Komínářská debata
<<
1 2 3 4 5 6 ... 1442 1443 1444
>>
<<
1 2 3 4 5 6 ... 1442 1443 1444
>>
12.6.2026 05:31:59
RayeR
Sic ne-prekio, ale porad jeste nejvyssi objekt v CR - vysilac Liblice se opet dalsim krokem priblizil k demolici :(. I ti borci, co nedavno pokorili za 10k pokutu, budou mit na co vzpominat. Jo, paradoxne mnohem snaze a bez pokuty jsme pokorili, kdyz byl vysilac jeste v provozu (tedy behem nocni prestasvky)...
10.6.2026 16:36:38
Laco
Zase tohle. Strašlivá hudební formace JSV má koncert v pátek 12. 6. od osmi večer v hospodě Na Slamníku. Potřebujete-li narušit psychiku a máte rádi, když vám teče krev z uší, přijďte. Jsou tam kolem i nějaký komíny, tak kdyby to už bylo na vás moc, můžete se vzdálit a spojit nepříjemné s neužitečným.

9.6.2026 11:24:45
Pich
BPH v akci!
8.6.2026 16:25:48
and.rew
Člověk jednou vytáhne Kabiho z toxického prostředí a hle – Bedřich, chvíli nehlídaný, hned hezky na Trumpa rozmrdává po dekády budované vztahy!
1.6.2026 17:00:12
Bourka
Měl jsem noční, správně! Jinak bych přece nemohl koukat na TV, to dá rozum. A teze se žebříkem je taktéž správná!
1.6.2026 10:30:30
rene
Bouřka, že tys měl 28./29.5. taky noční? :) Kdo by se chtěl podívat, jak Lábus nedokořil, tak se to jmenuje Zatykač na královnu. Ale neřekl bych, že to nedolezl kvůli přepálenýmu začátku výstupu. To spíš kvůli tomu, že delší výsuvný žebřík nebyl. A přece by se nemohlo světu ukázat, že má socialismus krátké žebříky.
fe302
fe302
30.5.2026 00:53:42
Bourka
Jojo, obě fotky jsou z ČSFD (snad mě danny nesežere); identifikace komína pak z filmovamista.cz. Co se filmu týče, nejedná se o žádné zvláštní umění, jen o ještě celkem poctivou normalizační kriminálku, které slouží ke cti, že na rok vzniku v ní není takřka žádný ideologický podtext. A ano, Rázlová se tam prsí opravdu fest a mladý jeřabinek Lábus tam toho mírně retardovanýho koktavýho blba hraje pěkně. Ovšem bohužel nedokořil, to je jediná vada na kráse.
29.5.2026 22:45:03
Tuxik
Je to zmíněno u fotky u komína od Bouřky, a v komentáři na ČSFD také :) "Jedná z lepších detektivek z normalizační éry, které herecky vévodí female fatale Regina Rázlová. Z vlastních pracovních zkušeností vím, že lození na komín není žádná sranda a pokud to člověk s tempem na začátku přežene, po dvaceti nebo třiceti metrech se nestačí divit jak mu tuhnou ruky (a pokud zastavíte, sice si odpočinete nohy,ale oběma rukama se držíte šprušlí, takže ztuhlost a křeč jen tak nevyprchá)."
29.5.2026 22:35:53
Beda
Ty jo co to je, kdes to vyhrabal? ČSFD udává až v roce 1974 Kabaret u dobré pohody, to asi nebude?
29.5.2026 17:38:24
Pich
Malý krok pro komínáře, velký pro svaz! Nebo je tomu naopak?
Každopádně todle je teda něco!
Ještě bych připomenul, že docent je i sládek. Teda myslim že jo. On neodpovídá. Ale já být sládek, tak taky neodpovídám. To je taky něco!
A ještě jedna velká věc se tento týden udála. Byla mnou na vlastní oči spatřena legendární legenda Dalík. Mrtvolná mrtvola žije! A prý možná vyleze. To by bylo taky něco.
Tolik něců tenhle týden, to je teda kurva něco!
Každopádně todle je teda něco!
Ještě bych připomenul, že docent je i sládek. Teda myslim že jo. On neodpovídá. Ale já být sládek, tak taky neodpovídám. To je taky něco!
A ještě jedna velká věc se tento týden udála. Byla mnou na vlastní oči spatřena legendární legenda Dalík. Mrtvolná mrtvola žije! A prý možná vyleze. To by bylo taky něco.
Tolik něců tenhle týden, to je teda kurva něco!
28.5.2026 13:09:42
kabik
i ano. Jsem zvědav :)
27.5.2026 16:38:20
Laco
Tak, starý pazouři, odevzdáno. Léta jsem vás pozoroval jako nějakou zvěř nebo mikróby, shromažďoval kompro a dělal si tajné zápisky na manžety. Takže pokud se mi to podaří za pár měsíců obhájit, bude konec s tím divokým lezením na všechno, co trčí z krajiny, protože pak už nebudete jen komínáři, ale kultůrní fenomén. Těšíte se?

23.5.2026 01:43:57
Tuxik
20.5.2026 22:09:40
Beda
Holubí dům 2788 otevřen v rámci Open house v sobotu a neděli 10-18 hodin.
20.5.2026 11:50:23
Beda
Hoho! Dnes odpoledne to bude 18 let, kdy jsem poprvé v životě viděl Pubiho.
Toho musí na vzpomínkové fotografii poznat každý!
Toho musí na vzpomínkové fotografii poznat každý!

20.5.2026 10:14:01
Laco
HO: Též neopakovatelné: Pepa Kotrba, Vládce, Bob a jeho ochočená loutka a ideolog s tubou. Osmdesátky někde, asi na Slovensku.

19.5.2026 22:58:09
Bourka
Tak jo, tak HO! Bez půl hodiny přesně před 16 lety ve škodovce, neopakovatelná sestava Vojtí, Pich, já a Mich:

19.5.2026 22:13:13
and.rew
HO: dnes je to 9 let, co započala jedna z mnoha pohodových akcí čokogangu, vyznačující se ideálním poměrem koření, zevlení, toulání se po všech koutech Chemnitzu. Uměli jsme si to holt udělat hezké. Fotka z útrob majestátního opuštěného areálu Wandererwerke.

17.5.2026 15:48:32
Tuxik
17.5.2026 14:33:37
Ivve
Zdravím, jen bych se chtěl zeptat proč je mávání 19. září? Teda né že bych potřeboval publikum, jen dříve to bylo na státní svátek, dočesnou apod. Jen mne to zaujalo. 57c8f
13.5.2026 10:47:32
Bourka
Taky jsem se rád podíval na vaše udatné činy, zejména při pohledu na výstupové foto u č.4817 se mi udělalo malinko mdlo. Ale jste chrabří a přivezené skalpy znamenité.
A taky mě potěšila Rourovna! Tak sem dám vzpomínku z bouřlivého prosince 2009, ketrou fotil k.e.n:
A taky mě potěšila Rourovna! Tak sem dám vzpomínku z bouřlivého prosince 2009, ketrou fotil k.e.n:

7.5.2026 10:23:55
starbreaker
Ďakujeme!:)
6.5.2026 09:39:22
Pavel
Ano, velmi slušná (nielen) devirgačná výprava!
6.5.2026 07:45:02
Beda
Pěšáci nezklamou. Vydržte, chlápci!
2.5.2026 20:20:40
VJPC
rusko - https://www.youtube.com/shorts/0hPGJRIFDfc
30.4.2026 15:19:59
RayeR
Vdak se neomlouvej, diky tomu jsem se tam konecne taky podival :) A klidne nekdy zopaknu, vyhledy tam mate pekny...
30.4.2026 13:18:36
Fiifa
Děkuji za upřesnění informací.Na jednu stranu jsem potěšen,na druhou jsem znechucen tím,že jsem byl zdezinformovám a dezinformacin jsem rozšířil dále.S dotyčným a dotyčnou si to vyřídím a tímto SE VŠEM OMLOUVÁM ZA ŠÍŘENÍ POPLAŠNÉ ZPRÁVY.Tento tyden pohladím dmychadlo ze všech čtyř světových stran
29.4.2026 23:45:03
k.e.n
Videjko tu. (Ale ne pro Bouřku, ten nemá síť).
29.4.2026 23:43:58
k.e.n
Už jsem viděl leccos, ale zkusit zbourat komín náklaďákem rozjetým na skokánek, to teda ještě ne…

29.4.2026 10:45:04
k.e.n
HO 20:
Přesně před 20 lety jsme zgrglali tvárnici kus od Tábora. Dodneška tam je jen pár výstupů. Ten holobrádek vpravo měl zrovna narozeniny. Tak všechno nejlepší, pevné kramle a říz v pivu.
Přesně před 20 lety jsme zgrglali tvárnici kus od Tábora. Dodneška tam je jen pár výstupů. Ten holobrádek vpravo měl zrovna narozeniny. Tak všechno nejlepší, pevné kramle a říz v pivu.

27.4.2026 20:43:48
Bourka
Vychovatelovo teplé slovo pohladilo debatu, k tomu fotka s dvěma luznými jinochy a svět je zas o něco krásnější!
27.4.2026 19:10:01
Beda
Jo a když jsem teď šel na Pubiho profil ukrást fotku a zadal tam Výstupy, vyběhly mi tam výstupy jeho jmenovce, v pořadí druhého.
To asi není správně?
To asi není správně?
27.4.2026 19:07:54
Beda
Já bych se, s dovolením (pouze pro tentokrát) RayeRa zastal:-) Myslím, že zase tolik nenarážel, natož hloupě.
Chladné hlavy, světu mír a Debatě plodné príZpěvky!
PříZpěvky myslím vymyslel Pubi?
Takže jeden bájný Pubi, zde s Akutním géniem.
Chladné hlavy, světu mír a Debatě plodné príZpěvky!
PříZpěvky myslím vymyslel Pubi?
Takže jeden bájný Pubi, zde s Akutním géniem.

27.4.2026 14:59:45
Bourka
Já se zas až tak nečertim. Mě zkrátka jen nebaví číst u 20% Tvých letošních výstupů (pokud berem počet, který jsi udal) nějaký hloupý narážky. A taky mám za to, že osvěta neškodí. Toť vše.
Pichu ano! Tys pil, já pil, Mich pil, kdo nepil, ten nebyl. A taky výstupovky jsme dělali!
Pichu ano! Tys pil, já pil, Mich pil, kdo nepil, ten nebyl. A taky výstupovky jsme dělali!

27.4.2026 14:39:33
RayeR
Tak se prosim te hned tak necerti :) Jo kupodivu Koncepci jsem vystrachal uz kdysi davno, ale je to/bylo to v Kode dost zahrabane, tak pochybuju, ze vetsina sluzebne mladsich vubec tusi, ze neco takoveho existuje, mozna by stalo za to to trochu zviditelnit. Ale lidi co maj cas a chut, tak proste polezou, no. Beztak se proti dobam minulym leze nasobne mene, zato nasobne vice lezou vselijaci Ytubeeri a Instaci a s tim neudelas nic. Smysl u jistych arealu to samozrejme ma. Myslim, ze ja sem toho se svymi nicotnymi 10 vystupy letos moc nepretizil...
27.4.2026 11:35:44
Pich
No tak abys tu nevisel s negativní emocí, dam sem fspomínkový foto.
Je to legendární fspomínkový foto, který vzniklo přesně před mnoha dny a mnoha lety v dobách, kdy Plzdy průtokový objem činil zhruba tolik co Nechranická přehrada. Tyto časy byly tak legendární, že výlety na západ Čech zanechávaly psychický následky i na takových ostřílených borcích jako byl Ježíš.
Nyní jsou Ježíš, i tento slovutný Bastardíček ve stavu prekiomrtvol.
Je to legendární fspomínkový foto, který vzniklo přesně před mnoha dny a mnoha lety v dobách, kdy Plzdy průtokový objem činil zhruba tolik co Nechranická přehrada. Tyto časy byly tak legendární, že výlety na západ Čech zanechávaly psychický následky i na takových ostřílených borcích jako byl Ježíš.
Nyní jsou Ježíš, i tento slovutný Bastardíček ve stavu prekiomrtvol.

27.4.2026 10:27:57
starbreaker
K Pasekám pouze toliko - dle informace přímo od vlastníka se bourání zatím neplánuje, o čemž svědčí i funkční BTS. Jinak demolice takového objektu podléhá klasickému řízení o odstranění stavby, které (pokud o něj vlastník nepožádal, což zřejmě ne, když není zatím bourání v plánu), je také záležitostí na nějakou dobu....takže dálnice D10 si asi od kolon zběsilých prekiontriků ještě může chvilku odpočinout:-)
27.4.2026 08:53:25
Bourka
Rayere, Koncepci SČK tvořil Modrák, PA, Danny a Laco, nechceš se slovně ve výstupech spíš otírat o ně? To asi ne, což? Předpokládám, že víš, co je Koncepce SČK a dokážeš si ji najít; já ji jen občas připomenu, neboť dává smysl, a to v tomhle daném kontextu zejména celý její bod 3. Jestli to odmítáš chápat a užíváš si místo toho nějaké občasné slovní prdy ve výstupu, to je jen Tvoje věc a Tvoje vizitka.
A ještě poznámka - u objektů, které se mají bourat jsem neřekl nikdy ani popel. Nebo jsi někde zaznamenal nějaké moje poznámky, když se bourala Sochorovka? Ne. Pominu teď to, že demolice Pasek je zřejmě diskutabilní (byť smrt z vyplašenosti už tady u některých jedinců nastala), ale i tam je to jedno. Je to véčko. Mně šlo jen o to občas připomenout, že pojem prekiontrická zátěž není plácnutí do vody. Až některé objekty kvůli vaší nutkavé potřebě oblézat je stále dokola prostě třeba už vylézt nepůjdou, pak budete mít smůlu nejen vy, ale hlavně ti, kteří na nich ještě nebyli. To je Ti ale zjevně úplně jedno a to je právě ten smutek.
Tak a teď tu můžu zůstat viset 14 dní, jak je dobrým zvykem. Nicméně jde jen o pomíjivý pšouk, takže hlavně pevné kramle všem, ovšem zejména ty neošoupané!
A ještě poznámka - u objektů, které se mají bourat jsem neřekl nikdy ani popel. Nebo jsi někde zaznamenal nějaké moje poznámky, když se bourala Sochorovka? Ne. Pominu teď to, že demolice Pasek je zřejmě diskutabilní (byť smrt z vyplašenosti už tady u některých jedinců nastala), ale i tam je to jedno. Je to véčko. Mně šlo jen o to občas připomenout, že pojem prekiontrická zátěž není plácnutí do vody. Až některé objekty kvůli vaší nutkavé potřebě oblézat je stále dokola prostě třeba už vylézt nepůjdou, pak budete mít smůlu nejen vy, ale hlavně ti, kteří na nich ještě nebyli. To je Ti ale zjevně úplně jedno a to je právě ten smutek.
Tak a teď tu můžu zůstat viset 14 dní, jak je dobrým zvykem. Nicméně jde jen o pomíjivý pšouk, takže hlavně pevné kramle všem, ovšem zejména ty neošoupané!
27.4.2026 07:08:32
balu
Díky za zvýraznění naší údatnosti! Každopoádně nechali jsme tam ještě nějaké panenky k devirgaci. Kdyby si chtěl udělat někdo výlet.

23.4.2026 22:25:11
Beda
Vychovatelské okénko:
Zdá se, že už je to dokonce 14 let.
Což je možná ještě lepší zpráva:-)
Zdá se, že už je to dokonce 14 let.
Což je možná ještě lepší zpráva:-)
23.4.2026 19:21:36
Pich
Kundada!
23.4.2026 14:43:33
and.rew
HO: před 13 lety dosáhlo trio udatných svého vrcholu v Kundě! V dnešní těžké době, kdy je dobrých zpráv jako šafránu, což vlastně vzhledem ke geopolitické situaci docela sedí, je potřeba vyvažovat i pozitivními skutky, byť dávno minulými.
21.4.2026 21:21:28
Papon
Ty sis to Jardo v poslední chvíli rozmyslel, protože sis uvědomil, že pak nebudeš mít s kým lézt. Ale to už větev byla na cestě :)
21.4.2026 12:00:20
Fiifa
Doslechl jsem se,že v nejbližších dnech má jít k zemi krásná 100ka v Jabloneckých Pasekách.Koukal jsem na kartě komína,že má jen 55 výstupů,tak neváhejte a přijeďte si udělát jeden znposledních nádherných výhledů na Jablonec a okolí.Bude ho škoda.Byl to můj první kořený komín
KODA © M.i.X 2008-2026 - CZ





