Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
27.5.2026 16:38:20 Laco
Tak, starý pazouři, odevzdáno. Léta jsem vás pozoroval jako nějakou zvěř nebo mikróby, shromažďoval kompro a dělal si tajné zápisky na manžety. Takže pokud se mi to podaří za pár měsíců obhájit, bude konec s tím divokým lezením na všechno, co trčí z krajiny, protože pak už nebudete jen komínáři, ale kultůrní fenomén. Těšíte se?
28.5.2026 13:09:42 kabik
i ano. Jsem zvědav :)
29.5.2026 17:38:24 Pich
Malý krok pro komínáře, velký pro svaz! Nebo je tomu naopak?
Každopádně todle je teda něco!

Ještě bych připomenul, že docent je i sládek. Teda myslim že jo. On neodpovídá. Ale já být sládek, tak taky neodpovídám. To je taky něco!

A ještě jedna velká věc se tento týden udála. Byla mnou na vlastní oči spatřena legendární legenda Dalík. Mrtvolná mrtvola žije! A prý možná vyleze. To by bylo taky něco.
Tolik něců tenhle týden, to je teda kurva něco!
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>



Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.