Komínářská debata - vlákno
<<
1
>>
<<
1
>>
19.5.2026 22:13:13
and.rew
HO: dnes je to 9 let, co započala jedna z mnoha pohodových akcí čokogangu, vyznačující se ideálním poměrem koření, zevlení, toulání se po všech koutech Chemnitzu. Uměli jsme si to holt udělat hezké. Fotka z útrob majestátního opuštěného areálu Wandererwerke.

19.5.2026 22:58:09
Bourka
Tak jo, tak HO! Bez půl hodiny přesně před 16 lety ve škodovce, neopakovatelná sestava Vojtí, Pich, já a Mich:

20.5.2026 10:14:01
Laco
HO: Též neopakovatelné: Pepa Kotrba, Vládce, Bob a jeho ochočená loutka a ideolog s tubou. Osmdesátky někde, asi na Slovensku.

20.5.2026 11:50:23
Beda
Hoho! Dnes odpoledne to bude 18 let, kdy jsem poprvé v životě viděl Pubiho.
Toho musí na vzpomínkové fotografii poznat každý!
Toho musí na vzpomínkové fotografii poznat každý!

KODA © M.i.X 2008-2026 - CZ