Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
14.5.2019 15:03:16 MV
Tak už je to v TV programu: V pondělí 20.5.2019 ve 20:30 na TV Seznam uvidíte, jak "Lucie Výborná opět zariskovala a vydala se na české komíny zpovídat předsedu Svazu komínářů Martina Vyštejna a předního komínářského ideologa Přemysla Vacka". No, tak uvidíme...
14.5.2019 19:25:32 PA

Už teď lze komentovat.

Za prvé: kapitána.

Ale zase spojení "předního komínářského ideologa", to je dobrý, sice nevim, jak vypadá takový zadní komínářský ideolog, ale je to dobrý. To je za druhý.

A za třetí: je hrozná škoda, že tam nebyl Bob. Protože pak mohli použít slovního spojení "...zpovídat kapitána a jeho místopředsedu", a to je děsně dobrý slovní spojení.

15.5.2019 08:00:53 MV
Jo, taky mě napadlo, jak vypadá zadní komínářský ideolog. Momentálně by to mohl Mc, který je teď jaksi vzadu. Ale když se rozjede, je to trochu ideolog i vychovatel v jedné osobě.
15.5.2019 08:14:44 PA
Mc je velký člověk a skvělý jedinec a je dobrým příkladem pro mládež. Jestli je přední nebo zadní, to je vcelku jedno. Zasloužil by si celý jeden pořad jen pro sebe. Když už bude mít sochu, co by nemohl mít i pořad.
15.5.2019 00:45:22 LBS
Lucie Výborná zariskovala tím, že se vydala na komíny nebo riskovala tím, že šla zpovídat předsedu a td.? Nebo riskovala při kombinaci obojího? V každém případě díky za připomenutí termínu vysílání, budu se těšit a dívat.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.