Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
1.7.2018 02:54:17 RayeR
Pozdrav pro Tomika z dovci. Jesipak poznas, odkud je to foceny?
1.7.2018 18:16:57 tomikp79
jo kamaráde,to vypadá na panelárnu :D a fotils to asi z Skleněného vrchu 356mnm,no teda,že se ti tam chtělo lézt,taková blbost :p
2.7.2018 17:55:53 RayeR
Směr si trefil, jen o něco blíže - Skautská skála, pěkná vyhlídka tam. Prošli jsme si celé Peklo, ale až do Lípy jsme nedošli a otočili to zpátky přes farmu Nový Dvůr. BTW kapánek mě naštval pivovar Lobeč, že otevřeli až v pátek, tak jsem tam musel na dvakrát :)
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.