Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
18.10.2023 20:49:46 Hugo
Dnešní podvečení legál v Modřanech se vyvedl. RayeRe, díky.
Připomínám, že příští sobotu ( 28.10. ) je 20. výročí MTV neboli Memoriálu Tomislava Vopálenského. Bylo by hezké to uctít nějakým pěkným výstupem.
19.10.2023 01:49:00 RayeR
NZ, v Roubajku jsou nalezite vstricni. Akorat jsem se stihl prihlasit az po pulnoci, takze mi seznam prihlasenych uz zmizel. Budu to muset dat z hlavy. Takze pokud jsem na nekoho zaponel, necht se ozve, doplnim.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.