Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
6.11.2019 12:50:44 Bourka
Dnes večer to bude 10 let, co měl první výstup náš milovaný, lobotomy nenáviděný, veliký člověk, mistr kladiva a tělního barviva, ohromná duše, nebetyčný král strusů, malosti a smyslné sprostoty, Al Koholík i ctěný otec, horal i hospodský kumpán, no a v neposlední řadě má drahá prekiomanželka. Do dalších deseti let alespoň deset příčetných výstupů přeju a přidávám fotku, kde jsi sladký:
6.11.2019 14:14:54 MV
Ano, tak určitě, Pich je největší komínář ze všech (alespoň co se aktivních lezců týká). Dokáže lézt s trubkou na hlavě a taky spoustu jiných věcí. Do dalších 10 let mu přeju taky aspoň 10 příčetných výstupů nebo radši rovnou 144, ať dosáhne titulu NŘCRom. Připomeňme si ho na snímku z Navijárny z r. 2015, kde škrtí Ježíše.
6.11.2019 15:08:16 PA
tak sochu bude mít Mc, to snad nikdo nezpochybňuje? Ale ta bude na polsko-ukrajinské hranici, aspoň teď to tak vypadá.
Což teda zase ale tahle věc s Pichem docela řeší problém, co je na Praze 6, resp. teda místo Koněva tam bude Pichův klaban a je to. Třeba ze žuly nebo z bronzu. Pokud bude v životní velikosti, Koněv proti tomu bude jak trpaslík, na toho si nikdo nevzpomene.
6.11.2019 20:41:09 Bourka
PA má pravdu. Pravdu velikou jak pichův klaban.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.