Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
8.2.2018 11:09:45 MV
H.O.: Dnes je to 10 let, co proběhla akce Chomout s Arnoldem, Eliškou a Klárou. Původně jsme sice měli namířeno jinam, ale nakonec to vůbec nevadilo. 282 m byla taky pěkná metrolezba.
(Ilustrační foto: eM.)
8.2.2018 11:13:22 MV
H.O.2: Před 7 lety jsme byli s Béďou v Krkonoších. Výhled je z dmychadla Seby 14.
8.2.2018 11:32:14 MV
H.O.3: A před 6 lety jsme byli v místech, kde vládce Celestýn trávil kdysi svůj pracovní čas, kde byl sešmelcován ještěrkou a kde jednou bude jistě stát jeho socha v nadživotní velikosti.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.