Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
19.5.2026 22:13:13 and.rew
HO: dnes je to 9 let, co započala jedna z mnoha pohodových akcí čokogangu, vyznačující se ideálním poměrem koření, zevlení, toulání se po všech koutech Chemnitzu. Uměli jsme si to holt udělat hezké. Fotka z útrob majestátního opuštěného areálu Wandererwerke.
19.5.2026 22:58:09 Bourka
Tak jo, tak HO! Bez půl hodiny přesně před 16 lety ve škodovce, neopakovatelná sestava Vojtí, Pich, já a Mich:
20.5.2026 10:14:01 Laco
HO: Též neopakovatelné: Pepa Kotrba, Vládce, Bob a jeho ochočená loutka a ideolog s tubou. Osmdesátky někde, asi na Slovensku.
20.5.2026 11:50:23 Beda
Hoho! Dnes odpoledne to bude 18 let, kdy jsem poprvé v životě viděl Pubiho.
Toho musí na vzpomínkové fotografii poznat každý!
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>



Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.