Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
2.9.2022 13:08:36 danny666
moje foto to překvapivě není - já mám jen toto foto - nabízí se tak teorie, že foto níže pořídil ten, jehož fotoaparát je na fotce vidět.
6.9.2022 07:49:52 k.e.n
Na té fotce je zajímavé to, co na první pohled není vidět. Zatímco přední OZ stojí na ochozu, zadní OZ stojí ještě pořád na zemi. Inu, Velikán.

V souvislosti s tím mne napadá spousta otázek ohledně kremace, ale nechme to být, nakonec Nové Strašecí má celkem přiléhavý název.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.