Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Alojzov LT C 49 Ub 0.0:0 CC Olšanské papírny, Alojzov
  LT C 47 Ub ^8:8 ^CC Olšanské papírny, Alojzov
Babice LT S 34 Ub 0 HC Býv. Zemědělské družstvo, Babice
Bedihošť MT C 59 1 0 HD,C Býv. Cukrovar, Prostějovská, Bedihošť
Blatec LT C 27 Ub 4^48.0X CC Býv. Cihelna, Hanácká keramika, Blatec
Bludov LT S 2X Ub 4   Býv. kotelna ZŠ Karla staršího ze Žerotína, Bludov
  LT C 16 Ub 00X CC Býv. Družstevní mlékárna, Lázeňská, Bludov
  LT H 25 2 H4.2P0 HD, 2HD Sula - zpracování kamene, Bludov
Bohdíkov MT C 60 Ub 0.0:0 CC Býv. Vápenka, Bohdíkov
Bohuňovice LT C 1X Ub 48.0:0 čh BB Býv. Pekárna, 6. května, Bohuňovice
Brodek u Prostějova LT S 25 Ub 0 HC Zemědělské družstvo Zevas, Brodek u Prostějova
Brodek u Přerova LT C 35 Ub/1 K 0:0 B C Sladovna, Tovární, Brodek u Přerova
  LT C 35 Ub K 0:0 B C Sladovna, Tovární, Brodek u Přerova
  areál Býv. Cukrovar, Brodek u Přerova
  LT C 33 Ub 0 CC Býv. Cukrovar, Tovární, Brodek u Přerova
  MT C 57 Ub 44.80 C Býv. Cukrovar, Tovární, Brodek u Přerova
  MT C 82 Ub 0.0:0 CC Býv. Cukrovar, Tovární, Brodek u Přerova
Čelechovice na Hané areál Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Čelechovice na Hané
  LT C 45 Ub 88.8:8 CC/CV Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Čelechovice na Hané
  LT H 25 Ub 4 HV,CV Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Čelechovice na Hané
Dolany LT C 25 Ub 0 čh CC Býv. Pivovar, Dolany
Dolní Studénky LT C 2X Ub K 8 CV Pivovar Třemešek, Dolní Studénky
  LT C 25 Ub ^0:0 CC Býv. Lihovar, Dolní Studénky
Domašov nad Bystřicí LT C 2X Ub ?0:0 ? Býv. Lihovar, Domašov nad Bystřicí
  PT C 1X Ub ^48:8 BB Býv. Pivovar, U Bystřičky, Domašov nad Bystřicí
  LT C 2X Ub ?.?:? ? Býv. Pivovar, U Bystřičky, Domašov nad Bystřicí
  LT C 3X Ub 48.0? ? Býv. Výrobna CO2, U Bystřičky, Domašov nad Bystřicí
Drahanovice MT C 53 Ub 4.880 CC Cukrovar, Drahanovice
Držovice LT C 41 Ub 0^0.0A00 ^CC/CV Býv. Cihelna, U Cihelny, Držovice
  2T LT S 18 Ub/1 4 HD Býv. Výroba nábytku, Sebastiniho, Držovice
  LT H 15 Ub ^4 C Zahradnictví, Gorkého, Držovice
Dřevohostice MT C 51 Ub/2 44.88 H Býv. Rolnický cukrovar, Bioma, Dolní, Dřevohostice
Dubicko LT C 30 Ub 0 čh 2CC Olseed, Dubicko
Grygov LT C 35 Ub 0^0A0X CV/C Býv. Kruhová vápenka, Grygov
  MT S 50 Ub 0 HC Betonárna, V podlesí, Grygov
Hanušovice LT C 40 Ub ^0 CC Býv. Moravolen, Hanušovice
  LT C 3X Ub 488.0 X CC Pivovar Holba, Pivovarská, Hanušovice
  LT C 2X Ub 488.8:8   Pivovar Holba, Pivovarská, Hanušovice
  LT C 44 Ub 8.80:0 CC ZKL, Zábřežská, Hanušovice
  LT C 40 Ub 0:0 CC Slezan 05, Pražská, Hanušovice
  2T LT P 22 1 0 HD Hanušovická lesní, středisko služeb, Hanušovice
  2T LT P 22 Ub 0 HD, T Plynová kotelna, Zábřežská, Hanušovice
  LT C 2X Ub K 0:0 K ? Pivovar Holba, Pivovarská, Hanušovice
Hlubočky MT C 73 Ub/1 0 CC Mora, Hlubočky - Mariánské Údolí
  MT C 69 Ub/2 0 CC Býv. Elektrárna, Fučíkova, Hlubočky - Dukla
  MT C 5X Ub ?.?:? ? Býv. Hřebíkárna, Dukelských hrdinů, Hlubočky - Dukla
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. Hřebíkárna, Dukelských hrdinů, Hlubočky - Dukla
  LT C 3X Ub ?.?:? ? Býv. Hřebíkárna, Dukelských hrdinů, Hlubočky - Dukla
  LT C 2X Ub ?.?:? ? Býv. Hřebíkárna, Dukelských hrdinů, Hlubočky - Dukla
Hoštejn LT P 2X Ub 0 BB Pila Alba, Hoštejn
Hrabová LT C 34 Ub 4.0:0 CC Výroba strojů Novotný, Hrabová - Vitošov
Hranice MT T 91 1 0 2CC SSI Schäfer, Tovární, Hranice I - Město
  RU M 145 4 0 2HD Cement Hranice, Bělotínská, Hranice I - Město
  MT M 80 2 0 2HD Cement Hranice, Bělotínská, Hranice I - Město
  2T LT P 22 1 0 HD Divize Cetris, Nová, Hranice I - Město
  LT H 18 2 ^4NA HD^HD,H Bayosan, Nová, Hranice I - Město
  LT P 22 Ub 0 T1/2 Paulla, Zborovská, Hranice I - Město
  4T LT S 16 Ub 4 H^HD Výtopna, Palackého, Hranice I - Město
  LT C 48 1 0.0:0 2CC Lázeňská kotelna, Gen. Svobody, Hranice
  LT C 42 Ub/1 0.000:0 CC Medmes, Čs. armády, Hranice
  LT C 1X Ub 4.4:4 čh BB Solitérní komín, Čs. armády, Hranice
  LT H 23 1 4 H,CC Plynová kotelna, Zborovská, Hranice I - Město
  MT T 91 1 0.0 H,2CC Cihelna Tondach, Bělotínská, Hranice
  MT T 91 1 0.0 H,2CC Cihelna Tondach, Bělotínská, Hranice
  LT C 25 Ub 0 CC KROK CZ, Komenského, Hranice
  LT S 31 Ub 8.8 HC Domov seniorů, Jungmannova, Hranice
  LT S 18 Ub 0 HC Pila, Potštátská, Hranice
  LT C 18 Ub 0.0X 2CC Střední průmyslová škola, Smetanovo nábřeží, Hranice
  LT H 15 1 4.4 CC Sídlištní výtopna, Obránců míru, Hranice
Javorník LT C 1X 1 0.0X BB Vápenka, Javorník
  LT H 18 Ub 4 C Býv. Kotelna, Jánošíkova, Javorník
  MT T 92 1 0 2CC Javornická strojírna, EKO Wimar, Míru, Javorník
Jedlí LT C 30 Ub ^8.0 CC Renostav, Jedlí
Jeseník LT T 40 1 0 2CC Kotelna, Čechova, Jeseník
  LT C 30 Ub 0.00 CC Kotelna, Mašínova, Jeseník
  LT T 37 1 0 2CC Kotelna, Lipovská, Jeseník
  LT S 40 Ub 6.8 HC Kotelna, Nábřežní, Jeseník
  LT C 47 Ub/1 48.0:0 HD^H,CC/HD Býv. Tkalcovna Regenhart & Raymann, Tovární, Jeseník
  LT P 17 Ub 4.0 HD Minipivovar, Otokara Březiny, Jeseník
  LT H 21 Ub 4 HC Naturfyt, Beskydská, Jeseník
  LT C 27 Ub 0 C STS, Růžičkova, Jeseník
  LT C 38 Ub 48.0:0 CC Pila, Rejvízská, Jeseník
  MT C 60 1 0.0:0 2CC Vítkovické železárny, Jaroslava Ježka, Jeseník
  LT P 27 Ub 4.0 HC Jesdrev, Lipovská, Jeseník
  LT H 16 Ub 4 C Základní škola, Boženy Němcové, Jeseník
  areál Býv. Moravolen, U Bělidla, Jeseník
  MT C 52 Ub 880.0 X CC Býv. Moravolen, U Bělidla, Jeseník
  2T LT P 21 1 0 HD Býv. Moravolen, U Bělidla, Jeseník
Jezernice LT P 30 Ub 48.0 T Cihelna Wienerberger, Jezernice
Kojetín LT C 30 Ub 00 čh CC Bowling city, Kroměřížská, Kojetín
  LT H 16 1 4 HD Kotelna, Nová, Kojetín
  MT T 81 1 0 2CC Cukrovar, Kojetín
  MT C 55 Ub 44.8X CC Cukrovar, Kojetín
  MT C 66 Ub 0000.00 CC Cukrovar, Kojetín
  3T LT M 15 Ub )( BB Cukrovar, Kojetín
  LT C 48 Ub 000.00 CC Moravský lihovar Kojetín, Padlých hrdinů, Kojetín
  LT P 3X Ub 0 BB Moravský lihovar Kojetín, Padlých hrdinů, Kojetín
  LT C 4X Ub ^8   Cukrovar, Kojetín
  LT C 38 Ub 0.0 2CC Býv. Sladovny, Sběrný dvůr, Družstevní, Kojetín
  LT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Mechanická pilnikárna a brusírna, Tyršova, Kojetín
  LT H 15 1 4 HD Býv. Statek, Kojetín
  2T LT P 25 1 0 HD Agro - družstvo Morava, Kojetín
Kokory LT C 22 Ub K 00 BB Býv. Jezuitský pivovar, Kokory
  LT C 2X Ub K 88 B ^HC Býv. Jezuitský pivovar, Kokory
  LT C 3X Ub ?.88:? ? Býv. Jezuitský pivovar, Kokory
Konice LT H 17 1/1 44 CD Býv. JZD, Areál firem, Konice
Kovářov PT J 1X Ub 00X BB Býv. Vápenka, Kovářov
Křelov LT C 35 Ub/2 4.8 CC Býv. Cihelna, Křelov - Břuchotín
Lešany LT C 16 Ub 444.00X CD/CV Býv. Plhákova cihelna, Lešany
Lhota nad Moravou LT P 38 Ub 4.0 CC Lombard - Řezivo, Lhota nad Moravou
Libavá - Kozlov LT S 34 1 0 HC Býv. Kasárna PRTB, Libavá - Kozlov
Libina LT C 40 Ub/1 448.88:8 CC Býv. Moravolen, Libina
Lipník nad Bečvou LT C 41 Ub 0.0:0 CC Areál firem, Tyršova, Lipník nad Bečvou
  MT T 60 Ub 0 2CC Výtopna sídliště, Lipník nad Bečvou
  LT C 32 Ub 4888.0:0 CC Sirkárna, Svatopluka Čecha, Lipník nad Bečvou
  MT C 50 1 0.0:0 2CC Sirkárna, Svatopluka Čecha, Lipník nad Bečvou
  MT T 65 1 0 2CC Plynová kotelna, Lipník nad Bečvou
  MT C 61 Ub/1 00.0:0 CC Strojtos, Loučská, Lipník nad Bečvou
Litovel LT C 40 N-1 0.0N0:0 H,CC Alibona, Svatoplukova, Litovel
  2T LT P 21 Ub 4.0 T Městská teplárenská společnost, Vítězná, Litovel
  LT C 41 Ub 0.0:0 čh 2CC Městská teplárenská společnost, Vítězná, Litovel
  LT C 24 Ub K 0 C Pivovar Litovel, Palackého, Litovel
  LT C 42 Ub 488.0:0 čh CC Pivovar Litovel, Palackého, Litovel
  LT C 36 Ub 40.0:0 CC Býv. Cihelna, Litovel - Nasobůrky
  LT C 4X Ub ?8:8 ? Býv. Rolnický lihovar, Litovel
  MT T 71 1 0 2CC Býv. Papcel, Výtopna, Uničovská, Litovel
  LT J 24 1 )( HD Litovelská cukrovarna, Loštická, Litovel
  MT C 61 Ub 00.0:0 CC Litovelská cukrovarna, Loštická, Litovel
  LT C 36 Ub K 0 B C Sladovna, Uničovská, Litovel
  LT C 30 Ub K 0 B C Sladovna, Uničovská, Litovel
Lobodice LT C 3X Ub ^488.8:8 BB Pěstitelská pálenice, Lobodice
Loštice LT C 30 Ub 88.80 čh C Býv. Cihelna, Palonínská, Loštice
  LT C 19 Ub 0X CC Býv. Rolnický lihovar, Moravičanská, Loštice
  LT H 23 Ub/1 ^4 H,C Býv. Kotelna, Sídliště, Loštice
  LT C 16 Ub ^8X CC Metrie, Moravičanská, Loštice
Loučná nad Desnou LT C 28 Ub ^44:4 C Strojírna, Loučná nad Desnou - Rejhotice
  LT C 28 Ub 48.0:0 CC Pila, Loučná nad Desnou
  areál Velosteel Trading, Loučná nad Desnou
  LT H 15 1 ^4 HD^HD Velosteel Trading, Loučná nad Desnou
  LT P 19 Ub 4.0 2HD Velosteel Trading, Loučná nad Desnou
  LT P 2X Ub 0 HC Velosteel Trading, Loučná nad Desnou
Lukavice MT T 60 Ub 12.@:@ CC Býv. Olšanské papírny, JIP-Papírny Větřní, Lukavice
Lutín MT T 50 1 0 2CC Býv. Výtopna, Olomoucká, Lutín
Měrotín MT C 5X Ub 88.0:0 ? Býv. Vápenka Josef Vitoul, Měrotín
Město Libavá LT T 47 1 0 2CC Centrální kotelna 6, 9. května, Město Libavá
Mikulovice LT C 20 Ub 0.0 CC Strojírny MCHZ, Hruška, Hlavní, Mikulovice
  3T LT P 18 1 4.0 2HD Slezský kámen, Hlavní, Mikulovice
  LT C 18 Ub 4 C/CV Býv. Muna, Mikulovice - Salisov
  LT H 17 1/Ub 4 CC Býv. Muna, Mikulovice - Salisov
Mírov LT C 2X Ub 4.8:8 BB Býv. Pila, Mírov
Mohelnice LT C 27 Ub ^8.8:8 CC MEZ Stroje, Masarykova, Mohelnice
  LT C 32 Ub ^0.0 CC Stavkomplet, Třebovská, Mohelnice
  LT C 25 Ub ^4.8 CC Býv. Kitnerova cihelna, Vyla, Družstevní 4, Mohelnice
  3T LT P 30 1 0 HD Siemens, Nádražní, Mohelnice
  MT P 55 1 0 2HD Siemens, Nádražní, Mohelnice
Moravský Beroun LT C 31 Ub 0.0:0 CC Býv. Mlékárna, Prodej piva, Libavská, Moravský Beroun
  MT C 64 Ub/1 0 CC Granitol, Partyzánská, Moravský Beroun
Mořice LT C 25 Ub K 0^00:0 B ^C Býv. Sladovna, Mořice
Mostkovice LT C 42 1 0.0:0 CC Průmyslová zóna, Mostkovice
Náměšť na Hané LT C 2X Ub K 8:8 K HV Sladovna, Sokolská, Náměšť na Hané
  LT C 2X Ub K 88:8 K BB Sladovna, Sokolská, Náměšť na Hané
Němčice nad Hanou RU S 100 1 ¤.0 HC Býv. Rolnický akciový cukrovar v Němčicích, Němčice nad Hanou
  MT T 68 1/1 0 2CC Stavební stroje Němčice nad Hanou, Němčice nad Hanou
  MT C 5X Ub ?488.0:0 ? Býv. Rolnický akciový cukrovar v Němčicích, Němčice nad Hanou
  MT C 5X Ub 88.0:0 ? Býv. Rolnický akciový cukrovar v Němčicích, Němčice nad Hanou
  MT C 5X Ub ?.0:0 ? Býv. Rolnický akciový cukrovar v Němčicích, Němčice nad Hanou
Nový Malín LT C 42 Ub 4.80:0 CC Býv. Cihelna, Nový Malín
Olomouc - Bělidla LT C 30 Ub 448.0:00 CC Býv. Pila, Chválkovická, Olomouc - Bělidla
  LT C 40 Ub/2 0.0:0 H,CC AŽD Praha, Roháče z Dubé, Olomouc - Bělidla
Olomouc - Černovír MT T 50 1/2 0 2CC Farmak, Na Vlčinci, Olomouc - Černovír
  LT C 38 Ub 88.0 CC Farmak, Na Vlčinci, Olomouc - Černovír
Olomouc - Hejčín MT C 64 Ub 4.0:0 2CC Moravské potravinářské strojírny, Dolní Hejčínská, Olomouc - Hejčín
Olomouc - Hodolany LT C 35 Ub 00X CC Býv. Lihovar Seliko, Olomouc - Hodolany
  RU M 112 4 0 2HD,CC Špičková výtopna Olomouc, Pavelkova / Lipenská, Olomouc - Hodolany
Olomouc - Holice MT C 56 Ub 8.80:0 CC Býv. Cukrovar, U Cukrovaru, Olomouc - Holice
  LT C 48 Ub 88.8:8 CC Býv. Cukrovar, U Cukrovaru, Olomouc - Holice
  LT C 36 Ub/1 0 2CC/HD Výtopna, U cukrovaru, Olomouc - Holice
  LT C 35 Ub K 0X K H^C/CV Býv. Obchodní sladovny, Holická, Olomouc - Holice
  LT C 32 Ub K 0 B HV Pivovar Olomouc, Sladkovského, Olomouc - Holice
  LT C 35 Ub K 0X K H^C/CV Býv. Obchodní sladovny, Holická, Olomouc - Holice
Olomouc - Chválkovice LT C 32 Ub 0.0 2CC Domov seniorů Pohoda, Švabinského, Olomouc - Chválkovice
  MT T 6X 1 0 2CC Býv. Panelárna Bělidla, IP system, U panelárny, Olomouc - Chválkovice
  LT C 35 Ub/1 0.0 H,CC STS, U panelárny, Olomouc - Chválkovice
Olomouc - Klášterní Hradisko LT H 24 1 4 HD Býv. Výtopna, Černá cesta, Olomouc - Klášterní Hradisko
Olomouc - Lazce LT H 15 1 4 ^C Býv. Kotelna, Hermannova, Olomouc - Lazce
  MT S 50 1/1 0 H Fortel market, Vahalíkova, Olomouc - Lazce
Olomouc - Město RU M 121 Ub 0 HD Teplárna Dalkia, Tovární, Olomouc - Město
  LT C 1X Ub ^0:0 C Výstaviště Flora, U Botanické zahrady, Olomouc - Město
  RU C 1XX Ub 0 ? Teplárna, Tovární, Olomouc - Město
Olomouc - Neředín MT T 5X 1 0 2CC Býv. Areál vrtulníkového pluku, tř. Míru, Olomouc - Neředín
Olomouc - Nová Ulice MT C 65 2 0 C Cihelna, Balcárkova, Olomouc - Nová Ulice
  LT C 25 Ub 4.8:8 čh CC Zemědělské potřeby, Erbenova, Olomouc - Nová Ulice
  LT C 27 Ub 0.0 HD, CC SAFI, Wolkerova, Olomouc - Nová Ulice
  3T LT S 23 5 4 H Býv. Teplovodní kotelna, Hněvotínská, Olomouc - Nová Ulice
  2T LT P 26 1 4.0 HD Fakultní nemocnice, I. P. Pavlova, Olomouc - Nová Ulice
  areál Býv. Obchodní sladovna, Wolkerova, Olomouc - Nová Ulice
  LT C 33 Ub K 0:0 B L,H,^C Býv. Obchodní sladovna, Wolkerova, Olomouc - Nová Ulice
  LT C 33 Ub K 0:0 B L,H,^C Býv. Obchodní sladovna, Wolkerova, Olomouc - Nová Ulice
  2T LT C 3X Ub K 8:8 B ? Býv. Obchodní sladovna, Wolkerova, Olomouc - Nová Ulice
  LT C 3X Ub ^8:8 ? Býv. Obchodní sladovna, Wolkerova, Olomouc - Nová Ulice
  LT C 3X Ub K 8:8 B ? Býv. Obchodní sladovna, Wolkerova, Olomouc - Nová Ulice
Olomouc - Nové Sady LT C 25 Ub/1 88.0 H Stavebniny u komína, Dolní Novosadská, Olomouc
  LT C 18 Ub ^0 ^^^CC Aspet, Rokycanova, Olomouc - Nové Sady
Olomouc - Nový Svět MT T 63 1/3 0 2CC Sempra, Zahradní centrum, Šlechtitelů, Olomouc - Nový Svět
Olomouc - Pavlovičky LT C 3X Ub 0.0:0 CC Býv. Pekárna Toko, Chválkovická, Olomouc - Pavlovičky
  LT C 31 Ub 88.0:0 čh CC Býv. Čokoládovna Zora 3, Chválkovická, Olomouc - Pavlovičky
Olomouc - Povel LT C 47 Ub 0.0 2CC Kotelna, Jeremiášova, Olomouc - Povel
  MT C 51 Ub/2 0 2CC/LV,CV Býv. Výtopna, Mišákova, Olomouc - Povel
  LT S 44 1 0 HC Lanex, Heyrovského, Olomouc - Povel
Olomouc - Řepčín MT C 63 2 00 2CC Moravské železárny, Řepčínská, Olomouc - Řepčín
  LT S 27 Ub 0 HC Moravské železárny, Řepčínská, Olomouc - Řepčín
  LT C 29 Ub 888.0:0 CC Základní škola, Svatoplukova, Olomouc - Řepčín
  LT C 25 Ub 0 CC/CV Vojenský opravárenský podnik, Na Šibeníku, Olomouc - Řepčín
Olomouc - Slavonín LT C 29 Ub 0^0.A0X C,CC Býv. Cihelna, Olomouc - Slavonín
Olšany LT C 3X Ub 4.8:8 ? OP papírna, Olšany
  3T LT P 23 1 0 HD OP papírna, Olšany
  LT C 18 N-2 0N0X CC OP papírna, Olšany
Oplocany LT H 15 Ub 44 CC Zemědělské družstvo, Oplocany
  LT C 1X Ub 44.0 čh BB TEP Service, Oplocany
  LT S 34 Ub 0 HC Zemědělské družstvo, Oplocany
Oskava LT P 2X Ub 4.0 HD Býv. MEZ, Oskava - Bedřichov
Písečná LT S 41 1 0 H Býv. Prefa, WTC, Písečná
Polom LT C 3X Ub ^0:0 CC Cihelna, Polom
Postřelmov 2T LT P 15 Ub 0 CC Sběrný dvůr Asekol, Postřelmov
Prosenice LT C 45 Ub 40.0 CC Býv. Cihelna, DCD Ideal, U Nádraží, Prosenice
  LT M 25 Ub )( HD Cukrovar Prosenice, Maloprosenská, Prosenice u Přerova
  MT C 82 Ub 000.0:0 CC Cukrovar Prosenice, Maloprosenská, Prosenice u Přerova
  LT C 3X Ub ^0:0 C Cukrovar Prosenice, Maloprosenská, Prosenice u Přerova
Prostějov MT C 59 1/2 0.0 2CC Průmyslový areál Alora, Průmyslová, Prostějov
  LT C 30 1 ^0 2CC Perfo Linea, Štíkova, Prostějov
  RU T 108 1 00 2CC Býv. Oděvní podnik, Průmyslová, Prostějov
  LT C 33 1 488^88.0 H^C,HD Býv. Cihelna, Určická, Prostějov
  MT M 81 1/1 0 2HD DT-Výhybkárna a strojírna, Dolní, Prostějov
  LT C 25 Ub 0.0 CC First Transport Lines, Letecká, Prostějov
  LT C 2X Ub K 0   Býv. Hamburgerova sladovna, Mlýnská, Prostějov
  LT S 34 1 0 HC Granette & Starorežná Distilleries, Dykova, Prostějov
  LT P 2X Ub K 0 K BB Býv. Pivovar, Fanderlíkova, Prostějov
  LT C 2X Ub 4.^0 BB Býv. Pivovar, Fanderlíkova, Prostějov
  LT C 2X Ub/1 0 H Areál firem, ALPER, Vrahovická, Prostějov
  LT C 27 Ub 880.0X CC Birra Prostějov, Vrahovická, Prostějov
  LT C 1X Ub 8.0^0:0 BB Býv. Pekárna, Křížkovského, Prostějov
  LT C 25 Ub 4^0:0 CV Býv. Pekárna, Wolkerova, Prostějov
  LT C 20 Ub ^00:0 ^CC Býv. Jatky, Letecká, Prostějov
  MT T 62 1 0 2CC VUSS Brno, Letecká, Prostějov
  LT H 17 1 ^4 C,HD^C Býv. Lokomotivní depo ČD, Za Místním nádražím, Prostějov
  LT C 3X Ub K 0 K C Býv. Pivovar, Fanderlíkova, Prostějov
  LT C 3X Ub K 0 K C Býv. Pivovar, Fanderlíkova, Prostějov
  LT H 15 2 4 HD Býv. Kotelna, Konečná, Prostějov
  LT S 17 1 4 HD Megawaste - Ekoterm, U Spalovny, Prostějov
  LT P 25 1 0 HD Megawaste - Ekoterm, U Spalovny, Prostějov
  LT C 29 Ub 00.0:0 CC Býv. Kolínská továrna na kávové náhražky, Vitareal, Průmyslová, Prostějov
  LT H 15 1 4 CD Zahradnictví, Brněnská, Prostějov
  LT C 18 Ub ^4 ^C VTP Centrum, Palečkova, Prostějov
  areál Sladovna, Vrahovická, Prostějov
  LT C 36 Ub K 0:0 B C Sladovna, Vrahovická, Prostějov
  LT C 36 Ub K 0:0 B C Sladovna, Vrahovická, Prostějov
  LT C 36 Ub K 0:0 B C Sladovna, Vrahovická, Prostějov
Prostějov - Krasice areál Gala, Západní, Prostějov - Krasice
  LT C 31 Ub 0 CC Gala, Západní, Prostějov - Krasice
  LT C 16 Ub 44.0X CC/H^C Gala, Západní, Prostějov - Krasice
Prostějov - Vrahovice LT C 30 Ub ^0 CC Býv. Cihelna, Majakovského, Prostějov - Vrahovice
Protivanov LT H 18 1 4.44 HD VPO, Protivanov
Přerov MT C 79 Ub/1 0:0 H,CC Teplárna a elektrárna, Tržní, Přerov
  LT C 28 Ub 8.0 CC Penzion Labuť, Za Mlýnem, Přerov
  MT T 80 1/1 0 2CC Výtopna Teličkova, Předmostí, Přerov
  MT C 80 Ub 0:0 CC Teplárna a elektrárna, Tržní, Přerov
  LT C 34 Ub 0:0 CC Sklady, Tovární, Přerov
  RU M 123 3 0 2HD Teplárna Dalkia, Tovačovská, Přerov
  LT C 40 Ub/3 0.0X H,CC Býv. Čokoládovna, Za Mlýnem, Přerov
  LT C 32 Ub 0X CC Nemocnice, Dvořákova, Přerov - Město
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Býv. Čokoládovna, Za Mlýnem, Přerov
  MT C 7X Ub ?.8:8 ? Kazeto, Husova, Přerov
  MT C 8X 2 0 ? Teplárna, Tovačovská, Přerov
  areál Precheza, Přerov
  MT T 66 1 0 2CC Precheza, Nábřeží Dr. E. Beneše, Přerov
  LT P 35 Ub M0.P00 CC Precheza, Nábřeží Dr. E. Beneše, Přerov
  RU M 100 1 0 2HD Precheza, Nábřeží Dr. E. Beneše, Přerov
  MT M 96 1 0 HD Precheza, Nábřeží Dr. E. Beneše, Přerov
  RU M 100 1 0 HD Precheza, Nábřeží Dr. E. Beneše, Přerov
Příkazy LT C 32 Ub K 0:0 B C Býv. Rolnická sladovna, Příkazy
  LT C 30 Ub K 0:0 C Býv. Rolnická sladovna, Příkazy
Rapotín LT P 17 Ub 0 CC Býv. ACC Automotive, Šumperská, Rapotín
  MT S 55 1/2 0 H Býv. ACC Automotive, Šumperská, Rapotín
  areál Raposklo, U sklárny, Rapotín
  LT C 38 Ub/1 0 CC Raposklo, U Sklárny, Rapotín
  LT C 29 Ub 888.0 CC Raposklo, U sklárny, Rapotín
  MT C 50 Ub/1 0 CC Raposklo, U sklárny, Rapotín
Senice na Hané MT C 56 1 0 CC Panav, Nádražní, Senice na Hané
Skorošice LT C 28 Ub 4448.0:0 čh BB/CV Býv. Lihovar, Skorošice
  LT P 3X Ub 4.0 HD Býv. Pila, Nýznerovská, Skorošice
Slatinice LT C 33 Ub 0.0:0 2CC Lázeňský dům Balnea, Slatinice
Slavětín LT H 16 1 4 HD DCD Ideal, Slavětín
Sobotín 2T LT S 31 Ub 0 HC Velamos, Sobotín
Staré Město pod Sněžníkem LT C 40 Ub 0.0:0čh CC Býv. Moravolen, Staré Město pod Sněžníkem
Sudkov LT C 45 N-1 488.0N0:0 CC,HC,CC Býv. Přádelna Moravolen, Sudkov
  LT C 1X Ub ^8:8 BB Býv. Přádelna Moravolen, Sudkov
Supíkovice LT C 1X Ub ^4.0 BB Slezský kámen, Supíkovice
Svatý Kopeček PT C 1X Ub 4:4 BB Býv. Palírna, Pod Kopečkem, Svatý Kopeček - Samotišky
Šternberk LT C 32 Ub 0.0:0 CC Býv. Lázně, Uničovská 15, Šternberk
  MT T 75 1 0 2CC Areál Eutech, Nádražní 25, Šternberk
  3T LT P 29 Ub 0 HC Termopol - kotelna, Jiráskova 52, Šternberk
  MT S 50 1/1 0 H Termopol - kotelna, Uničovská, Šternberk
  LT C 44 Ub 0 CC Býv. Dřevopodnik, Artemide, Šternberk
  LT C 36 Ub 48.0:0 CC H-nábytek, Uničovská, Šternberk
  2T LT P 40 1 0 ^T Termopol - kotelna, Nádražní, Šternberk
  LT C 28 Ub 44.0:0 ^CC AZ Keramika, Janáčkova 3, Šternberk
  MT T 84 1 0 2CC VOP-026, Olomoucká, Šternberk
  LT C 1X Ub 44.8:8 ? Býv. Vojenský ústav, Olomoucká, Šternberk
Štíty LT C 32 Ub ^0X CC Býv. Cihelna, Štíty
  LT H 16 1 44 čh HC Býv. JZD, ZEAS Březná, Štíty
  LT H 15 Ub ^4 BB Býv. Cihelna, Štíty
Šumperk LT H 20 Ub 4 HD Sateza K13, Hybešova, Šumperk
  LT C 42 Ub ^4.88:8 CC Býv. Moravolen, M. R. Štefánika, Šumperk
  MT T 90 1/2 0 2CC Býv. Kotelna, Žerotínova, Šumperk
  MT T 54 1 0 2CC Jesan Kovo, Čs. armády, Šumperk
  LT C 48 Ub 0.0 2CC Býv. Kotelna, Temenická, Šumperk
  MT T 52 1/1 0 2CC Sateza, Temenická x Anglická, Šumperk
  LT S 46 Ub/1 8 H Sateza, Bartušovská, Šumperk
  LT C 24 Ub 4 čh CC Agritec, Zemědělská, Šumperk
  LT H 20 1 4 HD Agritec, Zemědělská, Šumperk
  LT S 28 Ub 0 HC Sateza, Šumavská, Šumperk
  LT S 28 Ub/1 8 HC Domov důchodců, U Sanatoria, Šumperk
  LT C 30 Ub 48.8:8 CC Býv. Městské lázně, Lidická x 8. května, Šumperk
  LT C 35 Ub 444.8.0 čh CC Býv. Výzkumný ústav vláken, Lidická, Šumperk
  LT S 33 Ub 0 HC Sateza, Prievidzká, Šumperk
  LT S 32 Ub 0 HC Sateza, Temenická, Šumperk
  LT S 26 Ub 0 HC Sateza, Erbenova, Šumperk
  LT C 30 Ub 4444.8:8 CC Býv. Ekon, Anglická, Šumperk
  2T LT H 19 Ub 4 H^C Sateza, Temenická x Finská, Šumperk
  LT H 20 Ub 4 H^C Sateza, Pod Senovou, Šumperk
  LT S 30 Ub 0 HC Sateza, Vrchlická, Šumperk
  LT S 38 Ub 0 HC Sateza, Jiřího z Poděbrad, Šumperk
  LT S 28 Ub 0 HC Sateza, Evaldova, Šumperk
  LT S 18 Ub 0 HC Sateza, Uničovská, Šumperk
  3T LT P 25 Ub 80 CC Sateza, Temenická x Anglická, Šumperk
  MT M 55 1 0 HC,HD Pivnice Kotelna, Temenická x Šumavská, Šumperk
  LT S 30 Ub 0 HC ČSAD Ostrava, Žerotínova, Šumperk
  LT C 31 Ub 0.0X 2CC Lokomotivní depo, Uničovská, Šumperk
  LT C 44 Ub/1 0.0X CC,H Pars nova, Žerotínova, Šumperk
  LT C 29 Ub 0.0X CC Cembrit, Příčná, Šumperk
  LT S 26 Ub 8 HC Cembrit, Příčná, Šumperk
Šumvald LT C 30 Ub 0:0 CC/CV Býv. Lihovar, Sklenářství Müller, Šumvald
  LT C 30 Ub 0 CC REOP, Šumvald
Těšetice LT C 24 Ub 88.0X CC Býv. Družstevní lihovar, Těšetice
  LT C 3X Ub ?.8:8   Býv. Rolnický akciový Pivovar, Těšetice
Tištín LT C 29 Ub 44.80:0X ^CC Býv. Rolnický lihovar, Tištín
Tovačov MT C 60 Ub 444448.80:0 HD^CC Býv. Rolnický akciový cukrovar, Tovačov - Annín
  LT H 21 Ub 4 čh CC,CD Kotelna, Zvolenov, Tovačov
  LT H 17 Ub 4 CV Býv. JZD, Tovačov - Viklice
Troubky LT C 2X Ub ^0 C Býv. Mlékarna a sýrárna, Kout, Troubky
  LT S 19 1 0 HC Sportovní hala, Sportovní, Troubky
Uhelná LT C 26 Ub 88.0 C Býv. Pila, Uhelná - Horní Fořt
  LT C 20 Ub 44.4:4 CV Býv. Sirkárna, Uhelná - Horní Fořt
Újezd LT C 2X Ub 88.0:0 čh BB Hasičská zbrojnice, Újezd
Unčovice LT S 32 Ub 0 HC Býv. Fruta, Litovel - Unčovice
Uničov 3T LT P 18 Ub M10.P0 ^H, H Plynová kotelna, Dukelská, Uničov
  LT C 19 Ub 88.0:0 čh CC Poliklinika, Nemocniční, Uničov
  MT C 5X Ub 8.0:0 CC Býv. Cukrovar, Šumperská, Uničov
  MT T 69 1/1 0 CC Teplárna, Šumperská, Uničov
  MT P 68 1 C4.P0 ^HC Jaromír, Bratří Čapků, Uničov
  3T LT P 25 Ub ^0 H,HD,CC,CD Plynová kotelna MAR-TECH, Nemocniční, Uničov
  LT H 15 1 ^4 H^HD Kotelna, Gen. Svobody, Uničov
  LT C 34 Ub 488.0 CC Býv. Cukrovar, Sadová, Uničov
  3T LT P 18 Ub ^0 H^H,H Plynová kotelna K III MAR-TECH, Dukelská, Uničov
  LT C 32 Ub 6.0 CC Býv. Cihelna, Uničov - Brníčko
  LT S 26 Ub 0 HC Býv. Zahradnictví, Zahradní, Uničov
  2T LT P 19 Ub ^0 ^C Teplárna Martech, Bratří Čapků, Uničov
  LT P 30 Ub 0 HD Moravo Trading, U Pily, Uničov
  areál Unex, Uničov - Brníčko
  LT C 25 Ub 0 CC Unex, Uničov - Brníčko
  LT C 49 Ub 0 CC Unex, Uničov - Brníčko
  LT M 27 Ub )( L,C,HD Unex, Uničov - Brníčko
  LT P 20 Ub 4 HD Unex, Uničov - Brníčko
Úsov LT H 15 Ub 4 HD Úsovsko, Úsov
Vacanovice LT C 1X Ub 48.8 čh BB Býv. Mlékárna, Vacanovice
Velká Bystřice LT C 1X Ub 8.8X ? Býv. Parostrojní pivovar, Zámecká, Velká Bystřice
  LT C 1X Ub K ?:? K ? Býv. Parostrojní pivovar, Zámecká, Velká Bystřice
Velká Kraš LT C 20 Ub 0 čh CC Býv. Továrna na cikorku, Velká Kraš
Velké Losiny LT C 30 Ub 88.0X čh CC Ruční papírna, Velké Losiny
  LT H 19 1 4 H^H Sateza, U Papírny, Velké Losiny
  LT C 2X Ub/1 4.A0 ^H Lázeňský pavilon Šárka, Velké Losiny
Velký Týnec MT S 52 1/1 0 HC/T Býv. Továrna na výrobu nábytku, Tovární, Velký Týnec
Vícov LT C 30 Ub 00:0 CC/CV Velkovýkrmna vepřů ZD, Vícov
Vidnava MT C 50 Ub 00.0:0 CC Býv. Šamotka (cihelna), Vidnava
  LT C 40 Ub 88.0:0 CC Býv. Šamotka (cihelna), Vidnava
Vlkoš LT C 28 Ub 0X CC Dřevařské závody, Tovární, Vlkoš
Vrbátky LT J 24 1 )( 6 HD Cukrovar, Vrbátky
  MT C 55 Ub 88.0:0 CC Cukrovar, Vrbátky
Zábřeh MT T 79 Ub 0 2CC Býv. Textilka Hedva, Oborník, Zábřeh
  MT T 50 Ub/1 0 2CC PAS, U Dráhy, Zábřeh
  MT T 60 Ub 0 2CC Talorm, Severovýchod, Zábřeh
  LT H 25 1 ^44 H,HD Talorm, Křížkovského, Zábřeh
  LT C 30 Ub ^0:0 HD,CC Keramické závody, Leštinská, Zábřeh
  MT T 67 1 0 čh 2CC Talorm, Krumpach, Zábřeh
  LT C 44 Ub/1 0.0:0 CC Slovácké strojírny, Na Nové, Zábřeh
  LT C 42 Ub K 0:0 B CC Sladovna, Havlíčkova, Zábřeh
  LT H 18 1 4 ^HD Talorm, Kosmonautů, Zábřeh
  2T LT P 15 1 4.0 HD Zemědělská technika, Na Řádkách, Zábřeh
  areál Býv. Textilka Perla, 28. října, Zábřeh
  LT C 43 Ub 488.8:8 CC Býv. Textilka Perla, 28. října, Zábřeh
  LT C 40 Ub 48^8:8 CC Býv. Textilka Perla, 28. října, Zábřeh
Zlaté Hory LT S 49 1 0 HC Velobel, Polská, Zlaté Hory
  LT C 2X Ub 4.? C? Fuchsova fabrika na výrobu jízdních kol, Polská, Zlaté Hory
  LT S 36 Ub 0 HC Sídlištní kotelna, Sadová, Zlaté Hory
  LT C 41 Ub 448.0:0 CC Býv. Tkalcovna hedvábného zboží Adensamer, Tovární, Zlaté Hory
  LT P 26 Ub 0 H Česko-slezská výrobní, Nerudova, Zlaté Hory
Žulová LT C 29 Ub 0 CC Býv. Lihovar, Žulová u Jeseníka