Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
LT H 19 1 ^4 HD Ceramco zodiac, Saská, Aš
  LT C 2X Ub ^88:8 CC Textilní výroba Gustav Schmidt, Dukelská, Aš
  LT C 3X Ub 4.0:0 CC Barevna Christian Kirchhoff, Saská, Aš
  LT C 2X Ub ^4 BB Tkalcovna Singer & Co., Kostelní, Aš
  LT C 2X Ub 4.8:8   Býv. Textilní továrna Geipel & Jäger, Příkrá, Aš
  LT C 2X Ub ^4 C Porcelánka Rudolf Hofmann, Hvozd, Aš
  LT C 4X Ub 4.8:8 CC Tkalcovna Klaubert, Slepá, Aš
  LT C 3X Ub 4.8:8 CC Tkalcovna Klaubert, Slepá, Aš
  LT C 26 Ub 0.0 CC Tritia, Chebská, Aš
  LT C 28 Ub 88.0X CC Gymnázium, Kotkova, Aš
  LT C 32 Ub 800.0:0 CC Přádelna, Sadová x Hlavní, Aš
  LT C 38 Ub 440.0:00 A CC Býv. Textilní továrna Geipel & Jäger, Příkrá, Aš
  MT T 80 1/1 0 2H 2CC Tkalcovna Fischer, Okružní, Aš
  LT C 2X Ub 4.8:8 BB Býv. Tkalcovna Ferdinand Hofmann, Chebská, Aš
  LT C 27 Ub 488.88X C Střední průmyslová škola textilní, Gustava Geipela, Aš
  RU M 100 2 0 2HD Teplárna, Hedvábnická, Aš
  LT P 27 1 4¤.0 HD Astos, Na Mýtině, Aš
  LT C 37 Ub 4.8:8 CC Býv. Barevna Adler, Kamenná, Aš
  LT C 38 Ub 0.0:0 CC Gealan Czech, Dlouhá, Aš
  MT T 66 1 0 2CC Teplárna, Hedvábnická, Aš
  LT H 18 1 ^4 HC Čistička odpadních vod, Saská, Aš
Dolní Žandov LT H 20 1 ^4 HD Hasičská zbrojnice, Dolní Žandov
  LT S 28 Ub 0 HC Průmyslový areál, Dolní Žandov
  LT H 1X 2 4 BB Agro & Kombinát, Dolní Žandov
Doubrava LT C 4X Ub 4.0:0 BB Barevna Christian Geipel & Sohn, Doubrava
  LT C 2X Ub ^44:4 BB Býv. Barevna Christian Geipel & Sohn, Doubrava
Františkovy Lázně MT C 80 Ub/2 0.0 CC Františkolázeňská výtopna, Konečná, Františkovy Lázně
Hazlov LT C 41 Ub 48.0:0 CC Býv. Přádelna C. B. Göldner, Hazlov
  LT C 27 Ub 48.0 X CC Abydos, Hazlov
Hranice LT C 18 Ub 88.0X CC Sklárna, Tovární, Hranice u Aše
Cheb MT T 68 1/2 0 2CC Nemocnice, K Nemocnici, Cheb
  MT C 50 1 0.0 2CC Terea, Americká, Cheb - Skalka
  MT S 50 1 0 HC Depo kolejových vozidel, K výtopně, Cheb
  4T LT P 21 1 0 2HD Kotelna, Divadelní náměstí, Cheb
  LT C 30 Ub ^0:0 CC Proxima service, Pobřežní, Cheb
  LT H 15 1 4.4 C Auto Sael, Truhlářská, Cheb
  LT C 17 Ub ^44:4 CC Býv. Masokombinát, Wolkerova x Pražská, Cheb
  LT C 27 Ub 48.0X CC Býv. Pekárna, Svobody x Evropská, Cheb
  LT P 3X Ub 0 BB Terea, Americká, Cheb - Skalka
  LT H 16 1 ^44:4 H Bohemia Lignum, Pekařská, Cheb
  LT C 26 Ub ^40.0 CC Býv. Pekárna, Dyleňská, Cheb
  LT C 29 Ub 4.0^0:0 čh HD,C Býv. Jednota, Albert, Evropská, Cheb
  LT C 2X Ub ^48.0 BB Býv. Pivovar Spröten, Dyleňská x Palackého, Cheb
  LT S 32 Ub 4.0 HC Nekotex, Pekařská, Cheb
  LT S 2X Ub ^4 BB Kotelna Spáleniště, Pastýřská, Cheb
  LT S 2X Ub ^4 BB Kotelna Spáleniště, Pastýřská, Cheb
  LT C 29 Ub 40.0X CC Truhlářství, Pražská, Cheb
  LT S 2X Ub 0 BB Kotelna Terea, Riegrova, Cheb
  LT S 2X Ub 0 BB Kotelna Terea, Riegrova, Cheb
  MT T 62 1 0 2CC Kotelna Zlatý Vrch, Slavice, Cheb
  LT P 2X Ub 0X CC Býv. Masokombinát, Wolkerova x Pražská, Cheb
  LT C 4X Ub 4.0:0 ? Býv. První akciový pivovar, Pivovarská, Cheb
  LT H 16 Ub 4 HD^HD ÚSKK, Vrázova, Cheb
Cheb - Dolní Dvory 5T LT P 27 1 0 3HC Euron, Cheb - Dolní Dvory
  LT H 17 1 ^4 HD Roline, Karlovarská, Cheb - Dolní Dvory
Cheb - Hrozňatov LT C 39 Ub 0.0:0 CC Býv. Kochova papírna, Cheb - Hrozňatov
Jesenice LT H 23 Ub 444 H HFK Delta, Jesenice
Krásná LT C 2X Ub 4.0:0 CC Akciový pivovar, Sibiřská, Krásná
  LT H 16 1 ^4 C Býv. Rota Újezd, Krásná
  MT C 62 Ub 0.0 CC Býv. Přádelna, Krásná
  LT S 28 Ub 0 HC Slévárna Heunisch, Sibiřská, Krásná
Libá MT C 52 Ub 0.0:0 CC Býv. Přádelna C. B. Göldner, Libá
Luby LT C 25 Ub 0 CC F. P. Technik - Nástrojárna, Luční, Luby
  LT C 36 Ub ^0:0 CC F. P. Technik, Tovární, Luby
  LT C 16 Ub 448.8:8 ^H Neznámá továrna, Sokolovská, Luby
  MT S 50 Ub 0 HC Býv. Cremona, Strunal, Petra Bezruče, Luby
Mariánské Lázně LT P 2X Ub 0 C Výtopna Dalkia, Nákladní, Mariánské Lázně
  RU T 102 1/1 0 2H,2CC Výtopna Dalkia, Nákladní, Mariánské Lázně
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Pila ZDP, U Pily, Mariánské Lázně
  LT C 4X Ub 0:0 CC Hotel Nové lázně, Reitenbergerova, Mariánské Lázně
  LT C 17 Ub 4.0 CC Býv. Zahrádkářství, Ke Kasárnům, Mariánské Lázně
  PT C 13 Ub 4.0:0 C Městské zahradnictví, Ruská 3, Mariánské Lázně
Nový Hrozňatov LT C 2X Ub ^0 C Býv. Hartova cihelna, Nový Hrozňatov
Plesná MT C 77 Ub 00.0:0 CC Býv. Továrna na stávkové zboží Johna Lehrmana, Tovární, Plesná
  LT C 31 Ub 00.0:0 CC Býv. Továrna na trikotové zboží K.R. Brauna, Nádražní, Plesná
  LT C 3X Ub 0.0:0 CC Býv. Továrna na stávkové zboží Johna Lehrmana, Tovární, Plesná
  LT C 29 Ub 0.0X CC Býv. Päsoldova textilka, Elroz, Průmyslová, Plesná
  LT P 20 1 0 HD Plynová kotelna, Šestidomí, Plesná
  MT S 64 1 ¤.0 HC Býv. Päsoldova textilka, Elroz, Průmyslová, Plesná
Podhradí LT C 36 Ub 8888.8:8 CC Býv. Textilní továrna Adler a Nickerl, Podhradí
Prameny LT C 2X Ub 4.0:0 ? Býv. Rudolfův & Giselin pramen, Prameny
Stará Voda areál Slévárna čediče a eucoru Eutit, Stará Voda
  LT S 19 Ub 0^0 HC Slévárna čediče a eucoru Eutit, Stará Voda
  LT P 16 Ub 8.0čh H Slévárna čediče a eucoru Eutit, Stará Voda
  LT S 15 Ub 4.0 HC Slévárna čediče a eucoru Eutit, Stará Voda
Studánka - Novosedly MT C 5X Ub 88.0X CC Býv. Přádelna J. Künzel, Studánka - Novosedly
  MT T 6X 1 0 2CC Býv. Přádelna J. Künzel, Studánka - Novosedly
Teplá LT C 2X Ub ?.0:0 ? Býv. Klášterní pivovar premonstrátů, Teplá - Klášter
  MT C 61 Ub 0 C2C Býv. Jitona, Teplá - Klášter
  LT C 1X Ub ^4:4 čh BB Býv. Pivovar, Pivovarská, Teplá
Tři Sekery LT C 25 Ub 0 CC Býv. Englova továrna, Jafa, Tři Sekery
Velká Hleďsebe LT C 41 Ub 0.0 CC Býv. Vojenský útvar 3316, Velká Hleďsebe - Klimentov
  LT C 29 Ub 0.0X CC Prádelna, Pohraniční stráže, Velká Hleďsebe
  LT P 21 Ub 0.00 HC Prádelna, Pohraniční stráže, Velká Hleďsebe
  LT P 3X Ub 40.00 BB Býv. Vojenský útvar 3316, Velká Hleďsebe - Klimentov
  2T LT P 2X Ub 40.00 BB Býv. Vojenský útvar 3316, Velká Hleďsebe - Klimentov