Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
5.10.2018 17:04:35 MV
"Kdo ví proč měl i oblibu ve výškách. Rád lezl po hromosvodech, šplhal po římsách domů a výšky ho stejně jako vysoké ženy fascinovaly. Možná toužil po možnosti vzlétnout jako pták. Také za sebe nikdy nenechával hrát kaskadéry a nebezpečné scény si s chutí zahrál sám. Tato touha se mu ale bohužel stala osudnou. 22.září 1980 odešel z divadla, namířeno měl za svoji tehdejší přítelkyní a chtěl si cestu za ní zpestřit šplhem po budově. Z výšky spadl a dva dny po pádu zemřel v nemocnici."
Toto píše extralife.cz o Jiřím Hrzánovi.
Nešťastná událost je zmíněna i v mém blogu o začátcích prekiontrie. Je veliká škoda, že nezvolil bezpečnější cestu a že svůj manévr nezvládl - zvláště přihlédneme-li k faktu, že se vše událo těsně před vznikem SČK. V opačném případě se mohl přidat ke komínolezcům a stát se nejznámějším členem Svazu... Každopádně čest jeho památce!
(Foto převzato z ahaonline.cz)
5.10.2018 22:03:20 Bourka
Borec to byl! A i do malý role dal všeckno. Teorie o jeho členství v SČK není bez zajímavosti, hehe. Připojuju se a přidávám jej jako obecního blba v juráčkově Případu pro začínajícícho kata (1969):
8.10.2018 00:16:07 K.B
https://www.youtube.com/watch?v=eyzWIR3c7IA :-(
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.