Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name
Adamov LT S 35 Ub 4.8 HC Býv. Středisko výuky učňů Adast, Adamov - Josefov
  LT P 3X Ub 0 CD Nová kotelna U Nádraží, Nádražní, Adamov
  LT P 30 Ub 0 HD Nová kotelna U Nádraží, Nádražní, Adamov
  MT C 50 Ub 0.00:0 H^CC Adast, Osvobození, Adamov
  MT C 58 Ub 0.0:0 CC Adast, Mírová, Adamov
Archlebov LT C 16 Ub 44.80:0 CV Býv. Družstevní mlékárna, Archlebov
Babice u Rosic LT C 3X Ub 4.8:8 ? Býv. Důl Ferdinand, Babice u Rosic
Benešov LT H 17 1 ^4 HD Zemědělské družstvo Skály, Benešov
Bílovice nad Svitavou LT C 31 1 00 HD/CC, T Býv. Centrální kotelna sídliště Polanka, Polanka x Kollárova, Bílovice nad Svitavou
Blansko LT H 16 Ub 4 ^2HD Plynová kotelna, Na Pískách, Blansko
  LT C 24 Ub 0 C Pošta, Hybešova, Blansko
  LT P 21 Ub 0 2C ČKD, Gellhornova, Blansko
  LT C 37 Ub 0.0 CC ČKD, Gellhornova, Blansko
  LT H 20 1 ^4.4 H^H^HD Plynová kotelna, Smetanova, Blansko
  LT C 24 1 48:8 A BB Klamova huť, Klamovka, Blansko
  LT H 16 1 ^4 HD Městský Úřad, vnitroblok Nám. Republiky X Sadová, Blansko
  LT H 17 1 4 CD ČKD, Gellhornova, Blansko
Blansko - Lažánky LT C 32 Ub 4.8^8 HD^HD^C Býv. Moravské keramické závody, Blansko - Lažánky
Bohuslavice LT S 15 Ub 0 HC Byas kovovýroba, Bohuslavice
Boskovice LT C 46 Ub/1 ^4.0 HD,CD,CC Býv. Cihelna, Stavebniny Huráb, Dřevařská, Boskovice
  LT C 48 Ub 0.0 CC Býv. Mensdorffova cihelna, Chrudichromská, Boskovice
  LT S 37 UB 0 HC Bodos bus, Mánesova, Boskovice
  LT H 17 1 4^4 H,HD Výroba dveří Gerbrich, Hybešova, Boskovice
  LT H 16 1 ^4 ^HD/H Autodoprava K&K, Chrudichromská, Boskovice
  LT H 20 1 ^4 CC/2CV Pila F. a J. Sláma, Hybešova, Boskovice
  LT H 19 1 ^ H^HD VAS - úpravna vody, Podlesí, Boskovice
  LT C 15 Ub K 0:0 B HV/^C Býv. Panský pivovar, Podhradí, Boskovice
  MT T 81 1 0 2CC/CV Minerva, Sokolská, Boskovice
  LT C 32 Ub 4.0 CC/CV Býv. KRAS, Sokolská, Boskovice
  LT C 2X Ub 4.8 CC Býv. Lihovar, Dukelská, Boskovice
  LT H 1X Ub ^4 čh BB Býv. Autospol-lakovna, Kpt. Jaroše, Boskovice
  PT C 1X Ub 4^4:4 BB Býv. Panský pivovar, Podhradí, Boskovice
  LT P 3X Ub 4.0 ? Býv. Pila - horní, Pilské údolí, Boskovice
  LT C 1X Ub ?.0 ? Býv. Pila - dolní, Pilské údolí, Boskovice
  LT H 17 1 44^4 L, HD Lanik, Chrudichromská, Boskovice
Bošovice LT C 27 Ub 0:0 CV Býv. Cihelna, Bošovice
Božice LT C 30 Ub 0 čh CC Prefa Brno, Božice
Brno - Bohunice areál Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  MT T 81 1/1 0 2CC Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  LT P 31 2 0 HD Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  3T LT P 34 Ub ^0 HD,T Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  2T LT P 34 Ub ^0 HD,T Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  2T LT P 34 Ub ^0 HD,T Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  LT H 18 Ub ^4 ^C Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
  LT H 18 Ub ^4 ^C Fakultní nemocnice Brno, Jihlavská, Brno - Bohunice
Brno - Brněnské Ivanovice LT C 2X Ub ^8.8:8 ? Býv. Panský pivovar a sladovna, Sladovnická, Brno - Brněnské Ivanovice
  LT C 2X Ub K 8:8 K ? Býv. Panský pivovar a sladovna, Sladovnická, Brno - Brněnské Ivanovice
Brno - Bystrc 3T LT P 37 Ub M4.P0 T Teplárny Brno, Teyschlova, Brno - Bystrc
  3T LT P 34 Ub 0 T Teplárny Brno, Teyschlova, Brno - Bystrc
Brno - Černá Pole LT H 24 1 44 C,H,CC Horkovodní výměníková stanice, Bieblova, Brno - Černá Pole
  3T LT P 31 Ub 4.0 CC Vysokoškolské koleje, Tř. Gen. Píky, Brno - Černá Pole
Brno - Černovice LT C 40 Ub 0.0 CC Býv. Cihelna, Tart, Vinohradská, Brno - Černovice
  LT S 42 1/1 0 H ČSAD, Hájecká, Brno - Černovice
  LT C 39 Ub/1 88.0:0 HD, CC Psychiatrická léčebna, Brno - Černovice
  2T LT P 25 Ub 0 C,T Nová Mosilana, Charbulova, Brno - Černovice
Brno - Holásky 2T LT P 24 1 4.0 HD Agro Brno-Tuřany, Kaštanová, Brno - Holásky
Brno - Horní Heršpice LT C 32 Ub 0.0:0 CC Karoseria, Heršpická, Brno - Horní Heršpice
  2T LT P 17 1 0 HD Karoseria, Heršpická, Brno - Horní Heršpice
  LT C 35 Ub 00 2CC Býv. Pozemní stavby, Pražákova, Brno - Horní Heršpice
  PT H 13 1 4 CD Výtopna nádražní ubytovny, Brno - Horní Heršpice
  LT H 16 Ub ^4 HD,C Vlakové dílny, Brno - Horní Heršpice
  LT C 18 Ub 0.0 CC Maziva Ekolube, Pražákova, Brno - Horní Heršpice
  LT C 20 Ub 4.0:0 CC Býv. Elplast, Sokolova, Brno - Horní Heršpice
  LT C 39 Ub/1 0X CC Pilous-pásové pily, Železná, Brno - Horní Heršpice
  LT C 18 Ub ^8:8A HD^CC Býv. ZTS Juranovy závody, Košuličova, Brno - Horní Heršpice
Brno - Husovice LT S 34 Ub 0 HC Zetor, Gargulákova, Brno - Husovice
  MT C 55 Ub/1 0:0 CC Býv. Textilka Fritsch & Co., Valchařská, Brno - Husovice
  LT C 35 Ub 44.8:8 CC Býv. Pivovar a sladovna Briess, Gargulákova, Brno - Husovice
  LT C 22 Ub ^0:0 ^CC Výzkumný ústav pivovarský a sladařský, Brno - Husovice
  LT C 41 Ub/1 ^4448.0:0 CC/CV Býv. Textilka Fritsch & Co., Valchařská, Brno - Husovice
Brno - Chrlice LT P 21 Ub M4.P0 HC ZZN Pomoraví, Obilní, Brno - Chrlice
  LT P 17 Ub ¤.0 C ZZN Pomoraví, Obilní, Brno - Chrlice
Brno - Jehnice LT C 3X Ub 4.88:8 ? Býv. Panský pivovar, Brno - Jehnice
Brno - Komárov LT C 23 Ub/1 0.0 L Býv. Zahradnictví, Hněvkovského, Brno - Komárov
  LT C 43 Ub 0 CC Kotelna, Železniční, Brno - Komárov
  LT C 35 Ub 0:0 CC VÚSH, Hněvkovského, Brno - Komárov
  LT C 32 Ub 888.0X CC NOSS, U vlečky, Brno - Komárov
  2T LT P 21 1 0 T Kotelna, Lomená, Brno - Komárov
  LT C 30 Ub 888.0:00 HD,CC Slévárna Uxa, Plotní, Brno - Komárov
  LT C 35 Ub 00.0:0 HD,CC Slévárna Uxa, Plotní, Brno - Komárov
  LT P 31 Ub 00 HD Býv. Lacrum, Hněvkovského, Brno - Komárov
  LT H 18 Ub 4 2C Průmyslová prádelna Prakom, Komárovské nábřeží, Brno - Komárov
Brno - Královo Pole areál Královopolská strojírna, Brno - Královo Pole
  LT C 44 Ub/1 0.0 CC Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  3T LT P 42 2 ^0 HD^HD Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  3T LT P 20 Ub 00 H Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  LT P 20 Ub 00 HD Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  LT P 30 Ub ^0 ^H,HD Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  LT P 21 Ub ^0 HD^H Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
  LT P 16 Ub 0 BB Královopolská strojírna, Křižíkova, Brno - Královo Pole
Brno - Líšeň RU M 118 1 0 HD Zetor, Trnkova, Brno - Líšeň
  MT T 89 1 0 CC Zetor, Trnkova, Brno - Líšeň
  LT H 15 1 4 HD Školní a výcvikové zařízení HZS ČR, Trnkova, Brno - Líšeň
Brno - Maloměřice GU M 220 5 0 2HD Teplárny Brno, Obřanská, Brno - Maloměřice
  LT H 1X 1 4 H, BB Výtopna, Dolnopolní, Brno - Maloměřice
  MT C 9X Ub 8.0:0 CC Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 6X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Cementárna Maloměřice, Slaměníkova, Brno - Maloměřice
  MT C 7X Ub ?.0:0 ? Býv. Vápenka, Brno - Maloměřice
Brno - Medlánky 4T LT S 23 Ub 0 2HC Výtopna, Rybízová, Brno - Medlánky
  areál Strojírenský zkušební ústav, Hudcova, Brno - Medlánky
  LT P 25 Ub 0 C,CD Strojírenský zkušební ústav, Hudcova, Brno - Medlánky
  LT H 20 1 ^4 HD,C Strojírenský zkušební ústav, Hudcova, Brno - Medlánky
  LT P 25 Ub 0 C,CD Strojírenský zkušební ústav, Hudcova, Brno - Medlánky
Brno - Nový Lískovec 5T LT P 43 1 8.00 T Teplárny Brno, Svážná, Brno - Nový Lískovec
Brno - Obřany LT C 31 Ub 0 CC Plynová kotelna, Fryčajova, Brno - Obřany
  LT C 7 Ub 0? ?/CV Býv. Cihelna, Brno - Obřany
  LT C 3X Ub 4.80:0   Esslerova přádelna, Fryčajova, Brno - Obřany
Brno - Pisárky 3T LT P 22 Ub 0 T VŠ koleje, Vinařská, Brno - Pisárky
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Úpravna vody, Pisárecká, Brno - Pisárky
  LT C 2X Ub 4.?:? ? Býv. Bauerův cukrovar, Bauerova, Brno - Pisárky
Brno - Ponava RU M 115 4 0 HD Býv. Výtopna Červený mlýn, Brno - Ponava
  LT M 35 Ub/1 )( H,HD Býv. Královopolská strojírna, Globus, Brno - Ponava
  LT C 25 Ub ^48:84 L,H,CC Býv. UP závody, U Červeného mlýna, Brno - Ponava
  LT C 27 Ub 00X H^H^CC Areál firem, Poděbradova, Brno - Ponava
  LT P 2X Ub ^0 HD,BB Býv. UP závody, U Červeného mlýna, Brno - Ponava
  2T LT P 2X Ub 0 BB Teplárny Brno, Cimburkova, Brno - Ponava
  LT M 45 1 0 HD Teplárny Brno, Cimburkova, Brno - Ponava
  LT P 43 2 4.00:0 HD, 2CD Teplárny Brno, Cimburkova, Brno - Ponava
  LT C 4X Ub ?.0:0 ? Býv. Cihelna, Cimburkova, Brno - Ponava
  LT C 1X Ub ^8:8 CV Býv. Pivovar, Štefánikova, Brno - Ponava
Brno - Přízřenice LT C 47 Ub 00 CC Býv. Ingstav, Vídeňská, Brno - Přízřenice
  LT C 20 Ub 00 CC/CV Býv. Stavební stroje, Vídeňská, Brno - Přízřenice
  LT P 23 Ub 4.0 HD OSPAP, Vídeňská, Brno - Přízřenice
  LT H 18 Ub 4 HD,CD ATS-Telcom Praha, Vídeňská, Brno - Přízřenice
  LT H 1X Ub ^4 H^BB Býv. Stavební stroje, Vídeňská, Brno - Přízřenice
Brno - Řečkovice MT T 50 1/2 0 2CC Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity, Brno - Řečkovice
  RU T 110 1 0 2CC Lachema, Karásek, Brno - Řečkovice
  LT P 20 Ub 0 TC Výtopna, Novoměstská, Brno - Řečkovice
  MT C 6X Ub 0.0 ? Lachema, Karásek, Brno - Řečkovice
Brno - Slatina 4T LT S 15 1 4 2HD Plynová kotelna - K 7, Prostějovská, Brno - Slatina
  LT C 24 1 0 2CC Býv. Zelenina Brno, Řípská / Tuřanka, Brno - Slatina
  LT P 1X Ub 0 BB Býv. Kotelna, Řípská, Brno - Slatina
  2T LT P 1X Ub 0 BB Kasárna, Řípská, Brno - Slatina
  4T LT H 15 1 4 2CC Plynová kotelna - K 2, Jihomoravské náměstí, Brno - Slatina
  4T PT H 13 1 4 2CC Plynová kotelna, Dědická, Brno - Slatina
  4T LT S 15 1 4 2HD Plynová kotelna - K 6, Dědická, Brno - Slatina
  4T LT S 15 1 4 2HD Plynová kotelna - K 5, Zlínská, Brno - Slatina
  LT H 15 Ub ^4 HD^C Geotest, Šmahova, Brno - Slatina
  4T LT S 15 1 4 2HD Plynová kotelna - K 8, Mikulčická, Brno - Slatina
Brno - Staré Brno MT C 50 Ub 0 CC Býv. Textilka Kras-Haka, Rybářská, Brno - Staré Brno
  MT C 72 Ub 00 CC Teplárny Brno, Rybářská, Brno - Staré Brno
  LT C 30 Ub 44.8:8 CC Býv. Prádelny a čistírny, Leitnerova / Křídlovická, Brno - Staré Brno
  LT C 45 Ub 80.0:00 CC Býv. Obnova, Veletržní, Brno - Staré Brno
  LT C 1X Ub ^4 ^BB Býv. Pálenice, Mendlovo náměstí, Brno - Staré Brno
  LT C 3X Ub 8.8:8 ? Býv. Falkensteinerova cihelna, Trýbova, Brno - Staré Brno
  LT T 1X Ub 0 BB Hala Rondo, Křídlovická, Brno - Staré Brno
  LT T 1X Ub 0 BB Hala Rondo, Křídlovická, Brno - Staré Brno
  LT C 2X Ub 444.8:8 ? Býv. Vodárna, Kopečná, Brno - Staré Brno
  LT C 36 Ub K 8:8 K C Pivovar Starobrno, Hlinky, Brno - Staré Brno
  LT C 2X Ub K 0X BB Pivovar Starobrno, Hlinky, Brno - Staré Brno
  LT C 3X Ub 4.0:0 ? Pivovar Starobrno, Hlinky, Brno - Staré Brno
Brno - Štýřice LT C 30 Ub 0:0 CC Aromka Brno, Vídeňská, Brno - Štýřice
  LT H 18 Ub ^4.4 HD,CC Býv. Energetické strojírny Brno, Vídeňská, Brno - Štýřice
  LT H 29 Ub ^4.4 HD,CC Býv. Energetické strojírny Brno, Vídeňská, Brno - Štýřice
  MT C 6X Ub 0? ? Býv. Kohnova cihelna, Červený kopec, Brno - Štýřice
  MT C 5X Ub ?.?80 ? Býv. Kohnova cihelna, Červený kopec, Brno - Štýřice
Brno - Trnitá MT T 54 Ub 0 C Býv. Mosilana, Křenová, Brno - Trnitá
  LT C 26 Ub 4.8 CC Býv. Juranovy závody - tavírna, Dornych, Brno - Trnitá
  LT H 16 1 ^4 H,CC Býv. Dřevopodnik města Brna, Rumiště, Brno - Trnitá
  LT C 31 Ub 4.80:0 CC Býv. Vlněna, Přízová, Brno - Trnitá
  LT C 3X Ub 48.8:8 ? Býv. Slévárna a strojírna Friedrich Wannieck, Brno - Trnitá
Brno - Tuřany LT P 21 Ub/1 0:00 A H Agro Brno-Tuřany, Dvorecká, Brno - Tuřany
Brno - Veveří LT C 1X Ub 44 ^BB Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity, Brno - Veveří
  LT C 2X Ub ^0 BB Býv. Pivovar, Žižkova, Brno - Veveří
  LT C 39 Ub A.00 L^CC Poliklinika Zahradníkova, Zahradníkova, Brno - Veveří
Brno - Zábrdovice MT C 63 Ub 0:0 CC Býv. Zbrojovka Brno, Lazaretní, Brno - Zábrdovice
  LT C 29 Ub 44^8:8 CV Býv. Továrna na svařovací agregáty a cívky, Příční, Brno - Zábrdovice
  LT C 2X Ub ?.0:0 ? Býv. Spalovna zemského hlavního města Brna, Plynárenská, Brno - Zábrdovice
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Býv. Městská plynárna Brno, Plynárenská, Brno - Zábrdovice
  areál Teplárny Brno, provozovna Špitálka
  RU C 100 1/2 0.00^00 HD^CD Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  MT M 57 Ub )( HD Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  RU C 100 1 0.00 CC Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  LT J 4X Ub )( ? Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  LT J 3X 1 )( ? Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
  LT J 3X Ub )( ? Teplárny Brno, Špitálka, Brno - Zábrdovice
Brno - Žabovřesky LT C 34 Ub 4^4.80 HD,C Býv. SOU strojírenské, Žabovřeská, Brno - Žabovřesky
  LT H 15 Ub 4 HD Býv. Kotelna, Veslařská, Brno - Žabovřesky
Brno - Židenice LT C 23 Ub ^0:0 CC Zahradnictví, Bělohorská, Brno - Židenice
  RU M 125 3 0 2HD Spalovna SAKO, Jedovnická, Brno - Židenice
  LT M 35 Ub )( HD Býv. První brněnská strojírna, Olomoucká, Brno - Židenice
  LT C 31 Ub 000:0 CC Býv. První brněnská strojírna, Olomoucká, Brno - Židenice
  LT C 17 Ub ^4.8 HD,CC Lear, Pod Sídlištěm, Brno - Židenice
Břeclav LT H 18 Ub 4 C Býv. Tržnice, U Stadionu, Břeclav
  LT C 33 Ub 4A.0:0 CC Býv. Pivovar Podlužan, Zámecké náměstí, Břeclav
  LT C 2X Ub K 0:0 K BB Býv. Pivovar Podlužan, Zámecké náměstí, Břeclav
  LT C 45 Ub 0 CC Lesy České republiky, Lanžhotská, Břeclav
  LT C 29 Ub ^8.0 C,CV Býv. Středomoravské dřevařské závody, Lanžhotská, Břeclav
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Zámecký mlýn, Zámecké náměstí, Břeclav
  6T LT S 15 1 4 HD Nemocnice, U nemocnice, Břeclav
  LT S 1X Ub 4 BB Nemocnice, U nemocnice, Břeclav
  MT C 5X Ub 448.0:0 ? Býv. Rafinerie cukru, Břeclav
  LT C 2X Ub 88.8:8 ? Býv. Rafinerie cukru, Břeclav
  areál Býv. Kuffnerův cukrovar, Břeclav
  MT C 78 Ub/1 0.0:0 2CC Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  MT C 5X Ub 0.0:0 ? Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  LT C 4X Ub ?8:8 ? Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  MT C 6X Ub ?.8:8 ? Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  LT C 4X Ub ?8:8 ? Býv. Kuffnerův cukrovar, Národních hrdinů, Břeclav
  areál Gumotex, Břeclav
  RU M 120 1 0 2HD Gumotex, Mládežnická, Břeclav
  MT C 68 Ub 40.0:0 CC Gumotex, Mládežnická, Břeclav
  LT P 2X Ub 0.0 BB Gumotex, Mládežnická, Břeclav
Břeclav - Charvátská Nová Ves 2T LT S 22 1 4 HD Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
  2T LT S 22 1 4 HD Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
  4T LT S 19 1 4 2HD Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
  4T LT S 1X Ub 4 BB Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
  3T LT S 1X 1 4 2HD Kotelna, Na Valtické, Břeclav - Charvátská Nová Ves
Břeclav - Poštorná LT C 31 Ub K 0:0 B CC Býv. Rosenbaumova sladovna, Třída 1. Máje, Břeclav - Poštorná
  LT C 27 Ub K 0:0 B C Býv. Rosenbaumova sladovna, Třída 1. Máje, Břeclav - Poštorná
  LT C 4X Ub ?.8:8   Býv. Rosenbaumova sladovna, Třída 1. Máje, Břeclav - Poštorná
  areál Fosfa, Břeclav - Poštorná
  MT M 62 1 0 CC, BB Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  RU M 136 2 0 2HD Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  2T LT J 18 Ub )( L^BB Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  LT P 4X Ub 0 BB Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  MT P 60 5 0 HD, BB Fosfa, Hraniční, Břeclav - Poštorná
  areál PKZ Keramika, Břeclav - Poštorná
  MT C 60 Ub 0.0 CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  MT C 61 Ub 0 CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  MT C 60 Ub 0:0 CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  LT C 45 Ub 0:0 CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  LT C 37 Ub ^0A0X HD^HD^CC PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  LT C 4X Ub ?000A0 ? PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  LT C 4X Ub ?000A0 ? PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
  MT C 5X Ub ?0:0 ? PKZ Keramika Poštorná, Nádražní, Břeclav - Poštorná
Bučovice MT C 60 Ub/1 0 CC Spektrum-Kovo, Bučovice
  LT C 40 Ub 0.0:0 CC Slavkovské krmné směsi, Bučovice - Marefy
  LT S 35 Ub 8 HC Kovovýroba Šujan, Ždánská, Bučovice
  LT C 48 Ub/1 ^8.0 H,H^H,H^CC PP dřevo, Ždánská, Bučovice
  LT S 28 Ub 8 HD Bučovice tools, Nová, Bučovice
  LT J 17 Ub 4 HD Spektrum-Kovo, Bučovice
Bzenec LT C 45 Ub ^80:0 CC/CV Býv. Cukrovar, Dělnická, Bzenec
  LT C 26 Ub 0 CC Unikov, Průmyslová, Bzenec
  LT C 24 Ub 00 CC KM Beta, Bzenec - Přívoz
  LT S 34 Ub 4.0 HC Úpravna vody, Bzenec - Přívoz
  LT S 31 Ub 0 čh HC Střední odborné učiliště lesnické a rybářské, Bzenec - Přívoz
Ctidružice LT C 30 Ub 888.0X CC Býv. Cihelna, Ctidružice
Čebín PT H 11 1 4 HD^HD Truhlářství Fiala, Čebín
Černá Hora LT C 25 Ub 44.0:0 CC DCT, Tovární, Černá Hora
  LT C 15 Ub ^4.0:0 čh BB,CC Autoservis, Na Ulici, Černá Hora
  LT C 26 Ub 448.80:0 C Pivovar Černá Hora, Pivovarská, Černá Hora
  LT C 26 Ub ^0:0K C Pivovar Černá Hora, Pivovarská, Černá Hora
  2T LT P 20 Ub 0o0 TC Pivovar Černá Hora, Pivovarská, Černá Hora
  LT C 2X Ub ^4:4 BB Pivovar Černá Hora, Pivovarská, Černá Hora
Černín LT C 2X Ub 4448.0:0 čh CV Býv. Družstevní lihovar, Černín
Diváky LT C 33 Ub 00:0 CC Lihovar, Diváky
Dobelice LT C 24 Ub 0.0 2CC/CV HPP, Dobelice
Dolní Kounice LT C 32 Ub 4.0 CC Býv. Cihelna, Karlovská, Dolní Kounice
  LT C 26 Ub 8.0 CV Býv. Cihelna, Benátky, Dolní Kounice
  LT C 26 Ub 44.8X ^CC Býv. Ekotex, Tomek, Tovární, Dolní Kounice
  PT H 14 Ub 4 C Býv. Cihelna, Karlovská, Dolní Kounice
  LT P 25 Ub 0X HC Býv. Škrobárna, U Škrobárny, Dolní Kounice
Dolní Věstonice LT C 20 Ub 4.0 čh CC Býv. Knížecí pivovar, Mlékárna, Dolní Věstonice
  LT C 2X Ub K 0:0 BB Býv. Knížecí pivovar, Mlékárna, Dolní Věstonice
Drnholec LT C 2X Ub 44.00:0 čh BB Býv. Mlýn, Drnholec
Drnovice u Lysic LT C 28 Ub ^44:4 CC Topak - továrna paličkovaných krajek, Drnovice u Lysic
Dubňany MT C 50 Ub/1 0 CC Býv. Sklárna, Holomáč, Horní huť, Dubňany
  LT C 26 Ub 88.0^00 C Býv. Fruta, Sluneta, Horní huť, Dubňany
  LT H 15 1 ^4 H^HD Mateřská škola, Ke koupališti, Dubňany
Hatě 4T LT P 1X 1 0A L,BB Zábavní centrum Excalibur, Hatě
Hodonice LT C 26 Ub 48.0 CC Stavebniny, Nádražní, Hodonice
  areál Saint-Gobain Vertex, Hodonice
  LT P 46 1 ^0 HD^H^HD Saint-Gobain Vertex, Zahradní, Hodonice
  MT P 60 1 0 HD Saint-Gobain Vertex, Zahradní, Hodonice
  MT T 74 1/1 0 2CC Saint-Gobain Vertex, Zahradní, Hodonice
Hodonín RU C 100 Ub/1 0 2CC ČEZ, Elektrárna - IV. blok, U Elektrárny, Hodonín
  RU C 100 Ub/1 0 2CC ČEZ, Elektrárna - III. blok, U Elektrárny, Hodonín
  RU C 10X Ub 0 2CC ČEZ, Elektrárna - II. blok, U Elektrárny, Hodonín
  RU C 10X Ub 0 2CC ČEZ, Elektrárna - I. blok, U Elektrárny, Hodonín
  LT C 40 1 0.00 2CC Kotelna, Brandlova, Hodonín
  LT C 3X Ub 4.0:0 ? Býv. Redlichovy mlýny, Koupelní, Hodonín
  MT C 5X Ub 00.0:0 2CC Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  LT C 3X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  MT C 8X Ub ?8.88:8 ? Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  LT C 4X Ub ?.8:8 ? Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Býv. Cukrovar, Dvořákova, Hodonín
  LT C 19 Ub 0X CC Nemocnice TGM, Purkyňova, Hodonín
  LT C 34 Ub 0 CC Býv. Továrna na tabák, Bratislavská, Hodonín
  LT S 31 Ub 4.8 HC Býv. Továrna na dýhy, Lignum, Bratislavská, Hodonín
  MT C 53 Ub 0.0X CC Cihelna, U Cihelny, Hodonín
Holštejn LT C 16 Ub 8^000 C Kamenolom a Vápenka Malá dohoda, Holštejn
Horní Dunajovice LT C 33 Ub 0.0:0 CC Býv. Cihelna, Horní Dunajovice
Hostěradice LT C 19 Ub 00 čh CC Býv. Mlékárna, Hostěradice
Hostěrádky 2T PT C 1X Ub ^0:0 BB Býv. Keramická dílna, Ranč 1/38, Hostěrádky
Hrabětice LT H 17 1 ^4 HD,C Býv. Divorsio, Hrabětice
Hrušovany nad Jevišovkou LT H 22 1 4 CC Kotelna, Hrušovany nad Jeviškovkou
  RU M 109 2 0 HD Cukrovar, Cukrovarská, Hrušovany nad Jevišovkou
Hrušovany u Brna MT C 55 Ub 0.0 CC Býv. Cukrovar, Jiřího z Poděbrad, Hrušovany u Brna
  MT T 64 Ub/1 0 2CC Xella CZ, Vodní, Hrušovany u Brna
  LT C 3X Ub ?.0:0 ? Býv. Cukrovar, Jiřího z Poděbrad, Hrušovany u Brna
Hustopeče LT H 17 1 44 ^HD Městské služby, Nádražní, Hustopeče
  MT P 71 1 0 T Belagra, Nádražní, Hustopeče
  LT C 30 Ub 0:0 CC Městská nemocnice, Brněnská, Hustopeče
  LT H 16 Ub 4 H^H^C Agri CS, Brněnská, Hustopeče
  LT C 45 Ub 4.0 CC Areál firem, Vinařská, Hustopeče
  LT P 21 Ub ¤.0 HC Affed, Nádražní, Hustopeče
Ivančice MT C 55 Ub 00.0:0 CC Cihelna, Mřenková, Ivančice
  LT C 37 Ub 448.8:8 CC Areál Trade - plastová okna, Široká 1, Ivančice
  LT C 30 Ub 0.0:0 CC Nemocnice Ivančice, Široká, Ivančice
  3T LT P 28 Ub ^0 HD^T Plynová kotelna, Luční, Ivančice
  LT H 27 1 44 C Býv. Kasárna a vojenský sklad, Ivančice
Ivančice - Alexovice LT C 40 Ub 4.888:8 CC Býv. Textilka Skene a spol., Tovární, Ivančice - Alexovice
Ivanovice na Hané LT C 34 Ub 48.0:00 CC Býv. Cihelna, Osvoboditelů, Ivanovice na Hané
  LT H 15 Ub 4 CD Býv. Cihelna, Osvoboditelů, Ivanovice na Hané
  LT C 33 Ub K 0:0 B CC Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 33 Ub K 0:0 B CC Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 3X Ub K 0:0 B CC Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 3X Ub K 0:0 B CC Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 2X Ub ^0:0 BB Sladovna, Nádražní, Ivanovice na Hané
  LT C 1X Ub 4.8:8 čh BB Hospodářský statek, Ivanovice na Hané
  LT C 2X Ub ?48.0:0 CC Bioveta, Komenského, Ivanovice na Hané
Javorník MT C 51 Ub 4.0:0 CC Býv. Cihelna, Javorník
Jevišovice LT C 1X Ub ^4.80 BB Skleníky, Jevišovice
Jiřice u Miroslavi LT C 24 Ub 44.80:0 CC Býv. Cihelna, Jiřice u Miroslavi
Kanice MT C 50 1 0 2CC Obnova, Kanice
Kelčany MT C 6X Ub ?0:0 ? Býv. Cukrovar, Kelčany
Korolupy LT C 30 Ub 4.8:8 CV Býv. Collaltovská cihelna, Korolupy
Kotvrdovice LT S 30 Ub 0 HC Býv. JZD, Areál firem, Kotvrdovice
Kozojídky LT C 19 Ub 4.4 CV Býv. Cihelna, Kozojídky
Kravsko LT C 23 Ub 88.80:0 CC Býv. Keramické závody, Kravsko
  LT C 16 Ub ^4 BB Keramické závody, Kravsko
Kunštát LT S 32 Ub 0 HC/HV Býv. Keramika, Rudecká, Kunštát
Kunštát - Sychotín LT C 1X Ub ^8:8 BB Býv. Grafitárna, Kunštát - Sychotín
Kuřim LT P 26 Ub 00 CD TOS Kuřim, Blanenská, Kuřim
  LT C 2X Ub 00:0 2CC Věznice Kuřim, Blanenská, Kuřim
  LT C 32 Ub 4.0 C,CC Prefa Brno, Blanenská, Kuřim
  LT S 36 1 ^4 L,HD^HD Centrum sociálních služeb, Zahradní, Kuřim
Kyjov LT C 24 Ub 0.0 CC Zemědělské sklady, Mlýnská 1a, Kyjov
  LT C 41 Ub 0.0:0 CC Býv. Elektrárna, Elektroinstal NR, Jiráskova, Kyjov
  LT C 30 Ub 0 CC Mlékárna, Urbanova, Kyjov
  LT C 4X Ub ?8:8 ? Býv. Parní mlýny, Dobrovského, Kyjov
  areál Vetropack Moravia Glass, Kyjov
  MT C 60 1 00.0 2CC Vetropack Moravia Glass, Havlíčkova, Kyjov
  MT C 60 Ub 00.0 CC Vetropack Moravia Glass, Havlíčkova, Kyjov
  2T MT P 57 2 ^0 2HD Vetropack Moravia Glass, Havlíčkova, Kyjov
Kyjovice LT C 4X Ub 0:0 CC Býv. Cihelna, Kyjovice
Lažánky LT C 19 Ub 8^8.0X BB Býv. Vápenka, kamenolom, Lažánky
  LT C 14 Ub 4^4.0X BB Býv. Vápenka, Chrástky, Lažánky
Letovice LT C 30 Ub 0.0:0 CC Býv. Papírna, Nádražní, Letovice
  LT H 20 1 ^4 ^CC Základní škola, Komenského, Letovice
  MT T 82 1 0 2CC Tylex, Brněnská, Letovice
  LT C 1X Ub ^88:8 BB Býv. Panský pivovar, Zámek, Letovice
  LT C 17 Ub K 8:8 BB Býv. Panský pivovar, Zámek, Letovice
  LT C 17 Ub ^0 H^CC Býv. Fabrika na výrobu vaty, vatelínů a prošívaných pokrývek, Česká x Na Kopečku, Letovice
  LT C 1X Ub ^0:0čh C Keramika Letovice, Nádražní 167/6, Letovice
  LT C 43 Ub 40.0^0:0 ^CC Býv. Chemická továrna Biola, Pražská, Letovice
  MT T 80 1 0 2CC Býv. Výtopna Ekoterm, Pražská, Letovice
  LT H 1X Ub 4^44 ^C Býv. Zahradnictví, Tyršova, Letovice
  areál Býv. Továrna na šamotová kamna a keramiku F. Pexider a spol., SZ komín, Pražská, Letovice
  LT C 20 Ub 4.00^0:0 ^C Býv. Továrna na šamotová kamna a keramiku F. Pexider a spol., SZ komín, Pražská, Letovice
  LT C 20 Ub 4.00^0:0 ^C Býv. Továrna na šamotová kamna a keramiku F. Pexider a spol., SV komín, Pražská, Letovice
  LT C 20 Ub 4.00^0:0 ^C Býv. Továrna na šamotová kamna a keramiku F. Pexider a spol., JZ komín, Pražská, Letovice
  LT C 20 Ub 4.00^0:0 ^C Býv. Továrna na šamotová kamna a keramiku F. Pexider a spol., JV komín, Pražská, Letovice
Lhota Rapotina LT C 29 Ub 4.8:8 čh CC Býv. Papírna, býv. Přádelna, Výroba nábytku, Lhota Rapotina
Lipovec LT C 18 Ub 66^000 ^CC Býv. Vápenka a kamenolom Velká dohoda, Lipovec
Louka LT C 25 Ub 0.0:0 C Býv. Lihovar, Interiéry Loucký Dvůr, Louka
Lovčičky LT C 24 Ub 00.0 CC Býv. Cihelna, Lovčičky
Lysice LT C 2X Ub ^0Xčh C Palírna, Lysice
Mikulčice MT T 55 1/2 0 2CC Důl Mír, Mikulčice
Mikulov MT T 64 1/1 0 CC Technologická zařízení Zlín, 28. října, Mikulov
  LT H 19 1 ^4 C,BB Chevron, 22. dubna, Mikulov
  LT S 3X Ub 0 HC Býv. Kasárna, Mikulov
  LT C 1X Ub 4.0^0 BB Býv. Prádelna ženské věznice, Mušlov, Mikulov
Milovice LT H 15 1 ^4 HD,H AZ klima, Milovice
Miroslav LT C 26 Ub ^0 HD,CC Sklárny Bydžov, Brněnská, Miroslav
Modřice MT C 57 Ub 00 CC Býv. Cihelna, Brněnská, Modřice
  MT C 57 Ub ^0 HD,CC Kovolit, Nádražní, Modřice
  2T LT P 25 1 0 HD Moravskoslezské drůbežářské závody PROMT, Chrlická, Modřice
  LT P 21 Ub 0 CC Moravskoslezské drůbežářské závody PROMT, Chrlická, Modřice
  2T LT P 21 Ub ^0 HD^HD Kovolit, Nádražní, Modřice
Mokrá-Horákov LT H 30 Ub/1 444 HD^H Býv. Uhelná kotelna, Mokrá-Horákov
  LT H 15 Ub ^4 H^C Sklenářství, Mokrá, Mokrá-Horákov
  areál Českomoravský cement, Mokrá-Horákov
  MT T 84 1 0 2CC Českomoravský cement, Mokrá-Horákov
  MT T 94 1 0 2CC Českomoravský cement, Mokrá-Horákov
  MT T 80 Ub 0 L, H, CC Českomoravský cement, Mokrá-Horákov
  MT T 76 Ub 0 2CC Českomoravský cement, Mokrá-Horákov
Moravský Krumlov LT H 17 1 4 CC Základní škola, Ivančická, Moravský Krumlov
  LT C 46 Ub 448.80:0 ^CC Býv. Cukrovar, Okružní, Moravský Krumlov
  2T LT P 25 Ub M4.P0 T Kotelna, Znojemská, Moravský Krumlov
  3T LT P 18 Ub 0 HC Kotelna, Znojemská, Moravský Krumlov
  LT C 25 Ub 00.0 čh 2CC Radiační kontrola okolí, Pionýrská, Moravský Krumlov
Nedvědice RU T 110 1/1 0 2CC MEZ, Nedvědice
Nosislav LT C 18 Ub 44.00:0 CV,2CV Býv. Hanuškova cihelna, Masarykova, Nosislav
Novosedly MT C 62 1 0.0 2CC Cihelna Wienerberger, Novosedly
  MT T 63 1/2 0 2CC HTS, Novosedly
Olomučany LT H 18 1 44 HD Pila, Olomučany
Oslavany 2T LT P 20 Ub 0 HC Základní škola, Hlavní, Oslavany
  LT C 4X Ub 8:8 ? Býv. Důl Kukla, Oslavany
  LT C 2X Ub 4.8:8 ? Býv. Důl Mašinka, Oslavany
  LT C 4X Ub ?.0:0 ? Býv. Cukrovar, Oslavany
  areál Býv. Elektrárna, Oslavany
  RU C 12X 1 0   Býv. Elektrárna, Oslavany
  LT P 27 1 0 HC Spalinový Kotel, Býv. Elektrárna, Oslavany
  MT T 17 Ub 0X CC Býv. Elektrárna, Oslavany
  MT T 8X Ub 0:0 ? Býv. Elektrárna, Oslavany
  2T LT P 25 1 M4.P0 CC Býv. Elektrárna, Oslavany
Ostrov LT H 17 Ub 4 ^HC Základní škola, Ostrov u Macochy
Padochov LT C 39 Ub ^88.80:0 CC Býv. Důl Františka, Padochov
Plaveč LT H 16 UB ^4 ^C JZD, Agrodružstvo Jevišovice, Plaveč
Podivín LT C 35 Ub 800.0 CC Fruta, Rybáře, Podivín
Pohořelice LT P 25 Ub 4¤.00 3CC Sušárna, Velký Dvůr, Pohořelice
  MT C 5X Ub ?88.0:0 ? Býv. Cukrovar, Cukrovarská, Pohořelice
Práče 2T LT P 22 1 0 HC Býv. JZD Mír, Psota Group, Práče
Prosiměřice LT C 2X Ub 44.0:0 čh BB Býv. Mlýn, Prosiměřice
Předkláštěří MT T 73 1/1 0 2CC/CV Brněnské papírny, Komenského, Předklášteří
Rájec-Jestřebí LT C 31 Ub/1 44.88:0 HD Býv. Zámecký pivovar, Zera Rájec, Blanenská, Rájec-Jestřebí
  LT C 26 Ub 88.80 C Býv. Zámecký pivovar, Zera Rájec, Blanenská, Rájec-Jestřebí
  LT C 44 Ub 4.80X H,CC Býv. Cukrovar, Via-Rek, O. Blažka, Rájec-Jestřebí
  LT C 27 Ub 4.8:8 CC Býv. Parní pila a továrna na výrobu dřeva Drucker, O. Blažka, Rájec-Jestřebí
  LT C 2X Ub K 8:8 B ? Býv. Pivovar, Blanenská, Rájec-Jestřebí
  areál Moravské keramické závody, Spešovská, Rájec-Jestřebí
  LT C 42 Ub ^0 H^CC Býv. Cihelna, Moravské keramické závody, Spešovská, Rájec-Jestřebí
  LT C 28 Ub 0^0X H^CC Býv. Cihelna, Moravské keramické závody, Spešovská, Rájec-Jestřebí
  LT P 15 Ub 4.0 HD Býv. Cihelna, Moravské keramické závody, Spešovská, Rájec-Jestřebí
Rajhrad LT H 15 Ub 4.44:4 L^^2C Ungrmat, Masarykova, Rajhrad
  LT C 32 Ub/1 K 0:0 K CC/HD,CC Býv. Rolnická akciová sladovna, Sladovna Bernard, Palackého, Rajhrad
  LT C 32 Ub/2 K 0:0 K CC Býv. Rolnická akciová sladovna, Sladovna Bernard, Palackého, Rajhrad
  LT C 3X Ub K 0:0 K ? Býv. Rolnická akciová sladovna, Palackého, Rajhrad
  LT C 2X Ub 48.88:8 ? Býv. Rolnická akciová sladovna, Palackého, Rajhrad
  LT C 3X Ub K 0:0 K ? Býv. Rolnická akciová sladovna, Palackého, Rajhrad
Rohatec - Kolonie LT C 23 Ub 0 CC KastorEko, Mírová, Rohatec - Kolonie
Rosice LT C 25 N-1 00^0N0 X C, H, C Sklárna Rosice, Sklářská, Rosice
  LT S 17 2 4 H^HD Plynová kotelna, Kaštanová, Rosice
  LT H 18 Ub ^4 ^C,BB Sklárna Rosice, Sklářská, Rosice
Rousínov LT C 3X Ub 4.0   Cihelna, Trnečkova, Rousínov - Rousínovec
  LT C 30 Ub 4.0:0 HD,CC Býv. Spojené umělecko průmyslové závody, Sušilovo náměstí, Rousínov
  LT C 2X Ub 444.8:8 BB Býv. Parní mlýn, Kalouskova, Rousínov
  LT C 32 Ub 0.00 CC/CV Býv. UP závody, Jitona, Tománkova, Rousínov
Sedlec 2T LT P 26 1 4.0 HD Zemědělské družstvo, Sedlec
Skalka LT P 27 Ub 0 3CC Podchřibí Ježov, Skalka
Slavkov u Brna MT C 53 Ub/1 88.0:0 2CC Býv. Cukrovar, Československé armády, Slavkov u Brna
  LT C 41 Ub 00 CC Kotelna, Zlatá Hora, Slavkov u Brna
  LT T 45 Ub 0 CC EMP, Nádražní, Slavkov u Brna
  LT C 18 Ub 4.0 CC/CV Městské zahradnictví, Topolová, Slavkov u Brna
  LT P 2X Ub ^0 BB Býv. Cukrovar, Československé armády, Slavkov u Brna
Sloup LT C 18 Ub 0.080:0 BB Býv. Vápenka a kamenolom, Sloup
Sokolnice MT C 6X Ub 48.80:0 CC/CV Býv. Cukrovar, Sokolnice
  LT C 29 Ub 48.0^0 ^C Býv. Cihelna, U Cihelny, Sokolnice
Stavěšice LT C 26 Ub ^4.80 CC Továrna na kovové zboží Wiktorin a spol., Stavěšice
Strachotice LT C 41 Ub 0.0 2CC Agropodnik Znojmo, Strachotice
Strážnice LT C 29 Ub 4.0:0 ^C, CV Býv. Pila, Veselská, Strážnice
  MT T 64 1/1 0 2H/CC/CV Šohaj, Úprkova, Strážnice
  LT P 20 Ub 0 HC Žerotín, Za Drahou, Strážnice
  2T LT P 23 Ub 4.0 HD Leros, Boženy Hrejsové, Strážnice
  LT C 31 Ub 0.0 čh 2CC Víno-Vín - Zámecké sklepy, Boženy Hrejsové, Strážnice
Střelice LT C 23 Ub 448.0:0 čh CC Býv. Lihovar, Střelice
Svitávka PT C 7 Ub 4.0:0 BB Býv. Zahradní skleník rodiny Löw-Beer, obecní park, Svitávka
  areál Býv. Vlněna, Tovární, Svitávka
  MT C 51 Ub 0.0:0 CC Býv. Vlněna, Tovární, Svitávka
  LT C 35 Ub 0^0 L,CC Býv. Vlněna Svitávka, Tovární, Svitávka
  LT P 2X Ub 0 HC,BB Býv. Vlněna, Tovární, Svitávka
Syrovice LT C 25 Ub ^8:8 CC Lihovar Sv. Urban, Syrovice
Šardice MT C 6X Ub 0 ? Býv. Důl Obránců míru, Šardice
Šebetov LT C 37 Ub 888.0:0 CV Býv. Parní pila barona Königswartera, Šebetov
Šlapanice LT C 48 Ub/2 4888.80:0 CC, H, T Býv. Rolnický akciový cukrovar, Lidická, Šlapanice
Švábenice LT C 24 Ub 448.0:0 CC/CV Mlékárna Švábenice, 30. dubna, Švábenice
Těmice LT C 23 Ub 0X CC Býv. Cihelna, Těmice
Tišnov MT C 50 Ub/2 0 CC Koral, Za Mlýnem, Tišnov
  LT C 23 Ub 444.888:8 ^CC Dřevovýroba, Tišnov
  LT H 15 Ub 4.4 CC Koral, Za Mlýnem, Tišnov
  LT C 38 Ub 80:0 C,CV Býv. Cihelna, U Lubě, Tišnov
Troubsko LT S 28 Ub 4.0 HC Agrogen, Zahradní, Troubsko
  LT P 17 Ub 4.0 TC Agrogen, Zahradní, Troubsko
Tvarožná LT C 29 Ub 0^0:0 ^CC Býv. Cihelna, Brněnská, Tvarožná
Uhřice LT C 29 Ub 0 CC Býv. Lihovar, Janův Dvůr, Uhřice
Újezd u Brna LT C 32 Ub 8000.0 C Býv. Cihelna, Štefánikova, Újezd u Brna
Únanov LT C 25 Ub 40.0:0 čh CV Statek, Únanov
Úvaly LT C 4X Ub ?8:8 ? Býv. Cihelna Viléma Osera, Valtice - Úvaly
Valtice 3T LT P 18 1 4.0 HD Seva - Flora, Mikulovská, Valtice
  LT C 35 Ub 0.0 2CC Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a SOU Břeclav, Valtice
Velká nad Veličkou LT C 24 Ub 0 ^CC/CV Lihovar, Velká nad Veličkou
Velké Opatovice LT C 1X Ub ^0:0 BB PPR Elektro, Žleb, Velké Opatovice
  LT C 38 Ub/1 00:0 CC/D,CC Ekoterm, Velké Opatovice
  areál Moravské šamotové a lupkové závody, Velké Opatovice
  LT C 47 Ub 0 L^CC Býv. Šamotové a lupkové závody, Velké Opatovice
  MT C 87 Ub/1 0 CC Býv. Šamotové a lupkové závody, Velké Opatovice
  MT C 60 Ub 00 CC Býv. Šamotové a lupkové závody, Velké Opatovice
  LT C 40 Ub 0.0 CC Býv. Šamotové a lupkové závody, Velké Opatovice
Velké Pavlovice LT C 2X Ub 8 CC Býv. Cihelna, Velké Pavlovice
  LT C 48 Ub/1 48.00:0 CC Býv. Cukrovar, Drůbežářské závody, Tovární, Velké Pavlovice
Veselí nad Moravou LT C 19 Ub 444 C VESBYT, Blatnická, Veselí nad Moravou
  LT C 19 Ub 444 BB VESBYT, Blatnická, Veselí nad Moravou
  2T LT P 1X 1 H4.2P0 HD,BB Plynová kotelna, Náměstí Míru, Veselí nad Moravou
  LT P 1X 1 H4.P0 HD,BB Plynová kotelna, Náměstí Míru, Veselí nad Moravou
  LT H 19 1 4 HD Železniční depo, Kollárova, Veselí nad Moravou
  LT S 30 Ub 8 HC Vesna Interiors, Masarykova, Veselí nad Moravou
  LT P 20 Ub M4.P0 HC LST, Lány, Veselí nad Moravou
  MT T 7X 1 0 2CC Býv. Výtopna Na Chaloupkách, Veselí nad Moravou
  areál Železárny Veselí, Kollárova, Veselí nad Moravou
  RU T 103 1 0.0 2H,2CC Železárny Veselí, Kollárova, Veselí nad Moravou
  LT P 40 Ub 0 CC Železárny Veselí, Kollárova, Veselí nad Moravou
  3T LT P 27 Ub 0 HD Železárny Veselí, Kollárova, Veselí nad Moravou
  LT P 36 Ub 4.0 HC Železárny Veselí, Kollárova, Veselí nad Moravou
  LT P 22 1 4.0 HD Železárny Veselí, Kollárova, Veselí nad Moravou
  LT P 36 Ub 0 CC Železárny Veselí, Kollárova, Veselí nad Moravou
  LT P 20 Ub ^0 HD^HC Železárny Veselí, Kollárova, Veselí nad Moravou
Vítonice LT C 2X Ub 448.8:8 čh BB Býv. Mlýn, Vítonice
Vlkoš LT C 25 Ub 0:0 CC Býv. Lihovar, Restaurace Ve dvoře, Vlkoš
  LT C 23 Ub 48.0:0 C Pila, Vlkoš
Vranov nad Dyjí LT C 25 Ub 4.0:0 CC Tesla, Zámecká, Vranov nad Dyjí
Vranovice LT C 3X Ub 448.0:0 C Býv. Fruta, Přibická, Vranovice
Vyškov LT C 41 1/1 4.0 CC Býv. Kotelna, Na Hraničkách, Vyškov
  LT H 15 1 4 HD/H ZD Agros (paintballová střelnice), Vyškov
  LT C 39 Ub 0 HD,CC Rostex, Dědická, Vyškov
  4T LT S 18 1 4 HD Plynová kotelna, sídliště Osvobození, Vyškov
  LT C 38 Ub 0^0 HD^CC Chrištof, Sportovní, Vyškov
  LT C 26 Ub 0 CC/CV STK - Zenit, Průmyslová, Vyškov
  MT C 5X Ub 8.8:8 CC Drnovický cukrovar Offerman & Co., Brněnská, Vyškov
  LT C 31 Ub 8.0 CC ISM, Dědická, Vyškov
  areál Pivovar Vyškov, Čsl. armády, Vyškov
  LT P 15 Ub 4.0 HD Pivovar, Čsl. armády, Vyškov
  LT C 3X Ub 4.8:8 CC Býv. Vyškovský pivovar a sladovna, Jihomoravské pivovary, Čsl. armády, Vyškov
  LT C 3X Ub ^0:0 CC Býv. Vyškovský pivovar a sladovna, Jihomoravské pivovary, Čsl. armády, Vyškov
Vyškov - Dědice MT T 72 1 0 CC Vojenská výtopna, Kasárna Dědice, Vyškov - Dědice
  LT H 19 1 ^4 H Kasárna Dědice, Vyškov - Dědice
  LT H 15 Ub ^4 C Kasárna Dědice, Vyškov - Dědice
  LT P 23 Ub 4.0 HD Plynová kotelna, Kasárna Dědice, Vyškov - Dědice
Zastávka LT C 36 Ub 88.8:8 CC Býv. Důl Julius, Lipová, Zastávka
  LT C 29 Ub 0 CC Metalpres, Stará osada, Zastávka
  LT C 2X Ub ?.8:8 ? Býv. Důl Herring, Kloboučky, Zastávka
Zbraslav u Brna LT H 21 3 4.4 HD Kynologický klub, Zbraslav u Brna
  LT H 15 1 4 HD STRA, Kovovýroba, Zbraslav u Brna
Zbraslavec LT C 29 Ub 0X CC Best, Zbraslavec
Zbýšov LT C 3X Ub 0:0 ? Býv. Důl Simson, Zbýšov
Znojmo LT C 38 Ub/1 0X CC Nemocnice, Vídeňská třída, Znojmo
  LT C 48 Ub 0.0 CC TOS, Družstevní, Znojmo
  LT P 48 1 0 HD Nemocnice, MUDr. Jana Janského, Znojmo
  MT S 58 1/2 0 HC/CV Fruta, Dobšická, Znojmo
  LT C 17 Ub 0 CC Show Girls, Znojmo - Oblekovice
  LT H 19 Ub ^4 HD Lázně, nám. Svobody, Znojmo
  LT C 42 Ub 0X HD Nemocnice, MUDr. Jana Janského, Znojmo
  LT C 2X Ub 4.0:0 BB Wasserwerk und Elektrische Nebenzentrale, U Obří Hlavy, Znojmo
  LT C 28 Ub 4.0X CC Býv. Keramika, Průmyslová, Znojmo
  2T LT P 1X Ub 0^ BB Býv. Mlékárenská sušárna, Znojmo
  LT C 2X UB 0 BB Býv. Palírna, Znojmo
  LT C 1X Ub K 8:8 C První znojemský parostrojní pivovar a sladovna, Hradní, Znojmo
  LT C 3X Ub 4.0:0   První znojemský parostrojní pivovar a sladovna, Hradní, Znojmo
  LT C 2X Ub K 0:0   První znojemský parostrojní pivovar a sladovna, Hradní, Znojmo
  LT C 3X Ub 4.0:0   První znojemský parostrojní pivovar a sladovna, Hradní, Znojmo
  MT T 73 Ub 0 2CC Býv. Závody Gustava Klimenta, Průmyslová, Znojmo
  LT P 15 Ub 0 HD Nemocnice, MUDr. Jana Janského, Znojmo
  LT C 2X Ub 0 CC Žižkova kasárna, Jarošova, Znojmo
Ždánice LT C 45 Ub 4888.0:0 CC Býv. Cihelna, Nádražní, Ždánice
  LT C 24 Ub 0 C BMB, Nádražní, Ždánice
  LT C 4X Ub/1 00 2CC/HD Narex, Městečko, Ždánice
Želešice LT S 29 Ub 8 HD^HC Soukromá střední škola podnikání, Sadová, Želešice
Židlochovice LT C 42 Ub 88.8X L,H,CC Býv. Cukrovar, Nádražní, Židlochovice
  LT C 20 Ub 4.0 CC Avion, Nádražní, Židlochovice
  LT C 2X Ub 8.0:0 C Býv. Cihelna, Palackého, Židlochovice