Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
29.5.2025 16:49:43 Pich
Kterejpa fašistickej strejdomrd se snaží vsunout tendle vysílač, nebo anténu vod televize, nebo hromosvod do kody? Nebo kýhošlaka co to doprdele je, protože komín to rozhodně neni...



Chápu, že večer polaskat dařbujána nad zběsilou divergací je pro něketrý nevyhnutelná záležitost, bez který se jim budou zdát vošklivý sny bez poluce, ale je třeba držet nějaký standardy.
29.5.2025 22:01:39 Beda
Tobě se to kritizuje, když máš devirgací 5x víc. Každej ještě nemá takhle pěkně vystaráno:-))
30.5.2025 13:06:07 xjarda
Asi nejsme spolek anglických dam při odpoledním čaji, přesto by se určitě nechala důvodnost a patřičnost neviděného komína (který na fotce evidentně je), zpochybnit kultivovanějším způsobem, tak jak se o tom píše i v kodexu diskutujícího na zdejším foru ...
30.5.2025 15:25:59 Beda
Řekl bych, že i kultivovaná anglická dáma po odpoledním čaji ráda polaská dařbujána. Ale i tam je to jako s komínama - není dařbuján jako dařbuján.
30.5.2025 15:28:55 Beda
Už mimo téma - rád bych v blízké době popolezl s nějakým z plzeňských strejdomrdů :-))
31.5.2025 07:00:29 Pich

Jaroušku, buď rád, že doby hněvu už sou dávno pryč, vyser se na způsob vyjadřování a soustřeď se na důležitost sdělení.

Je to chcanka a ne komín. To je oč tu běží.

Jestli si ve svejch letech poďád nedospěl ke zdravýmu úsudku, je mi Tě tak trochu líto. Ale fakt jenom trochu.

 

Kořba s panem vychovatelem zní zajimavě!

Středa? Úterý nemohu.

<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>



Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.