Komínářská debata - vlákno

<< 1 >>
9.1.2018 02:21:36 Bourka
Panenka v Praze? Je to vůbec možný? Ono je to sice možná podměrečný, ale stejně... (foto google)
9.1.2018 16:20:49 RayeR
Jj, panenky tu jsou a nektere se i uspesne brani gnozkacim. Tuhle jsem tu nevidel, ani podle okoli mi to neni povedome. Podle me jasny PTcko, odhaduju 12-13m max. Ale je peknej, za pruzkum by urcite stal.
10.1.2018 00:02:33 Beda
To je ale pokud vim Reného trať a ne tvoje? A pokud si to nepletu, tak byl ten komínek ověšenej klimatizačníma výměníkama, což už si google nepamatuje....
<< 1 >>
Přihlášení
Přihlašovací jméno
Heslo

jak hledat >>Debata je komunikačním prostorem Svazu českých komínářů a příznivců Komínové databáze. Příspěvky jsou veřejně přístupné, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé. Nad debatou bdí admini KODY. Úmyslné zveřejňování nevhodného obsahu může vyústit v ban (blokaci účtu). Za nevhodný obsah se považují zejména komentáře a snímky objektů (komínů, areálů), které by mohly být ze strany majitele považovány za narušení soukromí nebo majetkového práva a dále samozřejmě obsah odporující dobrému vkusu a mravům. O ne/vhodnosti příspěvku rozhoduje admin na základě svého osobního názoru při maximálním zachování respektu ke svobodě slova.