Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
15.10.2023 21:43:02 saon
PICH:
Tak podívej se, ty bizone. Vůbec s tebou nehonim, na rozdíl od většiny ostatních ti do řiti nelezu, tak si mě neber do huby. Nic jsem ti neudělal, vůbec na tebe nemyslim (ani při sraní) a tvoje figura mě nechává absolutně netečným.
To je jedna věc. Další věc je, osočovat mě z jistých věcí. Tyjo, kolik že ti je let? Navíc jsem si doposud vůbec nevšiml, že se svíjíš na dně mýho batohu a že znáš tak do detailu jeho obsah? Co tam vůbec děláš?
Chceš vidět faktury za ty stroje co z fabrik mám? Přijeď, rád ti je ukážu. K tvý nasranosti navíc ještě spolupracuju s technickým muzeem, takže k jistým věcem mám ofiko cesty. To je co? A pokud myslíš hugování cedulek? Ty vole... :D
Pár komínů jsem už opravoval a opravdu do toho vložil dost sil. A že nesouhlasim s demolicí komínu? To už nemá ani cenu komentovat. Navíc, internetová diskuze postrádá výraz citovýho zabarvení, žejo.

To máte radost co? :P
19.10.2023 18:32:21 Pich
saon:
už nic neřikej prosimtě, vyhrál si.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.