Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
29.1.2019 10:25:12 MV
H.O.: Před 2 týdny jsem tu psal toto:
=Před 14 lety jsme pokořili Babylon. (Byla to akce náhradní, neb původní plán byla Textilana, ale tam to tehdy nedopadlo a povedlo se to až o 14 dní později.)=
Čili přesně před 14 lety jsme pokořili Textilanu a byla to akce trochu šílená z hlediska toho, že byla strašná zima (asi -15°C), ruce mrzly, komín vysoký a jen se 4 polovičními ochranami. No ale dopadlo to dobře, jak jinak.
Ilustrační snímek je z r. 1969, kdy odvážný jedinec provedl nápis na komíně, v němž ztotožnil opeřence se sudokopytníkem.
29.1.2019 15:49:47 MV
H.O.2: Před 7 lety proběhla povedená akce v Rakovníce - nejprve Mildův pivovar a poté skvělá prvolezba u Gamblera. (Ilustrační foto jsem si vypůjčil od druholezce Bedříška.)
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.