
Chápu, že večer polaskat dařbujána nad zběsilou divergací je pro něketrý nevyhnutelná záležitost, bez který se jim budou zdát vošklivý sny bez poluce, ale je třeba držet nějaký standardy.

Jaroušku, buď rád, že doby hněvu už sou dávno pryč, vyser se na způsob vyjadřování a soustřeď se na důležitost sdělení.
Je to chcanka a ne komín. To je oč tu běží.
Jestli si ve svejch letech poďád nedospěl ke zdravýmu úsudku, je mi Tě tak trochu líto. Ale fakt jenom trochu.
Kořba s panem vychovatelem zní zajimavě!
Středa? Úterý nemohu.