Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
8.8.2019 14:34:58 MV
H.O.: Dnes je to 20 let od prvovýstupu na nejvyšší komín Jablonce n. N. Tehdy ještě nezamykali ochozy, tak to šlo jak po drátkách. (Foto: bart.)
8.8.2019 14:40:53 MV
H.O.2: A 14 let je to od prvního a zároveň posledního výstupu na RU 195/5 v Tušimicích. Brzy poté byl tento "strakáč" odstřelen... (Foto: Danny.)
8.8.2019 17:42:43 maxeller
Nejvyssi strakac (tušimický) padl v den kdy jsem volal saonovi ze bysme na nej meli zajet....nejvetsi nedavno....z hlavy znam snad uz jen chomutovsky...nebo jsou i jiny?
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.