Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
7.6.2019 12:12:16 RayeR
Sakra, koukam tak dlouho se leze na nador, az se ucho utrhne. Zrovna tam bych takovej zakrok necekal. Tak doufam, ze to nedopadne instalaci otocneho kulometneho hnizda nebo debili-ghorzaci...
7.6.2019 12:26:46 LBS
Také jsem koukal jako sova. Špatné okolnosti podle mě jsou: načasování v exponovaném čase, primitivní neprofesionální ostraha a pocit důležitosti nějakého zástupce vlastníka "To je můj komín". A jak hlásící V. správně poznamenal - "Co kbyby se vám něco stalo" = Co kdybychom pak my měli problémy?!
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.