Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Brniště LT C 1X Ub ^4.0 BB Pila Brniště, Brniště - Jáchymov
Cvikov LT C 36 Ub 4.8:8 CC/CV Býv. Mechanická tkalcovna Löwinger & Glas, Palackého, Cvikov
  LT C 18 Ub ^4.8:8 ^CC Truhlárna, Cvikov
  LT C 28 Ub 4.8:8 CC Býv. Mechanická tkalcovna Serafina Liebische, Tovární, Cvikov
  LT C 43 Ub 440.0:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna Löwinger & Glas, Komenského, Cvikov
  MT M 67 Ub 0 HC Býv. Grafostroj, Morton Trade, Tovární, Cvikov
  LT P 2X Ub 4 HD Bohemia Crystalex Trading, Pod Zeleným vrchem, Cvikov
  LT H 15 1 4 HD Statek, Tovární, Cvikov
  LT P 18 Ub 0 HC Intedor, U Hřbitova, Cvikov
  LT C 18 Ub ^4 čh CC Montex Štěpánek & Peterka, Pivovarská, Cvikov
  LT C 20 Ub 0 CC/CV Dětská léčebna, Ústavní, Cvikov
  LT H 19 Ub 4 C Kotelna, Sídliště, Cvikov
  LT H 15 Ub 4 C Kotelna, Sídliště, Cvikov
  MT C 6X Ub 880.0:0 ? Býv. Mechanická tkalcovna Josefa Niessnera, Tovární, Cvikov
  LT C 2X Ub 4.8:8 ? Býv. Mechanická tkalcovna, Martinovo údolí, Cvikov
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Mechanická tkalcovna, Martinovo údolí, Cvikov
  LT C 4X Ub 88.0:0 ? Býv. Mechanická tkalcovna Ignaze Wankeho, Dělnická, Cvikov
  LT C 2X Ub 4.8:8 ? Býv. Textilní manufaktura pro stříhání a barvení sametu Ignaz Richter a synové, Cvikov - Lindava
  areál Býv. Měšťanský pivovar, Pivovarská, Cvikov
  LT C 15 Ub 0X CC Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Pivovarská, Cvikov
  LT C 35 Ub 88.0:0X CC Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Pivovarská, Cvikov
  LT C 21 Ub K 0:0 C Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Pivovarská, Cvikov
Česká Lípa LT S 44 Ub 0 HC Býv. Mobilní kotelna, Svárovská, Česká Lípa
  LT C 2X Ub ^8:8 ? Býv. Pila Dogel & Rösler, Plynárenská, Česká Lípa - Kopeček
  LT C 3X Ub ^80 ? Parní cihelna Jos. Schneider, Litoměřická, Česká Lípa - Dubice
  LT C 2X Ub ^8:8 ? Parní cihelna Jos. Schneider, Litoměřická, Česká Lípa - Dubice
  3T LT P 33 1 0 T Nemocnice s poliklinikou, Purkyňova, Česká Lípa
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Městská plynárna, Plynárenská, Česká Lípa
  MT S 96 1 ¤¤.0 HC Býv. Českolipská mlékárna, Česká, Česká Lípa
  LT C 29 Ub/1 44.48X C Býv. Prádelna, Sedláčkova, Česká Lípa
  LT C 33 Ub 0.0X CC Býv. Továrna na výrobu pian a pianin Gustava Röslera, Hrnčířská, Česká Lípa
  LT C 25 Ub 448.0X CC Doska, Dubická, Česká Lípa
  LT C 48 Ub 0.0X CC Revok, Bulharská, Česká Lípa
  MT T 86 1/1 0 2CC Býv. Panelárna, U Obecního lesa, Česká Lípa - Dubice
  LT C 36 Ub 4^4.80 CC Býv. Cihelna, Českokamenická, Česká Lípa - Dolní Libchava
  PT C 9 Ub ^40 C Býv. Cihelna, Českokamenická, Česká Lípa - Dolní Libchava
  MT T 59 1 0 2CC Nemocnice s poliklinikou, Purkyňova, Česká Lípa
  LT C 1X Ub K 0:0 BB Býv. Měšťanský pivovar, Moskevská, Česká Lípa
  MT M 61 1 0 HC Býv. ŽOS, Vendys & V, Tovární, Česká Lípa
  MT T 65 1 0 2CC Býv. Výtopna, Mimoňská, Česká Lípa
  LT C 25 Ub 0 CC/CV Buscom, Zahradní, Česká Lípa - Dolní Libchava
  LT T 41 Ub 0 2CC Českolipské Teplo, Děčínská, Česká Lípa - Dolní Libchava
  LT H 16 1 4 CD Kotelna, Poříční, Česká Lípa
  LT C 29 Ub 48.0:0 CC Býv. Montážní dílny ČD, Svárovská, Česká Lípa
  2T LT P 34 1 A HD Českolipské Teplo, Děčínská, Česká Lípa - Dolní Libchava
  LT P 2X Ub 0 BB Kovošrot, U Obecního lesa, Česká Lípa
  LT H 20 Ub ^4 HD,C Real Invest CL, Litoměřická, Česká Lípa - Dubice
  LT C 3X Ub 8.0:0 CC Narex - Protool, Moskevská, Česká Lípa
  LT C 2X Ub 44.0:0 CC Býv. Lihovar a výrobna kvasnic, Sokolská, Česká Lípa
  LT C 3X Ub 44.8:8 ? Býv. Wedrichova továrna Kartounka, Děčínská, Česká Lípa
  LT C 4X Ub ?.0:0 ? Bombardier Transportation, Svatopluka Čecha, Česká Lípa
  LT C 2X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar Salomona Altschula a Josefa Müllera, U Vodního hradu, Česká Lípa
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Měšťanský pivovar, Moskevská, Česká Lípa
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Býv. Městská jatka, Dubická, Česká Lípa
  LT C 2X Ub 88.?:? ? Býv. Kartounka a barvírna Grünfeld & Bloch, Dubická, Česká Lípa
  areál Teplárna ČLT, Liberecká, Česká Lípa - Stará Lípa
  RU M 112 3 0 2HD Teplárna ČLT, Liberecká, Česká Lípa - Stará Lípa
  3T LT P 42 1 0 HD Teplárna ČLT, Liberecká, Česká Lípa - Stará Lípa
  areál Přádelna Polydekor, U Kartounky, Česká Lípa
  LT C 25 Ub/1 ^48.8 C Přádelna Polydekor, U Kartounky, Česká Lípa
  LT P 15 Ub ^0 HD Přádelna Polydekor, U Kartounky, Česká Lípa
Dobranov LT H 15 1 ^4 HD Gigant, Dobranov
  2T LT H 19 1 4.444 CC Velkovýkrmna, Dobranov
Doksy LT T 32 Ub/1 0 2CC Býv. Kotelna, Prádelna, Pražská, Doksy
  LT C 22 Ub 44.0:0 CC Knedlíkárna, Hálkova, Doksy
  LT H 22 Ub ^4 čh ^CC FOL-Obal, Pražská, Doksy
  PT C 13 Ub ^4.0:0 ^CC Aqua Sag, Valdštejnská, Doksy
Dubá LT C 15 Ub 4.8 CV Válcový mlýn, Dubá - Zakšín
  PT C 12 Ub K 0 BB Býv. Sušárna chmele, Dubá
  PT C X Ub K 0.X BB Býv. Sušárna chmele, Dubá
  LT H 15 1 4 H^HD Býv. Teletník, Dubá - Krčma
Hamr na Jezeře areál Uranový důl Hamr 1, Hamr na Jezeře
  MT S 81 1 ¤.0 HD Uranový důl Hamr 1, Hamr na Jezeře
  LT P 20 Ub 0 C Uranový důl Hamr 1, Hamr na Jezeře
Jablonné v Podještědí LT C 29 Ub 0 CC Autoservis, Lidická, Jablonné v Podještědí
  LT C 15 Ub 4.0:0 C Býv. Smaltovna, Valtinovská, Jablonné v Podještědí
  LT C 38 Ub 00.0:0 CC Traktorová stanice, Tovární, Jablonné v Podještědí
  LT C 28 Ub 448.8:8 čh CC Stavebniny, Cvikovská, Jablonné v Podještědí
  LT C 20 Ub ^8X CC Kovovýroba Krob a syn, Lidická, Jablonné v Podještědí
  LT C 1X Ub ^4.8:8 čh BB Býv. Měšťanský pivovar, Školní, Jablonné v Podještědí
  PT C 11 Ub 4 C Býv. Smaltovna, Valtinovská, Jablonné v Podještědí
  LT P 20 Ub 0 T Preciosa závod 17, Švermova, Jablonné v Podještědí
  LT C 19 Ub 48^8:8 ^^CC Býv. Továrna na zemědělské stroje Anton Schicht a syn, Jablonné v Podještědí - Kněžice
Kamenický Šenov LT C 19 Ub 4.0:0 CC Býv. Továrna na lustry Elias Palme, Lustrárenská, Kamenický Šenov
  LT C 25 Ub 888.0:0 CC Býv. Továrna na lustry Elias Palme, Lustrárenská, Kamenický Šenov
  LT C 30 Ub 888.0:0 CC Sklárna Jílek, Nová Huť, Kamenický Šenov
  LT C 27 Ub ^8.8:8 CC Severosklo, Stará Huť, Kamenický Šenov
  areál Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
  MT T 72 Ub/1 0 2CC Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
  LT C 42 Ub 0 CC Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
  LT C 27 Ub 0 CC Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
  LT P 19 Ub ^0 HD,C Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
Kravaře LT S 21 1 4 HC Základní škola, Školní, Kravaře
  LT C 15 Ub ^0X CC Býv. Mlékárna, Avena, Úštecká, Kravaře
Kunratice u Cvikova LT C 3X Ub 44.4^?:? C^? Býv. Výroba obrazových rámů, Kunratice u Cvikova
Kuřivody 2T LT P 19 1 0 HD Kotelna Lenoxa, Kuřivody
Mimoň LT C 32 Ub 0^0:0 CC Býv. Pila, Ralská, Mimoň
  LT C 20 Ub 0.0:0 čh C Areál služeb, Křížová, Mimoň
  MT C 50 Ub 0.0 CC Teplárna, Sídliště pod Ralskem, Mimoň
  LT C 30 Ub 0:0 CC Býv. První mimoňská továrna na prádlo EMES Müller & Seide, Nádražní, Mimoň
  LT C 48 Ub 00.0X CC Mitop, Pertoltická, Mimoň
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Rukavičkárna, Pražská, Mimoň
  LT C 30 Ub 48.8^80:0 CC Býv. Tkalcovna Hutter & Schrantz, Pražská, Mimoň
  LT H 20 Ub 4 CC, HD Areál služeb, Křížová, Mimoň
  LT C 15 Ub ^4.4:4 CV Býv. Vodárna, Nádražní, Mimoň
  LT C 35 Ub 40^0.0X ^CC Býv. Továrna na ohýbaný nábytek D. G. Fischel & Söhne, Hvězdovská, Mimoň
  LT H 22 Ub ^4 HD^HD ZZN Polabí, Potoční, Mimoň
  3T LT P 26 1 4.0 2HD Farma Solany, Okrouhlická, Mimoň
  LT H 18 Ub 444 CC/CV Býv. Truhlářství, Malá, Mimoň
  LT C 1X Ub K 0:0 K ? Býv. Pivovar, Nám. Čsl. armády, Mimoň
  LT C 1X Ub ^4:4 C Býv. Pivovar, Nám. Čsl. armády, Mimoň
  LT H 18 1 4 HD Pila, Ralská, Mimoň
  PT C 10 Ub ^48.8X CC Býv. Kyblíkárna, Malá, Mimoň
Noviny pod Ralskem LT H 16 1 ^4 H^H Býv. Zemědělské družstvo, Noviny pod Ralskem
Nový Bor MT T 68 1 0 2CC Teplo, Wolkerova, Nový Bor
  LT C 32 Ub 0.0 CC Sklárna Egermann, Nemocniční, Nový Bor
  LT C 30 Ub 480.0:0 CC Glass Centrum, Sklářská, Nový Bor
  LT C 28 Ub 88.0:0 CC Býv. OSP, Aveniro, B. Egermanna, Nový Bor - Arnultovice
  LT P 46 Ub 0 T Teplo, Wolkerova, Nový Bor
  MT T 68 1 0 2CC Sklárna Slavia, Sluneční, Nový Bor
  LT C 25 Ub ^0X ^CC Býv. Městská parní elektrárna, Dvořákova, Nový Bor
  LT S 30 Ub 8.0 HC Kotelna Teplo, Rumburských hrdinů, Nový Bor
  LT C 30 Ub 40.0:0 čh CV Býv. Pivovar pánů z Dubé, Nový Bor - Pihel
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Býv. Pivovar pánů z Dubé, Nový Bor - Pihel
  PT C 14 Ub 4^4.4:4 ^C Býv. ZNZ Zemědělský výkup, Gen. Svobody, Nový Bor
  areál Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
  MT C 50 Ub 0.0:0 CC Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
  MT C 38 Ub 0.0X CC Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
  LT C 38 Ub 0.0X CC Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
  MT C 38 Ub 0.0X CC Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
Prácheň LT C 29 Ub 88.0 CC Býv. Sklářská huť, Prácheň
Prysk LT C 32 Ub 8.0 CC Preciosa, Prysk
Ralsko LT C 24 Ub 0:0 CC Býv. Padáčkárna, Ralsko - Boreček
  LT S 15 1 0 HC Býv. Vojenské letiště, Ralsko - Hradčany
  MT T 55 1 0 2CC Teplárna MVV Energie CZ, Ralsko - Ploužnice
  LT C 36 1 0 2CC Kafilérie SAP, Ralsko - Boreček
Skalice u České Lípy areál Býv. Sklárna Antonín Rückl a synové, Europrofiglass, Skalice u České Lípy
  LT C 39 Ub/2 0 C/T,CC Býv. Sklárna Antonín Rückl a synové, Europrofiglass, Skalice u České Lípy
  2T LT P 18 Ub ^0 H Býv. Sklárna Antonín Rückl a synové, Europrofiglass, Skalice u České Lípy
Sloup v Čechách LT C 26 Ub ^8:8 HD,CC Truhlářství, Cvikovská, Sloup v Čechách
  LT H 17 Ub 4 CD Domov důchodců, Novoborská, Sloup v Čechách
Sosnová LT S 39 Ub 0 HC Krajská správa silnic, Sosnová
Srní u České Lípy areál Býv. Pila Kimos, Ladeo, Srní u České Lípy
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Pila Kimos, Ladeo, Srní u České Lípy
  LT P 23 Ub 0 TC Býv. Pila Kimos, Ladeo, Srní u České Lípy
  LT P 2X Ub 0 BB Býv. Pila Kimos, Ladeo, Srní u České Lípy
Stráž pod Ralskem MT S 80 1 ¤.0 HC Diamo chemická těžba, Stráž pod Ralskem
  LT C 32 Ub ^0 CC Sídlištní kotelna, Mimoňská, Stráž pod Ralskem
  LT H 16 Ub ^4 C Penzion EMGE, Dubnická, Stráž pod Ralskem
  areál Býv. Uranový důl, Diamo, Stráž pod Ralskem
  RU T 111 1 0 2CC Býv. Uranový důl, Diamo, Stráž pod Ralskem
  MT S 89 1 ¤¤.0 HC Býv. Uranový důl, Diamo, Stráž pod Ralskem
  LT S 31 Ub 0 HC Býv. Uranový důl, Diamo, Stráž pod Ralskem
Stružnice LT C 27 Ub 4^44.8:8 CC Býv. Parní bělidlo a tiskárna látek Franz Wöhle & Söhne, Stružnice - Jezvé
  PT C 13 Ub 4.8^8:8 CC Býv. Kovárna, Stružnice - Jezvé
  LT C 1X Ub 4.0:0 čh BB Býv. Pekárna, Stružnice - Jezvé
  LT C 2X Ub 448.0:0 ? Býv. Pivovar, Stružnice - Jezvé
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. Barvírna Franz Wöhle & Söhne, Stružnice - Jezvé
Svojkov LT H 15 Ub ^4 C Býv. Hospodářská budova zámku, Svojkov
Svor areál Býv. Sklářská huť Tereza, Svor
  LT C 31 Ub 0:0 CC Býv. Sklářská huť Tereza, Svor
  LT C 32 Ub 888.0:0 CC Býv. Sklářská huť Tereza, Svor
Velký Grunov LT C 35 Ub 44.8:8 CC Býv. Továrna na sukno, Velký Grunov
  LT C 2X Ub 4.8:8 čh BB Býv. Mlékárna, Velký Grunov
  LT H 18 1 4 CC Mlýn Poly-Feed, Velký Grunov
  LT H 16 1 ^4 HD ZOD Brniště, Velký Grunov
Velký Valtinov LT C 22 Ub K 00:0 BB Býv. Zámecký pivovar Walten, Velký Valtinov
Volfartice LT C 24 Ub 0 CC Továrna Hesting, Volfartice
Zahrádky 2V PT C 1X Ub 4^48:8 BB Býv. Zámecký skleník, Zámek Zahrádky, Zahrádky
Zahrádky 4T LT P 25 2 0 2HD Úpravna vody, Zahrádky
  LT C 15 Ub 4.0:0 CV Býv. Pivovar, Zahrádky
Zákupy LT C 29 Ub 88.8:8 CC Býv. Cihelna, Zákupy
  LT H 15 Ub 4 CC Býv. Cihelna, Zákupy
  LT C 36 Ub/1 0.0 CC Býv. Retex, Koželužská, Zákupy
  LT S 32 1 0 HC Truhlárna, Akros, Nádražní, Zákupy
  LT C 29 1 0.0 2CC Plynová kotelna, Nové Zákupy, Zákupy
Žandov LT C 39 Ub 0 čh CC Sauer, Nádražní, Žandov