Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Arnoltice LT C 33 Ub 4^4.0X CV Býv. Cihelna, Arnoltice
  LT C 46 Ub ^0:0 CC Býv. Cihelna, Arnoltice
Benešov u Semil MT C 70 Ub 0 CC Býv. Textilní továrna Fr. Matouše, Benešov u Semil
  MT C 6X Ub ?.8:8 ? Býv. Textilní továrna Fr. Matouše, Benešov u Semil
Bílý Kostel nad Nisou LT C 33 Ub 4.0:0 CC Truhlárna E33, Bílý Kostel nad Nisou
Bílý Potok pod Smrkem LT C 44 Ub 48.0:0 CC Býv. Přádelna, Jizerská Motorárna, Bílý Potok pod Smrkem
  LT C 22 Ub 4.8:8 CC Býv. Bytex, Bílý Potok pod Smrkem
  LT C 35 Ub 444.8:8 CC Karosárna, Bílý Potok pod Smrkem
  LT C 3X Ub 44.4:4 ? Býv. Přádelna, Bílý Potok pod Smrkem
Bítouchov PT H 7 Ub     Fuchsovic letní sídlo
Blíževedly LT H 15 1 ^4 H, HD Avena, Blíževedly
Bozkov LT C 3X Ub 448.8 ? Býv. Tkalcovna Ant. Pospla, Bozkov
Brniště LT C 1X Ub ^4.0 BB Pila Brniště, Brniště - Jáchymov
Buřany LT C 4X Ub ?.0:0 ? Býv. Textilka, Buřany
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Býv. Textilka, Buřany
Bzí LT H 19 1 4 HD Zemědělské družstvo - statek, Bzí
Cvikov LT C 36 Ub 4.8:8 CC/CV Býv. Mechanická tkalcovna Löwinger & Glas, Palackého, Cvikov
  LT C 18 Ub ^4.8:8 ^CC Truhlárna, Cvikov
  LT C 28 Ub 4.8:8 CC Býv. Mechanická tkalcovna Serafina Liebische, Tovární, Cvikov
  LT C 43 Ub 440.0:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna Löwinger & Glas, Komenského, Cvikov
  MT M 67 Ub 0 HC Býv. Grafostroj, Morton Trade, Tovární, Cvikov
  LT P 2X Ub 4 HD Bohemia Crystalex Trading, Pod Zeleným vrchem, Cvikov
  LT H 15 1 4 HD Statek, Tovární, Cvikov
  LT P 18 Ub 0 HC Intedor, U Hřbitova, Cvikov
  LT C 18 Ub ^4 čh CC Montex Štěpánek & Peterka, Pivovarská, Cvikov
  LT C 20 Ub 0 CC/CV Dětská léčebna, Ústavní, Cvikov
  LT H 19 Ub 4 C Kotelna, Sídliště, Cvikov
  LT H 15 Ub 4 C Kotelna, Sídliště, Cvikov
  MT C 6X Ub 880.0:0 ? Býv. Mechanická tkalcovna Josefa Niessnera, Tovární, Cvikov
  LT C 2X Ub 4.8:8 ? Býv. Mechanická tkalcovna, Martinovo údolí, Cvikov
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Mechanická tkalcovna, Martinovo údolí, Cvikov
  LT C 4X Ub 88.0:0 ? Býv. Mechanická tkalcovna Ignaze Wankeho, Dělnická, Cvikov
  LT C 2X Ub 4.8:8 ? Býv. Textilní manufaktura pro stříhání a barvení sametu Ignaz Richter a synové, Cvikov - Lindava
  areál Býv. Měšťanský pivovar, Pivovarská, Cvikov
  LT C 15 Ub 0X CC Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Pivovarská, Cvikov
  LT C 35 Ub 88.0:0X CC Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Pivovarská, Cvikov
  LT C 21 Ub K 0:0 C Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Pivovarská, Cvikov
Černousy LT C 40 Ub 0.0:0 CC České dřevařské závody, Černousy
Česká Lípa LT S 44 Ub 0 HC Býv. Mobilní kotelna, Svárovská, Česká Lípa
  LT C 2X Ub ^8:8 ? Býv. Pila Dogel & Rösler, Plynárenská, Česká Lípa - Kopeček
  LT C 3X Ub ^80 ? Parní cihelna Jos. Schneider, Litoměřická, Česká Lípa - Dubice
  LT C 2X Ub ^8:8 ? Parní cihelna Jos. Schneider, Litoměřická, Česká Lípa - Dubice
  3T LT P 33 1 0 T Nemocnice s poliklinikou, Purkyňova, Česká Lípa
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Městská plynárna, Plynárenská, Česká Lípa
  MT S 96 1 ¤¤.0 HC Býv. Českolipská mlékárna, Česká, Česká Lípa
  LT C 29 Ub/1 44.48X C Býv. Prádelna, Sedláčkova, Česká Lípa
  LT C 33 Ub 0.0X CC Býv. Továrna na výrobu pian a pianin Gustava Röslera, Hrnčířská, Česká Lípa
  LT C 25 Ub 448.0X CC Doska, Dubická, Česká Lípa
  LT C 48 Ub 0.0X CC Revok, Bulharská, Česká Lípa
  MT T 86 1/1 0 2CC Býv. Panelárna, U Obecního lesa, Česká Lípa - Dubice
  LT C 36 Ub 4^4.80 CC Býv. Cihelna, Českokamenická, Česká Lípa - Dolní Libchava
  PT C 9 Ub ^40 C Býv. Cihelna, Českokamenická, Česká Lípa - Dolní Libchava
  MT T 59 1 0 2CC Nemocnice s poliklinikou, Purkyňova, Česká Lípa
  LT C 1X Ub K 0:0 BB Býv. Měšťanský pivovar, Moskevská, Česká Lípa
  MT M 61 1 0 HC Býv. ŽOS, Vendys & V, Tovární, Česká Lípa
  MT T 65 1 0 2CC Býv. Výtopna, Mimoňská, Česká Lípa
  LT C 25 Ub 0 CC/CV Buscom, Zahradní, Česká Lípa - Dolní Libchava
  LT T 41 Ub 0 2CC Českolipské Teplo, Děčínská, Česká Lípa - Dolní Libchava
  LT H 16 1 4 CD Kotelna, Poříční, Česká Lípa
  LT C 29 Ub 48.0:0 CC Býv. Montážní dílny ČD, Svárovská, Česká Lípa
  2T LT P 34 1 A HD Českolipské Teplo, Děčínská, Česká Lípa - Dolní Libchava
  LT P 2X Ub 0 BB Kovošrot, U Obecního lesa, Česká Lípa
  LT H 20 Ub ^4 HD,C Real Invest CL, Litoměřická, Česká Lípa - Dubice
  LT C 3X Ub 8.0:0 CC Narex - Protool, Moskevská, Česká Lípa
  LT C 2X Ub 44.0:0 CC Býv. Lihovar a výrobna kvasnic, Sokolská, Česká Lípa
  LT C 3X Ub 44.8:8 ? Býv. Wedrichova továrna Kartounka, Děčínská, Česká Lípa
  LT C 4X Ub ?.0:0 ? Bombardier Transportation, Svatopluka Čecha, Česká Lípa
  LT C 2X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar Salomona Altschula a Josefa Müllera, U Vodního hradu, Česká Lípa
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Měšťanský pivovar, Moskevská, Česká Lípa
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Býv. Městská jatka, Dubická, Česká Lípa
  LT C 2X Ub 88.?:? ? Býv. Kartounka a barvírna Grünfeld & Bloch, Dubická, Česká Lípa
  areál Teplárna ČLT, Liberecká, Česká Lípa - Stará Lípa
  RU M 112 3 0 2HD Teplárna ČLT, Liberecká, Česká Lípa - Stará Lípa
  3T LT P 42 1 0 HD Teplárna ČLT, Liberecká, Česká Lípa - Stará Lípa
  areál Přádelna Polydekor, U Kartounky, Česká Lípa
  LT C 25 Ub/1 ^48.8 C Přádelna Polydekor, U Kartounky, Česká Lípa
  LT P 15 Ub ^0 HD Přádelna Polydekor, U Kartounky, Česká Lípa
Český Dub 3T LT P 20 1 0 HD Plynová kotelna, Husova, Český Dub
  LT C 45 Ub 4^0:0 ^CC Býv. Cihelna, Stavebniny, U Cihelny, Český Dub
  LT C 30 Ub ^8:80 CC Tiskárna vlněných látek Franz Schmitt, Zámecká, Český Dub
  LT P 1X Ub 0 BB Pila Sobákov, Masarykova, Český Dub
  LT H 18 1 4 CD Agro družstvo, Zámecká, Český Dub
  LT P 1X Ub 0 BB Agrokomplet 2000, Husova, Český Dub
  LT H 22 Ub 4 H, HD Autozávod, Husova, Český Dub
Desná MT T 71 1 4.0 CC Teplárna, Krkonošská, Desná
  3T LT P 17 Ub 0 T Plynová kotelna, Údolní, Desná
  areál Preciosa Ornela, Desná
  RU T 115 1/1 0 2CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 45 Ub 0.0 CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 24 Ub 888.0:00 CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  MT T 68 1 0 2CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 31 Ub ^8.8:8 CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 32 Ub ^8.0:00 CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 16 Ub 0^X BB Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 16 Ub 0^X BB Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  LT C 28 Ub ^88.8X CC Preciosa Ornela, Krkonošská, Desná
  areál Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 24 Ub ^8.8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 29 Ub 8.8:8 ^CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 31 Ub ^8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 23 Ub ^8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 29 Ub ^8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  LT C 37 Ub ^4.8:8 CC Býv. Jablonecké sklárny, Preciosa, Krkonošská, Desná
  areál Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
  LT C 19 Ub ^0:0 ^C Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
  LT C 19 Ub ^0:0 ^C Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
  2T LT P 17 Ub ^0 ^HD Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
  LT H 16 Ub ^4 HD Jizerská porcelánka, Údolní, Desná
Dětřichov MT C 65 Ub/1 4488.8:8 H/CC,CC Býv. Mechanická tkalcovna a úpravna C. A. Preibisch, Dětřichov
Dobranov LT H 15 1 ^4 HD Gigant, Dobranov
  2T LT H 19 1 4.444 CC Velkovýkrmna, Dobranov
Doksy LT T 32 Ub/1 0 2CC Býv. Kotelna, Prádelna, Pražská, Doksy
  LT C 22 Ub 44.0:0 CC Knedlíkárna, Hálkova, Doksy
  LT H 22 Ub ^4 čh ^CC FOL-Obal, Pražská, Doksy
  PT C 13 Ub ^4.0:0 ^CC Aqua Sag, Valdštejnská, Doksy
Dolní Suchá LT C 34 Ub ^8:8 CC Býv. Textilka, Dolní Suchá
Držkov LT C 28 Ub 448.0:0 CC Technosklo, Držkov
  LT C 29 Ub ^4.0 CC Technosklo, Držkov
Dubá LT C 15 Ub 4.8 CV Válcový mlýn, Dubá - Zakšín
  PT C 12 Ub K 0 BB Býv. Sušárna chmele, Dubá
  PT C X Ub K 0.X BB Býv. Sušárna chmele, Dubá
  LT H 15 1 4 H^HD Býv. Teletník, Dubá - Krčma
Ferdinandov LT C 17 Ub ^8X CC Býv. Papírna, CUBE, Ferdinandov
  LT C 28 Ub 4.4:4 CC Býv. Kovovýroba, Ferdinandov
Frýdlant v Čechách MT S 53 1/1 0 HC/H,HC Výtopna, Bělíkova, Frýdlant v Čechách
  LT C 39 Ub 448.0:0 CC Býv. Továrna na sukno Wilhelma Siegmunda, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  MT C 70 Ub 88.0:00 CC Býv. Slezan, Tovární, Frýdlant v Čechách
  LT C 34 Ub 0 CC Nemocnice, V Úvoze, Frýdlant v Čechách
  MT C 50 Ub 4800.0:0 CC Ignatz Eisenschimmel, textilní továrna - barvení a apretura I, Hejnická, Frýdlant v Čechách
  LT C 39 Ub 4.8:8 CC Damino, Úzká, Frýdlant v Čechách
  LT P 20 Ub ^0 HD,HD Výtopna, Bělíkova, Frýdlant v Čechách
  MT C 6X Ub 4.8:8 CC Slezan, Tovární, Frýdlant v Čechách
  PT C 1X Ub ^4:4 BB Restaurace - herna Palermo, K. H. Máchy, Frýdlant v Čechách
  areál Frýdlantské strojírny Rasl a syn, Žitavská, Frýdlant v Čechách
  MT C 72 Ub 8.0:0 CC Frýdlantské strojírny Rasl a syn, Žitavská, Frýdlant v Čechách
  LT C 25 Ub ^0:0 H,CC Frýdlantské strojírny Rasl a syn, Žitavská, Frýdlant v Čechách
  areál Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  LT C 26 Ub K 0:0 C Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  LT C 20 Ub 4.8:8 CV Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  LT C 36 Ub 444.8:8 CC Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
  LT C 21 Ub ^4:4 BB Býv. Zámecký pivovar, Jizerská, Frýdlant v Čechách
Frýdštejn LT C 34 Ub 44.8:8 CC Barborka, Frýdštejn
Háje nad Jizerou MT C 51 Ub ^4.8:8 CC Gerl textilní úpravna a barevna, Háje nad Jizerou
Hamr na Jezeře areál Uranový důl Hamr 1, Hamr na Jezeře
  MT S 81 1 ¤.0 HD Uranový důl Hamr 1, Hamr na Jezeře
  LT P 20 Ub 0 C Uranový důl Hamr 1, Hamr na Jezeře
Harrachov LT C 42 Ub/2 0 CC Sklárna, Harrachov - Nový Svět
Hejnice MT C 50 Ub 4.8:8 ^CC Helana, P. Bezruče, Hejnice
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Textilka, P. Bezruče, Hejnice
Hodkovice nad Mohelkou LT C 26 Ub 888.8X CC Býv. Továrna na hodinky, Pražská, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 24 Ub ^0 CC Truhlárna, Liberecká, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 38 Ub/1 0.0 CC Teplo, Mánesova, Hodkovice nad Mohelkou
  2T LT P 18 Ub 0 CC Monroe Czechia, Rychnovská, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 4X Ub 88.0:0 ? Býv. Strojní pivovar Wilhelma Svobody, Rychnovská, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Býv. Panský pivovar, Poštovská, Hodkovice nad Mohelkou
  LT C 1X Ub ?.8:8 ? Býv. Panský pivovar, Poštovská, Hodkovice nad Mohelkou
Horní Řasnice LT C 45 Ub 0.0:0 CC Býv. Vlnařská továrna E. Heintschela & Co., Horní Řasnice
Hrádek nad Nisou MT C 78 Ub 000.0:0 2CC Býv. Barevna a úpravna příze Herrmanna Müllera, Tovární, Hrádek nad Nisou
  MT C 53 Ub 4880.0X CC ZPA Praga, Lidická, Hrádek nad Nisou
  LT C 41 Ub 44.8:8 CC IVP Metall, Lidická, Hrádek nad Nisou
  MT C 50 Ub/1 0.0:0 2CC H - therma, Stará, Hrádek nad Nisou
  LT C 48 Ub 448.8:8 CC Býv. Přádelna F. A. Hiebsche, Bekon, Václavská, Hrádek nad Nisou
  LT C 25 Ub 0 CC Býv. Mechanická tkalcovna gumového zboží Kruse a spol., Elas, Větrná, Hrádek nad Nisou
  LT H 22 Ub 444 CC D Plast-Eftec, Větrná, Hrádek nad Nisou
  MT C 50 Ub ^448.8:8 CC/CV Býv. Barevna a úpravna příze Hermanna Müllera, Nisap, Donínská, Hrádek nad Nisou
  areál Vulkan - Medical, U Gumovky, Hrádek nad Nisou
  MT T 67 1 0 2CC Vulkan - Medical, U Gumovky, Hrádek nad Nisou
  LT C 17 Ub 0 CC Vulkan - Medical, U Gumovky, Hrádek nad Nisou
  areál Linde, Jižní, Hrádek nad Nisou
  LT C 34 Ub ^40.0:0 CC Linde, Jižní, Hrádek nad Nisou
  LT C 39 Ub ^40.0X CC Linde, Jižní, Hrádek nad Nisou
Hrubá Skála LT C 20 Ub K 8:8 C Býv. Panský pivovar, Hrubá Skála - Doubravice
  LT C 17 Ub ^48:8 C Býv. Panský pivovar, Hrubá Skála - Doubravice
Hrubý Rohozec LT H 16 Ub 4 2CV Býv. Zahradnictví, Hrubý Rohozec
  LT C 20 Ub K 0:0 K BB Býv. Zámecký pivovar, Hrubý Rohozec
Chotyně MT C 50 Ub ^48.8:8 CC Býv. Praga, Kovovýroba String, Chotyně
  LT C 29 Ub 440.0X čh CC Býv. Gruschwitzova slévárna, Chotyně
  LT C 26 Ub 88.80X CC Býv. Dřevoohýbárna, Chotyně
Chrastava MT C 60 Ub 88.0:0 CC Býv. Textilka Feigl & Widrich, Andělohorská, Chrastava
  MT C 53 Ub/1 48.0X HD,CC,CD Býv. Textilana, Frýdlantská, Chrastava - Horní Chrastava
  LT C 49 Ub 488.8:8 CC Býv. Přádelna bavlněné příze Cichorius a spol., Bremi, Nádražní, Chrastava
  LT C 43 Ub 44.8X CC Býv. Strojní traktorová stanice, Terier, Frýdlantská, Chrastava - Horní Chrastava
  MT S 52 Ub 0 HC Benteler ČR, Školní, Chrastava
  LT S 38 Ub 0 HC Výtopna, Liberecká, Chrastava
  MT C 55 Ub 8.0:0 CV Býv. Továrna na sukno Johann Franz König a synové, Nádražní, Chrastava
  LT C 27 Ub 4.8^8:8 čh CC Býv. Textilka, Luční, Chrastava
  LT C 3X Ub 4.8X CC Býv. Lepenkárna, Andělohorská, Chrastava
  LT C 16 Ub ^44 CC Vzduchotechnik, Tovární, Chrastava
Jablonec nad Jizerou LT C 33 Ub 444.80:0 CC Býv. Tkalcovna hedvábí Herzfeld a Fischel, Jablonec nad Jizerou - Hradsko
  LT C 38 Ub ^4.80:0 CC Darre, Jablonec nad Jizerou
  areál Býv. Bělidlo - Palme Stumpe a Josef Linke, Hybler Textil, Jablonec nad Jizerou
  MT C 53 Ub 48.8:8 A CC Býv. Bělidlo - Palme Stumpe a Josef Linke, Hybler Textil, Jablonec nad Jizerou
  MT S 71 1 ¤¤.0 HC Býv. Bělidlo - Palme Stumpe a Josef Linke, Hybler Textil, Jablonec nad Jizerou
Jablonec nad Nisou RU M 160 3 0 2HD Teplárna Brandl, Liberecká, Jablonec nad Nisou
  RU T 100 1/1 0 2CC Býv. Výtopna Paseky, Vítězslava Nezvala, Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky
  LT C 17 Ub 4 C Ecoglass, Krkonošská, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  RU T 110 1 0 2CC Býv. LIAZ, Rýnovická energetická, Belgická, Jablonec nad Nisou - Rýnovice
  LT C 29 Ub 8.0:0 CC Býv. Jatky, Masná, Jablonec nad Nisou
  LT C 4X Ub ??.0:0 ? Sanatorium Dr. Glettlerse, Vítězslava Nezvala, Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky
  3T LT P 24 1 0 T Plynová kotelna, Březová, Jablonec nad Nisou
  LT P 25 Ub 0 T Plynová kotelna, Boženy Němcové, Jablonec nad Nisou
  LT P 25 Ub 0 T Plynová kotelna, Josefa Hory, Jablonec nad Nisou
  LT P 27 Ub ^4.0 T Plynová kotelna, Mechová, Jablonec nad Nisou
  LT C 2X Ub ?8:8   Býv. Pivovar, Pražská, Jablonec nad Nisou - Vrkoslavice
  LT C 2X Ub K 8:8 K   Býv. Pivovar, Pražská, Jablonec nad Nisou - Vrkoslavice
  2T LT P 27 1 8.0 T Plynová kotelna, U Balvanu, Jablonec nad Nisou
  LT P 27 Ub ^4.0 HD^T Plynová kotelna, Lípová, Jablonec nad Nisou
  2T LT P 25 1 ^4.0 ^T Plynová kotelna, Liberecká, Jablonec nad Nisou
  LT P 26 Ub ^0 H^T Plynová kotelna, Na Kopci, Jablonec nad Nisou
  LT P 20 Ub 4.0 T TRW Automotive Czech, Na Roli, Jablonec nad Nisou
  2T LT P 15 1 4.0 HD ABB, Resslova, Jablonec nad Nisou
  LT C 24 Ub 8.0 CC Tiskárna barevných pohlednic, Prosečská, Jablonec nad Nisou
  LT C 44 Ub ^0:0 CC Býv. Pivovar, Pražská, Jablonec nad Nisou - Vrkoslavice
  LT C 44 Ub 448.0X CC G+B Bijoux, Janovská, Jablonec nad Nisou
  LT C 30 Ub 448.8:8 CC Býv. Brusírny, Pobozam, K Černé Studnici, Jablonec nad Nisou
  LT S 37 Ub 0 HC Výtopna, Dlouhá, Jablonec nad Nisou
  LT C 37 Ub 0X CC Jablonex Group, U Přehrady, Jablonec nad Nisou
  LT C 25 Ub ^8:8 CC Brano, Novoveská, Jablonec nad Nisou
  LT C 32 Ub ^8:8 CC Atrea, V Aleji, Jablonec nad Nisou
  LT C 29 Ub 88.0:0 CC Sběrna surovin, Skřivánčí, Jablonec nad Nisou
  LT C 31 Ub ^0:0 CC Preciosa, Podhorská, Jablonec nad Nisou
  PT C 14 Ub ^0:0 C Preciosa, Podhorská, Jablonec nad Nisou
  LT C 36 Ub 0.0X CC Býv. Elitex, Unitherm, Vedlejší, Jablonec nad Nisou
  LT S 38 Ub 8.0 HC Cikautxo CZ, Letní, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  LT P 35 Ub 0 HD Preciosa závod 06, Na Hutích, Jablonec nad Nisou
  LT H 16 Ub ^4 ^H,CC Delta CVS, Prosečská, Jablonec nad Nisou
  LT C 4X Ub 4.0:0 CC Býv. Městské lázně císaře Františka Josefa I., Budovatelů, Jablonec nad Nisou
  LT P 27 Ub ^0 ^T Býv. LIAZ, Rýnovická energetická, Belgická, Jablonec nad Nisou - Rýnovice
  LT P 27 Ub ^4.0 ^T Býv. LIAZ, Rýnovická energetická, Belgická, Jablonec nad Nisou - Rýnovice
  LT P 29 Ub ^0 HD,H,C Preciosa závod 06, Na Hutích, Jablonec nad Nisou
  LT P 22 1 0 HD Plynová kotelna, Vlaštovčí, Jablonec nad Nisou
  LT C 3X Ub ^4.0:0 ? Priebschova sklárna, Mšenská, Jablonec nad Nisou
  LT P 19 Ub ^0 HD^C Cikautxo CZ, Letní, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  LT P 19 Ub ^0 HD^BB Cikautxo CZ, Letní, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  LT C 1X Ub 4.8X BB Býv. Pila, Rychnovská, Jablonec nad Nisou - Kokonín
  LT C 2X Ub ^4.8X ^C^H Skleněná bižuterie, Příčná, Jablonec nad Nisou
Jablonné v Podještědí LT C 29 Ub 0 CC Autoservis, Lidická, Jablonné v Podještědí
  LT C 15 Ub 4.0:0 C Býv. Smaltovna, Valtinovská, Jablonné v Podještědí
  LT C 38 Ub 00.0:0 CC Traktorová stanice, Tovární, Jablonné v Podještědí
  LT C 28 Ub 448.8:8 čh CC Stavebniny, Cvikovská, Jablonné v Podještědí
  LT C 20 Ub ^8X CC Kovovýroba Krob a syn, Lidická, Jablonné v Podještědí
  LT C 1X Ub ^4.8:8 čh BB Býv. Měšťanský pivovar, Školní, Jablonné v Podještědí
  PT C 11 Ub 4 C Býv. Smaltovna, Valtinovská, Jablonné v Podještědí
  LT P 20 Ub 0 T Preciosa závod 17, Švermova, Jablonné v Podještědí
  LT C 19 Ub 48^8:8 ^^CC Býv. Továrna na zemědělské stroje Anton Schicht a syn, Jablonné v Podještědí - Kněžice
Janov nad Nisou LT C 30 Ub 4.8:8 CC Železnobrodské sklo, Janov nad Nisou - Hraničná
  LT C 39 Ub ^0:0 ^^CC Sklárna Vitrum, Janov nad Nisou
Jenišovice LT H 15 Ub 4.4 CV Býv. JZD, Jenišovice
Jesenný LT C 1X Ub K 8:8 K ? Knížecí pivovar, Jesenný
  LT C 4X Ub 48.0:? ? Vápenice V. Rennera, Jesenný
  LT C 2X Ub ?.8 ? Vápenice V. Rennera, Jesenný
Jilemnice LT P 17 Ub ^0 HD Autoservis, Ke trati, Jilemnice
  LT C 1X Ub K 8:8 K ? Býv. Panský pivovar rodu Harrachů, Kostelní, Jilemnice
  LT C 3X Ub ^0:0 ? Býv. Cihelna, K Břízkám, Jilemnice
  LT C 22 Ub ^0:0 CC Býv. Cihelna, K Břízkám, Jilemnice
  LT C 37 Ub 48.0:0 CC,H Hudební klub Továrna, Roztocká, Jilemnice
  LT P 32 Ub 0 HC STK, K Javorku, Jilemnice
  LT H 15 Ub ^4.4 HC Pekárna, Čsl. legií, Jilemnice
  LT H 16 1 ^4 HD Garáže ČSAD, Čsl. legií, Jilemnice
  LT H 16 1 44 HD JIP velkoprodejna potravin, Branská, Jilemnice
  LT C 15 Ub 4 BB Dřevárna, Na drahách, Jilemnice
  LT C 25 Ub ^48.00 C Krajská správa silnic, Krkonošská, Jilemnice - Hrabačov
  LT C 22 Ub ^8X CC Býv. Kolora, Hybler, V Lipkách, Jilemnice - Hrabačov
  LT C 28 Ub ^00X ^CC Býv. Panský pivovar rodu Harrachů, Kostelní, Jilemnice
  3T LT P 28 Ub ^4.0 ^TV Plynová kotelna, Jana Weisse, Jilemnice
  areál Technolen, Branská, Jilemnice
  2T LT P 20 Ub 0 BB Technolen, Branská, Jilemnice
  LT H 15 Ub 4 HD Technolen, Branská, Jilemnice
Jindřichovice pod Smrkem MT C 55 Ub/1 488.0:0 H, CC Textilní továrna E. Heintschel & spol, Jindřichovice pod Smrkem
Jiřetín pod Bukovou MT T 62 Ub 0 2CC Býv. Tofa, Detoa Albrechtice, Jiřetín pod Bukovou
Jistebsko LT H 16 2 ^4 ^H^HD Býv. JZD, Areál firem, Pěnčín - Jistebsko
Josefův Důl LT C 41 Ub 48.8:8 CC Býv. Papírna Johan Predinger, Josefův Důl - Dolní Maxov
  LT H 17 Ub ^4 CD Sklárna Jablonex Group, Josefův Důl - Dolní Maxov
  LT C 33 Ub ^448.0:0 CC Býv. Kamenická huť K. Riedela, Josefův Důl
  LT C 30 Ub ^44.0 CC Býv. Huť Marie K. Riedela, Josefův Důl - Dolní Maxov
Kamenický Šenov LT C 19 Ub 4.0:0 CC Býv. Továrna na lustry Elias Palme, Lustrárenská, Kamenický Šenov
  LT C 25 Ub 888.0:0 CC Býv. Továrna na lustry Elias Palme, Lustrárenská, Kamenický Šenov
  LT C 30 Ub 888.0:0 CC Sklárna Jílek, Nová Huť, Kamenický Šenov
  LT C 27 Ub ^8.8:8 CC Severosklo, Stará Huť, Kamenický Šenov
  areál Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
  MT T 72 Ub/1 0 2CC Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
  LT C 42 Ub 0 CC Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
  LT C 27 Ub 0 CC Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
  LT P 19 Ub ^0 HD,C Preciosa, Huťská, Kamenický Šenov
Kořenov MT C 58 Ub 4.8:8 CC Býv. Přádelna bavlny J. Riedla, Kořenov
  PT S 14 Ub 4.0 HC Jizerská pila, Kořenov - Polubný
Košťálov LT C 40 Ub 44880.0:0 CC Býv. Barevna J.V. Hyblera, Košťálov
  LT C 16 Ub 48.0:0 CC Býv. Mlýn, Košťálov
  areál Býv. Mechanická tkalcovna J.V. Hyblera, Košťálov
  LT C 46 Ub 400.0:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna J.V. Hyblera, Trevos, Košťálov
  2T LT P 2X Ub 0 BB Býv. Mechanická tkalcovna J.V. Hyblera, Košťálov
Kravaře LT S 21 1 4 HC Základní škola, Školní, Kravaře
  LT C 15 Ub ^0X CC Býv. Mlékárna, Avena, Úštecká, Kravaře
Kruh u Jilemnice LT P 27 Ub 0 C Krkonošské sýrárny, Kruh u Jilemnice
Křižany MT P 60 2 A HD Býv. Uranový důl, Křižany
  LT C 33 Ub 4.8:8 CC Býv. Cihelna, Křižany
Kunratice u Cvikova LT C 3X Ub 44.4^?:? C^? Býv. Výroba obrazových rámů, Kunratice u Cvikova
Kuřivody 2T LT P 19 1 0 HD Kotelna Lenoxa, Kuřivody
Lázně Libverda LT C 4X Ub ?.0:0 ? Kolonáda, Lázně Libverda
Liberec I - Staré Město LT P 30 Ub 0 CC Výstaviště, Diamant Expo, Masarykova, Liberec I - Staré Město
  LT C 48 Ub 40.0:0 CC/CV Býv. Městské lázně císaře Františka Josefa I., Masarykova, Liberec I - Staré Město
  LT H 19 Ub ^4 C,H Krajská nemocnice, Husova, Liberec I - Staré Město
  LT H 20 Ub ^4 CC Auto Tatra, Ruprechtická, Liberec I - Staré Město
  LT S 18 Ub 00 HC Botanická zahrada, Purkyňova, Liberec I - Staré Město
  LT P 25 Ub 0.0 HD Technická univerzita, Studentská, Liberec I - Staré Město
Liberec II - Nové Město LT C 48 Ub 88.00 X CC DTZ, U Věže, Liberec II - Nové Město
  LT C 30 Ub ^4:4 CC Býv. Retex, Myslivecká, Liberec II - Nové Město
  LT H 18 Ub ^4 HD Ivan Pacák, Chrastavská, Liberec II - Nové Město
Liberec III - Jeřáb LT C 38 Ub 44.8:8 CC Býv. Továrna na sukna Wenzel F. Tschörner, Centrum Babylon, Nitranská, Liberec III - Jeřáb
  LT C 38 Ub ^4.4:4 CC Býv. Barevna a apretura Otto Stadler, Galerie RH Faktor, Na Zápraží, Liberec III - Jeřáb
  LT C 37 Ub 0.0:0 CC Býv. Staré pekárny, Hanychovská, Liberec III - Jeřáb
  LT C 8 Ub ^0X C Herna Bar Astra, U Nisy, Liberec III - Jeřáb
  LT H 16 Ub ^4 ^C,H,C Liberecká automobilová doprava, Šumavská, Liberec III - Jeřáb
  LT C 1X Ub 44.8X BB Ponyexpress, Hanychovská 328/10, Liberec III - Jeřáb
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. Městská jatka, Americká, Liberec III - Jeřáb
  LT C 4X Ub ?.8:8 CC Býv. Textilka, Tatranská, Liberec III - Jeřáb
  areál Býv. Barevna H. Schmidt, Licolor, Americká, Liberec III - Jeřáb
  MT C 50 Ub 888.0X CC Býv. Barevna H. Schmidt, Licolor, Americká, Liberec III - Jeřáb
  2T LT S 23 Ub 0 HC Býv. Barevna H. Schmidt, Licolor, Americká, Liberec III - Jeřáb
Liberec IV - Perštýn RU M 133 4 0 2HD Teplárna MVV Energie CZ, Dr. Milady Horákové, Liberec IV - Perštýn
  LT C 30 Ub ^8 CC Akademie J.A.Komenského, Revoluční 371/13, Liberec IV - Perštýn
  LT C 12 Ub 4.8X CC Býv. Zelinářství, U Sirotčince, Liberec IV - Perštýn
Liberec IX - Janův Důl LT C 15 Ub 4448.88X BB Býv. Koželužna, Miconex, V Horkách, Liberec IX - Janův Důl
Liberec V - Kristiánov MT C 73 Ub 0X CC Býv. Textilana, Jablonecká, Liberec V - Kristiánov
  LT C 15 Ub ^4.8X BB Býv. Tiskárna bratří Stiepelů, 8. března, Liberec V - Kristiánov
  LT M 3X 1 )( HD Býv. Textilana, Jablonecká, Liberec V - Kristiánov
Liberec VI - Rochlice LT C 45 Ub 0.0:0 CC Prospecta, Dr. Milady Horákové, Liberec VI - Rochlice
  MT C 50 Ub 8.0:0 CC GEA LVZ, Vesecká, Liberec VI - Rochlice
  LT C 19 Ub 0 CC ČSAD, České mládeže, Liberec VI - Rochlice
  LT C 4X Ub 80.0:0 CC Býv. Barevna a apretura Hugo Stöhr, Dr. Milady Horákové, Liberec VI - Rochlice
  LT H 19 Ub ^4 H Saint-Gobain Weber Terranova, Řepná, Liberec VI - Rochlice
Liberec VII - Horní Růžodol 2T MT P 80 5 0 ^L,HD Termizo, Dr. Milady Horákové, Liberec VII - Horní Růžodol
  PT C 14 Ub ^0 C Pneuservis Vitmajer, Karolíny Světlé, Liberec VII - Horní Růžodol
Liberec VIII - Dolní Hanychov LT C 40 Ub 88.0 CC Býv. LIAZ, Gall, Bánskobystrická, Liberec VIII - Dolní Hanychov
Liberec X - Františkov LT C 20 Ub 48.8 CC Imstav Group, Mydlářská, Liberec X - Františkov
  LT H 17 1 ^4 CC PPL CZ, Americká, Liberec X - Františkov
  LT H 19 Ub 4 HD, H, C Severochema, Vilová, Liberec X - Františkov
Liberec XI - Růžodol I LT S 35 Ub 0 HC Milko, Zahradní, Liberec XI - Růžodol I
  LT H 27 1 4 CC Gymnázium F.X.Šaldy, Partyzánská, Liberec XI - Růžodol I
Liberec XII - Staré Pavlovice LT C 36 Ub 44.8:8 CC Retex, Kateřinská, Liberec XII - Staré Pavlovice
  LT C 42 Ub 0.0X CC Lites Fire, Kateřinská, Liberec XII - Staré Pavlovice
  LT C 21 Ub ^4.8 H,CC Plaston Lebeda a syn, Selská, Liberec XII - Staré Pavlovice
  LT P 3X Ub 00 BB Lites Fire, Kateřinská, Liberec XII - Staré Pavlovice
  LT H 15 Ub 4 HD,C Strabag, Tř. gen. Svobody, Liberec XII - Staré Pavlovice
Liberec XIV - Ruprechtice LT H 16 1 4 CD Býv. Kotelna, Staškova, Liberec XIV - Ruprechtice
Liberec XIX - Horní Hanychov LT H 18 Ub 4 ^HD Základní škola, Ještědská, Liberec XIX - Horní Hanychov
Liberec XV - Starý Harcov LT P 25 Ub 0 H Otta Uchytil - Ekoli, Cidlinská, Liberec XV - Starý Harcov
Liberec XVI - Nový Harcov LT C 30 Ub 4.8:8 H,CC Stavební společnosti Syner, Lukášovská, Liberec XVI - Nový Harcov
Liberec XVII - Kateřinky LT C 21 Ub 4.0X CC Býv. Unica-Stamont, Kateřinská, Liberec XVII - Kateřinky
  LT C 31 Ub 44.8:8 H,CC SOU, Rudolfovská, Liberec XVII - Kateřinky
  LT C 31 Ub 0.0:0 CC Třídírna odpadu, Kateřinská, Liberec XVII - Kateřinky
  MT C 58 Ub 0.0 CC Býv. Továrna na sukno J. Salomon, Ravi Puls, Kateřinská, Liberec XVII - Kateřinky
  LT C 23 Ub 48.8X CC MS Holding, Kateřinská, Liberec XVII - Kateřinky
  LT S 31 Ub 0 HC Střední odborné učiliště nábytkářské, Horská, Liberec XVII - Kateřinky
  LT C 29 Ub ^48.0:0 ^^CC Býv. Trenklerova továrna na sukno, Litex, Kateřinská, Liberec XVII - Kateřinky
Liberec XVIII - Karlinky LT H 19 1 4 HD Realmont, Volgogradská, Liberec XVIII - Karlinky
Liberec XX - Ostašov LT H 16 1/1 4 H,C Framil, Šrámkova, Liberec XX - Ostašov
  LT C 34 Ub ^8:8 CC Býv. Interlana, Bertero, Švermova, Liberec XX - Ostašov
  LT P 3X 1 0.0 CC Slévárna Ostašov, Švermova, Liberec XX - Ostašov
Liberec XXII - Horní Suchá LT C 20 Ub ^4.0:0 ^C Libena, Svárovská, Liberec XXII - Horní Suchá
Liberec XXIX - Kunratice LT H 19 Ub ^4 HD,H,C Novoplast, Lučanská, Liberec XXIX - Kunratice
Liberec XXV - Pilínkov LT P 35 Ub 0 HD Preciosa závod 03, Sklářská, Liberec XXV - Pilínkov
Liberec XXV - Vesec LT C 15 Ub ^4 ^C Modelárna Liaz, Kamenická, Liberec XXV - Vesec
Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou LT P 20 Ub 0 CC Býv. Vratislavická kyselka, Prosečská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
  areál Intex, Tanvaldská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
  MT C 74 Ub 00^14.0:14 CC Býv. Výroba koberců Ignaz Ginzkey a Co., Intex, Tanvaldská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
  MT P 50 Ub 0 Y Intex, Tanvaldská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
  areál Pivovary Vratislavice nad Nisou, Hols, Tanvaldská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
  MT C 51 Ub 888.0X CC Pivovary Vratislavice nad Nisou, Tanvaldská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
  2T LT C 22 Ub K 8X K BB Pivovary Vratislavice nad Nisou, Tanvaldská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
  MT C 5X Ub ?.8:8 ? Pivovary Vratislavice nad Nisou, Tanvaldská, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
Liberec XXXII - Radčice LT C 35 Ub 4.8:8 CC ABS-Požární konstrukce, Hejnická, Liberec XXXII - Radčice
Liberec XXXIII - Machnín LT P 29 1 0 HD,HC Liberecká obalovna, Hrádecká, Liberec XXXIII - Machnín
  LT C 27 Ub ^8 CC Archiv Machnín, Stará, Liberec XXXIII - Machnín
Libštát LT C 40 Ub 448.8:8 CC Býv. Mechanická tkalcovna Dr. Kramáře, Libštát
  LT C 32 Ub 440^0:0 CC Býv. Cihelna, Libštát
  LT C 23 Ub ^44 CC Býv. Strojírny, Libštát
Líšný areál Liglass, Líšný
  LT C 30 Ub 4.8:8X CC Býv. Přádelna bavlny J. Menčík, Líšný
  LT C 30 Ub 0 CC Býv. Přádelna bavlny J. Menčík, Líšný
  LT P 2X Ub 0 BB Liglass, Líšný
Lomnice nad Popelkou LT C 35 Ub 80.0:0 CC LKV Kovovýroba, plk. Truhláře, Lomnice nad Popelkou
  LT C 41 Ub 48.8:8 CC Býv. Mechanická tkalcovna, Antala Staška, Lomnice nad Popelkou
  LT C 19 Ub ^0:0 CC Ason interier, Smetanova, Lomnice nad Popelkou
  LT C 16 Ub 0X CC Ason interier, Smetanova, Lomnice nad Popelkou
  LT C 33 Ub 8880.0X CC Býv. Mechanická tkalcovna, Kampelíkova, Lomnice nad Popelkou
  LT C 20 Ub K 0:0 CV,BB Býv. Rohanský pivovar a sladovna, Pivovarská, Lomnice nad Popelkou
  LT C 23 Ub ^8.0X ^CC Továrna na výrobu nábytku, Jilemnická, Lomnice nad Popelkou
  2T LT S 31 1 4 ^2HC Kotelna, Smetanova, Lomnice nad Popelkou
  LT P 29 Ub 4.0 C Technické služby města, K Urnovému háji, Lomnice nad Popelkou
Lučany nad Nisou LT C 36 Ub ^80.0:0 CC Sklárna Jablonex Group, Lučany nad Nisou
  LT C 4X Ub 48.8:8 ? Býv. Sklárna, Aldit, Lučany nad Nisou
  areál Býv. Jizerské sklo, Lučany nad Nisou
  LT C 31 Ub 80.0:0 CC Býv. Jizerské sklo, Lučany nad Nisou
  LT C 29 Ub ^0.0:0 CC Býv. Jizerské sklo, Lučany nad Nisou
Malá Skála LT C 2X Ub K 8:8 C Býv. Hraběcí pivovar, Sklárna, Malá Skála
  LT C 16 Ub ^4:4 C Býv. Hraběcí pivovar, Sklárna, Malá Skála
Malý Rohozec LT C 1X Ub K 0 K   Pivovar Rohozec, Malý Rohozec
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Pivovar Rohozec, Malý Rohozec
Martinice v Krkonoších LT C 27 Ub ^8.0 CC Kolora, Martinice v Krkonoších
  LT P 22 Ub 0 CC Kolora, Martinice v Krkonoších
Mimoň LT C 32 Ub 0^0:0 CC Býv. Pila, Ralská, Mimoň
  LT C 20 Ub 0.0:0 čh C Areál služeb, Křížová, Mimoň
  MT C 50 Ub 0.0 CC Teplárna, Sídliště pod Ralskem, Mimoň
  LT C 30 Ub 0:0 CC Býv. První mimoňská továrna na prádlo EMES Müller & Seide, Nádražní, Mimoň
  LT C 48 Ub 00.0X CC Mitop, Pertoltická, Mimoň
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Rukavičkárna, Pražská, Mimoň
  LT C 30 Ub 48.8^80:0 CC Býv. Tkalcovna Hutter & Schrantz, Pražská, Mimoň
  LT H 20 Ub 4 CC, HD Areál služeb, Křížová, Mimoň
  LT C 15 Ub ^4.4:4 CV Býv. Vodárna, Nádražní, Mimoň
  LT C 35 Ub 40^0.0X ^CC Býv. Továrna na ohýbaný nábytek D. G. Fischel & Söhne, Hvězdovská, Mimoň
  LT H 22 Ub ^4 HD^HD ZZN Polabí, Potoční, Mimoň
  3T LT P 26 1 4.0 2HD Farma Solany, Okrouhlická, Mimoň
  LT H 18 Ub 444 CC/CV Býv. Truhlářství, Malá, Mimoň
  LT C 1X Ub K 0:0 K ? Býv. Pivovar, Nám. Čsl. armády, Mimoň
  LT C 1X Ub ^4:4 C Býv. Pivovar, Nám. Čsl. armády, Mimoň
  LT H 18 1 4 HD Pila, Ralská, Mimoň
  PT C 10 Ub ^48.8X CC Býv. Kyblíkárna, Malá, Mimoň
Mníšek - Fojtka LT C 27 Ub ^4.0:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna F. Fritsch a spol., Fojtova, Mníšek - Fojtka
Mníšek u Liberce LT C 32 Ub ^8:8 CC J. G. Heusser, Frýdlantská, Mníšek u Liberce
  LT C 24 Ub 8.0:0 CC Býv. Hadrárna, Novoveská, Mníšek u Liberce
Nová Ves LT C 36 Ub ^48.8:8 CC Býv. Přádelna J. H. Altschul, Enroll CZ, Nová Ves
Nové Město pod Smrkem MT T 88 Ub 0 CC Výtopna, Vaňkova, Nové Město pod Smrkem
  LT C 28 Ub 4.0 CC Městské Lázně, Ludvíkovská, Nové Město pod Smrkem
  LT C 26 Ub 4.0 CC Stavební firma Kvapil, Nádražní, Nové Město pod Smrkem
  LT C 35 Ub 0 CC Býv. Státní statek, Zámečnictví Sekra, Husova, Nové Město pod Smrkem
  2T LT P 22 1 0^ HD Kotelna, Mánesova, Nové Město pod Smrkem
Noviny pod Ralskem LT H 16 1 ^4 H^H Býv. Zemědělské družstvo, Noviny pod Ralskem
Nový Bor MT T 68 1 0 2CC Teplo, Wolkerova, Nový Bor
  LT C 32 Ub 0.0 CC Sklárna Egermann, Nemocniční, Nový Bor
  LT C 30 Ub 480.0:0 CC Glass Centrum, Sklářská, Nový Bor
  LT C 28 Ub 88.0:0 CC Býv. OSP, Aveniro, B. Egermanna, Nový Bor - Arnultovice
  LT P 46 Ub 0 T Teplo, Wolkerova, Nový Bor
  MT T 68 1 0 2CC Sklárna Slavia, Sluneční, Nový Bor
  LT C 25 Ub ^0X ^CC Býv. Městská parní elektrárna, Dvořákova, Nový Bor
  LT S 30 Ub 8.0 HC Kotelna Teplo, Rumburských hrdinů, Nový Bor
  LT C 30 Ub 40.0:0 čh CV Býv. Pivovar pánů z Dubé, Nový Bor - Pihel
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Býv. Pivovar pánů z Dubé, Nový Bor - Pihel
  PT C 14 Ub 4^4.4:4 ^C Býv. ZNZ Zemědělský výkup, Gen. Svobody, Nový Bor
  areál Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
  MT C 50 Ub 0.0:0 CC Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
  MT C 38 Ub 0.0X CC Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
  LT C 38 Ub 0.0X CC Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
  MT C 38 Ub 0.0X CC Crystalex, B. Egermanna, Nový Bor
Oldřichov v Hájích LT C 25 Ub 4.8:8 CC Zámečnictví, Oldřichov v Hájích
  LT C 20 Ub 4.8X CC Býv. Textilka, Oldřichov v Hájích
  LT C 1X Ub 4:4 BB Býv. Textilka, Oldřichov v Hájích
  LT P 16 Ub 4.0 HD Kotelna pro výrobu tepla z biomasy, Oldřichov v Hájích
Osečná LT C 28 Ub ^88.0:0 CC Lázně, Osečná - Lázně Kundratice
  LT C 21 Ub 0:0 čh CC Statek, Osečná
Paseky nad Jizerou LT C 17 Ub ^0:0 CC Pila, Paseky nad Jizerou
  LT C 35 Ub 0.0 CC Býv. Papírna, Emba, Paseky nad Jizerou
Pěnčín 2T LT S 24 Ub 0 2HC Skleněná bižuterie, Pěnčín - Alšovice
  LT H 16 1 ^4 ^HD Pila, Pěnčín - Krásná
Peřimov LT S 30 Ub 0 HC Zemědělské družstvo Mříčná, Peřimov
Plavy MT C 50 Ub 4.0:0 CC Kümpers textil, Plavy
  LT C 29 Ub 8.0:0 CV Sběrné suroviny Shark, Plavy
  MT C 51 Ub 44.88:8 CC Seba T - závod 05, Plavy - Mlýnska
Poniklá LT C 28 Ub 888.0:0 CC Býv. Interlana, Singing Rock, Poniklá
  LT C 30 Ub 88.0:0 CC Býv. Agrokrm, Poniklá - Přívlaka
  LT C 43 Ub 888.0X CC Býv. Přádelna Henschke, Poniklá
Prácheň LT C 29 Ub 88.0 CC Býv. Sklářská huť, Prácheň
Prysk LT C 32 Ub 8.0 CC Preciosa, Prysk
Přepeře LT C 30 Ub 0 CC Automatický mlýn a mechanická tkalcovna Karla Kopala, Přepeře
  areál Zemědělské družstvo, Přepeře
  LT H 16 Ub 4 BB,CC Zemědělské družstvo, Přepeře
  LT P 16 Ub 4.0 HC Zemědělské družstvo, Přepeře
Příchovice LT C 30 Ub 40.0 CC Býv. LIAZ - závod 01, Příchovice
Příkrý PT C 13 Ub 4.8:8 C Panolak, Příkrý
Příšovice LT C 45 1 0 CC Panelárna, Příšovice
  LT C 34 Ub ^0:0 HD^CC Mrazírny Baltaxia, Příšovice
  3T LT P 17 Ub 0 TC Česká pošta, Příšovice
  PT C 1X Ub ^0:0 čh BB Býv. Palírna alkoholu, Příšovice
Ralsko LT C 24 Ub 0:0 CC Býv. Padáčkárna, Ralsko - Boreček
  LT S 15 1 0 HC Býv. Vojenské letiště, Ralsko - Hradčany
  MT T 55 1 0 2CC Teplárna MVV Energie CZ, Ralsko - Ploužnice
  LT C 36 1 0 2CC Kafilérie SAP, Ralsko - Boreček
Raspenava MT C 52 Ub 4480.0:0 2CC Býv. Přádelna česané příze, Steinel, Nábřeží, Raspenava
  LT C 25 Ub 0 CC Brest, Luční, Raspenava
  LT C 26 Ub 4.8:8 CC Brest, Luční, Raspenava
  LT C 24 Ub ^8 ^CC Acera, Hejnická, Raspenava
  LT C 25 Ub 4.8:8 čh CC Býv. Prefa, Fučíkova, Raspenava
  LT H 24 1 4.4^4N4 H Býv. Kotelna, Moskevská, Raspenava
  LT H 16 Ub 4 CC Býv. Učiliště, Nádražní, Raspenava
Rokytnice nad Jizerou LT C 39 Ub 88.0:0 CC Býv. Mechanická tkalcovna J. W. Riegel, Rokytnice nad Jizerou - Vilémov
  LT C 21 Ub 444.8:8 CC Eprona, Rokytnice nad Jizerou
  LT C 36 Ub 0.0:0 CC Býv. Seba T - závod 11, RTK, Rokytnice nad Jizerou
  LT C 24 Ub 448.8 CC Býv. Electromont, Rokytnice nad Jizerou
  3T LT P 16 2 0 2HD Základní škola, Rokytnice nad Jizerou
  areál Býv. Rotextil, Rokytnice nad Jizerou
  LT C 23 Ub 44.0 CC Býv. Rotextil, Rokytnice nad Jizerou
  LT S 36 Ub 0 HC Býv. Rotextil, Rokytnice nad Jizerou
Rovensko pod Troskami LT C 36 Ub 48.0:0 CC/CV Býv. Mlékárna, Tyršova, Rovensko pod Troskami
Roztoky u Jilemnice LT C 38 Ub   CC P-Kvartet, Roztoky u Jilemnice
  LT C 41 Ub 8.0:0 CC Tropico plus, Roztoky u Jilemnice
Rychnov u Jablonce nad Nisou MT C 70 Ub/3 4.0 CC Liberecké kotlárny Hölter, Tovární, Rychnov u Jablonce nad Nisou
  LT C 22 Ub 0 C Chemiko, Kokonínská, Rychnov u Jablonce nad Nisou
Rynoltice LT C 1X Ub 48.8:8 ? Býv. Mydlárna a svíčkárna Georga Schichta, Rynoltice
  LT C 3X Ub 48.0:0 ? Býv. Mlékárna, Rynoltice
  LT C 4X Ub ?.?.:? ? Býv. Tkalcovna, Rynoltice
  LT C 1X Ub ^44.8X BB Býv. Vodárna, Rynoltice
  LT P 20 Ub 00 HC Gesta, Rynoltice
Semily MT T 62 1 0 2CC Kotelna, Luční, Semily
  LT C 32 Ub 48.8:8 CC Býv. Tofa, Družstevní, Semily
  RU T 105 1 0 2CC Býv. Kotelna, Bavlnářská, Semily - Řeky
  LT C 33 Ub ^8:8 CC Býv. Melichova tkalcovna, Vejvarovo nábřeží, Semily
  LT C 19 Ub 880.0X CC Býv. OSP, Nádražní, Semily
  MT T 65 Ub 0 CC Býv. Technometra, AXL hydraulika, 3. května, Semily
  3T LT P 31 Ub 0 T Kotelna II, Textilní, Semily - Řeky
  LT C 30 Ub ^0 CC Býv. Tofa, Jamall, Ke stadionu, Semily
  LT C 49 Ub 448.8X CC Býv. Kartounka F. Schmitt, 3. května, Semily
  LT H 15 Ub ^4 CC Zahradnictví, Bítouchovská, Semily
  LT C 35 Ub 88.0X CC Polyform, Bořkovská, Semily
  LT P 20 Ub 000 HC Semilské strojírny, Bořkovská, Semily
  areál Býv. Kolora, Hybler Textil, Bavlnářská, Semily
  MT C 54 Ub 48.0:0X CC Býv. Přádelna a tkalcovna bavlny, Bavlnářská, Semily
  MT C 5X Ub 488.8:8   Přádelna a tkalcovna bavlny, Bavlnářská, Semily
Skalice u České Lípy areál Býv. Sklárna Antonín Rückl a synové, Europrofiglass, Skalice u České Lípy
  LT C 39 Ub/2 0 C/T,CC Býv. Sklárna Antonín Rückl a synové, Europrofiglass, Skalice u České Lípy
  2T LT P 18 Ub ^0 H Býv. Sklárna Antonín Rückl a synové, Europrofiglass, Skalice u České Lípy
Slaná LT C 32 Ub/1 48.8X CC Býv. Kolora, Beneš a Lát slévárna a strojírna, Slaná
  LT C 32 Ub 44.88 CC Býv. Vista, Beneš a Lát slévárna a strojírna, Slaná - Sutice
  LT C 27 Ub 888.0X CC Býv. Tkalcovna, Slaná - Bořkov
Sloup v Čechách LT C 26 Ub ^8:8 HD,CC Truhlářství, Cvikovská, Sloup v Čechách
  LT H 17 Ub 4 CD Domov důchodců, Novoborská, Sloup v Čechách
Smržovka LT C 38 Ub 0.0 CC Jablonex Group, Na Planinách, Smržovka
  LT C 49 Ub 48.0X CC Seba T - závod 06, Hlavní, Smržovka - Dolní Smržovka
  MT C 58 Ub 448.0:0A CC Býv. Přádelna Johanna Priebsche, Klášterní, Smržovka - Dolní Smržovka
  LT C 20 Ub ^44.80X CC Strojobal, Rooseweltova, Smržovka
  2T LT H 19 1 ^4 HD Býv. Sklárny, Občanská, Smržovka
  LT C 4X Ub 44.8:8   1. Přádelna Johann Priebsch Erben, Hlavní, Smržovka - Dolní Smržovka
  PT C 13 Ub ^4.4:4 C Viaflex, Husova, Smržovka
Sosnová LT S 39 Ub 0 HC Krajská správa silnic, Sosnová
Srní u České Lípy areál Býv. Pila Kimos, Ladeo, Srní u České Lípy
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Pila Kimos, Ladeo, Srní u České Lípy
  LT P 23 Ub 0 TC Býv. Pila Kimos, Ladeo, Srní u České Lípy
  LT P 2X Ub 0 BB Býv. Pila Kimos, Ladeo, Srní u České Lípy
Stráž nad Nisou LT C 31 Ub 4.8:8 HD^CC Hrádek, Kateřinská, Stráž nad Nisou
  LT C 27 Ub ^4.8:8 H^CC Retex, Oblouková, Stráž nad Nisou
Stráž nad Nisou - Svárov LT C 25 Ub 44.8:8 CC Dimatex CS, Stará, Stráž nad Nisou - Svárov
  LT C 32 Ub ^8:80 CC ATS Svárov, Stará, Stráž nad Nisou - Svárov
Stráž pod Ralskem MT S 80 1 ¤.0 HC Diamo chemická těžba, Stráž pod Ralskem
  LT C 32 Ub ^0 CC Sídlištní kotelna, Mimoňská, Stráž pod Ralskem
  LT H 16 Ub ^4 C Penzion EMGE, Dubnická, Stráž pod Ralskem
  areál Býv. Uranový důl, Diamo, Stráž pod Ralskem
  RU T 111 1 0 2CC Býv. Uranový důl, Diamo, Stráž pod Ralskem
  MT S 89 1 ¤¤.0 HC Býv. Uranový důl, Diamo, Stráž pod Ralskem
  LT S 31 Ub 0 HC Býv. Uranový důl, Diamo, Stráž pod Ralskem
Stružinec LT P 20 Ub 0 HC Býv. Textilka Kučera a spol., Stružinec
  LT C 4X Ub ^48:8 ? Býv. Textilka Kučera a spol., Stružinec
Stružnice LT C 27 Ub 4^44.8:8 CC Býv. Parní bělidlo a tiskárna látek Franz Wöhle & Söhne, Stružnice - Jezvé
  PT C 13 Ub 4.8^8:8 CC Býv. Kovárna, Stružnice - Jezvé
  LT C 1X Ub 4.0:0 čh BB Býv. Pekárna, Stružnice - Jezvé
  LT C 2X Ub 448.0:0 ? Býv. Pivovar, Stružnice - Jezvé
  LT C 4X Ub ?.?:? ? Býv. Barvírna Franz Wöhle & Söhne, Stružnice - Jezvé
Studenec LT C 18 Ub 4.4:4 CC Zemědělské družstvo, Studenec
  LT C 34 Ub/1 0 CC Tessitura Monti Cekia, Studenec
Svijany LT C 23 Ub ^8.0:0 CC Pivovar, Svijany
  LT C 21 Ub K 0:0 K C Pivovar, Svijany
  2T LT P 15 1 0 HD Pivovar, Svijany
  LT C 2X Ub 0:0 ? Pivovar, Svijany
Svojkov LT H 15 Ub ^4 C Býv. Hospodářská budova zámku, Svojkov
Svor areál Býv. Sklářská huť Tereza, Svor
  LT C 31 Ub 0:0 CC Býv. Sklářská huť Tereza, Svor
  LT C 32 Ub 888.0:0 CC Býv. Sklářská huť Tereza, Svor
Tanvald LT P 25 Ub 0 TC Nemocnice, Nemocniční, Tanvald
  MT T 96 1 0 2CC Výtopna, Pod Špičákem, Tanvald
  LT S 30 Ub 0 HV Výtopna, Pod Špičákem, Tanvald
  areál Býv. Seba T - závod 01, Krkonošská, Tanvald
  MT C 73 Ub 0 CC Býv. Seba T - závod 01, Krkonošská, Tanvald
  LT P 24 Ub 0 HD Býv. Seba T - závod 01, Krkonošská, Tanvald
Těpeře LT C 17 Ub ^44 HD,CC Bijoux Estrela, Těpeře
Turnov LT S 33 Ub 0 6HC Výtopna MTT, Kosmonautů, Turnov
  3T LT S 24 Ub 0 HC Výtopna MTT, Žižkova, Turnov
  LT C 20 Ub 0:0 C Nádraží ČD Turnov, Turnov
  LT C 16 Ub ^4.0:0 C Býv. Městská jatka, Sobotecká, Turnov
  MT T 64 1/1 0 2CC Šroubárna, Bezručova, Turnov
  LT C 33 Ub 0.0 2CC Výtopna, Přepeřská, Turnov
  LT H 16 Ub 4.44 CC Brusírna drahokamů Hermann a Palma (BLS), Palackého, Turnov
  4T LT S 30 Ub 0 4HC Dioptra, Sobotecká, Turnov
  LT C 32 Ub 448.8X CC Býv. Provazárna, Palackého, Turnov
  LT H 16 Ub/1 4 H,HD Maškovo zahradnictví, Sobotecká, Turnov
  LT C 34 Ub 0 CC Sklostroj, Přepeřská, Turnov
  LT H 16 Ub 4 HD Trima, Nudvojovická, Turnov
  LT H 17 Ub ^4 C Býv. Městská jatka, Sobotecká, Turnov
  LT C 20 Ub K 8:8 K BB Býv. Pivovar a výrobní podnik hostinských, Sobotecká, Turnov
  LT C 1X Ub ^4 BB Býv. Pivovar a výrobní podnik hostinských, Sobotecká, Turnov
  LT P 42 1 0 HD Preciosa - závod 04, Přepeřská, Turnov
  LT S 24 Ub 0 HC Panochova nemocnice, 28. října, Turnov
  3T LT P 23 1 ^0 HD Výtopna MTT, Perlová, Turnov
  LT P 21 Ub 0 HC Střední uměleckoprůmyslová škola, Skálova, Turnov
  PT C 11 Ub ^8.0:0 C Býv. Zahradnictví, Benátky, Turnov
  LT C 20 Ub ^00 CC,H Terra, Koňský trh, Turnov
  LT C 22 Ub ^4:4 CC Titania Lux, Trávnice, Turnov
  LT C 1X Ub K 4:4 ? Býv. Parostrojní pivovar a sladovna Josefa Táborského, Sobotecká, Turnov
  LT P 19 Ub ^H4.P0 ^HC TR Antoš, Nad Perchtou, Turnov
Velké Hamry MT C 61 Ub 4.8:80 CC Býv. Přádelna a tkalcovna Johan Liebieg, Velké Hamry - Svárov
  MT C 54 Ub 88.0X CC Býv. Přádelna a sklárna Johan Liebieg, Golem, Velké Hamry
Velký Grunov LT C 35 Ub 44.8:8 CC Býv. Továrna na sukno, Velký Grunov
  LT C 2X Ub 4.8:8 čh BB Býv. Mlékárna, Velký Grunov
  LT H 18 1 4 CC Mlýn Poly-Feed, Velký Grunov
  LT H 16 1 ^4 HD ZOD Brniště, Velký Grunov
Velký Valtinov LT C 22 Ub K 00:0 BB Býv. Zámecký pivovar Walten, Velký Valtinov
Ves u Černous LT C 31 Ub 0.0:0 CC Býv. Bytex, Ves u Černous
Víchová nad Jizerou LT C 35 Ub 0.0:0 CC Býv. Mileta, Profis Nábytek, Jizerská, Víchová nad Jizerou
  LT C 42 Ub 88.0:0 CC Býv. Mileta, Jizerská, Víchová nad Jizerou
  LT P 18 Ub 0.0 HC Býv. Mileta, Jizerská, Víchová nad Jizerou
  LT C 26 Ub 8.0 CC Desmo, Víchová nad Jizerou
Višňová LT C 47 Ub 88.0 CC Juta, Višňová
  LT C 3X Ub 44.0:0   Přádelna Heinrich Müller, Višňová
Vítkovice v Krkonoších LT C 22 Ub 4.0 CC Seba T - závod 14 Tkalcovna, Vítkovice v Krkonoších
Volfartice LT C 24 Ub 0 CC Továrna Hesting, Volfartice
Všeň LT H 17 Ub ^4 CD Agro Český Ráj, Všeň
Vysoké nad Jizerou LT C 15 Ub ^0 C Pekárna, Vysoké nad Jizerou
  LT C 35 Ub 0.00:0 CC Seba, Vysoké nad Jizerou
Záhoří LT P 21 Ub 8.00 HC JZD, Záhoří
Zahrádky 2V PT C 1X Ub 4^48:8 BB Býv. Zámecký skleník, Zámek Zahrádky, Zahrádky
Zahrádky 4T LT P 25 2 0 2HD Úpravna vody, Zahrádky
  LT C 15 Ub 4.0:0 CV Býv. Pivovar, Zahrádky
Zákupy LT C 29 Ub 88.8:8 CC Býv. Cihelna, Zákupy
  LT H 15 Ub 4 CC Býv. Cihelna, Zákupy
  LT C 36 Ub/1 0.0 CC Býv. Retex, Koželužská, Zákupy
  LT S 32 1 0 HC Truhlárna, Akros, Nádražní, Zákupy
  LT C 29 1 0.0 2CC Plynová kotelna, Nové Zákupy, Zákupy
Zálesní Lhota LT C 32 Ub 0 CC Pila, Zálesní Lhota
Zásada LT C 34 Ub 880.0 CC/CV Býv. Cihelna, Technická guma Teguza, Zásada - Plchov
  MT S 67 1 ¤.0 HC Býv. Železnobrodské sklo, Preciosa Ornela, Zásada
Zlatá Olešnice LT S 34 Ub 0 HC Kotelna, Na Vrších, Zlatá Olešnice
  LT C 31 Ub 0:0X CV Býv. Pila, Zlatá Olešnice
Žandov LT C 39 Ub 0 čh CC Sauer, Nádražní, Žandov
Železný Brod MT C 52 Ub 444.8:80A CC Hybler Textil - závod 02, Průmyslová, Železný Brod
  LT C 49 Ub 444A.880X CC Hybler Textil - závod 02, Průmyslová, Železný Brod
  LT C 35 Ub 0 CC Býv. Železnobrodské sklo, Průmyslová, Železný Brod
  3T LT P 28 Ub 4.0 TC Býv. Železnobrodské sklo, Průmyslová, Železný Brod
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Znak Malá Skála, Jirchářská, Železný Brod