Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
11.11.2022 05:54:59 Hugo
Dnes má svátek Čenda, Mc, St.breaker, René, m.i.x. a také nováček Martin V. Tak přátelé, včechno nejlepší !
11.11.2022 11:11:26 PA
Přesně tak! Velkolepý kapitán, M.i.X., taky Martin Daniel, nezapomínejme na monumentálního a mohutného Mc! Taky ten náš svazový svatý, svátostí pomazaný, vzenešený, ježíši, na toho nesmíme zapomenout.
A mnozí další. Venku to sice na bílého koně nevypadá, ale kdo by dneska sedal na kobylu, žejo, ať si přijedou na čem chtěj.
11.11.2022 14:38:12 k.e.n
Připojuji se s praním k svátku nejběžnějšího prekiojména a přidávám HO16, kdy jsme 11/11/06 prostupovali na konín skrz záchodové okénko.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.