Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
31.10.2019 11:59:51 MV
HO: Před 16 lety jsme lezli vnitřkem na ČKD Dukla. Byla to po všech stránkách strašidelná záležitost a další výstupy jsme pak raději podnikali standardním způsobem, byť k tomu bylo potřeba např. lešení nebo průnik budovou na střechu.
31.10.2019 13:24:10 MV
HO2: Před 9 lety jsme byli na výletě Růženín-Sázava-Líšno. Zažili jsme mnoho zajímavého a pokořili mimo jiného dynamickým způsobem zbytky klášterního pivovaru.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.