Pregion
Smokestacks listed by [coutry][region][county]

   

Municipality Class Type Height Gallery Detail Bilighorze Name Grounds 2901 Country (p)Region County
Bílina LT C 37 Ub 00 2CC Kotelna ČEZ, Jižní, Bílina - Újezdské Předměstí   2901 CZE ULK TP 50°32'27.748"N
13°45'54.523"E
  MT C 43 Ub 0X CC Výtopna ČEZ, Čs. armády, Bílina - Teplické Předměstí   2902 CZE ULK TP 50°33'25.794"N
13°47'14.096"E
  LT C 2X Ub 48.80:0 BB Býv. Cihelna, Železniční, Bílina - Mostecké Předměstí   3431 CZE ULK TP 50°33'8.85"N
13°46'9.43"E
  LT C 16 Ub ^A.0X C Bílinská kyselka, Kyselská, Bílina - Mostecké předměstí   6591 CZE ULK TP 50°32'33.141"N
13°45'34.91"E
  3T LT P 22 1 0 2HD Plavecká hala, Žižkovo údolí, Bílina   6629 CZE ULK TP 50°32'42.687"N
13°46'41.819"E
  areál Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Bílina   A53 CZE ULK TP
  LT C 22 Ub K 88:8 C Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Pivovarské nám., Bílina A53 A532242 CZE ULK TP 50°32'56.51"N
13°46'37.22"E
  LT C 37 Ub 888.0:0 CC Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Pivovarské nám., Bílina A53 A532243 CZE ULK TP 50°32'56.79"N
13°46'37.34"E
  LT C 2X Ub ^48.0:0 ? Býv. Knížecí lobkovický parní pivovar, Pivovarské nám., Bílina A53 A537253 CZE ULK TP 50°32'57.757"N
13°46'35.303"E
Bystřany PT C 11 Ub ^4.0:0 ^C Býv. Pekárna, Malá, Bystřany   8747 CZE ULK TP 50°37'28.448"N
13°51'38.318"E
  areál Býv. Elektrotechnické závody v Bystřanech   A55 CZE ULK TP
  LT C 47 Ub 44A.0X CC Býv. Elektrotechnické závody Teplice, Tovární, Bystřany A55 A551591 CZE ULK TP 50°37'31.886"N
13°51'48.56"E
  MT C 51 Ub 0.0:0 2CC Býv. Elektrotechnické závody Teplice, Tovární, Bystřany A55 A552001 CZE ULK TP 50°37'30.51"N
13°51'51.43"E
Dubí MT C 50 Ub/3 0 CC Rudolfova huť, Ruská, Dubí   11117 CZE ULK TP 50°39'56.833"N
13°47'47.278"E
Duchcov LT C 36 Ub ^8:8 CC Býv. Cihelna, Dřevovýroba, Duchcov   2245 CZE ULK TP 50°36'15.311"N
13°45'45.618"E
  LT C 40 Ub 0.0 CC Kotelna, Březová, Duchcov   4217 CZE ULK TP 50°36'47.236"N
13°44'24.205"E
  LT C 1X Ub 48.0:0 BB Býv. Továrna na pletené a stávkové zboží, Skladištní, Duchcov   6256 CZE ULK TP 50°36'5.179"N
13°45'16.874"E
  LT P 19 Ub 4.0 CC Býv. Barvírna, For G, Teplická, Duchcov   6524 CZE ULK TP 50°37'4.918"N
13°44'48.58"E
  LT C 29 Ub 40.0:0 CC Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov   8746 CZE ULK TP 50°35'59.604"N
13°44'45.524"E
  areál Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Duchcov   A22 CZE ULK TP
  PT C 11 Ub ^4.0:0 C Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov A22 A226257 CZE ULK TP 50°36'3.312"N
13°44'42.641"E
  LT C 31 Ub ^0:0 CC Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov A22 A226623 CZE ULK TP 50°36'3.557"N
13°44'43.382"E
  LT C 30 Ub 00.0:0 CC Býv. Továrna na kovové zboží, Kovosreal, Mostecká, Duchcov A22 A226624 CZE ULK TP 50°35'59.431"N
13°44'46.432"E
Háj u Duchcova MT C 50 Ub 448.0:0 CC Býv. Důl Gisela II, Areál firem, Závodní, Háj u Duchcova   6525 CZE ULK TP 50°37'38.524"N
13°43'30.204"E
Hostomice MT T 71 1 0 2CC Cihelna Wienerberger, Palackého, Hostomice   5797 CZE ULK TP 50°35'30.437"N
13°48'30.636"E
  areál Býv. Maxova huť, Hostomice   A65 CZE ULK TP
  MT C 61 Ub 0 CC Býv. Maxova huť, Hostomice A65 A652934 CZE ULK TP 50°35'6.976"N
13°48'20.278"E
  LT C 48 Ub 44.0 CC Býv. Maxova huť, Hostomice A65 A652935 CZE ULK TP 50°35'8.246"N
13°48'12.334"E
Hrob LT C 17 Ub 0.0:0 CV Býv. Parostrojní vodárna lokomotivního depa Prag-Duxer Eisenbahn, Hrob   1499 CZE ULK TP 50°39'21.3"N
13°43'12.68"E
  MT C 62 Ub 888.0:0 CC/CV Býv. Vigoňová přádelna a přádelna bavlny Mitscherlich a syn, Hrob - Mlýny   1938 CZE ULK TP 50°39'54.508"N
13°43'42.586"E
  LT C 36 Ub 0:0 CC Býv. Továrna na výrobky z olova Jung a Linding, Triangl - Hrobská strojírna, Hrob - Mlýny   5012 CZE ULK TP 50°39'41.907"N
13°43'55.821"E
Hudcov LT C 29 Ub 8.0X CV! Býv. Cihelna, Hudcov   3895 CZE ULK TP 50°37'11.221"N
13°46'58.937"E
  LT C 2X Ub 8.8:8 BB Býv. Cihelna, Všechlapská, Hudcov   3896 CZE ULK TP 50°37'26.168"N
13°46'56.388"E
Jeníkov - Oldřichov LT C 30 Ub 48.0:0 CC Býv. Přádelna Pfeifer, Areál firem, Jeníkov - Oldřichov   6526 CZE ULK TP 50°38'16.618"N
13°45'15.985"E
Košťany LT C 35 Ub 0:0 CC Býv. Eliščina huť, Heva, Smetanova, Košťany   4923 CZE ULK TP 50°39'10.671"N
13°45'16.746"E
  LT C 30 Ub 88.0:0 CC Býv. Bonex, Sebatex, Teplická, Košťany   4924 CZE ULK TP 50°39'18.101"N
13°45'31.115"E
  LT C 35 Ub 0:0 CC Býv. Sklárny bratří Riethofů, Kamenný Pahorek, Košťany   4925 CZE ULK TP 50°38'36.65"N
13°46'3.601"E
  LT C 19 Ub ^0:0 BB Býv. Bonex, Sebatex, Teplická, Košťany   5008 CZE ULK TP 50°39'17.302"N
13°45'30.589"E
  areál Pila Vrchoslav, Košťany   A100 CZE ULK TP
  LT P 21 Ub 00 HD Pila Vrchoslav, Sklářská, Košťany A100 A1005010 CZE ULK TP 50°39'7.652"N
13°45'25.139"E
  LT P 21 Ub 00 HC Pila Vrchoslav, Sklářská, Košťany A100 A1005011 CZE ULK TP 50°39'0.717"N
13°45'35.889"E
  areál Býv. Sklárna Augustinka, Ferotherm, Kamenný Pahorek, Košťany   A97 CZE ULK TP
  LT C 30 Ub 0 CC Býv. Sklárna, Ferotherm, Kamenný Pahorek, Košťany A97 A975009 CZE ULK TP 50°38'37.577"N
13°46'14.216"E
  LT C 30 Ub 8.0:0 CC Býv. Sklárna, Ferotherm, Kamenný Pahorek, Košťany A97 A975712 CZE ULK TP 50°38'39.412"N
13°46'11.685"E
Krupka LT C 30 Ub ^8 CC Býv. Továrna na pletené zboží, Avenca, Pod stadionem, Krupka - Nové Modlany   3109 CZE ULK TP 50°40'34.201"N
13°52'12.27"E
  LT C 1X Ub 4.80X BB Býv. Pivovar právovárečného měšťanstva, Husitská, Krupka   3366 CZE ULK TP 50°41'16.58"N
13°51'19.584"E
  LT C 3X Ub 88.0:0 BB Býv. Pivovar Wenzel Kradisch, Dlouhá, Krupka - Bohosudov   3383 CZE ULK TP 50°40'39.63"N
13°52'44.04"E
  LT C 23 Ub ^80 ^CC Býv. Továrna květin, Stezi Plus, Dlouhá, Krupka - Bohosudov   7089 CZE ULK TP 50°40'33.656"N
13°52'35.639"E
  3T LT P 23 1 4.0 2HD Základní škola, B. Němcové, Krupka - Bohosudov   7090 CZE ULK TP 50°40'52.101"N
13°52'28.363"E
  2T LT S 20 Ub 0 HC Stanice IZS, Alejní, Krupka   7091 CZE ULK TP 50°40'40.079"N
13°52'28.186"E
  3T LT P 15 1 4.0 2HD Plavecká hala, U Stadionu, Krupka   7092 CZE ULK TP 50°40'37.212"N
13°52'5.772"E
  3T LT P 25 1 4.0 2HD Kotelna, Dukelských hrdinů, Krupka - Maršov   8455 CZE ULK TP 50°41'14.87"N
13°52'51.424"E
  3T LT P 26 1 4.0 2HD Kotelna, Dukelských hrdinů, Krupka - Maršov   8456 CZE ULK TP 50°41'13.319"N
13°52'52.892"E
  LT S 22 1 ^4 HC Kotelna, Karla Čapka, Krupka - Maršov   8743 CZE ULK TP 50°41'9.607"N
13°52'51.942"E
  LT P 25 Ub 0 HD Tivall, Eduarda Proppera, Krupka   8744 CZE ULK TP 50°39'59.008"N
13°51'56.534"E
  LT P 25 Ub 0 HD Tivall, Eduarda Proppera, Krupka   8745 CZE ULK TP 50°39'58.694"N
13°51'59.497"E
Lahošť LT C 22 Ub 88.8X CV Býv. Cihelna, Lahošť   2610 CZE ULK TP 50°37'6.548"N
13°46'14.757"E
Ledvice areál Elektrárna Ledvice   A104 CZE ULK TP
  GU M 200 5 0 2HD ČEZ, Elektrárna Ledvice, Ledvice A104 A1040794 CZE ULK TP 50°34'35.546"N
13°46'45.79"E
  RU M 121 2 0 HD ČEZ, Elektrárna Ledvice, Ledvice A104 A1040795 CZE ULK TP 50°34'30.63"N
13°46'46.4"E
  RU M 145 1 )( L,HD ČEZ, Elektrárna Ledvice, Ledvice A104 A1046310 CZE ULK TP 50°34'36.461"N
13°46'41.215"E
Novosedlice LT C 45 Ub 488.0:0 CC Býv. Papírna J.E. Purkerta, Bystřická, Novosedlice   6528 CZE ULK TP 50°39'56.859"N
13°48'36.144"E
  LT C 34 Ub 4.888:8 CV! Býv. Cihelna, Kolonie, Novosedlice   6529 CZE ULK TP 50°39'18.67"N
13°48'47.944"E
Ohníč LT P 23 Ub 4.0 HC Barokní zámek, Ohníč - Křemýž   10325 CZE ULK TP 50°35'53.884"N
13°49'21.364"E
Osek PT C 7 Ub 0:0 C Výtopna psích kotců, č.p.1, Osek   2609 CZE ULK TP 50°37'22.534"N
13°41'24.365"E
Proboštov RU M 130 3/4 0 2HD Teplárna ČEZ, Kpt. Jaroše, Proboštov   0754 CZE ULK TP 50°39'51.446"N
13°49'25.82"E
Rtyně nad Bílinou LT C 3X Ub 00.0:0 BB Býv. Technomat, Rtyně nad Bílinou   10249 CZE ULK TP 50°36'7.078"N
13°54'39.334"E
Teplice LT C 44 Ub/2 88.0X C,CC Býv. Továrna na prádlo, Brožíkova, Teplice   1108 CZE ULK TP 50°38'41.898"N
13°49'25.38"E
  LT C 20 Ub ^0 CC Býv. Továrna na kandované ovoce, Elektrosvit, Novosedlická, Teplice   2831 CZE ULK TP 50°38'46.955"N
13°49'13.974"E
  LT C 32 Ub 40.0:0 CC Policie ČR, Závodní, Teplice   2956 CZE ULK TP 50°38'56.6"N
13°49'56.254"E
  LT C 27 Ub 44.80 CC Býv. Továrna na záclony, Teplická bramborárna, U Pivovaru, Teplice   2959 CZE ULK TP 50°38'56.849"N
13°49'59.29"E
  LT C 28 Ub ^0:0 CV Býv. Okresní družstevní mlékárna, Závodní, Teplice   3512 CZE ULK TP 50°38'50.088"N
13°49'40.973"E
  LT P 16 1 0 HD Prádelna Jipewo, J. V. Sládka, Teplice   5239 CZE ULK TP 50°38'37.485"N
13°50'25"E
  LT C 18 Ub 4^48.0:0 ^CC Slévárna Ados, U Pivovaru, Teplice   7093 CZE ULK TP 50°38'57.35"N
13°49'55.561"E
Teplice - Prosetice LT C 18 Ub 0:0 CC Zahradnictví, Pražská, Teplice - Prosetice   2002 CZE ULK TP 50°37'45.768"N
13°51'16.2"E
  LT C 19 Ub ^0:0 ^CC Býv. Městská plynárna, Pražská, Teplice - Prosetice   6522 CZE ULK TP 50°38'7.591"N
13°50'45.946"E
  3T LT P 16 1 4.0 2HD Plynová kotelna ČEZ, Plynárenská, Teplice - Prosetice   6523 CZE ULK TP 50°38'6.314"N
13°50'32.219"E
Teplice - Řetenice areál Býv. Glaverbel, AGC, Tolstého, Teplice - Řetenice   A132 CZE ULK TP
  RU M 140 3 0 2HD Býv. Glaverbel, AGC, Tolstého, Teplice - Řetenice A132 A1321821 CZE ULK TP 50°38'24.313"N
13°48'21.286"E
  RU M 111 3 0 2HD Býv. Glaverbel, AGC, Tolstého, Teplice - Řetenice A132 A1325071 CZE ULK TP 50°38'27.007"N
13°48'21.116"E
  RU M 122 1 0 HDV Býv. Glaverbel, AGC, Tolstého, Teplice - Řetenice A132 A1326321 CZE ULK TP 50°38'34.955"N
13°48'6.174"E
  areál Býv. Cihelna, K Vápence, Teplice - Řetenice   A133 CZE ULK TP
  LT C 35 Ub 44.0 CC Býv. Cihelna, K Vápence, Teplice - Řetenice A133 A1332957 CZE ULK TP 50°37'59.607"N
13°47'51.877"E
  MT C 61 Ub 88.0:0 CC Býv. Cihelna, K Vápence, Teplice - Řetenice A133 A1334384 CZE ULK TP 50°37'58.332"N
13°47'51.583"E
Teplice - Sobědruhy LT C 31 Ub 488.0:0 CC Továrna na domácí zařízení W. Leinbrocka, Důlní, Teplice - Sobědruhy   1501 CZE ULK TP 50°39'54.44"N
13°51'2.01"E
  LT C 35 Ub 88.0:0 CC Býv. Trizon, Bohosudovská, Teplice - Sobědruhy   6622 CZE ULK TP 50°39'39.278"N
13°50'59.629"E
Teplice - Trnovany LT S 23 1 4 HD DT Technic, Riegrova, Teplice - Trnovany   1109 CZE ULK TP 50°39'4.414"N
13°50'4.743"E
  LT C 30 Ub 0.0 2CC Býv. Pekárna Jednota, Zemská, Teplice - Trnovany   2958 CZE ULK TP 50°39'33.891"N
13°50'9.387"E
  LT C 2X Ub ^0 ^CC Býv. Nový teplický pivovar, Masarykova tř., Teplice - Trnovany   5701 CZE ULK TP 50°38'59.657"N
13°50'9.775"E
  LT C 1X Ub ^8:8 C? Býv. Nový teplický pivovar, Masarykova tř., Teplice - Trnovany   5702 CZE ULK TP 50°38'59.185"N
13°50'10.321"E
  3T LT P 15 2 0 2HD Kotelna, Dobrovského, Teplice - Trnovany   5703 CZE ULK TP 50°38'54.95"N
13°50'28.045"E
  LT C 35 Ub 88.0:0 CC Býv. Pletárna, Factor CZ, Thámova, Teplice - Trnovany   5704 CZE ULK TP 50°39'0.828"N
13°50'34.699"E
  LT C 1X Ub 80 ^CC Střední škola obchodu a služeb, Emilie Dvořákové, Teplice - Trnovany   5716 CZE ULK TP 50°39'20.31"N
13°50'12.753"E
  LT C 23 Ub 448.0 CC Býv. Textilka, Štúrova, Teplice - Trnovany   6527 CZE ULK TP 50°39'6.614"N
13°50'41.992"E
  LT C 30 Ub 888.0:0 CC Býv. Teplická továrna na plachty a stany, Vavex, Stanová, Teplice - Trnovany   7094 CZE ULK TP 50°39'18.281"N
13°50'5.107"E
  LT C 15 Ub 88.0:0 CC UniWel Stavby, Zemská, Teplice - Trnovany   8355 CZE ULK TP 50°39'26.716"N
13°50'6.907"E
Újezdeček LT C 35 Ub 0:0 CC Býv. Strojírny Berndt, Řetenická, Újezdeček   4926 CZE ULK TP 50°38'32.072"N
13°47'25.998"E
Úpořiny LT C 34 Ub 88.0:0 CC Býv. Vigoňová přádelna, Tiskárna Tabuc-Pack, Pražská, Úpořiny   3054 CZE ULK TP 50°36'43.819"N
13°52'53.079"E
Zabrušany LT P 16 1 0 HD R-spektrum, Zabrušany - Želénky   9547 CZE ULK TP 50°36'2.509"N
13°47'2.184"E