Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
12.6.2019 13:14:21 PA

Technická poznámka:

od září bych rád infa a zápisy komunikoval přes KODU. Buď vymyslíme s M.i.X.em nějaký alert, který uživatele na nový zápis upozorní, nebo dám odkazy do BLOGu.

Třeba to ještě bude jinak, ale rozesílání mailem je zastaralé. Jednou máme nástěnku, tak ať lidi čtou nástěnku.

12.6.2019 13:26:09 Bourka
Hurá, hurá! Jen do toho.

Při té příležitosti zdravím loche s díky za léta její obětavé práce ve funkci Vedoucí odboru zarifních pytlů a slepých ropalit. Do nového života bez jha funkcionářské zodpovědnosti přeju pevné kramle i dmychadla!
13.6.2019 10:25:30 MV
Ano, do nového života bez jha vše pevné!

Jinak je pěkné, že Mlékárna ožívá lezbou po 6 letech.
13.6.2019 10:49:03 loche
Je vskutku povznášející mít Kapitána se smyslem pro dvojsmysly :-D

Děkuji oběma.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.