Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
13.7.2022 09:30:30 danny666

!!! POZOR, NELEZBICKÁ INFORMACE !!! Ale z komínového prostředí.

Dva členové Svazu byli za „Soustavný výzkum a prezentaci ohrožených továrních komínů“ nominováni na cenu Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro v kategorii Prezentace a popularizace za rok 2021. Většina jejich aktivit sice vznikla mimo Svaz, ale týkají se továrních komínů – těm se tak dostává šance dostat se na výsluní mezi tradičně vnímané neindustriální památky, jako třeba kostely, zámky, nějaký zakopaný věci v zemi aj. A každý z vás může dát továrním komínům hlas – součástí nominace je totiž i soutěž Památky děkují, ve které o vítězi rozhodnou právě hlasy veřejnosti. Více o nominaci a odkaz pro hlasování je zde: https://www.npu.cz/cs/opravujete-pamatku/inspirujte-se/81016-soustavny-vyzkum-a-prezentace-ohrozenych-tovarnich-kominu.

Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu na ČT art v listopadu, provázet večerem by měl Daniel Stach.

15.7.2022 11:47:32 Laco
Gratulace! Nominace je zásadní krok k úspěchu a měli bychom na tom zapracovat, když můžeme. Kdo jiný než prekioveřejnost!!!
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.