Komínářská debata - vlákno
<<
1
>>
<<
1
>>
27.5.2026 16:38:20
Laco
Tak, starý pazouři, odevzdáno. Léta jsem vás pozoroval jako nějakou zvěř nebo mikróby, shromažďoval kompro a dělal si tajné zápisky na manžety. Takže pokud se mi to podaří za pár měsíců obhájit, bude konec s tím divokým lezením na všechno, co trčí z krajiny, protože pak už nebudete jen komínáři, ale kultůrní fenomén. Těšíte se?

28.5.2026 13:09:42
kabik
i ano. Jsem zvědav :)
29.5.2026 17:38:24
Pich
Malý krok pro komínáře, velký pro svaz! Nebo je tomu naopak?
Každopádně todle je teda něco!
Ještě bych připomenul, že docent je i sládek. Teda myslim že jo. On neodpovídá. Ale já být sládek, tak taky neodpovídám. To je taky něco!
A ještě jedna velká věc se tento týden udála. Byla mnou na vlastní oči spatřena legendární legenda Dalík. Mrtvolná mrtvola žije! A prý možná vyleze. To by bylo taky něco.
Tolik něců tenhle týden, to je teda kurva něco!
Každopádně todle je teda něco!
Ještě bych připomenul, že docent je i sládek. Teda myslim že jo. On neodpovídá. Ale já být sládek, tak taky neodpovídám. To je taky něco!
A ještě jedna velká věc se tento týden udála. Byla mnou na vlastní oči spatřena legendární legenda Dalík. Mrtvolná mrtvola žije! A prý možná vyleze. To by bylo taky něco.
Tolik něců tenhle týden, to je teda kurva něco!
KODA © M.i.X 2008-2026 - CZ