Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
5.8.2019 20:40:24 maxeller
Byl jsem se podívat na tu popravu a lidi kolem me casto breceli....ja si strakace dopral se saonem v roce 2009

Lenka:

to foto od brejkra s kominarema na bilighorzi je uzasne
5.8.2019 21:02:09 Lenka
Nedivim se.. asi bych nepotřebovala tam být. Tehdy vzniklo spousta skvělých fotek od bráchy, když nás z povzdálí zoomoval, třeba ještě tahle:
5.8.2019 22:03:32 saon
Za ten odstřel jim zarostou prdele.
6.8.2019 01:47:09 Pich
Skurvený vole fašistický strejdomdi! Děfky kundy, mrtki, kurvy, zmrdi, hovna. Bože, jebať taků riť ostnatým dratom s granatom co odjebe takýto komín. Madrfakrmrtkiskurvenývoledojebancískurvilinejhezčíkomín a do píči, ano, do píííííči, do skurvený píči, kdybyste nevěděli, tak přesně tam vzývám to marné volání po komínu, který symbolizoval dokonalost, brutalitu, monstróznost, monumentálnost, obří cihelnou nadvládu nad českým krajem a jehož sláva je fprdeli a mohla se krixomatózy dotýkat. Tak hluboko fprdeli, že ani rektální kolonoskopie už nikdy nevyřeší, jak hluboko ta dokonalá symbióza cihly a Matky země mohla koexistovat Napsal bych k tomu spoustu zla, ale už ani nemam sprostý slova, který by vyjádřili hněv. Kunda,mrtka, sračky, jebáky na tohle nestačí. Je to zlá situace. Mačkam slzu a du si kurva připít dobrým rumem nad nejhezčím komínem co kdy byl postaven.
6.8.2019 09:16:21 MV
Zlatá slova, Pichu. Ano, je to přesně tak, jak píšeš: Fašistický strejdomrdi odstranili jeden z monumentálních klenotů Ostravy.
6.8.2019 09:36:48 loche
Pokud by snad měl někdo pocit, že Pichův smuteční projev díky malému počtu sprostých slov neodpovídá vážnosti situace, mohu ze zálohy povolat dceru, má slušnou průpravu ze základky.

Taky mi danny ze zahraničí poslal foto kávy, do níž byl umělecky vnesen obrázek zadnice. V zahraničí jsou tedy v našem žalu s námi.

6.8.2019 09:37:13 loche
Je to naležato. Jako ten nebohý komín.
6.8.2019 10:48:26 Pich
Teď už bude každý důležitý sdělení dycky na ležato, aby se vyjádřila ona důležitost.
A fotky komínů v kodě by taky měly bejt na ležato, abysme si snáz zvyklý na zlý časy.
6.8.2019 11:29:37 Pich
Toaletní papír from Veltrusy! To se nám to panečku utírá.
5.8.2019 23:07:15 Bourka
Lenka to s fotkama zachraňuje za spoustu ostatních (krom K.B, tomáka a maxe), kteří tam sice byli také, ale debata je jim u prdele. Dík, kunhúto!

Hele, saone, sice jim zarostou prdele, ale stejně je už maj svraštělý a okoralý, a na Vesniczana a spol. se v té věčné divizi aspoň dostane. Svět je v rovnováze. I když oni si to za tři dny trisingulujou a oglisunujou a budou mít zas prt. Nebo vlastně jak je to s třemi základními pravidly v posmrtné divizi? Platěj tam taky? Zjišťoval to někdo? Esli to má SK nějak ošetřený, třeba. Nebo má PosmrDi svou vlastní SK?

Kua to je otázek, takhle večer. No nic.

PS: Všem útlocitným se omlouvám za příspěvek obsahující 2,5 prostého slova.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.