Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
13.6.2018 11:48:31 Hugo
Ano, Vlasto, čas pádí jak splašená herka, říkával pan Hogo Fogo blahé paměti. Například tahle fotka je stará už sedm let a jeden týden. Vzpomeneš si ještě, kde to bylo ?
13.6.2018 22:57:44 Lenka
Hehe, divila bych se, kdyby si nevzpomněla.. Je to už let! Až jsem se taky dostala ke vzpomínání a pobavilo mě, kolik odchytů jsme spolu prožily. Nedává se za to taky nějakej řád, Čendo? :-D

Na téhle fotce mi zrovna Vlasta darovala perfketní odchyt k svátku - asi naše největší drama, které jsme ovšem jakožto dvě "něžné ženy" přetransformovaly ku prospěchu věci. Co víc dodat, loučili jsme se jako přátelé!
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.