Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
9.2.2018 02:25:12 Vojti
Trosku kopeckarska vsuvka, ale mam radost, ze se mi konecne podarilo z pametovky zachranit novorocni fotky...nedavno tu byla zminka o korune Tater-Vysoke. Dvojvrchol Double Cone nad Queenstownem jej napadne pripomina. V pozadi vrcholy Fiordlandu [Daran Mountains] a NP Aspiring.
9.2.2018 02:28:29 Vojti
V pozadi mezi dvema kuzely je videt neuveritelne zaldnene a nedobytne Mt.Tutoko [svete div se, ale ma pouze neco pres 2700 m], nad pravym kuzelem Mt.Madelaine, nejvyssi hory fiordlandu, uplne vpravo dvojvrchol Mt.Earnslaw s obrim jiznim ledovcem.
9.2.2018 02:30:07 Vojti
Esicko jezera Wakatipu, ktere je temer 2 km pod nami.
9.2.2018 02:33:36 Vojti
A podvecerni retrospektivni pohled na cely hreben Remarkables s vevodici Double Cone a Single Cone, majestatne cnicimi nad Franktonem. Temna mracna se stahuji...
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.