Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
13.5.2018 23:09:19 Bourka

A dneska po jedné ranní to bylo 6 let, co byl podruhé a naposled vylezen pyžamák Ostroj Opava, v tu chvíli v rámci prvního dílu trilogie O'Pávy... Pár měsíců poté byl hanebně popraven a již ho nebylo více; stal se z něj ex-pyždík.

Tehdy nevzniklo výstupové foto na místě, tudíž se dohonilo cestou zpět na Červenohorském sedle. Za povšimnutí stojí FF, kterak vypadá jako neodolatelný morgoš. Byla to prostě tehdy ultrapudánkokace.

15.5.2018 19:57:47 Ubikvist
Óóóóóóóó

ano, tak to bylo. Neopakovatelné toto.
16.5.2018 08:18:34 MV
Ano, neopakovatelný je zvláště neodolatelný morgoš FF.
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.