Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
6.5.2019 13:33:38 MV
H.O.: Před 37 lety proběhl druhý výstup na komín č. 1, který byl zakončen (dávno po opuštění areálu) VB odchytem na konečné tramvaje na Spořilově. Týden poté jsme byli povoláni na okrsek, kde nám bylo vysvětleno (téměř omluvně), že ředitel teplárny podal proti lezbě stížnost a vše se následně řešilo estebáckým způsobem: v zaměstnáních či na školách proběhly kárné komise, z nichž vzešlo závěrečné vyhodnocení akce jako poškození dobrého jména školy a tak podobně. Obdrželi jsme veřejné důtky či jiná kárná "vyznamenání" rovnající se prakticky podmínečnému vyloučení, což mělo za následek postupný úpadek lezby vedoucí k 8-leté nečinnosti, přerušené až v průběhu roku 1991...
/Ilustrační foto: Dr. Ing. Csonka./
6.5.2019 15:01:53 PA

Na tom je hezky vidět, jak nesmírně silné jsou úřednické postupy. Žádní ozbrojenci, pitbul v areálu atakdál, naopak: stačí podat proti lezbě stížnost.

<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.