Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
29.6.2018 12:35:04 Beda
Vojti, udělej nám blog, ani nemusí být komínářskej, do jednoho hlášení se to nemůže vejít. A pěkná šotoušská fotka!
1.7.2018 13:11:41 Vojti
Beda: Dost dobre nevim, o cem bych mel psat. To by bylo tak na 1000 stran. A na to neni cas. Zrovna upravuju a nahravam videa, tak spis mrkni na muj youtube kanal. Taky mam tisice fotek na upravu a zpracovani. Kdyby byl ale vetsi zajem, muzu udelat nejaky fotoblog, hodit naky fotky tech mala Asijskych kominu a fabrik, kopecku a dalsich zajimavych mist a par dalsich Asijskych bizarnosti. Jako treba fotku masturbujiciho Makaka. Chcete to? Muzu to dat na debatu, nebo je to nevhodne?
1.7.2018 14:17:01 Laco
Masturbující makak není nikde nevhodný. Jen lidská stvůra by z debaty vyloučila tak roztomilé zviřátko, které se chová v souladu a tím, jak ho moudrá matka příroda stvořila. Navíc by to mohlo mít i výchovný dopad. Makak je uzpůsoben k lezení a šplhání, a proto je pravděpodobné, že že tuto schopnost uplatňuje i na komínech ve svém biotopu. Komínáře, kořícího v oblasti výskytu makaků to pak ponoukne k intenzivnějšímu dodržování osobní hyhieny, zvláště mytí rukou po výstupu.
1.7.2018 16:03:44 Vojti
Tedy, aby bylo byndecismu učiněno zadosti!
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.