Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
30.7.2022 21:55:59 and.rew
Před 8 lety přibližně v tomto čase spadla ve fauvé Honzy Rittera rafička u paliva na nulu a my si užili 2 h intermezzo na noční německé dálnici. Policisté byli vstřicní a 130 ojro za 5 l nafty pozdější optikou taky tolik nebolelo. Nutno říci, že složení posádky, kde vyjma výše jmenovaného Honzy R. byla ještě sourozenecká úderka Lenka a Martin Chroustovi a polovina později vzniknuvší barbie divize v podobě Kusovky a mě sice dnes netrhá rekordy v metrech nebo výstupech a nejinak tomu bylo i po dobu tohoto tripu do zemí Beneluxu, avšak mimo labutí a altánů mají ve zkurvených Bruggách i cihlák s bílou hvězdou a na ten hlad po téhle grgli rád vzpomínám.
31.7.2022 17:51:06 Lenka
Safra, to ale letí! Fakt už osm let? Na tenhle výjezd taky ráda vzpomínám a souhlasím, že lačnění po grgli "in Fucking Bruges" bylo naprosto specifický a ta euforie po uskutečnění těžko popsatelná...
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.