Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
18.3.2020 15:38:07 MV
HO: Před 14 lety jsme trávili víkend v Podkrkonoší a pokořili přitom Dokru Chvaleč, Trutnov-Poříčí a Papírny Hostinné. Na snímku z Hostinného Libor připravuje žebříček pro ostatní účastníky zájezdu.
18.3.2020 15:43:00 MV
HO / SO: Před 2 lety proběhl výživný přechod Krkonoš s teplotami hluboko pod nulou, větrem strašlivým a v sobotu s viditelností téměř nulovou. Z radosti, že jsme přežili, jsme na závěr pokořili vlnoveček v Ober Hohenelbe.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.