Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
14.9.2021 16:34:37 balu
Pozor! Prekiontrická hádanka!

To že existuje nějaké Čapí hnízdo ví dnes už v republice asi každý a ani nemusí být komínář. Ale komín s nápisem ČAPÍ HNÍZDO II, to už je jiná. A proto se ptám, okolo jakého objektu jsem to dnes projížděl. Nápověda: Foceno z kruhového objezdu.
(Informace a pravidla soutěže: Foto pouze silně mobilní. Vyhrává první správně tipující. Správně tipující si nemůže uplatňovat nárok na jakoukoli odměnu za správnou odpověď mimo jednorázové gratulace na debatě.)
15.9.2021 18:49:38 balu
Hmm, koukám že nápověda s kruhovým objezdem moc nepomohla a proto přidávám další nápovědu, která zní:
Pregion HKK.
15.9.2021 22:32:02 koman
Je to Jaroměř, tuším Veckovo zahradnictví.
16.9.2021 08:35:41 balu
Přesně tak!

Jednorázově gratuluji!
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.