
  LT S 41 1 0 H Teplárna, Klášterní, Slatiňany
  LT P 20 Ub 0 CC Silo, U Cukrovaru, Slatiňany
Sopotnice MT S 71 1 ¤¤.0 HC Orličan, Sopotnice
Svitavy LT H 19 Ub 4.4 CC Autoservis Karel Hofman, Purkyňova, Svitavy
  LT C 43 Ub 0.0 CC Býv. TOS, Elfetex, Tovární, Svitavy
  LT C 36 Ub/1 0.0 CC Kotelna, Bratří Čapků, Svitavy
  MT S 95 1/2 ¤¤.0 HD, HC Kotelna Tedom Energo, Větrná, Svitavy
  LT C 25 Ub 4.8 CC Velux okna, Štítného, Svitavy
  MT M 56 Ub 0 HC Svitap J.H.J., U Stadionu, Svitavy
  LT C 25 Ub 0.0:0 CC Pila Forest, Pražská, Svitavy
  3T MT M 57 2 0 C,HD, H/C P-D Refractories CZ, Průmyslová, Svitavy
  MT T 89 1/3 0 2CC TOS, Říční, Svitavy - Předměstí
  LT C 48 Ub 0.0 CC Býv. OPP, Qanto CZ, Milady Horákové, Svitavy
  LT C 34 Ub 4^4.800 CC Moravské keramické závody, Milady Horákové, Svitavy
  LT H 18 Ub ^4X HD,CC Areál firem, Průmyslová, Svitavy
  LT C 40 Ub/1 0.0 2CC Teplárna Tedom Energo, Lázeňská, Svitavy
  LT C 17 Ub 448.8 C Býv. Jatka Svitavy, Olomoucká, Svitavy
  MT T 62 1 0 2CC Býv. Vigona, Fibertex, Pražská, Svitavy
  LT C 38 Ub/1 4.0 CC Tabačka, Riegrova, Svitavy
  LT H 15 Ub ^4 CC Sběrna odpadu SCHWA, Průmyslová, Svitavy
  LT H 20 1 44 HC Messer Technogas, V Zahrádkách, Svitavy
Těchonín LT C 40 Ub 0.0:0 CC Kümpers Textil, Těchonín
Trhová Kamenice LT C 31 Ub 0.0:0 CC Výrobna vánočních ozdob Rükl, Tovární, Trhová Kamenice
  LT C 3X Ub 40.0:0 BB Pila, Tovární, Trhová Kamenice
Třebařov LT C 34 Ub/2 488.0 CC Roltechnik, Třebařov
Třebovice LT P 2X 1 0 HD,BB Obalovna, Třebovice v Čechách
  LT C 25 Ub 0.0:0 CC Pila, Třebovice
Třemošnice LT S 40 1 0 T,HC Kotelna, Lichnická, Třemošnice
  MT T 55 1 0 2CC DAKO-CZ, Budovatelů, Třemošnice
  LT P 1X Ub 0 BB DAKO-CZ, Budovatelů, Třemošnice
  LT C 24 Ub 4.8:8 CC Býv. Lihovar, 1. máje, Třemošnice
  areál Býv. Vápenka, Třemošnice - Závratec
  LT C 25 Ub ^00 BB,C Býv. Berlova vápenka, Třemošnice - Závratec
  LT C 25 Ub ^00 BB,C/VC Býv. Berlova vápenka, Třemošnice - Závratec
  LT C 20 Ub ^00 BB Býv. Vápenka, Třemošnice - Závratec
  LT C 20 Ub ^00 BB Býv. Vápenka, Třemošnice - Závratec
Tuněchody MT C 50 Ub 0:0 CC Cihelna Wienerberger, Tuněchody
Uhersko LT C 16 Ub K 0:0 K CV Býv. Panský pivovar, Uhersko
  LT C 30 Ub 4^44.0:0čh CC Býv. Panský pivovar, Uhersko
Úhřetice LT C 13 Ub 4.8X C Býv. Cihelna, Úhřetice
  LT C 35 Ub 4.8^8 CC Býv. Cihelna, Úhřetice
Ústí nad Orlicí LT P 23 Ub 0 HC Kotelna, Mlýnská, Ústí nad Orlicí
  LT C 37 Ub 4^48.8:8 CC Býv. Cihelna Tošovský, Letohradská, Ústí nad Orlicí
  LT C 42 Ub/1 488.0 H,C Jabatex, Ústí nad Orlicí - Kerhartice
  3T LT P 26 1 0 2HD Kotelna, Poříční, Ústí nad Orlicí - Hylváty
  MT C 63 Ub 0.0:0 CC Perla, Třebovská, Ústí nad Orlicí
  LT C 38 Ub ^88:8 X CC Kamel, Lázeňská x J. K. Tyla, Ústí nad Orlicí
  3V LT S 20 Ub 0 2HD Kotelna, M.R. Štefánika, Ústí nad Orlicí
  LT C 39 Ub/1 0.0 2CC Plynová kotelna Tepvos, Mazánkova, Ústí nad Orlicí
  LT C 3X Ub 80.0:? CC Býv. Perla, Třebovská, Ústí nad Orlicí
  MT T 70 1 0 2CC Rieter Elitex, Moravská, Ústí nad Orlicí
  LT C 37 Ub 888.0X CC UO TEX, Sokolská, Ústí nad Orlicí - Kerhartice
  LT P 34 Ub 0.0 CC Perla, Třebovská, Ústí nad Orlicí
  3V LT S 37 Ub 0 3HC Perla 02, Mlýnská, Ústí nad Orlicí
  LT P 18 Ub 0 CD Býv. Mlýn, Poříční, Ústí nad Orlicí - Hylváty
  LT C 38 Ub 8.8 CC Perla, Lochmanova, Ústí nad Orlicí
  LT H 17 1 4 HD Kotelna Okresního soudu, Zahradní, Ústí nad Orlicí
  LT H 15 Ub 440 ^H,HD Býv. Sklad CO, Třebovská, Ústí nad Orlicí
  LT C 17 Ub K 8:8 K CV Býv. Pivovar, Třebovská, Ústí nad Orlicí - Hylváty
Vlkov LT H 19 Ub ^44 H, CC Strojírenská výroba Invekta, Vlkov u Litomyšle
Vraclav LT C 27 Ub 4.8 CC Býv. Cihelna, Vraclav
Vysoké Mýto LT P 24 1 44.0 2HD Kotelna, Vanice, Vysoké Mýto
  4T LT P 29 Ub 4.0 2CC Kotelna, U Potoka, Vysoké Mýto
  LT C 26 Ub K 00:0 H Býv. Měšťanský pivovar a sladovna, Pivovarská, Vysoké Mýto
  LT P 1X Ub 0 BB Kotelna, Vraclavská, Vysoké Mýto
  LT H 23 1 4 CC Kotelna, V Peklovcích, Vysoké Mýto
  LT C 3X Ub 4.0:0 C Býv. Měšťanský pivovar, Pivovarská, Vysoké Mýto
  MT C 6X Ub 0 C? Kotelna Vanická, V Břízkách, Vysoké Mýto
  MT M 91 1 0 2HD Býv. Karosa, Iveco ČR, Hradecká, Vysoké Mýto
  LT C 30 Ub 0^0.0:0 CC Býv. LIP, Riegrova, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí
  LT C 23 Ub ^8:8 CC Areál firem, Riegrova, Vysoké Mýto
  LT H 16 Ub ^4 H,CC Kotelna, Prokopa Velikého, Vysoké Mýto
  LT H 20 1 ^4 CD Býv. ČSAD, Šmídl, Vysoké Mýto - Litomyšlské Předměstí
  LT H 15 1 ^4 C Garáže ZS, Denisova, Vysoké Mýto
  LT H 18 Ub 4.4 CC Cihelna, Tisovská, Vysoké Mýto
  LT C 42 Ub 88.0 CC Cihelna, Tisovská, Vysoké Mýto
  LT H 20 1 4 HC Vysokomýtská nemocnice, Hradecká, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí
  LT H 20 1 ^4 H Vysokomýtská nemocnice, Hradecká, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí
  LT C 15 Ub ^4.0:0 C Areál firem, Jiráskova, Vysoké Mýto
  2T LT P 15 1 0 HC Základní škola, Husova, Vysoké Mýto
  LT C 21 Ub 888.0 CC Glenmark Pharmaceuticals, Fibichova, Vysoké Mýto
  LT P 2X 1 0 BB Obalovna Bohemia Asfalt, Vysoké Mýto
Vyšehněvice LT C 26 Ub/1 4.0:0 T, CC Lihovar, Vyšehněvice
Zálší LT P 18 Ub 0 HC Pila, Zálší
Zámrsk LT C 21 Ub 8.8^880:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna, Zámrsk
Zbudov LT S 38 Ub 0 HC Býv. Kotelna JZD, Zbudov
Žamberk LT C 28 Ub 48.8:8 CC Býv. Textilní továrna Vonwiller a spol., Tovární, Žamberk
  3T LT P 24 1 ^0 ^TC Mosilana, Tovární, Žamberk
  MT T 70 1/3 0 C, CC Býv. Výtopna, 28.října, Žamberk
  3T LT P 18 Ub oOo TC Plynová výtopna, 28.října, Žamberk
  LT H 19 1 ^4 ^C^CC Plynová kotelna, Nad poliklinikou, Žamberk
  LT H 24 Ub ^4.44 HD^CC ZEZ Silko, Pod Černým lesem, Žamberk
  LT H 16 1 4 H^CC Vemas, Na Drahách, Žamberk
  LT C 19 Ub ^8:8 CC České vinařské závody, Zámecká, Žamberk
  LT C 33 Ub ^0 CC Býv. Elitex, Bühler CZ, Nádražní, Žamberk
Žichlínek LT H 19 1 44 H,CC ZOD, Žichlínek
  2T LT P 22 1 0 HD Agris, Žichlínek